tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir madde » sozunu esirgememek veya sakınm » kul olmak » cabası savaşım » topukdoven » katolik » camaşır » teneffus etmek » olunme » ustu kapalı » gurleşme » acılmak » balıkcın » İskocyalı » gozleri kapanmak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » hukum surmek » gomutluk » copurlaştırmak » muvesvis » huzunleniş » ictenliksiz » cetrefilleşme » cıban başvermek » cabuk cabuk » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » civilemek » boşnak » yeregecen » pişpirikci » golgelendirmek » odev » icin kullandıkları ozel olara » catır catır » kapanice » kucultme eki » kokorecci » viyaduk » cıtıpıtı » genclik » ablakca » doruk cizgisi » başısıkılmak veya sıkışmak » kahkaha ciceği » ağac arısı » yarayan celik disk » yuceltilme » at var meydan yok » işi başından aşmak veya aşkın » hurle »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.