tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukseltgenme » kabahati birine veya bir şeye » opulmek » ust » kalıplarla desen yapılmışbez » cadır uşağı » cukur » virgul » af cıkarılmak » gozu olmamak » cıngıl » cekiye gelmek » yuzunu gormemek » ağaclandırılmak » tur » surme mantarıgiller » ustune perde cekmek » gule oynaya » uvey » culcu » gozunun onunden gitmemek » yurutmek » her gun papaz pilâv yemez » sırat koprusu » otakcı » kalcasız » sozsuz oyun » mudahil » hunnapgiller » bircoğu » vurucu guc » supruntucu » bakır calığı » cotuk » gorumcelik yapmak veya etmek » yardımcı yardım eden veya ger » hasanpaşa koftesi » turev » muhakeme usulu » bektaşî sırrı » cekim » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » coğaltım » gecirmek » maskesini duşurmek veya sıyırm » cepni » nufuz » rolu olmak » on ses » gor bak »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.