tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olmuş » sinir kupu » hamle etmek veya yapmak » oğurtleme » girişucreti » kara gun » capacul » cozulme » uc » kısır dongu » ulke acmak » cizme » gorece » kurk » ici icini yemek » catal gormek » ciğneyiş » bulbul » mufrit » ortak mulkiyet » sumsukleşme » gosterişlilik » coriandrum sativum kara kimyo » gecmek » cizgi resim » aracılığıyla duymak değmek e » kamcı » cenesi kuvvetli » olcek » somurgesi olan veya somurge el » ucleme » dulger » dovunmek » cec » unlu » oru » gozunu ayırmamak » vaz ıhamil » kuram mutasyonizm » menuskus » hay allah » acz icinde olmak » icli dışlıolmak » guc » celebi » acık hesap » iskeletli hayvan corallium rub » yerine gecmek » kucuksemek » isparta gulu »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.