tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cenesini bağlamak » tumlec » yer ucmak ii » yaradancılık » gulistan » kumbet » gece silâhlıgunduz kulâhlı » cekimlemek » acığıcıkmak » yanılgıya duşmek » buyulu » oğle ezanı » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » alevîlik » gunduz » skandinav » uzerinde kalmak » sun î gubre » cayırlık » durme » cıvmak » ne ekersen onu bicersin » yukumlu » catal sakal » sopa atmak veya cekmek » duşuk » duzeltme işareti » ağzınıacıp gozunu yummak » bayrak acmak » silâhcı » gurultulu patırtılı » cercevesiz » ağac » sut kırı » ağac morus » demec vermek » zir » korkunc » karikaturist » gunote » bulgar » ispenc horozu » karanlığa gomulmek » gozluk takmak » bicim » icine almak » tedavulden kalkmak » kulhancı » yuzlemece » ic hastalıklarıuzmanı »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.