tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zam gormek » olu » kooperatifci » ken » gondermek » ağız aramak veya yoklamak » catlak » cakal » fizikci » durgunluk cokmek » emeklilik cağı » cumlenin ogeleri » ozenti » kacırmak » ucayak » fennini almak veya kapmak » isim cumlesi » goz bağcılık » gorelik » doner » omca » huyu huyuna suyu suyuna uygun » allah mustahakınıversin » soven » cizginmek » munhat » zahmet etmek zahmete girmek ve » hol » sarıkcı » unlu catışması » guderilemek » otlakcılık » gozunde » cekmek » teessuf ederim » cıtlık » lokman hekimin ye dediği » ozellik başkalık fark » dışcizgiler durumu » mısır ozu » uretim » sert bir durum almak katılaşm » bilgic » adıdeliye cıkmak » anca beraber kanca beraber » guneştakvimi » coban kulubesinde padişah ruya » ozellik başkalık ayrım » cıkmak » pirinc »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.