tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilgi teknolojisi ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
memleketci » bin yaşa » ukraynalı » uzumun copu armudun sapıvar de » dolmuşucak » ustunkoru » subut » acındırmak » muhre » kukreyiş » sakarozolcer » ıt it ut ut » yakut » kumandı » acıkgozluk » işmi » kamcıcalmak veya vurmak » pembe gormek » rolu olmak » icerlemek » kulağınıcınlatmak » cığırından cıkmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » mevlit kandili » gizil guc » agop un kazıgibi bakmak » olan kimse » hakir gormek » kosemen » turkmen » akcıl » buklum buklum » gostermek » barutculuk » mahfazasıolan » yerleştirilen demir parcası » cıkılmak » cimlenme » rukun » dokup sacmak » kalan mal ve paradan paylarına » duello » guveni olmak » cubbe gibi » goruş » donenmek » kurkas » takarrur » otobus » cağırmak »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.