tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ilâclı » surundurulmek » kamyonetcilik » postekiyi kurtarmak » koşek » sana vereyim bir oğut kendi u » elci » ozurlu » doşemek » domivole » goz » kısıkca » butunletme » yapmaya yarar » suzule suzule » telgrafcılık » kafa utulemek » evvel allah » duşunsel » kayakcı » tur » oğurtu gelmek » secici » madik atmak etmek veya oynamak » cil » uşniye » kucuk » kucuk bitkilere verilen ortak » silip supurmek » cekmek » durtulme » catılmışkirişsistemi » secmek » itiyat etmek veya edinmek » kirecsiz » orumce » gun durumu » teeddup » kufur kufur » hurle » somak rhus coriafia » taşcatlasa » allah selâmet versin » dol ayı » yayla cayırı » rufaîler karışır » plânorculuk » puskurtulme » cakışmalı » ipi birinin eline gecmek »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.