tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tedhişcilik » cicek durumu » nufus kaydı » oylelikle » ciğlik » makro » corbaya donmek » cok yıllık » işguzar » iş arî » facalı » surcme » gubre » cırpmak » duşman catlatmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » piyasaya duşmek » fusunkâr » altlıustlu » oncel belirleme » hesaba almak veya hesaba katma » gin » gomutluk » kırdırmak işini yaptırmak » muzakere etmek veya yapmak » kuşucmaz kervan gecmez » capraz kur » mutercim » imtizacsız » yağmurolcer » gurultusuz » mumtaz » ucma » yukte hafif pahada ağır » gurultu cıkarmak etmek koparm » gorev » ne oluyor » musavatsız » hareketin yeniden kurulmasıyla » bayram değil seyran değil en » calılandırma » taraf gozetmek » yurutmek » kacma » umur gormuş » ortak olculmez sayılar » eşkenar dortgen » mayalanabilen ve coğu tatlıola » alt ust olmak » tun »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.