tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icinden cıkamamak » sapcık » gorunuşte » koyleşme » gonlu celinmek » taşınmaz varlıklarıile bunları » tat » cul » kara duzen » donem » kayıkcıkavgası » cevre » taammum etmek » carpık » bilinc akışı » isyan bayrağınıacmak » uşumek » kumbet » yola cıkmak » gubre boceği » cangırdama » elini ayağınıkesmek veya cekme » imdatcı » manipulâtor » durac » burnunun ucunu gormemek » ceneleşmek » yapışık ceneliler » ic acıcı » derin derin duşunmek » kuzu cevirmek » hızır gibi yetişmek » orseleniş » olu gozu kadar » bok yemenin arapcası » bankadan cekmek veya almak » kokenli » kervankıran » muhafaza etmek veya edilmek » kıyakcı » davul dengi dengine diye calar » icine dert olmak » soylemek » sutsuz » muslukcu » doke doke » ictima » kafasına vur ekmeğini elinden » hoşmerim » sacmalaşmak »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.