tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılcıklı » hisse cıkarmak » mizahcılık » dokunca gormek » hucumbot » ucret » aşağıduşmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » civitsiz » cekirge » ice donuk » te » gocken » yamcısız » donulme » pece » cemkiriş » cılgınlaşma » acem » harclı » koruksuz » musemmen » terutaze » odeşme » vidanjor » bilincsizce yapılan işve etkin » gumrukleme » toskurtmek » urkutme » dort goz » kırlangıc » ansiklopedik sozluk » dostca » kurume » umuk » ureme » tutmac » koc » gonenc » kucuk oynamak » cıplaklar kampı » ozel kesim » goze goz » nufus plânlaması » ve bilinc merkezlerinin bulund » cantadan yetişmek » golgeleme » yuksekten ucmak » mudara » mer iyet »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.