tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sayıp dokmek » musluman » ortak veya kuma gemisi yurumuş » pure » terennum etmek » yuzunu kızartmak » guneşe karşıişemek » uzun oyku » ozel teşebbus » maruz kalmak veya kalmamak » sukût ikrardan gelir » hicleştirmek » tutturme » slovence » muteakiben » gozunu oymak » hopurdetme » goğus cukuru » kume calışması » allah kabul etsin » gi » yukluluk » ultramodern » kutuk » yuz » cek valf » cok uzun uzun sure uzun olar » gumuşlemek » dangalakca » kor kandil » acımlama » tokaclamak » ileri geri surulebilen sistem » turnayıgozunden vurmak » işaretci » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » servis otobusu » ne soyluyorsun » gormek » ruya gibi » paraşut ile atlama » onun icin » cığralık » mevlit kandili » iskeletli hayvan corallium rub » muteşekkir » allah kerim » fırsatcılık » tatlıyerinde bırakmak veya kes » yuksek fırın »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.