tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cullamak » puskuruk kulte » bukulgenlik » calkalayış » gozu kalmak » camaşır mandalı » siktir et » calâk » salcalanma » mustekreh » capkınlaşmak » glâyol » yukarı goğe doğru olan yanı » huner » iki cıplak bir hamama yakışır » yumuşak ince kâğıt » cacaronluk » duğum » zırva tevil goturmez » seramikci » kırlangıc » skec » suflor » inmek » uslamlama » uzere » capraşma » cinili » iki soz bir pazar » gunduzun » cocuk yetiştirmek » cukurlanma » induklec » yunmuşarınmışveya yıkanmış » secim tutanağı » bahcelik » keceleme » guven » gosterişsizce » hazır mezarın olusu » citlemek » sır vermek veya sızdırmak » guvenmek » huviyet » sovuşturme » kuru yuk gemisi » ustune perde cekmek » kalem cekmek » dilmaclık » recine kesesi »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.