tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tecrube etmek » madde » hulle » cember » orgut kurmak » mumeyyiz » » beyin gocu » cıraklık » yalın kılıc » duşunce » kecisağan » ardıc otu » goz onune almak » havanın gozu yaşlı » tac » dayanabilen sağlam guclu mu » yardımcıyargıc » mutehakkim » barcak » carklı » unvanı » istencsiz » munasebetiyle » dumencilik » soğutmac » şeytan durtmek » cakışmak » gozu yememek » sorguya cekmek » kimya gocumu » sumbulî » yuzunu yere getirmek » gozlerinin icine kadar kızarma » kopru başı » gungormuş » dunurleşmek » cifttekerci » tumce » cırpıştırma » cifte kavrulmuş » balıkcıkazağı » tepesinden veya başından kayna » şifreyi cozmek » elinde var » bal dok de yala » cağrıştırmak » tunek » tef calsan oynayacak » cıkıntılarıolan organ »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.