tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetmelik » oyle oyle » allah omurler versin » elopen » muthiş » acmazlık » gereklerine uyacak duruma soka » komurleştirilmek » unletme » pabuc bırakmamak » halebî ordaysa arşın burada » ruya » coğu » ricada bulunmak veya birinden » sevir » gundondu helianthus annuus » kuşatma ihata » bicimcilik » emekleme donemi » yahudi » sunger taşı » budist » onlenme » garanti vermek » gozleri kan canağına donmek ve » cokelek » kalmak » yuksek » yuzu olmamak » ipcilik » yarıgocebelik » dodurga » gozunu daldan budaktan veya co » kurulur » ibrikci » sıygaya cekmek » kim kim » saatcilik » tecerrut etmek » camaşır deterjanı » kamışkalemleri acmak icin kull » golge balığı » beklenmediği umulmadığıveya c » kuluckahane » bir şeyler veya bir şey olmak » eyyam gormuşveya surmuş » kervankıran » bicim » allah ın binasınıyıkmak » colleştirmek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.