tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamaratca » acık sacık konuşmak » aşufte » amerikan » genel gorunum » ucretli » al » denizgulu » astsubay ustcavuş » civilenme » bloke cek » kontak acmak » haricten gazel okumak veya atm » korfezcik » hucreler arası » temize cekmek » uzerine oturmak » gormek » gurcu » gozlerini acmak » buyukken daha kucuk duruma get » dokum » klorur » tufeklik » bokelik » imdada veya imdadına koşmak ve » catlaklık » boşol veya olsun » luks » cektirme » sutlu » cem » acık oturum » gecmek » akıl icin yol veya tarik birdi » muftuluk » tuylenmek » emlâkcilik » analıkuzu kınalıkuzu » ateşi cıkmak veya yukselmek » sağacık » bal ciceği » kulluk kolelik » goz ucuyla bakmak » yonetici » kunk » hukum yemek » ceri » surnaturalist » l l »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.