tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acıktan » tepkili ucak » yureği parlamak » lehceci » cin calığı » ilâcsız » yoneltmek » cok gormek » bakılmadan secilen şey » divanıhumayun » kırık cizgi » gorenekci » bağlar » taşkıran ciceği » caprazlaşmak » maymun gozunu actı » cozumsuz » zıvanadan cıkarmak » gecirilmek » pas acmak » kacırılma » alman » bicimsizleşme » cığrışmak » kireclenme » sokak supurgesi » japon kaktusu » tefavut etmek » copra » koyluluk » yeri goğu birbirine katmak » kucuk minder » yureği sızlamak » cıplak ucret » gunun adamı » kufeci » cırpınıcırpını » tac » erinc » tatarca » ic » ma me » vandal » tuhafiye dukkânı » durumlemek » calık » ıstırap » tore dışıcılık » kalpci » zuhre »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.