tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koknar sakızı » sulfatlama » konveyor » cizginmek » şerit » duvenci » goze batmak » ankara kecisi » munasebet almak veya almamak » mundericat » sinekcil » urun yelpazesi » gecgec yapmak » bohcalama » kalaydan cıkmak » mulâkat » birinin canına ot tıkmak tıkam » karışanıgoruşeni olmamak » biri cok olmak » nur icinde yatsın » ce » dumduz » sacak » catıcı » ulkuleştirme » catışılmak » guvensizlik duymak » yarayan duzen » acısıicine veya yureğine cokme » sellemehusselâm » onleme durumu » tore dışıcılık » nesturî » sovuşturmek » cav » bir gomlek aşağı » it ite buyurur it de kuyruğun » ciseleme » mubalâğalı » işine bak » gunahına girmek veya gunahınıa » icsiz » gecirici » anlarsın ya » şoyle dursun » oğrenci kartı » olu sezon » muteessif » cıdama » zevk icin »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.