tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
at binicisine gore kişner » on oluş » hint safranı » coban salatası » konakcı » ustundeki ustunde başındaki b » kuyruksuren » muhendishane » ilgincleşme » pence » tecrubesiz » centilme » universalizm » allah tekrarına erdirsin » cukura duşmek » altınıcizmek » corekci » vucuda vermek aşıyapmak » ozluk işleri » buten » orta oğretim » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » camlıkoşk » muteallik » jubile » su carpmak » dalgıclık » sıcrama » guvernor » daruşşifa » rebiyulâhır » kapıdan kovsan bacadan duşer » odleklik » rumen » maocu » işi başından aşmak veya aşkın » koşe dolabı » yol yurumek » bağımlısıralıcumle » devletcilik » kese ciceği » yayık dovmek » carkıt » kusuşmek » tuvit » kelepce » tesaduf » hallac pamuğu gibi atmak » acık onerme » icini sıkmak »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.