tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tercumanlık » bicki yapmak » capar » an anevi » kısmeti acılmak » bilinclenmek » yureği pek » od ağacı » sapıkca » muessiriyet » tup » duşunum » man men » bir goz ağlarken obur goz gulm » yuz yuze gelmek » celebi » tenezzul etmek » dunden bugune » yureğini tuketmek » ozenmek » tohmet » capmak » acık cek » kamcıcalmak veya vurmak » yıldırımlarıustune cekmek » kacamak » gobek atmak » ceyrek final » cozulmek » kutuk » ufakca » akıldan gecirmek » meram anlatmak veya meramınıan » tenkitcilik » yoğurtcu » yucelik » kan cıbanı » goz bankası » dili acılmak » opup başına koymak » durum » takla atmak veya kılmak » doğru soyleyeni dokuz koyden k » tart sucu » tırtıl cekme » cingeneleşme » pabuc » ec » muracaat » acıkca »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.