tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciftelemek » ses turemesi » yukseltmek » pece » calışma gunu » dumen evi » kacınganlık » gucu gucune yetmek veya yetmem » defterini durmek » avuclamak » os » ucsuz bucaksız » calyaka » orman cayırı » dokuntusuz » susleyip puslemek » ferz cıkarmak » butunlemeye kalmak » tabutuvan » tekâsul » bekci » organların her biri » gozlerini bayıltmak » trabzon hurması » odyometre » pacasıduşuk » muyesser » gozune kestirmek » inancsız » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » boluşum » kılıc gagalı » alt tarafıveya yanı » carşıekmeği » gozetlemek » sıcramak » goğus » cıkmak » cıngar kopmak » lokun » bağlayıcı bağlama niteliği ol » goz bilimi » ote » yuk » yureği bayılmak » leyleğin yuvadan attığıyavru » carpmak » bulgurlu kofte » yurutucu » z z »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.