tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
al gulum ver gulum » ceyizsiz » ceneli » gocuşme » kucuk bey » civili » tespit etmek » yuzlu » golgelendirmek » surtunme » sacaklı » bazice » munakaşalı » yan yuzergiller » arif olan anlasın veya anlar » gunaydın » eli boğrunde » candan gecmek » yuksek bir yerden aşağıya doğr » sarnıc » yureğinin yağıveya yağları eri » âşığa bağdad sorulmaz » farklılaşma » vak a » merkez acı » soz birliği etmek » yoneltmek » orumcek » beyninde şimşekler cakmak » onunde ardında gidilmez » gozleri fıldır fıldır etmek » bortu bocek » feylesofca » sozluk » gozunu hırs burumek » muhtac etmek » korku sacmak » orklemek » revac » puklu » gudum » sansurcu » koreltme » ballıborekli olmak » karıncayıbile ezmemek veya inc » taktir etmek » soylemek » hır cıkarmak » yolu duşmek » gecmek »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.