tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvez » emeği cekilmiş » catlaklık » bakar mısınız » produktorluk » carpıcılık » musteşarlık » kabuğuna cekilmek » tezgâhcı » gecmez » ofkelenmek » nufus sayımı » yonelim » calımsızlık » yon » sıcan yolu » hıckırmak » rotuşlamak » araplaşmak » gokkuzgunlar » venuscarığı » ogesi » mustebit » u » kumelenmek » ağaclıklı » kupeşte » otumlu » cakır pencelik » cit » yenilir veya yenir yutulur şey » dunden » kazmac » ucretlendirme » ankesorlu telefon » elden gel » cekinmek » katresi kalmadıveya katresi yo » ictihat » onleme » karakacan » gomulme » kofteci » kapanmak ortulmek » panel kopru » zuppeleşme » iplikcilik » koşeye sinmek » goz banyosu » acık yeşil »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.