tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşundurmelik » alcak kavuşum » cile » beşeriyetcilik » davranmak saygıgostermek soz » turk kupası » arkalıc » tahaccur » İngiliz sicimi veya ipi ile as » protestan » gocen » civicilik » bicimini alır hidrojenle oksi » yurutulmek » şenlik gormemiş » cokmek » guvence akcesi » guzel » pestilini cıkarmak » babaîlik » calkalamak » kapsamına alma veya alınma » kucuk gezegen » meden » ustunde kalmak » bicimlenme » kırık dokuk » kacılma » arabanın on tekerleği nereden » donmek » almanlaştırma » kim oluyor » devir acmak » işine bak » gumruk kanunu » soydur ceker boktur kokar » camurluk » gostermek » diline dolamak virt etmek veya » allah yuru ya kulum demiş » nogay » govem eriği » cağıltı » cifteli » yuz » soğuşmek » cumleten » mucellithane » kudum » dışına cıkmak »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.