tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bandrollu » tuhafiye dukkânı » kılıccı » borclanma » cağrı » dilinin cezasınıveya belâsını » işini gormek » ruzgârlı » goz » kalkmasıyla eski bicimini alab » acmak » dokulme » gonlu yaralı » yarım kure » tek erkcilik » molekul » surmesiz » gomme » kirec cimento gibi şeyleri su » faydasınıgormek » hint kumaşı » butan » sade birimler boluğu » lâf acmak » gecmek » kacırmak » gozu doymak » notrleştirme » urduca » mutenekkiren » kok » ara acmak » etuv » yon belirteci » fusunkâr » bukulgen » guc » kuflenme » ortac » mustenit » lâf veya soz altında kalmamak » cıkarma harekâtı » gorungu bilimi » kamu guvenliği » goz bebeği » inhibitor » dişcilik » cağırılmak » flâşor » seyreyle gumburtuyu »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.