tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şifayıbulmak veya kapmak » olcek » triportor » durust oyun » goktırmalayıcı » cuş » suzme » duşkunler yurdu » yaprak dokumu » civilemek » avcunun icinde tutmak » bulbulleşmek » kâkul » sozcuk vurgusu » hayvan salamandra » baha bicmek » cubuksuz » hareket » bir gunden bir gune » hukûmet erkânı » emekcilik » kasvet basmak veya cokmek » satranc taşı » yuzu yere gelmek gecmek veya y » guc » yetimi okşamışlar vay sırtım » akıkarasıgecitte belli olur » yureği ezilmek » ici paralanmak veya parcalanma » okse otugiller » allah dort gozden ayırmasın » gonen » coğu » elcilik » guguk gibi kalmak veya oturmak » ozleşme » calıştırmak » cakmak » faceta » uretim bicimi » kulotlu corap » descartes cı » merhem » kronikci » basınclamak » golge » duşman catlatmak » oya ciceği » cul » bir dirhem bal icin bir ceki k »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.