tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorev aldığıaskerî harekât » salepcilik » oynakca » soğut » utmek » gulunc » elekten gecirmek » yuzustu » cozgu » tutsulenmek » suthane » tur operatoru » kancılarya » bac » yonetmenlik » dert dokmek » uyelik » musaade etmek veya buyurmak » harman corman » sukûn » nijeryalı » kesenin ağzınıacmak » caprazolcer » cozulum » curuk » fransızca » şovalye » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » tor » tagayyur etmek » semtte oturanların tamamı » kambersiz duğun olmaz » pabuccu » capraza almak » kul coreği » curuklu » sacak bulut » aylığa gecmek » oruc tutmak » uzengilemek » oncu » citilenme » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » gocuk » sozsuz oyun » yontemli » unsuzunu gosterir » cifte vatandaşlık » uzak gocuşme » cark »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.