tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hareketlerde bulunmak » bir tatlı » korlemeden » kıc » usanc vermek » tetikcilik » başısıkılmak veya sıkışmak » mustakim » capa » parcalamak » pur » boku cıkmak » denli densiz soz soylemek » ahkâm yurutmek » ictensiz » spotcu » surtunmek » işin icinde işvar » koceklik » ciftlemek » cayır guzeli » dokulmek » kelepceli » goz ucuyla suzmek » cilekeş » yıl donumu » ardıc kuşu » ciceklemek » guderi » turanî » carpışılma » guc » ntı nti ntu ntu » sozune gelmek » cetrefilsiz » sıra savmak veya sırasınısavma » dokmek » beneklerle orten asklımantar » ilâcsız » sevincsiz » tuyleri icin avlanan bir kuşso » hint ipeği » pabuc » gozleri kararmak » kukremek » acıcekmek veya duymak » kunefe » toz » gonul indirmek » sozunu esirgememek veya sakınm »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.