tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ot » guney » yuzune gulmek » capulcu » başyemek başınıyemek » cekirdeksel » fit vermek veya fit sokmak » urun » catkı » genel ad » mulkî idare » gecer » nez etmek » kuresel » odobenus rosmarus » sudan cıkmışbalığa donmek » eğitim arac ve gereclerinden d » bir cift soz » linumusitatissimum » parıltı » yasa gomulmek » barut kesilmek veya olmak » gozleri cukura gitmek veya kac » bitkisel veya hayvansal madde » gozculuk » mektep kacağı » tekâsuf etmek » gudulmek » tepegoz » uykusu başına sıcramak » mudiriyet » ucuncu dunya ulkeleri » amplifikator » basınclısu » cene yarıştırmak » uckuruna gevşek olmak » luzumsuz gormek » tuydurme » k » buyucu » gun tutulması » ığrıp cevirmek » cokluk » kacımsar » hizipci » parcalama » cermence » ağzına vur lokmasınıal » bir şey soylemek » perdelerini acmak »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.