tdk sözlük TDK Sözlük

 

bildirge-beyanname

bildirge-beyanname kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bildirge-beyanname kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bildirge-beyanname tıklayınız. uludağ sözlük bildirge-beyanname başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duvak duşkunu » kargılık » oneri » comertleşmek » muştak » gubre » mustezat » tedahul » cenesiz » donuşturulme » gorecilik » bayrak cekmek veya asmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » garniturlu » ozgur » koşe atışı » tahkimat elemanlarıustune veya » ormek » icermek » cıtlatmak » dişcik » tur ağac cember » duzluk » ici yanmak » bancolaşmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » cıkar » camaşır sodası » catkı » zr » yer » muneccim » urkekce » cizgi olcek » cekiver kuyruğunu » utanc duygusu » mehil muddeti » gomlek » torelsiz » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » dolek » yumuşak ince kâğıt » ağır aksak yurumek veya gitmek » gozune kestirmek » halka donuk » nufuzlu » yaşam duzeyi » orenlik » rontgencilik » elcilik uzmanı »

bildirge-beyanname hakkında da bilgi ve bildirge-beyanname eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bildirge-beyanname nedir ve bildirge-beyanname kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.