tdk sözlük TDK Sözlük

 

bencil zıt anlamı

bencil zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bencil zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bencil zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bencil zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sebze corbası » cınarımsı » durulmek » temize cıkarmak veya cıkartmak » cile » protestanlık » ağan eğen » vezir vuzera » kocmak » şeytan orumceği » cam yunu » kelepceli » guzel » durum » dalga cukuru » cok sesli » teşhis etmek veya koymak » heple hic ilkesi » ıslak sıcan » ucuşmak » uste vurmak » Şafiî kopeği gibi titremek » konclu » kor yılan » parca boluk » abdestinden şuphesi olmamak » dort yol ağzı » uretiş » koydunsa bul » bu gozle » gerilim olcumu » oğretmek » calkak » tevatur » lâmadan oluşmuş arasına yerle » buyuk tovbe ayı » gommek » yahudice » cangıl cungul » dudak bukmek » isimden tureme isim » radyatorcu » portenin başına konulan işaret » turemişkelime » orumceksi zar » muştehi » ad cekilmek » ceşitlenmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hafakanlar boğmak veya basmak »

bencil_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bencil_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bencil_zıt_anlamı nedir ve bencil_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.