tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sure sonu » coğullamak » osmanlılık » tenevvu » coğalış » uckâğıt » mulâhaza yapmak » ciroz » yuzunden okumak » duşunce » yuklem obeği » işini gormek » kireclik » anma toreni » sozune gelmek » ciftleştiriş » cu » aracla yakmak » alev sacağısarmak » ad govdesi » gozunu acmak » hukûmet etmek » mumin » cenesi atmak » duden » purtuklenme » capraz ateş » kırcıllaşmak » yapay bobrek » civili » ucteker » anaclaşmak » sozlendirme » odemek » uremek » barut fıcısı » rolântide durmak veya calışmak » bufe » kacırmak » cağırmak » ku » gecmek » yedikardeş » gosterme parmağı » batıturkcesi » kesenin ağzınıacmak » cıkmak » maddenin icinden yavaşyavaşgec » ceyreklenme » başınıağrıtmamak veya başınızı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.