tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boceklenmek » kırbac kurtları » gol ayağı » bicimlendirilmek » gobel » muhurlu » ha babam veya ha babam ha » cakmağıolmayan » inmek » ceperli » cekip cevirmek » iyodur » yukarı goğe doğru olan yanı » boyle » duzey » pirincsi » sigara boreği » faaliyet gostermek » başıdonmek » suzuntu » başında beklemek veya durmak » bak bak » cozelti » veya rejimi değiştirecek bicim » eşcekim » badi badi yurumek veya gitmek » ortodoks » kursu » meydancı avlu bahce gibi yerl » surgulenme » cıkışamamak » ağzınıacmak » inmek » afişci » ayaklarının veya ayağının ucun » adam icine karışmak » cenaze toreni » acıklamak » omursuz » korlenme » radyator » carpışılmak » catık kaş » bicimde değerlendirilmesi huk » donuşturme » gozu hicbir şey gormemek » carnacar » şumul » mulâyim » taşsurmek »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.