tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğus hastalığı » gobekli » kostebekgiller » ay tutulması » d » buyukten buyuğe » fruktoz » gecim zorluğu » yarıgecirgen » cıldırış » ortak tumlec » arısutu » iraklı » olmuşveya pişmiş armut gibi el » bicimdeki bolumler » ust cene » lâmadan oluşmuş arasına yerle » doğuşculuk » bicimsizleşme » bulbulyuvası » coğu zarar azıkarar » tu kaka etmek veya edilmek » se » saltanat surmek » cağdaş » şerefine icmek » eğmec » efelik etmek veya yapmak » ici dışına cıkmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » kıskac » urdunlu » duşkırıklığı » husun » cıplak » cal » grizuolcer » babasına cekmek » cubbe » yuk » guneştacı » palyaco » yuksuk » ayakcı » reseptor » lokma dokmek » kullukcu » gonendirtme » amac » kadıkoy taşı »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.