tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parşomen kâğıdı » muhre » pekmezkopuğu » ickici » durzî » arac » bok yemek duşmek » pluton » herkesin yararlandığı » el ile elle tutulur » korkak bezirgan ne kâr eder ne » şaşkına cevirmek » cayır tavuğu » gecişhakkı » mel unca » hacamat etmek veya yapmak » oğretmenlik » mudiriyet » muessese » fart furt farta furta etmek » cıkarma » başıonunde » koksuzluk » tıkaclamak » yağmurolcer » guneşgozluğu » japon » surukletmek » koc katımıfırtınası » uc katlı » yakmac » yararlanarak yasalar cıkarmaya » biz attık kemik diye el kaptı » yuzu yazılıkalmak » seluloz » musabakaya girmek » hık demişanasının babasının b » dunya goruşu » oclenme » molekuler » dağveya dağları devirmek » işgucu » kalcete » el ile elle tutulur » durumu » sokmek » keli koru toplamak » makine veya bir kuruluşu plân » muşevvik » sozu ağzına tıkamak »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.