tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vesveseye duşmek » yonelmeli » tarcınî » ucuncunun olmazlığı » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » curutulmek » fare deliğe sığmamış bir de k » kabak cekirdeği » gormuşluk » gırc gırc » emekleme donemi » guc kazanmak icin calışmaya ar » nabzına gore şerbet vermek » cağırtmak » muftuluk » prusyalı » onluk » zihni bulanmak veya karışmak » borcunu bilmek veya saymak » cok eşli » dır dir dur dur tır » mevlit kandili » cadır tiyatrosu » konnektor pensi » suruklemek » duzen bağı » cinili » yonlu doğru » pusetci » catkın » oluk » ucuncul » cit sarmaşığı » tuzsuz durgun su ortusu » dovdurtulmek » desinator » kuşgibi ucup gitmek » duşup kalkmak » fıstığıda denilen bir ağac pis » keşkul » getirmek hazmetmek » cektirme » koktencilik » gumuşlemek » kendine yedirememek veya onuru » curlatma » cekmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » yalan atmak veya kıvırmak » belli bir noktayıaltınıcizerek »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.