tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konakcı » serdumen » oz » lâz » buyume » purneşe » aba altından değnek sopa goste » guneş » başa gecmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » nuruceşmim » değişiklik onergesi » aklınıkacırmak » balcak » yetenek ve genel gidişdurumlar » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » yuzu kara » maddelerden oluşan varlığın he » ayaklar baş başlar ayak olmak » cekmek » tatarsı » flâmanca » istimzac etmek » duşunce alışverişi » ozdeşleme » toz » cıtırdatış » actırma kutuyu soyletme kotuy » kilimci ile kor hacı » kılıccı » allah ın hikmeti » celiksi » ız » yayla corbası » tovbe ayları » acıktan tayin » inanclılık » mulâhazat hanesi » catkılı » bir şeyler veya bir şey olmak » hint bezelyesi » hırtlambasıcıkmak » yarışcılık » la » tıpıştıpışyurumek » gozu veya gozleri ustunde kalm » ata et ite ot vermek » işcevirmek » carka vermek veya carka cektir » deniz durmak veya duşmek »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.