tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kırcıllanma » kolay gele veya gelsin » aracılığıyla duymak değmek e » garanti vermek » ciftlenmek » kopeğe hoşt kediye pişt demem » alcılı » alcılanmak » neyce » akıl oğretmek » oreke » gozunu ayırmamak » gucenik » goce » noel » yakut » oruk » kokteştumlec » tekaut » sutanalık » bezekci » portor » tam acı » kosele gibi » maden komuru » koydeş » şomiz » alcaklaştırma » rucu etmek » tukenmez kalem » murt olmak » coğu kez » sozune gelmek » iki ahbap cavuş » cetrefil » duşuk » coraklık » doğaclamak » ictima » ust tarafı » iplikcilik » cağcıllaşma » yugoslavyalı » danimarka kırmızısı » anglosakson » veya orulen dikey duzlem » mutenekkiren » dol almak » guluk » utu »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.