tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
etiketcilik » antik cağ » supurgelik » ferman cıkarmak » duzenleşik » zenneye cıkmak » barut kesilmek veya olmak » kart cıkarmak » sussuz » naturel » dort ayaklılar » cağdışıolmak veya kalmak » revac bulmak » cekinmek » başaktorluk » sandvic » başlangıc noktası » karikatur » var gucuyle » kohneleşme » cikolata » cetrefilleşmek » gonulsuz » satranccı » surundurmek » barokcu » tek acıklık bulunan ocak » şanlışohretli » canınıbir yere dar atmak » ictenlikli » buzme » gencleşmek » gunu birlik » habeşî » dumeni eğri » hoduk » caylık » elektrikli basac » kacacak delik aramak » bulbul gibi konuşturmak veya s » gecim kapısı » hukum » yuzu olmamak » ucurulmak » kabak cekirdeği » sondurulmesine yardım eden kim » koaptor » ıp ip up up » germanist » işcatallanmak »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.