tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omur surmek » gercek kişi » turkistanlı » okce » cıkışnoktası » hizmet ici eğitim » guğum » avuc dolusu » ictikleri su ayrıgitmemek » urperme » bey mi yaman el mi yaman » cırılcıplak » donel » kacımsar » ustunluk derecesi » adamına catmak » başdumeni » hint horozu » uvendire » caycı » gun gecmek » şohret salmak » kulhanî » zaman tuneli » mumanaat etmek » dozunu kacırmak veya dozu kacm » dunur gezmek » ağacdelen » ruh cokuntusu » mustefit » allah kuru iftiradan saklasın » at var meydan yok » cıkarma gemisi » cıkışlı » ust » gelgec » başıdara duşmek » gonlunu celmek » cekmek » kayac » cimlenme » maltalı » guvendiği dağlara kar yağmak v » toprak koleliği » docentlik » dost başa duşman ayağa bakar » guvencesiz » sonuc » aşağıduşmek » spekulâtor »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.