tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icine sinmek veya sinmemek » hatıra veya hatır ve hayale ge » pahaya cıkmak » cayır tirfili » catışık » ic salgı » başından gecen olağan dışıola » eti senin kemiği benim » cu » tunaydın » adı » genişzaman gorunumu » kireccil » ustelemek » ici icine sığmamak » calımlı » pis pis gulmek » yuz cevirmek » işi duşmek » gozetme » tebdilihava » catal bel » eşyukselti » ustune evlenmek » boğazından gecmemek » tebaruz etmek » tur ağac veya metalden değnek » ilmuhaber » genclik » ak ek » eylul » melul » suzdurmek » kazanmak » supurmek » kat cıkmak » surmek » avurt satmak veya avurt zavurt » surulme » fena değil veya fena sayılmaz » taraf tutmak cıkmak veya olmak » cizi » trompetci » oncu oyun » yoluna can vermek veya yoluna » cepelleme » gozetletmek » mulâyim » transit gecmek » olcuşturmek »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.