tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucuncul » zam gormek » gostermek » yuzu gulmek » cadırlı » gemisini yurutmek » perdahcılık » cokluk eki » arac » kepce surat » oz saygı » kırk yıllık yani olur mu kâni » cakırlaşmak » catırtı » tebellur etmek » soz arasında » cifte kumrular » catlaklık » deniz uzumu » suntırac » kuştuyu gibi » yere yonelim » metal tutturmalık fermejup k » ozdeşleştirme » hırs burumek » gormek » vermek » goğus kovuğu » sun î » murver » parcalıbohca gibi » vergi kacakcılığı » davranmak saygıgostermek soz » cıkarış » onsellik » duğununde kalburla elekle su t » muzik salonu » ihrac » yalıcapkını » musamere » kotuleşmek » gibi şart niteliğinde olan bir » klâkson calmak » kırcıllanmak » th » işin icinden cıkamamak » değer duşurumu » oğreti » lok » deveci ile goruşen kapısınıyuk »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.