tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coraklaşmak » nankorce » sakatcı » gostermek » muzebzep » calıştırılmak » araplaşmak » başına dert etmek veya acmak » boduc » gonen » guldurme » guzide » moğolca » sove » okelik » sal » taammut » melengic » sureti haktan gorunmek » koşe donucu » musemmen » gozluksuz » kabuk bocekleri » bir kapıya cıkmak » kerpic » gozu dumanlanmak » amerikalılaşmak » alp eren » cuda etmek » suluğen » duzen kurmak » ozgecil » ictihat » bir ayak once evvel » holluk » hırcın » olmuşveya pişmiş armut gibi el » sil » guluşmek » gonul ferman dinlemez » huzunlenme » tenturdiyot » gun yayı » ciğerimin koşesi » cenk » esmayıhusnâ » cığırtkan » sussuz » eceliyle olmek » guclu »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.