tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmaklık » kulfet » paraşutculuk » kursu » kayışcı » jeton gec duşmek » naciz » vergi kacakcısı » hareketlerinde tutarlı sağlam » sonradan gormuşluk » cıkmak » percemli » okuzburnu » kultivator » buyuculuk » muzikli » dondurulmek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » sutun » pusurlu » furu » taammuden » kancılar » bucur » sağlık gorevlisi » uzum hoşafı » duşey cember » sucsuz » dizlerinin bağıcozulmek » haber gondermek » cevirmen » lule » gecinmek » bayrak acmak » yoluna cıkmak » urkutucu » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » duşman » duzelmek » sahip cıkmak » ayağıduze basmak » cin sacı » kalemiyle yaşamak veya gecinme » borc etmek » sozu ağzında kalmak » amacsızlık » denli densiz soz soylemek » ustelik » ic kavuz » guz »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.