tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceteleştirme » ickin » kahrıcekilir » catık cehre » tespih cekmek » acık oturum » prescilik » izletmek » gurultuye gelmek » gocmenleşme » regaip gecesi » gormemezliğe gelmek » guneşcarpmak » kerteriz almak veya etmek » mulk » hastahaneye kaldırmak veya yat » gozunde şimşek cakmak » yuzune gulmek » sunnetsiz » iki arada bir derede kalmak » gozlerini devirmek » golgelendirmek » ozel kesim » husun » sonuk » protestanlık » kırdırmak işini yaptırmak » ustunc » duşuk yapmak » capkımak » cizginmek » carpılış » gibi birtakım makinelerin işle » nazileştirmek » arkalıc » guclenme » yuruk at yemini artırır » cileden cıkarmak » gozunu toprak doyursun » buddhizm » mururuzaman » dunurluk » daş taş » bayramîlik » ecel şerbeti icmek » arkasında yer alan alfabetik l » yuklenmek » ilâclı » bağbıcağı » dukluk »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.