tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
musteşrik » orumcekli » facunalık » ulkuleştirmek » kufletmek » ozgur » uzum turşusu » uzuntusuz » bardakcı » cala kılıc » ic gıcıklamak » iki cenetli » iki kulak bir dil icin » gormek » golge duşurmek » arabî » ayağınıcekmek » rontgen cekmek » kacamak yolu » goturtmek » olumsuz tumce » mutebahhir » cekme » turan » gokkuzgungiller » gok adası » delikli boncuk veya taş yerde » cağrışmak » cuvalcılık » tahammul » kufelik » yuk » balıkcıllar » olum kalım » duğun ciceği » mukâleme » yol cizmek » yanaşık duzen » câk » omur torpusu » şukur » ufleme » geceli gunduzlu » ikiyuzluluk » protestan » ic mimarlık » kapıdan kovsan bacadan duşer » oynama » cağdışı » rufaîler karışır »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.