tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kinin sulfatı » ustunde » telli calgılar » dadaist » sulus » kacırılmak » belirtec » iceriye atmak almak veya tıkam » tunus gediği » tertipci » harac » ağacıkurt insanıdert yer » olum oranı » dilekce » bin bir ayak bir ayak ustune » ozursuz » tazıo tazıama culu değişmiş » zam gormek » kısıkca » gun kavuşmak » unsuzunu gosterir » kumukca » gecindirmek » ortusuz » parantez acmak » kaşıkcı » kulakcı » hayal gucu » ayağıyuruten baştır » yayla cayırı » odunsuz » iraklaşmak » uzmek » katır tepmişe donmek » icme » hanya yıkonya yıgostermek veya » cıkmak » huda » hint kamışı » tab an » zulfuyâr » one surmek » cifte » topceker » mulhem olmak » dualist » cığırmak » ure » goğuslemek » cıkarım »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.