tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
golge balığı » olcum » incelenmesi muşahede » gulleci » alcıcı » kan emebilen halk arasında ba » mucadele etmek » işmi » genişletmeyi amaclayan yetkin » anak enek » guluncleşme » arabistan defnesi » pek yuzlu » allah var veya allah ıvar » goz suzmek » cocuk bilimci » calkanmak » goyuk » culluk » losemit » uzere » imalâtcı » alcak gonullu » ceğmellenme » gozleri berraklaşmak » taktikci » gullâbi » kundeye gelmek » ozonolcer » surtuşturme » cıkıklık » terekkup etmek » i » aile bahcesi » surre » gunu yetmek » ağzınıaramak veya yoklamak » cekici » kok mantar » gerekce gostermek » ebulyoskop » donmek » cimdiklemek » torpulenme » ic ters acı » el frenini cekmek » musrif » yuksek bir yerden aşağıya doğr » suciceği » puan almak veya kazanmak »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.