tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
plâkcılık » gelmeyen veya gelip de kıtalar » yukseklik » ayıuzumu » sıcırgan » cevre » paragoz » ozumsenmek » elinden hicbir şey kurtulmamak » gelen birini karşılamaya cıkan » ceğmellenme » donuşturmek » congul » ikili catı » şupheci » cakıllık » duzenlemek » mangal gibi yureği olmak » yalımıalcak » ic » aşure gunu » hint bademi » kakıc » malkarca » calpara » kaktusgiller » dunya gormuş » mesai yapmak veya mesaiye kalm » doşenme » yardımcıhucre » geri cekilme » fıcıcılık » gobelez » kuşa benzemek veya donmek » sırtından cıkarmak » sandıkcılık » iclene iclene » kokusunu veya koku almak veya » kolacan » soku otu » dunden olmuş » deve tuyu » kulfetsiz » safca » restitusyon » carklı » acındırmak » cene calmak » muzakere » gozunu cıkarmak »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.