tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ev alma komşu al » korukcu » iyi yurekli » rejisor » calcenelik » yuzu olmamak » bir el bir eli yıkar iki el b » inatcılık » eli boğrunde » nacizane » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » muteessir » duyumolcer » ışıkolcer » vidanjor » isparta halısı » host » endonezyalı » olcu almak » acıklar livası » soğulmek » dede dedesi koruk yer torunun » canından gecmek » baharatcı » ucmak » şukur » muncer » cacaca » rutbesiz » boşinanc » mecalsiz duşmek » kacınılmaz olan şey » cay kaşığı » cepelleme » kopcasız » karaimce » e hâli » ictimaî » cergeci » akıcıunsuz » muhrelemek » zihnini kurcalamak veya tırmal » kitaplık gorevlisi » torel » uzgunluk » icinden cıkamamak » koydunsa bul » her dem taze olmak » kopurtucu » cala kılıc »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.