tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yer cucesi » kundeye getirilmek » ruşvet » yuzsuz » vekil vukelâ » tarafından başkasına verilmesi » acık yeşil » tahta goğus » iltibasa yol acmak » yağma hasan ın boreği » teşhis etmek veya koymak » can can » adam kıtlığında veya yokluğund » sungusu duşuk » fırcalamak » guvercinboynu » deve yurekli » acığıcıkmak » hint irmiği » amerika elması » hor bakmak veya gormek » spinosa » guneşlik » pluralizm » diplomasıolan » yureklenme » ozerkleştirme » olan kişilerin toplanıp toplum » cocuksu » kız bocekleri » ceşnilenmek » icinde kaybolmak » ucmak » gomulduruk » iyi gun dostu olmak » slovenyalı » kolay gele veya gelsin » her tur gosteri yapmaya uygun » uleştirmek » uşenc » inmek » konferanscı » sıkıyonetim » ozne » cift halka » cayır kuşu » lâhavle cekmek veya okumak » cam goz » coğurcu » bağlac »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.