tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munşeat » selâmunaleykum » cipilleşmek » ruzgârlı » zarar gormek » govermek » ici veya midesi kazınmak veya » icini bayıltmak veya kıymak » kusuşmek » dovdurtulmek » solucan duşurucu » mutevehhim » catal kuyruk » fesat karıştırmak veya fesat c » aksi tesaduf » duzletmek » zuppeleştirme » ciceklik » denizden veya denizi gecip cay » ciğleşmek » gecmek » muteakip » cıkarmak » para cekmek » cıtırdata cıtırdata » har gur » nobet » tek yonlu yol » mulhakat » omru vefa etmemek » strukturalist » cıngıl » tekautluk » hancerleme » geri donmek » tepkili ucak » acık liman » carlık » gozetleniş » kopuk gibi » dağgolu » allah ne verdiyse » haclamak » ezinc » secmeli » kafasıcalışmak » yoresellik » geyik bocekleri » başkırılır fes icinde kol kır » cokca »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.