tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nemse » ici yanmak » sakatcı » diluviyum » calışma dolabı » oğle tatili » goz bağcılık » cakıl kuşu » neuzubillâh » cember gecirmek » ağzının payınıveya olcusunu ve » pek gozlu » dikdortgen » alıp yurumek » mecalsiz duşmek » mes uliyet almak » ıtriyatcı » kilitsiz kureksiz » edinc » mumarese » ceteleşme » oncel » oylesine » ucluk » catırdatmak » muessif » ayva tuyu » gol » sutsuzluk » alcak kavuşum » cengel ceneliler » arac » yapılan fıcıvb » ozelleştirilmiş genellikle di » zevk almak veya duymak » teverrum etmek » amator » sepetci soğudu » yer demir gok bakır » kemence » icraatcı » uctu uctu » yoluyla bir yapının her yanını » koşede bucakta kalmak » duğumlenmek » calkanmak » sutbaba » goturucu » katalizor » ithalâtcı »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.