tdk sözlük TDK Sözlük

 

belirti,iz,işaret.nişan

belirti,iz,işaret.nişan kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • belirti,iz,işaret.nişan hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz belirti,iz,işaret.nişan ziyaret ediniz. uludağ sözlük belirti,iz,işaret.nişan başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
asansorcu » ses yonetmeni » cotiragiller » uc otuzunda » hollândalı » turkluk bilgisi » guc beğenir » cevre » koklemek » gumruklu » secilmiş » gorgulu » geckin » tevarus etmek » kuram mutasyonizm » zumre » formule » cağrıştırmak » ozenli » kelime turu » kır bekcisi » yapısı » kuyruk cekmek » uzumu tilki uzumu » hallac pamuğu gibi atmak » babac » acak ecek » kara evli » kesesine guvenmek » gelinlik etmek veya tutmak » duzce » ağır kacmak » yayla ciceği » aklıbaşından bir karışyukarıve » goz yoklaması » gorunmek » kaca » basıldığında duyulan kımıldama » yediği naneye bak » bucurleşme » teleut » mor otesi » karısıkoylu » cizge » lumensaat » burgu » balıkcıduğumu » cay bardağı » dur » marketci »

belirti,iz,işaret.nişan hakkında da bilgi ve belirti,iz,işaret.nişan eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. belirti,iz,işaret.nişan nedir ve belirti,iz,işaret.nişan kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.