tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gobeği catlamak » duet » cicek acmak veya vermek » acık hava tiyatrosu » partizan olma durumu veya part » ceki » huzun cokmek veya icine bir hu » cekimci » şolen cekmek » hurya » gunu dolmak » muzik salonu » yamac » baskın cıkmak veya gelmek » başlangıc noktası » omur torpusu » kotumser » guvelenme » durust oyun » seyran etmek veya eylemek » mumasil » faca » bolunme » su dokunmek » duğmesiz » sunnetlik » oğan » yedekci » cay servisi » muşavirlik » turk aksağı » » hırcın » guncelleşme » hopurdetme » balcak » sağlayan şartların butunu » dort kaşlı » radyator » zangocluk » kosteklenme » buzuktaş » goynuk » ortusuz » stokculuk » cil » ufurmek » cap » net ucret » yukarı goğe doğru olan yanı »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.