tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uful » kerpicleşmek » olu » kucukbaş » yufka boreği » karina etmek veya karinaya bas » elhamdulillah » surdurmek » duşukluk » formulleşme » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » ıt » buyuk abdesti gelmek » catal » dokum » naturalizm » kor » barutculuk » tumsekleşmek » cop tenekesi » kokleştiriş » gulle gibi » kucuk abdest » dar goruşlu » duğumlenmek » tekâmul » bork » cakılı » parcalara ayırmak » uzerine cokmek » duğununde kalburla elekle su t » dili kılıctan keskin » ter dokmek » cilek » şantoz » rumlaştırma » goz aşinalığı » gecinilmek » pirinc unu » ıslahatcılık » tıraşcı » icki » duğum » simitci » şişe cekmek veya vurmak » kupe » sarıcalı » dunden » cırcıl » haşatıcıkmak »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.