tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanatcı » cokermek » uzerinde » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » başkoşeye kurulmak » cala kamcı » cağlamak » posasınıcıkarmak » tek cenekli » kıvanclı » cıkrık » kuşcubaşı » oncul » curum » malzemeden yapılmışyarıotomati » oyle olsun » goz yummamak » tırmanıcıbir bitki piper nigru » o kapımahalle senin bu kapımah » muselsel » cak » dumtek tutmak » koşklu » enstrumantal muzik » parfumculuk » aklından cıkarmamak » asansor » kumeleme » yuz etmek » munasebet » sb » sutleğen » allah omurler versin » canavar duduğu » amputasyon » cimdiklenmek » mumsondu » değer bicmek » dincleşme » su kure » calkantı » ulker » rejisor » gumlemek » mujdeleme » ağac » gormek » cekememezlik » cozumlemek » allah sonunu hayır etsin »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.