tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutoğul » hastalıklarının genel adı » gucsunme » cat pat » gumruk » gecgec yapmak » uremi » kulağakacan » gobeklenme » icin surulen kimyasal madde » kem kum » hukmetmek » antik cağ » sağelinin verdiğini sol elin g » buyulu » ustune tuz biber ekmek » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » yuzyıl » acıktan tayin » oruc yemek » inmek » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » cu » gurbetci » hint bezelyesi » musteşrik » yuz » mudafi » cılgınlaşma » gozlerini kacırmak » bolme » doşemcilik » boluş » calışma gunu » tecavuz etmek » tayyor » kul bağlamak » faraşgibi veya faraşkadar » cemberli » surmelik » cakşırlı » on ad » umran » kırgızca » comce » arkalıc » cilekeş » pluralist » sevinc » cabuklaşma »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.