tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğumlenmek » supruntucu » almanca » sacak » secimlik » alt ust etmek » acık imza » corekcilik » surtuk » yedi duvel » o kapımahalle senin bu kapımah » sulfurleme » kucumseyiş » alttan gureşmek » kucurek » patırtıya veya gurultuye verme » toplandığıbolum » kucukleşmek » kufe » unlenmek » granulit » oluşturduğu donme eğrim cevr » gecirmek » cocuğumsu » cengel takmak » sorgu suale cekmek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » başıyastığa duşmek » ozel » inada binmek veya bindirmek » oz » kara borsaya duşmek » gecirtmek » ahlâkcılık » cıkarma » gulumser » makineli tufek gibi » kudum » gozetim » surcme » bulunan bir sıvı » cozumleme » soz kesimi » olcmek hesaplamak hesap etme » gozyaşıbezleri » cemberlenmek » aluminyum taşı » trampet calmak » duztaban » kulube »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.