tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dışcokgen » gozlemek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gozu gormemek » kucuk » suruklemek » tufek catmak » se » kuşgibi veya kadar yemek » yuk olmak » turlu » gocertmek » anglikan » cayır guzeli » tup gecit » ambulâns » yanlışhesap bağdad dan doner » tan sokmek » olu helvası » gunluk guneşlik gorunmek » dondurac » cit » bir arpa boyu gitmek veya yol » olcek » buyukluk » nusha » ez de suyunu ic » altıkaval ustu şişhane » pancar gibi olmak veya pancar » sen bilirsin veya siz bilirsin » curuğe cıkarmak » coban merhemi » etmek » şolen » acık ciro » descartes cı » ici geniş » kozasına cekilmek » cıkmak » el emeği goz nuru » guvercin » olu yemeği » gecmek » acara » kor yılangiller » İskocyalı » cucu » cakıl taşı » eğri buğru » candı »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.