tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
techizat » coccothraustes » dediğim dedik otturduğum veya » armutun sapıvar uzumun veya k » oto parkcılık » kur » niyet cekmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » mehter yuruyuşu » carşaflı » genc » zulfuyâr » telgrafcı » gozu kor olsun » pelur » ucmak » tarafsız bolge » dikkat cekmek veya dikkati cek » ikisi ucu bir arada tire ile » aracı » şerc » e mi » cocuk oyunu » tepeden tırnağa suzmek » cumle âlem » gecenek » resmigecit » konveyor » ve burada gorevli kimselerin t » cat » cınsabah » Şafiî kopeğine donmek » soz gelişi » mirascı » cene cukuru » bir iddianın gercekliğini inkâ » vermemişveya vermeyince mabut » tunc bilekli » suruklemek » horozdan kacmak » midesi almamak kaldırmamak ka » illuzyonizm » yonelim » borusunu calmak » bir deli kuyuya bir taşatar k » caldırılmak » onleme » bir yakadan başcıkarmak » dili kurusun » ya ya »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.