tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catallı » yuklenilme » ucuncu dunya ulkeleri » sıkıduzen zapturapt » incir cekirdeğini doldurmamak » muessir » kelin merhemi olsa başına sure » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bağ » super » yaşakıtmak veya dokmek » on bilgi » kaşık duşmanı » başcı » kahrından olmek » bunalıma duşmek » gunahıkadar sevmemek » yalımıalcak » gazların toplanması belirli b » halka veya âleme verir talkını » kolcak » lokma gozlu » cala kurek » uniforma » ders gormek » muştak » cığalanma » bolunen » soylev » kulturel » lugat paralamak » yuzunu yere getirmek » bilimsel duşunce » para dokmek » havale gondermek veya yollamak » saptayıcı saptayan sabit kıl » cuvallama » başına gecmek » cok şişmiş » ilikci » hâk ile yeksan etmek veya olma » temiz kanıda vucuda dağıtan or » suluk vurmak » tuccarlık » şoyle boyle » cocuk olmak » kokar ağac » soz dizimi » yureği urpermek » acık hesap »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.