tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
moğol » başının altından cıkmak » sumerolog » sonuc takımı » surmeli » mulâkat yapmak » cayır yulafı » oğutucu » allah vermesin » ic harp » ozseverlik » mektep cocuğu » taammuden » meşrutiyetci » tekebbur » cicek evi » kadastroya gecmek » duşeşatmak » anketor » kervankıran » dubel » allah sonunu hayır etsin » kusuşmek » sandıkcı » emanetci » olcmek hesaplamak hesap etme » surtuşme » icindeki en kucuk birlik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cetecilik » duşunucu » gulme » damdan duşer gibi duşercesine » altıalay ustu kalay » nisaiye » gulucuk » bulbul canağı » falcete » uflemek » gudulmek » kr » sonum » asker cıkarmak » kuturtu » teveccuh » oluşan cok duzlemli cisim men » citar » tevettur » tukenmezlik » muhur gozlu »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.