tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oğretim yılı » ceneleşmek » yağlımuşteri » kanatcık » işi e vurmak » luks mevki » kofte » aba gureşi » folk sanatcısı » ilgincleşme » cığırtkan » duzmek » patır kutur » guduk kalmak » gozunde olmamak » sacma sapan konuşmak » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » goz doldurmak » gozu doymak » mundemic » borek » pacasınıcekecek veya toplayaca » iğne ipliğe donmek » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » dortluk » tufeklik » barışcıl » sıcakca » cicim » vadiye dokulmek » şohret salmak » şerbetci » surrealizm » ulkudaş » gır gıra almak veya getirmek » surgu » uzere » şeytan gorsun yuzunu » sur atlenme » izletmek » cozundurmek » kalıpcı » it » supurgecilik » goruntu » cemrenmek » elimi sallasam ellisi başımıs » vulgarize » yureği sızlamak » uzerinde »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.