tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacışmak » gucun » yureğini hoplatmak oynatmak ve » zenginin malızuğurdun cenesini » gonderme belgesi » yatak cekmek » yuzunden kan damlamak » du » yuzleştirme » hunkâr » arıkovanı » mirascı » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » izlenim uyanmak » tunclaşmak » aylakcılık » başınıdondurmek » modul » ucten dokuza » acılışkonuşması » turemişsıfat » gurultuye getirmek veya boğmak » futuhatcı » geciş » karikatur » care » basma alım satımı » gozden gecirmek » dovuşmek » icinde kaybolmak » elden kacırmak » surduruş » yoldan cıkmak » albumin işeme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » sozluk » ic cekmek » subyan koğuşu » doldurdukları rengi beyazdan » otcu » gencleşmek » acıklayıcı » size veya sizlere omur » tevzi burosu » nobet calmak » entelektuellik » duzenli » kapana duşmek girmek kısılmak » cıngıl » bolumlenme »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.