tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gocen » korkulu ruya veya duş gormekte » kosteği kırmak » gazla » zulâl » gonlunu sondurmek » gul rengi » mubadil » ustune tuz biber ekmek » koc yiğit » yenicerilik » duyuustu » uzunluk olcusu » durumunda olmak veya bulunmak » ikametgâh ilmuhaberi » sokmek » cıyanlık etmek » tek ceneklilik » notrleştirme » bibliyotekci » percinleşme » gum gum » boşatıp dolu tutmak vurmak » kaşgoz etmek » bukulgen » mavimtırak esmer renkte bir el » batoz » den eylemek » ne mumkun » civilenmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » son ses duşmesi » ceşnilemek » yuzustu » album » yukselme » duygularıacığa vurmak » kooperatifci » comce » nobetci » kılıc pabucu » ar er » boncukculuk » tekercalar » on soruşturma » cifte » acılmak » muddetli » uretimlik » ceyizlenme »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.