tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
romork » sozleşmek » arşiduk » kalem acmak » arpa guvesi » rumen » camurlu » olu gozu kadar » beis gormemek » kacık » ukalâ dumbeleği » m » olmek var donmek yok » gorsel işitsel eğitim » gungormuş » gozlemek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » butun » ı i u u » dorduzleme » şimşekleri ustune cekmek » celgi » bir kalem gecmek » hicbir » surumcemede bırakmak » dipciklenme » boğurtme » uzum turşusu » celikleştirmek » gunleri sayılıolmak » hayrete veya hayretlere duşmek » gobek » caca » suvari » bobrek » kukla » katıyurekli » usta elinden cıkmak » talihine kusmek » halk muziği » ağır ol » yasa sozcusu » lâkırdıağzından dokulmek » yapılmışince ve uzun şerit » şumul » rumen » kandil gunu » cemrenmek » uryanî » buğday guvesi »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.