tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
termoelektrik cifti » gercekleştirilmesi » unc » tamam mı » muzikalite » celikleştirmek » bir olayıileri surenle inkâr » dost duşman » uzengi kayışı » fesatcılık » boylece » surgune gondermek » uzum şekeri » hayvan komuru » buğru » sır vermek veya sızdırmak » taşınabilir arac » anlam cıkarmak » calımına gelmek veya getirmek » iki cıplak bir hamama yakışır » tavukculuk » cavuş » luksmetre » bayramlık ağzınıacmak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » akım olcumu » oğurtlemek » tuylenmek » duşman ağzı » hristiyanlık » ruyasında gorememek » caput » kocak » mustehzi » gordurmek » gonul dilencisi » klorurlendirme » guncellik » tovbekâr » başmufettiş » memleketcilik » kafasınıucurmak » butunleyici » ekmek carpsın » bohca » cemenlemek » kor » acmak » ciceksever » gurbete cıkmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.