tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
saydam veya donuk vernik » konsensus » dayanc » karşılıklıbirbirini dovmek » gobel » dumen tutmak » usteleme » kuf kokmak » kotuleyiş » olum » tek erkci » hizipci » bir şey soylemek » intelektualizm » yuzunu kızartmak » uzengilenmek » civilenme » petrolun bir cinsi olan yanıcı » pusursuz » şarapcılık » hambelî » yahudi » kor değneğini beller gibi » kalbura cevirmek » yol yurumek » tekemmul » kafayıuşutmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » donum » kotek yemek » buyuk abdesti gelmek » tenkitci » gunbegun » sonucunda ortaya cıkan ustun y » demirbaştan duşmek » ceğmel » citen » gecmek » uygulama » cop arabası » sonumlemek » cerge oba otağ » kukreme » yurek carpıntısı » gomlek » mesai yapmak veya mesaiye kalm » asker cıkarmak » mutevakkıf » muşkulâtlı » ackı »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.