tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bozguna uğramak veya vermek » cantadan yetişmek » roportor » emanet bırakmak veya vermek » beyin gocu » cilâlıtaşdevri » eşbasınc » dağsercesi » dolek » uzerine tuz biber ekmek » keceli » sakatcı » zangoc » yer cokuntusu » yukselti » bulaşıkcı » donelme » murettip » anlamaya yarayan sınama » duzen vermek duzene koymak vey » cil » alt alta ust uste » mucahit » catıcı » mef ul » ekmek duşmanı » servisi yapılan yemek » ıskatcı » bırakılan mulk veya para » parca » onlemek » vadesi gelmek veya yetmek » uzerine » inmek » maarifci » arac » halkcı » karayca » termonukleer » goturmek » uşuşmek » ortbas » salkım soğut » cepel » kıcın kıcın gitmek » ağackesen » gece ucuşu » ustubec » pata cakmak » vurdumduymaz kor ayvaz olmak »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.