tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » kosinus » elinden hicbir şey kurtulmamak » doşemek » oz yapı » sungulenme » korpe » cağrışımcılık » d d » indirme bindirme » gorecilik » duşunucu » başına guneşgecmek » tupleme » ceneleşmek » minder curutmek » seciliş » veresiye karşıtı » ciseme » âşığa bağdad sorulmaz » dayanc » davul calmak » ağılıbocek » boynunu bukmek » gomut » porsukluk » suzgec » musademe » bugunku gunde » donel » ses yonetmeni » dağınık gozenek » cevrelenme » ucretlilik » kıyamet mi kopar » sungulenmek » şerc » oz eleştiri » avurtlarıcokmek veya avurtları » sulfur » maruz kalmak veya kalmamak » uzak gocuşme » cırcır » tek acıklık bulunan ocak » acıkcası » harac » cizmeli » catma » sal » avaz avaz bağırmak »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.