tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama ziyaret ediniz. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boluşum » seckin sivrilmiş » guney noktası » lop lop » kapamac » ters turs » ayırmac » kopru başı » gozleri kapanmak » koken bilimci » duyuustu » cileden cıkmak » gunah » iyiye iyi kotuye kotu demek » mak mek » eğri cehre » unvanlarının başına getirilir » şap gibi donmak veya kalmak » başa gureşmek » guzel » sene » nakşîlik » sıralac » cırpılmak » cam civisi » sunnet cocuğu » karayca » curuk » pece » guclenmek » kundak sokmak veya koymak » oran » gi » turkceleşme » dağcileği » pecesiz » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » can cekişmektense olmek yeğdir » ğ Ğ » muteharrik » takaddum etmek » buzgulu » dumanıustunde » harcsız » husnuhat » kapıyıbuyuk acmak » yakından bilmek veya tanımak » kafasıdonmek » iceri » guneyli »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.