tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuk » imza toreni » lektor » şovalyelik » gumrah » soz bir allah bir » bahcesi » emec » muddetli » cete savaşı » sozlenmek » kucumseyiş » kucaktan kucağa dolaşmak veya » soz dağarcığı » elcilik » yenilir veya yenir yutulur şey » gunleri sayılıolmak » mavi kuf » sumuksu zar » ic deri » ilgi cekici » kucuk ad » gocebelik » cuk » haber salmak veya yollamak » aycoreği » arnavutlaşmak » pas gecmek » munhasıran » arak erek » yukarı goğe doğru olan yanı » guler misin ağlar mısın » ici hop etmek » donmek » cimentolama » cimlendirmek » cavuşkuşu » avusturyalı » iğrenc » cıtır pıtır » utulenmek » cıkmak » alcılama » duduk » ustelemek » cifttekerci » multipleks » bir suru » yuklenmek » yazıcevrimi »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.