tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuvvetolcer » ciğeri parcalanmak » yerine gecmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » formul » bal ciceği » boynuz takmak veya takınmak t » ortunme » cetrefil » brahmanizm » salca » tervic » kulak asmak veya asmamak » yuklemek » eşyanın yapımında kullanılan b » damdan duşer gibi duşercesine » zararına kazanc sağlamak » celgi » puruzlenmek » işi duşmek » gonullenme » kut » inşaatcı » yuklemek » buzgulemek » ucgen » cevikleşme » gormemezlikten gelmek » guc » cevri » coğullaştırmak » tuylendirmek » olcek » batırılmasıyla yapılan sucuk » ici gitmek » gok » ozel girişimcilik » zuhrevî » kaplan bocek » teşebbuse gecmek » gozlerini devirmek » yukleme hâli » kazan kaldırmak veya devirmek » mangal komuru » sunnet etmek veya yapmak » catal » nakışcı » surungen » kaşlıgozlu » karısıkoylu »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.