tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ateşbacayıveya sacağı sarmak » hukum » uckuruna gevşek olmak » tahmisci » orumcek bağlamak » parca purcuk » cullandırma » gaz olcumu » guzelleştirilme » cevirmek » paratuberkuloz » yere hızlıca surtulduğunde haf » tetik ustunde beklemek » akcakavak » merkeziyetcilik » surerlik gorunumu » kimus » cokertmek » başcekmek » alt ust boreği » gencleştirme » gozleri kapanmak » cozme » flâmanca » kor sıcan » sululuk yapmak veya etmek » cıkılanma » cokluk » patır kutur » bicicilik » gurlemek » urpertili » orgucu » calkalamak » altıkaval ustu şişhane » yangın yerine donmek » cekememek » cayır yulafı » bromur » soku otu » sıfat fiil » oncel » yukumlendirme » işayağa duşmek » ağır işitmek veya duymak » tureme unlu » surukleniş » kurek ayaklılar » kamburu cıkmak » notrleşme »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.