tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beytulmal » arasında den başka anlamıyl » buyuk hanım » mustehlik » incelenmesi muşahede » dunya bir araya gelse » bortuk » icirtmek » dokmek » gonderici » oldurmek » calımlamak » fıcı » akcaağac » taze ot gormuşeşek gibi » cizgi resim » cabuk ol veya cabuk » cizmek » cıkmak » ca ce » ziraatcı » ozengen » anaclaşma » samanyolu » cirişgibi » cekme » carliston marka kereste » nemceker » şolen » ruşvetci » guneyli » tavşana kac tazıya tut demek » oznel » yuzune bir daha bakmamak » acılmak » pacal » lâm elif cevirmek veya cizmek » sıcrayıcı » cenek » zumruduanka » yonetmenlik » kendini toparlamak veya toplam » secici » sumuklu » korkunc » basıolcer » acık celse » koklemek » ucurtmak » hodukluk etmek »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.