tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dinamitcilik » akla zarar veya ziyan » ictimaiyat » acılmış dikdortgen biciminde » sokmek » ozne obeği » gunebakan » kapsul » gork » iştirakci » gumbedek » surgu » ateşcıkmak » fabrikatorluk » baştan cıkarmak » cokmek » cengel ceneliler » habeş » dort donmek » sacına ak duşmek » gudumcu » mucadele etmek » gorevsizlik » cifte standart » cakmak » yurumek » cıkarılış » avuclamak » duzeltici » kultur ortamı » oğle vakti » cıkarmak » uncu » cekecek » edebiyatla uğraşan kimse » nazi » gullu » ic » kucuk sesli uyumu » muderrislik » hayvan elephas » bir ben bir de allah bilir » baklava borek » yerlerde yetişen bir bitki me » gorenekcilik » yeterlik onergesi » corba » şarkısoylemek » yuz yuze gelmek » gurbuzleşme »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.