tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir elle verdiğini obur elle a » torpido gozu » cenek » umide kapılmak » kacırmak » uşumek » koreli » somurgeleşme » aromaticus » lâf soyledi bal kabağı » avanakca » cifte gitmek » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » yokcu » copleme » az gormek » cağıldamak » hamam bohcası » var varın varsın varsınlar » cadır canağı » doşemek » filvaki ama » şipşakcılık » secmek » murettebat » peluş » yuzlerce » cırpmak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » acıklanan » yaşama cabası » kolay işlenebilen yumuşak bir » sarsakca » odun ozu » sultanîhuzzam » musluman » gocebelik » pirinc » suryanî » her yiğidin gonlunde bir aslan » ust cıkmak veya gelmek » cağrışım » pastorize » kirada olmak veya oturmak » cakılmak » orgu » kotuluk etmek veya yapmak » durdurmak » gozletmek » baltık dilleri »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.