tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kızamıkcık » duzenleme ve filme aktarma işi » cocuksuzluk » ceza cekmek » ustun olmak veya gelmek » olcu bilimci » istediği gibi at koşturmak duz » soylenme » ruhiyatcı » garpcılık » bahcıvanlık » ya ya » parca parca » korpelik » kerpicleşme » balcık hurması » eşekcilik » komşuda pişer bize de duşer » cekirdek » nukleer reaktor » potansiyel suclu » sansur » sayıp dokmek » kucumseme » inkılâpcı » abazaca » millî huviyet » sokuk » sunnet etmek veya yapmak » namus sozu » boşta olarak yapılan ortu » gomlek » dar unlu » maatteessuf » tasar cizim » yedek parcacı » cince » kaynana olma durumu » ses cıkmamak » duyuustu » ceşitli kavimlerinin toplandığ » cotuk » onune getirilir » bicimsiz » paylaşmış benzer odevlerle yu » etuv » olcmek hesaplamak hesap etme » yonetici » hesaba katılmak veya katılmama » cağrışımsal »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.