tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic salgıbilimi » sozlukculuk » gosterir » pirogravur » terbiye almak veya gormek » cit sarmaşığıgiller » kendi gobeğini kendi kesmek » parcalanma » arabanın on tekerleği nereden » goğus vermek » kahrından olmek » kopca » can calmak » biciminde duzenlenen ulusal ve » turkceci » cok yavaşişyapan cevik olmaya » efradınıcami ağyarınımani » makine veya bir kuruluşu plân » ne sularda » acık oğretim » duasınıveya dua almak » cokrağan » muhrusuleyman » dovme yapmak » senator » yuz kalıbı » organların her biri » catallık » set cekmek » yarıunlu » gumuşîleşmek » işi duşmek » alternator » tecrube » yer yer kazıyarak alttaki renk » calımcı » guttuğum domuzu bana oğretme » havuc suyu » sun î tahta » paraşut » hava suzgeci » gozetleme » alkollu » yurek yarası » tumen » ciceklenmek » yeregecen » mechul » baharatcılık » daraya atmak veya cıkarmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.