tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icin surulen kimyasal madde » acıcı » buyultme » tore dışı » gormek » silindir prizma vb bicimindek » coklarınca » carşaf carşaf » hristiyan » dostca » cağrışmak » icini okumak » sutlu kengel » kurallıcumle » dokunca gormek » dizleri kesilmek veya tutmamak » pacacı » gozleri yaşarmak » teşekkul etmek » ruh cokuntusu » inkılâpcılık » ictima etmek » yanaşık duzen » gelip catmak veya gelip dayanm » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » iceri » boylesine » renk cumbuşu » işbolumu » merdumgiriz » cizmecilik » puskurmek » gozunu toprak doyursun » ust cene » bir hâl almak » tuy ağırlık » konargocer » guncelik » culu duzmek veya duzeltmek » sudan gecirmek » duşman » kur an veya ekmek carpsın » koşe rafı » oksurmek » kıctankara » butce yılı » yuze soğurma » cağdaşlaşmak » centik atmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.