tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevlendirme » oğurtme » secmesiz yemek » tecrube etmek » ana avrat duz veya dumduz gitm » orselenmek » sonuclandırma » gecinmek » oğrenmek » sulfamit » celmelenme » can ciceği » salcalanma » gururlanmak » sırasına gecmek » film cekmek » bukunme » goturulme » gumburdetme » sun î gubre » kumelenme » muşkulleşme » şolen cekmek » gorevcilik » yastağac » dokmek » unlu catışması » cerci » doşetilmek » normal vucut sıcaklığı icinde » pic » ağızsıl unlu » yoldan cevirmek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » cam fıstığı » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » surtukluk » gece gunduz » gecmek » puskullu » oğrenilmek » koşe taşı » izlenim uyanmak » gumuşrengi » carşaflanmak » cevirmek » yalıngac » tesadufen » borc » carcur olmak »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.