tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vibrator » cıkmak » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » rumî » tayini cıkmak » kunefe » cekberi » mucavir » fâni dunya » kasık catlağı » hareketlerde bulunmak » hindistan cevizi » yuklu » dağların şenliği veya dağların » cakal » oğurme » cumle kapısı » k » bozordek » beleşveya bahşiş atın dişine v » ci » orta elci » yurekler acısı » gorgu fukarası » hava ussu » korelmek » bula bula bunu onu bir şeyi » rahat bırakmamak veya vermemek » kok komuru » kaymağıolan » flâşor » gelip catmak veya gelip dayanm » huruc » kafa yok » ekle » dağlara duşmek » acıklık » ruya gibi » rukun » icin » ferdiyetci » eline ayağına uşenmemek » mustehcenleşme » notunu veya numarasını vermek » hristiyanlaşma » cocuklaşmak » ağzınıacmak » cep harclığı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ozdeştirme »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.