tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ileri gecmek » yemek secmek » andac » muhrelemek » citilemek » ıtır ciceği » sutre » yaşgunu » dovmecilik » koşeli » icindekiler » tek yonlu yol » başına vur ağzından lokmasını » amatorluk » kostumlu » sıcan » cuppe » resmigecit » cekiş » yukseltmek » kendini gostermek » altta yok ustte yok » komurleştirmek » curuk para » duşculuk » kışıgecirmek » acık hava sineması » cok ayaklılar » merkur » gungormuş » derleyip toplamak veya toparla » cıkıt » fume » yurunmek » ağzının tadıbozulmak veya kacm » tarlada izi olmayanın harmanda » dokulmek » lokma goz » tulum cıkarmak » calışmak » sungerler » sunnet olmak » makascılık » ahbap cıkmak » buzdurmek » sutkızı » borcluluk dengesi » capalı » am » donuşturulme »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.