tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
comleklemek » sureğen » yureği carpmak » ağzınıhayra ac » mubalâğacılık » icinden kan gitmek » soz cambazı » duşukluk » işine gelmek veya gelmemek » kepce » yuzde yuz » başa gureşmek » ozlemini cekmek » silindirsel yuzey » catır catır catlamak » deli gomleği » tranca » corba olmak » duzletmek » uzerine bir bardak su icmek » one duşmek » ve katımadde » kemik parca » onderlik » bilincsizce yapılan işve etkin » ileriyi gormek » mureffeh » el cekmek » dişcilik » kilimci ile kor hacı » murettip » gozlerine inanamamak » tokatcılık » dovmek » cerrahî mudahale » acısal » yonelim » cobanpuskulugiller » genel olcek » cimdikleme » gozu ilişmek » dolabı frijider » kan gutmek » calımına gelmek veya getirmek » yavaşca » bir postum var atarım nerede » cekmek » sutculuk » mufreze » ozel »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.