tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğinin yağıveya yağları eri » onceleri » gosterişsiz » dam yandı icindeki sıcan da b » atolye resmi » izinden yurumek » tutun » sac baş » bir dirhem bal icin bir ceki k » gozleri yaşarmak » pirinc taneleri » Şafiî kopeği gibi titremek » gok delinmek » sıcakca » mevlâ » benimseyip değişik bicimde anl » borclanma » gumuşgrisi » okuz » icine cekmek » catpat » odetme » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » bugun » verilen genel ad afsun sihir » kacırmak » gecmek » gorunuşte » takaddum » deprem bolgesi » rumlaşma » salkım sacak » tuyune dokunmamak » cabuk kolay heyecanlanan kims » buyuk amiral » gecirmek » ucurumlaşmak » tekerlekci » l l » cizme » koordinator » kumes » sacına ak duşmek » tutsulu » kul gibi » oğreniş » kıskac » bayram etmek veya yapmak » guvencesiz » carşamba pazarı »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.