tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kok boyasıgiller » cift kol » sackıran » gani gonullu » beşuc » kın kin » cok terimli » ustun zekâlı » olağanustu » omurler olsun » cope donmek » soyleniş » getirmek hazmetmek » buz ustune yazıyazmak » karın catlağı » cakın » af cıkarılmak » spekulâsyon » golgelendirme » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » astsubay cavuş » calkanmak » uyuşmazlık cıkmak » yuz » işin icinde işvar » icini yemek » gecek » hindistan cevizi » cay kaşığı » delgec » duğumlemek » ozgurleşmek » kullenmek » dongel » corak » yonelme » sonuc takımı » ipipullah sivri kulâh kalmak » disiplin sucu » guneşleme » kotuye kullanmak » cift vuruş » yureği sıkılmak » lopur » işcıkarmak » değişkene gore hesaplanan sayı » soz acmak » viyaduk » kısmî secim » dur durak veya dur dinlen dur »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.