tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici bayılmak » mancuca » ekmeden bicilmez » dost kara gunde belli olur » yaka bir tarafta paca bir tar » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » boluk » gozunu kan burumek » bir dirhem bal icin bir ceki k » mukellef » cemen » sacmak » gece » zenneye cıkmak » calap » kok mantar » kanavice » hazırlıklıolmak veya bulunmak » golleşme » gani gonullu » oğrenmelik » of » arkadan soylemek » halk yardakcısı » doğaclama » icine atmak » kostek » kufuru basmak » uvez » cozgun » puskurme » gerekce » oz yaşam oykusu » soylem » uvey ana » dizleriini dovmek » vadiye dokulmek » cala kurek » dağlara duşmek » dallanıp budaklanmak veya bir » ceviren » elinden bir kaza veya sakatlık » virtuozluk » asgarî ucret » cağrı » kelebek gozluk » anasınıeşek kovalasın » kafasıcatlak » şohretli » kusurlu »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.