tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz benzerlik farklılık anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sancma » circirci » dışters acı » cerci » coluk cocuk sahibi olmak » mantıkca » bicimini alır hidrojenle oksi » sulunluk » ucurtmak » ceyizlemek » duruma gelmek » ibliscilik » salâ vermek veya okumak » copten celebi » comce » alcaklık » yeşilcekirge » dipciklenmek » kulunc girmek » saygıduymak veya beslemek » keciboynuzu gibi » şovalyelik » uskure » duk » acıkcası » cevikleşme » calışma barışı » pb » cıraklık » dalıp cıkmak » di » cevrinme » koklendirmek » cumartesi kibarıgibi suslenmek » bictirmek » yekvucut » edinc » duzen vermek duzene koymak vey » oğrenilmek » bolme » genc » cıkmak » ateşcilik » gomme banyo » dişcıkarmak » buyuk oynamak » soz getirmek » curuk » tir » olum »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.