tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecmek » ofke » yapmacıktan uzak duzgun anlat » ikindiustu » gureşmek » gozum veya gozumun nuru » tukurmek » soğuk bufe » coban boreği » nukte » ad cekilmek » gorkemli » inşaatcılık » soğdca » haram olsun » yururluğe girmek » kazıma » coğul ekleri » yuzustu bırakmak » caresine bakmak » vazgecirme » balıkcı » irilerine kanal izmariti denir » medeniyetcilik » ikide bir veya ikide birde » masa ustu yayıncılık » dovdurtmek » kap » xe » cevirici dili » coğdurmek » ricada bulunmak veya birinden » golleşmek » yayılmasınısağlayan cihaz » bicimi » kırıntıkulte » yulume » goc etmek veya eylemek » carşafsızlık » hunerli » yarışcı » şaklaban » ufakca » yağlama yağı » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » başetmek veya edememek » umur gormek » camaşır » bocu » ız iz uz uz »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.