tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği bayılmak » yuksunmek » orgut » ozelleşme » ilâclamak » başkurtca » toprak sıcanı » orman koyu » oncul olmak » dondurulan ince uzun ışık ara » cıdama » kundeye getirmek » hesapcı » el cabukluğu » allah yarattıdememek » cıplaklar kampı » pazar ola » urus » temayul » cevri » tam maaşla tekaut veya emekli » şeyin ayrıcalığınıanlatır » c c » allah eksik etmesin » coğaltma makinesi » sokağa veya sokaklara duşmek » duldul » kavara cekmek » cozulmek » suslenme » coğur » gutaperka » benimseyip değişik bicimde anl » kongolu » caker » gun yeli » yurunme » comezlik » munazara » yukseğe cıkmak » cizi » mueddep » belediye sucları » okleme » ses vermek veya vermemek » musamaha » cokculuk » duzenleyici » sırtustu » guneşli »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.