tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
japon elması » cubuksuz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gulabdan » acmaz halatı » mulhakat » gencten » doşemecilik » calılandırmak » kıpcak » somak rhus coriafia » matematikci » borusu tutmak veya ustunde » araplaştırma » gomlek eskitmek » coğulcu » uzerine yuklenmek » yuz yazmak » flut » şerbetcilik » koklemek » duzensiz » catlamak » kapalıbolge » zibelilina » bicimlerini belirleyen ana oze » onune katmak » pırıldakcı » major » notrluk » gonendirilmek » gumlemek » endustri » macun cekmek » ekmeğini taştan cıkarmak » acık » dokuz ayın carşambasıbir araya » ceşit » curuk tahtaya basmak » allah tekrarına erdirsin » komutator » teessur » bicimdeki bolumler » gecmek » abanozdan yapılmışdilenci cana » dubeş » mesele cıkarmak » koksu » cokca » cıkra »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.