tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıgibi » ayakkabılarınıcevirmek » tervic » calgılı » hispanica » darıunundan baklava incir ağa » icerik » sosyolenguistik » orumcek kafalı » kışdonemi » kadehcik » basınclı » maddelerden oluşan varlığın he » duşmanca » calımlanma » uzum » slavistik » l l » coplenme » gocu » yonelim » cekirdek » işini gormek » kazıkcı » yontma taşdevri » ciceklenmesine dolayısıyla me » işi allah a kalmak » ovgucu » cusseli » faraşgibi veya faraşkadar » k k » mumin » ortusuz » kazanc » meyve bahcesi » yırtmaclı » kıvanc » ictima etmek » biz kırk kişiyiz birbirimizi » yoğurt corbası » katranıkaynatsan olur mu şeker » ustune titremek » tek adam gosterisi » fin » munasebetli » dunden hazır veya razı » cıkıntı » sıkıduzen » catal bıcak takımı » gun gormemek »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.