tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cepel » cingenece » tostcu » can ciceğigiller » en kucuk teknikciler topluluğu » lokma dokmek » imtizac » alcaklaştırma » gozu gonlu tok » teessus » ara kazanc » kuşcubaşı » sovme » hf » duzenlemeci » cıkmak » cizik » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » citlembik gibi » bağlanmışkıl veya kıla benzer » gozden duşmek veya duşurmek » at calındıktan sonra ahırın ka » ruzgârlanmak » yalın ayak başıkabak » duzulmek » cavdar ekmeği » hulleci » matematikci » purizm » yem istemez su istemez » ic hat » yukseltgenme » iyiye cekmek » ruyasında gorse hayra yormamak » ciroz » kurt » yaka bir tarafta paca bir tar » muesseseleşme » yuceliş » nankor » gecim dunyası » sıfırıtuketmek » gecmişi kınalı » kulhanbeyce » dortnala kaldırmak » insan eli değmemişveya dokunma » darulâceze » donmek » dunyayıharam etmek » elimi sallasam ellisi başımıs »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.