tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
siyaseti ve oğretisi » durbun » oğlak » ıl » yufka acmak » catılmışkirişsistemi » cevikleştirmek » bir coplukte iki horoz otmez » gurultucu » cağıgecmek » bir veya tek başına » esmayıustune sıcratmak » ici gecmek » cıkmak » duz » uvendire » goğsunu gere gere » sokturmek » gobek odunu » hakir gormek » sokuk dikmek » gorgusuzce » deve bir akceye deve bin akce » mucbir » u u » ilcebay » den yana » cozumleniş » yerleşim yerinden başka bir ye » gun » cizmecilik » dirlik duzenlik » mulâhazat hanesini acık bırakm » kopeklenme » saltanat surmek » cubukluk » itilâfcı » fon muziği » mısır turnası » orgu » durtuşturme » şişe » bacasıtutmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » klorurlendirme » strukturel » tavus tuyu » şamata etmek veya koparmak » can ciceği » dupeduz »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.