tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zerzevatcılık » mes ul » buyukle buyuk kucukle kucuk o » gucun » vasatî sur at » oran » cağlayış » cebrî yuruyuş » carşaflatmak » ustune koymak » uzum şırası » amak » acmak » babıâli » sut kırı » formulleşme » gazolcer » allah kahretsin » kecilik » rolâtivite » bahriye cifte tellisi » yuzer top » ticaret kanunu » faca » ceşni » karikatur » akortcu » karbur » duğun dernek hep bir ornek » dudak dudağa gelmek veya kalma » oğretilme » benzine kan gelmek veya benzi » dunya durdukca durasın » zevkten dort koşe olmak » koktencilik » yanlışkapıcalmak » soyutculuk » basınclamak » murettebat » amerika armudu » baryum sulfat » gun gormemek » hastalıklarının genel adı » sunme » duzenleme » ac gozluluk » ic guveysi » teressup etmek » cıbanın başınıkoparmak » masal okumak veya anlatmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.