tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bukum » direktorluk » emanetcilik » gec » suhulet » soz zinciri » catlak » palyaco » ucan kefal » icine cekmek » zorun ne » carpım cetveli » oylece » kruvazor » başının derdine duşmek » kızılağac » guzelim » sayac takımı » yer tutmak veya tutmamak » sanat enstitusu » subut bulmak » yukseklikleri ve yol actıkları » allah belâsınıversin » iki cenetli » bağlama yapan veya satan kimse » kolayına bakmak veya kolayına » sonradan gormuş » sanskrit » tebeddul » dokme demirden yapılmış uclar » ış iş uş uş » emretti patrik efendi » ozellik başkalık ayrım » osurgan boceği » goz taşı » umur gormek » ortopedi uzmanı » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » yukleyici » alınmasınısağlayan kimse kame » yeni eflâtunculuk » tamam mı » kor duğum » cukurluk » şaşkına donmek » tecahuluarif » selvice » ormek » torelcilik » ulkeler arası »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.