tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
copsuz » soz duellosu » acz icinde olmak » nuans » gecmek » surmeli » cimento » cekilme » oz yaşam oykusu » gobek » yeri goğu ben yarattım demek » conk » bunların taklidi olan madde » yusufcuk » suruklemek » acık bono » alt ust etmek » oncesizlik » musellim » cocuğu olmak » şeylerden her biri tabaka » ceyreklemek » turkucu » gabonlu » delgic » değişimli unsuzler » kilit kurek olmak » kan cıkmak » bolşeviklik » kok » duşunce » goveri » suvarilik » sun » duşeşatmak » karesel bolge » ic plâzma » cetecilik » koltuğuna girmek veya koltuğun » cicek » kotu kişi olmak » sanatcı » duduklemek » on damak unsuzu » antik cağ » sozlenme » bilemedin veya bilemediniz » uckur cozmek » kestane kabuğundan cıkmışda ka » catlamak »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.