tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pandul » guc » gomulduruk » muşkul » guvenliği sağlamak icin yapıla » dârıdunya » duzec » kul bağlamak » guneşe karşıişemek » cozme » cekmek » eğri soz » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » ihtiyac » donec » yureği soğumak » gunleri sayılıolmak » gonul bağı » cıkarmak » saltanat surmek » fırsat duşkunu » guneşlik » hizmetlerde calıştırılan tımar » onemseniş » ceşnici » catır catır » goncu » sesci » oncul » gelin ciceği » acısıicine veya yureğine cokme » lâponca » yabancıcıta » cekilme » pacavralaşma » lı li lu lu » plânorcu » anlarsın ya » takti i » surşarj » muteharrik » golgede bırakmak » mahmur ciceği » kurcatovyum » tarh etmek » kalkışa gecmek » cakıltı » kul gibi » soz kesmek » turkkâri »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.