tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacak » cekilmek » kulce » sunnet cocuğu » mes uliyetli » gozlerini dikmek » kavunici ile pembe arasıbir re » tekâmul » alacık » gun meselesi » meşhut curumler mahkemesi » cakıcı » mel un » kucuk gezegen » burc » beneklerle orten asklımantar » yoneltilmek » sozunu tutmak » durumuna duşmek » boluk » plâkcı » yarıkubik » macun cekmek » gozunu doyurmak » duşurmek » cayırlamak » donuk » kahır yuzunden lutfa uğramak » tekaut maaşı » vadesi gelmek veya yetmek » catılmışkirişsistemi » sirkulâsyon » soz dinlemek veya soz tutmak » gumburdeme » sulûk » cetene » yuzmek » duellocu » gobek atmak » cocuklar » kulplu kap » şomiz » teslimiyet gostermek » munasebetsizlik » lokosit » acık ciro » dovulme » dayalıtahta kalas » hodukluk etmek » odunlu »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.