tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmek » kalabalıkca » kunefe » cozyağı » ilâc yapmak veya hazırlamak » danışma burosu » bilmece cozmek » karşıduşurum » bicimi » kendi havasında gitmek veya ha » teamul » ve bilinc merkezlerinin bulund » al el » yuzune yazmak » hunerli » paramparca olmak » capsız » dizleri kesilmek veya tutmamak » hotanto » oğleustu » yarıgocebelik » yalıbulbulu » boynu armut sapına donmek » orgensel » emlâk burosu » yuzeyleşme » dalık delik » gonul rızası » duşkun » buz ustune yazıyazmak » duzelmek » ferc » duğmeci » turlu » catal iğne » cemberletmek » gunah olmak » orucu » cakıştırmak » arnavutlaştırmak » gorsel » yuz gorumluğu » manikur » luks hayat » gol olmak » taaffun etmek » arap zamkı » plânor » beyin ucgeni » civi kestirmek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.