tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uretmek zihnî yetiler oluştur » bir cicekle bahar veya yaz olm » bec tavuğu » huviyet cuzdanı » katıve cıkıntılıorgan » israfa kacmak » kurekcilik » cimenlik » goz koymak » ahbapca » avar » taylorculuk » durust oyun » yontuk duz » baştan kara gitmek veya etmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » yumuşak yuzluluk » granduk » it ite buyurur it de kuyruğun » baharatcılık » kul » nilufer » mehil muddeti » kume kume » sancmak » ihtilâc » goc » olumsu » gır gecmek » doşgomu » takipci » ıslahatcı » alcak ses » mertce » dovuşmek » cumudiye » hele şukur » aşağıtukursem sakalım yukarıt » cekmek » son ses duşmesi » rol catışması » eğmur » ek kok » sacıbaşıağarmak » karagozcu » masıyla mesi bir olma » bicim » mal mulk » can derdine duşmek » huner gostermek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.