tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yeme de yanında yat » durumleme » batak culluğu » ucluk » sutune kalmak » acığınıkapatmak » cillenmek » boyu bosu devrilsin veya devri » mizac » yureklilikle » zeytinyağı sirke dokulerek ya » portekizli » sektor » tencere tava herkeste bir hav » bulbul » cağdaş » ii murat a yolladığıbir haber » aşağıyukarıyurumek » cevikce » duzenleme » geckin » carşafsız » yumuşak ince kâğıt » yaprak doner » aluminyum » kuflenmek » kurk » buyuk sozume tovbe » duşuncellik » cevrinme » buyu » renk vermek veya rengini belli » kırbaclanmak » oksitler veren madde maden » bahcıvanlı » ucuşmak » cift pencere » acık ellilik » tasar cizim » sempervirens » sel gibi akmak » olumsu » olumle oc alınmaz » ilk dordun » caresiz » donuşumculuk » dorduz » gostermek » fabrikatorluk » ozerkleştirmek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.