tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kralicelik » ucarı » sırtustu » calınmak » bayrak acmak » naturmort » guzellik kralicesi » yan cumle » muracaat etmek veya muracatta » olduğu soz » allah mustahakınıversin » curukluk » bicimlerini belirleyen ana oze » sokuk dikmek » mubalâğa etmek » ağzına bir parmak bal calmak » sarac » carpılmak » nuhuft » yuzlerce » usteleme » bayraklarıacmak » cıplak » kadının fendi erkeği yendi » su yuzune cıkmak » celikhane » cozgun » altınıustune getirmek » muskirat » gozu ısırmak » gunu » ozel ad » sacak » kâğıtcılık » anlayışgostermek » cozuşmek » rahatca » tumen » den yana » munhat » bukuculuk » ya ya » dokuz korun bir değneği » kacmak » cırağ » mucevherat » kontrolcu » a ya getirmek » rumî » oyuncakcılık »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.