tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuremek » mektep gormemiş » on denetim » sakalına gulmek » akıcılık olceği » onune cıkmak » ozgulluk » dunya » ucucu » bobur » yureği parlamak » cu » yayla corbası » sırasına getirmek veya sırasın » meydan bir şeye veya kimseye k » kabuk bağlamak veya tutmak » ustune » gun bugun » slovence » kılıc calmak » gerekcelendirmek » yer yarılıp icine girmek veya » başka işi yok mu » merkezkac » gozler onune sermek » cirişci » uşutmek » donuşum » elini ayağınıopeyim » cirkinlik » gosterilmek » utopist » tek cekirdekli » boşdonmek » yuruyuş » başustune » sıcmak » veresiye karşıtı » gokcek » yedi gobek » curumek » olculu bicili » kan cekmek » yuzsuzluk » şovalyelik » kararmışve sertleşmişinsan der » olum » tırnak gostermek » guzellik » kamcıcalmak veya vurmak »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.