tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suryanîce » cığrış » copurlaşmak » hal caresi » ar er » golgeleyiş » tıkac » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » başulke » aclığıoldurmek » gul gibi bakmak » başlıkcı » fındık sıcanı » uslûp » mustahak olmak » sulfurik » başkoşeye kurulmak » nazıgecmek » nukleer enerji » tekduzelik » utu altlığı » hâli veya hâlleri duman olmak » yuksek oğrenim » doğmek » manipulâtor » muvesvis » goğus caprazı » sozu dağıtmak » gonderici » gozluklu yılan » saat acısı » alacaklıcıkmak » tokuc » akşamdan sonra merhaba veya sa » parcalayıcı » gonlu celinmek » oylemesine » flâman » icerik » gonlu bulanmak » bulgurlu kofte » fal acmak veya bakmak » sokel » yuze cıkmak » camaşır makinesi » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » istencsizlik » marksizm » cetince » doşeme »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.