tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pencuyek » ortturmek » icilme » gozunun onunden gitmemek » işi cıkmak » camat » cimen » calgı » lâcka olmak » acık liman » zayice » hint tavuğu » elden cıkarmak » adres bırakmak gostermek veya » ciftleme » rum » yanından bile gecmemiş » muhurleme » altmışdortluk » hadise cıkarmak » gecmek » gece ucuşu » cıplak » hat cekmek » cağdışı » bezekci » yuksek yaylak » hırlımıdır hırsız mıdır » vesveseye duşmek » medica » surgun » celim » sonradan gorme » rucu etmek » koruk » ır ir ur ur » yuz yuze kalmak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » donme ekseni » ele gune veya ele gune karşı » boduc » coğumsamak » kacırma » catallı » kosteksiz » noktalama işareti » karşıtı » kosteklenmek » dumen kullanmak » tekâsuf etmek »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.