tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylenilme » kıvanclanmak » cokkun » ceza gormek » orgutleniş » dondurmek » bir cırpıda » tac beyit » ic işleri » daha bircok şeylerin yapımında » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » veresiye karşıtı » muşirlik » aristotelesci » civit otu » rh » kotek yemek » uzumun copu armudun sapıvar de » duşey » ustune ustune gitmek » oncel » etmek » kasetci » cevrelemek » gabardıc » ardıc otu » canaksıhucreler » bukuluş » caca » ırkcılık » vadesi gelmek veya yetmek » aykırıduşmek » altınıustune getirmek » termonukleer » a dan z ye kadar » sıcan yolu » ceneleşmek » gunahınıcekmek » olmez cicek » mustehcen » gok kuşağı » koku » barışgoruşolmak » duruma gelmek » yurunmek » ı i » cabuklaşma » gozu gitmek » lutfeylemek » sozu acılmak »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.