tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surumlu » kafa goz yarmak » album » allah dağına gore kar verir » hint sarısı » gozunu toprak doyursun » olcuşturmek » gunlerce » gurbetci » etmek » muzayede » kutle » acısal uzaklık » yuksek fiyat » basın ozgurluğu » gam cekmek » puskuruk kulte » non stop » reasurans » seckinlik » durtmek » sevda cekmek » gunduz feneri » sevincten ucmak » ruh cokuntusu » opup başına koymak » nuzullu » ordunun hareketlerini duşmanda » anasına avradına sovmek » turbin » kultur » dokuz korun bir değneği » kılıccı » beyanat vermek veya beyanatta » guncelik » pireyi gozunden vurmak » duşeylik » acısınıcıkarmak » kopeklemek » tutun » mutealiye » şimşek cakmak » ıslahatcı » butikcilik » duşme » vasıfsız işci » ici almamak » toren » yelec » nitelikleri sonradan yitirmek »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.