tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceviricilik » alternator » ruhum » mahrec » oluşturduğu tuzel varlık » guncelliğini yitirmek » canak » kaynana olma durumu » araplaştırma » niteliği » oğrencelik » tabiatustuculuk » guvencesiz » cıkılanma » muhursuz » yukleme hâli » yumruğuna guvenmek » salt coğunluk » olcekli » kopurtucu » bir şeyler veya bir şey olmak » karbur » bir elmanın yarısıo yarısıbu » ince eleyip veya eğirip sık do » manyakca » domuz gibi yemek veya tıkınmak » restitusyon » lâcka etmek » perdah vurmak veya etmek » şeylerden her biri tabaka » buk » goz bebeği » enfrastruktur » fiil cumlesi » tanrımisafiri » testiyi kıran da bir suyu get » tullenme » coğu gitti azıkaldı » ucmak » buyuk sozume tovbe » bez tuyler » imdatcı » oduncleşme » ver elini şu veya bu yer » geriye yurutmek » ozumleme » şuphe kurdu » tutturmek » kuvvetten duşmek » tovbe »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.