tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donelemek » muz » paca kasnak » hamursuz bayramı » urkmek » metanet gostermek » humayun » rabbena » murtekip » şukur etmek » kullanıma hazır duruma getiril » donuşturucu » kok işareti » gece işi korler işi » dumenci » zurafagiller » sulfur » borclu olmez benzi sararır » gun durumu » duzmeci » japon denizi » torbada veya cantada keklik » duğuncubaşı » ovungen » puskurme » işten bile değil » camcak camcak » gorecilik » gozu kaymak veya kacmak » duzenbaz » madde » gucu gucune yetmek veya yetmem » gozyaşıbezleri » elcilik uzmanı » carpıtılma » elcim » muphem » ortaya duşmek » uzay ussu » kulağıveya kulaktan cınlasın » avustralyalı » fr » ha babam veya ha babam ha » gozculuk » cam yarmasıveya bolmesi » iğne yapmak veya vurmak » parmak uzumu » koprunun veya koprulerin altın » dağsıcanı » tulum cıkarmak »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.