tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıklaşma » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » hicten » cat pat » ağzının ici yangın yerine donm » surgulemek » pohpohcu » uğrum » oturme » caşıt » muspet » gostermek » burnunu cekmek » cevre acı » burc » cengellemek » coğullaştırma » mikro » ustun » museccel » bahcıvanlık » ciy » ağustos bocekleri » şohret bulmak veya kazanmak » oksuruklu » on yargılı » abbas yolcu » cenesini bağlamak » icirilme » ickin » su yuzu gormemiş » doğmelik » cıkıştakozu » ciseme » oncesizlik » şeytan tuyu olmak » bağlayıcıunsuz » kulfetsizce » musavat » ortak veya kuma gemisi yurumuş » serbest bolge » mortoyu cekmek » cember cevirmek » biri fert » is at » salcalanma » sure olcumu » surundurmek » mahmuz ciceği » tekemmul »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.