tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dutculuk » bugunku » inkisar etmek veya inkisarda b » bir tatlı » emekliye ayrılmak veya cıkmak » civitlemek » umidi boşa cıkmak » cicek aşısı » cicekci » icinden gecirmek » vurgun veya vurgunu vurmak » surfe » sesi ayyuka cıkmak » dovunme » tuketici » kosteklenme » gonulluluk » gonul avutmak » cevirme » ışıl kufler » aclıktan nefesi kokmak » ibadet de gizli kabahat de » surerlik fiili » gocebeleşmek » cevirmenlik » can duşmanı » tenevvur etmek » dar unlu » merdumgiriz » gockun » uzak gocuşme » ardıc » curukluk » arac » gun » gorsel sanatlar » cakaralmaz » surcmek » guce sarmak » gordek » revac bulmak » cileye girmek » hintce » suyunu cekmek » hint baklası » olculebilir » hacamat etmek veya yapmak » donuna yapmak veya doldurmak » teşerruf etmek » olculu »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.