tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teverrum etmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » su gibi aziz ol » dovuşken » iyiye iyi kotuye kotu demek » gozu kızmak » kazak » eğik bicme » yukarı goğe doğru olan yanı » dili varmak veya varmamak » boluk » mes ut » yonetmelik » duzecleme » gorucuye cıkmak » beliren olumle sonuclanan has » guzergâh » kornetci » kırgızca » muhre » yuzunden » yapay bobrek » kaldırım ciğnemek » cak » calıştırılmak » abdal » gonul borclusu » ayın on dordu gibi » citişmek » her tur gosteri yapmaya uygun » huviyet cuzdanı » doğma buyume » cekine cekine » muşkulleşme » su yuzu gormemiş » ici beni yakar dışıeli veya s » kose sakal » museccel » yuz bulmak » toplumcu gercekcilik » ureme » dinclik » gecim » rusca » dumenci » icten » hâli uzere » cakmak cakmak » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » etmediğini bırakmamak veya kom »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.