tdk sözlük TDK Sözlük

 

bircok nasıl yazılır

bircok nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bircok nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bircok nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük bircok nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el openlerin cok olsun » muk » kotu gozle bakmak » sırca koşkte oturan komşusuna » mutekellim » surdurme » gozlerinde şimşek veya şimşekl » yeni gercekci » temas etmek veya biriyle temas » donme » tezayut etmek » calkalanma » methusena » depremcizer » cıkarılmak » sokmek » iki eli şakaklarında duşunmek » iltibasa yol acmak » otre » demir gibi cok sağlam » orgutlendirme » rontgencilik » ceşit » cıkarmak » elini surmemek » goz kırpmamak » duzgun » cumleten » cobanduduğu » dort duvar arasında kalmak » mubarek » panturkizm » yısa beraber » formulleşmek » mozaikci » carşaflama » denize dokmek » işini gormek » uzun oyku » insanoğlu ciğsut emmiş » kokleştirmek » camur deryası » başıyastığa duşmek » tupculuk » eşyanın yapımında kullanılan b » şipşakcılık » fulûs » hastalıklarının genel adı » cekiclemek » cember kayık »

bircok_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve bircok_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bircok_nasıl_yazılır nedir ve bircok_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.