tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kepceburun » oda » gam cekmek » cekirdeksel » gozyaşıbezleri » gucenme » icini bayıltmak veya kıymak » oykunme » orgutleme » derme catma » acmak » fransızlaşmak » catallaşmak » gulle atma » ustun yapım » şuphelendirme » k k » ihrac » stereoskopik cift » cayırlamak » gormece » turkî » ciftelenme » kabak cekirdeği » dordul » zaman » boşsoz » tevettur » imanıgevremek kısa soyleyişle » pusur » başına işcıkarmak » teşekkul » icimli » yer altıdunyası » duruma gelmek » unlu benzeşmesi » ofke » cekmek » limon kufu » n » kuşsutunden başka her şey var » tikel onerme » keşkekci » hancer » ayciceği » cevirici » gun » cağ » juri » yakasız gomlek »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.