tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırılıp dokulmek » deliye donmek » duzgu » goz yummak » sıcrayış » doşemeci » kırıp gecirmek » tokezleme » carşılı » entelektuel » yamac » sıfıra sıfır elde var sıfır » hayvan derisi » işcevirmek » kuflenmek » coban aldıbağa gitti kurt ald » olmayan bağımsız hur » yahudi tapınağı » boynunu bukmek » orgutlenme » tavan supurgesi » turuncgillerden hindistan da » koruk » kokun gecmesi » caycı » yerlerde yetişen bir bitki me » tutsulemek » her biri mesame » cakıldak » nesne obeği » burnu surtulmek veya burnu sur » şeytan gecmişgibi » calışma karnesi » kopurmek » guler yuzluluk » amerika elması » geciş » capmak » ozbek » haber studyosu » işin icinden cıkmak veya sıyrı » got » ortaklaşa alışkanlıkların tut » ticaret kanunu » secim yapmak » aramak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cavun » fiil govdesi » sacıştırmak »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.