tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cepez » gitti gider dahi gider » cokertme » şuphe etmek » koturum » kaptan koşku » ıtriyatcılık » iceri girmek » arabî » alıcıcıkmak » boluk » huzunleniş » mutevekkil » bir baba dokuz evlâdıbesler d » mustezat » yapsatcı » sulunluk » cayır mantarı » duzmek » cevrelenmiştahta ağırşak » keskin sirke kupune veya kabın » kufelik » camura yatmak » kokten dincilik » fıstıkcılık » gelin boceği » boşkume » soluk almadan dinlemek izleme » hele şukur » sinekcil » tumorleşmek » canak yaprağı » mektep kacağı » kalkan bocekleri » duşundurmek » dukluk » ozdeşlemek » boğur » oz direnc » ici icine sığmamak » cekmek » cizdirme » feleğin sillesine uğramak veya » yerinden yonetim » ceşitli ogelerin perde aksesu » şeriatcı » elcilik » kırbac kurtları » yerleri supurmek » panturanizm »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.