tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacırmak » beylik fırın has cıkarır » tutac » polemikcilik » allah kabul etsin » nemce » cerezlenme » candan gecmek » it » yapılan fıcıvb » luk » carpışmak » dağayısı dağlarda yaşayan yab » milfoy » ciğtoprak » ikiz unsuz » carpıkca » golgelemek » haşatıcıkmak » yer olcumu » dol vermek » saba ruzgârı » gorevden almak » oğrenci kartı » ımtırak » ılı ili ulu ulu » unvanı » kutuphane » parcalama » acmak » konsantre etmek veya olmak » hesabınıgormek » calkantılı » uzatılabilir » papazkactı » cıkartılma » gostertme » buyuk boy » dunku » saati calmak » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » acık sozluluk » cok şukur » beyaz rus » dumen cevirmek » şansıdonmek » goğus eti » uleşilmek » hunsa » cuhacılık »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.