tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekâmul etmek » guya » anlamına gelmek veya manaya ge » gecişmek » tenturdiyot » gulucuk » duşundeş » soyletme » yukseltmek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » muessese » kor boğaz » utu » kotumser » gozuyle gormek » ırgat gibi calışmak » kızıgonlune bırakırsan ya davu » cd » luferci » bıckıevi » muteaddit » bal ciceği » tur » cevrelenme » sut kuzusu » kır duşmek » in » yonelik » kuturdetme » kacakcılık » tımarhane kackını » surukleme » kocmak » ureme organları » gungormuş » fıstıkcılık » yemeden icmeden kesilmek » gundem » elini surmemek » asyalı » yureğini tuketmek » pabuccu » zamanıgecmek » cağın gerisinde kalmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » tuzsuz durgun su ortusu » her şeyin yenisi dostun eskis » zihin acıklığı » yoneltilme » surekli unsuz »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.