tdk sözlük TDK Sözlük

 

bol zıt anlamlısı

bol zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bol zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bol zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük bol zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah kabul etsin » sozleşme yapmak » supurgecilik » borcunu kapatmak veya borctan » başulke » parca purcuk » baston gibi veya baston yutmuş » tedavule cıkarmak » ağzının kokusunu cekmek » başarıdeğeri » sumsuk » ekmeğini taştan cıkarmak » yurt ici » unsuz » gozluklu yılan » anac » katışmac » koftehor » calkantısız » tek secici » cekeleme » coplenmek » cerezlik » ere gitmek veya varmak » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » yureğine dokunmak » olcu » cevrilmek » siluryen » yerleştirilmişcift camdan oluş » julus terrestris » pr » oğrenilme » dukkâncı » orgu » turk kıyması » sıcakca » ruya » gozetmek » ağzınıbıcak acmamak » ağır soz » fransızlaşma » cocukluk » alcalma » cakırlaşmak » mıhsıctılık » duzulme » ekmek elden su golden » ussubay » bağlıuzun bir sapıbulunan arac »

bol_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve bol_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bol_zıt_anlamlısı nedir ve bol_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.