tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoneltmek » pencuse » sonuc vermek » akcıllık » surtme » oksuz » aslî nusha » cay fincanı » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » icki masası » abdesti kacmak » usanclık » goruşsahibi » kazanc » dalıp cıkmak » secmeli ders » mizac » parcalayıcı » ileriyi gormek » korkusuz iyi dovuşen kendine » goruşayrılığı » eğmec » ağaclık » etmek » ustune » organikci » cıplaklığıyla » cantacılık » sokağa veya sokaklara duşmek » taşcıkartmak » kucuk duşurmek » veresiye karşıtı » kopuklenmek » goruşulmek » centmek » ciğkacmak veya duşmek » ucuncu kişi » taşlama işiyle uğraşan usta » goz yuvası » duzme » hasatcılık » secmen » unsuzunu gosterir » omru vefa etmemek » nacar » yukseklik » cevrilemek » mutedavil sermaye » oluşturduğu siperler borda ka » vererek yansıtma yoluyla oynat »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.