tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
reasurans » guveylik » araclara takılıp cıkarılmasınd » cığır » mulhakat » cağcıllaşma » supurgeci » konduit » cekmek » tahavvul etmek » deli cıkmak » gozlerini bitirmek » akıl yaşta değil baştadır » kocsama » yedi kat yerin dibine gecmek » conk » hiclik » allah bana ben de sana » tevarus » on » oldubittiye veya olupbittiye g » cıktı » gecmek » kirecleşme » sut otu » cayırlanmak » nuktedanlık » kelepcelemek » ışıl kufluce » saik » kılıc balığıgiller » operatorleşme » yuzune duramamak » uc katlı » yugoslavyalı » sun î solunum » sus icin » sıcramak » yazıyıcıkarmak veya sokmek » cılgınlaşma » coğullama » tecessum etmek » goreneksizlik » cekirdeksiz » bulaşmak surekli gorunur duru » anlayışgostermek » bilincsizlik » pazara cıkarmak » ağzına tukurmek » selâmunkavlen »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.