tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz gecirmek » tartışma goturmek » boşluk » munteşir » corba etmek » promonat » ipcilik » borclanmak » ic bellek » cevirmen » muşteri » umum mudurluk » buyukluk taslamak » yuzuk parmağı » susleme » onune arkasına bakmadan » kredi acmak » gozu bağlı » yangına korukle gitmek » hice saymak veya hice indirgem » ipek boceği kelebeği » buyutken doku » hotanto » fitcilik » ici yağbağlamak » calacak » ove ove » rasatcı » ferz cıkmak » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » sayma işlemi » dışyarıcap » yedek parca » imparatorice » sehpaya cekmek » turkce » deniz durmak veya duşmek » kurakcıl » kutlesel » uretilmek » bedcehre » cağrı » gonder » yuzu ak » ebulyoskop » potaslı sutlu tuz » sulus » cemen » kafasıorumcekli » avuc »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.