tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cenebaz » karşıtı » acık artırma » oda muziği » sonuclandırma » guvenliği sağlamak icin yapıla » cığır » icli dışlıolmak » yahudi » surmedan » kucak cocuğu » yıldızıduşuk » calkalamak » mucrim » ust yapı » tezahur » duzluk » klikci » pişmişarmut gibi birinin eline » yukleme hâli » gozeneklilik » teessurat » gelgec » musrif » guvenme » brahman » acındırma » yetiş veya yetişin » yaprakcıl » dolek » sıctıcafer bez getir » cıldırmak » makam odeneği » yeni gercekcilik » olcu » gollemek » beşikortusu » mubahase » hancerlemek » traktorcu » cocuk olmak » gerilim olcumu » kacırmak » acından olmek » dık dik duk duk tık » cekirge kuşu » urkmek » horguc » buyuk elci » kurkas »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.