tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonulden ırak olmak » glâyol » gelin ciceği » icme » yorgun duşmek » kâkullu » şohret » olu zaman » yokuşcu » camurlatmak » nb » kacmak » okuz balığı » yalancıcıkmak » muhimseme » paradan cıkmak » goturmek » kucuk ad » fon muziği » gonlu zengin » ustune tuz biber ekmek » can cana başbaşa » tuvaletci » kestiği veya attığı tırnak ola » korpe » cobanlık » dışacı » traktorcu » endustrileşme » pluviyometre » sun î » boru ciceği » iki kulak bir dil icin » yanından bile gecmemiş » susen » duru » carpmak » dunurluk » girintili cıkıntılı » meşrutiyetci » cocuk olmak » meridyen duzlemi » ı i u u » ozluk » catkı » viola tricolor » yukseltgemek » her gun papaz pilâv yemez » bukme » cilek receli »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.