tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
masoz » yapışık ceneliler » kapcık » cekiliş » tartan arac » kahrından olmek » comert davranmak » camgobeği » buyukce » zurafa gibi » ozelleştirme » tumgenerallik » kaymağıolan » oğrenimli » dostlar alışverişte gorsun diy » cur etsiz » bicim » celenc » arap zamkı » ceneli » ul » gomlek » percin » ucgen prizma » dovdurtulme » buyuk » bulunan bolum kafa ser » duşunulme » guleğen » hırvatca » yuzde » su boreği » ici dışına cıkmak » kurdan » sutkızı » pusurlu » koksu » dovizzede » recete gibi » yatışma ozelliği olan yatıştı » susme » borcluluk » si » ara tumce » veya rejimi değiştirecek bicim » ettiğini bulmak veya cekmek » kalın unlu » yazı tebliğ tebligat » kısmeti acılmak » oncul »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.