tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaydığıgozle gorulen ışıma » tatlısulumen » turedi » carcabuk » cengel ceneliler » ovunc duymak » temel civisi » cok partili » madde » uckuruna gevşek olmak » ustelemek » gecmiş » işci » ruya » gomme banyo » okce » gıcırıbukme » ağcekmek » guneşlemek » ac kalmak » gudulmek » seyrana cıkmak » kostek » mustezat » yapılmışalet » cinkograf » tencere tava herkeste bir hav » cığ » kaşla goz arası » fırsatıkacırmamak » sabah ola hayır ola » carliston biber » ana baba gunu » allah rızasıicin » koksu » yuzulme » kabarmasınısağlamak kabarması » iz an etmek » başcı » yuk » yarın obur gun » canından gecmek » kutuk » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » kutuğu hayat ağacı » gecmişi kınalı » aldangıc » parca » kumultu » dunya kelâmı »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.