tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
notrleşmek » kıskaclamak » tedafuî » oluşturduğu demet » tac giymek » tenasup » goyuk » cıkarış » dağılmak » allah iki iyilikten birisini v » kamcılanış » film muziği » doğa otesi » harclı » surdurumcu » dar goruşlu » pacal » yureğine kar yağmak » kir goturmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » he » macarca » allah ın belâsı » golleşmek » cıkartmak » yollara sokaklara dokulmek » uykusu kacmak » duven surmek veya dovmek » kornetci » derinlik olcumu » okul oncesi » tahassur » olmayan bağımsız hur » ture » kunye » cağıldama » yuz » kıcınıyırtmak » cevabıdikmek veya dayamak yap » caşıtlamak » sağelinin verdiğini sol elin g » gonulsuz » romen rakamları » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » plâstikten arac » acısal yol » İskitce » uzuntusuz » gozu kesmemek » ve kanunlara uymaksızın cebir »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.