tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gulbahar » catpat » yuklu » horguc » on lisans » beklenmediği umulmadığıveya c » sozu ağzına tıkamak » on tasım » kim kim » taze ot gormuşeşek gibi » huviyet » gozu gormemek » calışılmak » madde ağı sem » sutten kesmek » cevre » iz anlı » sovuntu » camaşır makinesi » manisa lâlesi » kucuk minder » bırak allah ınıseversen » hasekikupesi » cevirme ağı » ara acmak » dara duşmek » cekiye gelmek » nufus patlaması » mutekellim » suriyeli » sınır acı » cem an » muhafazakâr » vurma calgılar » celikhane » sul » ağzının tadınıkacırmak » on vurgu » oğretilmek » muzevir » toz » super benzin » goz actırmamak » dutu rubus caesus » abbasî » allah emeklerini eline vermesi » buz ustune yazıyazmak » dur veya durun » allah vermesin » corba kaşığı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.