tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muvezzi » kılıc kuşanma » mesele cıkarmak » ahbap cavuşlar » yaşıyerde veya toprakta sayıla » şovalye yuzuğu » imtizac » catışmak » karikaturluk » sebep olan fiziksel enerji ha » yabanî gul » carşılı » anlam cıkarmak » gucu » yarıklardan her biri » kırc » bunların arasınıdolduran ozek » inmek » kamcıbaşı » yukarı goğe doğru olan yanı » şeylerden her biri tabaka » buzdurme » gormek » hareketlerde bulunmak » antep fıstığı » faca » tibetce » buk » nişanıatmak veya bozmak » duzelmek » hava suzgeci » kopukleniş » ufurmek » koşekleme » butunleyici » bıcaklamak » gece » gozunde buyumek » guvenlik » kıpık gozlu » dama oynanan taş » cuvalcılık » cekme » capak » tuylenme » cektirmek » hiccilik » dokuk » kırıkcılık » buklum »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.