tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goynumek » fotoğrafcı » zıvanadan cıkmak » başlama » ilk gosteri » gun yapmak » dalıp cıkmak » gonul akıtmak » avar » yoklamak denemek tecrube etm » allah a bir can borcu var » cır cır » tumamirallik » ayağına veya bacağına gecirmek » bolungu » ipekci » harman dovmek » burun bukmek » turancılık » sumer » cobanın gonlu olursa tekeden y » durumundaki bileşkenin uygulam » gunah kecisi » » i » yuzlu » balığa cıkmak » neyce » kampana calmak » ki » sutune havale etmek » kesesine guvenmek » kafdağı » lâf cıkmak » n » ceng » soğutlu » yaparlu » halebî » husnutelâkki » gercekcilik » termonukleer » suveyda » kemenceci » gubrelenme » sana taşla vurana sen aşla var » yuzune bağırmak » kimse » eksen ulke » cıvdırma »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.