tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hanya yıkonya yıoğrenmek » tuketmek » kucağına duşmek » duziko » ciceklenme » dansozluk » cok sozlu » cevri » el cabukluğu » ozellikle » yakın gocuşme » unc » kolcak » ceşit » dâhiliye mutehassısı » gozlerinin ici gulmek » duğumlenebilir nesne » dongu » gozunun icine bakmak » hindistan cevizi » onluk » emniyet muduru » recete » beşdort » işaretle bir nezaket gosterisi » renkli recine » akrobat » ulkucu » ne altınıbırakmak ne ustunu » cadır canağı » ifrat tefritte kalmak veya bul » mavi kuf » duzulme » calımlanmak » kutleşme » bakışacısı » kuzguna yavrusu şahin veya ank » davar gutmek » ortaya cıkarmak » şeytan tuyu olmak » gozu pek » duzecleme » cakmak » tuğra cekmek » envaiceşit » coğaltış » yonelme hâli » koşe minderi » kunyesini okumak » tasa cekmek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.