tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kopcalama » uc beyaz » gozetilme » alcak ses » burnundan fitil fitil gelmek » copra » alkollu » nankorluk » bohcacı » ağzınıbıcak acmamak » manikurcu » yansıtac » benicinci » allah bana ben de sana » ustunkoru » tuy » ozdeştirmek » kulfetsiz » kocuşmak » carklı » cakar » takke duştu kel gorundu » siyasetci » duzgun » varlık icinde yaşamak » şohret » buddhizm » purceksiz » cadırcı » cevirmek » goz gozu gormemek » acıkta bırakmak » cayır » ozletme » bakar kor » ustunluk karmaşası » jubile » bocuk domuzuna donmek » ac karnına » cumbuş » hızolcer » muhendis » işaretci » şal orneği » mes uliyet almak » obur dunyayıboylamak » amak » sut kuzusu » hırsızlık etmek veya yapmak » gecirim »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.