tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tul » gecimsizleşmek » ahcılık » sondurmek » gulutcu » gucleştirmek » not duşmek » aşcılık » hic değilse veya hic olmazsa » cakışmalı » gorunme » kof cıkmak » umitli » yapmacıktan uzak duzgun anlat » alârma gecmek » cifte vatandaşlık » gureşme » recetesiz » koltukcu » surdurme » kamu sektoru » kotek yemek » gumuşîleşmek » cedî » paydos borusu calmak » bayramîlik » techiz etmek » ust » ağa borc eder uşak harc » gunu gecmiş » ongoru » cember » kıssadan hisse almak veya cıka » kuturdemek » kireclenmek » komur kalem » ickin » badi badi yurumek veya gitmek » mumsondu » gece gunduz » yururlukten kalkmak » başta veya başında bulunmak » uretiş » karantina muddeti » inanc » kılık kıyafeti duzmek » yuk treni » uzerlik » gecirmek » muddeiumumî »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.