tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
değişkene gore hesaplanan sayı » olumsuzluk » duzen kurmak » goreneksel » burumcuk » malzemeden yapılmışyarıotomati » ciftehane » govde » muzakere » odeşmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » polonez » sağgorulu » defibrator » mulâhazat » oburku » aslıastarıveya aslıaslı olmama » deniz uzumu » duğun evi gibi » tokezlenme » munavebe » murettebat » tur operatoru » calmak » gozunu oymak » dar unlu » sut ağacı » secmek » matrakcı » cift » pusur » ileri geri soz etmek veya soyl » pufur pufur » koprucuk kemiği » bıcaklı » cekmek » musekkin » ickili » pandul » cotanak » at var meydan yok » allah rahatlık versin » ruzgârlamak » ademimerkeziyetci » cıkmaza girmek » kopeğin ağzına kemik atmak » ustatlık » operetci » ac » goncluk »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.