tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
reaktor » gozune ilişmek » goz yummak » katolik » nesne » kultur sitesi » kampcılık » lâpcın » fişekci » kıc » dağcileği » turkce » icin » cotra » cam sakızıgibi » anlıkcılık » gurultu cıkmak » organikci » gosteri » zahmet etmek zahmete girmek ve » runik » yağlıharc » mujde » nobetleşe » vererek yansıtma yoluyla oynat » coğullamak » yuklem obeği » bağrışcağrış » batıl inanc » koskelmek » kurulu duzen » odenmek » ad govdesi » tutturme » aristotelescilik » duşkunler evi » calık kavak » meydan dayağına cekmek » cenesini bıcak acmamak » cenesi atmak » boyunca cocuğu olmak » mudahil » kirec sondurmek » indukleme » boğazıduğumlenmek » duğununde kalburla elekle su t » bilim » cıplak maden » kuvveden fiile cıkarmak » goz »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.