tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
derme catma » anadolulu » icin icin kaynamak » odevlendirme » cıkıştırma » soğuk calmak » cayhaneci » itiyat etmek veya edinmek » başkonakcı » cekmece » cekmek » belâlar mubareği » karşılıklıbirbirini dovmek » koltukcu » uzunclu » sinirleri gevşemek veya yatışm » coraklaştırma » cığırtkan » kukurtlu » gulunclu » oğutulme » zurra » ciceksiz » kulâh » ozlenmek » encumen » onune gecmek onune gecmek » etut » dol yatağı » cin lâhanası » catı » kullanılan boya » cocuk oyuncağı » gozu dumanlanmak » başıdonmek » meyve ici » sundurme » sonme » ağac minesi » gundelikli » kan cekmek » lâmbayıacmak » goz var izan var » guneşsizlik » goz akı » facalı » ackılamak » ustlenmek » istenc » acılışkonuşması »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.