tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duz rakı » bid at » cicek yaprağı » birinci cağ » ocakcı » duzen » ciklet » cucelik » seslendirmek işi veya bicimi » sepetci soğudu » kostebek illeti » odev bilmek veya saymak » boşaltac » calkak » saturn » hucuma kalkmak » hint domuzu » faaliyet gostermek » kozleşmek » donmek » cevri » gulmeceli » ondulâtor » ruzgârlanmak » garpcı » gorunum » gul ustune gul koklamamak » duşun duşun boktur işin » şukreyleme » aile bahcesi » hukumferma » ısıracak it dişini gostermez » pencelenme » venuscarığı » vur dedimse veya dedikse oldur » toplantı konuşu bilimsel top » değiştirgec » tepeden tırnağa suzmek » yığın kulturu » cevrilemek » soyleşi » po » himaye etmek » cakmağıolmayan » ote beri » sağgorusuz » boceksavar » ulu » corba olmak » yere gecmek »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.