tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalleşce » yurumek » deli posteki sayar gibi » hakaret gormek » soyleniş » ciğlik » kaca kac » bıcaklatma » frenkleşme » nemceker » fos cıkmak » hava koprusu » kor boğaz » durumlemek » hispanica » kotuleme » durumunda dişi cicekleri yapr » den yana » cekiclemek » salur » hoşgorucu » sudan tavuğu » munteha » arnavutca » gunahkârlık » gosterme » hayvan komuru » ust alize » celmik » surnaturalizm » uzun sivri kumes hayvanların » gucuk » hunerli » curuk veya curuğe cıkmak » iltimascılık » gozaydın etmek » mubaşirlik » kurklu » gecmez akce » tutmek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » bicimselleştirme » buyu » cı ci cu cu » kazıkcı » uydurukcu » ulkuleştirilmek » beyninden vurulmuşa donmek » carpıtılmak » kopurtuş »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.