tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civitsiz » bir kulağından girip obur kula » cocukcu » cumleten » azrail le burun buruna gelmek » tebaruz etmek » cl » cağdışılık » iki rahmetten veya iyilikten b » cekmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yuzunu gozunu acmak » hastahaneye kaldırmak veya yat » sinolog » mevlevîlik » ay orumceği » duşkun olmak » sabah ola hayır ola » girintisiz cıkıntısız » iliğine veya iliklerine kadar » mektupcu » lâfcılık » baklava borek » cilek » kursu » glâyol » istenilen bicim elde edilen m » yıldırımlarıustune cekmek » cumbuş » apacıklık » başında değirmen cevirmek » koklemek » uremik » sanatı » kus » ruzgâr ekip fırtına bicmek » tohmetli » cerezlenme » inekcilik » hristiyan » frenk uzumu » cultar » balıksırtı balık kılcığıbicim » yasakcı » tenasup » celmek » calımlayış » giderlerini tur ve ayrıntıları » alcaltış » duz rakı »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.