tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on bilim » dol yatağı » kecileşmek » amerikan salatası » ruşvet » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ıskatcı » gozer » calık » uzatılabilir » hic de » arpacıkumrusu gibi duşunmek » parcası » cocuk bahcesi » coğaltma makinesi » gumuşsuz » tekercalar » merkez acı » petek guvesi » el frenini cekmek » topukdoven » borcluya yazdığıbildiri » tespit etmek » kusmek » otumlu » celme atmak veya takmak » surcmek » pohpohcu » acılmak » fikir yurutmek » maddelerden oluşan varlığın he » gocebelik » kostum » gul yağcılık » onduleli » pabuc pahalı » ustupuleme » cop tenekesi » duzey » den yana olmak » wistaria sinensis » ruyalarına girmek » karşıtcıllık » opmek » ipe cekmek » guttuğum domuzu bana oğretme » buyuk tansiyon » dunyalık » suratıkasap sungeriyle silinmi » maraba »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.