tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze girmek » dumtek tutmak » cağmak » saik » direnc » cilingirlik » yenidunya » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » kendi kendine gelin guvey olma » duk » dollemek » kambriyen oncesi » luterci » colleştirme » sokmek » gunlerden bir gun » ciğerimin koşesi » aykırıduşmek » vus at » okuz » kaymağıolan » irade beyanlarıile gercekleşen » guvenilirlik » coplenmek » hukum » vucut bulmak » uremek » kumbet » toplu calışım » mizahcı » guvenilmek » colpa » dokuz ayın carşambasıbir araya » ter dokmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm » spekulâsyon » cunku » bulunmaz hint kumaşı » duz duvara tırmanmak » dalgıc gozluğu » curlatma » pencuyek » organların her biri » multefit » cargâh » ote » gunu dolmak » iftira etmek veya atmak » ipcik » pek soylemek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.