tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulmeceli » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » kendisini değiştiren calışma s » yalıcapkını » camaşır sodası » sarnıc gemisi » donmek » vişnecuruğu » burnu yere duşse almaz » iki duzlemli » akgunluk » mel un » ozenc » mutebaki » olcuşmek » donuşum » canından bezmek veya bıkmak u » puf noktası » kurek kurek » İskoc » kuşum » puskurme » ayaklarının veya ayağının ucun » surmeli » cekilme » coğulcu » hicleştirme » yurutulmesini ve bunlara dayan » goze batmak » ayıgormeden bayram etme » arac » terbiye almak veya gormek » gozu hicbir şey gormemek » bolucu » cergeci » hasekikupesi » rusumat » curuk tahtaya basmak » kısmeti cıkmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » ickili » âdet gormek » kucuk duşurmek » sac baş » peygamberokuzu » işaretle bir nezaket gosterisi » catak bayrak » cağrıcılık » urpertili » kazık kok »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.