tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sovmek » suru » ışık canağı » golgelenmek » lektor » durum » olculebilir » bir istek ve surerlik bildirir » evirmek cevirmek » dışborc » goğsu daralmak veya tıkanmak » uzerinde kalmak » stereoskopik cift » dol yolu » cihanşumul » gomulduruk » eğmur » suline » guzel » aldanc » mece » acık onerme » citilmek » zubde » icli kofte » cingene kavgası » lâmba acmak » hayal gucu » teberruk » yağma hasan ın boreği » su urunleri » koşkerlik » dort bir taraf veya yan » kulağıkirişte veya tetikte olm » gecmez » cokca » cişetmek » ciğlik » kulhancı » cıtlatış » hafifletici sebep bi » dalınc » guldu gulecek » tahayyul etmek » turlu turlu » pence » adamına gore » calkalamak » gucsuzluk » ağzınıbıcak acmamak »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.