tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayın on dordu gibi » caktırmadan » yoneltmek » muessif » uc parmaklı » tukenmezlik » belâlar mubareği » soz veya lâf duşmemek » işguc edinmek » pece » kup » kralice gibi » siyanurleme » fener cekmek » kuf bağlamak veya tutmak » yapay dolleme » cember » renkli recine » kalem cekmek » kirli cıkın » zihin acıklığı » ulûfe vermek veya dağıtmak » sacak » cember kayık » nufus yoğunluğu » dokunme » keceyi suya atmak » umit bırakmak » aralarında boluşmek pay etmek » tuberkuloz » gecilmek » ustelik » hayat gecirmek » cakmak taşı » cek arabanıveya yalnız cek » bisikletcilik » ufunet » ordekgiller » allah tan kork » toz pembe gormek » bulunan bolum kafa ser » belirlenen durum » kamcılama » pabuc » cakar » dur » yureği temiz » dollemek » olum » cakmak »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.