tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleri fıldır fıldır etmek » elden cıkarmak » deniz uzumu » sure daha surdurmek » luzum yok » gulistan » bukucu » yayla corbası » karalar bağlamak veya giymek » alt guverte » kalmak » yuzmek » mizac » utanc duygusu » ciceksever » fazla kacırmak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » siz » duduk » dort yanıdeniz kesilmek » acacak » celikleşmek » şeritci » halil İbrahim bereketi » uc aylık » gelen paşam giden ağam » uc uca gelmek » yer demir gok bakır » mushaf » bilinc » kafasında şimşek cakmak » icirme » pic etmek » afi kesmek satmak veya yapmak » calıkuşu » madik atmak etmek veya oynamak » alufte » klorur » kokten surme » salt coğunluk » yerleşme birimi » şurekâ » goz boyamacılık » maraba » kelle goturmek » sosyal duzen » doygun olma durumu veya gonul » pusatcı » ho » cin carpmak »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.