tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıfıtlık » alcıpan » cakmağıolmayan » koturum olmak veya kalmak » cakmak » akrobat » harman etmek veya yapmak » takaddum » işcatallanmak » şeylerden her biri tabaka » cekiştirici » sabahcı » kendini naza cekmek » ozel televizyon » yanık ruzgâr » yureği titremek » karaya cıkarmak » carkacı » cucelik » gonlunu celmek » haddeden gecirmek » ozezer » cekmek » borkenek » gozu olmamak » yuzde » gormemişlik » pacal » duşunce ozgurluğu » gelecek zaman sıfat fiili » hurriyetcilik » bukmek » gonlunce » tufek atmak » malik » aracılığıyla duymak değmek e » ustune bir iki guneşdoğmak » gun batmak » kofte » amaclı » ana sozleşme » suzulmek » ozlu » cuvallı » yuksek basınc » otakcı » atasozu » carcur » ilkoğrenim » hitit »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.