tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
devletcilik » yuksek basınc » bocek kabuğu » icine cekmek » kaldırım supurgesi » sırasıduşmek » kor yılan » cekiştirici » vucuttan duşmek » cayıgormeden pacalarısıvamak » hızla birdenbire » cokkun » cimdirme » coban salatası » gece işciliği » cember sakal » hırkayıbaşına cekmek » boburlenmek » okcesiz » halk yardakcısı » yemenli » fincan boreği » tıpıştıpışyurumek » dem dokmek » ve dengeyi sağlayan organ » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » duşgucu » dokunme » dalkavukca » hoşgorusuzluk » cığırtkanlık » duşunceli » hurriyetperver » sekiz yuzlu » cozumcu » kor kandil » cıkıntı » sozleşme » ciziktirmek » goğus caprazı » olmayan bağımsız hur » ermeni » balıkgozu objektif » yuk katarı » unlu » haddi mi veya haddine mi duşmu » dur » yedi gobek » capraz kur » kufelik »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.