tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donenmek » kargaşa cıkarmak » cergeci » ananın ak sutu gibi helâl olsu » canak tutmak veya acmak » vurut » buyruklarının İbranî felsefes » got » sozcuk » oyun cıkarmak » sozlu soru » işi duşmek » gun ışığına cıkmak » cağdaşlaşmak » kultur sarayı » yuz yapmak » gozu kapalıolmak » ve sorumluluğunu taşıyan birim » tıpkıcekim » bir ağac stryhnos nux vomice » işi ne » levha » huseynî » falso cıkmak » goz kamaştırmak » alcak yaylak » ahreti veya obur dunyayı boyla » cin ifrit olmak veya kesilmek » gumruklendirme » gozetlemek » yureği oynamak » sucustu yakalama » on » benekli kopek balığı » gecmek » yağcubuğu » şupheye duşmek » gumuşletmek » mesih » işten el cektirmek veya cektir » gozunu bir şeye dikmek » harman dovmek » dala cıka » otorite sağlamak veya temin et » mutehakkim » mine ciceğigiller » su kacırmak » yayılmasınısağlayan cihaz » acmaz » pestilini cıkarmak »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.