tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hiclik » gulumsemek » ilmuhaber » sovdurmek » huzunleniş » ağaca dayanma kurur adama ins » kurama » utangac » suruklemek » virgul » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » bir derece veya bir dereceye k » surutme » uzgun balığı » sucustu yakalama » kazan biri kepce » kocekce » yalıcapkınıgiller » paradan cıkmak » ucan kuşa borcu olmak » ca ce ca ce » menu » otmek » sovuşturme » karşıcıkmak » terakki gostermek » resim yapmada kullanılan komur » den yana » gozlenme » dili ensesinden cekilsin » donen kenarıcepecevre oluklu » gecmek » ordunun hareketlerini duşmanda » kin beslemek veya tutmak » eskimo » kukurt ciceği » film cekmek » mulkiye » hurriyeti secmek » suvari sınıfı » surukletmek » biokutle » goz » gor bak » turşusu cıkmak » gozlerini bitirmek » şovalye » docentlik » selâm para kelâm para » koy koruculuğu »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.