tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muessif » ozgunleştirme » kirec cimento gibi şeyleri su » goruntuleyici » yeni eflâtunculuk » golgesiz » temiz kanıda vucuda dağıtan or » toskurme » husran » tumamirallik » kalıba dokmek » yuzuncu » ucurumlaşma » odevlendirmek » iz surmek » iz » defter acmak » muştereken » kuşak dolama bağlama kemer » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » bir ilcenin en buyuk yonetim g » not duşmek » donuşlu zamir » dorduncu » induklec » bas veya bas git » kopeksiz koye veya suruye kurt » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » olumcul » musvedde » oz dışı » kırık dolu » dili olsa da soylese veya anla » obur » yuğruk » lâkırdıcıkarmak » cektirme » sabahlar hayrolsun » gunahınıvermez » mudara etmek » kafesci » golgede kalmak » kullanılan yapma yuz » goz banyosu » kulfetli » duşe kalka » ucluk » tasar cizimci » eski goz ağrısı » bıckınlık »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.