tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dollenmesiz » azot karışımıgaz » muaf tutmak veya tutulmak » calım » dikensi cıkıntı » fakulteli » da var ki anlamlarında kullan » uşutucu » ovungenlik » mandepsiye basmak veya bastırm » kuplu » ayağında donu yok fesleğen is » geri cevirmek » muhallebi cocuğu » anglofil » destekli butce » capaculluk » her dem taze olmak » re » maruz kalmak veya kalmamak » az gormek » peceleme » saltanat surmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » dağıtılan bağday » plânorculuk » ipek ciceği » dunyevî » col tavuğugiller » vantuz cekmek » recine » mutercem » kerpic dokmek » » kohnelik » guzlek » duduk makarnası » fener cekmek » cıl » cozme » rastık cekmek » gozlu » şimşekleri ustune cekmek » ucuklaşma » ıtriyatcılık » hungurtu » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » bukuk » gundeş » cekic »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.