tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sansur etmek veya sansurden ge » koruklu » kollarından birinin başında bu » teslim bayrağıcekmek » gecit » sut beyaz » tuzel kişilik » oncul » yukarı goğe doğru olan yanı » okuzluk » cubbe » mutefennin » onel » işi resmiyete dokmek » kıcına bakarak veya kıcına bak » olcum » cok koyu sarırenkli guclu bir » karısıkoylu » cifte kavrulmuş » duru » wc » sıkca » yere hızlıca surtulduğunde haf » işin icinde işvar » posteki » calgılı » yuzeyinin her noktasına basınc » salcalık » amacsız » cimen » muzakere » millî mudafaa » duzenlemek » hucum » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » goruntusel » acıklık » gomme » ceviriş » acılıp sacılmak » gecmek » dişcekimi » aramak » hukûmet erkânı » yedi gomlek uzak olmak » ortme » bilinc » geckin » hırcınlık etmek veya yapmak » duruma gelmek »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.