tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
itham etmek veya ithamda bulun » deli bayrağıacmak » goz acıp kapayıncaya kadar » makine cekmek » onermek » olcum » bonluk » goz onune almak » guneş » halic » saat ciceği » renginde sapıdort koşeli olan » cercici » arayıp soranıbulunmamak veya o » yonlu » guvenilir » caylaklık » kur an » hakkıodenmez » kopru başınıveya kopru başları » kulek » yoğurt calmak » gorgu aşılayarak onceden tesp » cene kavafı » kul olmak » entelektuel » dar unlu » hucre » borclu cıkmak » sac sakala karışmış » yurutmek » uretim artığı » kaduk olmak » tecessus » ilk once » uşuşmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » faaliyete gecmek » cıkır cıkır » hesapcı » zikri gecmek » taksit odemek veya taksit verm » mv » carşıağası » arap sacıgibi » karagoz oynatmak » koyluluk » kucuk şalgam » filipinli » gece gunduz dememek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.