tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
a e » baltık » camurcun » sonmek » rovanş » gecmek » icinde duymak » kur asıolmak » beli cokmek » catallaşmak » gunah » sulûk » acık pazar » curume » pekiştirme unlusu » ordekgagası » almanca » kıskac gozluk » soz dizimi » ordurmek » koreliş » akıcıunsuz » cıkışmak » cevriliş » buyultme » donbaba » supurulme » calmac » yalın cumle » kambersiz duğun olmaz » dirsek cevirmek » plânlıbuyume » kılınıbile kıpırdatmamak veya » gecmişlerini karıştırmak » kurulu duzen » sozel » sarih mef ul » guc » cenesini bağlamak » hoduk » capkınlaşmak » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » numayiş » hareketi » cekimsenme » balon ucurmak » secim » one sermek » vakıf durumuna getirmek » berat kandili »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.