tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşunceli » İcine karışan demir hidroksit » catal civi » tek hucreli » vucut » tekcilik » terekkup tarzı » topluluktan olan kimse » sacak » murekkeplenme » bolutlenme » yer » surtuk » cırakman » sınamak tecrube etmek » dokmek » comak sokmak veya koymak » batırmak » cembalo » acıgormuş » koşe tutmak » sunnetleme » ondulesiz » tavanına cokmek veya yıkılmak » tufekcilik » allah tekrarına erdirsin » piramitcik » canıyurekten » me » buğe » yapma cicek » cokculuk » ummetcilik » yuzmek » barut fıcısıgibi » duzgunlu » yedi kat yerin dibine gecmek » yuzunu guldurmek » durust » calkanmak » cıtkırıldımlık » sansurlemek » furs » soğdurmek » ağaclı » yapılmışarac damga kaşe » bıcak vurmak » bukme » cekimci » başulke »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.