tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşundurucu » kocaya kacmak » balkanoloji » sovme » gurcuce » catlak ses » tukurme » sonuc niteliğinde başka bir bi » adam icine karışmak » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » gunluk » cumbuş » bicim » silâh catmak » macar biberi » cağcıllaştırmak » yapma gubre » mes ut » sağlık gorevlisi » karagoz » riyazet diyet rejim » varlıkta darlık cekmek » hınc » allah ıcok insanıaz bir yer » canımın ici » yonlu » cenesiz » yapmaya yarar » somurmek » muhayyersumbule » belirli gecmiş » mucazat » muruvvetli » patates puresi » carık » ustune bir iki guneşdoğmak » buzuk » soz » ust » un almak kazanmak salmak veya » gozum veya gozumun nuru » ispenc horozu » pamukcu » yeregecen » koleleştirmek » cin gulu » hem suclu hem guclu » yuzsuzce » gecek » sumuk »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.