tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıt a » duşundurmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » okleme » kapanmak ortulmek » kacıkca » cekmek » aslıcıkmak » adana kebabı » ortak tumlec » kurek cezası » gocermek » likor bardağı » cınsabah » riyazet diyet rejim » ceyizli » dulger balığı » İcine karışan demir hidroksit » s » gosterge » pufur pufur » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » gecim derdi » demir uzerinde » think tank » soz duşurmek » im » dizustu » kotulenmek » cekimsizlik » genel mudurluk » ha babam veya ha babam ha » mekanikcilik » sutre » cağrılmak » babasına cekmek » boburtu » cıtırdatış » cemaatimuslimin » karekok almak » dokulgen » arap rakamları » istifcilik » nam vermek veya salmak » gundelikli » ikindiuzeri » baştan cıkmak » yonelik » terlikcilik » tuylendirme »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.