tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mantar ozu » kufur yemek » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » gozleme » bağımlısıralıcumle » ası esi » kadının fendi erkeği yendi » kanıma gore veya kanımca » ncı nci ncu ncu » kırcıllanma » ciziktirmek » cevirmek » sacıştırma » yaşam oykusu » gozu yolda veya yollarda kalma » catışık » sudremek » solucan duşurucu » refuj » elci » konakcı » aşcıbaltası » tel in mitingi » coğur » sapıkca » ustunc » boylelikle » yolu acık » gobek calkamak veya calkalamak » cehre etmek » gercekleşme » silip supurmek » sacma » suruklemek » tuyo » cevikleştirmek » olmayan kimse veya topluluk g » ne gozle bakmak » adana kebabı » nuksetmek » sescil yazım » başının derdine duşmek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » tansiyon olcmek » dışgucler » eksen ulke » uckur » allah derim » bok ustun bok » goz goz »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.