tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
etme veya etme yahu » donuşumlu » dorduz » ustunden şu kadar zaman gecmek » sarnıc vagonu » malkoc » ici beni yakar dışıeli veya s » duşurme » cul caput » kınık » taklip bi » envaiturlu » bolme » karşıgoruş » uluscu » cevirmenlik » olusu ortada kalmak » afrikalılık » cıkışmak » gozleme » goz emeği » otumluluk » nubuvvet » anlam cıkarmak » o gun bugundur » capla » elini ayağınıopeyim » ozgul » ayağına veya bacağına gecirmek » bolmek » capa » tamir etmek » ovunmek gibi olmasın » edinc » kanatcık » derinlik olcumu » cakmak cakmak » ceribaşılık » emekci » cevre » soğutgiller » yaban kecisi » somurmek » meşrutiyetci » temiz yureklilik » yusru » sussuz » cav » tukenik » dalgıc gozluğu »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.