tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamı

bol zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aday gostermek » gorgu kuralları » ozverili » madde » yenidunya » imalâtcı » ayakcak » gonderi » soz dizimsel » canıcıkmak » yureği urpermek » er » cihanşumul » ra re » yarıunlu » oğmac » eskulâbî » dokuk » catlak » umurumum teki ters soyleşiyle » ust perdeden » cicek olmak » bekle yârin koşesini » mineral » bileğine guvenmek » acık hece » dunyalar biri in oldu » mut a nikâhı » faullu » kirec sutu » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » ogelerin oluşturduğu butun pa » dağınık gozenek » tum » soz cambazlığı » kovuşturma acmak » temizlikcilik » munasebette bulunmak » domates salcası » cilekeş » sıkıduzen zapturapt » turkuleştirme » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » populerlik » bicimdeki bolumler » gocertme » anlamına gelmek veya manaya ge » kampcı » caltılık » boluk »

bol_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamı nedir ve bol_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.