tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keci » etek opmek » fotoğrafcılık » tuzluya mal olmak oturmak veya » ciftleştirmek » zuluf » anan yahşi baban yahşi » vibrator » golet » tandır boreği » sefa geldin veya geldiniz » kemik parca » coreklenme » acık alınla » kendini toparlamak veya toplam » gibi şart niteliğinde olan bir » cıtlatılma » şerbetci otu » dilini kedi fare mi yedi » kilimci ile kor hacı » bicim » altayistik » ongorme » jole » yuzsuzleşme » gozde » dalkılıc » sevsinler » bir postum var atarım nerede » me » yuz tutmak » tanesi » hırsız kelepce » edat tumleci » tıraşıgelmek veya uzamak » gun doğmak » karaim » cağrıştırma » bulbulleşmek » veren madde » gubrelenme » acık bolge » bulunan bolum kafa ser » ayva receli » gutmek » durme » cekic kemiği » obek » el bebek gul bebek » ala yuntlu »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.