tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubalâğa etmek » cinleri başına toplanmak veya » hucre bilimi » otostopculuk » oğutmek » ozbekce » kacırtma » pm » cat pat » bağırsak asalağı tenya » olur şey veya olur değil » yuzlu » meydancı avlu bahce gibi yerl » dumen yapmak » surek » leke surmek » cırpıntılı » cehennemin bucağıveya dibi » hic de » gosterişsizce » halıdan yapılmışiki gozlu torb » rabbena » vektor » gonder » emec » yısa beraber » ozgur » karnıbuyumek » inmek » kucuk oynamak » goz yummamak » gundaş » buzgusuz » malın gozu » cehreli » surgu kolu » birinin iyi niyetini kotuye ku » kacmak » şoforluk » icini sıkmak » ağzınıacıp gozunu yummak » cıplak gozle bakmak » goyuk » koşeye cekilmek » ş Ş » on damak unsuzu » zuppece » garpcılık » acmak » zurriyet »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.