tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munasebette bulunmak » acık kapamak » rantcılık » muft » gani gonullu » kahrıcekilmez » işin kolayına kacmak » cir » payandalarıcozmek » duşunceli » cubbeci » populer » sefa veya sefalar bulduk » canlısı » ic kulak » istenc » macar » koylu » aşcıbaşılık » anlarsın ya » tovbe » zehir sacmak » yaradan tanrı rab mevlâ » insanın adıcıkacağına canıcıks » ince karton parcası kartvizit » teşrifatcılık » bicimde saplı obur ucu yassıo » soylemek » portekizli » ustume iyilik sağlık ustune u » toplumcu gercekcilik » yeme icme » nukte yapmak » koklemek » gurbet cekmek » opuşmek » metal parca » ağaclama » dişdamak unsuzu » gunah » cift » yukseklik korkusu » arasında den başka anlamıyl » yıkamaya yarar cukur yer veya » usanclık getirmek » korkunclaşma » olmuşveya pişmiş armut gibi el » genc » uckurlu » bir ağac stryhnos nux vomice »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.