tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik anlamı

benzerlik anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pluviyometre » icini bayıltmak veya kıymak » cokkunleşmek » kalmak » icinde kaybolmak » gurleşme » mustesna » sabahcı » cekmek » yuksek fiyat » suzeni » cevrilemek » acık ciro » musteşarlık » allah taksimi » menekşe gozlu » hurufîlik » gozunu hırs burumek » guneşletme » ust uste » kaşlıgozlu » oteki » kirada olmak veya oturmak » olayı » cifte atmak » zerduştculuk » mustamel » dubbuasgar » ağzının ici yangın yerine donm » haybeye kurek cekmek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » cukundur » ormek » başının gozunun sadakası » mucerret » meddah sanatı meddahın işi » dâhiliye mutehassısı » cığlık atmak koparmak veya bas » duzen » bayat » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » uyur goz » buyuklenme » bictirmek » ozellikle » salcalanmak » yılışıkca » koy romanı » ilâhiyatcı » pirinc pilâvı »

benzerlik_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_anlamı nedir ve benzerlik_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.