tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerin zıt anlamı

benzerin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc beyaz » yapay dollenme » naldoken » yuklenmek » guc » gobek » boşluk » oğrenmelik » koncerto » kucuk dil » başında değirmen cevirmek » yerin dibine gecmek batmak vey » organların her biri » individualizm » hacivat » muhurdar » lokma ciğnenmeden yutulmaz » sutliman » ciş » faturasınıbirine cıkarmak veya » kume bulut » yondeşacılar » suzum suzum suzulmek » armut pişağzıma duş » kırk veya bin dereden su getir » damak unsuzu » guluşme » gozune kestirmek » yufka boreği » celenk koymak » sackıran » dort koşe » buyuklenmek » gurluk » kutleşmek » catlaklık » corba gibi » kult » gozu yememek » can ciceğigiller » suflor » palyacoluk » mektupcu » astsubay başcavuş » dort gozle beklemek veya bakma » curutmek » gozden uzak tutmak » toplandığıbolum » gece silâhlıgunduz kulâhlı » guzellik »

benzerin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve benzerin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerin_zıt_anlamı nedir ve benzerin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.