tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hararet kesmek veya sondurmek » entelektualizm » kalp akce » uretimlik » kitap acacağı » telgraf uslûbu » tumlec » kofterlik » parmakla gosterilmek » acısıicine veya yureğine cokme » bicime sokmak veya bicim verme » mes uliyetli » oburu » deniz orumceği » gundelikci » yuzeyinin her noktasına basınc » kalın musluk » arap » mes ut olmak » kalıpları » golcul » oğrencilik » oğur » pabuc » cekiye gelmek » yon » percinlemek » sus bitkisi » İskocyalı » teşrifatcılık » futursuz » hızolcer » coraklaşma » eşcekim » cekilmek » golermek » ağcekmek » gonullu » kılıc bacak » duzelti » yeterlik onergesi » acmak » gumlemek » sun î cayır » muphem » Şafiî kopeği gibi titremek » şaşkına cevirmek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kocak » gayrimusavî »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.