tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cengelli » butun devletler » nogay » ulah » australis » havale gondermek veya yollamak » ciğ » fındıkcı » bulunan bolum kafa ser » gozden surmeyi calmak veya cek » dişeti unsuzu » davranma » uzuntu » oyku » munakaşa » sut cekmek » yuksek » kaya orumceği » ucuncu cağ » gun yapmak » garniturlu » duşundurmek » catal bel » koken » capak » bicerbağlar » cıdamak » atıalan uskudar ıgecti » uruguaylı » gobek » hopurdetme » tarihci » apoletleri sokulmek » psikolojizm » duşman » kok bacaklılar » sevir » subap » el etek opmek » suruşturmek » midesi almamak kaldırmamak ka » dunya » fırtına kopmak veya patlamak » muzikci » nukleoprotein » mukedder olmak » ili » hesaba cekmek » kerpic » boreklik »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.