tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
maraz esenlik karşıtı » muhresenk » cilingir » ilâc » parmaklarınıbirlikte yemek » dışyarıcap » acma » dun bir bugun iki » celik » pacalık » yeniceri ocağı » kancılarlık » golge etmek » bileğine kadar veya bileklerin » ceşitkenar ucgen » oğutlemek » ledun ilmi » percemli » calkalamak » oznellik » cokluk eki » gecimsizleşmek » boru ciceğigiller » kafasına soz girmemek » ecel geldi cihana başağrısıba » kukurtlenmek » bal ozu » kaşlıgozlu » tatlısulumen » cilve etmek veya yapmak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » catlamak » neuzubillâh » guncel » dumensiz » inmek » tozel » tehacum » iplikcilik » kaşıkcılık » potlac » lâcka olmak » bırakılması » sıcmak » bocek gibi » kırlangıc balığıgiller » usteleme » ozezer » golgeli » gelip gecmek »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.