tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıyanlık » cifte kavrulmuş » alcaklaştırmak » anus yuzgeci » dunurleşmek » mulevven » cubuk » cocuk duşurmek » ayağına cabuk » citlemek » gum gum etmek » cuha ciceği » ucuz » işacmak » gozleme » guvec » cevirmek » kopek yese kudurur » cuminum cyminum » ucma » siperlik » arac » camaşır ipi » medhusenâ » culu duzmek veya duzeltmek » cene calmak » tunmek » gormek » mukellef » sempervirens » ozdek » madde » yuksek perdeden konuşmak » yalanıcıkmak » ors » elinden geleni ardına arkasına » bula bula bunu onu bir şeyi » kursu » gozletmek » huccet » t » tam gun calışan kimse » centme » cift kanatlılar » edebiyatcılık » munafık » coktan veya coktandır » puskul » akca pakca » bulunan bolum kafa ser »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.