tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzen » lutercilik » mechulât » gonul kimi severse guzel odur » yuzuğu geriye cevirmek » icimlik » torelcilik » duz tumlec » icine dokunmak » cekme » balıkcıkazağı » gosteri » gun yağmuru » cikolatacı » mektep kacağı » yuksuk otu » yureği pek » denize duşen yılana sarılır » ilâclı » cayırlı » daha bircok şeylerin yapımında » sosyal duzen » can gozdesi » kucumsemek » acık » ictikleri su ayrıgitmemek » uleştirim » beyazın adı esmerin tadı » demir uzerinde » tart sucu » trost » yuzune bakılmaz » dalgıc kuşları » bacasıtutmez olmak » bonkorluk » ahbaplığa dokmek » uzgorur » cay bardağı » mujdeli » yoneticilik » cığrışma » turku » tur » kotuleşme » putur putur » muzik bilimci » ucgen » şeylerden her biri tabaka » dol almak » mucellithane »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.