tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elopen » yuksek lisans » remil atmak veya dokmek » bundan boyle » kıl kecisi » cocuk » boşnak guzeli » bicimdeki bolumler » ciğsut emmiş » dinc » gonyeleme » kanadalı » mec » boluşum » celmek » yukarı goğe doğru olan yanı » boya kızıl kok flubia tinctor » nervur » ovgu » teamul » kaldırım ciğnemek » gozleri kapanmak » acık hava sineması » taşsurmek » film cevirmek » şeytan tuyu olmak » gol olmak » surtuşmek » guclukle » albuminli » diğer ceşitli hizmetlerin butu » guven » carcabuk » cozmek » bekcilik » kızılağac » ortalık duzelmek » keyfinden bayılmak veya dort k » sonradan gormuş » buyuk mevlit ayı » ic merkez » canta ciceği » korelmek » tesadufî » beklenmediği umulmadığıveya c » ozdekci » kor » kalıpcılık » esmer kufler » hicleştirmek »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.