tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
atlas ciceğigiller » imparatoricelik » kutle » acıkca » can borcunu odemek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cultar » korcesine » cok gormek » kanatcık » dil surcmek » dışters acı » oğretim uyesi » gokturkce » koncsuz » kantcı » onu alınmak » guc » taşcılık » usdudak » tuğra cekmek » buyuk başın derdi buyuk olur » cektirme » cinler cirit veya top oynamak » kalite cemberleri » kucuk şalgam » cağrışım yapmak » kocmak » supurmek » cadır uşağı » başıdonmek » urperiş » gun doğmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » duzleşme » bugun yarın » başım gozum ustune » guzel guzel » hızır » cabuk cabuk » cavmak » dovuşme » kargabuken » carpılı » anam » gerekcelendirme » kostek » dol » iyi gun dostu » murdum eriği »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.