tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odenen prim karşılığında bu iş » buyuk oynamak » zirve veya doruk toplantısıvey » Şeker bayramı » odleklik » teşebbusu ele almak » yağışolcer » korluk » tefeyyuz » belirten liste fihrist » tutturac » cekişken » sudan tavuğu » gorunum » kralice » gurbete veya gurbet ellere duş » yağsız ilâc » onceden » kompresor » muhtac » bunların taklidi olan madde » pilic » comlek » hulûs cakmak » ala ele » okuzdili » olu acı » gorevsiz » gormemezlikten gelmek » bugun yarın » gumuşlenmek » donup dolaşmak veya done dolaş » gokten zembille mi indi » tufekci » cubukluk » catma kaş » icat cıkarmak » kireclemek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » uruşmek » caycı » cat » donuşum » tumeller » amerika tavşanı » soğdakca » guzel » bisulfur » cokel » duşey duzlem »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.