tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yere bakan yurek yakan » iki buklum » uc » ciğnem » cevriyazı » mer iyet » etuv » lokun » şeylerden yapılarak icine su d » bir ilcenin en buyuk yonetim g » dort başımamur » sıcırgan » alcak yaylak » pergelleri acmak » gok guvercin » matematikci » cıldır cıldır » genişzaman gorunumu » işbaşa duşmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » dunku » muşirlik » ilikci » kararmışve sertleşmişinsan der » ic bulantısı » lig » teleut » edilmesi » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » beklenmediği umulmadığıveya c » ucucu » dizleri kesilmek veya tutmamak » soyletmek » kulustur » leton dili » acıcı » kireclik » urkekleşme » cağatayca » oylece » un corbası » sacı » duşup kalkmak » cıvlamak » ki » cekingenleşme » kulluk kolelik » yonelmeli tumlec » cakışık » mustehcenleşme »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.