tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sozlendirme » gosterme sıfatı » cevre bilimsel » mufekkire » punduna getirmek veya pundunu » ic ses duşmesi » harman cevirmek » setlic » babam » iciriş » cumleten » varlık gostermek » onemli » bunye » t » gozu tutmak » lehce bilimi » malın gozu » guneşyağı » cıtırdayış » yakut » cemremek » kadınduğmesi » cıtpıt » uleştirmek » cekiliş » gepgenc » cakaloz » olcum » dovdurme » duzelmek » lupcu » hukumluluk » ruzgâr altı » cile cekmek » sefa surmek » baccı » pek soylemek » murekkeplenmek » arma ucurmak veya arma budatma » doviz kacırmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ru » mikro » eğmec » jon » ateşci » şifreli canta » sayıştay » surmesiz »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.