tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ongorulu » cabukluk » gobelek » monsenyor » hemzemin gecit » donup dolaşmak veya done dolaş » bicimlerini belirleyen ana oze » ihtimam etmek veya gostermek » centiklemek » eksi uc » civi gibi » huviyet cuzdanı » gunun adamı » ucgensel bolge » cedî » catal » gonul bulandırmak » tutmek » cevreleme » orgusuz » saclısakallı » ust dudak » can cekişmek » elma da alma da demesini bili » ayca » kafayıcalıştırmak » farklılaşma » dutturu » baba değil tırabzan babası » muhtedi » ufunetli » cakal eriği » ucretli » dişozu » guven duymak » terbiyeli corba » sel gibi akmak » civileme » surmek » siyanurleme » gumruk koymak » gam cekmek » nacar kalmak » malın gozu » bonleşme » gollenme » mukâfaten » capalatmak » muteverrim » opuşmek »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.