tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurekli » kukurt ciceği » ciceksimek » muvesvis » hint horozu » indukleme makinesi » aklının koşesinden gecmemek » haybeye kurek cekmek » sınamak tecrube etmek » arapca » tahakkum etmek » oğle » sozcuk » gonulsuzce » bir turlu » gorevsiz » dalâlete duşmek » dağyurumezse abdal yurur » yurttaşlık hukuku » tonsuz unsuz » ayağına dolanmak veya dolaşmak » carpıtılmak » kendini gosteren ve bulaşıcıol » dort ayaklılar » sol acık » duşkun » sıfırıtuketmek » peşini bırakmak veya bırakmama » gunahınıcekmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » cakırlaşma » cekmek » anahtar yapan satan veya onar » tevil goturmek » ucuculuk » uclemek » carcur etmek » cap » puan almak veya kazanmak » durdurmak » zihni acılmak » gecmesi » boy almak veya surmek » pusursuz » klorur » rumluk » ozel » soyup soğana cevirmek » cıtlatış » ortodoks »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.