tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boku cıkmak » bıcaklamak » soz varlığı » astsubay başcavuş » hukûmet konağı » karahanlı » baştan cıkmak » ruzgâr » kooperatifcilik » lâkırdıyıezip buzmek » dokunca gormek » kiremitci » kucuk » yer yer kazıyarak alttaki renk » gudulmek » iki cenetli » uzum uzum » davetci » sırtustu » cenesini actırmak » pur » cotra » durdurmak » catkı » suzulmek » hayra karşıolmak » aklınıcalmak » yağhucresi » gozunu ağartmak » kıymalıborek » vatanî gorev » guluşulmek » dekartcı descartes in oğretis » cavşır » ziyafet cekmek veya vermek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » secimlik » ite ot ata et vermek » şomuz » duşurum » kecesini sudan cıkarmak » mururuzaman » kok sap » usdudak » yapmacık gorunumu » donuşturulmek » hazır duruma getirildiği omurg » taşınabilir arac » gudu » baştan cıkarmak »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.