tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
satranc tahtası » turnayıgozunden vurmak » yuzune gulmek » iki cifte » bozuk calmak » acındırmak » seninki can da benimki patlıca » gocmenlik » şişe cekmek veya vurmak » citmik » ic gezegen » kubik » ustelemek » ayağıveya ayakları suya ermek » yuz kiri » sendikacılık yapan kimse » ceğmellenme » turbe eriği » teverrum » sın sin sun sun » cam fıstığı » kıcınıyırtmak » supermarketci » santrifujor » ormek » koluk » durum » serbest olmayan » gonen » cimlemek » inzivaya cekilmek » gomme banyo » hayalinden gecirmek » ozerkleşme » gorumce » acık vermek » notrluk » o kapımahalle senin bu kapımah » cağlayış » muselles » dırıltıcıkarmak » urperti vermek » akışkanın gecişini ayarlamaya » dayanc » iftihara gecmek » keci mantarı » hastahaneye kaldırmak veya yat » sorgu suale cekmek » amerikanvarî » alt ust olmak »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.