tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birinin iyi niyetini kotuye ku » donmeli » parcacı » danimarkalı » icine cekmek » aşırıuc » sicilyalı » duşunuş » yaşakıtmak veya dokmek » lig » maddenin icinden yavaşyavaşgec » işbilenin kılıc kuşananın » cok gozeli » kok » icten » goruşturulmek » fransızlaşmak » yalcınlaşma » muesseseleşmek » surt allah surt » ilişkilerin butunu iktisat » muk » muhlet istemek » duzenleyen ve genel olarak ilg » sağlayan şartların butunu » cevirmek » boluşturme » meduz » tekelluf » bolşevik » kukremek » dudukleme » otomatiğe almak veya bağlamak » sulukcu » doldurulmuşcam seramik veya c » şeytanın bacağınıveya ayağını » tembele işbuyur sana akıl oğr » gonlunu celmek » capacullaştırma » cehrece » abdulleziz » perde cekmek » frenk maydanozu » buyuksemek » gun olur yılıbesler yıl olur » uşutuk » ithalâtcı » doşenmek » redresor » lâgun »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.