tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
al birini vur otekine veya bi » bulunan bolum kafa ser » yandıgulum keten helva » muft » cadısupurgesi » gorunurluk » somikok » icatcı » kin beslemek veya tutmak » hatırıicin » mercimek koftesi » kızılağac » calmak » yarma kutuğu » tırnak suruşturmek » yuzuş » cimdikleme » işgormek » cuz » borc » guclu kuvvetli » sokulmek » ayıkla pirincin taşını » doneklik » yumurtayıcalkamak » sectirmek » keceleşmek » gayrimumbit » turkuculuk » cekiye gelmez » dikensiz gul olmaz » kostumcu » pabuc » populizm » ozel girişim » nevaleyi duzmek » surme mantarıgiller » kredi acmak » boynuz kulağıgecmek » kocu » fıstıkcılık » cirişli » arnavut biberi » eşek sudan gelinceye kadar dov » civit rengi » golgesine sığınmak » donencel ay » got » purtelâş » cerezlik »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.