tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcerme » kacacak delik aramak » cırcır » dort ayak » yururcalar » başetmek veya edememek » muhurletmek » gozleme » uykusu kacmak » hicci » arefe gunu » murai » muselsel » dil cıkarmak » hayvan derisi » yuk olmak » kokleştirmek » calıhorozu » karnıbuyumek » musamaha » hazır duruma getirildiği omurg » dumen tutmak » erketecilik etmek veya yapmak » bunların taklidi olan madde » cıncınlatmak » romen » pic etmek » oğrenci » bugunluk yarınlık » pic » hızolcer » ic zar » pencudu » bir madde » kazak » hatime cekmek » hayat gecirmek » durumu duzelmek » yangın cıkışı » muspet ilimler » cekişmeli » burnunun ucundan otesini veya » guleğen » granduk » sumer » huda » ustune yuklenmek » olcek » ayağıuzengide » bir gomlek aşağı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.