tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerinden atlamak » iştirakci » tovbe ayları » yuzdurmek » siktir et » sabahın korunde » darulbedayi » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » koh basili » boluntuler » butun butune » suzulme » bulutcuk » cedik » nal cakmak » insanlıktan cıkmak » yan cumle » kayıkcılık » bicimsiz » gormek » ustune gecirmek » soz etmek » cevre bilimi » inşaatcı » tekabul » turlu şeylerden yaptıklarıve t » bicenek » yureği rahatlamak » devam etmek veya ettirmek » caycı » akşam guneşi » ustun zekâlı » kuru gurultu » kulhanbeyi » ufurmek » araclı » bıcak vurmak » urun » alcaltma » katlanır taşınır cerceveli pe » yere calmak » dalgıc kuşugiller » pusetci » carliston » guc » colluk » kokusu cıkmak » yuz surat davul derisi yuz sur » koylu » bir cenetli »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.