tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
canın isterse » busbutun ortadan kaldırmak ici » lâf yok » koruk gibi » ağzında buyumek » baharatcılık » cakır pencelik » duş » avuc avuc » cezayirli » su icinde » ulke coğrafyası » cakırdiken » duzgun » secim bolgesi » muzevirleme » mosyo » katolik » kurelenmek » ali nin kulâhınıveli ye veli » mez » bocu » acıktan » doner kule » okleme » orkleme » emdiği helâl sut haram olmak » ucten dokuza » gubresiz » bilinc akışı » bicme » tecavuz » surumek » ceğmellenme » ana duşunce » durumundaki bileşkenin uygulam » akıldan cıkarmak » kıcın kıcın » otmek » mutevazin » acara » aktualizm » japonca » lupculuk » guven kazanmak » cıyan » kok » lutfetmek » gecen » kovanın ucuna yerleştirilmişme »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.