tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozden gonulden cıkarmak » gumruklenmek » ciceklenmek » olcuşmek » cıkan » az tamah cok ziyan getirir » camurlukcu » kalcalık » puruzlenmek » dolapcı » an anecilik » karakalpakca » oğreti » organların her biri » oz su » gunuleme » son pişmanlık fayda vermez vey » dondurmek » vesveseye duşmek » on avurt » calılık » sutlâc » tek acıklık bulunan ocak » oykucu » fin hamamı » olgunluk » yapmacık guluş » otleğen » ozellik başkalık ayrım » elcek » dolapcı » ışıkolcer » doğme » acık bolge » dodurga » capkınca » fetva vermek veya cıkarmak » gineli » kıskaclamak » evlerden ırak veya uzak » mumbit » gecirgenlik » reflektor » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cekeleme » frenk » catkı » cırcır » kiremitci » cenesiz »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.