tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağustos bocekleri » arac ve gereclerle donatma » uretim aracları » uckurutan » palyacoluk » dağdağa kavuşmaz insan insana » gelini ata bindirmişler ya na » buro » cıbanlaşmak » duzenleme » avurt satmak veya avurt zavurt » topukdoven » cilesi dolmak » cozum » canlısı » yuzup yuzup kuyruna gelmek » cay bahcesi » ortulu omurgalılar » hayvan elephas » muvesvis » kemer gozu » ici icini yemek » kole » sene » v » ozdek » acıklaşma » duz yuzeylerden her biri » bilmece cozmek » cenk » kilit kurek olmak » altın kupu » dokulmek » cıramoz » bakır sulfat » pacal » kasketcilik » buyultmek » odemek » boluntu » curuk tahtaya basmak » uygulama » coğu zarar azıkarar » doşeğe duşmek » ic » guzelleşmek » uvendire » ayva tuyu » olmek » romen »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.