tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzikal » ici icine sığmamak » ucretli » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » cığralık » ekle » odev bilgisi » carpmak » orgu » boyacıkupune girmişgibi » ava cıkmak » yonelim » el cabukluğu » tumselme » tuy sıklet » gonul rızası » ruh kazandırmak veya vermek » corapcı » tekessur » teslim bayrağıcekmek » bozuk duzen » surre alayı » isimden tureme isim » fırdondu » sırıkcı » ozelleştirme » yeterlik onergesi » cin sacı » burumek » golgelik » gosterisi » gumrahlık » sozlu » sutsuz » yuzunu gormemek » gecmek » gevrekci » imza atmak veya bir şeyi imza » kul etmek » kuşgibi ucup gitmek » duzeltme » cemaat ne kadar cok olsa veya » gozune karasu inmek » orseleme » orneklemek » kırcıllanma » yerleştirilmişcift camdan oluş » elden kacırmak » mikro » yakalıkamcılılar »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.