tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catıklaşmak » illuzyon » yatakcı » aracılığıyla duymak değmek e » oyku » donmek » yakasıacılmadık » duduk gibi kalmak » meydana cıkmak » hoşca kal veya kalın » muzevirleme » iclenmek » başulke » ucler yediler kırklar » cekmek » icinden gecmek » can cıkmayınca veya cıkmadan h » somurgecilik » ahlâkcı » tekâmul etmek » catlak » esmer kuf » hesabınıgormek » yardımcıhucre » reseptor » goğus eti » klâkson » hizipcilik » her biri mesame » artığı » susleyip puslemek » unlu kaynaşması » kukurt » gul rengi » yapılmışalet » sacıp savurmak » hint avrupa » sutre » nara atmak veya basmak » toprak cimento » cerezcilik » bağlaclıtamlama » kacar » zerzevatcı » hopurdetme » borc odemekle veya vermekle y » hızır gibi yetişmek » allah tekrarına erdirsin » goğerti » cavşır »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.