tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catak » kece » el surmemek » sual acmak » catık cehre » sarayda veya zengin konakların » orospu cocuğu » duzletme » rusumat » busbutun ortadan kaldırmak ici » muphem » lâpon » cırnık » bobrek » guzel » huner gostermek » catlatma » cakıgibi » veya metal bolum » alt ust olmak » karakeci » gozden uzaklaşmak » mutedair » el cabukluğu » kusurlu » okce » muhreleme » neye uğradığınıbilememek veya » gonlunu yaralamak » yer yarılıp icine girmek veya » odemek » civit mavisi » kafayıyere vurmak » edebiyatcı » ust » ustunden gecmek » sıhhî tesisatcı » yapısının işleyişinin ve geli » dorduz yumrucuklar » duzenlik » pislikcil » ci » gorum » duşunurluk » altta kalanın canıcıksın » kor tapa » duğununde kalburla elekle su t » boğurme » her gorduğu sakallıyıbabasısan » munteha »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.