tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ibaret olmak veya kalmak » uğur bocekleri » yatay geciş » mutekâmil » gonullu » duzlem » ım » conk » capulcu » genel goruşlu » yuk » duzenleyen ve genel olarak ilg » yekûn cekmek » komurleştirilme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » dunyalığıdoğrultmak » on oda » cala kurek » boşta olarak yapılan ortu » gozu dunyayıgormemek » catal » uzerine » işmar etmek veya gecmek » yedekci » marksist » ruşdunu isbat etmek » musellim » başa gelen cekilir » koruma icgudusunun bir bicimi » soylemek » kurdîlihicazkâr » muşteri » cinkografi » muftehir » yuk » kafkasyalı » organı » cıkma » celikleştirmek » kan cıkmak » deli cıkmak » doşeme » cilesi dolmak » cozulum » yuzdurmek » dualist » buzul donemi » tumorleşme » tuylenmek » kap »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.