tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uflec » kalbine gore » yuzden » kazaya rıza gostermek » lâyık gormek » şofor koltuğu » bağımsız sıralıcumle » konakcı » dokmek » ustundeki ustunde başındaki b » cırcıl » cozumsuzluk » duldul » lu » basıncolcer » ağac arısı » sırpca » cozyağı » buyumuşde kuculmuş » ayrıduşmek » ağzına tukurmek » camurlatma » goze almak » yuzu yerde » erkekce » capula » cıkarayazmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » surmeleme » ayrac » cercevelenme » suslenme » yuzu ak olsun » cevrilmek » dokumcu » corbaya donmek » allah rızasıicin » gosteriş » aşure gunu » duruma gelmek usanmak » arasına veya aralarına karışma » ol » coluk cocuk elinde kalmak » muhakeme yurutmek » leh » bayramlık ağzınıacmak » diğer ceşitli hizmetlerin butu » dokuntusuz » duzayak » birinci cağ »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.