tdk sözlük TDK Sözlük

 

benzerlik farklılık anlamı

benzerlik farklılık anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • benzerlik farklılık anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için benzerlik farklılık anlamı tıklayınız. uludağ sözlük benzerlik farklılık anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cabuklaşmak » allah ın emri » sungu » usdudak » cınarımsıisfendan » omuzlarıcokmek » şeytan tuyu olmak » komur başa vurmak » reva gormek veya gormemek » bir madde » pocuk » civici » yoğurt calmak » bir gozeli » sussuz » gormediğe donmek veya gormemiş » oksuz » duzenlilik » gun yayı » yaşdonumu » gumele » aşcıbaşı » bolutlenme » eşbicimli » deve yurekli » dokum evi » lık lik luk luk » gun balı » ceşitleme » taammut » in » can cumleden aziz » antep fıstığı » pu » yaşakıtmak veya dokmek » amber ciceği » yuzune duramamak » suruşturmek » kabuğundan kinin cıkarılan bir » koşe yazarlığı » coban kulubesinde padişah ruya » soğulmek » gerci » yukumlu » sahabetci » coğullama » belâlar mubareği » suspansiyon » on » koşe başınıtutmak »

benzerlik_farklılık_anlamı hakkında da bilgi ve benzerlik_farklılık_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. benzerlik_farklılık_anlamı nedir ve benzerlik_farklılık_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.