tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenek » guzergâh » cil » havanda su dovmek » ne mumkun » icine işlemek » dağlara duşmek » gıcırıbukme » duşurmek » yulumek » gudulmek » fesatcı » balina cubuğu » ozentili » gabonlu » cağırıcı » gocertmek » yalancıcıkmak » telefon etmek veya acmak » cingene borcu » suc » postekini sermek » merhem » ağaclandırma » kalsa veya kalırsa » ucuk » anac » gomlek » hangi taşıkaldırsan altından » kucuk karyola » oturuk » koyungozu » lenincilik » suzgun » ayağıduşmek » berat gecesi » futuhatcı » işlemeli yollar » atma recep din kardeşiyiz » gozcu » yarıkure » curuk veya curuğe cıkmak » yarayan kuru ince yaprak » politika gutmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » catırtı » zurafa gibi » imdatcı » torpulemek » cavmak »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.