tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
irilerine kanal izmariti denir » usderi » icerik » hamam bohcası » zangoc » ağız tamburasıcalmak » cakılmak » gunahlı » olmayan bağımsız hur » ozdeşleşme » sil » usulsuzluk » nufuz » beberuhi » bırak allah ınıseversen » şeytana kulâhıveya pabucu ters » acınsamak » turancı » gorunurde » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » yonelme hâli » bağırsak asalağı tenya » soz boluğu » canak ağızlı » soğuk calmak » kostek olmak » aklınıkacırmak » kutuğu hayat ağacı » gecmek » muvezzi » kapkaccılık » goğsunu gere gere » denize cıkmak » gozden nihan olmak » guvenilir » kızağa cekmek » stand by » cıkıntılarıolan organ » teberruken » terorcu » işi resmiyete dokmek » genişacı » jenerator » arayıacmak » doğma buyume » oğutmeye yarayan dişlerin orta » oldubittiye veya olupbittiye g » telâşe muduru » kirecli » gumbedek »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.