tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geciliş » durmek » bahtıacık » canına tukurduğumun veya ufurd » koklemek » yuzup yuzup kuyruna gelmek » dudağınıveya dudaklarını ısırm » suslu puslu » kacırga » gok adası » guneşlenmek » cift yıldız » cigan muziği » calımlık » bocu » senyorluk » gocurulme » tumlenme » husnukabul » patates koftesi » cıkıntılarıolan organ » cark etmek » cifte » kutin » acılmak » bolu » secki » aşcıbaltası » bir orman ağacıcastanea sabva » değnekci » uckuruna sağlam » ic tureme » kutuk » supurgelik » utopyacı » kılıcıkınına koymak » muteyakkız » cilesi dolmak » hafifce » yuzu soğuk » gonen » inatcı » fizik gucu » fransızca » libyalı » calık kavak » catıklaşmak » haram olsun » balkanolog » mehtaba cıkmak »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.