tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koyuvermek » tel kufluce » işitmezliğe getirmek veya işit » gonlunu yaralamak » cıkıntısız » kalbi parcalanmak » ustune alınmak » ici pır pır etmek » torpuleme » ac gozluluk etmek » calıkuşu » kat iyen » bircoğu » gozunde olmamak » soz arasında » cekirdeksel » budu » eline elinize veya ellerinize » oğur » guvenoyu almak » supurtme » catal » pis soz » muslukculuk » arac » durumundaki bileşkenin uygulam » belini bukmek » basıncından yararlanarak kum p » mutlakcı » sozculuk » cekinik » yağma etmek veya edilmek » caylık » buyuk unlu uyumu » cayır » bir hâl almak » kozleme » soz anlayan beri gelsin » selulozik » cobanlama » cevirmenlik » gorunuş » kireclik » gomulu » koken » ceyizlik » acem halayı » tuk » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » curuk tahtaya basmak »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.