tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucumseme » iki kere iki dort eder » duzine » hayırla anmak veya yad etmek » yuze cıkmak » mac » yaza cıkmak » ortakcılık » garpcı » duşundeş » balcık hurması » cepel » veren madde » temeyyuz etmek » cekmek » carpıntı » gelecekci » duşman » projektor » uslenme » ilk goz ağrısı » osmanlıcacılık » saygıgostermek » sacıp savurmak » buhran gecirmek » vay » pic etmek » gec kalmak » cağırtı » sozu edilmek » calık » subjektivizm » ucurum » ra re » cift halka » gumuşsu » geciştirme » zor alıma carpmak » cıkışbelgesi » golermek » calkı » kenyalı » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » kuşsutu » cileli » yuz bulmak » kelepceli » bulunan bolum kafa ser » cokluk eki » duğu »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.