tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah taksimi » yuksek » deveci ile goruşen kapısınıyuk » cokertmek » bicim » eline su dokemez » cam » carpışma » diskci » guneşyılı » tefeul etmek » zamanıgecirmek » gonlu bulanmak » patron cıkarmak » acık vermek » parşomen kâğıdı » ovme » soydur ceker boktur kokar » hasetci » resmiyete dokmek » tecavuz » uzunclu » cabuklaşmak » ileri atılmak veya cıkmak » boyu bacadan mıaştı » olumu goze almak » camaşır değiştirmek » anadan yeni doğmuşa donmek vey » az bucuk » kabuğundan kinin cıkarılan bir » durdurmak » şenlik ve eğlence donemi » teşebbus » yureği sıkışmak veya tıkanmak » inanclılık » aynıkapıya cıkmak » acınma » musamahasız » yaban ordeği » yulunme » tavukcu » cozuk » civi kestirmek » masor » ice kapanık » eti ne budu ne » corap sokuğu gibi gitmek veya » oğut vermek veya oğutte bulunm » gonul uğrusu » gostermecilik »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.