tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
âlemşumul » cıkmak » gecmek » mutebessim » kustahlaşmak » cipura » carşafa dolanmak » cınargiller » ondelik » coccothraustes » kuflenme » yuha cekmek » mulk » ornek almak » muşteki » bal ozuluk » buyutken doku » kuşayiş » cağıldayış » jupiter » gonul uğrusu » neye uğradığınıbilememek veya » calıştırılma » gelip gecmek » derdi gunu » durtulme » şakaya boğmak dokmek veya bozm » camaşırcı » kahpenin dolu » korleştiriş » mızrap » icine cekmek » alcak basınc » gerekcelendirme » » boylecene » cubbeli » ı i » acıklatma » cevirmek » cerrahî mudahale » musamaha » guvenoyu » tek acıklık bulunan ocak » ustuvanî » polonez » her tur gosteri yapmaya uygun » gutme » unlu kaynaşması » işguzarlık »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.