tdk sözlük TDK Sözlük

 

birdenbire nasıl yazılır

birdenbire nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birdenbire nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birdenbire nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birdenbire nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumelenmek » kulupler arası » yunlu » yezidî » acık sacık konuşmak » butun » cıkın » yaprak doner » yağma etmek veya edilmek » cehre almak » dalgaolcer » kaval tufek » oğrenmek » cırpınmak » guzey » caparız » kelepce vurmak takmak veya kel » goze diken olmak » cekoslovakyalı » uclu » olu » allah omurler versin » mudahale etmek » yorgun duşmek » gunahkâr » bicim » acılım » akcıllık » gaz detektoru » comertleşmek » ceşitli kavimlerinin toplandığ » goz goze » arka muziği » bitkisi gossypium » fırsatcı » uykusu başına sıcramak » haram olsun » suslemecilik » cıngırdamak » dunden hazır veya razı » kuculmek » muzic » enfluanza » cevrilemek » sonucunda veya birden su yuzun » gobel » kızılcık receli » sokmek » dort koşe » kosem »

birdenbire_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birdenbire_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birdenbire_nasıl_yazılır nedir ve birdenbire_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.