tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mektupcu » cocuk gibi sevinmek » başa cıkmak » durtuşturme » mudevver » kanırtmac » dumen suyu » kullenmek » yuz surmek » sahip cıkmak » satın alınan erkek kul esir » o o » sakatatcılık » akşamdan kalmışveya kalma » comertleşmek » gonullu » donuş » cerge » yuzunu kızartmak » duzeltme » okleme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » uzerinde durmak » ultimatom » biletci » olağanustu hâl » delikli taştekne » acmaza getirmek veya duşurmek » mineral » duzluk » mukâfatlandırmak » sinir torpusu » cakar » sozel oğrenme » duşunceli » onluk » cıraklık » bıcak sırtı » okul oncesi » meydancı avlu bahce gibi yerl » sondurulmesine yardım eden kim » tevessu etmek » surmek » deniz ussu » mutemayiz » muhtac etmek » mızrak cuvala girmez sığmaz » bolme » suclu » sansurlu »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.