tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calışma saatleri » gecmişleri » receteli » frenkleşme » okculuk » notr » cıplak ucret » fusunkâr » kluz » lokma ciğnenmeden yutulmaz » duşukluk » maket bıcağı » kockar » uflemek » cabuk » sondurme » yuzulme » soğuk ter dokmek veya soğuk te » gencleştirmek » yuklu » gun dikilmesi » sukûtla geciştirmek » guneşli » corbacı » sansurlenmek » cift halka » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » gencleştirme » acık senet » uvey baba » saltanatcı » ciğlik etmek » suc aleti » bıckıcı » encumen » calıkuşu » spekulâtif » musamahakâr » cit » hurmetkâr » ne care » cengelsi » kafasınıtaştan taşa carpmak » mektupcu » goz altıkremi » arşiduşes » muzikci » eli ayağıveya eli kolu bağlı » ticarî tuketim » mayalanabilen ve coğu tatlıola »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.