tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kol kanat olmak veya germek » cizecek » duduklu tencere » e » duğumlenme » maraz esenlik karşıtı » fâni dunya » boluk porcuk » gecmek » um » huve » gomlek » caycı » hamala semeri yuk olmaz » duvar cekmek » dışcokgen » nufuzkâr » capkınlaşmak » buğeme » cadır tiyatrosu » gul ustune gul koklamamak » puskurtmek » guvec » yanlışınıcıkarmak » hayatınıbirine borclu olmak » li » taşcıl » yarayan cevresi oluklu kucuk » kafatascı » hamdusena » ana cizgi » hodukleşme » hint ciceği » comelme » arasında den başka anlamıyl » kapıbaca acık veya kilitli » tukenmezlik » genc » bağlaclıyan cumle » başıyastığa duşmek » cec » arap olayım » sorma kişinin aslını sohbetin » derdi gunu » soz atmak » duğme » bolumunden her biri sezon » cekişmek » civi yazısı » dokulmek »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.