tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc bucuk » yurek » hot » ust kume » borusu tutmak veya ustunde » sonucunda veya birden su yuzun » allah iyiliğini veya lâyığını » ic » cozgunluk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kokain cıkarılan en cok peru » hesap gormek » genc » cekirge » iyilikci » kıvanclı » civitlenme » ermeni » dalıp cıkmak » anlayışgostermek » allah dokuzda verdiğini sekizd » on kol » allah bahtından guldursun » cırcıplaklık » tebelluğ » carptırma » kendini gosteren ve bulaşıcıol » cilve etmek veya yapmak » gosterge » portenin başına konulan işaret » guc belâ » t » puruzalır » gucenme » cokkunleşme » turkcecilik » suve » teessuf ederim » eşitci » inancsız » el işciliği » izlenim uyanmak » ummetce » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » ne demek » nazarıdikkatini cekmek » uvendire » maskesini duşurmek veya sıyırm » yakından bilmek veya tanımak » parcacılık »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.