tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecmek » dunyalı » değişen arac » ihtilâc etmek » muvezzilik » kor topal » iyilik etmek veya yapmak » enstrumantalizm » varlık gostermek » aryanizm » catılmışkirişsistemi » sukûnet » yururlukten kaldırmak » muezzin » cikolata » curuk » okuz soğuğu » akrobat » başıdonmek » yere hızlıca surtulduğunde haf » oluşturduğu tuzel varlık » nazikce » gomulu » palyaco » almanlaştırmak » tuplemek » bulbul » icinden cıkamamak » yuklenme » ceddine lânet veya yedi ceddin » ciğeri parcalanmak » gece » kelebek gozluk » yuk arabası » urunsuz » kok » canak yalamak » şeylerden her biri tabaka » sefalet cekmek » icinde kaybolmak » kaya guvercini » ilâc » kullanılır » kaşgoz etmek » elini surmemek » allah ın kulu » catırdamak » mubah gormek » yuksunme » mustahak »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.