tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bedensel zeka ziyaret ediniz. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mef ul » la le » su kacırmak » koktencilik » cokturme » kurallara ve yontemlere gore k » onerge vermek » arasında den başka anlamıyl » guneşletme » usteğmen » kitaba veya kitabına uydurmak » urkme » kundakcılık » kutikul » sulfurleme » sut otugiller » cuvallanmak » muddeiumumî » altıkaval ustu şişhane » protesto cekmek » bahceli » kokar ağac » ozbeoz » bıcak atmak » teşekkul etmek » kulhanbeylik » petrolun bir cinsi olan yanıcı » bok yemek duşmek » parcası » buryan pilâvı » carpıtma » ağız ağıza vermek veya konuşma » balıkcıl » diline dolamak virt etmek veya » tedhişcilik » incelenmesi muşahede » park etmek veya yapmak » camurlamak » gil » cizgi » suyunu cekmek » golcul » cekme » harıgecmek » hizmet gormek veya etmek » muttehit » koc yumurtası » smacor » yoğunlukolcer » cekici »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.