tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hesap gunu » gedik acmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » lupcu » projektor ışığı » kohnemek » carşılı » insan icine cıkmak » buğlu » negatif buyukluk » muhurleme » uc catal » kaplumbağa yuruyuşu » bugunku gunde » sozu sohbeti yerinde » kongovde » kamanco » sukûnet veya sukûnet bulmak » edi » yarıkure » okseye basmak » susletme » telekomunikasyon » soven » beslenme cantası » ortmek » minor » aliyyulâlâ » cınlamak » mulk » uzuntu vermek » burnu yere duşse almaz » nuzul » ici bayılmak » hicleştirmek » nufus kesafeti » alt tarafıveya yanı » gonul eğlendirmek » tuyleri diken diken olmak » donenmek » yaradana sığınıp bir işyapmak » ır ir ur ur » gostere gostere » kotuleyiş » bayrakcı » merhem » durulme » e » şerefine icmek » pb »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.