tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
devre mulk » catık yuz » temiz kanıda vucuda dağıtan or » avuc ici » cakılıkalmak » cıkmak » yerine gecmek » um » moblesiz » tecahuluarif » nur ol » kendini bilen veya bilir » gormek » tuyo » ın in un un » tuccarlaşmak » ustu savurmak » surekci » acıklığa kavuşturmak » deniz ordeği » ozden » duğum » boyle başa boyle tıraş » unca » buyuk amiral » calcene » olu zaman » cin sacı » faullu » sana yalan bana gercek » s » carmıh » camur » muessese » gudericilik » suprulmek » yuzdurmek » ceteleşme » tabiatustuculuk » sarıcıyan » musterih olmak » guneşgunu » koprunun veya koprulerin altın » aklının koşesinden gecmemek » am em » yurutme » cirkefce » korfez » ce » dilini eşek arısısoksun »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.