tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
verilmesi ve bu mulkiyetin bir » suspansiyon » yeni gineli » gizil guc » c » arpacıkumrusu gibi duşunmek » gocurmek » surunme » bir avuc » tefeul » harclı » kacırma » ortalık duzelmek » susleyici » uyku basmak veya bastırmak » muesses » kendini gosteren ve bulaşıcıol » leninci » keşkulufukara » giysi » cıkışbelgesi » donuşme » t t » durumu duzelmek » kultur akımı » uc beyliği » hafta sekiz gun dokuz » cokuntu » picleşme » kavunici » kendi duşen ağlamaz » gucendirmek » kavara cekmek » sırat koprusunden gecmek » tevellut » cicek cıkarmak » elcim » yer tutmak veya tutmamak » kader talih » ozendirmek » girintisiz cıkıntısız » tahakkum » aza sormuşlar nereye coğun » odun vermek » kulağınıcınlatmak » bağlayıcı bağlama niteliği ol » yuz vermek » puf noktası » mart kapıdan baktırır kazma k » kus »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.