tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
minibuscu » gosterisi » seckinler » gumele » anaclık » hora gecmek » carkıfelekgiller » ic dunya » uc gunluk omur » uzlaşma sağlayan » onur uyesi » cirkefleşme » edinc » picleşmek » hucreler arası » surdurme » ortuşme » becene » batıturkcesi » bir kararda bir allah » calkanmak » fıcılamak » noktalama işareti » bey mi yaman el mi yaman » gun doğmadan kimliği soylenmez » sıcangiller » hırgur cıkarmak » hodukce » buyuleme » terorculuk » yaylıcalgılar » kosteklemek » bayramustu » ceşitli ogelerin perde aksesu » tunuslu » hele şukur » goz kırpmak » gecirim » ceşnilemek » sacıtopuklarınıdovmek » yapılan fıcıvb » lw » ters acı » cıkmak » gucsuzluk » bicme » boşcıkmamak » kıskac gozluk » cekicilik » veresiye karşıtı »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.