tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kufe » summettedarik » uzumcu » cirkince » acık bono » toskuru » gonullu » vukua gelmek veya vuku bulmak » suluk gibi » eline duşmek » ucuculuk » yoreselleşmek » imza atmak veya bir şeyi imza » cıkmak » bahaîlik » paylaşmış benzer odevlerle yu » solpumek » câk » kun » uzerine uzerine gitmek » duzelti » icine cekmek » işini gormek » gelini ata bindirmişler ya na » ar er » buldukca bunar veya bulmuşda b » gozunden surmeyi calmak » zihnini celmek » acıktan para kazanmak » departman » calmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » tu » yonetim gideri » kotucul » gumuşcun » coğulluk » şeytan gecmişgibi » se » boşsoz » soylenmek » efendime soyleyeyim » polonez » ipin ucunu kacırmak » gerekce » soz etmek » goruşturulme » metal veya plâstik arac » rağbet etmek veya gostermek » cuce »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.