tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için birkaç nasıl yazılır tıklayınız. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlerini dikmek » kacırmak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » guvence » gurultuye getirmek veya boğmak » şumul » karikaturluk » veya toprak harc » odeşme » polonez » tuccarlaşma » faaliyete gecmek » uremsel » okseme » masraf gormek » ceşni » yuz yuze bakmak » cıncınlatmak » bol kepce » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cerceve anlaşma » fıstıkcılık » kuşmu konduracak » moğol » ongoru » durumleme » yer cekirdeği » ici titremek veya titrememek » rekonstruksiyon » olcuşmek » ciceksiz » kentci » muzakereci » kulak asma » muderris » yer cucesi » sut otu » kıyıbalıkcılığı » tekduzeleşmek » pas acmak » uclu bahis » taharruşetmek » on soruşturma » gecilmek » canım » gonul bağı » kuşgomu » mes uliyetli » kulotlu corap » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.