tdk sözlük TDK Sözlük

 

bilim eş anlamı nedir

bilim eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bilim eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bilim eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük bilim eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu gonlu acılmak » olumu op » suruklemek » capak » cil cil » âşığa bağdad sorulmaz » ustunde dokulmek » oluşan cok duzlemli cisim men » calkağı » bicimlerde tutturmalık » oğurtlemek » odevli » yeniceri ocağı » cepheden hucuma gecmek » can ciceği » kaldırım muhendisi » kubizm » gozu olmak » alcaltı » guneşlenme » emekci » gomlek eskitmek » koylu » ruhu bile duymamak » catlamak » canlısı » yangına korukle gitmek » goğus gecirmek » sağlayan parca » mutebahhir » yedekci » hukumsuz » faca etmek » telli balıkcıl » acıklığa kavuşturmak » uşengeclik » duzluk » kacmak » kolen olayım » iki cenetli » civilemek » pic » actıağzını yumdu gozunu » gercek dışılık » medica » barışcılık » gumrukcu » mudebbir » carpışmak » butunlemeye kalmak »

bilim_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve bilim_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bilim_eş_anlamı_nedir nedir ve bilim_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.