tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıfıt » ozlemini cekmek » mukevvenat » terbiyeli kofte » duşuk yapmak » tecavuzkâr » ağzının kokusunu cekmek » dukluk » gokkuzgungiller » cocuklaştırma » cayırsedefi » organların her biri » tevekkul etmek » kunh » sert bir durum almak katılaşm » tecavuz » defibrator » protestanlık » zaman tuneli » gorevlenmek » soylem » yuzlemek » kukla hukûmet » gulboceği » ıssızlık cokmek » cini doşemek » surc » cağıltılı » facetalı » cephe acmak » kocbaşı » yangın yerine donmek » coklukla » ekmekci » goz pınarı » gerekce » kirec suyu » balık corbası » astsubay ustcavuş » dudak unsuzu » gelişmişcanlı » unsuz gocuşmesi » suzucu » goz » yerinden yonetim » cevre sağlığı » duşey duzlem » mutealiye » bunalıma duşmek » demirkazık »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.