tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunaydın » taahhutname » ilk dordun » gocurmek » carşaflanmak » huzunlu » keyfinden bayılmak veya dort k » orneklik etmek » tertipci » kunk » hypogaea » on defa veya kere » muma dondurmek veya cevirmek » cengi takımı » baksana baksanıza » perde cekmek » ardıc rakısı » tel kufluce » cozumlemek » gecilmek » oğrenmelik » heyheyleri tutmak veya heyheyl » cıkışlı » cırpıştırma » orumcek sarmak » surgulenmek » istimzac » değer duşurumu » gundem » cevirmek » az değil » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » cıkarılış » nesneler icin guclu zorlayıcı » cırpıntı » estetikci » akıl akıl gel cengele takıl » oğretim yılı » ic guveyi girmek » omur adam » vekâlet ucreti » madde » sır tutmak veya saklamak » cember » ağzının ici yangın yerine donm » gozleri dolmak veya dolu dolu » orklemek » kopek yese kudurur » cotra » buyuk başın derdi buyuk olur »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.