tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dilli duduk » goturmek » sandıktaki sırtında ambardaki » bolgesel » soru cumlesi » kı ki » karbon donemi » fr » yalan atmak veya kıvırmak » candır » cırakman » ceviz ici » basın dunyası » toplumcu gercekcilik » ileri goruşlu » dayanıklıbir orman ağacıquercu » bicimini alır hidrojenle oksi » dutculuk » orgutleme » muhayyersumbule » goğuslu » arkadaşca » kucuk unlu uyumu » curuk » işgormek » birbirine surtunmek » tekniği » kume » har gur » norotik kişilik » kırıkcı » say beni sayayım seni » ucleme » can cekişmek » peşinden suruklemek » eğimolcer » arasında den başka anlamıyl » hunsa » dincleşmek » temel tumce » evlenmelerinde yasa bakımından » kucumsenme » acze duşmek » muco » faullu » ar er » catlasa da veya catlasa da pat » xviii yuzyıl sonunda başlayan » kasık catlağı » renkci »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.