tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secme yetkisi » vak a » muşkulleşmek » comertleşme » bazlamac » cakırdikenlik » murettiphane » gungormuşluk » bilimsel duşunce » plâkcılık » balıkcılgiller » acık ağızlı » bir suru » tesalup » deniz orumceği » peceleme » korunu kırmak » coğur » raydan veya rayından cıkmak » ağzıcirişcanağına donmek » muşerref olmak » ickicilik » pic etmek » cıl cil » sacma sapan konuşmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » bol paca » oduncleşme » ortulu » kalorifer doşeyen veya onaran » kapana duşmek girmek kısılmak » hangisinde bulunduklarınıbelir » su gosterdi » cakaralmaz » cakışık » ultrason » ultraviyole » gumrah » ne sularda » soğuşmek » orumceklenmek » muslukculuk » gormek » tevellut » cember » cala kalem » ışıkolcer » mudekkik » gomme banyo » notunu veya numarasını vermek »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.