tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tandır coreği » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » lisan » otumsuzleşmek » dunya gozune zindan olmak goru » kamcılaşmak » kâbus basmak veya cokmek » kavmiyetci » sıra dayağıcekmek » caşıt » surulmek » muzeci » cınarımsıisfendan » kucukucu » duldul » portleme » şolen » gozden ırak olan gonulden de ı » carşafsızlık » marunî » ulfet » guvey i » mineral » calıştıran » ana kızına taht kurar kız bah » kaput gitmek veya olmak » sır vermek veya sızdırmak » gozlerini alamamak » onunu almak » ciğnenmek » veya belli bir yukseklikten aş » ilk goz ağrısı » olu dalga » sır tutmak veya saklamak » dumduz » kacırmak » uc » yuzuk parmağı » gectikten sonra yavru olarak d » oyle veya oyle yağma yok » sıfıra sıfır elde var sıfır » tecrubesi olmak » zaman oldurmek » doğac » seluloit » gozetim » yureklilik » ipi cozmek » hicbir » ispenc horozu »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.