tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklendirme » aktualite » baygınlık gecirmek » ek odenek » otostopcu » koylu kentli » cıkmaz ayın son carşambası » eziyet cekmek » goz gezdirmek » sıcan deliğe sığmamış bir de » ali kıran başkesen » zayıf duşurmek » cenen tutulsun » gozum gormesin » bir cırpıda » sondurulmek » sapınc » ciğnetme » onur uyesi » makyavelcilik » iclenmek » donmeli » ture » mustakil » gecmişzaman » anlam cıkarmak » bana dokunmayan veya beni sokm » nesne » yedekci » sel goturmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » paslanmaz celik » buzdurme » buyultme » yuzuculuk » protezi » İnebolu kutuğu » sofra veya sofrayı kaldırmak v » gozu bağlıolmak » yukseltec » bolunmez » yapmacıktan uzak duzgun anlat » yakından bilmek veya tanımak » on teker » cicek » hurmet etmek » hodukluk etmek » boluntuler » hititce » kutle »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.