tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dikenli yuzgecliler » boluşme » damlaya damlaya gol olur » kucuk gezegen » duzlem geometri » pencelemek » kuzu cevirmek » cokertme » album » duğumlenebilir nesne » tahkimat elemanlarıustune veya » hafta ici » beklenmediği umulmadığıveya c » frenk asması » canakcı » calımlamak » ustelik » ovgucu » cıkarsama » muşterek » kafesci » yuklenme » umit kapısı » ciğnetmek » circirci » adıustunde » sus » acık » cakırkanat » gozu acık » zuğurt tesellisi » yureği pek » alnıacık yuzu ak » kırlangıc donumu » yuz » belediye cavuşu » pekiştirmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » goymek » gonul yıkmak » hot demek » allah acısınıunutturmasın » uzun sivri kumes hayvanların » salâ vermek veya okumak » cıkmak » gorkemli » duzenlilik » goz altıkremi » ici ezilmek » şifreli canta »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.