tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkılatma » duyuustu » cunha » film muziği » muska boreği » ic kuyu » bulûğcağı » duğumlenme » cehre etmek » mak mek » kanadalı » hristiyanlaştırma » gormek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » bir dostluk kaldı » tel fırca » vibrator » memleketci » dunyadan elini eteğini cekmek » orgusuz » girip cıkmak » hızır » amator » catışmak » orucu » icini okumak » sukûtî » secim tutanağı » ruya gibi » kaca » kompresor » gonlunu etmek veya yapmak » gunu birliğine » dumen » tekâmul etmek » nuh nebiden kalma » mineral » copurluk » dondurmek » koklu aile » sozluk » deniz uzumu » kuyruk cekmek » carkıfelekgiller » hucumcu » soğuşturmek » şehit duşmek veya olmak » gucleniş » guc » guzelleme »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.