tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şarlatanlık ğı » tarihce » ici sıkılmak » makedon » ut » kolacan etmek » kor yılan » uc » cekişli » gormuşgecirmiş » kacırtmak » korkunc » cizgi » suriyeli » cok kocalılık » ince unlu » suyunu cekmek » mulkiye memuru » gunduzsefası » cırılcıplak » koclanma » cığlık cığlığa » ada » icten » tumlenme » alaya cıkmak » sublimleştirme » dondurme » kosnul » surnaturalizm » aşure gunu » yedi duvelle barışık » revac » can kaygısına duşmek » kulupler arası » hır cıkarmak » cakmak » celişiklik ilkesi » sulf » tesellum » gonul belâsı » ekim ihtilâlinde komunist kızı » surtunme » parşomen » kulceleşmek » uctu uctu » cokum » unvanlarının başına getirilir » daruşşifa » kaynatılmasıyla elde edilen ye »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.