tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
beliren olumle sonuclanan has » goturmek » muhrusuleyman » izlenim uyanmak » poc » sulun gibi » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » icmek » da var ki anlamlarında kullan » yunan » gecgecleme » dort donmek » duşurulme » dovme » murtesem » beli bukuk » penceletme » bir yerde kullanılan bir yere » ictinap etmek » cek valf » orumcek kafalı » yetişmeyesi » cınayaz » gurleşme » duğumlu » ustunden atmak » mechul » sonuk » kırık dokuk » ufunetli » sana taşla vurana sen aşla var » gun ışığına cıkmak » yanlışhesap bağdad dan doner » uzumunu ye de bağınısorma » olum » ceteleye donmek » dunyalı » cekme demir » bayram cocuğu » iştahıkapanmak veya kesilmek » boşduşmek » devaluasyon » tereddut » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » ulaşabilen yatay uzaklık » batakcıl » oylelikle » cekip almak » gecim yolu » kabak cekirdeği »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.