tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,işaret,iz,nişan

belirti,işaret,iz,nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,işaret,iz,nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,işaret,iz,nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,işaret,iz,nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze yutarlığı » tulûatcılık » kuru oksuruk » got » soz kesmek » goz var izan var » gozden gecirmek » sulfatlaşma » yan cizmek » kırkgecit » hırcın » tunc » nakliyatcı » on damak » bugunku tavuk yarınki kazdan i » fitne fucur » istifcilik » iskorcina » tabansızlık tabansız olma duru » soz veya lâf altında kalmamak » icicilik » sebayudu » carıklı » coğunca » luzumsuzca » cerezlenme » sıcan deliği bin akce » corten » duşundurmek » ozemek » buyucu » kufretmek » ozenli » yureklilik » kacakcı » uckur » oruc tutmak » yonlu » ust deri » kucumsenmek » hicbir » celme » guldurmek » cırpınmak » muştehi » ters yuz veya ters yuzu geri d » birbiri icin yaratılmışolmak » hoykurmek » re » ikiz unlu »

belirti,işaret,iz,nişan hakkında da bilgi ve belirti,işaret,iz,nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,işaret,iz,nişan nedir ve belirti,işaret,iz,nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.