tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanavice » cizgi » gormek » cığırtkan » gostermecilik » duzenleşim » genel butce » ozel radyo » ayın on dordu » sırıkcı » ic hat » calımlamak » dallarından her biri » oksurme » kıt a » bağlar » kufur » cingeneleşmek » kur an » ac tavuk kendini arpa ambarınd » oksuruk » butunler acı » hayvan lama glama pacos » ustelemek » musemma » ayrıcanak yapraklılar » aclık cekmek » belirtec » mahalle bekcisi » recete gibi » yururcalar » cıban başvermek » ankara kecisi » aglutinasyon » bakır sulfat » dovdurtmek » siyanurik » eline ayağına kapanmak sarılma » gozune hicbir şey gorunmemek » kotu adam » huzunlenme » dalıp cıkmak » got » hamur corbası » oksuz » bir deli kuyuya bir taşatar k » kucuk mevlit ayı » dunyadan elini eteğini cekmek » başyarılır kırılır bork fes ic » capraşmak »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.