tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşitlendirme » yarayan kuru ince yaprak » calım » kucuk karyola » tumamirallik » gormek » cekirdek » olcu bilimci » yardımcıyargıc » kutletmek » guz ciğdemi » yatak yorgan veya yatak doşek » ciğin » kopru başı » utucu » carpıntısıtutmak » eli dar veya eli darda olmak » sabahcı » gobek » okse kuşu » dokmek » muezzin » cevirme » citişmek » altayca » minare golgesi » donanım » guderilemek » harekete gecmek » tur » muşir » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kuvet » suet » gecerletmek » kurklu » şuphesiz » culluk » hurriyetperver » palyacoluk » carşaflanma » cimdirme » azerîce » ozlu » kos dinlemiş » kaput gitmek veya olmak » tecavuz etmek » ceşitlenmek » kustum otu » notrleşme »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.