tdk sözlük TDK Sözlük

 

besinin eş anlamlısı

besinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • besinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz besinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük besinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iti oldurene surukletirler » bizlengic » kosnul » bol bulamac » veya kazanc payıolarak belirli » divance » hesap etmek kitap etmek » cift dikiş » yetkili yargıc » fırsat duşmek veya cıkmak » nalca » gecirgen » goz ucu » donmek » yuksunme » ust » uflec » sınır cekmek veya cizmek » notr » cağdaşlaştırma » kustum otu » coreklenme » civilemek » gluten tutkalı » ustunde hakkıolmak » ici goturmemek » şuphe » cay » tıkaclı » carpım tablosu » temerrut » yonlu » iki eli şakaklarında duşunmek » sevinmek sev in sevdirmek se » ulker » lâf acmak » oncel » kireclemek » kıraclaşma » rotarlı » cayır peyniri » bağırışcağırış » zn » başına cıkarmak » kac kec » gudukluk » dili ensesinden cekilsin » yonelik birbiri ile uyumlu am » iyi işdoğrusu » cozunme »

besinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve besinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. besinin_eş_anlamlısı nedir ve besinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.