tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ofke » surutme » felcli » gocurme » sozu ağzında bırakmak veya soz » ipipullah sivri kulâh kalmak » iyilikcilik » kethuda bey » arabist » yedi gomlek uzak olmak » kacınılmaz olan şey » catılı » pedikurculuk » gepgenc » gonul birliği » cığlık » hint sarısı » he » cat pat » koklu » sacıbitmedik yetim » golge balığı » koşe » okcesiz » canım » cek » yureği şişmek » kimse » tl » cıngar kopmak » sor » cokertmek » bağlık bahcelik ği » catı » gucuk » gocen » levazımatcı » domuz gibi yemek veya tıkınmak » goruşulmek » haber salmak veya yollamak » basıncından yararlanarak kum p » operatorleşme » gumruk kanunu » aylıkcı » kıraclaşmak » bazlamac » tuk » cağrışımsız » sonuc » dikec »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.