tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uste vurmak » sonra yalnız balistik kanunlar » mutalâa etmek » guzellik » ezogelin corbası » hayvan sınıfı haşere » ekmeğine goz koymak veya dikme » once can sonra canan » donulmek » alcak kabartma » tatlısu frengi » gosterilme » mufret » dunya » ac » acık konuşmak » ackılama » bicimde değerlendirilmesi huk » od dışı » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » zemberekci » tup bebek » kukumav gibi duşunup durmak » utu » belirten liste fihrist » mukavemetci » gun » sarkaclama » niteliği » bir madde » para cekmek » muşabehet » koydunsa bul » gocebelik » duruma gelmek » masallarda gecen dişi dev » oğurtleme » pirinc pilâvı » cınlatış » ustune ustune gitmek » sıla ozlemi » ne gozle bakmak » docent » forsmajor » gecmişi olmak » acık mavi » surre » uckurluk » virtuozluk » kotuleştirme »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.