tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aclık » gecmez » ulke acmak » tumorleşme » cekişme » hayrınıgor » ondalıkcı » penceletmek » burunme » kamyonetci » cemaziyulevvelini bilmek » tavır almak veya takınmak » iskeletli hayvan corallium rub » mujde » kıratın yanında duran ya huyun » kopuklenmek » kornişcilik » tur ağac cember » gonlune gore » mevlevîhane » zumruduanka » ucretli » mektep cocuğu » celenc » hristiyanlık » tuy dikmek » nobet » cingene palamudu » calkalayış » gurbuzleşmek » bereketli ola veya olsun » kılınıbile kıpırdatmamak veya » durzu » sanat dunyası » pejmurde » cağrı » suvarilik » bid at » ustun zekâlı » ne altınıbırakmak ne ustunu » curuk boya » dondurmek » tac » genc » boşluk » boluk » ozel af » yırtmac » silindir prizma vb bicimindek » dışdunya »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.