tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coccothraustes » ciceklendirme » muzikalite » kayakcılık » sozu uzatmak » fayans doşemek » acınma » re » beşpence » caylak » su orumceği » goz » gec veya gec efendim » yazar cizer » yetenek ve genel gidişdurumlar » zemheri zurafası » kuvvetle basmak » şohret bulmak veya kazanmak » mukrim » goz alabildiğine » buyultme » bocekciller » bulgur corbası » ucum » eliyle koymuşgibi bulmak » buyutme » obur dunya » fransızlık » ayıya kaval calmak » cevirmek » yuzu yerde » camgobeği » ada » ic tuzuk » yayla gulu » yukarı goğe doğru olan yanı » ustunluk karmaşası » cıkışnoktası » gonen » cırpmak » akca pakca » eşkenar dortgen » sacma » gerekce » yunanca » acmaza duşmek » anglofil » yeni cağ » cenesi duşuk » tercumanlık »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.