tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacavralaşma » nasır bağlamak veya tutmak » kim oluyor » olmayan kimse veya topluluk g » celme atmak veya takmak » mestci » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » deveci ile goruşen kapısınıyuk » ac » lufer » parcalıbohca gibi » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » ciharıdu » mucadele » tokezlenmek » levazım boluğu » mulâki » guveyfeneri » cekingenlik » mustensih » pabuccu » recine yağı » dır dir dur dur tır » yolu duşmek » danscı » oturu » davul calsan işitmez » el acmak » divanıhumayun » hinduizm » tarihci » turkceci » paylaşmış benzer odevlerle yu » botanik bahcesi » kelime turu » lâkırdıağzından dokulmek » coz » ada » orneklemek » danimarkalı » toz pembe gormek » musteşar » cakmağıolmayan » kına ciceği » pure » muhurlenmek » kustahlaşmak » makam şoforu » mahrut » gozlerini belertmek »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.