tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayram değil seyran değil en » mosyo » ici sızlamak » kudum » faca » ozel hayat » tulûatcılık » pes perdeden konuşmak » zurra » tumlemek » tokac » başakcı » kopru altıcocuğu » selâmete cıkmak » tezkiyesini duzeltmek » gonlunde kalmak » levanten » kimse » oldurme » veya dokunmuşpamuktan yapılan » analiz » gunduz kulâhlı gece silâhlı » kohne » mufit » induklemek » ustune olu toprağıserpilmişgib » menekşe gozlu » ozeni » boşluk » sut danası » gecilmek » icin » getirmek hazmetmek » capraşıklık » ozgulluk » cermen dilleri » ozek » yazık etmek veya olmak » ozelleştirmek » guvensizlik onergesi » ceribaşılık » kutuphaneci » orgucu » fuzesavar » tostcu » coban aldıbağa gitti kurt ald » hunerli » kollarınıacmak » ve sorumluluğunu taşıyan birim » sulun »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.