tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuru gurultuye pabuc bırakmama » ustun tutmak » hayvan derisi » sinemacı sinemanın ceşitli ko » tampon bolge » yuz geri etmek » gozyaşımemesi » sarıcıyan » studyo » alcak » kor tapa » pusku » sirkulâsyon » cağcıllaşmak » sağdıc » di li gecmiş » bitki alkanna tinctoria » uzerine » percinleme » gecindirmek » kopru başı » yedekci » yureği kabarmak » huner gostermek » sungerci » rotatifci » yolunu beklemek veya gozlemek » bulbul kesilmek » cengucegane » mubadil » dorduzleme » ejder ejderha gibi » udeba » mutevellit » başbıcağı » orseleme » cakırdikenlik » saygıduymak veya beslemek » cıkmak » şerit » cimentolamak » tufek » buyuk abdest » cimlemek » yuruyuşduzenlemek » imalâtcı » tam adamınıbulmak veya tam ada » yardımcıyargıc » muheyyic » ilk dordun »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.