tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutehayyir » parcalarıkaynaştırma işi veya » yuzbaşı » ulke » bekâr kalmak veya yaşamak » kamışkalemleri acmak icin kull » saik » gormek » duşkun » nufus patlaması » intac » yuk arabası » otostopculuk » onlenme » işbirinden bitmek » golge » ağcekmek » tullenme » capak » ağac sansarı » makine cekmek » cubuklu » tureme unlu » politika ile uğraşan kimse si » tefessuh etmek » ortulme » tuba » surmek » parşomen » oğretmek » gune doğrulum » oğuzca » tacik » cevre » ikisi bir kapıya cıkmak » muhurlu » kirec cimento gibi şeyleri su » kuyudan adam cıkarmak » kalp carpıntısı » oylamaya gecmek » usanc » yelolcer » cağırtma » paraşutlu » ahlâkcılık » kacmak » durumu » şeşudu » boylecene » dışa donukluk »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.