tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eli ermez gucu yetmez » yaltakcı » afiyet uzere olmak » ozgunleştirme » cıkış » cırak cıkarmak » buzuktaş » oc » kıratın yanında duran ya huyun » ve katımadde » denk duşmek » hafıza dağarcık » guney noktası » soz yazarı » uzum pekmezi » kuvvetle basmak » başına tac etmek » guler yuz » cağrı » şimşek cakmak » işcevirmek » luzum gormek veya gormemek » oylamaya gecmek » parca » kotu kişi olmak » duğum duğum » sozlu » denir » al » imalâtcı » oncelik » sonuc takımı » kalorifer doşeyen veya onaran » zulâl » kurallıcumle » golgesine sığınmak » acıklaşma » kan beynine cıkmak » maddelerin genel adı » mustebat » ne olacak » cıvlamak » ongorulmek » kırbaclanma » kale cizgisi » uc » bazımadde fiyatlarının ustune » mustahzar » carşaflanma » makam odeneği »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.