tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozsuz » uleştirim » emekci » bucurluk » istizan etmek veya eylemek » aristotelesci » ayakcak » yer yer kazıyarak alttaki renk » durzu » gecerletmek » ozenticilik » cepcevre » telhisci » cicekli bitkiler » aptal yerine koymak veya koyul » cıtak » hıncınıcıkarmak » karşıtı » sunguleme » yureği ezilmek » icin icin gulmek veya gulumsem » yb » gupguzel » hoşgorusuz » serdumen » mektep cocuğu » allah manda şifalığıversin » zibelilina » koyluk » tumamirallik » gozu kızmak » ceşni tutmak » yukselti » orfî » zaviye » cayırlama » seruvenli » koza cekmek » kulluk kolelik » zihni bulanmak veya karışmak » cakmak » cozme » boceksiz » acıklamak » etcil » curutulme » dolambaclı » cemrenmek » goruntuleyici » burgu »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.