tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gelecekcilik » tesettur » kustahca » gereği duşunulmek » yurek karası » gundelik » kursu hocası » koyuvermek » uzunluğu » cakmak yapan veya satan kimse » ceşnicibaşı » serbest bolge » camursuz » cıkış » odenen prim karşılığında bu iş » dovuş » orgutlendirilmek » suzgu » kur acı » dunyaya gozlerini kapamak veya » flore » mes udane » guğum » orselemek » bok pusur » oc almak veya ocunu almak » colpalık » akım olcumu » coğdurmek » terettup etmek » arnavut » dokum » hapishane kackını » guc » gorunur » puluc » secim yasağı » suc duyurusu » norolog » olu yatırım » ucayak » saclı » guclu kuvvetli » maarifci » gectiği yoldan gecmek » lâfımıolur » dışacı » catak » cekirdekci » hoyratca »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.