tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teessus » donulmek » kocancı » eşyukselti » sabahlar hayrolsun » armatorluk » masoz » golek » sozlu soru » harac » jubile » olmayan bağımsız hur » tanrıile şeytan arasında surek » gevrekci » oğutulmek » pacalık » limon kufu » mumkun olmak » komurcu cırağına donmek » sıcrama » husnutelâkki » ortaklık sozleşmesi » oz devim » kucukleşme » icli dışlıolmak » utmek » tecavuz » mestcilik » tecessum etmek » pence » mevlevîhane » kalburustune gelmek veya kalbu » acılış » alcak basınc » hızlısağanak tez gecer » cenesi kuvvetli » ofke baldan tatlıdır » icine sokacağıgelmek » sevinmek sev in sevdirmek se » sun îlik » nuktecilik » durbunun tersiyle bakmak » ici gecmek » bugunluk yarınlık » yonetmenlik » gununu veya gunlerini saymak » kuflu » gonen » rivayet olunmak veya edilmek » fıcıgibi »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.