tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
furs » celik » olmuş » temel oğretim » uckâğıtcılık » adliye encumeni » yonetmenlik » gunahınıcekmek » kalbi carpmak » intac » dibi gorunmek » colpa » ciş » kırkağac kavunu » yağlıkcı » ufleyen alet » komuren » gonuldaş » cocuk aldırmak » cop tenekesi » den yana » ceneksiz » ceşitkenar » bolungu » gozu veya gozleri ustunde kalm » âlemşumul » pusur » celme atmak veya takmak » serdumen » ciftlemek » cırpmak » oluşmuşmotorlu arac » gurultuye veya patırtıya pabuc » kayışa cekmek » mes uliyet almak » yatak cekmek » dort duvar arasında kalmak » kırcıl » gunahınıvermez » gec » oldurmek » cengelli » turedi » hangi akla hizmet ediyor » kirecsiz » muterakki » cuvalcılık » guzey » dır dir dur dur tır » bir gun evvel »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.