tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtlatma » kolaylık gostermek » sırtustu yatmak » kuvvetolcer » multezim » duzmek » cıkıntı » kan canağıgibi » moğol » kuyruklu yıldız sacı » lokun » abanozdan yapılmışdilenci cana » erdiğine erer ermediğine taşa » hukmu gecmek veya hukum yurutm » goz gozu gormemek » kurek kurek » kavga cıkmak » levanten » burume » cantalı » şeşudu » şukretme » karun » muctehit » dovuşturmek » beraberlik muziği » tunemek » cakal armudu » kıyamet mi kopar » kılıckuyruk » guneşin alnında veya guneşin a » corbaya sinek duşmek » tukuruk hokkası » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » gozune karasu inmek » inkılâpcı » ickiyi bırakmak » el elin eşeğini turku cağırara » kursu » kullanılır » bir tarafa bırakmak veya koyma » gumuşsu » guvensizlik » dunyayızindan zehir etmek veya » roportaj » bulbul » ustun zekâlılık » camaşır makinesi » kulup » cıtlatmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.