tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozelleştirilmiş genellikle di » gozlerini kan burumek » kap » kucukbaş » hatırlatmak » kez duz kabartılar » her tur gosteri yapmaya uygun » bıcaklı » ustunde hakkıolmak » bandrollu » camaşır ipi » cicek bozuğu » kronikci » sorgucsuz » kapkac » uvey ana » sacmak » fume » duşuncesini acmak » buyukayı » harac » cokca » sutkardeş » duşkunler evi » ver elini şu veya bu yer » muştereken » su urunleri » başıdonmek » cokelme » eksi uc » mahalle bekcisi » tevettur » uslûpculuk » kokertmek » cicekci esnafı » diğer ceşitli hizmetlerin butu » olcumlemek » kuvvetini gosterir » doğum ilmuhaberi » surusune bereket » harekete gecirmek » celik gibi » kucuk bitkilere verilen ortak » cekirdek » icini bayıltmak veya kıymak » eli ayağıduzgun » uzum uzume baka baka kararır » bicimde saplı obur ucu yassıo » catır catır » gecirmek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.