tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duru » boşnak » yonetmek gorev ve sorumluluğun » in » surme » ozellikle » carşaflatma » u » gerekceli » temerrut » dışgucler » somuruculuk » gır gecmek » ondulâtor » cok sesli » cete » kalcalı » deneyustuculuk » catlatmak » istencli » kısmeti acılmak » durme » gun doğmadan neler doğar » dunyayıgozu gormemek » yuz » basın dunyası » boyle » akrep » arkasında dolaşmak veya gezmek » kacan kacana » sukûnetli » organların her biri » yatcı » kırlangıc » yukluluk » tecavuz » suflorluk » uşmek » it surusu kadar » gerekce » darulfunun » dort » setlic » culsuz » matrakcı » otmek » dilediğiniz gibi » dekoratorluk » cıt cıkarmamak » carkacı »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.