tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumenci » satın alınan erkek kul esir » kok salmak » parazit » cekecek » kullanılır » minder curutmek » cılgın » kireclenmek » vazgecilmek » bulamac » gelini ata bindirmişler ya na » duşeş » dayayıp doşemek » traktor » sacak » olu dil » kispet cıkarılması » hoşca » yastağac » kayıkcı » zuğurtleşme » coğullama » coven » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cokel » yengec » uckur » buyrukcu » kotu » bucuklu » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » gok ada » tekcilik » kendini duşunmek » mutehassis etmek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » alanlarıolan surekli veya gec » hucum oyuncusu » karşıtı » acısınıcıkarmak » pic etmek » İsvicreli » icine kapanmak veya icine ceki » bruksel lâhanası » olu gibi » unvanı » cırpınmak » şukur » olu dalga »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.