tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borkenek » kuskunluk » gozunde şimşek cakmak » kaclı » sovgu » fitne fesat cıkarmak » suratından duşen bin parca olm » ustune » kutuphaneci » cokelme » ma me » ağzıacık ayran delisi veya bud » yer yer kazıyarak alttaki renk » beyaz etmek veya beyaza cekmek » dudak ucuyla soylemek » ust » suyukculuk » paha bicilmez » l » lugatce » ceviklik » serdumen » olunme » feleğin cemberinden gecmiş » horoz evlenir tavuk tellenir » bitumlemek » goz kamaştırmak » gok eşleği » muzik bilimci » ters veya sol tarafından kalkm » ust alize » u » murai » bolge » baştan kara gitmek veya etmek » bokun soyu veya bok soyu » işguc edinmek » haşatıcıkmak » icapcı » murtesem » ordek yuruyuşu » acıkgoz » sacınıbaşınıyolmak » orgutlemek » kafasıcatlak » eline fırsat gecmek » cupra balığı » koruyup iyilik getirdiğine ina » tespih cekmek » durmek »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.