tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pacavra » duşuk » w » kackın » dalınc » uckuruna sağlam » unsuzunu gosterir » corap » kucuk » arkada kalanlar veya arkadakil » iz anlı » ostaki borusu » bicki dikişkursu » tırnakcılık » koceklik » madde » mucrim » urkek urkek » sut beygiri gibi ayakta uyumak » soz tutmak » orgutlendirmek » bir guzel » temayuz » gormezden gelmek » akrobat » cope donmek » formulleşmek » bir koroğlu bir ayvaz » golleme » nuh nebiden kalma » kandırıcı İnandırıcı » camcak camcak » onerme » enstrumantal muzik » alıal moru mor » kerem buyurun veya eyleyin » gozunun ustunde kaşın var deme » ozdeşlemek » goğuslu » cakma kapı » subekli » yukseltgenmek » mumas » imanıgevremek kısa soyleyişle » acılım » kur a » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » bunalım gecirmek » ecek » allah bin bir bereket versin »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.