tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tilkinin donup dolaşıp geleceğ » guncel » yonetiş » akıntıolcer » odun ozu » baccılık » gumruklemek » barışgoruşolmak » yontemsizlik » yunlu » notron » lok gibi oturmak veya cokmek » ciğde » teessus » ozunlu » ayakkabılarınıcevirmek » uretiş » bukme » japon denizi » mık mik muk muk » suolcer » avrupalı avrupa da yaşayan a » dol yatağı » elektrik supurgesi » kor sıcan » bir an once » dunyayıtutmak » şukreyleme » mantar ozu » dovunuş » uckuruna sağlam » kılıc sallamak » yara acmak » caba » yuklu » cerceveleme » tevellut » yureğine kar yağmak » boylesi » koprucuk kemiği » su kacırmak » gosterişyapmak » delik buyuk yama kucuk » goz alıcı » oruc » uroloji » carptırma » yapılan fıcıvb » gun doğmadan neler doğar » genellikle orduda veya yatılıo »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.