tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
neşvunema bulmak » cordek » kondansator » duşmanlaşma » duğum noktası » dalık delik » cavdarsız » tumamirallik » guceniklik » i tutmak » yarıgecirgen » cıkmak » yedikardeş » kıptîlik » gonul koymak » guvence vermek » beis gormemek » canınıdişine almak veya takmak » sozun kısası » şomiz » cuk » orgun » surekli olarak gidip gelmek » tamir etmek » ihraz etmek veya eylemek » başlangıc » ceğmellenme » ortulu odenek » sarıcicek » kotuye kullanmak » oğutuş » guneşyağı » ihtiyac » sutculuk » akılsız başın cezasınıayak cek » perdelerini acmak » cengelsi » işguzarlık etmek » markor » bilgiclik » oğrencilik » isparta halısı » tup » cakal eriği » hatır icin ciğtavuk yemek » kanıkanla yumazlar kanısuyla » oz » eli ayağıolmak » keciboynuzu » memleha »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.