tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tefeul » dondurulan ince uzun ışık ara » kat iyen » gomlek » sacmalaşma » yangın cıkışı » bir iki demeden demeye kalmada » sutten kesmek » bitişik canak yapraklılar » mucevher kutusu » mevlâ » goturucu » tukurmek » kucuk ay » horozu cok olan koyde sabah ge » ac gozunu acarlar gozunu » protokolcu » alcıcı » dalgıclık » kul sıkılmayınca hızır yetişme » olum tazminatı » turku cağırmak » komuren » nufuzlu » celik parca » kacmak » ac susuz kalmak » ileri geri konuşmak lâflar etm » yurumek » yıllıkcı » ağızda sakız gibi ciğnemek » su veya soz goturmez » dol almak » kun » ek butce » muzeyyen » gunahınıcekmek » gercek dışı » emekcilik » ikili kok » kantarın topunu kacırmak » canavar duduğu » calgıcılık » yureği hop etmek veya hoplamak » ciftelemek » hakikî » curuk gaz » kızılelma » hayvan sınıfı haşere » buyuk dalga »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.