tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kultur akımı » kapcak » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » balıkcın » dil oğrenimi » gecenlerde » zul saymak » pırıldakcı » cifttekercilik » sakatatcılık » kucak cocuğu » geyik bocekleri » cılgınlaşmak » » duzluk » cift camlı » muhre » ozgunluk » yuha cekmek » turkî » sene » corap sokuğu gibi gitmek veya » civit rengi » boluk » gecmediği gibi sonunda da gen » gozu kesmemek » kucuk » kavanco » melâmî » ahlâkca » ruh otesi » ceviricilik » keşkulufukara » sandıktan cıkmak » cav » burclar kuşağı » angarya cekmek » olculu » cokkunluk » gozune girmek » gulhatmi » gecirilmek » cakıcı » fırsatcılık » cete » dumencilik » canak yalayıcı » colpa » gozunu bir şeye dikmek » ahmakca »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.