tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
niyet cekmek » dokmek » facalı » cilek » kırsal bolge » balcık hurması » muzaheret etmek » podosuet » temas etmek veya biriyle temas » komşu komşunun kulune veya tut » sellemehusselâm » odun vermek » cuvaş » kına ciceği » yamalıbohca » acma » uvey anne » gozunun onunde olmak » ici icini yemek » harput koftesi » miktar ile indirimden sonraki » hunnapgiller » kambriyen oncesi » ilâclanış » guclenme » elini ayağınıopeyim » ileri uc oyuncusu » calık » gerilim olcumu » inmek » muntahabat » fıstıkcı » carpınmak » boşluk » capar » olum sigortası » dağda buyumuş » tırnakcılık » basketci » gokcek » kapkaccılık » oğretmen evi » cec » gecirgen » gudumlu » surme » tukuruklemek » ici goturmemek » avarca » gozleri takılıp kalmak »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.