tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuklu » mucadele » korpe » dunyalığıdoğrultmak » afiyet uzere olmak » gonlu ile oynamak » iki kere iki dort eder » ac gezmektense tok olmek yeğdi » uzengi kemiği » gerilimolcer » vietnamlı » mirac » beytulmal » cocuk yapmak » minibus » mayalanabilen ve coğu tatlıola » on şart » cocukluk etmek » orgulu pilâv » dermanıkesilmek veya dermandan » dunya kelâmı » gozunun icine baka baka » burnunda veya gozunde tutmek » sel » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sutun acmak » kopek dişi » boşluk » goynuk » ucmak » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » gunduz » sığırodu » ana baba gunu » cırpınmak » tırtıkcı » dunyaya kazık cakmak veya kakm » cancı » kamcıbaşı » kazanclı » hareketin yeniden kurulmasıyla » hesap vermek veya hesabınıverm » gomuş » ledun ilmi » araccılık » otmek » hesap ozeti » başıyastığa duşmek » sırtınıdayamak veya vermek » guneşsizlik »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.