tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aristokrasi ekonomik toplumsa » ote » monsenyor » guzel » muzeyyen » conk » tuyleri diken diken olmak » kayı » taşcı » teveccuh » yeni dunya » sozlendirme » guzel sanatlar » cift halka » besi oru » kulce » teşerruf » anlayış mutealiye transandan » gecmişi kınalı » boldurme » kulhanbeyi ağzı » ve katımadde » turemişfiil » gormek » mumin » lece » cıkak » bir sorunu gerekli acıklığa ka » orasısenin burasıbenim dolaşm » malta eriği » dağsercesi » olmama durumu serbestî » gunu dolmak » hint baklası » carmıh » cozelti » kocan » yumru kok » uvey » cermen dilleri » konektor » yıldız akmak kaymak veya ucmak » cap » zodyak » meşru mudafaa » gecirmek » durzî » tecahul etmek » cakmağıolmayan » sap yiyip saman sıcmak »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.