tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğ » cınlamak » yamalıbohca » ileri gecmek » kazmac » goturumsuz » somurmek » catal kargı » faceta » sutsuz » gubre » muhlet istemek » bulunan bolum kafa ser » on » nankorce » calışma karnesi » sosyo » lu » tuzla buz veya tuz buz olmak » zulâl » catılmışkirişsistemi » sn » dokumasıolan » ış iş uş uş » oğrenci kartı » yer tutmak veya tutmamak » gozu kaymak veya kacmak » camaşır » orta hizmetcisi » hırcın » ustunluk kompleksi » cıyanlık » perde arkasında veya arkasında » birkac » urpertili » bancolaşmak » celmece » uleştirim » turumculuk » duşkunler yurdu » camur banyosu » sefa veya sefalar bulduk » işin icinden cıkamamak » bağlaclıyan cumle » şerefe veya şerefinize » goruşmek » her boyaya girip cıkmak » goğus hastalığı » gercekustucu » dunyanın tadınıcıkarmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.