tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
su veya soz goturmez » lok gibi oturmak veya cokmek » uşuntu » cekirdek » gokce yazın » kalburustu » muska boreği » ağırlığınıortaya koymak » citen » major » cekmek » gormek » cehre » ne gozle bakmak » perdrix » cileye girmek » cakır » tepeustu » duzlenmek » gozunu yummak » facalı » kok kırmızısı » puturlenmek » muzahrefat » gıcırıbukme » hunsa » cobandeğneği » kadıkoy taşı » am » cıkmak » yuz kiri » yonetsel » musavi » boşgezmekten bedava calışmak y » allah rızasıicin » işduşmek » medet ummak veya beklemek » balast direnc » kona goce » kışıgecirmek » odenek » alcakca » dokum » bilinc » bicim » cuz » tezahur » ceşnici » kacırmak » koyungobeği »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.