tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curuk » avrupa kayını » tek hucreli » utmek » oz devinim » meşrubatcı » cıkmak » tuy ağırlık » uc katlı » coğunlukla » ciceklik » cocuğu olmak » toresel » duvar cekmek » civi gibi olmak » zerduştculuk » nuh » otleğengiller » dokme » me » yakasıacılmadık » olumlu tumce » katışmac » yuzune gulmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gorguculuk » duzayak » ahi » kafasınıucurmak » nuksetme » goz goze » cıbanın başınıkoparmak » cevirici dili » li » ust » duzen » nesic » ufak capta » um » mukemmel » kok » secimlik » furumaye » kupleme » yere batasıca veya yere batsın » darasınıduşmek » guneşi uzerine doğdurmamak » aşinalık gostermek » kabak birinin başına veya başı » cayhaneci »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.