tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
odetme » ufunet » seramikci » goreneksiz » kırbac kurtları » olcu almak » men » ordekgagası » major » dilini veya dillerini yutmak » tercumanlık » yuzune gulmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » harc » duzecleme » ultimatom vermek » turşu kurmak veya yapmak » balık kavağa cıkınca » urperme » muhursuz » ceviriş » macun cekmek » acımlanmak » iclene iclene » cezayirli » hizmetlerine bakan uyeleri ha » cirkefleşmek » icine etmek » tarikatcı » doşeniş » kece » uc aşağıbeşyukarı » cana minnet saymak veya bilmek » boru ciceği » hurriyetcilik » musadere » gunu dolmak » orta uc » har gur » dokmek » acar » cakaralmaz » yukumlendirme » su cekmek » ayaklarına veya ayağına kara s » kilitsiz kureksiz » haraccılık » yureğine bir şey cokmek » keceleşmek » ozlu un »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.