tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ufurme » yukunu cekmek » ustune yuklenmek » catal aşı » coğullaştırma » fırsat beklemek veya aramak » unvanı » gocertme » istatistikci » gun dikilmesi » bir gomlek fazla eskitmişolmak » cumle » ozdekci » acık acık » acıortay » ciğde » roportaj » uzerine yatmak » gunote » sokağa cıkmak » ustelenmek » butunleme » ice kapanıklık » kır boynunu » istintac » adamına gore » mısır daki sağır sultan bile d » a a » carkcıbaşı » muhtac olmak » muşabehet » kanlıyaşlar dokmek » hurufîlik » tufekcilik » kucukluk » gokten zembille mi indi » allah kavuştursun » danca » cakıllı » po » ucgen » arozoz » tutmek » gozu kor olsun » tac » azap cekmek » kulluk kolelik » gan gen kan ken » inanc » iyilik etmek veya yapmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.