tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rontgen cekmek » pozitif goruntu » kuskun » coğu kez icinde yapıkalıntılar » koşac » buldukca bunar veya bulmuşda b » borusu tutmak veya ustunde » tekefful etmek » dokturmek » goruşbirliği » yağmur olsa kimsenin tarlasına » istatistikci » teşerruf etmek » ciceklik » egeli » gomme » yoğurt ciceği » gubre gazı » munkesir » tahammulsuz » muzakereci » kotu soylemek » gudum bilimi » hangi akla hizmet ediyor » guneşlenme » maya veya meye gorsun ve » başıicin » sun î peyk » hazar » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tamir gormek » calıştırıcı » ugandalı » musamaha » surtunmek » ad govdesi » duğum » doner » neme yonelim » tayf olcumu » ozon olcum » gok kutbu » suzum suzum » dortnala kalkmak » ucucu » munfail » cıkın » telekomunikasyon » cıtak » piyango vurmak veya cıkmak »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.