tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gocermek » supermarketci » toplu jimnastikte yapılan hafi » tımarhane kackını » dolapcı » kosnulmek » ihtiyac » karşıtı » kutluk » butun » cırılcıplak » beli acılmak » calkantılı » kâğıda dokmek » olumsu » parcalarıgibi şeylerin tumu » zuğurtleşme » duğun dernek » cekişli » duşurtme » inmek » goz actırmamak » benden soylemesi » yuzunden duşen bin parca olmak » suit » cevabıdikmek veya dayamak yap » allah ınıseversen » sureksizlik » pat kut » iki gozum iki gozumun nuru » canlılara yaşama ortamısağlaya » koskelmek » pencik » onuruna vermek » gelişiguzel » diplomatca » cakmağıolmayan » davul calmak » kucuk tovbe ayı » cırak » suluk » goze almak » antik cağ » lâmadan oluşmuş arasına yerle » koyuvermek » penceli » celik » capaculculuk » hancerleme » yuze vurmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.