tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmek » hemzemin gecit » etuv » boyu veya boyuna boyunca bera » ellerin dert gormesin » kosteği kırmak » ice kapanıklık » bir orman ağacıcastanea sabva » ustune tuz biber ekmek » ac gozlu » aklından gecirmek » muessir » İsvecli » koşelik » cekirdek » mantıkcılık » cakıntı » kokten surme » sevinc » tuy duzmek » surmek » hakkıicin » kupe ciceği » ak ek » dallarınıkısaltmak » mineral » elinle ver ayağınla ara » ozursuz » duşku » citi yapmak » ultimatom vermek » kendinden gecmek » irilerine kanal izmariti denir » davranma » oz » perde arkasında veya arkasında » alcılamak » gozunu bağlamak » suruklemek » ince » tulum cıkarmak » u u » ickili » mumeyyizlik » dolleniş » mecalsiz duşmek » kor kandil » konukculuk » gonen » yolu acık »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.