tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bir cuval inciri berbat etmek » cıkma » badem kurk » sacsız » şukran » bulunan bolum kafa ser » onerge » calcene » sut asidi » ozne obeği » garnitur » muşteri hizmeti » muteyakkız » goğusluce » kufretmek » toparlakca » cıkıştakozu » gunluk » cıktı » cat » dovunuş » donmek » calgı » calyaka etmek » inmek » induklec » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gecenek » uckâğıtcı » soğuk ter dokmek veya soğuk te » suslu uslûp » kur an » burnunda veya gozunde tutmek » tumselmek » gulluk gulistanlık » borcluluk dengesi » orulu » guneşlenmek » kirli camaşır » şiddet gostermek » kucumen » lule » cakmaklı » al birini vur otekine veya bi » ayyuka cıkmak » kulube » catal kundak » zir » yatak carşafı » icine doğmak »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.