tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruzgâr ustu » gubrelenmek » urkutucu » otoparkcı » kor kurttan bile vazgecmemek » duğun dernek » muteharrik » hacamat etmek veya yapmak » yurek burkmak » bombardıman ucağı » gumruk » icgudu » cağırılma » macar » yoğurt calmak » karikaturize etmek » cekmek » ağaclaşma » ihaleye cıkarılmak » genişunlu » ukraynalı » ozerkleşmek » muteveccihen » yumuk gozlu » ucretli » kotu kotu duşunmek » ıska gecmek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » sumsuk » tuyleri urpermek » urpermek » tat » polonez » emanetci » deniz gecişi » tuzel kişilik » cok karılılık » oneri » gunduzsefası » kantarlıkufur » buyuk tansiyon » gulme » toplum icincilik » goce » profesorluk » orumceklenmek » cadır yıkmak » fır donmek » Şeker bayramı » beşyuzluk »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.