tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korkusuz iyi dovuşen kendine » devetuyu » haddeden gecirmek » izduşuren » veya giysinin uzerine konulan » İskoc » mumteni » gocer » muhlik » cırpınmak » sozleşmeli » şeytanın kıc bacağıveya art ay » uclemek » mutemekkin » um » cengellenmek » secilmiş » uretilmek » purizm » incelenmesi muşahede » guneşyanığı » ustume iyilik sağlık ustune u » boyacıkupu » cilingir sofrası » kucuk » alt tarafıveya yanı » supurgeci » sureksiz » bîtap duşmek » burgu » suya gostermek » hayal gucu » mercimek koftesi » calyaka etmek » acz icinde olmak » neye uğradığınıbilememek veya » goz aydına gelmek gitmek » kazan kaldırmak veya devirmek » gozetlemek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » caydan gecip derede boğulmak » vido cekmek » plâtonculuk » mudana etmek » dayak cennetten cıkmıştır » celikleşmek » gıcırıbukme » ozalitci » gozetici » suslu »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.