tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caldırılma » davar gutmek » av ev » caylı » du » musvedde » gol olmak » tasar cizim » kuvveden fiile cıkarmak » guc » başulke » teessus » carpılan » copurluk » yureği bayılmak » kurulur » acılır kapanır alet » tecessum » ekle » karagoz » pekin ordeği » aklına duşmek » cercevelemek » zac » varoluşculuk » ilginc » şakaya boğmak dokmek veya bozm » capraz » uleştirimli tuze » şikâyetci » pire icin veya pireye kızıp yo » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » İslâm dininden olan kimse » duzulmek » cinli » ne haddine » ledun » burokrasi » yuk gemisi » catıpenceresi » makaralarıkoyuvermek zapt edem » yukcu » guneşlenme » soz dalaşı » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » işi allah a kalmak » sut gibi » koyluluk » muzikal » muzevirlik »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.