tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oylesine » yer yer kazıyarak alttaki renk » ciceklenmesine dolayısıyla me » olmezleştirme » olan boceklere verilen genel a » gonul rahatlığı » bicimsel » mulkiye memuru » ta ki ta uzun soylenir » dunya goruşlu » fare deliğe sığmamış bir de k » ictensizlik » sozluk » munasebette bulunmak » canlıozdekcilik » silip supurmek » su gosterdi » cokuntu » muhre » pabuctan aşağı » dalgıc tupu » silindirsel yuzey » surgun gitmek » gozu korkmak » capkımak » uykusu kacmak » genişce » cekişken » temize cıkarmak veya cıkartmak » birinin iyi niyetini kotuye ku » kırbaclamak » eli boşcıkmak » dilmaclık » kubist » akşamlar veya akşam şerifler h » haber gecmek » ovunmek » gecmek » muzakere etmek veya yapmak » bric » acz icinde olmak » korlenmek » guzellik mustahzarları » suluk vurmak » mal mulk » actırmak » eşeği duğune cağırmışlar ya » batınî » muşterek » ciftleştirme »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.