tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
portlek » alttan veya aşağıdan almak » gunleme » panislâmizm » koftun » zuhrevî » carpma » uc beyaz » cırağ » adıkotuye cıkmak » facalı » ustune yuklenmek » urokultur » maslahatguzarlık » oyuncak » kadirî » yengec donencesi » işaretle bir nezaket gosterisi » geldiklerini belirtmek » dışıeli yakar ici beni yakar » karşılama toreni » kuşat » yuk altına girmek » pırlangıc » cakı » cıkarmak » cilecilik » goz » muhur gozlu » leninist » bac » konektor » gecmek » cileli » ucmak » j j » calışılma » her telden calmak » techil etmek » acıağac » bey veya paşa gibi yaşamak » darulâceze » oynama » uzum pekmezi » sozu ağzına tıkamak » goz gezdirmek » zaman tuneli » tesetturlu » kumuc » sove »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.