tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mujde » başına kakınc etmek » cok eşlilik » ilikcilik » amerika elması » kok işareti » vucut » siyanurlemek » piyango vurmak veya cıkmak » cevirmek » on denetim » mubarek olsun » kapitulâsyon » darulâceze » gozu kapalı » kazık kok » durbun » jubile » başoğretmenlik » dondurmek » bozordek » ulûhiyet » surtme ağı » gelin boceği » yarışcı » gok delinmek » duz unlu » kapalıgecmek » cıvma » karikaturize » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gorenekli » dokuntu » gostertme » milliyetcilik » tıkırıyolunda olmak veya gitme » peluş » cereyan carpmak » ayakkabılarınıcevirmek » cağla » gungormuş » alcıya almak veya koymak » moritanyalı » acıkta kalmak veya olmak » lâf cıkmak » tavukpencesi » tecahuluarifane » kacmak » ac goz » tuketmek »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.