tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorumsetme » cağrınumarası » hoparlor » protokolcu » kaşıkcıkuşu » odullendirme » sorfcu » yansıtac » kovuşturma acmak » kutle » aracılığıyla duymak değmek e » eltieltiyekustu » şansıdonmek » ağac » har gur » dozunu kacırmak veya dozu kacm » fal acmak veya bakmak » ispenc » corekci » cocuktan al haberi » sonmek » hapcı » mercekten oluşan optik alet » veya ozel kuruluşlarca odenen » cukur » tac » endişeye duşmek » ciceklenmesine dolayısıyla me » cingene cergesi » cıldır cıldır » adıgecmek » guneştacı » eşbicimlilik » fotr » gorme » noel baba » got » elekci » sofra ortusu » cizmeli » ustune fenalık gelmek » ayrılmışalan » donuşme » kul » barutculuk » korpe » anlayana sivri sinek saz anla » yer yer kazıyarak alttaki renk » mukeyyifat » ikiz unsuz »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.