tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anonsor » gumrukculuk » puruzlenmek » bağlayıcıunlu » kıc » cıkış » gonul tokluğu » colluk » tepeden tırnağa suzmek » kentci » sicilyalı » dovunmek » badana etmek veya vurmak » aristotelescilik » goğsunu yırtmak » olgunluk » ısıracak it dişini gostermez » portleme » batakcılık » kaşıkcılık » gonul akıtmak » gozunu bağlamak » bıyık burmak veya bukmek » uzerine yok » kapanmak ortulmek » cuvallatma » tezahurat » pirinc » cıldırtmak » cicek acmak veya vermek » cağıra cağıra » ormek » si » başaktor » goz kamaştırmak » ana kızına taht kurar kız bah » pardosu » duşman » abbasî » oğutme haznesi » ust perdeden » o » yaşam guvencesi » camaşır ertesi olmak » ciğlik » kopurme » guncelik » dunya penceresi » dalâlete duşmek » sıygaya cekmek »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.