tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icli dışlıolmak » ikili catı » eski camlar bardak oldu » senegalli » erosculuk » oğurmek » uye olmak » canıyok mu » kalkmasıyla eski bicimini alab » nufuzlu » goz dişi » gepegenc » sescil alfabe » etiketcilik » gok kubbe » su kucuğun soz buyuğun » dokunac » ziyafeti cekmek » kabul gunu » cam civisi » gocurmek » sprituel » onunde ardında gidilmez » bekle yârin koşesini » sırt cevirmek cevirmemek » dokum » kor talih » kalem acacağı » bektaşî sırrı » yukselme » cozumcu » İki veya daha cok maddeyi birb » calgıc » dokuntulu » turkucu » carpıcılık » cok şey » raportor » anaclaşma » odyometre » cekmek » lâstikci » koşe penceresi » soz varlığı » hindoloji » soyleşme » koksel » kın kin » kok » nazizm »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.