tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ismi cıkmak » carık » başdonmesi » canlılara yaşama ortamısağlaya » yukseklik korkusu » gulduru » mı mi mu mu » kuskun kuskun » pis pis duşunmek » cicek sapcığı » soyleniş » uzerine gelen duvar ağırlıklar » onleme » toprak doyursun gozunu » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ozgurlukculuk » koken bilimci » tunc kafiye » uzum pekmezi » edebiyatla uğraşan kimse » kalıc » duduk » yıva » suflorluk » fıstıkcılık » gommek » iyi gun » kusme » mulhakat » gozluklu yılan » fos cıkmak » dili donmemek veya donmek » koklu » recete gibi » kuşgomu » hindistan cevizi » mubalâğa » yukumlu belli nitelikleri ve » comce » buldukca bunar veya bulmuşda b » percem » bakır sulfat » turkuleşme » temel tumce » elden cıkarmak » huner gostermek » yontemsiz » dinamitcilik » mustehase » cerez »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.