tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzınıkapamak veya kilitlemek » musterih olmak » ozsever » bağ » cavuşluk » gozlerini kacırmak » guncellemek » goz kırpmamak » ağaclandırılma » jole » bolumlerine konulan ağırlık » yureği sıkılmak » akşamın işini sabaha veya yarı » orumceklenmek » başına işcıkmak » kabak ciceği » ifrit kesilmek veya olmak » cıkıntı » sutnine » iclenmek » karbon alaşımı pulat » yazıp cizmek » cokluk » tek cekirdekli » dert edinmek veya etmek » etciller » topukdoven » rufaîlik » paragoz » zumruduanka gibi » yorunge » mutehavvil » canısağolsun » şobiyet » guzey » para cuzdanı » luk » tesisatcılık » carpılış » yemeden icmeden » full time » emretti patrik efendi » eşgudumlu » gudumluluk » supurtmek » bir elini bırakıp otekini opme » tutamac » goz kulak olmak » tuymek » ruzgârlanmak »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.