tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
diken ustunde oturmak veya olm » oksurmek » pacalık » ha babam veya ha babam ha » pabucu buyuğe okutmak » ayın on dordu » cilehane » butun butun » guneşin alnında veya guneşin a » duğun pilâvı » bir hâl almak » fırcalama » şumullendirmek » carpışma » gundelikci » ermenice » bir koşeye koymak » kolcak » şolen cekmek » bocek bilimi » seksen kapının ipini cekmek » dili varmak veya varmamak » tasa cekmek » kriz gecirmek » melul mahzun » alcıya almak veya koymak » soz dinlemek veya soz tutmak » sakla samanı gelir zamanı » temerrut » umurumum teki ters soyleşiyle » yalancıcıkmak » toyga corbası » ozdeşlik » sungulenme » fitci » tura cıkmak » citişmek » tarakcılık » orgutlendirmek » ava cıkmak » ceki » muşir » gozu gibi sakınmak saklamak ve » bardakcı » hukûmet etmek » gecmek » cuk » altından capanoğlu cıkmak » yapılan işlem » mustağni »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.