tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık bono » ummîlik » yuzu tutmamak » sovme » bayramîlik » ruşvet vermek » acıklayıcı » kor dokmek » munkir » surme » pacalı » comlek kebabı » dokumanter » cartır » organizator » elektrik carpması » taşcıl » alcak gonulluluk » gosterişlice » acık » oğurtu » hint avrupa » yureğini hoplatmak oynatmak ve » zulâl » butunleme » celmek » kullanılan yapma yuz » kumeleşim » alı eli » fener cekmek » toprağa duşmek » zerdecal » yol acmak » neşvunema bulmak » kurdan gibi » merkeziyetcilik » urem » ceyizcilik » gerceğin doğaya uygun bicimde » alışkılarının butunu » asansor boşluğu » komur kalem » toz fırcası » bakışacısı » tencere dibin kara seninki be » cevirmek » ozdenlik » cehresi bozulmak » guz » icerisi »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.