tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecirmek » icini kurt yemek veya kemirmek » pek cok » arşiduşes » dunya varmış » hurriyetcilik » komurleştirilmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » cu » kurtlarınıdokmek » bulgurlu kofte » zumrut yeşili » ağaclama » cavuşuzumu » an anesiz » yukleyici » inanılan iyilik kaynağı » kollarından birinin başında bu » bocek » cıkmak » lâcka etmek » norolog » dubbuekber » mulâzım » kola cıkmak » cit » guz ciğdemi » gudulmek » kulağıters taraftan gostermek » on sezi » cağrılı » ayağına veya bacağına gecirmek » televizyon bandrolu » genişacı » yuksek » ustune cevirmek » tesadufî » ust kat » katıla katıla gulmek » gozlerini belertmek » taşcıl » ustune » ele » acık olmak » bazıbitkilerin turlu organları » ucuz atlatmak veya kurtulmak » akşamdan sonra merhaba veya sa » kraldan cok kralcıolmak » şeyhulislâm » organikci »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.