tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donem » bağımsız sıralıcumle » rahat doşeği » dingo nun ahırı » gerekce » gecme » koy ağası » afiyet uzere olmak » gozluklu yılan » usera » nutasyon » ici ısınmak » guvence » suratından duşen bin parca olm » cokuntu » buyultmek » ay tutulması » bir veya sağ elinin verdiğini » kullanılır » sozcu » ut » bir yandan yanda » okce » faydasınıgormek » ozenli » sozel » yuklenmek » dunya » cıkışhakemi » kurtun » yuzunu yere getirmek » golge » kısmet veya kısmeti cıkmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » ofkesini cıkarmak veya almak » golge etmek » gecmek » ust geciş » koktencilik » pazara cıkarmak » hanuman » muterakim » murekkepci » gulle gibi » muneccimbaşı » kecisağan » mana fehva » olu yemeği » sulus » yetişmeyesi »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.