tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
korduğum » cadır ağırşağı » bir turlu » nufuz etmek » guneybatı » midesi almamak kaldırmamak ka » yaydığıgozle gorulen ışıma » gosterge » fransız » surum surum » bisikletcilik » ovungen » b » suzgec » cancı » allah ın veya tanrı nın gunu » insan konuşa konuşa hayvan ko » japon » copra » cok yanlıveya yonlu » kamcı » mutenekkir » bicmek » cınlak » subyan » coğaltış » limon kufu » ali nin kulâhınıveli ye veli » kumeleşme » gozyaşıbezleri » carpmak » sumerce » cehre » işkembeden atmak veya soylemek » atolye » oldurmek » gurcu » maddenin icinden yavaşyavaşgec » ucgensel bolge » sayma işlemi » terettup etmek » sozlenmek » enote » fetvayişerife cıkarmak » muzevirleme » mel anet » epikurosculuk » bunye » bocelenmek » eğik bicme »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.