tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuz ekmek duşmanı » guvence » cekmek » dur » bir cenekliler » korukcu » hoduk » dort kaşlı » başcı » fuzyon » calkama » sır kupu » beliren olumle sonuclanan has » bulbul gibi konuşmak veya okum » dondurmek » calımsız » duğum noktası » garpcılık » kaval tufek » corba gibi » w » yuz karası » arapcalaştırma » projektor » cok sesli » ic turizm » tepeli bulbul » musluman adam » olcuşturmek » kucumsenmek » koftelik » gelmelerine gore taşilerletere » kutlemek » cekmek » kacırmak » bağırsak asalağı tenya » halk muziği » cevre bilimi » ceşitleme » tekessur etmek » commek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » ovunmek gibi olmasın » boşnak » hırvat » keci sakal » duşunce » guclu » allah ın kulu » ayakustu »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.