tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmez » can gozdesi » cıtlatma » mukâfaten » yuz sabunu » kureselleşmek » doğaustuculuk » teror » cıkışyapmak » gorev alan ic salgıda salgıla » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » capraşıklaşmak » ummîlik » yuzyıllık » kendini aşağıgormek » dayanma omru » urunsuz » hareket » gule oynaya » cırpıştırılmak » catlak ses » celmek » formul » kurşun dokmek » kucuk terim » catışmak » cimdik » aryanizm » hukûmet surmek » patırtıya veya gurultuye verme » buro » tırnakcılık » rotarlı » ayağına cağırmak » tedhişci » sırasıduşmek » kusurlu » muderris » cınarımsıisfendan » lokma ciğnenmeden yutulmaz » levha » boluşturme » ustelemek » duşuncesiz » duven surmek veya dovmek » arkasında dolaşmak veya gezmek » cala kamcı » dolmuşculuk » w w » kesesine guvenmek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.