tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ali » ozlenmek » cark » caylak fırtınası » cozumleniş » arak erek » ayarlanması » unsuzunu gosterir » flut » oyuncak » yakasına cokmek » sprituel » gecenlerde » parca bohcası » captan duşmek » yurutmek » muslumanlık » cığır » yanardağpuskurmesi » başyemek başınıyemek » azrail e bir can borcu olmak v » uzuntulu » dağılmak » surata bak sunguye davran » ermeni » cıtır pıtır » gonul avutmak » oy vermek veya oyunu kullanmak » goruşmek » vantilâtor » oğrencilik » yureğinin yağıveya yağları eri » kacıncı » cardaklı » harman dovmek » cemberlemek » sınıkcılık » gokkuzgungiller » olmayan bağımsız hur » poliuretan » ayıbınıyuzune vurmak » kocaya kacmak » gocmek » yuzlemece » yuzup yuzup kuyruna gelmek » bir şeyler veya bir şey olmak » olumluk » kontrolcu » elini sallasa ellisi başınısal » calgıcıbocek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.