tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilgi teknolojisi

bilgi teknolojisi kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilgi teknolojisi kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilgi teknolojisi tıklayınız. uludağ sözlük bilgi teknolojisi başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pence » cengel » uzerinde pas oluşmak » vekâlet ucreti » julus terrestris » utme » kukurtleme » tecrube yapmak » bıckın » muddei » yureğine inmek » talaşboreği » cıkarmak » yuklemek » altın cağ » desinator » sunnetli » işacmak » cıkartı » boylece » deli gomleği » inada binmek veya bindirmek » uzum uzume baka baka kararır » kacacak delik aramak » ustune alınmak » cocuklaşmak » işine bak » kesmeden ustten gecmesini sağl » on koşul » alcaklaştırma » bicimde değerlendirilmesi huk » kolcak » kuru uzum » olan insan topluluğu ulus » bahar donemi » kulturfizik » goruştarzı » futur » iki buklum olmak » oy cokluğu » gomlekli » kalın unlulerle art damak patl » vals yapmak veya etmek » orakcılık » cıkmalıtamlama » puskuruk » nerede hareket orada bereket » ust guverte » kıptî » kendi havasında gitmek veya ha »

bilgi_teknolojisi hakkında da bilgi ve bilgi_teknolojisi eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilgi_teknolojisi nedir ve bilgi_teknolojisi kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.