tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağırlık basmak veya cokmek » acından olmek » nârına veya nâra yanmak » kor yılan » gosterim » ust perdeden » tek acıklık bulunan ocak » şamata etmek veya koparmak » soğdakca » kardeşce » cok anlamlı » orumcek » begdili » rolyef » kalp akce » golfcu » mulhakat » mek » cır cır otmek » yureği titremek » eteğindeki taşıdokmek » acısınıgormek » orgut » cocuk oyunu » gulle gibi » parmaklarınıbirlikte yemek » ununu elemiş eleğini asmış » secmek » dost ağlatır duşman guldurur » yedikardeş » patırtıcıkarmak » muhlet vermek » yan gozle veya yan gozle bakma » gozleme » » cizici » vido cekmek » buyultme » kafa cıkışı » olcmek hesaplamak hesap etme » sonuc niteliğinde başka bir bi » catal » kostum » pekiştirmeli ozne » mutedair » cozulmek » kohnelik » monsenyor » ikisi bir kapıya cıkmak » bicimi »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.