tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dereyi gormeden pacalarısıvama » muhakeme yurutmek » buyuk balık kucuk balığıyutar » camcak » goruşmek » tıraşbıcağı » oduncleşme » cevre bilimci » oz » bicimi » caktırmak » soğuk cıkmak » ic zar » olu » yukleme » tutmek » kucukluk » acar » iskorbut » vechişebeh » zerresi veya zerre kadar eseri » kenarda koşede » ok gibi yerinden fırlamak » kokleştirmek » başdondurucu » girmesiyle cıkmasıbir olmak » kulağına kupe olmak veya etmek » hristiyanlık » somurge » kum colu » soz veya lâf duşmemek » ici sızlamak » cizgi cekmek » carşaf carşaf » lâf soyledi bal kabağı » kazanc » guruldemek » onceleri » cıra » mudiriyet » gonullu gonulsuz » yıldız kumesi » kıvanc duymak » kor duğum » yara acmak » conk » maraşdondurması » kıpcakca » sakın ha » isparta gulu »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.