tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ictenliksizlik » soz gelimi » cift koşmak » samanuğrusu » kıvanclanmak » bal ozlu » karada olum yok » yangınıkoruklemek » korkakca » ye kurkum ye » onleyen eğik bolum » cabuklaşmak » soğuk ter dokmek veya soğuk te » masa ustu yayıncılık » gunah » surulme » yuğruk » ustune guneşdoğmamak » aktor » sutre » vicdan azabıcekmek veya duymak » cıvgar » millî mudafaa » oz kardeş » gostermek » bufe » cıngır cıngır » catıpenceresi » calgın » tagayyur etmek » surumek » ticanî » muttefik » cicim » taammuden » bocu » dalgıc kuşları » ayrıbaşcekmek » calım yemek » ruzgârlanmak » vur patlasın cal oynasın » yugoslavyalı » başnereye giderse ayak da ora » başına işacmak » allah etmesin » gece silâhlıgunduz kulâhlı » yıldız boceği » soyup soğana cevirmek » duşkunler yurdu » ici dayanmamak »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.