tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
inmek » cınlama » catıarası » potlac » gundeme getirmek » icinden yanmak » cop kovası » atlar tepişir arada eşekler e » melâmîlik » golermek » mustahzar » cuda etmek » vak anuvislik » sozde » muşareket » musakkafat » sozu acılmak » hayvan salamandra » podosuet » moskofluk » dokmek » veya orulen dikey duzlem » cizmek » yuzu sıcak » beklenmediği umulmadığıveya c » bitkisel veya hayvansal madde » temerkuz » habbesi kalmadıveya habbesi yo » soğutlu » kepekci » izletmek » destek gormek » emniyet duğmesi » buyuk amiral » kullanılması » cılbır » capkın » acık oy » ust insan » kanıtlamak » cehennem kutuğu » culûsiye » icinde pişirilmesi ve limon su » mumtaz » sulûk etmek » yuzucu » can gozdesi » merkepci » tefehhum » dil surcmesi »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.