tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
narkozitor » kurum kurum kurumlanmak veya k » icine su almak » catkı » torpulenmek » aramayı korumayımeslek edinen » kibritci » başakcı » yoneltme » kucuk harf » curutme » değirmen taşının altından diri » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » gerci » gibi işler icin beslenen memel » anasınıeşek kovalasın » bohca » dokum evi » citme » tereyağından kıl ceker gibi » paşmakcı » soze atılmak » coluklu cocuklu » caprak » gonullu » gecmek » palavra savurmak atmak veya sı » guvenc » temevvuc » aşcı » cıngırakcılık » ustlenmek » duzelticilik » yargıclık » ovmek » urun » temelli senator » arpa boyu kadar gitmek veya yo » murekkeplenmek » ciceklenmek » oglena » unca » vukua gelmek veya vuku bulmak » kâğıt acmak » ağız unlusu » gozetlemek » caplı » hac cıkarmak » cevikleştirme » gumburtu »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.