tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozensiz » dokuntu » gobeği biriyle bağlıveya berab » suzgecgagalılar » ağzından duşmemek veya duşurme » cıkarma harekâtı » gomlek eskitmek » acmak » ileri geri soz etmek veya soyl » calkalanmak » tecrube etmek » yuluk » kup » yuzsuzluk » kara gun » surumsuzluk » hat cekmek » ne hâli varsa gorsun » sızın sizin » ız » muttefik » cacık cecik » cec » ikisi bir kapıya cıkmak » gozleri berraklaşmak » abaza » bir derece veya bir dereceye k » ceki duzen vermek » yazı tebliğ tebligat » gozlemek » yoneltmek » ağız yer yuz utanır » soğdca » kulucka devri » kumeleniş » ve kanunlara uymaksızın cebir » dokulmek » zorun ne » pire icin veya pireye kızıp yo » baraj yapmak veya kurmak » ustlenim » boduc » yetiş veya yetişin » soz olmak » gulmeceli » acık kalplilik » gundondu helianthus annuus » buyukluk taslamak » ortakcılık » akrep »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.