tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakırlaşma » araplaştırmak » cıban başvermek » gozlerini devirmek » gul gibi » yapma işi » cıkarmak » ongorulme » calkantı » hodukce » hereklemek » torel » cavuşluk » kulâhınıhavaya atmak » ustat » camaşırhane » piyasaya duşmek » iliğine veya iliklerine kadar » suruklendirmek » fetiş » milliyetci » eli varmamak veya gitmemek » hatırıicin » menfaat duşkunu » ust sınıf » yarıklardan her biri » mulk » topcu » arabanın on tekerleği nereden » capmak » buyucu » camuru karnında ciceği burnun » el emeği goz nuru » kabuk yonetim » arapcalaştırma » doğaclamak » mulkî idare » parcalar » hamur corbası » allah tan kork » durac » ackı » insanlıktan cıkmak » kabul kabul etme » hayır gormemek » nefsine duşkun » gerekce » ozdenlik » sonuclamak » inanılan iyilik kaynağı »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.