tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılması » yuzey » mineral » değiştirmemek veya yanılmamak » dualizm » işguzarca » elden ne gelir » porsumek » dağgolu » hafızıkutup » gostermek » fırca » allah taksiratınıaffetsin » koklendiriş » muhendislik » mest sermest » el kapısına duşmek » arslanın adıcıkmış cakallar b » gorgu fukarası » jimnastikci » şupheleniş » muptelâ » calgısız » gul gibi gecinmek veya yaşamak » cıplak tohumlular » liman işcisi » kucuk asya » bağrışcağrış » figurlu » ince karton parcası kartvizit » minibus » bakla ciceği » soğme » urfa kebabı » uzucu » muzikal » ili » cay takımı » ne demek » cıpır makinesi » acıklar livasıolmak » iclene iclene » kulakcık » ulac » sulbunden gelmek » ucler » koftelik » arakcılık » israfa kacmak » horguc »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.