tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için belirti,iz,işaret.nişan tıklayınız. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kez duz kabartılar » catal » ac doymam tok acıkmam sanır » etuv » aşinalık gostermek » bir ben bir de allah bilir » devletlerin uyrukları » ğ Ğ » bucurluk » ic gezegen » satın alınan erkek kul esir » figurlu » sıcmak » goz nuru » teknikci » meşrutiyetci » domates salcası » kulaclamak » motivasyon » cetrefilsiz » munfail » başaktorluk » anketci » sinema endustrisi » toplamak işleri icin ayrılan k » centik » maniheizm » ozdek » dayalıtahta kalas » cadır bezi » dallarınıkısaltmak » cangıl cungul » mutenekkir » ay » nazıgecmek » dolmuşucak » saclı » hasatcılık » noktalama işareti » satranccılık » bilim kolu morfoloji » girişucreti » kalvenizm » hukukcu » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » dağlara duşmek » yetenek ve genel gidişdurumlar » on damak » gorunmez kaza » nefes tuketmek »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.