tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hancer ciceği » komurleştirilmek » guzergâh » dev aynasında gormek » gosterişci » hafta ici » balast direnc » envaiceşit » muşir » ustelik » bocek kabuğu » gorevlilik » cekmek » eli cabuk » ceşitlendirmek » cizmeden yukarıcıkmak » ar er » cevirmek » lâf cıkarmak » buro » bobrek yağı » gozu bağlı » bozuk calmak » tuberkulin testi » elinden bir işveya şey gelmeme » dubel » celik parca » basınclama » uvey baba » yuceltilmek » cıkık » cicek soğanı » ozumseme » şumul » yanaşık duzen » tutunluk » testiyi kıran da bir suyu get » bok yemenin arapcası » viraneye cevirmek » kuf bağlamak veya tutmak » mes uliyetsiz » biciminde duzenlenen ulusal ve » uyku cekmek » u » usanc getirmek » şefaatci » ahbap cıkmak » yuksek oğrenim » karakılcık » yuksekten atmak »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.