tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
torbada veya cantada keklik » yuzustu bırakmak » ciftelemek » » bocuk domuzuna donmek » coz » cağrım » sayısınıallah bilir » orgun » parcacık » musellim » yuzu yumuşak » maltalı » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » icbukey » hamallığınıetmek veya yapmak » oduncu » kaplan bocekler » acıklama cumlesi » talip cıkmak veya talibi cıkma » kur » sun îlik » onemsemek » ordekgagası » hut » duzeltmen » cınlama » nefes cekmek » yonelim » kotu » gorunuşu kurtarmak » venus » gedik acılmak » muhur kazmak » yaprak boceği » ismi cıkmak » dışgucler » sultan ahmet te dilenip ayasof » unlenme » altına etmek veya kacırmak » yolgecen » cubuksuz » dortnala » katışmac » yetiş veya yetişin » mustahak » gozu yılmak » kundeye getirilmek » derin derin duşunmek » mustakbel »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.