tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ince karton parcası kartvizit » tumamirallik » havaya ucmak » yumurta okce » subye » cuvallamak » bıcılgan » umuda duşmek » bokun soyu veya bok soyu » canavar duduğu » kacmak » subut bulmak » bol paca » gozu tutmamak » orneklik etmek » kara yuz » yureğini ateşalmak » gelecekci » hırsızlık etmek veya yapmak » curutmek » ucuklamak » sırdaşca » cınarlık » gorevli » ozletme » teşhis etmek veya koymak » cakıltı » sovme » gun » burnundan fitil fitil gelmek » cağırtı » kor duğum » hesaba almak veya hesaba katma » turkuleşme » allah eksikliğini gostermesin » zebur » her biri mesame » suzulmek » ozelleştirilmiş genellikle di » kurtaj » hafızıkutup » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » capulculuk » gercekleşme » uretim evi » iz duşumsel » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ucarı » kulâh » oz kedi balığıgiller »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.