tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuha ciceği » kacımsar » un » madagaskarlı » doğuşken » ınca ince unca unce » sure sonu » ciziktirmek » ucluk » cınarımsı » calgın » ustune fenalık gelmek » pusatcı » romorkor » kor şeytan » caylık » cokelge » vucutlu » acmak » onder » buyumuşde kuculmuş » sunepe » koleleştirmek » tutac » populer » komurleştiriş » kos dinlemek » ilham etmek veya vermek » eski defterleri karıştırmak ve » ortmek » mucadele etmek » bicimlerde tutturmalık » cete » susleyip puslemek » goz altıkremi » bulunan bolum kafa ser » anadolu » dik acı » cevrelerine saldıklarıkendiler » akla karayısecmek » eline duşmek » teşekkul » mucellâ » cığırtmak » kara kullukcu » goz akı » ust » mutehammil » denize acılmak » musamahakârlık »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.