tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iliğine işlemek veya gecmek » otucu kuşlar » bostan bekcisi » gibi birtakım makinelerin işle » acık alınla » ciftcilik etmek » soyleşmek » hareket » cizgileşme » cırpma » kâğıtcılık » cıplak tohumlular » badıc » nufuz etmek » deniz uzumu » kılıc uşurmek » papaza donmek » cobanpuskulugiller » hukûmet surmek » calmak » guzergâh » yuznumara » gosterici yardımıyla karanlık » dutturu leylâ » mest sermest » calısupurgesi » turk » dovdurtme » ağac biti » yontma taşdevri » tohumu dokulmek » size veya sizlere omur » at pazarında eşek osurtmuyoruz » bekle yârin koşesini » ız iz uz uz » otakcı » cıdamak » amac edinmek » donel » gecmez akce » uzerine cokmek » cıra » ayağınısurumek » ozumleme » pb » şukreyleme » musait » bıckıcı » telefon etmek veya acmak » korelmek »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.