tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozlerini fal taşıgibi acmak » sonuk » sarıcicek » kucuk minder » dil surcmek » butikci » sansur » in cin top oynamak veya in cin » cakıllı » bacak bacak ustune atmak » aluminyum » gencleşmek » oze » yaştahtaya veya yere basmak » allah ın veya tanrı nın gunu » kulhanbeylik » tat kazanmak veya tadıgelmek » yıldırımlarıustune cekmek » sıcaklıkolcer » mes uliyetsiz » teberruk » işten bile değil » acık bono vermek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » patlak goz » değnekcilik » canından gecmek » catıldama » maddî olmayan manevî şeyler » işin ustesinden gelmek » on sozleşme » cıngıl » starta gecmek » sırtından gecinmek » dokumanter » uşutmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » komutator » ağac kupesi » hanefî » canın isterse » celmek » gozden kacırmak » mahşer gunu » fetva vermek veya cıkarmak » cıkmak » salkım sacak » onerme » sumek » avurt satmak veya avurt zavurt »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.