tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iyi yurekli » bictirmek » gunlerden bir gun » sapcık » elden kacmak » golluk » cıbanlaşmak » kalan mal ve paradan paylarına » catlama » guzaf » carşı » menekşe gulu » cizikli » dağcamı » dikce » kırmız boceği » fındıkcılık » eteğine duşmek veya sarılmak » ari » guzlemek » doner » calkama » cay ocağı » ucan kefal » hırcınlaşmak » cekişmek » bahar donemi » yuzu soğuk » duzguncu » cokertme » ak gun ağartır kara gun karar » orumceklenmek » soz atmak » duşurme » uveyme » gozleri berraklaşmak » ne arar veya onda ne gezer » gucuk » gumuşyağmurcun » berbat etmek veya eylemek » dulgerlik » noktalardan her biri » cıkmaz » cakırlaşmak » yunanca » ureticilik » cemen » ic cokgen » gorece » gundelik »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.