tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calıkuşugiller » cağla » gocertme » acıağac » icgudusel » balık sutu » ruping sistemi » acıklık » ciceklik » işin kotusu veya fenası » dikkat cekmek veya dikkati cek » şovalye yuzuğu » makascılık » yureği kararmak » turkusunu cağırmak » beşeriyetci » taraca » medine kurdu » cokca » cokermek » ictima » astığıastık kestiği kestik » numarasıolan » ustuvanî » servise cıkmak » sırtınıdayamak veya vermek » beylik fırın has cıkarır » zumre » yuk altına girmek » cekirdeklenme » aşcılık » deve doşlu » cırpıştırma » gomme » dunden bugune » carpıtmak » konakcı » benliğinden cıkmak » mueddep » cicek yağı » kafa utulemek » ac doyurmak » mahagoni » kafasına gecirmek » seckinlik » lok » cişetmek » sepetci » curcur » sutcu »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.