tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gelip gecmek » yurek ağrısı » caktırılma » kireclik » dilediğiniz gibi » coklukla » birbiri ustune gelmek » bolu » izdivac etmek » tanesi » ozumseme » elinde bulunmak veya olmak » tehevvur » yuzu tutmamak » toprak sıcanı » kıvanc duymak » ulu » rus ruleti » kona goce » yaratık » şoforluk » mahallî secim » ilâclamak » celmek » icine cekmek » ol dediği yerde olmek kal ded » yuzune vurmak veya carpmak » bicimsiz » allah senden razıolsun » cıtırdayış » ulker » az kaldıveya az kalsın » alev bacayıveya sacağı sarmak » cıkma » ust » ruzgârlanmak » cıngı » bicicilik » yaşdonumu » on » ortak tam bolen » cekmek » mezatcı » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » uşniye » iki gonul bir olunca samanlık » doşetme » yuzucu » burnunu sıksan canıcıkacak » kor olur badem gozlu olur kel »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.