tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bahcesiz » icli » sokuntu » yuzulmek » murt » calık » sirkulâsyon » olmuş » sozunun eri olmak » toprak kolesi » tenkitci » cekic » bardağın konulduğu yeri kirlet » yıldızıveya yıldızları barışma » ruzgârlık » gormezden gelmek » yurutme kurulu » uckun » kumeleniş » nedamet duymak veya getirmek » mezar kackını » acık yara » ne haddine » duşuk » citilmek » kilit kurek altına almak » cıkartmak » basınclısu » aradan cekilmek » mutealiye » uc buutlu » deli saraylıgibi » yapmacıktan uzak duzgun anlat » bohcasınıkoltuğuna almak » bir ornek » tatarsı » ad koymak adlandırmak tesmiy » kosnul » kopurtucu » birleşimiyle elde edilen daya » dikec » davranış misal » girintili cıkıntılı » allah dağına gore kar verir » catıldamak » cetin ceviz » acık kalplilik » davetci » kolcak » donum noktası »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.