tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcasıbağlıbulunan catal » fikir işcisi » ağzıacık ayran delisi veya bud » muzminlik » dumen kullanmak » uzere » kufurbazlık » tefeul » tukuruk bezleri » muşavirlik » duşlemek » suzulmek » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » nufus tezkeresi » camurlama » baba oğluna bir bağbağışlamış » yamcısız » surunmek » para peşin kırmızımeşin » orneksemek » tezahurat » insan bicimcilik » kuşat » gormek » rumen » almanca » arnavutluk » cekme » posasınıcıkarmak » yuzune kan gelmek » cirkinleştirme » işaretle bir nezaket gosterisi » koklenmek » iplikci » gunlu » muhre » cıkarmak » eu » yorgan doşek yatmak » gostermek » muteşekkir » yardımcıyargıc » olu zaman » coplenme » endustrileşmek » motivasyon » gerekce gostermek » ceşnicilik » yukseklikleri ve yol actıkları » ebussuut efendinin torunu »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.