tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciceklik » boğurtme » vazgecilmek » yaptıklarıgosteri » coğdurmek » dışacı » yureğinden gelmek » hastahaneye kaldırmak veya yat » triportor » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » hezaren orgu » secim yasağı » catırdatmak » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » nârına veya nâra yanmak » kece » nobet » kuluckaya oturmak veya yatmak » kasetcalar » efendime soyleyeyim » elinden kan cıkmak » şolen » boynu altında kalsın » munasebet » suzgecgagalılar » butunu » erkeklik sende kalsın » gurcu » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » keskin gozleriyle cok uzakları » darıunundan baklava incir ağa » tekst » gucluluk » yalanıcıkmak » cole donmek » tespih cekmek » subye » şumul » unlu uyumu » mustear » kağnıgibi gitmek » sunme » cilesi dolmak » uzerine titremek » yuzme kesesi » gurultuye veya patırtıya pabuc » sozunu geri almak » muphemiyet » mefhum nosyon » cekme kat »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.