tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cengel iğnesi » ara konakcı » okcu » icerlemek » cıkış » ak mıkara mıonune duşunce goru » sırasına getirmek veya sırasın » muzaheret » mel unca » kendini gostermek » cumle » mahkemelik olmak biri başkasıy » calkalama » karidesci » on teker » kazan kaldırmak veya devirmek » koseği » yanışolcer » odeşmek » one sermek » yureğine bir şey cokmek » dokulmek » atıp veya atmak tutmak » fırcalanma » huseynî » puskurtulmek » sap cekmek » zuhre » portlemek » fırtına cıkmak » cıldırış » odenek » korleşmek » koprucuk kemiği » curum » mulemma » kulhanbeyce » ak duşmek » ucucu » kırsal nufus » gunsuler » terakum » şafak sokmek » başıyastık yuzu gormemek » tefessuh » cucelik » perde cekmek » nakliyatcılık » ağzıyla kuştutsa » guveniş »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.