tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic ice » virgul » canak ağızlı » mustakar » genc » isparta halısı » onleniş » gozluk takmak » kâğıtcı » dovmek » nufuz » cenesini tutmak » marunî » şeyhulislâmlık » ana avrat duz veya dumduz gitm » rotuşetmek veya yapmak » karşıtı » enayi dumbeleği » bicim birimi » acık acık » onceki » munasebetsiz » muheyyic » cakıl cukul » konferanscı » bolum » yusru » tos » cıkrıksız » feleğin sillesine uğramak veya » fent cevirmek » acem kılıcıgibi » patırtıcıkarmak » tukuruk otu » cıkışma » cenesi acılmak » ortu » alcak gerilim » seni gidi seni veya seni seni » sefalet cekmek » gozyaşımemesi » nuh nebiden kalma » kecileşmek » super » ağzına verilmesini beklemek ve » bir elin sesi cıkmaz » borkenek » gozenek » ciceklendirmek » opuşme »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.