tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşey cember » mu » mayıs boceği » illustrasyon » suprulmek » ceşme » orseleme » mulâyemet » tibet sığırı » kazgıc » adıcıkmışdokuza inmez sekize » yeni gercekci » dokmek » gomut » şeytan elini cekmiş » muteselli olmak » cakaloz » eskimo » tarih duşurmek » arıkcı » organların her biri » burnu buyumek » cozumsel » pabuc eskitmek veya paralamak » okuz arabası » goz acamamak » yoneltilme » keskin gozleriyle cok uzakları » avuc avuc » hatırıicin » soylenti » luks » portlemek » ucuz alan pahalıalır » okculuk » allah son gurluğu versin » camgiller » orkleme » fair play » kor dokmek » bitkisi lâstik ağacıficus ela » gun meselesi » kosteklenmek » kacamaklı » ice kapanık » transit gecmek » ortuk » patates koftesi » ahmakca » ortenek »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.