tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
asker cıkarmak » mukaddesatcı » ce » amac » seyran etmek veya eylemek » kimse » c » kuyudan adam cıkarmak » bir kapıya cıkmak » cirkefce » sac baş » surmek » pirinc taneleri » arasında den başka anlamıyl » işin icinde işvar » bon » oklava veya baston yutmuşgibi » utmek » comertce » cağla » gonul » duzgulu » kul kole veya kul kurban olmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kimse » kultur cevresi » bıckın » uzerine cokmek » uzuntu vermek » gecinme » kıcın kıcın gitmek » başlangıc noktası » diplomatca » mutenavip » sepetci soğudu » topal eşekle kervana katılmak » gormek » kulliyet » super fostat » hollândaca » acıklamak » calım » dizginini cekmek » tesaduf etmek » gosterişsiz » gunduzcu » taşattın da kolun mu yoruldu v » muzakerat » cozuşme » pic »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.