tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılık kıyafet duşkunu » plâncete » namutenahi » kosele » suzgeclemek » cokluk eki » cevriliş » sarıciğdem » kacak » capasız » ağırlık basmak veya cokmek » olay cıkarmak » gomulme » dem cekmek » etcik » icine sinmek veya sinmemek » sız siz suz suz » ne ne » allah ın evi » toplandığıbolum » normal vucut sıcaklığı icinde » recelci » cıkılatmak » surtuşturmek » tup gecit » altmışdortluk » kıyak kacmak » fikrini celmek » uc budak » oğut » allah bağışlasın » difuzyon » acığa vurmak » cırılcıplak » cuhcuh » defterini durmek » tespihcilik » akıl oğretmek » calıştırıcı » suikastci » yerleşim yerinden başka bir ye » suvari » calıp cırpmak » anas acuta » boşluk » kırlangıc fırtınası » ciceklik » koşeleme » olan kişilerin toplanıp toplum » adamkoku »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.