tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capacılık » suluk gibi » gorecilik » duzlenmek » onemseniş » mahrec » fedakârlık yapmak veya gosterm » mustehcenleşmek » bağlantıunsuzu » tahtadan yapılmışinsan veya ha » gonlu takılmak » govdelenme » demirbaştan duşmek » gullâbi » tura cıkmak » tuplu » bahaî » koseyle alay edenin top sakalı » film cekmek » anadolu » ruyasında gorse hayra yormamak » gi » mudekkik » gecerli » surunmek » duzen » koleleşmek » kalbi carpmak » icin icin yanmak » teslim tesellum » fasikul » anlam cıkarmak » yukun » orgu » deniz durmak veya duşmek » buzulmek » gosterim » boy gostermek » kabına dokmek » kancılar » durdurmak » İzmir koftesi » sokmek » surtunmek » icli dışlı » calımlayış » iyilik guzellik » turkceci » gumruksuz » bicimci »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.