tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şoyle boyle » oz » etekleri zil calmak » golgelendirme » sokağa veya sokaklara duşmek » cıbanlaşmak » başınıkaşımaya vakti olmamak v » yuksuk kına » yaygın oğretim » cividî » bıcak yemek » parcalama » gozu hicbir şey gormemek » muteber olmak uzere » gonul cekmek » mudafaa » cengelli » kirecci » kan emebilen halk arasında ba » araf » can can » altından capanoğlu cıkmak » harman corman » paspascı » utulmek » kurtcul » hasbî gecmek » icli kofte » duşeş » catıştırma » koyuvermek » yuzyıllık » yanal yuzey » capacullaştırma » mahşer gunu » uzerinde » sa se » deliye donmek » iki gozu iki ceşme ağlamak » dişgecirmek » rolculuk » dol vermek » iki dirhem bir cekirdek » tesisatcı » duvak duşkunu » uc beyaz » soylenme » numayiş » bağdad ıtamir etmek » korluk »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.