tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ovunmek » tum » daha bircok şeylerin yapımında » profesorluk » ihtilât etmek veya yapmak » olu » corten gibi » cumbuşyapmak » guluncluk » zıvanadan cıkmak » muvellidulhumuza » bugunku tavuk yarınki kazdan i » gozetici » cırnık » gozu toprağa bakmak » kokenlenme » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » ciceklenmesine dolayısıyla me » komurluk » gecirilmek » notrleşme » parcalara verilen ad » kulyuc » gureşetmek veya tutmak » kılcık » ozek doku » gır gecmek » yurutucu » i » arkaya bırakmak veya koymak » haber gecmek » kucuk » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » harf cevirisi » catma » curlatmak » catal zıpkın » kulhanbeylik » goruşsahibi » ic bukun » carpım tablosu » ictikleri su ayrıgitmemek » duğum duğum » guluşme » barut fıcısıgibi » gunu dolmak » zararına kazanc sağlamak » kendi kabuğuna cekilmek » bolut » silindirsel yuzey »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.