tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenleyen ve genel olarak ilg » tohmet » cubuğunu tutturmek » gunu dolmak » marpuccu » surmek » uzerine yaptırmak » şovalye » yer cokuntusu » boluculuk » oksurtmek » bahce kekiği » kacırmak » allah versin » asıl nusha » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » kure » donem » eğitim fakultesi » gobek » orumcek » unlu turemesi » cimdik atmak veya basmak » yorgan doşek yatmak » arac » sur at katarı » tesellum etmek » guzel » ucu cengelli ağır demir arac » gozden gonulden cıkarmak » gozunde şimşek cakmak » kuyu acmak » acmacı » parcası » bulbulyuvası » kok kaplama » batırılmasıyla yapılan sucuk » bir hucreli » ciceklenme » catışmak » mine ciceğigiller » yetenekleri gelişmemiş cocuk » surusune bereket » uremek » ikbali sonmek » ezogelin corbası » duğumsuz » kamerunlu » arlıarından huysuz huyundan v » ogelerin oluşturduğu butun pa »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.