tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kostek » yuzmek » ucretlendirme » carşaflanma » polemiğe girmek veya girişmek » cayır guzeli » kapakcık » akrobat » kışgunu » cok buyumek irileşmek » hatırlatmak » puruzsuzluk » muzakereci » yağmurdan kacarken doluya tutu » ye kurkum ye » allah ın veya tanrı nın gunu » ala gun » hareket » mulâki olmak » bilim » dovme » bir yana dunya bir yana » karagozcu » soylevci » goynumek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » cileli » icli dışlıolmak » koftehor » cengel sakızı » mumessillik » işi başından aşmak veya aşkın » ıska gecmek » sonumlu » gluten » catışma » buyuklenmek » gosterge » eşbicim » kac » muzeyyen » devletcilik » guzelleştirmek » cukura duşmek » vikaye etmek sıyanet etmek » durumu duzelmek » sarıcalı » sırtcılık » gecinilme » am em »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.