tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
direktorluk » comertleşmek » ağcekmek » gecindirme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » puturlu » cıkma » koşkerlik » odlekce » iki cenetliler » dona cekmek » hurc » paradan cıkmak » cekilme » acılıştoreni » uc duzlemli » hem İsa yıhem de musa yımemnun » duşup kalkmak » başustu » allah ın hikmeti » diktatorluk etmek » yırtmac » değirmenin suyu nereden geliyo » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » olcusuzluk » tartışma goturmek » otumluleşme » cerkez » cıta » oru » ettiren ozellik tınnet » ilâc yazmak » uzum salkımı » doğu bloku » buyultme » lutfeylemek » mudafaa etmek » kure » buyuk baba » cerezlenmek » derme catma » gostertmek » olu dil » erkec » markscılık » istenc » isim govdesi » ters turs » sarıkcı » celtek »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.