tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokal » cekmek » cekmelik » imanım kısa soyleyişle » muttehit » anadan gorme » nuktedanlık » bolum » duzencilik » astsubay kıdemli ustcavuş » sert bir durum almak katılaşm » paraşutcu » kor olasıveya kor olasıca ols » gume » oğle tatili » oncel belirleme » hint fulu » palyaco » mızrak cuvala girmez sığmaz » hırdavatcılık » duşuncesini acmak » la le » eline elinize veya ellerinize » cıtlatmak » opup başına koymak » cıkmak » gururlanmak » carpanlara ayırma » kalp carpıntısı » uc dort » munteşir » fistul » ir » surcturmek » cıkarış » delgic » acık olmak » somikok » sut » beyaz sıvı » ncı nci ncu ncu » butunler acı » istencsiz » allah tan » uckur » cırcıplaklık » kece kulâh etmek » oğretilerin genel adı akliye » bulgur corbası » ile beraber »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.