tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celişme » catışma » canına tukurduğumun veya ufurd » lisan » puskurtme » doluya koydum almadı boşa koy » buyuleme » eyer kapatmak veya kapamak » arkac » oynakca » naturist » gun balı » nişan yuzuğu » calınmak » gurcu » omur torpusu » badana etmek veya vurmak » kıraclaşma » lok gibi oturmak veya cokmek » geciştirmek » ceşnileme » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yaka bir tarafta paca bir tar » vererek yansıtma yoluyla oynat » canak uzengi » tezekkur » serde var » kutlemek » struktur » marmara cırasıgibi yakmak veya » yağma hasan ın boreği » sazlısozlu » gormezden gelmek » gonlunu pazara cıkarmak » jubile » duğun evi gibi » ciceklenme » hidr hidro » kan govdeyi goturmek » puskurme » yuzlemece » cıtır cıtır konuşmak » buzulme » ok yaydan veya yayından cıkmak » gokce » elinden kan cıkmak » gormezlikten gelmek » şeytana kulâhıveya pabucu ters » aliyyulâlâ » itin gotune veya kıcına sokmak »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.