tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cayırlaşma » ayağına cabuk » avrupaî » dışcokgen » ulu » duzeme » surundurmek » tereddut » tukenik » alt tarafıveya yanı » yargıcevresi » icme suyu » sut dişi » olcer » re » burunmek » harac yemek veya almak » catıkaplayıcı » gumrukculuk » taaffun etmek » kaypakca » calkalamak » gozu ısırmak » muhre » enstitu » parkcı » turşusu cıkmak » lutfetme » kaval tufek » carktan cıkma » corbacı » cimentolanmak » akşamustu » yuruk » musteşar » soz meydanı » gocmenleşmek » zuyuf » cakılmak » hakikî » calkanmak » muessese » duzeltmek » katılmasıya yapılan secim » goğus cerrahisi » solpumek » gozunu yıldırmak » hristiyanlaşmak » gozden kaybolmak » oksuzler anası oksuzler babas »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.