tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,işaret,iz,nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ordek balığı » kopcalanmak » ra » hurmetsizlik » cocuk gibi sevinmek » tukenmek » cizmek » kok » sonradan gormelik » amperolcer » timus » u » dudağınıveya dudaklarını ısırm » sağdan geri donmek veya sağdan » burnundan fitil fitil gelmek » iskeletli hayvan corallium rub » oğreniş » semiyoloji semiyotik » film muziği » dumenci » cakmak » allah versin » gullâbicilik » defteri durulmek » ana baba gunu » ut » duzlem kure » ncı nci ncu ncu » gok evi » gectiği yoldan gecmek » cemkirme » catışılma » alay gecmek » gundelik » başka bir gune zamana erteley » cakar » ovmek » askıya cıkmak » cağma » golge etmek » bıcak kınınıkesmez » uretmek zihnî yetiler oluştur » kopurtme » şeyin ayrıcalığınıanlatır » orumce » corap ormek » divance » dip balıkcılığı » dutturu » goz kuyruğuyla bakmak »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.