tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz sırası » kulup » cavuşkuşugiller » yureğine su serpmek » kacmaklık » kufletmek » curuk » yer yarılıp icine girmek veya » sandıkcı » kulluk » calvinci » surumcemede bırakmak » lutufkârane » elektrometalurji » yuzu soğuk » duvak duşkunu » ustupulemek » yuruyuşyapmak » deke duşmek » ustu kapalı » şohret » musaade etmek veya buyurmak » alt cene » hizmetlerde calıştırılan tımar » fındıkcı » akıllarıpazara cıkarmışlar he » acısal » yeni gineli » yunanlı » suc aleti » muzikoloji » cığırtı » kopcalama » bork » guclu » calım yemek » kurdî » cerviş » mulâhazat hanesi » duzen » domates corbası » gozu ilişmek » ozdeştirme » secimlik ders » gunberi » durac » arka veya sırt cevirmek » leninci » yalınc » carpıklaştırma »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.