tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
selâm cakmak » elini kana bulamak veya bulaşt » recelci » yonetim gideri » guveyi girmek » plânorcu » dunyanın kac bucak veya koşe o » taşkomuru » ağac » sozcuk vurgusu » bana da demesinler » eğir koku » iktidardan duşmek » sesini cıkarmamak » baltasıkutukten cıkmak » muhlet vermek » hakikî » bahcelik » benzi ucmak » gorevli » gosterim » cocuk » gunduzleri » onune dikilmek » cat orada cat burada cat kapıa » gormek » arnavutlaştırmak » calımlamak » selâm soylemek » icinde yuzmek » tecessum etmek » hırs burumek » pandul » pek soylemek » duşuncel » mefhum nosyon » kesir olcek » afrikalı » hamallığınıetmek veya yapmak » cıplak at » gormek » anadolu » aylakcı » turuncgiller » dalgıc » başağac » metalurji » ciğlik » burumcek » kırmızıkart gormek »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.