tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lı li lu lu » şifayıbulmak veya kapmak » cizmeden yukarıcıkmak » kirec » âlemi var mı » gecinmek » tuy sıklet » goz pınarı » deniz gecişi » oldurulmek » donmek » renk vermek veya rengini belli » maskesini duşurmek veya sıyırm » cıkıntı » kulâhlı » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » vizon kurk » odul almak » m » kayakcı » cocuk işi » bana da demesinler » catışma » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » bana bak » akaclamak » numayişkâr » tuberkuloz » cakmak » saclarıiki turlu olmak » yukselme » cıkıntılarıolan organ » bicici » bana dokunmayan veya beni sokm » tukuruğunu yutmak » afyon cekmek » tureyiş » cağrınumarası » kosem » calgı » tevzi burosu » ucuncu cağ » yılan cıyan » medreseye duşmek » yedikardeş » acıklık » sosyal statu » yolgecen » suregelen » buzgu »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.