tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canak anten » allah kavuştursun » egzotik corba » efendime soyleyeyim » giraffa camelopardalis » karikaturize etmek » cokuk » on avurt » kazanıkapalıkaynamak » metafizikcilik » gormek » tez vakitte veya zamanda » fındıkcı » toluen » goruşturmek » donencel » cokelti » ne şeytanıgor ne salavat getir » kurelenmek » kat îleşme » cıban işlemek » gecerletme » serbest gureş » kılıc kuşanma » halebî » vay » acıklar livasıolmak » kacışmak » lutfetmek » comlekleme » ceşnicibaşı » cicek olmak » surtme ağı » nemceker » kurdan gibi » antep fıstığı » cerezlik » kacak gureşmek » yuzluk » gepgenc » kuzey yıldızı » dumen cevirmek » sabahın korunde » ver elini şu veya bu yer » canıağzına veya boğazına gelme » muzikhol » tecanus » malkoc » kriz yoneticisi » tes it etmek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.