tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goreneksel » alt ust » canının icine sokacağıgelmek » gocmenleşme » hataya duşmek » corek » tez vakitte veya zamanda » luleli » pedavra gibi veya pedavrasıcık » kopurtmek » son dort » oncelikli » bokun soyu veya bok soyu » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » sac baş » gurultulu patırtılı » gozunu acmak » mavişmavişbakmak » gundelik » oluşturduğu demet » halkcılık » korelmek » okleme » kuşmu konduracak » cağla » hoyratca » fiske fiske kabarmak veya olma » cantada keklik » yansıtac » turt » duşundurmek » alcaklaştırmak » analiz » tekebbur » dutturu » otesi var mı » boğa gureşi » us » kor capa » işmar etmek veya gecmek » kamcıcalmak veya vurmak » patlıcan boreği » sumuklu » surdurme » kocaklama » guneşdil teorisi » ağzısut kokmak » ustunde hakkıolmak » cubuklamak » bolumlerine konulan ağırlık »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.