tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ackılanmak » erekcilik » ummetci » gubresiz » muhtac » komputer » cekim » uvey evlât » hızlıhucum » kulce » guc » akrobat » calkalamak » duşey duzlem » urun » dunya evine girmek » guz » sacma sapan » yukseklikleri ve yol actıkları » seyrekce » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » cehre etmek » e » teneffus » şantoz » coklukla » motorkroscu » sırca » guzel » karayca » karikaturcu » elden vefa zehirden şifa » uretim bicimi » sudan gecirmek » surulme » seckin » soğurme » el gun » ahbap cavuşlar » bolunmez » luzumundan fazla » geceyi gunduze katmak » ucler yediler kırklar » yemek secmek » sumerolog » albumin işeme » cingenelik » cığırmak » uyeliği duşmek » goru »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.