tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozlerini dikmek » murettep » guzelavrat otu » celiğe su vermek » kucumencik » soğukca » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yoluna can vermek veya yoluna » elcilik uzmanı » cakmaksız » olu acı » surme » ileri geri surulebilen sistem » uzgulu » yaprak doner » comeliş » maslahatguzarlık » tesadufen » adıkotuye cıkmak » helenizm » cırpıntı » yukselme » puskurme » icim » kopru kurmak » elinde buyumek » bir onerme sayılır cunku her » gonlune gore » cizgi » goğuslu » umurumum teki ters soyleşiyle » ateşi duşmek » bukulgen » korpe » bukuntu » bayram kocu gibi » duzenleyen ve genel olarak ilg » boşluk » kavunici ile pembe arasıbir re » her firavunun bir musa sıcıkar » gunden gune » ofkelenme » bana bak » kalıc » erkec » bolum » catmak » geyik bocekleri » konc » hor gormek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.