tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sublimleştirme » tovbe » kalcete » oncel belirleme » aklına takmak veya aklınıtakma » evlâduıyal » kıcın kıcın gitmek » satılık ziftin olsun selânik » reisulkuttap » kacımsama » cakır » doşeme » mustantik » pencelenme » ar yılıdeğil kâr yılı » kocbaşı » donme ekseni » acık ellilik » yureği şişmek » meduz » altlıustlu » şekle sokmak veya koymak » yonetmek gorev ve sorumluluğun » butce yılı » odemeli » balıkcıkazağı » dışborc » soğumolcer » korkunc » bobur » romanyalı » muracaat » urpertmek » frenk » bicimselleştirmek » yonlu » kafkasyalı » emek » ticanîlik » alkışcı » ilişkilerin butunu iktisat » cozuntu » biri veya bir şey icin olumsuz » ilâcsız » bir ben bir de allah bilir » acık hava sineması » acısoylemek » cıkılatmak » bal ciceği » sı si su su »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.