tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kelepceli » oz » kopuklenmek » istirham etmek veya istirhamda » gozu onunde » danalar gibi bağırmak veya boğ » ceker » colleşme » dort » yuz etmek » tunguz » romanoloji » kulfetsiz » sıcak yuz gostermek » ozeme » ilâclanış » uzerine duşmek » tavşan boku gibi ne kokar ne » tutsulemek » icsiz » kuafor » buyuk oynamak » goruşturulmek » soylenilmek » cay vermek » kopurmek » mukerreren » afiyet uzere olmak » cıkışyolu » gorme » kırcıllanma » kredi acmak » donem » cozmek » berat kandili » cımacılık » cakıldatma » cirişlemek » capulacılık » kalburustu » kanada geyiği » cevre bilimsel » cennete cevirmek » cokek » gerceğe aykırılık » eklemek karıştırmak ilâve et » ozel televizyon » kazak » karidesci » gonlu cekmek »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.