tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksurtmek » kıratın yanında duran ya huyun » dizleri kesilmek veya tutmamak » unsuzunu gosterir » bunalım gecirmek » arkasından suruklemek » ustsubay » sevdasına duşmek » zangocluk » kacırmak » stokculuk » rejisorluk etmek » catlayış » mes ul » yatcı » metal parca » inmek » yansıtan veya yansıyan » payandalarıcozmek » gucu ipliği » guzelce » sozlukculuk » minor » sukûnet » geri cevirmek » mustakar » sıfat fiil grubu » otumluluk » tahtalıkoy » duldul » rivayet olunmak veya edilmek » munhasıran » capkımak » kahrından olmek » oldurulme » mez » kutur kutur » gagavuz » nuzul » derleyip toplamak veya toparla » dort donmek » guneşsizlik » acığa vurmak » oylesine » omca » dunyaya kazık cakmak veya kakm » mutemadi » orgusuz » turetme eki » zodyak »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.