tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
esas vaziyete gecmek » bıcaklanma » ıslahatcılık » suclandırmak » cocuksuluk » ucmak » hacvari » gore » başkomak koymak » kul sıkılmayınca hızır yetişme » yuksek fiyat » yureğine işlemek veya yureğe i » cıkışyolu » duzeme » kapıalmak veya yapmak » gozlerini acmak » eskimo » sozde » ameliyat gecirmek » babakoş » protokolcu » korletmek » ozetlenmek » musamaha » dirhemle soylemek veya konuşma » kıskıvrak yakalamak veya bağla » burc » yururlukte olmak » gecirmek » organ » giritli » tutamaclı » arnavut kaldırımı » produktor » yuz » cenesi kuvvetli » gozu tutmak » aynıtelden calmak » ticanî » ikiyuzlu » tespih cekmek » guvendiği dağlara kar yağmak v » suzuntu » ağzınıhavaya veya poyraza acma » soz atmak » olduruş » zevk icin » cekiş » canına duşkun » muddei »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.