tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sinir torpusu » uzengi » ortulmek » borc altına girmek » cukur acmak » aşure gunu » zahmet cekmek » defteri durulmek » mudahale » idareimaslahatcı » gecirgenlik » yakayıele vermek veya vermemek » zeval bulmak veya zevale ermek » nefesi kesilmek daralmak veya » surmelenme » ruşeym » bilgiclik satmak veya taslamak » inmek » yay » cekmece » belirtmek icin kullanılır » ceviri » ceşitli ogelerin perde aksesu » uslenmek » aşcı » hulleci » golge gibi » yuklemek » diline dolamak virt etmek veya » on deyi » gosterdiği yetenek veya guc » argaclamak » gonc » alt cene » denizden veya denizi gecip cay » yuzdurmek » teamul » entelektuel » mulhak » gun » İleri bir tarihte beklenen ge » hukmu var veya yok » celikleşmek » elinde buyumek » hint hıyarı » tohumu dokulmek » konsantre etmek veya olmak » yapılan fıcıvb » harput koftesi » album »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.