tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muphemiyet » ozenti » gozu sulu » hulûs cakmak » olgun » nufus coğrafyası » yuz kızartıcısuc » kulceleşmek » celme » yapılan resim ve bezeme işi » eşyanın yapımında kullanılan b » tukurmek » cekirge kuşu » calım atmak veya yapmak » uşutucu » mulâkat » itirafcı » surgune gondermek » surume » kulfetsiz » fritoz » geleceği varsa goreceği de va » carık » ucurum » copluğu » el cektirmek veya cektirilmek » cıkıklık » surata bak sunguye davran » cikolata » ornek » nefis mudafaası » saklamak inkâr etmek » baskul » untu » edat tumleci » ın in un un » cevreleyiş » onayak etmek » portakal bahcesi » memleketci » geciş » her yiğidin gonlunde bir aslan » kokoreccilik » yıldırak » canak uzengi » pecelemek » duşey duzlem » muzekkere » kırkıcıkmak » devaluasyon »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.