tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surgulemek » ovec » supruntucu » ikindiustu » duygularıacığa vurmak » ciğlik » inkılâpcılık » mihnet cekmek » endustriyalizm » yuz yazmak » silindirsel yuzey » gobekli » ozunlu » ceyreklenmek » solom » kukurtlu » boğa » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kepceli » buyuk para » buddhist » ac kalmak » teessus » kutuğe gecirmek » catal ayak » sırca koşkte oturan komşusuna » alcalma » coğurcuk » turk » cıraklık » ağaccılık » ayrac » su kesmek veya su kesilmek » arkasınıveya peşini bırakmak » editor » dunya » su gosterdi » japon armudu » soz goturmez » olunme » calkanmak » felemenkce » ust kat » salkım kupe » şeşi beşgormek » yere bakan yurek yakan » vişne receli » odenekli » ruslaştırma » supermarketci »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.