tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mobilya yapan veya satan kimse » munasebet » puskurtulme » kafasıkuflu » koreltme » yerleştirilen demir parcası » başrejisorluk » ıskatcı » kulce » icin icin » kibritci » acımlanma » diplomatca » guzelleştirme » kaldırıma duşmek » basma alım satımı » cıplak » somurgeci » cırcırlama » guluncleştirme » yurumek » sozleşmeli » utopya » uzum şırası » pluralist » duzelti » solomlular » kıraclaşmak » hanya yıkonya yıgostermek veya » sukûnet » ust perdeden konuşmak » mavimtırak esmer renkte bir el » kapısıacık » dunyada » kosnulluk » fikir hurriyeti » fotoğrafcı » dokulmek » gluten » şomine » buğday surmesi » başaşağıduşmek » kuflu » catılı » bir şey icin gerekli en buyuk » yuzunu ağartmak » ric at » duşunceye bağlayarak yorumlaya » icme » cıtcıt »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.