tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celmece » tuzel » ordovr tabağı » asker cıkarmak » cekirdeksiz » ucmak » tıraşıgelmek veya uzamak » bağırışcağırış » cur et » başoğretmenlik » ayakcı » celiksi » mulâyemet » gumuşîleşme » aslan yurekli » acılışkonuşması » kul coreği » himaye etmek » cizdirmek » abes kacmak » yuz kere » korpelik » kutlemek » eteğindeki taşıdokmek » duşuruş » başıdinc » kor alan » ya herru ya merru » sade birimler boluğu » nufus bilimsel » acıklıkolcer » kohnemek » cıldırma » bisikletcilik » notrleme » hukûmet » em » gecmek » mezur » acık tutmak » dokmek » cakmakcı » cıkık » sun î tahta » japon bezi » kopcalama » donuşturucu » profesor » yağkupu » veya toprak harc »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.