tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzıacık ayran delisi veya bud » goze almak » samanuğrusu » başlıkcı » suzeni » dumensiz » okse » curum » rucu » hukumler ve izlenecek yollar » ve katımadde » ucmak » duello » munhasır » ucu bucağıolmamak veya gorunme » suzme » cift surmek » dağıtılan bağday » aylakcı » saygıgostermek » dolambac » olculmek » karikaturize etmek » ciselemek » is at etmek » ağzıtorba değil ki buzesin » cavlan » zuppece » kara gun dostu » soz dinlemek veya soz tutmak » yuzlu » mumessillik » cember makası » nankorluk » guvenirlik » tembele işbuyur sana akıl oğr » azap cekmek » kumbet » ac ec » ordovr arabası » gecmişi kınalı » mukâfaten » dun » goz atmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » uretim bicimi » ezbere işgormek » jupiter » kentcilik » dağlara duşmek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.