tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kundeye getirmek » allah kazadan belâdan saklasın » ucan kefal » tek hucreli » yer yarılıp icine girmek veya » gormek » guzelleştirme » kamcı » gulleci » maca » bir dilin kelimeleriyle duşunc » musluman » muddeiumumî » muheyyic » uzgu » surtuk » cattırma » ekmekcilik » pekmez kopuğu » cete » gokkuzgunlar » yarıklardan her biri » pacoz » dalıp cıkmak » surmek » kırcıl » bunların arasınıdolduran ozek » oğmek » kuru ceşme » lehinde soylemek veya bulunmak » dona cekmek » tezata duşmek » cakaralmaz » durumuna gelmesi gerilme karş » koprunun veya koprulerin altın » secilmiş » muttehit » karım koylu » ictensiz » murekkeplenmek » ebegumecigiller » yumurtayıcalkamak » cam yunu » kufecilik » tırtıkcılık » arabanın on tekerleği nereden » tahkimat elemanlarıustune veya » sulukcu » tenasup » cilek »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.