tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şirpence » gulluk » kim kime dum duma » bazıdingil doner bazıteker » geriye yurutmek » harman etmek veya yapmak » calgılıcağanaklı » acılmak » carpmak » ince karton parcası kartvizit » cevirmek » calkanmak » ozelleştirme » tezekkur » yoneltmek » cozme » yankıuyandırmak veya yapmak » bucur » kuc » ustenci » hesaba almamak veya katmamak » sutleğen » nuhuft » ruzgâr ekip fırtına bicmek » gozlerini devirmek » cıkıntısız » defter acmak » taşcılık » genellikle orduda veya yatılıo » kalafatcılar » aclıktan gozu veya gozleri kar » dili başka bir dile calmak » flutcu » kecisağan » kusuf » coğu » dışdunya » tanrıvergisi » taharruşetmek » gonul akıtmak » ihrac » yağlıkcı » gumuşîleşme » iciliş » yuz goz » cankurtaran canı » icine dert olmak » ekip bicmek » bicerdover » yukarı goğe doğru olan yanı »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.