tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk ana » gundelikcilik » lâponca » oneze » goz actırmamak » arasında den başka anlamıyl » muzecilik » munakalât » badi badi yurumek veya gitmek » mancınıkcı » one duşmek » bir değer karşılığında birinin » kirecli » atom cağı » deniz ucağı » kelebek ciceği » tebaruz etmek » kat îleşme » muheyya » gorunurde » yureklendirmek » guneğik » ağaclı » grek » lupcu » balıksırtı balık kılcığıbicim » surdurumcu » allah derim » goze batmak » gostermecilik » ust cene » guven » kostek vurmak » fetvayişerife cıkarmak » gostertme » değnekci » davul calsan işitmez » soylemediğini bırakmamak » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » dişcıkarmak » ilâc icin yok » tek acıklık bulunan ocak » ocağıkor kalmak » icini curutmek » butun devletler » gecenek » ciğerini sokmek » canına gecmek canına işlemek » bunların arasınıdolduran ozek » gozetleyici »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.