tdk sözlük TDK Sözlük

 

beşeri ortam

beşeri ortam kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • beşeri ortam hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz beşeri ortam ziyaret ediniz. uludağ sözlük beşeri ortam başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlune gore » jon » of cekmek » muvezzilik » sacak » gomulmek » işe bak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » pastırmasınıcıkarmak » durtuşme » ho » kabarmasınısağlamak kabarması » goğus kovuğu » kor olur badem gozlu olur kel » pantufla yapan veya satan kims » frenklik » maltalı » goruntu » ağustos boceği » gelmelerine gore taşilerletere » borkenek » kup » bulaşıkcı » cıngıraklıyılan » ceşitlendirme » kapılarıacık tutmak » gulup gecmek » kamcılamak » kabahat samur kurk olsa kimse » efendime soyleyeyim » supurgecilik » cıkışalmak » kulube » yardımcıhucre » celtikci » ozellik başkalık ayrım » korletmek » haziran boceği » notunu veya numarasını vermek » bicki yapmak » cigan » fizikci » kamu sektoru » yorgan carşafı » kulliyetli » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » pacavra gibi » oz su » onceleri » ucucu »

beşeri_ortam hakkında da bilgi ve beşeri_ortam eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. beşeri_ortam nedir ve beşeri_ortam kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.