tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizginme » erosculuk » akşam vakti » sutcu » oksitlenmeyen bir element kıs » uykusu bolunmek » cehrece » acacak » kubik » kopru başı » fos cıkmak » urpertme » iyiye cekmek » yarıcap » halep cıbanı » mesih » ayağına sıcak su mu soğuk su » sapınc » cik » cingene borcu » nazikce » kufretmek » si » burunmek » goz ardıetmek » sozu tartmak » başıacık » pahaya gecmek » boykotcu » organların her biri » tavşan boku gibi ne kokar ne » kulak asmak veya asmamak » necef taşı » kaldırım supurgesi » levanten » dunya nimeti » cuceleşme » gecgin » perde arkasında veya arkasında » gorevli kişiler » gun merkezli » gotten bacaklı » tartan arac » cuval » habeş » teknokratcılık » ses seda kesilmek veya kalmama » absurt » cokel » puskullu »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.