tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzumculuk » muşareket fiili » mulâhham » govde » cevirmek » celik » fırın ekmek yemesi lâzım » unik » actırma kutuyu soyletme kotuy » izletmek » tekduzeleşme » ustune yurumek » calap » bicimlendirilme » carpılma » tepegoz » gorsel etkileme » cengelli iğne » onerge » tekme atmak veya tekme vurmak » oğretmek » copsuz uzum » kıskaclamak » dolambac » cermen dilleri » yonlendirmek » munhat » bir deli kuyuya bir taşatar k » senator » citme » bektaşî babası » sosyal duzen » gonlunden gecirmek veya gecmek » soylev » lugol » duzulmek » fluoresans » koruma unsuzu » kaşlıgozlu » coğumsamak » kopekleşme » buyultmek » gocebe » ileri geri surulebilen sistem » dun cin olmuş bugun adam carp » parcası » kokteş » parca parca » gonullu gonulsuz » gozunu yummak »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.