tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıskatcı » afrikalı » koturum » dumanıustunde » acık tohumlular » boğur » olculu bicili » yorunge » mustevli » yureklilik » cıban başvermek » arguman » yerinden yonetim » boşluk » surmek » helvacıkoku » buyukseme » guneşyanığı » ceşnici » icgudusel » onleyen eğik bolum » gozetletme » oğuzca » yuksek basınc » cocuk oyuncağı » us » calışmak » samur kurk » eğir koku » cıkmak » sigara boceği » dortnala kaldırmak » başkonakcı » ust yapı » kiremitcilik » gercek varlığıinkâr eden aşırı » cok tasım » tavukgoğsu » cıkmaza sokmak » cekemez » yetişen bir ağaccık corylus av » gok kır » baltık » muhliye » suzule suzule » lupletmek » zıvanadan cıkarmak » bugunku tavuk yarınki kazdan i » guzel » bir tatlı »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.