tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kartezyen » akcıllaşmak » başına vur ağzından lokmasını » ozleştirmek » kur » tesetturlu » sozu edilmek » on yaylak » mucerrep » berguzar » acık bono vermek » yurutec » cevirmen » koy oyunu » oburu » kosele taşı » cokertme » bulbul kesilmek » on sezili » tukuruk bezleri » bocekler » gozu gormez olmak » gostermek » şoyle ki » petrolcu » odunc alma » kirecli » yuz » metal veya plâstik arac » kultur akımı » cuhadarlık » taşıolceyim » carpılma » madalyanın veya madalyonun ter » cayhaneci » yurutmek » kadıkoy taşı » tık » dumeni eğri » mel un » gorevden uzaklaştırmak » damak unsuzu » calışmak » civitli » cıkartma » carpacak buyuklukte sembol ni » muteheyyic » cuhcuh » icli dışlılık » goruşayrılığı »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.