tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bol zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ara cumle » lâmba acmak » olumsuzleşme » sodyum fluorit » uyelik aidatı » gulme » aylığa gecmek » cezasınıcekmek » yara bere icinde » korluk » kasnakcı » kureme » cıta » geckin » kulupler arası » uğrum » la le » eteğine yapışmak veya sığınmak » hulle » cift kol » korluk » guvence » carpıklaştırmak » diskcilik » duşunme yasaları » şeşi beşgormek » sucukculuk » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » kuvvetle basmak » getirilir » kılık kıyafet duşkunu » fin » hungur hungur » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » hopurdetme » kotucul » mutemekkin » bulgusal yontem » tutmek » uzum kompostosu » avarca » goruşulmek » imza gunu » cocuk » yazıyıcıkarmak veya sokmek » yukseklik » golet » boşnak » kolcaklısandalye » icinde duymak »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.