tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goze » bayrak toreni » guz » gok taşı » umit etmek » imalâtcılık » ses vermek veya vermemek » el cekmek » olcucu » tufekhane » gomme balkon » puriten » yakın doğu » tuyleri diken diken olmak » bolumlendirmek » muhallebi cocuğu » tac giymek » ayrıcalık tanınmak veya goster » yardımcı yardım eden veya ger » boncukculuk » ofkelendirme » kilit kurek olmak » isparta gulu » icapcı » allah kavuştursun » hayvanın sebep olduğu hastalık » aksiliği ustunde » oltaya duşmek » bir coplukte iki horoz otmez » od » kalensove » nankorce » cevrelerine saldıklarıkendiler » kefaretini odemek » kalmak » orumceklenmek » şişe » gureştirmek » cetinlik » balina cubuğu » gunuleme » şupheye duşurmek » ozel hayat » tur ağac cember » karanlığıdeşmek veya yırtmak » taksirli suc » catıklık » buyuk » calkama » mustesna »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.