tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yabanî mercankoşk » ampirizm usculuk karşıtı » yonelmek » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » kolcak » cole donmek » azerîce » cembersel bolge » ondule » eşgudum » anglikan » orumceklenmek » cokertmek » muska boreği » daha bircok şeylerin yapımında » semtte oturanların tamamı » ultimatom » kibrit cakmak » gorevden uzaklaştırmak » buryan » davranmak saygıgostermek soz » seyran etmek veya eylemek » cimdik » ay orumceği » uvertur » ruh olcumu » işguzarlık » golge olay » silip supurmek » kocmak » tostcu » tehevvur » akla zarar veya ziyan » tunc bilekli » cala paca » bilgili » seksen kapının ipini cekmek » gecti bor un pazarı sur eşeği » koyuvermek » tapıncakcılık » verilen genel ad afsun sihir » yuruyuşe cıkmak » renkli element kısaltmasıcu » kecitırnağı » dişcilik » bir karıyla bir koca dırdır e » oğutuluş » durgunluk cokmek » cekinti » keyfini kacırmak veya bozmak »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.