tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşlemek » bıcaklamak » tecrubesizlik » olu gozu kadar » yapısının işleyişinin ve geli » bir dilin kelimeleriyle duşunc » temel onerme » uste cıkmak » dem tem » basıldığında duyulan kımıldama » orseleniş » turkcu » prospektus » ari dil » populer » kırcıllaşmak » orucsuz » icini bayıltmak veya kıymak » damak unsuzu » guveyi girmek » karantina suresi » merkur » rh » dağgolu » acılmış dikdortgen biciminde » oksurme » aba gureşi » enstrumantal » acık sozluluk » guvec » ustune varmak » buz ustune yazıyazmak » taşıtcı » kaptıkactı » donerci » yalın tumce » ileri gecmek » mor otesi » ucurulma » cam fıstığı » karşıtcıllık » tenevvu » kalafatcılar » goze » cıkartma » gozlerini fal taşıgibi acmak » kohnelik » cevrilme » oz » makine cekmek »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.