tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okculuk » gorgusuzce » ozleştirme » catıkatı » ağac arac eğirmen kirmen » cıma vermek » ustlenmek » kıcınıyırtmak » cekmek » duğmeli » kulâhsız » utcu » kurek cezası » muhur basmak » sonuclanmak » kor » gomgok » sucuğunu cıkarmak » coğu » herkesin gonlunde bir aslan ya » camurlaşma » tumen tumen » sekiz yuzlu » horoz dovuşu » zararına kazanc sağlamak » macar » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » lâcivert di » gumec » su gecirmez kumaştan yapılmışt » murebbiyelik » tedahul » celmek » kok » yerin dibine gecmek batmak vey » ada » yuksunme » kohne » dokuntu » yalan dunya » umit dunyası » allah vere de » peşinden yurumek » ili » olmayan tortul kayac birimi » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gonulsuz » sutlu ot » sozlendirmek » hendek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.