tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tatlısu frengi » mundemic » oz yonetim » hamur corbası » guncelleme » cope donmek » macasına mecesine » muteharrik » orgutsuz » can can etmek otmek veya konuş » surtunuş » gocuk » hava ussu » ic kapak » gozleri buğulanmak veya bulutl » cavdarsız » kacakcılık » maksat gutmek » calmak » teşekkul » kacınma » huzzam » t » yukte hafif pahada ağır » gectiği yoldan gecmek » koklendiriş » germanofil » cukur acmak » allah senden razıolsun » yapay dolleme » suresi haftayım » mutemayiz » lule » lulecilik » tutun » alt tur » sut asidi » kıskanc » temerkuz etmek » gozleyiş » başcavuşluk » muteferrika » kacınganlık » boğurmek » namibyalı » tunclaştırmak » ileri geri soz etmek veya soyl » mustear » yıldızısonmek » dollenmek »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.