tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hilâfetci » cekirdek » arap sacına donmek » olan ve genellikle ulkenin baş » alıal moru mor » ofkesi kabarmak » kulhanî » secim sandığı » onel » suruklemek » cıkarmak » goktırmalayan » sana vereyim bir oğut kendi u » teamul hukuku » gulkurusu » ucuk » uzay ussu » sorma kişinin aslını sohbetin » gece gozu kor gozu » kalpakcı » afrikalı » zuppeleştirmek » modasıgecmek » ileri veya one surmek » ciftcilik etmek » puan almak veya kazanmak » iletişim aracları » tutun » cevrim » calışma dolabı » allah gostermesin » mulâzım » uzumsuz » kıvanclı » iftira etmek veya atmak » sekendiz » kaldırac » icin » tasasısana mıduştu » tahakkum etmek » mutevakkıf » tanıdık cıkmak » yargıgucu » zevki cıkmak » kafasıdonmek » puskurtmek » duzem » cevrim » genclik » murekkepli »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.