tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oldurmek » golfcu » surumsuz » icin icin yanmak » orgutlendirilme » elimi sallasam ellisi başımıs » mektepten cıkan eşek marsuvan » kup » aklına geleni soylemek » cok terimli » od » cıkartma » gunote » puren » konstruksiyon » pilic » huveyda » zararına kazanc sağlamak » mufreze » uzun parca » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » coğu » hınc veya hıncını almak » altınıustune getirmek » gorunmek » kendi kabuğuna cekilmek » coklukla » t » olu saat » uckurluk » kosinus » yuk altına girmek » ust dudak » pis soz » canıcanına veya icine sığmamak » gockun » gozleri sulanmak » ayakkabılarınıcevirmek » orta oğrenim » bulbulleşme » istencsiz » indukleme akımı » allah senden razıolsun » oz ışın » olu » nev i şahsına munhasır » citlemek » hucumbot » mine ciceği » ural altay »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.