tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucar » ister misin » ortusuz » uslûp » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » sur atle » rumlaşmak » tur » calışmak » taşkure » cakaralmaz » dik ruzgâr » duşculuk » oğutmek » beliren olumle sonuclanan has » kadıngobeği » doşenmek » duvar cekmek » puskurtmek » aslanım » emlâkci » onemseme » arabasınıduze cıkarmak » gundeliğe gitmek » sınır cekmek veya cizmek » kadirî » cimlenmek » testere caprazı » ya allah » itiyat etmek veya edinmek » orneksemek » suclandırma » surdurmek » ozel mulkiyet » gidişdonuş » omur boyunca » ozendirmek » goğus gecirmek » buken » gurlemek » antep fıstığı » trockici » dokmek » bir kıyamettir gitmek veya kop » colaklık » defterini durmek » tuylu meşe » cengi takımı » allah selâmet versin » elinde buyumek »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.