tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok ada » bukuntu » mirac kandili » gecme » goz bebeği » gittikce » uzerine yurumek » şovalyelik » onayak » yureği kaynamak » gul yağcı » avrupalılaşma » orselenmek » icten ice » boşta olarak yapılan ortu » şefaatci » birbiriyle karşılaşmak birbir » araştırma gorevlisi » şakaya boğmak dokmek veya bozm » kıyakcı » yureğine od veya ateş duşmek » bitlis koftesi » bıcak sırtı » falakaya cekmek yatırmak vurm » tuy duzmek » gol kacırmak » koturum olmak veya kalmak » surahi » ustu savurmak » muhafazakâr » uğur ola veya uğurlar olsun » cikolatalı » duşmanlık » ahdiatik » pusku » gulup gecmek » delgec » cırpınmak » goz bilimi » goz ucuyla gormek » dişozu » başının altından cıkmak » koy muhtarı » umitlendirmek » h » hevesi kursağında veya icinde » yukluluk » yabancıgelmek veya gelmemek » canıburnuna veya burnundan gel » sn »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.