tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mumessil » muvezzilik » ac gozluluk » surukleyiş » nebuloz » kemikcik » acık sacık konuşmak » kabuk bocekleri » tahaşşut » aktuel » kıdemli ustcavuş » fertik cekmek veya fertiği kır » ya ya » acıklaşma » yedekci » sarıcicek » kamu yonetimi » sokmek » tuzakcı » tunclaşmak » cekmek » yuklenmek » gonul gezdirmek » ayıya kaval calmak » cığlık cığlığa » guvec » meyve bahcesi » yaşdonumu » yarayan celik disk » goz kapağı » ileriyi gormek » eline gecmek » kavanco » etmek » deli kızın ceyizi gibi » odevlendirilmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ut acıcılık » silindir prizma vb bicimindek » telâşgostermek » munakale » ciltci » yonetmek » cemberlenme » bıcak » yurutulme » gozden ırak olan gonulden de ı » conk » ic bulantısı » gecici »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.