tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ackılamak » mısır ozu » şimşek cakmak » yoresellik » pencere acmak » gunah kecisi » parcalarıkaynaştırma işi veya » cizgili » cd » enayi dumbeleği » cekimsiz » catlak zurna » bircoğu » vucut vermek » misyon ustlenmek » ıp ip up up » on » selâm verdik borclu cıktık » acıklama » soz almak » cirozlaşma » kuplere binmek » utu makinesi » hıncahınc » duşuk » cayır teresi » seyrekce » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » yuz » cevirme » terbiyeli corba » duden » telâşe muduru » ure » vasatî sur at » munhani » ruşvet vermek » soz kesimi » mucellitlik » bayrak toreni » gevrek gevrek gulmek » uretim gucleri » mandallı uzerinde mandal bulu » ciğnenmek » ciğneniş » işaretci » keci yolu » bukulu » alt alta ust uste » melul mahzun »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.