tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duvakcı » pacasınıcekecek veya toplayaca » ince yağsız uzun kuyruklu bir » konsultasyon » muşahhas » fluorışıl » uzumunu ye de bağınısorma » tovbeli » mış miş muş muş » hint kamışı » iki satır lâf etmek veya konuş » dalga gecmek » akıl erdirememek veya ermemek » aklınıbir şeyle bozmak » coreklenmek » gozune ilişmek » ağzına kilit takmak veya vurma » elektrik supurgesi » oğunmek » cığlık » ruyalarına girmek » pabucculuk » mehmetcik » gunaydın » cıtır pıtır » alcaklaştırmak » koturumleşme » non stop » beden hareketlerinin tumu » ya ya » gecişsiz » aklıcıkmak » ici almamak » hizmetlerine bakan uyeleri ha » ev acmak » bir ayak once evvel » dur » catlatmak » zevkinde olmak veya zevkine ba » kaşla goz arası » hint tavuğu » derme catma » suzulmek » başıbelâya girmek veya uğramak » sozlenmek » kacamak yolu » urpermek » ele gune veya ele gune karşı » coğu » taşcatlasa »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.