tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcek » guneşi uzerine doğdurmamak » sutun acmak » emekliye ayırmak cıkarmak veya » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » mizac » belirten kural » kucuk oynamak » kibar duşkunu » evrat cekmek » nutuk atmak veya cekmek » muncer olmak » ağzına bir şey veya bir cop ko » tarafsız bolge » gozenek » dinamitcilik » gun gune uymaz » capcak » bağrışa cağrışa » keciyi yardan ucuran bir tutam » kalbi carpmak » ciceksimek » kapıacmak » bulunan bolum kafa ser » tereddutsuz » merkezkac kuvvet » okuz damı » cumartesi kibarıgibi suslenmek » dolayısıyla verilen ortak ad » tebdilihava » bolgesel » hakikî » gecinmek » yatak yapmak veya sermek » men » pacavra » paralel iki yuzeyin sınırladığ » keciler » konservator » kabakcı » guc mevkide kalmak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » geciştirmek » gonul meselesi » takarrur » şerit » gulcu » bolukbaşı » otesi berisi » cınargiller »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.