tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareket » aşufte » uşutmek » suzulmek » cağmak » papaz ucurmak » ust » kosemenlik » yatak yapmak veya sermek » kırağıduşmek veya yağmak » nufus bilimi » kabuğu dışına cıkmak » ecişbucuş » taahhut » ters veya sol tarafından kalkm » gozlemci » tumgeneral » icine tukurmek » allah iki iyilikten birisini v » icin icin kaynamak » bosmek » calımlayış » canis lupus » etut » alafranga muzik » butunu » karagoz » portor » mutegallibe » şuphelendirme » angolalı » ağır ol » tecessum etmek » oğur olmak » yekûn cekmek » cangıl cungul » guvenoyu » ağzıacık » suzuluş » ıcı ici ucu ucu » lâcin » tahassus » yuzunden akmak » hastalıklarının genel adı » duşgucu » lenincilik » gulmek » cok karılılık » uretmek » koftehor »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.