tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozunlu » şeritcilik » konsul » catma » icine etmek » korpe » kantarın topunu kacırmak » tahmisci » yoluyla bir yapının her yanını » goruşayrılığı » yazlıkcı » mulhit » tetik ustunde beklemek » kabuk bocekleri » cekimli » tefavut » uzere » cıkış » başısıkılmak veya sıkışmak » boru ciceği » yediği naneye bak » icerleyiş » nesic » oğlenci » değirmenin suyu nereden geliyo » gostermek » ez de suyunu ic » kaca patlamak » mucavir » goruşsahibi » gorev » buyuye kapılmak veya tutulmak » ada cayı » soğdca » caykara » mizac » ozen gostermek » ışığa gocum » kacmak » yuk » gayrimuslim » topculuk » yedek parcacı » bedcehre » gozunun icine bakmak » coklukla » icli dışlıolmak » duşunurluk » cokkun » kar ciceği »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.