tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koskoturum » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » tayf olcumu » şohret sahibi » mezhepcilik » klorolcer » suc duyurusunda bulunmak » beti bereketi kalmamak veya ka » kılıclı » ovuntu » kılıc oynatmak » surmedan » duşunulmek » bozyuruk » milfoy » gure » donuş » hukûmet erkânı » mukaddesatcı » ozbek » karahanlı » goverme » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » durmek » koleniz veya koleleri » karesel bolge » ucmak » ne cıkar » rolânti » dalgıc » sovdurme » topceker » doş » mutecaviz » evli evine koylu koyune » araplaşma » cezbeye tutulmak veya kapılmak » subjektivist » gokmen » vietnamlı » hesap cıkarmak » parcacı » guvence vermek » cangal » gurbetcilik » cile cekmek » calımlıcalımlı » olcermek » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » yuklemek »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.