tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bildirge-beyanname ziyaret ediniz. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunden gune » envaiceşit » cifteleme » abesle uğraşmak veya abesle iş » ici dar » recine kanalı » icine huzun cokmek » aracılığıyla duymak değmek e » soyunup dokunmek » gulumser » oğuruş » deveyi duze cıkarmak » şerefine icmek » hangi ruzgâr attı » acık mektup » gocmen » gozleri donmek » at olur meydan olmaz bulunmaz » ustsubay » parca parca » gorunurluk » pamukcuk » catılış » kukurtlu » soz goturmez » ruzgâr altı » allah selâmet versin » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » parmak uzumu » hah şoyle » tevazun » pusur » lufer » dunya malı » duşundurme » viraneye cevirmek » dikec » toluen » gozleri velfecri okumak » guncelleşme » toskurtmek » kurt » muft » monitor » ablakca » yuz yuze gelmek » lokmasınıdokmek » gozu donmek » nufuz ticareti » karaim »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.