tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağ » koltukcu » sessizliğe gomulmek » suzgunluk » sıcırganlık » ağzıtorba değil ki buzesin » individualist » cokelek » ciğtoprak » kacıkca » helenizm » goruş » cıkışmak » gonul birliği » duldul » carpışma » sapınc » kokorecci » allah selâmet versin » musademe » kâğıt yapraklarından her biri » mes ut etmek » ruhiyatcı » ikiyuzlu » kakac » kaşcatmak » aklına tukurmek » doğen » ulke » hazırlıksız olmak veya bulunma » acık pembe » allah mubarek etsin » » arap » ipcik » cok gozeli » dunyalar biri in oldu » guluncleştirmek » duşukluk » golcul » golgesine sığınmak » goz gezdirmek » muzik bilimi » figur » ı i u u » boru calmak » yenidunya » cok tasım » bilincsizlik » yapılan cıkmaz yazıveya resim »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.