tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surerlik gorunumu » zanaatcılık » cemberlenmek » iki soz bir pazar » ağzınıbıcak acmamak » elektrometalurji » u u » bahce nanesi » duşman kesilmek » sutsuz » yapısının işleyişinin ve geli » pacalarından akmak » hoyratca » ic pilâv » olum » yengec gibi » cakırkeyif » dort goz bir evlât icin » yuksuk kına » karina etmek veya karinaya bas » allah eksik etmesin » cağ » sıcakca » bolivyalı » galebe calmak » mustehlik » kantara cekmek veya vurmak » ağaclaşma » sondurmek » yaban gulu » conk » tefessuh » cok anlamlı » şoyle ki » yay ayrac » ozel » erkekcil » oz yaşam » goğus goğuse » bedcehre » cilâlıtaşdevri » bangladeşli » sumkurtmek » ortulu » salcalanmak » seckincilik » veresiye karşıtı » hitit » uzerine cokmek » capak »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.