tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için besinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kurekcilik » karısıkoylu » mujdelik » calık » purhiddet » cember sakal » catıkatı » oksurtme » ağzına tukurmek » suzum suzum suzulmek » kopuk » noron » hukmu var veya yok » sozunun eri olmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » cok kısa dalga » musamaha » hoşgoru » zayıf duşurmek » bolumunden her biri sezon » iki duzlemli » taklitci » merkezî ulke » oğut vermek veya oğutte bulunm » gibi şart niteliğinde olan bir » dokmek » guncek » uzerlik » duden » ciftleştiriş » gozu bağlı » yuzustu bırakmak » hakikî » ışınolcer » cd » kucumsenmek » cağrı » yenidunya » dol » puruzlu » cakmak » temerrut » hınc veya hıncını almak » paraguaylı » olmuş » utulmek » gosterme sıfatı » sıralac » arpa guvesi » yururlukten kaldırmak »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.