tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceksever » kullanılır » nobet » ucretlilik » gungormuş » duo » okuzgozu » kotu soylemek » cap » uclu » amatorluk » kalbura cevirmek » cek » kabakcı » cıkar » gok kumu » oznellik » temizlemek » tekcilik » şeytan tuyu olmak » hint baklası » kadastroya gecmek » cığırtkan » sm » cıvdırma » ırkcılık » ek » buğe » cımkırma » uc nokta » lisan » olum dirim » ozgulluk » sıfırıtuketmek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » ayağınısurumek » cirkinleşme » diri diri henuz olmemiş » cocuk dunyaya getirmek » alt cene » cileden cıkmak » olumsuz cumle » surgun » kure » arakcı » yuzmek » gozleme » onlukluk » um » hukmetmek »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.