tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omurler olsun » kosteklenmek » sepetcilik » siyanurlemek » midesi veya ici ezilmek veya k » alcakca » cepellenme » durme » ele gecmek » bakar mısınız » kucuk » horozu cok olan koyde sabah ge » başbaşa veya kafa kafaya verme » koc » modulâsyon » odetme » kırbac kurdu » gurul gurul » dunya gozune zindan olmak goru » lâtin » mulhit » uretim araclarınıozel mulkiyet » tutsulenme » neuzubillâh » babamın veya ustamın adıhıdır » musamere » nufus kalemi » tanıdık cıkmak » siz » koc yumurtası » acar » guzelleşme » kaşlıgozlu » goz goze gelmek » duzelti » dudak dudağa gelmek veya kalma » duyek » mutenevvi » kışve yaz arasındaki mevsim i » amaclama » kanat acmak » cıkış » cağırtı » surtunme » cirişci canağı » soz » sorf » mızrap » minyaturcu » oğuruş »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.