tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turetme » kitapca » cay » donmek » cizgili » divaneye donmek » ulke » parcalara verilen ad » camguzeli » pandul » eşekci » aklımda » hayvanın sebep olduğu hastalık » carklı » inmek » pembe gormek » haric olmak » ters yuz » salca » akla ekle » cap » sacalamak » cobancantası » cuhacılık » peceli » gerceğe aykırılık » tedavulden kalkmak » husnuhâl kâğıdı » guzel » başkonakcı » ufurukcu » gonul avcısı » oncu » cankurtaran kulubesi » iki ucu acık boru biciminde it » teferrut » bolumlerden her biri kolon » cınlama » gorgusuzce » calgısız » kılıc kuşanmak veya takmak » nobet » ictima » cuz » ciceksimek » konsul » oz direnc » uzerinde durmasıyla kazananıbe » donence » karın catlağı »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.