tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pırnal komuru » sutana » bisikletcilik » dovdurtulme » carkcılık » ne cıkar » maden komurunden cıkarılan ya » ceyrek » corek » homoseksuellik » vucutca » bulunan bolum kafa ser » zuht » deli sacması » cizelge » kuvvet cifti » uclanmak » eski koye yeni âdet » sorulu gorunum » hem suclu hem guclu » kimse » gormek » altlıustlu » kotumseme » neyin nesi kimin fesi » burumek » uretkenlik » elcim » şolen cekmek » duru » lâckalaşma » borkenek » kondansator » gosteren liste » kul kole veya kul kurban olmak » oleyazma » corba tabağı » gecer » gorme işitsel eğitim » kim kim » citilmek » tencere dibin kara seninki be » buz » siyasetci » horozdan kacmak » pabucunu dama atmak veya pabuc » uzun oyku » birbiriyle karşılaşmak birbir » pacasınıcekecek veya toplayaca » musakkafat »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.