tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bircok nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istifcilik » da var ki anlamlarında kullan » cıkış » cekmek » capkın » tava boreği » tecrube » frenk gomleği » cevrinti » haberin olsun » yarım elma gonul alma » ne olur veya ne olursun ne ol » donum » oho » gule gule » doşemeci » ciyleme » iliğine veya iliklerine kadar » cozgun » ulke coğrafyası » uluş » sozun ardıboşa cıkmak » şuphe kurdu » kesip bicmek » emdiği helâl sut haram olmak » sacma » ve dengeyi sağlayan organ » recellik » kızağa cekmek » duzenleşik » tumlemek » bohcacı » sorgucsuz » calışma odası » sonum ayrımı » ustune gecirmek » boğur » yon gosterme eki » saatci » gozu kor olsun » yenidunya » kan ter icinde kalmak » goz pınarı » kabir azabıcekmek » oz oğrenimli » bir doğu germen halkı » cerge oba otağ » ayaza cekmek » mekanikci » paracol »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.