tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rotatifci » turk aksağı » kelle goturmek » carpı » bir veya tek başına » bak » mutedavil » tarih oncesi » meraktan catlamak » icerleyiş » cingene kavgası » yuzu yerde » kirecleşmek » acık elli » muşkulleşmek » tumlemek » oyun cıkarmak » it surusu kadar » gulluk » kumandı » ustelenmek » restitusyon » adıcıkmışdokuza inmez sekize » kosele taşı » akımınısağlama işlemi » donmek » iltimascılık » cocuk yetiştirmek » pohpohcu » ustun zekâ » ikide bir veya ikide birde » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » ucurmak » donumluk » kulak asmak veya asmamak » kaşile goz gerisi soz » ucuk » alman gumuşu » cırpıvurmak » humanizma » gulle gibi » doşenmek » bilincsiz » mutevelli heyeti » oglenagiller » ağzınıkapamak veya kilitlemek » tuketmek » ic cokgen » candı » saat ciceği »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.