tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
formul » madde » yaka bir tarafta paca bir tar » yureğini kemirmek » gunden gune » muhurcu » arasında den başka anlamıyl » denize cıkmak » cağrıcihazı » gormek » kancayıtakmak veya atmak » rek » sandıkcı » yukluk » dilini eşek arısısoksun » sığırgozu » keci yolu » orumcek bağlamak » suluğen » kapcık meyve » muneccimlik » iki bucukluk » musteşrik » kalıc » den eylemek » tazıya donmek » al veya alın » tehyic » olum dirim » dalâlete duşmek » mes uliyetsiz » deve yurekli » coğdurme » malın gozu » balkanlar » gercekcilik » kunye » icin icin yanmak » gorundu sivas ın bağları » alcalma » top atmak veya topu atmak » lık lik luk luk » kir goturmek » serbest olmayan » hesabınıkitabını bilmek » murtekip » ocakcı » toparlakca » tarihci » soyleyiş »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.