tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donekce » dumtek tutmak » gurluk » gormezden gelmek » mudevver » donuşturme » semiyoloji semiyotik » deniz otobusu » cirkefleşme » aleykumselâm » surveyan » turedi » kaldırım ciğnemek » caltı » oncecilik » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » ağlar gozden sahte sozden ken » başınıgozunu yarmak » den yana olmak » tutun » cekmek » cember cevirmek » duzluk » olcu vermek » gecirimli » sahneye cıkmak » kukla hukûmet » mandallı uzerinde mandal bulu » ul » tel fırca » dunya gozune zindan olmak goru » kucuk hanım » kazan biri kepce » hollândalı » muhlik » gozum veya gozumun nuru » sukûtî » arakcı » allah hayırlıetsin » yarıklardan her biri » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ceteleye donmek » teşevvuş » it » caferî » dalgıclık » arının yuvasına kazık veya cop » nankor » parca » akrobat »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.