tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capraz kafiye » muteveccih » olenle olunmez » kesesine gore » ustune yok » ahcı » dingo nun ahırı » norotik kişilik » rumî » aktore » oparlor » yuruyuşe gecmek » cacık cecik » verilen unvan » cingenece » gecen » fume » duşme » murai » ikinci dizeleri birinci beyitl » karanlığa gomulmek » bîcarelik » boşluk » merak sarmak duymak veya salma » kusturmek » guneybalığı » ust uste » kuşatma ihata » ihtiyac » cığır » usderi » alev bacayıveya sacağı sarmak » ortme » duşuk » nazariyatcı » sayıp dokmek » başına belâ olmak veya kesilme » tekaudiye » eteği duşuk » ici geniş » gureşcilik » cabuklaşma » bezekci » ırgat gibi calışmak » siyasetcilik » gunluk » urpertici » başında değirmen cevirmek » takunyasıolan » doşeme »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.