tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosteriş » yurunme » gur gur » kılık kıyafeti duzmek » corap kacmak » kopek memesi » kalaydan cıkmak » cağrı » capkınlaşmak » şakşakcılık » gudu » ustcavuşluk » kıvanc duymak » kusluk » boşta olarak yapılan ortu » kulturfizik » iplik cekmek » kotuluk » ayağının veya ayaklarının altı » tartışma goturmek » vietnam halkından olan kimse » satın alınan erkek kul esir » ceşnicilik » suslenmek » lop lop » sovme » calık » dik acı » sandıkcı » eu » acılmak » baraj yapmak veya kurmak » sonuc karşılaşması » yapılan cıkmaz yazıveya resim » kucukce » subjektivizm » dunya nimeti » acıkta kalmak veya olmak » yalvaclık » ust guverte » kıvanc » borcsuz » ayakkabılarınıcevirmek » alevîlik » koleli » icine dert olmak » harac » sumuksel » aklınıcelmek » tel in mitingi »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.