tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort yol » kısmeti ayağına kadar gelmek » ben hancı sen yolcu oldukca » gozune ilişmek » icerik » şer an » kadastroya gecmek » acıklık getirmek veya kazandır » kecimemesi » hoykurmek » goruşmeci » acık senet » başkoşe » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » cirkinlik » cıktı » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kediye peynir veya ciğer ısma » orumceklenmek » tembele işbuyur sana akıl oğr » uzerinde durmasıyla kazananıbe » halic » ibaret olmak veya kalmak » ekskavator » olarak belirtilmişbicimi sıyg » kafatascı » cok karılılık » centik atmak » oruklemek » cekme » kıcınıyırtmak » ana kok » sinus » başka bir gune zamana erteley » onleyen eğik bolum » munasebetini getirmek » muzikoloji » pis soz » icine ateşduşmek » alcaklık » op babanın elini » solomlular » kursu » oykunce » gureşci » kuf bağlamak veya tutmak » ya rabbi » zırhlıguc » sut danası » guvenilirlik »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.