tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cucuk » koruk gibi » cıraklık » duşunceye dalmak » cığırtma » mulâhazat » tekerlekci » elinde var » pecenek » mukaddesatcı » suclanma » centiklemek » uzuntusuz » cenkcilik » cekingenleşme » partoner » sun » almancı » studyo » carıklıerkânıharp » kancayıtakmak veya atmak » olcup bicmek » ne olur veya ne olursun ne ol » ses cıkmamak » acıklayan » ceşit » omruhayat » cıldırtıcı » cıtkırıldım » başmakcılık » koturum » capaculcu » tarakcılık » unlu turemesi » durtme » luks tarife » gozlerini devirmek » satranclı » kuşumlenme » gozu gibi sevmek » koclanmak » cağcıllaşmak » kıvanclanmak » temerrut » ic guveylik » coban aldıbağa gitti kurt ald » bilcumle » parmağının ucuyla veya ucunda » korleşmek » gorev »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.