tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oz kesit » sacıştırmak » sondurulmesine yardım eden kim » ustune yıkmak veya yıkılmak » cimek » kumeli » tereddutsuz » gozleri ışık icinde veya ışıkl » olcmek hesaplamak hesap etme » mubalâğacılık » uctaş » calım » saksıguzeli » ovunc cizelgesi » yatay geciş » carpma » piyasaya duşmek » cemkirmek » yureği ferahlamak veya hafifle » kotuleştirmek » yukseliş » kahır veya kahrını cekememek » icin kullandıkları ozel olara » dokmek » minyaturculuk » ar » tencere dibin kara seninki be » gucuk » utmek » radyatorcu » bucak bucak kacmak » kiminin parası kiminin duası » dondurulmek » ayrıcanak yapraklılar » kebapcılık » element kısaltmasıal » baskul » saponaria officinalis » cokramak » saygıduymak veya beslemek » gecmişi kınalı » dovuşcu » helenistik » hoşgorucu » kafasında şimşek cakmak » ciceklendirmek » cırpıştırma » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gosterici » omurlu »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.