tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doğal ve saydam değerli taş » produktivite » goz bağı » murebbi » cirişlenme » gerceğe aykırı » cıldırma » kurt » hızla birdenbire » baksana baksanıza » yuznumara » benimseyip değişik bicimde anl » gulbahar » aclıktan olmek » makyavelcilik » cakıgibi » tutsulu » talip cıkmak veya talibi cıkma » muştehi » yaz donencesi » parcalama » dunur duşmek » gunaha sokmak » fırcalamak » ici gecmek » dort » cokermek » elektrikci » deniz orumceği » koc yiğit » ceşnilenme » topaccı » mustensih » leninist » medenî kanun » plâtonculuk » manipulâtor » puskurtmek » hırcın » bucak bucak kacmak » eşekcilik » yakın doğu » acısal bolge » başıonunde » lu » ustu kapalı » kaya guvercini » ağız yer yuz utanır » sofra ortusu » fulûs »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.