tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mozaikci » iştahıacılmak » kıyakcı » acıolcum » mustahsil » pirinci cok su kaldırmamak vey » musaade etmek veya buyurmak » suyu getiren de bir testiyi k » alcakca » slavist » buzul cağı » buyulenmek » uye » ilâclanmak » alcıcı » sıcrama » gumuşlu » birkac » korece » ilgecli » nez etme » rekabetci » alt tarafıveya yanı » keci yolu » horguc » dovme » kopru başı » cıkışmak » yapılmışiplik » fuzyometre » estetikci » sarıciğdem » allah ziyade etsin » diktatorluk etmek » bicim almak » gondermek » olum kalım meselesi » goğus cukuru » kırgızca » un » luzumsuzca » istenilen bicim elde edilen m » kopya murekkebi » ici gecmek » etkin oğretim » analıkuzu kınalıkuzu » imalâtcı » icinden cıkmak » icine sıcmak » koturum »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.