tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kulyuc » duzenbaz » cukurunu kazmak » yoldan cevirmek » kupunu doldurmak » şomiz » sıcratmak » tatar ağası posta gorevi yapan » goz ucuyla bakmak » muteahhit » dik » alt ust olmak » bircoğunu o metalin yuzeyine y » turkluk » tarihe gecmek » once » hastalıklarının genel adı » bilinc » gozunun onunden gitmemek » sozlu » yuzu asılmak » gul yağı » ne hesaba gelmek ne de kantar » celişki » acıklaştırmak » gozu dumanlanmak » korpelik » suclayış » cekirdecik » oğut vermek veya oğutte bulunm » temel onerme » renk vermek veya katmak » bahcesi » guldurme » sercegiller » ceyrek final » kulot » ucu » goden bağırsağı » odeşmek » kaşıkcı » mustenit » olu yıkama » cirozlaşmak » bukluk » camca » oluşturduğu donme eğrim cevr » kopek memesi » cekmek » potifur »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.