tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
havuc » mihnet cekmek » tes it » beklenmediği umulmadığıveya c » astsubay kıdemli ustcavuş » masturbasyon » zihni bulanmak veya karışmak » başına cıkarmak » cozdurmek » caferî » cığgibi buyumek » utu bezi » sutlu » kundakcılık » goden » fırcalı » ustupuleme » diri diri henuz olmemiş » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » olenle olunmez » emen bir bitki dionaea muscica » ada » sacak » uzerine yaptırmak » hayvan derisi » sac saca » gonlune dokunmak » popularite » ortu » devam etmek veya ettirmek » acıktan acığa » ort ki olem » boyacıkupu » konvektor » cevikleşmek » medeniyetcilik » sınır otesi » bedcehre » memleha » en kucuk birliği goze » kendini gostermek » gocer » cabuk cabuk » suru suru » asma kopru » mayalanabilen ve coğu tatlıola » tumgeneral » ayıya kaval calmak » oclu » donduruş »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.