tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birdenbire nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorevli kuruluş » kulağıbir şeyde olmak » manuel » olum kalım meselesi » koyu duruma getirmek » catanacı » can duşmanı » maden komuru » tedavulden kalkmak » sacalanma » kukla » cini » ağzınıhayra acmak » cıkarmak » yuksek ses » icin icin kaynamak » gureşmayosu » yuksuk otu » işitmezliğe getirmek veya işit » hukumran » teknik oğretim » ayağının veya ayaklarının altı » konsultasyon » surtulme » yureğine saplanmak » tenezzul » yuksuk » gubreleme » hiclik » ışıkcılık » goruşme » mumbit » ducar » ergurmek » tukenmez kalem » izletmek » yerel yonetim » sıcankuyruğu » suslu puslu » hatırlatmak » golleme » cop tenekesi » sunnetlemek » tadıgitmek veya kacmak » gurleşmek » mizacgirlik » iki hırtı bir pırtı » ul » gonlu takılmak » kopuklenme »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.