tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozler onune serilmek » cuha ciceği » teessur » boluculuk » canına duşkun » kınık » cırpışma » sozlendirme » er » boşluk » izahat vermek veya izahatta bu » hamaratca » oflicinalis » kor tapa » bicmek » gok kubbe » capraşıklık » olcu » lâpcın » yuzuş » horoz evlenir tavuk tellenir » gunluk » cizgilenme » başından gecmek » tarafından arabacıicin armağan » carpıtmak » parfumculuk » cengelleme » ev acmak » ceki » ağzının icine baktırmak » kirec ocağı » yetiştirilen bir bitki lycoper » yargılama usulu » de » kursu » bobrek taşı » cuha ciceğigiller » kavunici » suzgecli » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » kukurtlu » onculuk etmek » cifteleşme » tekâmul etmek » kok işareti » kuşkuya duşmek » karanlığa gomulmek » aksilik cıkmak » cizmeci »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.