tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bilim eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
diz ustu cokmek » gozeme » yureğinden gelmek » oğul cıkarmak » caycı » berber cırağı » taaccup » kalın unlulerle art damak patl » lufere cıkmak » bilek gucu » hicleme » bunye » yureği burkulmak » dort işlem » butunlemek » cokmek » cam yunu » kırbac kurtları » koza cekmek » calgıorağı » gozunde tutmek » buyukken daha kucuk duruma get » surgun » entelektuel » amaclamak » indirme bindirme » ay cekirdeği » cıyanlık » suruden ayrılan koyunu veya ku » vandal » unlem işareti » biletci » orgen » adliye encumeni » dun bir bugun iki » pacasız » surumek » kâğıtcılık » himaye etmek » kulliyen » ustune oturmak » evolusyon » kumelenme » kır ciceği » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dikce » gununu doldurmak » futuroloji » abanozdan yapılmışdilenci cana » dilekce »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.