tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sunnet duğunu » eskimoca » cuz » yuzune bir daha bakmamak » cozgun » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kopurme » zerduştculuk » kork aprilin beşinden okuzu a » cakıl taşı » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » yoneylem » sut şekeri » kacırmak » ayağına veya ayaklarına kapanm » duse » gır gıra almak veya getirmek » boyu veya boyuna boyunca bera » yarım elma gonul alma » koyuvermek » olusu kınalı » calar saat » ici icine sığmamak » kacmaktan kovalamaya vakit olm » tuketme » ortadan kaldırılmasısiyaseti » cocuğu olmayan evli kadın » cifte yemek » yaya civisi » ic » calışma » gonderiliş » cipilleşmek » duşman » mutebessim » umuk » su gibi olmak » meşrutiyetci » anlaşmazlık cıkmak » kim oluyor » yığın kulturu » doviz kacırmak » aşcılık » girintili cıkıntılı » sel goturmek » tufeklik » oruclu » bilişcıkmak » scorpio » ornek almak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.