tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coraklık » gun donumu » canak yalayıcılık » iceri » eli boğrunde » catışılmak » nogay » guzellik » zurra » suzulmek » cozulum » bolum » dunya guzeli » kapıdan kovsan bacadan duşer » gozdağı » suc aleti » yan gozle bakma » ağılıbocek » avurtlarıcokmek veya avurtları » dama oynanan taş » varlık icinde yaşamak » icini acmak » hangi taşıkaldırsan altından » mulâyemet » murekkeplenme » soz yitimi » ensulin » uretmek » sayıgostergesi » m » caşıtlama » catal bıcak takımı » kaynac » pahalıya oturmak veya pahalıya » duduklemek » orneklemek » uzak goruşluluk » musteşar » buyucek » kavunici » kutluk » desinator » madde » ayağına cağırmak » ağlayanın malıgulene hayretmez » işdayıya duştu » cağdışı » işi allah a kalmak » cabukluk » cokmek »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.