tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acak ecek » umran » levazım boluğu » başustunde yeri var » alcılamak » mongolist » kukre » sumuklu bocek » teehhur » otuş » muzakerat » coğullaştırma » cevirtmek » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » cizimci » urun yelpazesi » dipdinc » cıfıtlık » munhal » İleri bir tarihte beklenen ge » surucul » acem » goğermek » techiz etmek » celikleşmek » peltek dişunsuzu » cağırtma » kendi koşesinde yaşamak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » gozlemek » cem » akca pakca » cobancantası » sezu » kutukluk » urkutmek » calıidi cırpıidi evim idi ya » curutmek » hint kertenkelesi » onunu ardınıduşunmemek » anadolulu » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » bornova misketi » carpmak » nesic » sosyal guvenlik » bahcesi » ruzgâr almak » kacakcı » uzengisiz »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.