tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bayram değil seyran değil en » cırpıntı » ustunden gecmek » gozleri fıldır fıldır etmek » aman allah allahım » uvey evlât » yureği yaralı » diz cokmek » top tufek » cıkık » kotuleyiş » kavga cıkmak » gobek dansı » dispecci » oncesi donem » zift yesin veya ziftin pekini » hint hıyarı » potifur » gecirmek » durdurmak » sacış » ağaccılık » caprazlamak » uscavuş » uc buutlu » buğet » surmelemek » sınır acı » kok saplı » ay ey y » tek kurekle mehtaba cıkmak » ickisiz » bahis acmak veya acılmak » yoresellik » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » imanıyok kısa soyleyişle » gozlerini fal taşıgibi acmak » nemceker » allah dağına gore kar verir » ciftcilik » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » mucerret » kancılarya » ayrıduşmek » ceki » cardaş » album » icat cıkarmak » kuplu » duşundaş »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.