tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karidesci » gun batmak » mutecaviz » patates puresi » yurutme kurulu » kutuğe gecirmek » beyaz etmek veya beyaza cekmek » ağac minesi » duşmanca » tukuruk » danışma burosu » aşuftelik » aşırıuc » kusursuz » yonetmelik » bıckıevi » perhiz yapmak veya etmek » ustune » cokum » tufekhane » etmek » ığrıp cekmek » ağaclama » cığırma » si » kucukleşmek » dumensiz » dol vermek » hurriyet » gecgin » karagozcu » almanlaşmak » kafa işcisi » donuşturucu » onu alınmak » bağrışcağrış » guzleme » tutmek » dik ruzgâr » parca purcuk » batak culluğu » koyuvermek » dala cıka » adamkoku » veya dokunmuşpamuktan yapılan » luzumlu » icinden pazarlıklıveya icten p » dudak bukmek » yakasıacılmadık » etuv »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.