tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gun » catlak » korunma gormek » yağlıgureşci » gurultu cıkmak » faullu » gecilmek » allah gecinden versin » kacamak » percinli » muşfik » işci sigortası » aracılığıyla duymak değmek e » muessif » cayır » ruya » polarma duzlemi » ağzınıhayra ac » tartışma yapılan » tır » iz surmek » telgrafcı » sa se » dalga cukuru » canına duşkun » yureğine od veya ateş duşmek » kuvvetini gosterir » koylu » ruyasında gorememek » olmuşveya pişmiş armut gibi el » tespih bocekleri » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » oru » kor duman » duşeslik » guvenilir » karga yuruyuşu » duşkunler evi » ciğyemedim ki karnım ağrısın » ense koku » buyultec » buhtan » cağırmak » bunye » ev sahibi mulk sahibi hani bu » abdulleziz » alcıkalıp » sorgu suale cekmek » me » ozenilmek »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.