tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hava koprusu » parıltı » noktalama işareti » hava ussu » surmek » cipilleşme » cıtlatmak » olgun » korcesine » bicimini alır hidrojenle oksi » aleyhinde veya aleyhine soylem » rodezyalı » obekleşmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » duruşt » zannına duşmek » ofkelendirme » putur » cımbar » sacınıbaşınıyolmak » duşuk » gosterge » kacaklık » huzunlenme » tevil goturmek » boluntu » posasınıcıkarmak » işbirlikci » koy muhtarı » cetele cekmek veya tutmak » uretkenlik » esrar cekmek » paslanmaz celik » bakır sulfat » uşengec » tacikce » gocurtme » major » sahaca » tur ağac cember » tepesi veya beyni atmak » cifte dalmak » ateşparcası » tacsız kral » ozlem » sulfat » oluş » dovuş » kutinleşme » yapma yapmayın yapmayınız »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.