tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goruştarzı » geciştirmek » kalca kemiği » boğazında duğumlenmek » ordek » katrankopuğu » ağır soz » gokten zembille mi indi » nazım turu » colpalık » dikec » od dışı » kırc » kohne » koşe kapmaca oynamak » cirkin » sandıktaki sırtında ambardaki » bicilmek » alıcıgozuyle bakmak » ruzgârsız » carpıklaşmak » bugun » girip cıkmak » otturme » tuberkulin testi » hal etmek » tekerlekci » hopurdetmek » bir kıyamettir gitmek veya kop » eğimolcer » tuhafiye dukkânı » doğactan » kuskun kuskun » durtuşlemek » frenk uzumu » canıcıkmak » yuz verince astar istemek » cık cik cuk cuk » acak ecek » boluşum » himaye etmek » gonlunde kalmak » iliğine işlemek veya gecmek » bust » kokertmek » su boreği » tepeli bulbul » gıcırıbukme » cortu » tulum cıkarmak »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.