tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenlik vanası » acık rejim » z z » mutevellit » arışların arasından gecirmeye » seninki can da benimki patlıca » kotu yola duşmek » cakısız » kinin sulfatı » katresi kalmadıveya katresi yo » tumleme » duşurulme » kuriyum » sutlu » ozeniş » gozunun yaşına bakmamak » surekli » muşahit » su dokunmek » başının derdine duşmek » gelsin veya gelsin gitsi » maketci » goz ile hedef arasında aynıciz » dikdortgensel bolge » zarar cekmek » olcmek hesaplamak hesap etme » donum noktası » centiklemek » sozluk bilimi » kokteştumlec » calpara » cevirmek » orselemek » curuk » ozerkleşme » gupguzel » cevreleniş » yeni gumuş » perulu » imanına kadar kısa soyleyişle » hurdaya cevirmek » cerge » geciş » yurutulmek » lutufkârlık » zn » urkutmek » acık sozluluk » basıncolcer » puruzlu »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.