tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz odun » sanatcılık » rengi atmak kacmak veya ucmak » gorenekcilik » vurucu guc » guz ciğdemi » jut » citişmek » ordekgiller » nevaleyi duzmek » kavlukarar » gondermek » ağzından cıkmak » ipci » gurultu » gelini ata bindirmişler ya na » tufekcilik » mutekait » olu nokta » tum kirpikliler » gumec balı » yureği boğazına tıkanmak » aklınıbir şeyle bozmak » hata etmek veya işlemek » parfum » normalustu » veya ozel kuruluşlarca odenen » full time » mezur » guderi » ağaclıklı » dalga gecmek » uniformalı » yuzler » s s » patır kutur » karbon alaşımı pulat » guclu kuvvetli » bin bir ayak bir ayak ustune » calkalanma » toplamak işleri icin ayrılan k » domivole » gok cismi » seluloz » cak » mez » pacalık » caplamak » catak » capkın »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.