tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleşmek » gı gi gu gu » yuzune gulmek » ayca » yuzmek » yuzune bağırmak » munferiden » toplu olarak oğretimin yapıldı » boluk » hızır gibi yetişmek » ici kalkmak veya kabarmak » hıfza calışmak » eyere de gelir semere de » kesesine gore » toharca » şifreli canta » cift capraz denir » allah dort gozden ayırmasın » koy » cukur » cenesini tutmak » oylece » kullenme » allah akıl fikir versin veya a » şeref unvanı » yonlu » evc » dol yatağı » ozluk işleri » dır dir dur dur tır » cıkrık » yon » ucayak » zırhlıarac » yuklem » nişan yuzuğu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » doşeli » ovec » yoneticilik » ustune olmamak » olcu » sıfırıtuketmek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » patlakca » kazanclı » kulturel » dolmuşucak » acıklamak » can ciceğigiller »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.