tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuturluk » eşbicim » duşkun olma durumu iptilâ » goze » illustrasyon » oykulemek » felâketlerin acılıetkilerini d » olcunlu » cığır » calma » surgulu » ustunde dokulmek » mezar kackını » buryancı » olmez » bacasıtutmez olmak » ışıkcılık » kulhanbeyi » yunlu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » gondermek » başmufettiş » curuf » kadastroya gecmek » at pazarında eşek osurtmuyoruz » sıcramak » kontak acmak » bıcak gibi saplanmak » on avurt unsuzu » sozlu film » surerlik » yufka boreği » buklum » tuberkulin » onunu kesmek » w » gozlenme » aclıktan gozu veya gozleri kar » faktor » aracı » dili kılıctan keskin » arif olan anlasın veya anlar » on lisans » vişnecuruğu » karaim » ledun ilmi » koy imamı » kulfete katlanmak » suzme bal » ruzgâr gelecek delikleri tıkam »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.