tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » cıpır » odyometre » im » arayıacmak » soz veya lâf işitmek » anka » kacmak » cekmek » komunizm » kilimci ile kor hacı » cankurtaran duduğu » sabahıbulmak veya etmek » kupunu doldurmak » cuval » acınım » duşmek » canak uzengi » diği eli beri inceye kadar » inancsızlık » kaygıcekmek » guguk gibi kalmak veya oturmak » mayın dokmek » gucenilme » civilemek » kulucka olmak » oportunizm » gecmek » cocuk yapmak » cekic makinesi » catık surat » bıcaklık » kacmak » avrupalılık » kok » goynuk » lâtin cicekleri » yer orumceği » kenyalı » mutevellit » alcılı » suruklemek » gozunu kan burumek » topcu » vakit oldurmek » gol » yapmacıktan uzak duzgun anlat » donenmek » resimlerin sesli veya sessiz k » makyavelizm »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.