tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kundeye gelmek » akım olcumu » huzunsuz » carpık » fetva vermek veya cıkarmak » susleyip puslemek » unvanı » kac parca olayım » değişme olayı tekâmul » kovanın ucuna yerleştirilmişme » tekevvun » gerceklemek » suzgec » guzun » kustahlık etmek » cicek » cunha » sercegiller » gonder » sokmek » gecmek » rotuş » gorsel işitsel » geciş » ulger » cırnık » taahhut » lâtin ciceği » jon » muşahede » sıkıyonetim » bocek bilimci » koruklemek » asma kopru » ara soz » ufunet » cozulmek » korebe » macar biberi » fetva vermek veya cıkarmak » tersine cevirmek » cağrılış » benlikci » soz dalaşı » yukumlendirmek » cenesini bıcak acmamak » anasınıeşek kovalasın » kırk bir bucuk maşallah » ustune varmak » sut kuzusu »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.