tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bac » zac yağı » başdondurucu » cekmek » ici dayanmamak » zam gormek » gonul eğlendirmek » kuresel gok bilimi » golleşmek » gun doğmadan kimliği soylenmez » cocuk olmak » kucuk capta » romalı » yureği oynamak » kafayıyere vurmak » sozlenme » cekecek » mezur » gozleri cukura gitmek veya kac » bahcıvanlık » keciye can kaygısı kasaba et » merih » duzenek » mutalâa » sozcuk » capar » capar » kor kandil » cam goz » bahaî » sepetcilik » cizgi » başına işcıkmak » ozentisiz » gun koymak » gobek » nispetci » duzgunluk » cuhcuh » buğusu ustunde » siyasetci » yer tutmak veya tutmamak » calmadan oynamak » muvafık bulmamak » eğen » aktorluk » konsolide butce » capanoğlu » kulağına soylemek » carmıh »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.