tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cirkinlik » sırtında veya arkasında yumurt » işci » cehreli » yeregecen » ıskarca » hukûmet gibi » kırcıllanma » dalga gecmek » guneşsel » fin » bolumlerden her biri kolon » civit rengi » adamın alacasıicinde hayvanın » tansiyon duşurucu » ceşit ceşit » guclendirici » sursat » bitki organizmaları » muspet » gostermeci » itham etmek veya ithamda bulun » kukurtatar » sefa veya sefalar bulduk » gomulmek » sıcırgan » yuzu gozu acılmak » derinlik olcumu » capar » dollu doşlu » ustelemek » munazaa » cenet » elini surmemek » guzel yazısanatı » kotu olmak » fennini almak veya kapmak » ince karton parcası kartvizit » ulu » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » turunc » kopek memesi » kullenmek » mutevelli » ak ek » lâf ola beri gele » suhunet » oğrenci » hukum surmek » golalası »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.