tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can cıkmayınca veya cıkmadan h » korunu oldurmek » yuz surat davul derisi yuz sur » uzere » acığa alma » bazımadde fiyatlarının ustune » muska boreği » bandrollu » coplu » kotumserleşme » atolye resmi » iltimascı » etmek » ici cıfıt carşısı » patlayıcıunsuz » dort » oksuzluk » olcululuk » fucceten » guzellik kralicesi » cokuntu » onde gelmek » l l » yuzdurulme » zevkinde olmak veya zevkine ba » ors » kumeleme » kor ocak » olumle oc alınmaz » teşkilâtcılık » iki eli kanda veya kızıl kanda » dovuşcu » evvelâ can sonra canan » cevirme » pusur » duşeslik » vokal muzik » cok yuzlu » tukurmek » sıkıduzen zapturapt » ucmak » guneyli » alt cene » yuregir » hanya yıkonya yıanlamak » sutanalık » faaliyet gostermek » ıslak sıcan » goresimek » buyukluk »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.