tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovuşken » buyuğumsu » dunyanın kac bucak veya koşe o » bu yuvacıklar topluluğunun bal » temel tumce » hava kure » kunye » doner kebap » tur » suzme bal » cile cekmek » yurutmek » elekten gecirmek » gobel » usteğmen » japon armudu » gecinmek » sumeroloji » yarayan celik disk » kalsa veya kalırsa » guvenilme » ruşvet vermek » pece » cerkez » lule taşı » başınıağrıtmamak veya başınızı » mutevali » kompresor » gozum cıksın veya kor olsun » cocuk yapmak » uzerine yuklenmek » surulmek » fince » notr » koşeye oturmak » olu yıkayıcı » kume » ferdiyetci » iğneli soz » faceta » armudun iyisini dağda ayılar y » canak tutmak veya acmak » cekoslovak » sureti haktan gorunmek » faydasınıgormek » gecici » acıolcer » calıştırmak » ortaya cıkarmak » secmek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.