tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carşaf » vasıflıişci » cığır » iki kere iki dort eder » sıfat fiil » cıkarım » armatorluk » gonul avlamak » mubadil » gozunu dort acmak » dolmuşucak » lâcin » a e » kirecleşmek » isim koku » gozleri ışık icinde veya ışıkl » duzeysiz » hucum » gurbet cekmek » bir madde » oğurtlemek » kınalar yakmak » cingene cergesinde musandıra n » koyleşmek » sanatcı » yalcın » uzerinde » gucenilme » kotu » tumorleşmek » tokaclanma » on yargı » tumorleşme » inanılan iyilik kaynağı » basınclamak » ledun ilmi » ari » kuzey kutbu » calışma » suslendirmek » ongorulmek » catal civi » musamahasızlık » kuru hasır veya kilim ustunde » sokak cocuğu » gollenme » cocuk yapmak » tumsek » dağda buyumuş » celik »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.