tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bağlar » tac » cop sepeti » yere yonelim » karakacan » ucsuz » ustune kalmak » tumlenmek » set cekmek » cam yarmasıveya bolmesi » kahkaha ciceği » catır cutur » şerit » serguzeşt » civi » tıpıştıpışyurumek » cıkışyapmak » ezcumle » okuz arabasıgibi » İcine karışan demir hidroksit » papaz ucurmak » mes uliyet almak » uzay kapsulu » koy koy » ciroz » tekniği » muamele gormek » ağırlık basmak veya cokmek » cehre » cekmek » kadir gecesi » munasebet » kacırtma » rovanş » orgun eğitim » corak » curuk sakız » orgutlu » sır vermek veya sızdırmak » acıktan » uctu uctu » abdulleziz » tel kuf » mektep cocuğu » onemseyiş » cekirdek » palet » dortleme » yuzunun akıile cıkmak » kola cıkma »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.