tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort gozle beklemek veya bakma » urdunlu » eksiltmeye cıkarılmak » topluluktan olan kimse » tuccarlaşmak » sıcanımsılar » denir » başortu » unsuz uyumu » yuruyuşduzenlemek » ucuklaşmak » oğle namazı » araclara takılıp cıkarılmasınd » herkesin yararlandığı » dozunu kacırmak veya dozu kacm » bir derece veya bir dereceye k » koşeli parantez » mulevven » tarafsız bîtaraf » bolgeci » uzatılabilir » olcu » hafriyatcı » cavmak » kelepcelenmek » kotulenme » pence vurmak » kulustur » calmak » sokmek » ii murat a yolladığıbir haber » ceşnicilik » sıl sil sul sul » ucak » calışma masası » mahkemelik olmak biri başkasıy » toplu goruşme acık oturum » eşyukselti eğrisi » sudremek » ak gozlu » gunote » allah esirgesin veya saklasın » bal dok de yala » can can » guven yazısı » suzulme » dam yandı icindeki sıcan da b » kucuk hindistan cevizi » haclı » dosta duşmana karşı »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.