tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir koroğlu bir ayvaz » ekmeğini cıkarmak » saat on bir bucuğu calmak » gecirmek » camaşır leğeni » duş » yapma yapmayın yapmayınız » ağaclandırma » carpılma » tuzağa duşmek » ciğrenkcilik » odunleme » ulûfe vermek veya dağıtmak » cayır kuşu » ozek doku » sulûk » turetme » muthiş » kompresor » akla sığmak veya sığmamak » alın damarıcatlamak » felemenkli » cabuk kolay heyecanlanan kims » dunya evine girmek » huviyet » ictima » corlu » fizikci » curlatmak » uckâğıt oyunu oynatan kimse » ucu cengelli ağır demir arac » kopruleniş » komurleştirilmek » icini karartmak » surrealizm » calkalatış » iskeletli hayvan corallium rub » eceliyle olmek » uruşmek » ureme organları » populer » harman cevirmek » yuzlemek » ıska gecmek » ustune başına etmek » kulâhlı » kırıkcılık » terettup » cer cop » kabuğundan kinin cıkarılan bir »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.