tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalsa veya kalırsa » sondurucu » celişmezlik ilkesi » susu vermek » guclendirilme » yulunme » kerpic gibi » baygınlık gecirmek » guderi » vietnamlı » renk vermek veya rengini belli » ağzına bir zeytin verir altın » eroscu » canavar duduğu » minareyi calan kılıfınıhazırla » acıkgozluk » gusulhane » buyu » kuşcubaşı » katılmasıya yapılan secim » orgun » okuzburnu » cıtcıt » ana yon » muthiş » cr » kenarlık » uygur » kacış » dokme » odun vermek » ad cekmek » bitki organizmaları » cekici » buğeme » gosteriş » cıngı » apacıklık » tıkırıyolunda olmak veya gitme » odenmek » duzenbaz » partoner » kullanılır » yuzune vurmak veya carpmak » bin yaşa » ancuez » gucu gucune yetmek veya yetmem » geri cevirmek » ornek almak » maca beyi »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.