tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toplumcu gercekci » gure » suvari alayı » gullu » pabuc bırakmamak » ağac kavunu » golgesine sığınmak » curukluk » tore dışı » gec » yolu acmak » masrafıcekmek » koşeye oturmak » başortu » urkutmek » capalama » ciğ » geciş » bolgesel » acıkgoz » unlu benzeşmesi » curumek » duşman kesilmek » caylakca » akma hancer » yalan dunya » sozu kesmek » kan cekmek » haber studyosu » abdesti gelmek veya olmak » daim etmek veya eylemek » gecirme » ana kızına taht kurar kız bah » eğri bakmak veya eğri gozle ba » aba altından değnek sopa goste » horguc » kabul toreni » kafasıorumcekli » tanzimatcı » goz kararı » cırpma » ici kan ağlamak » carkcılık » sonradan gorme » bukulgen » guldur guldur » gulle atma » yuzu yerde » salepcilik » yureksiz »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.