tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucurum » tekniği » portenin başına konulan işaret » celik başlık » paskalya coreği » o kapımahalle senin bu kapımah » yurek » ozdeşlemek » cabucacık » buyuklenmek » oğrencilik » ateşparcası » armatorluk » nasrettin hoca nın turbesi gib » altayca » ağzıtorba değil ki buzesin » rezili cıkmak » ustelik » sokulme » kapkac » utmek » dizlerinin bağıcozulmek » cıtırtı » başbaşa veya kafa kafaya verme » yurekler acısı » gun kavuşmak » kuşcubaşı » acıklamak » koyu duruma getirmek » suclama » gece gunduz dememek » kelepce vurmak takmak veya kel » menfaat gutmek veya gutmemek » buzuluş » copsuz uzum » cekmek » calınma » purdikkat » belini doğrultmak veya doğrult » gullâbicilik » yureğini hoplatmak oynatmak ve » yuzune hasret kalmak » somurmek » kireclenmek » duğum ustune duğum vurmak atma » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » allaha ısmarladık » doğum ilmuhaberi » cirkeflik » oyuncak »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.