tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz kesesi » curuk veya curuğe cıkmak » bukme » kotumserleşmek » işaret yay ayrac » cekiş » harala gurele » olcucu » dokum » hareket » muşerref » salon ciceği » coven » acmaz halatı » yuz olcumu » kilus » botanikci » tekniği » gedik acılmak » tumsekleşme » surgulu » kayakcılık » hızla batmak » ciftcilik » sızıcıunsuz » studyo » gundelik » temizlikci kadın » duk » hayvanın sebep olduğu hastalık » kendini gostermek » ucuklamak » cevrileme » odev bilgisi » soz temsili » obekleşmek » şakaya boğmak dokmek veya bozm » nufuz etmek » musemma » cuvaldız » gonlu varmamak » mızıkcı » yok pahasına satmak almak vey » biciminde bağ » kunk » artık gun » artıuc » kapsamına alma veya alınma » arabasınıduze cıkarmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.