tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toskurmek » gozu bağlıolmak » ackıcı » mavi kuf » zucaciye » musadif » soğutmac » kısmeti cıkmak » suzulme » ac goz » muziksever » haber gondermek » veya metal bolum » yuruk semaî » beti benzi kirec kesilmek beti » kofteci » hamur corbası » kıcınıyırtmak » uzum kompostosu » guclu » bereketli ola veya olsun » cıkmaz sokak » cıkrık » cirkin » arac » onluk » gucluk cıkarmak » buzulup oturmak kalmak » bir ornek » ağzının kokusunu cekmek » kukurtlemek » oynama » beyaz sıvı » niteliği » kumes » cozulme » panturanizm » yureği kan ağlamak » mutehakkim » iskeletli hayvan corallium rub » hodukce » gozetime almak » cakıntısız » dovmelik » l » birleştirerek bir varlığıyenid » olcekli » atcı » yukluk » suzuluş »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.