tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cimdiklenme » percem » kapalıyuzme havuzu » kulustur » gercekustuculuk » tekefful etmek » yureği pek » metal parca » bocelenmek » akım olcumu » koreltmek » ala ele » monsenyor » faaliyete gecmek » ozcesi » caresiz » carpışmak » oglenagiller » İskocca » bozuk duzen » celişkisiz » zuğurt » mulkiye mufettişi » başcı » capacullaştırma » cengi » astsubay kıdemli başcavuş » ak duşmek » alt cene » gokten zembille mi indi » kusmek » oğuz » mes uliyetsizlik » siyanur » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » duğun bayram etmek » catra patra » kucaktan kucağa dolaşmak veya » evc » kaca » ateşpuskurmek » menfaat gutmek veya gutmemek » mustahak olmak » gorme » gul gibi bakmak » kaclık » presci » ınc inc unc unc » samanuğrusu » esmer kuf »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.