tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
armutun sapıvar uzumun veya k » tuy ağırlık » cıngı » oykuleme » spinosum » bir ayağıcukurda olmak » piyango cekmek » karamusal veya karamursel sepe » gonul yarası » ucretlerine gore duzenlenmişye » orakcılık » arabeskci » ciftlik » cevrinti » bulbul » pacavralaşmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » mustehase » uşuşme » cember » şofor mahalli » catı » ordek » bulbul gibi soylemek » cıkışhakemi » haberleşme komunikasyon » ahu parcası » somuru » balcık inciri » ayakcı » acık olmak » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » soz » paha bicilmez » cağırıcı » cabucak » duru » eline gecmek » saygıduymak veya beslemek » duzleşme » kollarından birinin başında bu » cıktı » uzerine almak » sakatatcı » kalafatcılık » senyor » coban boreği » goz » ceyreklenme » gorev »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.