tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acıklama » kotumserleşmek » soya cekmek » kotulenme » cicekli » icin » ummî » getirmek hazmetmek » gun koymak » gozden gecirmek » sozlu » yalıcapkını » gostermek » varışcizgisi » bitumlu » gol kestanesi » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » sıcan deliği bin akce » ne ne » karikaturize » hurluk » on denetim » imparatorice » tukurmek » kara borsaya duşmek » carlık » koyleştirmek » munşi » ucu kıvrık uzunca başlık » ciğciğyemek » hanbelî » kıskac » cayır teresi » minor » kerpic » sozcuk turu » uncu » bicim » bahce domatesi » acıklık » goruşme » odul » duyumolcer » altta yok ustte yok » yahudi takvimi » şohretsiz » tuberkuloz » goğusluce » celik » cıraklık »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.