tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşurmek » celişmek » elinin koru » teşekkul » oruş » kulot » fişekci » durzu » plâckacı » kurtaj » acıklayış » kerpic gibi » hristiyan » tanrıca » ceki » kamburu cıkmak » aksilik cıkmak » kılıc oyunu » kucuk ad » inmek » dalga gecmek » gercekli » ozel » cevre yolu » gureşetmek veya tutmak » gunâşık » yoneylem » bir ağac stryhnos nux vomice » cakmak » tumsekleşme » goz yummak » ozur dilemek » telhisci » akşamuzeri » calgıcıbocek » kavanco » yonlu » husrana uğramak » tab an » gecirici » cınlama » yuz tutmak » orgutsel » suruklendirme » buyuk balık kucuk balığıyutar » siperlik » gumburtulu » secim yasağı » cırcır boceği » jeofizikci »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.