tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ejektor » acak ecek » blof » gunluk ağacı » durulme » keşkekci » cıkmak » wc » tırt » muezzinlik » ozetlemek » uykusu acılmak veya dağılmak » terennum etmek » kukremek » kazın ayağıoyle değil » koltukcu » cuşka » sutun acmak » gockun » paha bicilmez » alevî » kacınma » ozumsenme » yer cekimi » uleştirme » gonlunu celmek » kureleme » tibet okuzu » guclu » direncsiz » usta elinden cıkmak » cayıgormeden pacalarısıvamak » munasebetli » amerikanvarî » acıklık » duşuncel » kırcıl » goz kulak olmak » yumuşak ince kâğıt » cı ci cu cu » ayaklar baş başlar ayak olmak » gece ucuşu » tencere tava herkeste bir hav » coğullama » karikaturize etmek » fırtına cıkmak » mor renkte lâden bitkisinin bi » yer cekirdeği » alım calım » kilimci ile kor hacı »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.