tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
x veya rontgen ışınları » kuşa benzemek veya donmek » cankurtaran canı » muteveffa » yureğini ateşalmak » ucmak » kabahat etmek veya işlemek » cocuk » şomizye » emretti patrik efendi » kuyudan adam cıkarmak » supurtmek » cobandağarcığı » cavlanma » kurduğu medeniyetleri kendi i » cocuğu olmak » elinde buyumek » birleştirerek bir varlığıyenid » ikiyuzlu » komurleştirmek » cicek acmak veya vermek » ic acıcı » haşatıcıkmak » duzenleyen ve genel olarak ilg » ağız actırmamak » carpılmak » oznel » akcıllanma » dosya acmak veya hazırlamak » capacılık » kotu » civilemek » acık oy » parıltı » tefeyyuz etmek » bukulmek » tapu kutuğu » tecrubî » gur » gulle atma » tanesi » fiil govdesi » belirtir » ucuncu dunya ulkeleri » oz » yonlu » sırpca » percemli » kultur sarayı » tekemmul etmek »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.