tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kın kin » ayın on dordu » catlaklık » omuzlarıcokmek » illuzyonist » ucu herhangi birine dokunmak » carklı » İslâm dininden olan kimse » iz » bircoğu » işbolumu » yatak ortusu » boğurtme » bohca » amerikan salatası » borusu tutmak veya ustunde » comlekci » tumlec » emanet bırakmak veya vermek » durgunluk cokmek » cayırlatmak » veya orulen dikey duzlem » pamukculuk » cırcır » cağa » roproduksiyon » kostek » tokezlemek » suruyu guden kurdu gorur » suruklenme » celikleşmek » sokuntu » bortturmek » goruşmek » oyku » transfuzyon » pusur » sunnet cocuğu » dort cifte » gecimsizlik » muduriyet » haraclı » cepellenmek » teamul » tumu cemiyet » yontma taşcağı » yaşakıtmak veya dokmek » iki dirhem bir cekirdek » cağrı » ettiren ozellik tınnet »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.