tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tekaut olmak » bolunen » recete » yassısolungaclılar » guc kaynağı » berat gecesi » sabah vaktinde » duşundeş » gozu kapalıolmak » burgu » eline ayağına kapanmak sarılma » kopek balıkları » gucumsemek » copur » gormemezlik » posta koymak veya atmak » akıcıunsuz » tagayyur » doğum gunu » dokuntu » kılık kıyafeti duzmek » sonuc almak » ciltci » taammum etmek » duden » astsubay ustcavuş » gule gule » hava kacırmak » meş ale » kacınılmaz olan şey » gok » cakmak yapan veya satan kimse » kolcak » guzel yazısanatı » olmuş » noktalıvirgul » muesseseleşme » tuketim » gonlunde kalmak » mulkiyet » bayındır olma durumu umran » buyukayı » burnu havada veya kaf dağında » nakibuleşraf » cumbuşlu » yıkamaya yarar cukur yer veya » cilek uzumu » goz suzmek » gecmeli » olmayan bağımsız hur »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.