tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacıştırma » yureği yaralı » alcak kabartma » cağcıl » gozden cıkarmak » anadolu » mundericat » yola veya yollara duşmek » dışcevre » kafa ici » recellik » yaşam oykusu » gec » ovmac » arkasınıbirine vermek » silindir prizma vb bicimindek » cana minnet saymak veya bilmek » kakac » arife gunu » bitki organizmaları » atıp veya atmak tutmak » olcu » koklemek » zamanıgecirmek » bilinc » bolumlerden her biri kolon » akburcak » coplenmek » kukurtlenme » boynuz kulağıgecmek » sevdasına duşmek » penceli » dırt dirt durt durt t » varlıkta darlık cekmek » buyultme » parcasıbağlıbulunan catal » sumsuk » noktalama işareti » kulyuc » genişyurekli » pamukcu » bornova misketi » herkes kaşık yapar ama sapını » mars » arozoz » kufur » uleşilme » hırtlambasıcıkmak » uclanma » mevlevî »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.