tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kanıicine akmak » ustune » sovdurmek » durtmek » mutekebbir » fetva vermek veya cıkarmak » ordek » acık onerme » kıc » kok saplı » yukarı goğe doğru olan yanı » sozcu » koltukcu » olağanustuluk » orta elci » yuz akıile cıkmak » kotek yemek » ilginc » oldurmek » jon » kume » sutannelik » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » hareketlerde bulunmak » ya herru ya merru » arkasında yer alan alfabetik l » hırs burumek » cevre » civi » taammum etmek » cark cevirmek » cete » muderris » ikinci plâna duşmek » yonelim » aşcı » yapılan resim ve bezeme işi » ustune guneşdoğmamak » muteessir » plâstikten arac » temulentum » bicim » alcılanmak » guclenme » ici burkulmak veya ici sızlanm » gunuleme » rezili cıkmak » goz dikeği » istencli » normalustu »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.