tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bencil zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğaz icinde kavga var » barut fıcısı » ge » uckur » beyanat vermek veya beyanatta » dolap beygiri gibi donup durma » soz gecirmek » sel gibi akmak » burunmek » uygun bir bicimde takılarak on » catal » kuskunluk » sepet havasıcalmak » ackı » muradif » kurklu » uflemek » başkomak koymak » burokrasi » ali cengiz oyunu » bufecilik » denetci » sut kuzusu » uc boyutlu » kumeleşmek » teleut » bicimlendirilmek » ışıkolcer » buyuk terim » ortalığıkırıp gecirmek » agrandisor » on sezi » yanına bırakmamak veya komamak » uzerinde kalmak » her tur gosteri yapmaya uygun » ceşit » opup başına koymak » yurumek » gok kuresi » husran » borkenek » sineye cekmek » oh cekmek » cakışmak » yuzeysel » organı » dunya âlem » orumcek kuşu » corman » kulâhlı »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.