tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulâhaza » culûs » gundelik » acısıicine veya yureğine cokme » putur » rahatca » dunya başına dar olmak veya ge » cocuksu » kapısınıcalmak » yuzune karşı » calımsızlık » teheyyuc » yuzyıl » akıcıunsuz » buyutme » tabakcı » adam adama savunma » nazizm » gunun adamı » kopeğe atsan yemez » başıdara duşmek » doşemek » cekce » donmek » ana yon » surpriz yapmak » hoşgorusuzluk » facasınıalmak veya al aşağıetm » zam gormek » allah rızasıicin » cevrelerine saldıklarıkendiler » sulfatlama » bir iddianın gercekliğini inkâ » seyreyle gumburtuyu » boceklenme » karacaylı » ustunuze afiyet veya sağlık » tokatcı » ucleme » kutuk » kostebek » borclu » aksiliği ustunde » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kalbi carpmak » başına calsın » başustu » ozensizlik » fin ugor » lâtifce »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.