tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz boş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşunce » kimse » karaya cıkarmak » aşağıfalan yukarı » barut fıcısı » murailik » ustume iyilik sağlık ustune u » golge » işgucu » hastalıklarının genel adı » pecelemek » surmek » super cimento » golge olay » ulu » onune bir kemik atmak » yıllık ve otsu bir bitki convo » temevvuc » şapcılık » mavi kuf » puruzlenmek » post scriptum » ziraatcılık » oznelci » kırcıllanmak » başkasına ait olan bir şeyi iz » surunme » gomuluş » kufur » trafikci » bektaşî uzumu » kufeci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kalafatcılar » aclık » dili acılmak » gunluk defter » sacına sakalına kar yağmak » atlas ciceğigiller » yureği tukenmek veya yurek tuk » ulfet » gecirmek » sor » bicime sokmak veya bicim verme » cin ifrit olmak veya kesilmek » cıkmak » ust tarafı » poc » cupra » cap »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.