tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dipdinc » ucmak » dediğim dedik otturduğum veya » golleme » haricten gazel okumak veya atm » gorunmez olmak » tercumanlık » catal » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » oteden beriden » cakal » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » musadere » cop tenekesi » kabahat samur kurk olsa kimse » gurlek » kaltakcı » gulucuk » buldukca bunar veya bulmuşda b » allah kerim » suc » ortaklaşa alışkanlıkların tut » elden vefa zehirden şifa » ickin » icim » yufka boreği » karalâhana corbası » muşahede etmek » lugatcilik » hamursuz bayramı » politikaların genel adı ferdi » uremik » taşcıtarağı » muşahhas » luzum var » sacıkılmak veya sacıatmak » gonlu kırılmak » ust kat » gunu birliğine » comertlik » sovuşturmek » yedekci » makro » diği eli beri inceye kadar » surmeleme » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » gosteri » calışma » korukleyici » hapishane kackını »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.