tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuşlu catı » bukuntu » gerekcelendirmek » mujde vermek veya goturmek » kesenin ağzınıacmak » yayla corbası » yeni eflâtuncu » cekingenlik » başkıc vurmak » ac kalmak » bitlis koftesi » biri veya bir şey icin olumsuz » gunleri sayılıolmak » se » omrubillâh » kol kanat olmak veya germek » parcacık » oğrenci belgesi » balkanoloji » cağırma » iğne ustunde oturmak » guneşyağı » onarım gormek » atom cekirdeği » allah versin » yurek darlığı » alcalmak » bukmek » nusayrî » yonetiş » hanefî » gocmek » goz gezdirmek » yolu acmak » turlu » mece » guzelim » gocurmek » duşuncel » monatcılık » surekli olarak gidip gelmek » ozgur » i hâli » carpıştırma » penceleme » buddhizm » sumkurmek » suresiz » genel ad » ciceklenme »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.