tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nefis mudafaası » adıustunde » cıkma » mustakim » tuylenmek » veya giysinin uzerine konulan » unletmek » el cabukluğu » podosuet » uvey kardeş » başına cıkmak » cıkarma işareti » kayıkcı » başına cıkarmak » olmezleştirme » hg » acık konuşmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » bırakılmışkimse » umur gormuş » yeni gineli » durmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » başına corap ormek » bruxelles lâhanası » capak » iceriye atmak almak veya tıkam » sucsuzluk » goze diken olmak » aksi tesaduf » yassısolungaclılar » eşkenar ucgen » avurtlarıcokmek veya avurtları » oz » gozgu » ustune gecirmek » cenesiz » kıcustu » başından buyuk işlere girişmek » ciftleşmek » teknokratcılık » endonezyalı » istavroz cıkarmak » arac » luleli » duzeltme » kapcıklı » kuskun » kağnıgibi gitmek » babîlik »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.