tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
treni kacırmak » mutemadi » turkculuk » cıldırmak » icsiz » dondurme » ofke topuklarına cıkmak » tup » cağırım » sozu dağıtmak » derme catma » cozum » ağzınıaramak veya yoklamak » aluminyum » duzlem » guluncleştirmek » cizmek » enstrumantal » kılıccı » dikec » gozune kestirmek » tuketici » a veya e gelince » cakmak » minor » kopurtuş » başıdonmek » caparız » sutcu » mestci » gecmesi » kuşatma ihata » agrandisor » bıcılgan » gık dememek veya gıkıcıkmamak » dişini sokmek » bilmece cozmek » koc yumurtası » duşuncesini okumak » ız » bayrakcı » bulbul kesilmek » iskeletli hayvan corallium rub » ozlu soz » cift sayı » cile » kayışcı » toskurmek » acık ellilik » cırılcıplaklık »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.