tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dollenme » ustunluk kompleksi » olcu » cifte gitmek » bahceci » mandallı uzerinde mandal bulu » parcalamak » lık lik luk luk » cıkarma » golgelendirmek » gorme » boğurtu » goz yummamak » surmek » eşyukselti eğrisi » anlaşmazlık cıkmak » başınıdondurmek » hesap acmak » yukseltgenmek » numayiş » gunah » ateşli silâh » allah selâmet versin » top atmak veya topu atmak » gocurmek » cotira » kucukce » civi yukarı » kopekoğlu kopek » gozgu » uzun parca » gencleştirilmek » nakşîlik » taclanmak » buyuleme » azaltmaya yarayan arac egzoz » hukumranlık » şehit duşmek veya olmak » gıcırıbukme » yuz kızartmak » yuzlerce » arnavutlaştırma » zevale yuz tutmak » duvesimek » sıfırıtuketmek » celtik tarlası » turkuaz yeşili » acık bolge » borulce » duşundeş »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.