tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buharlıutu » domuz gibi yemek veya tıkınmak » cıkış » sıcrama » tecavuz etmek » sutanne » gocmek » acıklıkolcer » gormek » bey mi yaman el mi yaman » ayak cekmek » meş um » gercek sayı » icine sinmek veya sinmemek » konukcu » kırbaclama » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » carpıtılmak » oğur » dokmecilik » gurbete veya gurbet ellere duş » romanyalı » pusur » gecirimsiz » cepel » can kulesi » baksana baksanıza » dan den tan ten » ocakcı » caput » sert unsuz » getirilir » mecus » ejektor » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » carpım tablosu » urem » korku dağlarıbekler veya aşırı » metafizik » linc » sayıştay » boceklenme » hesaba almak veya hesaba katma » bicimsizleşme » corku » uncu » kethuda » basma alım satımı » orneklendirmek » centik »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.