tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pey surmek » organların her biri » cevirmek » soz anlayan beri gelsin » ofke ile kalkan ziyanla zararl » ordekgagası » sacma » yuzunu kara cıkarmak » durtuşmek » acmak » gufteci » cınarımsı » kazan biri kepce » dokuz koyden kovulmuş » pekiştirmek » tumen » camat » kurelenme » can gozdesi » sun î cayır » sebep olan fiziksel enerji ha » halkcılık » sunnet etmek veya yapmak » catra patra » capkın » dunyanın tadınıcıkarmak » acısal bolge » gosteren liste » icli dışlılık » yan tumce » beklenmediği umulmadığıveya c » saik » alın teri dokmek » allah iyiliğini veya lâyığını » kullanılan yapma yuz » soğuk vurmak veya yakmak » cığırtma » yufka boreği » orgutleme » av avlanmış tav tavlanmış » hungurdeme » ahilik » buyuğu meleagris gallopavo » antik cağ » b » allah ın evi » mufessir » cokelek » ozelleştirilmiş genellikle di » mutemayil »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.