tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruya » celmek » sondurulmesine yardım eden kim » apacıklık » gensoru onergesi » luzum var » gormek » cep harclığı » kilimci ile kor hacı » mal da yalan mulk de yalan va » ciğnemlik » pabucluk » delgec » yahudi » taahhutname » hırkayıbaşına cekmek » yukarı goğe doğru olan yanı » dort bir » goveri » sıcrayış » cok sağlam dayanıklı sert » izaleişuyu » carpıntılı » donmek » col » cıtırtı » gecme » tok sozlu » caker » gonuldaş » cicekleşme » kamburu cıkmak » cıkmak » benekli kopek balığı » mustenit » sallanma » soz dinlemek veya soz tutmak » ateşine veya nârına yanmak » dışyarıcap » catırdatma » surme » yonelim » duzensiz » soz sozu acmak » hristiyanlaştırmak » seckinlik » elcilik » mulhak » dokulmek » ocağısonmek »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.