tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kim kime dum duma » sanskrit » sovup saymak » herkesin arşınına gore bez ver » kuşatma ihata » gunluk » cimdik » zuppeleşme » oldurulme » cobancantası » butunlemeye kalmak » bok yemek duşmek » golge » cayırlatmak » olumsuz » turku cağırmak » sağgorusuz » dilmaclık » başınıkaldırmamak veya kaldıra » corbacı » kulağına carpmak » cicekleniş » lık lik luk luk » mutenakıs » film cekmek » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » başından gecen olağan dışıola » dunurluk » akca pakca » buyusel » gun ciceği » sectirme » astsubay kıdemli başcavuş » akımolcer » kazanmak » diliyle tutulmak veya yakalanm » makro » muessese » iceren genel kavram » iki cenetli » gocelge » yuksek gerilim » surgun avı » etmek » cakal armudu » bal ozlu » olcuşmek » fıstıkcılık » koşe rafı » işcilik »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.