tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz bağcılık » kaleminden cıkmak » gocucu » cucu » odevli » ocbe » civilemek » golge » ağzına verilmesini beklemek ve » cekinilme » one surmek » kuluckaya oturmak veya yatmak » sukse » kupunu doldurmak » veya orulen dikey duzlem » mufrit » yalcın » sınıfta cakmak » acıklık » cantadan yetişmek » ictima etmek » uzerine almak » uc boyutlu film » duzen » tulbent » acık elli » sacaklı » kırgız » calmak » gozune kestirmek » cizgi roman » ucuşmak » kulağıbir şeyde olmak » kacamak yapmak » oldurmek » soz » tur ağac cember » ceki » başlangıc » zuhrevî hastalık » ma me » pamukculuk » suvari alayı » carşaflatmak » omrude » cavlanmak » goturmek » temas etmek veya biriyle temas » aspirator » mirascı »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.