tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu donmek » kucuk kap » şeylerden her biri tabaka » kurşun dokmek » ipin ucunu kacırmak » cumbuşcu » borc yiğidin kamcısıdır » tahavvul » kopuk gibi » pence vurmak » gudumcu » goruşmek » ic yuz » işe yaramak veya yaramamak » sansurlemek » kulluk kolelik » kopru kurmak » duğmeci » nufus » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » goz kulak olmak » cocuk bezi » ağacıdibinden kesmek » icre » banka cuzdanı » sevinc » otmek » bol bulamac » moritanyalı » flâşor » uckurluk » dunku » tureme » kız kacırmak » cadırlıordugâh » pis pis gulmek » catlayış » ustunluk » gun yeli » İngiliz sicimi veya ipi ile as » cıplaklaştırmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » altıkaval ustu şişhane » ile beraber » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » metafizikcilik » lâcivert di » harrangurra » jupon » temizlemek »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.