tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu tok » ne munasebet » sutluce » fr » begum » musteniden » dağılmak » zaireli » kara yuz » individualist » guttuğum domuzu bana oğretme » muma dondurmek veya cevirmek » baştan kara gitmek veya etmek » gore » ovgucu » ufuk cizgisi » harf cevirisi » l » senatorluk » pedavra gibi veya pedavrasıcık » soluğu bir yerde almak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cuda » gokcek » benlik catışması » kustahlık etmek » olu yıkama » dolabı frijider » yazık etmek veya olmak » dorduz » tesalup » catra patra » carkıdondurmek » ucuk » cotuk » pecelenme » bağlayıcıunsuz » ahkâm yurutmek » muzikli » kulkedisi » cember icine almak veya cember » muteharrik » catılı » sacmalık » balığa cıkmak » ucarı » ile beraber » fetva vermek veya cıkarmak » canıcıkmak » yurutme gucu »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.