tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
papirus » alaturka bilen alaturka eser » kutuğu hayat ağacı » ozlemli » dalga gecmek » dubbuekber » carkıdondurmek » İsvicreli » gun ortası » elden kacmak » catal don » vekil vukelâ » cene cukuru » gecmek » gece işi korler işi » durustluk » basınclama » dubel » kırılıp dokulmek » ucayak » silâh cekmek » gecmesi » tunclamak » it ite buyurur it de kuyruğun » dort » orgutlenmek » komutator » ogelerin oluşturduğu butun pa » tevatur » gormek » sonucunda veya birden su yuzun » ağustos bocekleri » soylemek » dondurulan ince uzun ışık ara » tesisler butunu » caktırmak » aklınıcalmak » cevikleştirme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » cinko » comelme » tanrıkayrası » tecennun » kalburustune gelmek veya kalbu » ustune varmak » gorelik bağıllık izafet rol » kıpcak » payandalarıcozmek » buyutulmek » gecmişzaman »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.