tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duven surmek veya dovmek » anketci » yahudi baklası » şafak sokmek » kotuluk etmek veya yapmak » kavga cıkmak » oznelci » ış iş uş uş » kanun hukmunde kararname » tertipci » uvey ana » nazileştirmek » gomme dolap » civitlenmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » olcuşturmek » goruntu » icine işlemek » modullu » unleme » yonetmenlik » hal etme » duşuk yapmak » tilki uzumu » doşemeci » bağlar » sokme » başmurettip » cin lâhanası » gecgec » boru ciceğigiller » somak rhus coriafia » yoluna cıkmak » doğaustu » yuzlerce » ince karton parcası kartvizit » coğunmek » luks » torpu » dokunmek » hayra karşıolmak » fener cekmek » lâğım cukuru » tek acıklık bulunan ocak » carşaflama » cavlağıcekmek » allah kahretsin » kutle » acemilik cekmek » cehennemin bucağıveya dibi »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.