tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenesi oynamak » kırcıllaşmak » capalatmak » koylu » suclu olmak » dere tepe duz gitmek » kacıklık » bir yapının temeline konan taş » soze atılmak » sacına ak duşmek » durzî » venuscarığı » kayışa cekmek » cağırtkan » ust insan » muşteri » ilgecli tumlec » ozerkleştirmek » mirac kandili » suzgun bakış » su » calmak » cekul » kanavice » mevlevîhane » masa ortusu » izahat vermek veya izahatta bu » koc katımı » kecileri kacırmak » cete » suclu » puskurtulmek » koceklik » ucmak » buyuk oynamak » dunurleşme » kulağıkirişte olmak » ic » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » yalın tumce » yanlışhesap bağdad dan doner » gomuluş » toplamak işleri icin ayrılan k » kacışmak » anonsor » ebussuut efendinin gelini gibi » mutecaviz » karaya duşmek » durtuş » balcıklı »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.