tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surumek » telefon etmek veya acmak » tıpkıcekim » alcak gerilim » minare golgesi » kafasınıtaştan taşa carpmak » cıkacak » gumlemek » tepesine veya başına binmek ve » peşine duşmek veya gitmek » madikci » maraz esenlik karşıtı » tutsuluk » cift zamanı » munasebette bulunmak » postekiyi kurtarmak » carıklı » tan ten » ongorulmek » karıncayıbile ezmemek veya inc » boluşmek » uzerine varmak » aşık atmak veya aşık oynamak » koc » gozu gonlu tok » adam icine karışmak » corten gibi » mentollu » adıdeliye cıkmak » ağac nemi » fin hamamı » sinirleri gevşemek veya yatışm » duzen » olarak tespit edilmiştir » tegaful etmek » ferz cıkmak » od dışı » cakırdoğan » davar gutmek » kırgız » coluk cocuğa karışmak » kıvanc duymak » guvercinboynu » sozlendirmek » mes uliyetli » ataturkculuk » suveyda » teşehhut » yazıya dokmek » lokoplâst »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.