tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu » ada » kendi kabuğuna cekilmek » tecrubî » goğus » oğurleşme » ust » hukûmet gibi » cıra » cekecek » acısal yol » gocmek » ceza gormek » darıunundan baklava incir ağa » cizgi film » cokertme » fizikci » adam sırasına gecmek veya girm » azotolcer » ordekbaşı » istifcilik » donme ekseni » kundeye getirilmek » dişini sokmek » goruculuk » carklı » bicimlerde tutturmalık » yarıklardan her biri » midesi almamak kaldırmamak ka » bey veya paşa gibi yaşamak » camaşır sepeti » k » goz taşı » hoşca » cektirmek » yer yarılıp icine girmek veya » kaldırac » ork » nasihat etmek vermek veya nasi » dol almak » duzlemek » gozde » ali nin kulâhınıveli ye veli » calışmak yapmaya kalkışmak » carpılış » sulf » el cırpmak » ur » doner sermaye » duşunucu »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.