tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kullanılır » kokertmek » tuberkulin » itilâfcı » yağlıgureş » cıtlatmak » avar » cıkmaz » tup bebek » acıklık » ispenc horozu » cağırım » domivole » tuyo » cağırmak » arıkcı » kukremek » lutfetmek » bal ozu » duzlenmek » tuydurmek » ice donuk » gıllugişsiz » goturmek » kıcın kıcın gitmek » uye tam sayısı » ortaya dokmek » carşıekmeği » havaya ucmak » havanın gozu yaşlı » golleşmek » ateşparcası » mutebeddil » cevrimsel » mış miş muş muş » karışım » ozelleştirme » tefahur » arakcı » sokuş » cicek yaprağı » olmuş » uscu » yon zarfı » orselemek » gecerlilik » acındırmak » oncel belirleme » ucar kefal » gobel »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.