tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapakcı » gune doğrulum » ozgurleştirme » emekci » bicki yapmak » kantara cekmek veya vurmak » yuz suyu dokmek » dokuntu » celişme » opturmek » yuze cıkmak » anayasacı anayasayısavunan an » surfile makinesi » kucuk asya » potaslı sutlu tuz » murekkeplemek » kor boğaz » bol kepce » bolum » yuruk » ahcılık » yuklenmek » nuksetmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » yavaşgel veya ol » gunduz gozuyle » boğazından gecmemek » uretici » susleniş » madde » ana kok » carpma » gerceğin doğaya uygun bicimde » duşunceye varmak » projektor ışığı » artırılan bir manyetik alanın » usturmaca » acmak » yasa cıkarmak yapmak veya koym » topukdoven » meyan koku » elinden hicbir şey kurtulmamak » frenk inciri » celişmezlik » nukul » komşuluk etmek veya yapmak » cingeneleşme » cetene » coğaltış » suruklenmek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.