tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gık dememek veya gıkıcıkmamak » ruslaştırma » gecim » muhtac » tarlanın taşlısı karının veya » gece gunduz dememek » yakasına asılmak veya yapışmak » yuz olcumu » icli dışlıolmak » suresiz » gorevli kişiler » corapcılık » mes ul » gurlek » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » formul » bak bak » muhre » hırcın » amatorluk » tebelluğ » her işin her şeyin başısağlık » sumuk » hancerleme » işbaşında eğitim gormek veya y » resim cekmek veya cıkarmak » deve tuyu » hancer » gunâşık » muhre » yapısının işleyişinin ve geli » kademli olsun » cemberden donmek » zaman tuneli » gun dikilmesi » onarım gormek » sor » fıcı » boya kızıl kok flubia tinctor » dokmek » kambriyen oncesi » ic yarıcap » bağlantıunlusu » mantıkca » pacasız » ne gune duruyor » ağzınıacmak » carkcı » orta oğretim » omru vefa etmemek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.