tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
eksik cıkmak » ikiyuzlu » butunsel » burgulu » bir değer karşılığında birinin » gecerletmek » horoz dovuşu » belirlenen durum » gum gum atmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kotu olmak » ozeniş » ust yapı » cozulemeyen ilmiksiz duğum » nerede nerede » fe » toplumsal butunleşme » potikare » vazifesi mi » istifcilik » dolambac » el elden ustundur taa arşa ka » işi bir şeye vurmak » ucleme » humayun » karikaturleştirmek » reisulkuttap » iclendirme » ucuncu » el surmemek » ıskarca » bir cırpıda » sofra veya sofrayı kaldırmak v » huviyet » sureğenleşme » zerzevatcı » klorurleştirme » munfesih » kıc attırmak » cağlayan » nobetleşmek » hukûmet merkezi » acık kredi » capalatma » purhiddet » golge balığı » pecenekce » mekanikcilik » seyran etmek veya eylemek » cengel »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.