tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cicek » mutluluk cubuğu » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » teessus etmek » umera » mantıkcılık » gunâşık » kancayıtakmak veya atmak » birbiri icin yaratılmışolmak » iğne ipliğe donmek » elden cıkmak » ornekseme » kulucka devri » yuzustu » corbalık » dunku cocuk » koyleşme » mutlakcı » teamul hukuku » koordinator » caresine bakmak » buyuk yemin etmek » hakikî » isim cekimi » dırt dirt durt durt t » kazık kok » cer cop » serdengecti » zuluflu » durtuşleme » guvence vermek » muştak » sulûk etmek » yuzme kesesi » ozek » uzak goruş » kalem acacağı » cocuk yapmak » halep cıbanı » kulturlenme » olu ortu » gurcuce » oykunme » popcu » sacma sapan konuşmak » arşiduk » ozel yaşam » dolut » ozlemini duymak » kuskunleşmek »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.