tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ilâclık » kâğıtcı » marmara cırasıgibi yakmak veya » orgensel » zumruduanka » tekerlekci » bulunan bolum kafa ser » tullenmek » paydos borusu calmak » butun malların ortaklaşa kulla » icine işlemek » komec » acık » gec kalmak » sabrıtaşmak veya tukenmek » actırma » kostek » bıcak atmak » kacırmak » ust alize » duşeyazmak » sokmek » uslenme » kırbac kurtları » lopur lopur » tabiatustuculuk » gorgulu » ev acmak » sor » duzeltmek » catlatış » a e » dovmecilik » baygınlık gecirmek » sur atlendirme » cevrecilik » kucukucu » kabul kabul etme » kırıp gecirmek » lâğım cukuru » tertipci » boluk » duğuncu » meydan acmak » zaturree » gum gum » psikolojizm » kaymak bağlamak veya tutmak » soydur ceker boktur kokar » mueccel »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.