tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imza sirkuleri » o duvar senin bu duvar benim » feragat gostermek » kulluk » cığrışmak » hazarca » adam sırasına gecmek veya girm » munafık » oldukca » gobeklenmek » cizgi roman » ustune gecirmek » adama donmek veya benzemek » cokum » boşboğur » gulecen » mec » lâtin ciceği » pabuclu » umitsizlik » catlamak » cozucu » havaya ucmak » guney noktası » kafasıorumcekli » comertleşmek » mulk » cakşırsız » carıklık » veren silâhıbu hedefe doğrult » sahip cıkmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » organizmaların oluşturduğu bir » pardosu » guncelleştirmek » orenlik » bulunan iri govdeli hayvan ur » oğurmek » kaca patlamak » gol kestanesi » seslendirmek işi veya bicimi » cin anasonu » dolambac » malikîlik » su bolumu cizgisi » jeton gec duşmek » cerceveletmek » ucuklama » tırnak suruşturmek » gozunu yıldırmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.