tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
derin derin duşunmek » ordek » Şafiî kopeğine donmek » kıc atmak » gorsel işitsel » cıldırmak » mureffehen » gozler onune sermek » cekik » sozlendirmek » cızıktırmak » oz yaşam oykusu » yuze duramamak » guvence » cebrî yuruyuş » teessus etmek » bahsi gecmek » a dan z ye kadar » armut pişağzıma duş » yere goğe koymamak veya koyama » tume varım » ceşnicibaşı » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » donmek » kazak comelmesi » gomlek değiştirmek » ickin » oturmek » az bucuk » pilic » dalık delik » yenidunya » makaralarıkoyuvermek zapt edem » atlas ciceğigiller » ceyrekleme » sut corbası » cok kocalılık » su gibi aziz ol » dalga gecmek » tulbentci » ya ya » teberruk » gesneriana » olum » akcıllık » capaculculuk » tesalup » celimli » catal don » defibrator »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.