tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surgun » bir deli kuyuya bir taşatar k » gucenmek » mancınıkcı » sondurulmek » corap ormek » kandırıcı İnandırıcı » ciftleşmek » inişli cıkışlı » yeise burunmek » capma » ikiyuzlu » ana yureği » oznellik » goturulmek » araplaştırmak » tellâl cağırtmak » hatırlatmak » icmek » indukleme » duşeyazma » sandıktan cıkmak » zararına kazanc sağlamak » ici yanmak » el cabukluğu » copra » zayıf duşmek » fizikci » cakmak » yardım kurulu ve şirketler bir » ateş » bakar mısınız » kirec » diğer ceşitli hizmetlerin butu » kacırmak » kubist » kece kulâh etmek » inada binmek veya bindirmek » armutun sapıvar uzumun veya k » yahudi » muzminleşme » testiyi kıran da bir suyu get » doşeyici » golge duşmek » hoparlorlu » jimnastikci » kor ocak » major » dollenmesiz » sağlayan parca »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.