tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuk » orgutculuk » yıldızıveya yıldızları barışma » kuffar » hareketli parca » rusca » işi e dokmek » bıcak atmak » gorev aldığıaskerî harekât » utcu » gozetici » techil » dem cekmek » cene yarıştırma » devletlerin uyrukları » carpıcılık » donup dolaşmak veya done dolaş » capacılık » gudumlu sanat » burume » bocek gibi » cilingirlik » metal parca » sozu sohbeti yerinde » um » oğurleşmek » bolumunden her biri sezon » citmik » soz » musellem » buzmek » on tasım » gormez » paraşutcu » gostermeci » cupra » celik parca » diktatorluk » cın tutmak » puturlenme » ic deri » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » sungu » kamışcık » yekvucut » nefesli calgı » ic hat » kulkedisi » kusur etmek veya etmemek » cocukluğu tutmak »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.