tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
otumluleşme » kukla hukûmet » yalıngoz » munakale » ozel ad » sırasına gore » fazla mal goz cıkarmaz » kok sokturmek » acar » asansorcu » ozek demiri » allah eksik etmesin » bocelenme » yem dokmek veya koymak » kotu » yat kulubu » acıktan » gume gitmek » z » zamanıgecmek » durumuna duşmek » cevre yolu » gorunuş » genişzaman sıfat fiili » on tasım » oğurtucu » alacam » cusseli » oportunist » duver » kart cıkarmak » acıklıkolcer » cıkagelmek » bîcare » arkasınıbirine vermek » sureklilik ilkesi » suruculuk » tekelluf » alcak kabartma » gonul yakmak » istencci » acısal ivme » adamına catmak » munasip » capkınlık » ickisiz » oldum bittim oldum olasıveya o » mest sermest » ulke coğrafyası » hesap gormek »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.