tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukseğe cıkmak » otu cek kokune bak » guc » cordek » iceri girmek » alt bolum » yarasın » fır donmek » kacık oz » guvence » ic » kuşsutu ile beslemek » hesap etmek kitap etmek » tarih oncesi » pancar gibi olmak veya pancar » zuğurt » dili damağına yapışmak veya di » gorgu kuralları » bolumunden her biri sezon » citmik » hurriyetci » resmigecit » ciftelenme » acıkağız » duz unlu » cağcıllık » caprazlama » kufecilik » burudet » emec » mutereddit » uşutmek » murekkep balığı » koskelmek » kargın » alıc » surgulenmek » diskcilik » cok şukur » ciceksiz bitkiler » canıyurekten » sozcuk » vucut bulmak » her tur gosteri yapmaya uygun » belediye encumeni » gulecen » sen bilirsin veya siz bilirsin » ordek » duzeni feodalite » avurt unsuzu »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.