tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirme sıfatı » cizgileşme » teessuf ederim » surek » gonlunu karartmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » koruma icgudusunun bir bicimi » ciftleme » uretmek zihnî yetiler oluştur » orucu » turkceci » kara surmek » kulâhcı » gozu kapalı » cerez » capa » kufurbaz » el işciliği » tutun » olmek var donmek yok » sperma ana hucresi » agrostemmagithago » taammum etmek » percinlemek » suru » acıklama cumlesi » odunsuz » işi e dokmek » gencleştirme » guc » cayırlatmak » nazileştirme » sokak cocuğu » gumruk » facetalı » » servis otobusu » inmek » bukuk » asgarî ucret » gonlu kırılmak » rodezyalı » surukleyici » icinden gulmek » hurriyetperver » catık yuz » hoşduruma gelmek » gormediğe donmek veya gormemiş » opuşme » ciseleme »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.