tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şarkiyatcı » glâyol » duzum duzum » dişgostermek » secmeci » uz » kumanca » icinden bir şeyler kopmak » maruz bulunmak veya olmak » usera » gunluk » gozune kestirmek » sutluce » mucevher » hasta ol benim icin oleyim se » icin » barbeku » ozut » caresiz » boceklenmek » celim » bir dilin kelimeleriyle duşunc » icinden konuşmak veya demek » tm » cincilyagiller » duğumlenme » suslemeci » ağzına bir parmak bal calmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » tecahuluarifane » donum » gobel » pabucsuz » allah bir yastıkta kocatsın » ilk goz ağrısı » cortu » yuklem birliği » cumhuriyetci » ici gecmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » eline duşmek » kullanılır » cuhcuh » yoneltmek » veya krom kaplanmışcember bici » kopcalanmak » od ağacı » para cıkarmak » başgoz etmek » suzulmek »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.