tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gormuşgecirmiş » sizin » ul » goz ucu » imalâtcı » adam sırasına gecmek veya girm » muemmen » su uyur duşman uyumaz » tarafından arabacıicin armağan » cedik » fare cıktığıdeliği bilir » ulke coğrafyası » bacasıtutmez olmak » ic pilâv » akla sığmak veya sığmamak » inhisara almak veya inhisarına » buzguleme » usteğmenlik » ıtır ciceği » kopure kopure » susme » darac » sacıştırma » milletce » uzum kurusu » re » ağac arac eğirmen kirmen » deli danalar gibi donmek » duzenleme ve filme aktarma işi » cinicilik » spinosa » duzenek » kostek vurmak » tecessum etmek » kalbura cevirmek » cevgen » ateşler icinde » hayal gucu » cıkma » ceviklik » şekle sokmak veya koymak » lutfetmek » acacak » kuşatma ihata » abdesti kacmak » ipin ucunu kacırmak » tink tank » guzelleme » helvacıkoku » calkantılı »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.