tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pirinci cok su kaldırmamak vey » temel civisi » centme » ictima » vazgecmek » koturumleşme » corbacı » yalın kılıc » babam » pekmezkopuğu » gullâbi » ic cekmek » korleştirme » bilinc » kamcıcalmak veya vurmak » butunleyici » seramikcilik » mes uliyet » ordunun hareketlerini duşmanda » epikurcu » cağıldama » uretim kooperatifi » departman » tasallup » allah ın veya tanrı nın gunu » otomatiğe almak veya bağlamak » cızlamıcekmek veya cızlam etme » bitkisel veya hayvansal madde » ciskin » bloke cek » duzensizlik » olcup bicmek » coluklu cocuklu » duşgormek » mu » ucayak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » sodyum fluorit » ustunc » koşker » işbirlikci » ara soz » oğur » koltukculuk » bolumlerden her biri kolon » cakmak taşı » tuketici » sondurmek » sizin » cıkılatma »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.