tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faceta » kafayıyere vurmak » koy ihtiyar meclisi » kabak cekirdeği » elektrikci » soyundan olan kimse » cicek gibi » oluş » burumcuk » majuskul » alt tarafıveya yanı » arnavutlaştırmak » surekli cekiştirmek itmek ka » nuktedanlık » kıvanclanma » duğumlenebilir nesne » her dem taze olmak » cakır » yuzeyleşme » talip cıkmak veya talibi cıkma » yangın sondurucu » kombe » pusur » gurultuye gitmek » ucleme » vazgecmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » ucmak » capalatma » isparta gulu » şeffaf ışığıgeciren madde sl » cuhelâ » yuzden » şohret bulmak veya kazanmak » bahcesi » gerekli gormek » cakırcı » yuzeysel » gormek » cuhcuh » tore bilimi » burun bukmek » rencperlik » etut » ayak surumek » gonderme » pecenek » yuvarlakca olan tac yaprağı » caca » ic hastalıkları »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.