tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopukleniş » haşatıcıkmak » gorenekcilik » babamın veya ustamın adıhıdır » cıdama » baksana baksanıza » ruzgâr ekip fırtına bicmek » veren alet » kap » ustun » cıkmaz ayın son carşambası » etmek » gumleyip gitmek » ovunmek » gluten tutkalı » cekilmek » burc » kabuğundan kinin cıkarılan bir » bir ucu sivri olarak yapılan t » guluncleşme » ceyizlik » duru » opuşmek » obus » hasanpaşa koftesi » başrejisorluk » demokles in kılıcı » kırc » kacanın anasıağlamamış » anlamıverir » ceşme » koltukcu » hakka erenler » ortulu » yemen ellerinde veysel karanî » cortu » burokrasi » portlemek » supermarketcilik » ucmak » olu gibi » ozenmek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » orumcek kuşugiller » kacamak » sorma sormayın veya sorma gi » ana kızına taht kurar kız bah » duşunmek » mezatcı » berhudar ol »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.