tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
endonezyalı » ucuculuk » şerbetci otu » boşveya boşta gezmek veya gezi » gırtlak unsuzu » sacıntı » olu saat » eksiltmeye cıkarılmak » dunyayızindan zehir etmek veya » gumlemek » uyandırmak » ders ici » duello » icinde kaybolmak » copurlaştırmak » huseynî » siktir et » tukenmez » carpılma » duzmecilik » tunel » surme cekmek » sonuclanma » kundeye getirilmek » kuflu » oğreti » toyga corbası » yaz somestri » yuz bulmak » duşuncesizlik » pof » okuz balığı » cukurlanmak » ikindiden sonra dukkân acmak » ev alma komşu al » cırnık » yahudilik » celtikli » şer î » nufus kâğıdı » oralıolmamak veya oralıbile ol » gecirmek » cilecilik » kırac » lâğım doşemi » İskoc » ustenme » turbulâns » kedi yetişemediği veya uzanama » cakaloz »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.