tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şomuz » kamu sektoru » karahanlı » cekmek » kıskaclamak » babîlik » is at etmek » ozluk hakkı » pacacı » zuluflu » korkunc » yola cıkmak » silgic » cotiragiller » kuzey yıldızı » teselsul » sercegiller » catkınlık » harc » ovme » cağlama » vakit gecirmek » bugunluk » gozden nihan olmak » kız beşikte veya kundakta cey » cetene » namertce » carşafa dolanmak » kumuc » ac kalmak » gecme » elinde bulunduran kimse » zarfcı » murdumuk » candan gecmek » sutlendirme » yuz » uc uca gelmek » guvercinler » temel onerme » odul almak » toz fırcası » potaslı sutlu tuz » transit gecmek » benim oğlum bina okur doner d » yuzu yok » yukleme » mukedder » gluten » sulukcu »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.