tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuzluya mal olmak oturmak veya » cekmek » tıkırıyolunda olmak veya gitme » yeğenim » guclu kuvvetli » cırpmak » gorgu » şovalye ruhlu » muselles » yusufcuk » dikiz etmek veya gecmek » kopeklenme » kutur kutur » ici sızlamak » ığrıp cekmek » aclığıoldurmek » yuksek oğrenim » gozu bağlı » cıkarma harekâtı » la » istencsiz » erkeklik oldu mu » muzminleşme » cevirmenlik » yuzme » gecmişolsun » ucten dokuza » oğrenilmek » kufelik » hakkıodenmez » bir elin sesi cıkmaz » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cabuk ol veya cabuk » komurluk » cer cop » kulliyet » denir » soylemsemek » cergi » cakıntısız » entelektualizm » askerî ruştiye » bakar mısınız » mukellef » muftuluk » ezinc » muhur gozlu » bir deri bir kemik kalmak » rufaîlik » ikbal duşkunu »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.