tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şıralık uzum » sozunu bilmez » bugunluk yarınlık » zıp diye cıkmak » başına guneşgecmek » ay modulu » mubarek » erinc » dovmek » cekap » despotca » olcer » yolu » belirlenen durum » surek avı » alt ust olmak » cicek sapı » sivric » li » tumel kavram » tuketici » oksitlenmeyen bir element kıs » ağac kurdu » fena gozle bakmak » durt » aşağıfalan yukarı » can başına sıcramak » cakım » duğu » koturum » noroloji » orgu » işi duşmek » kopruculuk » gecersizlik » iplik cekmek » tur ağac cember » cifte kumrular » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » malik » icin icin » cevrelenmiştahta ağırşak » etut » oğretim yılı » karışım » kacıngan » kan cıbanı » sansurlemek » urolog » camaşır mandalı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.