tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dan den tan ten » congul » dort duvar arasında kalmak » grekce » ulusculuk » seksen kapının ipini cekmek » allah utandırmasın » rumlaştırma » cekmek » gobek bağlamak veya salıvermek » duztabanlık » fırsatcı » celikleme » duşkun olma durumu iptilâ » mustehcenlik » carpıntılı » avar » robdoşambr » er » dudukleme » tırnaklarınısokmek » sungusu duşuk » cıngırak » mal mudurluğu » cozulmek » tefeul » cığlık » gorundu sivas ın bağları » soz » ters yuz veya ters yuzu geri d » yuz karası » ceneleşme » muyesser » peygamber ciceği » saat acısı » suru suru » cart cart otmek » yarıklardan her biri » uscavuş » ara soz » yenidunya » eflâke ser cekmek » yureği kaldırmamak » guneştacı » gibi cok yonlu hizmetleri en a » baygın duşmek » bolunmez » ulfet » donmeli » kırgız »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.