tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulac atmak » nez etme » civit otu » on veya beş para etmez » teadul » bukuntu » dokmek » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » produktivite » kâğıtcı » guzel guzel » olme eşeğim olme yaza yonca b » bazılarıveya bazısı » mes uliyetsiz » ozlemek » başının caresine bakmak » soz cıkmak » bak » fikstur » cevir kazıyanmasın » kutleşmek » ucuklamak » gudeleme » gecit » gozleri fıldır fıldır etmek » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » flâman » iğne ipliğe donmek » ucmak » duzeysizlik » bec tavuğu » pabucculuk » ceyrek » yureği goz goz olmak » bir istek ve surerlik bildirir » supurtme » lâcka » donmek » oyle » da var ki anlamlarında kullan » dostca » şapka cıkarmak » koylu corbası » bukucu » revac » l demiri » capraza almak » carpıtılma » celenk » pirogravur »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.