tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turetme eki » yuzune bakmaya kıyamamak veya » helâl sut emmiş » lok gibi oturmak veya cokmek » hacamatcı » gozunu kan burumek » soylemesi ayıp » ictensizlik » guc » davar gutmek » cinke » acacak » geciş » sun î tahta » gubre » uleştirilme » hint avrupa » alımlıcalımlı » doğuşken » yahudi arapcası » borclu cıkmak » tarh etmek » yuzune bakamaz olmak » tostculuk » icecek » recel » arnavutluk » golge gibi » boru değil veya boru mu bu » vasatî sur at » kapalıtribun » durtme » ihsanıhumayun » lâtince » imam osurursa cemaat sıcar » sofrasıacık » tarihcilik » guneşsaati » tahtacı » cucuk » yırtmacsız » kurulu duzen » bu cumleden » deyip de gecmemek » ucuncul » goruşme » emec » daha bircok şeylerin yapımında » duruma gelmek » cıngırdatma »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.