tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akbalıkcıl » luzum yok » granul » borc yiğidin kamcısıdır » on uyum » kirecsizlenme » su » akşamdan kalmışveya kalma » donme dolap » kahve dovucunun hınk deyicisi » tunclaştırma » peynirli borek » dost duşman » cozulum » palyacoluk » kimyasal yollarla elde edilen » kopekkuyruğu » akla sığmak veya sığmamak » sozleşmesiz » boşluk » tırtıkcılık » ortuk » istimzac » şeylerden her biri tabaka » gumuşî » davranmak saygıgostermek soz » meydan bir şeye veya kimseye k » ustenci » taklitci » musaade etmek veya buyurmak » koklendiriş » dişeti unsuzu » detektor » guruldemek » el bende » fakulte » mustensih » dişdamak unsuzu » olcu vermek » değer duşurumu » gonderme belgesi » corbaya sinek duşmek » kultur balıkcılığı » caldırılmak » arasında den başka anlamıyl » kumesi » yukseltgeme » dokuz ayın carşambasıbir araya » yuzustu » ferman cıkarmak »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.