tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz gelişi » hesapcı » yurutme » cağırmak » sıcrama » unlu catışması » ustune ustune gitmek » cavelâ » cin ifrit olmak veya kesilmek » cerez » gucsuzluk » tekeline veya tekellerine alma » cizginmek » cekinme » şoyle boyle » cıkarmak » cift halka » gecerli » utcu » mulâhazat » gipur » statu » tarafa olmak veya cıkmak » yaprak dokumu » moskof camı » acmak » ozel » pacavra gibi » ayağına celme takmak » uleştirim » ad cekmeye girmek » cop » sanatı » bardağın konulduğu yeri kirlet » gozu kalmak » yaka bir tarafta paca bir tar » cıkmak » mufrit » cizgi resim » duzce » iyi gun » hıncahınc » sozu mu olur » cubuk » kulupculuk » tırtıl cekme » ağıciceği » tegaful » kısa cizgi » ağac oyma »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.