tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surur » kopuklenmek » dokmek » kitaba veya kitabına uydurmak » nufuz » tup gecit » dolek » emniyet duğmesi » kireccil » ustunde kalmak » olumun soluğunu ensesinde duym » suruklenmek » gozune karasu inmek » ekmeğini taştan cıkarmak » ceğmel » ic mimar » el kapısına duşmek » sineye cekmek » icinin ateşi kullenmek » genellikle orduda veya yatılıo » ikiz unlu » cağrışım » celmelemek » ducar » kılıc » karikaturluk » cuminum cyminum » gul yağı » acık acık » cullamak » havanda su dovmek » belcikalı » projektor ışığı » doğal ve saydam değerli taş » duzgusuz » anadolu » ustubec macunu » tum » yıkmak amacıyla cekmek » bıcak cekmek » on oluşum » magnezyum sulfat » bilim » diskur gecmek veya cekmek » tulum cıkmak » duğumlenmek » urkmek » cotuk » muzik koşesi » durumundaki bileşkenin uygulam »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.