tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muşkulâtlı » yuzustu bırakmak » orman gulu » acısıicine veya yureğine cokme » oğle vakti » koyuvermek » kacmak » koza cekmek » yukselme » etinden et koparmak veya kesme » yarıgocebelik » kızağa cekmek » kor şans » yoneylem » carşaflatmak » ugandalı » fıcı » kulfetsizce » calımlanmak » doğaustuculuk » yururlukte bulunmak » muntahap » ulku » uclu » kullanılır » gozler onune sermek » yalancıcıkmak » yarasın » şukreyleme » kalenderiye » butce acığı » hamaratca » gonul ferahlığı » yer demir gok bakır » celik » ucurmak » ozengenlik » şakaklarıağarmak veya beyazlan » yuk » cıkır cıkır » ilâhiyatcı » guven yazısı » ustelik » edi » ilginclik » tutsuleme » duşkun » surek » ucteker » burnunun ucunu gormemek »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.