tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veren silâhıbu hedefe doğrult » cığırtmacı » suspansiyon » dublor » cekmek » ac acık kalmak » sağlayan şartların butunu » allah bana ben de sana » kup » elcek » harman etmek veya yapmak » carpım » kırkağac kavunu » dortkenar » arasıgecmeden » kulyuc » kotumsemek » cıtır pıtır » muteneffir » anas acuta » ciltci » ağız tufeği » saat başıgaliba » artistce » tesisatcı » alcalmak » ne ne » pekiştirmek » duven dişi » amcamla dayım hepsinden aldım » yangınıkoruklemek » munazaa » pejmurde » guluşulmek » tac » cekiş » curuk » cimen » cok hucreli » şeylerden her biri tabaka » camur banyosu » azrail » tekercalarcı » nuans » carliston marka kereste » kok kırmızısı » mektep cocuğu » hamur acmak » purtuk » eyere de gelir semere de »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.