tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guvenlik borusu » goz hapsine almak » rucu etmek » tutunluk » cevirmek » davul dengi dengine diye calar » bol paca » tecrubesiz » beleşveya bahşiş atın dişine v » puskulcuk » başcevirtmek » banko gecme » soz gosterisi » catlak » run » hodukleşme » acık ellilik » dort ayak » bicimli » tc » murtesem » agop un kazıgibi bakmak » doğum kontrolu » tepegoz » allah selâmet versin » baştan cıkmak » paraşutcu » cımkırmak » skandinav » cakışma » purcek » tebesum etmek » ortalığı almak » dem cekmek » cuvallatma » guncelliğini yitirmek » cikolata » hilâfetcilik » gorumluk » taş » ateşler icinde » elek » dunyaya getirmek » stokcu » huzun » corba icmeye cağırmak » pr » terzi cırağı » eğen » ıncı inci »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.