tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylemek » sucsuzluk » ya allah » şolen cekmek » muneccimlik » sağcıkarma » guc » buyutme » uzerine cokmek » olan biten veya olup biten » orgulu » selektor » nur yuzlu » parca bohcası » cıplak » parcalatmak » donelmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » ziraatcılık » kacırılmak » civili » surmek » dırt dirt durt durt t » yureğinin yağıveya yağları eri » manipulâtor » tovbe » cayırlatmak » gul gibi bakmak » ust tarafı » siyaseti ve oğretisi » baskca » adam icine cıkmak » oğrenci bileti » ucgensel bolge » gec » cift capraz denir » yaprak dokumu » pusku » surmelemek » tercume » unsuz uyumu » cakıldak » keci » yureği yaralı » temessul » colleşmek » cemen » parasınıcıkarmak » cocukla cocuk buyukle buyuk o » sırasına gecmek »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.