tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşnilik » bitişik canak yapraklılar » itce » bolum » duşeşatmak » yureğini ateşalmak » dilenci canağı » keder cekmek » akortcu » mefhum nosyon » kulfetsiz » duzluk » alcıya almak veya koymak » tamir gormek » meşakkat cekmek » rik a » lisan » absurt tiyatro » cinko » muminlik » ucuncu bir kavram anlatır » suthane » ciğiplik » izine duşmek » bıcak sırtı » duşundaş » gume gitmek » muphemlik » gorgusuzce » kendini gosteren ve bulaşıcıol » bombardıman ucağı » cıkış » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cerezcilik » sempervirens » metalurji » gok guvercin » onune dikilmek » oğretmek » cirkefli » kucuk terim » piyango vurmak veya cıkmak » koreşe » tuneme » arac » kaclı » cozum » caldırış » suratından duşen bin parca olm » dinclenmek »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.