tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
huzunlenme » cu » capalı » para sızdırmak veya koparmak » kacaklık » seruvencilik » kulağına kupe olmak veya etmek » kırgız » koşe » doşemek » yonelme durumu » muderris » portekizce » acma » ar damarıcatlamış » barışcı » sunturlu kufur » beli cokmek » kâğıt gibi olmak » tek adam gosterisi » kuncu » munasebet » munakale » duzeltmek » gecicilik » kusur » cın cın » bahcesi » kulfet » cimlenmek » utulmek » kıvanclanma » mantıkcılık » eğitim » dokuntu » kacırmak » kukremek » koksel » hacamat etmek veya yapmak » yağmur yağarken kupunu doldurm » futuvvet » cıkra » şeylerden yapılarak icine su d » ucmak » tecessus » icilme » faslı » gorme işitsel eğitim » kostekli » treni kacırmak »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.