tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zambiyalı » mongolistik » sarnıc » kanlıbıcaklıolmak » in misin cin misin » kokleşmek » ak mıkara mıonune duşunce goru » cok » kutuphaneci » bağrışcağrış » fluorışıl » yan gelip oturmak veya yatmak » tumlec » buzgulu » kangal kopeği » gomlek değiştirmek » kıl cadır » cağlar » kul sıkılmayınca hızır yetişme » akca armudu » ozdek » bıcak » başkıc vurmak » nankorce » alaturka bilen alaturka eser » kucukluk » goynuk » alâminut yemek » bakışacısı » gozden ırak olan gonulden de ı » kasavet cekmek » acık teşekkur » hodukce » allah ziyade etsin » gozleri velfecri okumak » goğus caprazı » yuklu » guduk kalmak » bedcehre » kardeşce » barutcu » berat gecesi » turku yakmak » cığırış » kıvanc duymak » lutfeylemek » tarafından arabacıicin armağan » ahilik » izine donmek » goz »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.