tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cadırlı » kalvenizm » gobeği catlamak » buyuksemek » civit otu » buyuk kalori » kısıtlayan kısıt altına alan » cebi delik kimse » sandvicci » tukenik » sıkmac » gobek » sundurmek » iyilik etmek veya yapmak » acımlama » munfail » mart iceri pire dışarı » konvektor » gun » bukumlu » yarıkubik » ciseme » mektupcu » sacına başına bakmadan » başıdonmek » alcak ses » organ » hint ciceği » yakasına asılmak veya yapışmak » bosmek » kırağıduşmek veya yağmak » acısal ivme » peceleme » imanıgevremek kısa soyleyişle » vals yapmak veya etmek » surmek » balcık levha fayans » yıkmak amacıyla cekmek » goz alabildiğine » depremcizer » dovuş » metal parca » koşede bucakta kalmak » uleşilme » duşkunler evi » ayranım budur yarısısudur » haber gecmek » mutedair » otumsuzleşme » suzek »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.