tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tecessum etmek » kıyamet mi kopar » mustemlekeci » ucurmak » mağazasıolan veya mağaza işlet » kontrolorluk » gumuşlemek » sunger doku » gerci » aşka duşmek » coban merhemi » bir ağac ciğde zizyphus jujub » cekimsizlik » yuzerlik » kacımsamak » allah korusun veya saklasın » uretim evi » acıklama cumlesi » turkluk bilgisi » buyuğumsu » her biri mesame » beklenmediği umulmadığıveya c » avuc dolusu » termoelektrik cifti » ca » gon » gozleri dolmak veya dolu dolu » buyucek » kavanco » olan kimse » cekyat » ic hastalıkları » olum kalım savaşı » kuluckalık » on ek » ceyizlemek » koşeyi donmek » gun ortası » her işin her şeyin başısağlık » kusursuz » kundeleme » uzum guneşi » sublime » goncluk » gunah işlemek » musavatsız » avustralyalı » cevirmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » sendikacılık yapan kimse »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.