tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kur a efradı » civilemek » kalabalıkca » supruntuluk » şeytan gecmişgibi » gozlerini kapamak » odemek » vergi yukumlusu » benden gunah gitti » yuksek oğretim » kuldoken » gozleri sulanmak » calkalanmak » gosteri yuruyuşu » potifur » şomuz » korukcu » muntesip » gozlerini alamamak » kacırmak » gercekcilik » catılı » cimdik » kın kin » murdum eriği » murettep » kerpicleşmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » copurlaşma » tesadufî » pacasından tutup atmak » diplomatca » gun dikilmesi » uzum uzume baka baka kararır » of cekmek » odemek zorunda olduklarıucreti » carık » gocurmek » yuzu yere gelmek gecmek veya y » gorevsel » ortodoksluk » acılma » uctaş » dolayısıyla verilen ortak ad » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » ruzgârlanmak » akşam vakti » sucsuz » cehre almak » cırcır »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.