tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centik » acıkta bırakmak » huner » etmek » yağma etmek veya edilmek » v v » istencsizlik » caylık » cu » cakmak » gulcu » cukurlatma » yuzune yazmak » urpermek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » bildik cıkmak » partoner » gencleşme » burnunun ucundan otesini veya » gulbahar » on goğus » dubbuasgar » uleştirim » olmek » ucleme » kotu » sanskeritce » ortadan kaldırılmasısiyaseti » tecessus » murebbiye » soluğu bir yerde almak » calgılıcağanaklı » kuculmek » cağdaşlaşma » aba altından değnek sopa goste » bugunku tavuk yarınki kazdan i » başcı » kitaba veya kitabına uydurmak » ihtilâfa duşmek » bickici » sacalama » su gecirmez kumaştan yapılmışt » c » mustemleke » allah bilir » suzmek » işsozleşmesi » yaşınıicine akıtmak » ruzgârlanmak » kotumserleşmek »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.