tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıntılarıolan organ » keciyi yardan ucuran bir tutam » arozoz » sululuk yapmak veya etmek » zorunda kalmak veya olmak » başak » sırplık » sumbulî » murteci » suluk gibi » gozleri donmek » elcilik » micel » ceşit » ic donu » cay şekeri » oz » rotuşlamak » cinisiz » duşuk » teşebbuse gecmek » kok kurdu » hayvan sınıfı haşere » duşleme » moskof » seramikci » suveyda » cığralık » torel » havale gondermek veya yollamak » cağırılmak » ozelleştirilmiş genellikle di » alacaklıcıkmak » sol ic » tukurme » catıcı » temizlemek » gonul rızası » cevrinti » kok » ceşit ceşit » konveyor » kabine duşmek » golgelendirme » şohret » sungu » aklınıbir şeyle bozmak » sunnetlemek » cakıltı » uvez »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.