tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tanrıaşkına » ceşnici » ortaya surulmek » cevri » gosterici yardımıyla karanlık » govek » eğitim » işin kotusu veya fenası » supurge otu » ic plâzma » bukulgen » celmelenmek » cavşır » ahdicedit » belirtec » fırsat kollamak veya gozlemek » rahat kıcına batmak » gozu veya gozleri ustunde kalm » uşmek » gozler onune serilmek » pencelemek » dokmek » gorevsiz » zebunkuşluk » oğutucu » murekkep yalamak » millî huviyet » bicim » ici dayanmamak » yuruyuşyapmak » topluluğu » sakalına gore tarak vurmak » somurgeci » koyuvermek » bu veya şu kadar » ut » capaculcu » ciğeri parcalanmak » mudekkik » sonlu buyukluk » boynuz takmak veya takınmak t » ic » şeytanın bacağınıveya ayağını » celişkisiz » fucceten gitmek » fikir yurutmek » gundelik » tuzsuz durgun su ortusu » ateşbacayıveya sacağı sarmak » doğactan »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.