tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ananın ak sutu gibi helâl olsu » ağaclanma » ozgurleşme » neme yonelim » ecel teri dokmek » korkulu ruya veya duş gormekte » sel goturmek » duşunceye varmak » her biri mesame » ic » sonum ayrımı » micel » pekmezkopuğu » ığrıp cekmek » otuşme » pomak » genizden konuşmak veya cıkarma » cat » acmak » catışkı » gun batısı » tutumu akliye rasyonalizm » rn » gostermelik » sabahın korunde » bitum » arka veya sırt cevirmek » yoneltim » statu » rukun » icirtme » ucretli » kafatascı » dovunmek » mucadele etmek » aylıkcı » ağıtcı » odenen prim karşılığında bu iş » yolcu taşımakta kullanılan mot » ferdiyetci » soz gelmek » celtikcilik » usteğmen » ust alize » dinim hakkıicin veya dinim aşk » vesveseye duşmek » cıplanmak » capulculuk » borek acmak » acılama »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.