tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donerci » gonder » cetrefil » derme catma » kucuk dil unsuzu » ciriş » carpma » dustur » muhimsemezlik » caca balığı » mustacel » dışdunya » sağlam kazığa veya sağlama bağ » cifttekercilik » ozgunleştirme » kork aprilin beşinden okuzu a » marmara cırasıgibi yanmak » duşkun olma durumu iptilâ » ici dışıbir » durulu » surmek » orneklenmek » dumen kırmak » koşac » boburtu » colpan » sozu gecmek » gercek kişi » gumrukcu » cavşır » kokleniş » uşenme » kollarınıacmak » yarayan celik disk » yuregir » gubre gazı » kopek » dunku » otleği » potansiyel suclu » u » goz ucuyla suzmek » cırpınma » başım gozum ustune » taşcılık » kokleşmek » gonder » dipcikleme » antep fıstığı » cakılı »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.