tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşluk » ic salgı » devletci » su orumceği » cam devirmek » mudahale » sın sin sun sun » kucuk » surmek » cgs » yuzukoyun » bahce nanesi » ayva gobekli » istismar etmek » ust » frenkleştirmek » oyku » sokmek » kulkedisi » acılmak » aristocu » figuratif » lık lik luk luk » ada cayı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » ustune gul koklamamak » operetci » bardağın konulduğu yeri kirlet » guzel » ilkoğretim » ahlâkcı » kacmak » nufus cuzdanı » carpıştırmak » kavga cıkmak » duğum noktası » fırtına kopmak veya patlamak » goverme » başmurettip » evlerden ırak veya uzak » yuzsuzleştirme » portenin başına konulan işaret » hayalifenere donmek » van kedisi » yureği yanmak » gorev » anasının korpe kuzusu » topceker » masıyla mesi bir olma » ruzgâr gulu »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.