tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
herkesin gonlunde bir aslan ya » kapılar yuzune uzerine ustune » otobuscu » olcuşmek » cicek gibi » gecerleme » korletmek » calar saat » ucuk » suc işlemek » kirecsileme » gumuşrengi » hf » sormak veya sorması ayıp olmas » goze batmak » cıpıcıpı » ihracatcı » yekvucut » ciharıdu » komutator » ejder ejderha gibi » boşluk » buzulup oturmak kalmak » olcu » gozunu gozune dikmek » duvar cekmek » hırcınlık » adıbatasıveya adıbatasıca » genişzaman sıfat fiili » birleştirme montaj » calkatmak » kim kim » opucuk gondermek veya yollamak » koltukcu » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » curuk » yulunmek » ortak carpan » gomlekli » alcak kabartma » ozel » cavuşuzumu » tutun » ciftcilik » allah gecinden versin » ihaleye cıkarılmak » sunnetci » tansiyon olcmek » adıcıkmışdokuza inmez sekize » parmakla gosterilmek »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.