tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek hucreli » utuculuk » mulhem olmak » mubayenet » akıntıcağanozu » işi e dokmek » cozum » cengilik » milliyetci » keciler » duşunucu » fiil cumlesi » cift atış » ayağına veya bacağına gecirmek » acılmak » şap gibi donmak veya kalmak » sahip cıkmak » koc katımıfırtınası » vişnecuruğu » mustacelen » catlamak » temulentum » başcavuş astsubay başcavuş » yuzucu » gomlek » hıckırma » koz » bıcak atmak » gorulmek » piclik » isparta halısı » oykunmeci » gecilmemek » dokumasıolan » dalgıc elbisesi » sune » iftira etmek veya atmak » goruşturmek » kızıl otesi » şeylerden her biri tabaka » bonkorluk » kotumserleşmek » duvak duşkunu » yuzuncu » şerc » hakcası » ceng » gunduzsefası » yuzleşmek » yuruyuşe gecmek »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.