tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huryemez » kesip bicmek » yuz vermek » okuz gibi » ustune » dallanıp budaklanmak veya bir » calkalamak » cırpıya getirmek » cift dalma » corapcı » denir » cıplak at » surtmek » oru » editor » şapcılık » ruslaşmak » akıntılı » yere bakan yurek yakan » muzevirlik etmek » ayakcı » kısmının sonuna kadar olan uza » duzleşmek » dovmeci » allah ın adamı » inhibitor » İki veya daha cok maddeyi birb » sıfıra sıfır elde var sıfır » alcaklık » guvenceye bağlamak » mektupcu » aklınıcelmek » yerden yere calmak » suslu » maraz esenlik karşıtı » sozlukcu » dunyaya gelmek » kuluckahane » cengel » gecinilme » vakit oldurmek » portlek » izzetuikram » ucerli » notrleşme » akca » calıştıran » suyu nereden geliyor » kor kaya » mudir »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.