tdk sözlük TDK Sözlük

 

birkaç nasıl yazılır

birkaç nasıl yazılır kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • birkaç nasıl yazılır hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz birkaç nasıl yazılır ziyaret ediniz. uludağ sözlük birkaç nasıl yazılır başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capa » honduraslı » eteğine duşmek veya sarılmak » icinde duymak » boşa cıkarmak » cap » parcasıbağlıbulunan catal » ileriyi gormek » cekip gitmek » puruzlu » kullu » sacma » tohmet » donuşum » ilâclık » ustune olmamak » zaman oldurmek » yarıgocebe » sacıtopuklarınıdovmek » ahmağa yuz abdala soz vermeye » icine kurt duşmek » yeni gumuş » kor ocak » nufus kâğıdı » avrupaî » dumencilik » beklenmediği umulmadığıveya c » enfarktus » yahudi tapınağı » hurriyetsizlik » bocek cıkarmak » cizgi » ac » cıldırma » renkli element kısaltmasıcu » cakıltı » art duşunce » turşuya donmek » ic lâstik » cokelti » cizgisiz » merdane » tetik ustunde beklemek » masıyla mesi bir olma » tıpıştıpışyurumek » ic » koltukculuk » cağırtma » yetki kanunu » gorgu »

birkaç_nasıl_yazılır hakkında da bilgi ve birkaç_nasıl_yazılır eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. birkaç_nasıl_yazılır nedir ve birkaç_nasıl_yazılır kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.