tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ı i u u » sıcraşmak » ceşnici » hâlden anlamak veya bilmek » kaşık atmak veya calmak » seyreyle gumburtuyu » fedakârlık yapmak veya gosterm » ici almamak » ilâclamak » toplumcu gercekci » dulger » huviyet » dokumantasyon » maniheizm » celik » tespih bocekleri » cullama » hatırlatmak » olumluk dirimlik » icini sarmak » cıkarmak » ata et ite ot vermek » ahdiatik » sonradan gorme » catır catır catlamak » işguc edinmek » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » sanatcı » sureklilik » mustahak olmak » flutcu » ıtriyatcı » mustağni » başaktor » goruntuluk » alcılatmak » nefsine duşkun » ciğtoprak » arasında den başka anlamıyl » guzel yazısanatı » fasikul » cağcıllaşmak » akıllıduşununceye kadar deli c » sıcan duşse başıyarılır » goze almak » kalmak » toplac » tehacum » adliye encumeni » comar »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.