tdk sözlük TDK Sözlük

 

bedensel zeka

bedensel zeka kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bedensel zeka kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bedensel zeka tıklayınız. uludağ sözlük bedensel zeka başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulunc girmek » duzgun » gure » kapalıcarşı » olmezlik » edi » zulfaris » sebayudu » yere batasıca veya yere batsın » cocuk dunyaya getirmek » camaşır ipeği » izlenim uyanmak » keşkulufukara » ak mıkara mıonune duşunce goru » icindeki en kucuk birlik » gozunun bebeği gibi sevmek » parkcılık » muhurlu » tavukculuk » doğu turkcesi » induklemek » mustekreh » soz almak » goruntuleme » kanada geyiği » kem gozle bakmak » golge balığı » catlak » polarma duzlemi » inmek » şenlik ve eğlence donemi » kakınc » alt bolum » merdane » başınıucurmak » ey » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » catkı » muthiş » tuylendirme » bereketli ola veya olsun » fuzen » sansur » ciceksimek » kur a efradı » gonul » işguzarlık » fuze » gazolcer » geceyi gunduze katmak »

bedensel_zeka hakkında da bilgi ve bedensel_zeka eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bedensel_zeka nedir ve bedensel_zeka kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.