tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaduk » imalâtcı » cinisiz » lık lik luk luk » yasakcı » oz yaşam » frenk menekşesi » kopya cekmek veya yapmak » muzelik » guvenoyu » dolmuşucak » koylu » catapat » gecirmek » cur etlenme » bektaşî uzumu » kumuc » cınlamak » kacırga » me » ermenice » gocermek » ustunde kalmak » koyu duruma getirmek » yuz vermemek » başortusu » tuyune dokunmamak » kemalpaşa tatlısı » yaşgunu » cekmeli » surre emini » gure » zulum » muncer olmak » tu » tekerrur etmek » cam devirmek » kamcılatma » kufluce » telekomunikasyon » jole » kıc atmak » hamlac » taahhutlu mektup » urpertici » canaksıhucreler » guc » bobur » duğmeli » munfail »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.