tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » kosele suratlı » gelişmişcanlı » okcesiz » kıl kecisi » luzum yok » devetuyu » koc katımı » kıptî » core otu » arnavut bacası » salakca » kusuşmek » ozenc » duet » muzevir » calkatmak » sucustu » ordovr arabası » parasınıcıkarmak » yakışıklı » cala kamcı » dernekci » cıkılamak » cırpınmak » yıldız gunu » ustunde kalmak » kungurdemek » asurca » burnundan duşen bin parca olma » ciceklik » ust uste » yenilikci » cerden copten » secim yapmak » surmesiz » yuz » yonetilmek » tanesi » arasında den başka anlamıyl » bukme » hazır mezarın olusu » gormuşluk duygusu » cekicilik » ucuzlu » cinke » ayıp etmek veya yapmak » ust » beraberlik muziği » cekememek »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.