tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urunsuz » belirtilen bolum » iceri » ala yuntlu » maddenin icinden yavaşyavaşgec » bid at » bayram gunu » maoculuk » rotuşcu » lâğım doşemi » elimi sallasam ellisi başımıs » nefesi kesilmek daralmak veya » tepesinde havan dovmek veya de » ara cumle » cenesini tutmak » paragoz » uzengi kayışı » yeterlik onergesi » ayağınısurumek » fayanscılık » dallarınıkısaltmak » suclandırılma » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » temizlemek veya parlatmak icin » gozler onune sermek » adıdeliye cıkmak » durgunluk cokmek » harala gurele » şeref kıt ası » umit etmek » insan icine cıkmak » goruşturme » altıkardeş » kuru kofte » tek acıklık bulunan ocak » kızağa cekmek » mavimtırak esmer renkte bir el » kacan kacana » icini kemirmek » zor alıma carpmak » hesaba almak veya hesaba katma » mujdelenme » guc kazanmak icin calışmaya ar » kırmızıgomlek » surumcemede bırakmak » miktar ile indirimden sonraki » puskuruk taş » gercekcilik » goze gorunmemek » uşuntu »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.