tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kul sıkılmayınca hızır yetişme » sut calmak » uscavuş » grizuolcer » kecilik etmek » lokma gozlu » devlet duşkunu » buyuk tansiyon » başına cıkarmak » muvezzilik » duzguncu » carpılı » cingene parası » gormek » koreltmek » deniz ussu » masa ustu yayıncılık » cimen » koşeklemek » nufuz etmek » tervic » uretimsel » acısınıcıkarmak » ruslaştırma » bandrollu » comelmek » ferman cıkarmak » gozu kalmak » gecmek » goden bağırsağı » gibi birtakım makinelerin işle » karikaturize » kulhanî » allah buyuktur » cağma » sun î gubre » hamam boceğigiller » dır dir dur dur tır » cocuk » dile dillere duşmek » ağac » musterih » amerikanca » canın isterse » turkî » guluncluk » başkoşeye kurulmak » şomizye » ici kan ağlamak » nufuzkâr »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.