tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
congul » hurmetkâr » peygamber ciceği » cakal » carşafcılık » eli ayağıduzgun » uckardeş » kara cavuş » strukturalizm » cekişmeli » icerik » sozunu veya sozunuzu balla kes » muebbet » gocken » ceribaşılık » sozune sahip » yuksuk » cullamak » sure daha surdurmek » gelişmişcanlı » burnu surtulmek veya burnu sur » melul melul » tur ağac cember » tovbe etmek » feragat gostermek » anglofil » işmi » klorur » cangal » kırıp gecirmek » tekâsuf etmek » dumen suyundan gitmek » oksuzdoyuran » lumen » muddetsiz » dili acılmak » ac gozluluk etmek » tarakcı » bicimselleştirme » cirkinlik » alcılanmak » kalburustune gelmek veya kalbu » babakoş » hesap cıkarmak » kısmî felc » kamcılılar » yontma taşcağı » iceri » tukurmek » tekme atmak veya tekme vurmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.