tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuf yeşili » ofkeye kapılmak » ozgurce » f k b » iz » bolunme » cap » cul caput » uygurca » alt yanıcıkmaz sokak » gozetici » den yana » duzen » sın sin sun sun » tumgenerallik » duşunce ozgurluğu » daraya atmak veya cıkarmak » donuşum » ciğil » berguzar » ic başkalaşım » kilit kurek altına almak » kur a » resmiyete dokmek » goğsu daralmak veya tıkanmak » dortnala » guzel » kulfet » ofke topuklarına cıkmak » ablakca » teslimiyetci » holoturitler » curume » kucumencik » mucize gostermek » ceşni tutmak » aclığıoldurmek » yuzu gormek » kolcak » cimdik » t cetveli » muzakere etmek veya yapmak » cevirgec » cemberletme » cukurlanma » gok atlası » sesini yukseltmek » okuz » cekilme » koruk luferi »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.