tdk sözlük TDK Sözlük

 

boş eş anlamlısı

boş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • boş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için boş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük boş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gume gitmek » dereyi gormeden pacalarısıvama » yuze cıkmak » cıngıraklı » cırak » parca » cicek bozuğu » başustu » tukuruklenmek » dorduz yumrucuklar » cuvalcılık » fırsat duşmek veya cıkmak » pic etmek » odobenus rosmarus » ikisi ucu bir arada tire ile » allah bahtından guldursun » İsa yıkusturdu muhammed i mem » mel un » yuzu gozu acılmak » lenincilik » catal don » oho » ic bolge » nispet vermek veya yapmak » mucevher mahfazası » umitlendirme » hilâfetcilik » taaffun etmek » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » duşunulme » harala gurele » cekiş » cadır bezi » yerin dibine gecmek batmak vey » olgunluk cağı » bir bir veya bir de » ağlar gozden sahte sozden ken » sozlu » medet allah » cirozlaşmak » onunu kesmek » uluş » suthane » komşu kapısına cevirmek » suslemecilik » sıcmak » koşe başı » ucleşme » hoşgorusuz » cakmacı »

boş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve boş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. boş_eş_anlamlısı nedir ve boş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.