tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
genizden konuşmak veya cıkarma » obek » en kucuk birliği goze » amasımamasıyok » doğal cevrelerini değiştirmele » catışmak » nufus coğrafyası » buyu bozmak » mustesna » ozenip bezenmek » denize acılmak » surtuk » sovup saymak » bolmek » evlât gibi veya evlâdıgibi » cekberi » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » gureştirmek » rağbet etmek veya gostermek » cırpıvurmak » duldul » ordurmek » catırdatmak » sozlendirmek » su kesmek veya su kesilmek » olmayan bağımsız hur » comeltmek » muteessif olmak » descartes cılık » busbutun » turku tutturmak » top tufek » kibrit cakmak » koksuz » cimdik atmak veya basmak » cıkmak » koy oyunu » catlamak » bak bak » belini bukmek » her tur gosteri yapmaya uygun » nilufergiller » huzzam beşlisi » susleyip puslemek » taaffun etmek » cağırmak » keskin sirke kupune veya kabın » kamcılamak » kalca kemiği » ikindiustu »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.