tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biri veya bir şey icin olumsuz » yonetim gideri » yuzlenmek » kılıclama kacmak » duzen » goğus » ımtırak » zayıf duşmek » denizguzeli » cobanpuskulugiller » uzerine cullanmak » turkistanlı » hicbir » hıckıra hıckıra » filipinli » kalcete » uzerinde kalmak » gumbedek » cakmak » ceki taşıgibi » ciğeri parcalanmak » acık » olu » turkceleştirmek » kulbastılık » muhurculuk » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » ucurum » ic salgıbilimi » ıska gecilmek » boldurmek » gonlu cokmek » adamkoku » ozumsenmek » muzevirlik » yazı tebliğ tebligat » arkadaşdeğil arka taşı » icki psikozu » terekkup tarzı » gonul almak veya gonlunu almak » cicekleşmek » komec » pamukcu » caput » ileri gitmek veya varmak » alcacık » ucuc boceği » elektrik duğmesi » gorunmek » munferit »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.