tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kadastroya gecmek » tokezlemek » okce » izduşuren » buyuleme » kalıpcılık » goz ucuyla bakmak » sanat enstitusu » cimlendirmek » catılı » dipdinc » bakrac » gecirgenlik » suc işlemek » soven » tu kaka etmek veya edilmek » dunyadan haberi olmamak » dağayısı dağlarda yaşayan yab » oruc » gonlunun dumeni bozuk » akortcu » surpriz » artığı » dili kılıctan keskin » kulâh kapmak » cıplaklaşmak » buyuk lâf etmek » ustune gecirmek » gobek havası » diline dolamak virt etmek veya » ic mimarlık » ayaklarının veya ayağının ucun » ondulâtor » acıkcı » uc beyaz » hakas » mancuca » ceşitli eşya » kullenmek » soz sahibi olmak » omrubillâh » yuzsuzleşmek » paca » fuzesavar » coğaltım » fıstıkcılık » gozu bağlıolmak » duzgun » tutmek » işci »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.