tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotu » yağcekmek veya yapmak » gozden ırak olan gonulden de ı » gordurmek » ekli puklu » dinamitcilik » vatanî gorev » muhafazakâr » tufekcilik » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » oc » guluncleştirmek » hukum » ici dayanmamak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » fotoğrafcılık » inc » cekce » kr » catma » allah rızasıicin » dort yol ağzı » murdum » bir gun evvel » gozunun icine bakmak » nukleer santral » ickici » soz etmek » muctehit » ozgunleştirme » dil » kondansator » bir onerme sayılır cunku her » karşıtı » arayıacmak » uvertur yapmak » koltukcu » gorgu » genişzaman sıfat fiili » tahakkum etmek » bir tarafa bırakmak veya koyma » im » carcur etmek » dışbukeylik » ruh kazandırmak veya vermek » işine gore » başa gureşmek » kıt a » iz » meyan koku »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.