tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kızağa cekmek » carmıh » cevre » polonyalı » kucukbaş » onluklu » multeci » tanrıkorusun » yuz yuze gelmek » ren geyiği » buyultme » eğimolcer » duşunceli » ic » uzun yol surucusu » guluk » yaşam oykusu » milliyetci » buyuk yemin etmek » gez goz arpacık » cipura » ım » kutukleşmek » icinde yuzmek » purcuk » munderic » tutun balığı » kimine hay hay kimine vay vay » kopoğluluk » oldurmek » curcunaya cevirmek dondurmek » keceleme » bire vermek » uygulama » icinden konuşmak veya demek » mefruşatcılık » muttehit » kıratın yanında duran ya huyun » gum gum » camcak » yalan atmak veya kıvırmak » cubukcu » coğullaştırma » muhimsemek » birey ustu » hint mandası » cerezlik » tekci » cıtlatma » karga yuruyuşu »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.