tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cetrefilsiz » kunye » burnunu sıksan canıcıkacak » kilit kurek olmak » yuruk semaî » imza atmak veya bir şeyi imza » duzeltmek » elektrik supurgesi » duduk » akcıllaşmak » posteki » yasa cıkarmak yapmak veya koym » meydana cıkmak » cotra » soz getirmek » tul » supermarket » torpu » dunya gozu ile gormek » suyu mu cıktı » yarıbucuk » alman usulu » uretici » ic işleri » ezgic » kusturmek » gercekli » hacamat etmek veya yapmak » yuzune duramamak » kıyıda koşede kalmak » geniz unlusu » acınmak » arasında den başka anlamıyl » duşunucu » cevirmek » tayyor » cırnık » olusunu opmek » cenesi durmamak » hedonizm » yazlıkcı » ust dudak » şarkiyatcılık » ic hastalıkları » şupheye duşurmek » yok pahasına satmak almak vey » acık police » carpıkca » uslûpcu » cıkmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.