tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaltakcı » aklınıcalmak » ışıkolcer » kepcelemek » suzgecgagalılar » secicilik » cileden cıkmak » rusvalık » darac » sulfatlaşma » calmak » bazıbitkilerin turlu organları » hic kimse » tek erkci » muşekkel » burumcuk » cakırdoğan » sifonu cekmek veya sifon cekil » t cetveli » ada » kara kara duşunmek » divanımuhasebat » muhurlenme » guneşsiz » cırak etmek » hukmu parasına gecmek » dubel » organizmaların oluşturduğu bir » cırak » kamcı » gecer » omrune bereket » ucunculuk » mucellâ » ozdeşleme » eline duşmek » gorunum » donuşlu catı » gecer » gın gin gun gun » cuk » dansor » uc ceyrek » eline gecmek » yurumek » akşamdan sonra merhaba veya sa » alcılatmak » buyuk » cırpma » gipur »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.