tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
recine » boru ciceği » kendini bilen veya bilir » murekkep yalamak » gozunu ustunden ayırmamak » mec » entrika cevirmek » od ağacı » kentci » guneşkremi » terennum » bıckın » calıştırmak » ozeni » bildiğinden şaşmamak veya kalm » alcılamak » silindir prizma vb bicimindek » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » kırdırmak işini yaptırmak » anasına avradına sovmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » guneş » cimcek » surundurulmek » mutecasir » cemberlenme » bolumlerden her biri kolon » hayvanın sebep olduğu hastalık » yapıldığında zararıdokunacağıd » huyu huyuna suyu suyuna uygun » sozlenmek » kostek vurmak » ateşciceği » puskurtme tabancası » ici gecmek » yorunge » gercekte » dort goz » me » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » durtulme » dibi gorunmek » uretim kooperatifi » butunu hars ekin » iyodur » hukumsuzluk » bir şeyler veya bir şey olmak » doşetilme » ezik buzuk » cok ayaklılar »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.