tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
frenk cileği » sadistce » namunasip » uclemek » petek guvesi » coklarınca » gorev » şantor » opuşme » toreci » cikolatacı » mulâyim » başkomak koymak » dunya kelâmıetmek » ceteleşmek » koşeye atılmak » one sermek » gobek bağlamak veya salıvermek » oğutcu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » gununu doldurmak » omur surmek » zehir sacmak » ciharıdu » su kacırmak » taclı » kâğıt gibi olmak » ic deniz » rum » teamul hukuku » gurleyiş » coz » ruhiyatcı » mukâleme » kongovde » gubre boceği » ucluk » davul dovmek » musevîlik » bir cift » yansıtac » ileri uc » harp acmak » kotumseme » ozgecil » otcul » halkalıgozler » mısırlı » cınlatmak » cıpır »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.