tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı

benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük benzer kelimeSİnin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hatime cekmek » diği eli beri inceye kadar » keci inadı » cakmak » ne hesaba gelmek ne de kantar » yırtmaclı » tuketim » buyrukcu » cekmece » ısıtıp ısıtıp onune koymak » kecileşmek » gorum » mukrim » kaypakca » mektep gormemiş » mustear » tekduze » gunduzcu » gozu hicbir şey gormemek » buyutuş » alcak yaylak » umum mudurluk » acık » top atmak veya topu atmak » as yon » cadır uşağı » surukletmek » guneşlik » haber bulteni » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cepcevre » kaplan bocek » dumanıustunde » cağrışımlı » kemenceci » kredi acmak » cevgen » mayalanabilen ve coğu tatlıola » cop sepeti » uc beyliği » yonlu doğru » yuzleşmek » van kedisi » işbirinden bitmek » allah rızasıicin » gucenilme » guluk » şeref sozu » cumbuş » kolacan etmek »

benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı nedir ve benzer_kelimeSİnin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.