tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust kat » tecrit izolasyon » capkınca » mulâzım » okuzgozu » lopur » ozetleme » sabun kopuğu gibi sonmek » sacmak » nuktedan » protesto cekmek » gunduzcu » ağzına kilit takmak veya vurma » musavatcılık » inancsızlık » duven surmek veya dovmek » vergi yukumlusu » boluk porcuk » cokbilmiş » kacmak » ağır soylemek » kaynakcı » dort cifte » surnaturalist » duğmeci » ozensiz » yazılan yazıveya yapılan resim » kur anıkerim » seyrekce » cifte vatandaşlık » kuşucmaz kervan gecmez » cağırmak » duzenleşik » yukarı goğe doğru olan yanı » koylu » koncina » kuşumlenmek » zorluk cıkarmak » taşkomuru » mucerret » zulfaris » lufer » para peşin kırmızımeşin » yuz tutmak » işini gormek » tur » ıstırap » calık » acıklık » sovme »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.