tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
falcete » vur dedimse veya dedikse oldur » ve katımadde » tefeul » taşkomuru » kacırtmak » fruktoz » dağıstanlı » kırlangıc fırtınası » urfa kebabı » fişekci » oğrenilmek » olcuş » kızıgonlune bırakırsan ya davu » ic su » dikdortgen » ona gore hava hoş » akcıllanma » mercimek koftesi » celiklemek » yuksek okul » dut yemişbulbule donmek » durulmek » tanrıvergisi » torel » ananın orekesi » carşaflatmak » in cin top oynamak veya in cin » mufredat » uc beyliği » yokculuk » ictima » cırpıştırılmak » tahkimat elemanlarıustune veya » yolu duşmek » ceki » altı b sınıflamalarda ikinci » tanrıaşkına » iplik cekmek » gorunuşu kurtarmak » kelepire konmak veya yakalamak » vus at » caca » gonlunu kaptırmak » pilot bolge » im » eline su dokemez » recine yağı » icerik » avaz avaz bağırmak »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.