tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici kabul etmemek » dikce » acan » aklının koşesinden gecmemek » faca etmek » setlic » kocak » fransızlaşma » gan gen kan ken » tunclaşma » goturulme » temel onerme » daş taş » granul » cul tutmaz » suje » hesap cuzdanı » icre » camurlamak » ciftcilik etmek » bezekci » acılım » uye tam sayısı » kucuk ad » mumas » osmanlıturkcesi » rumlaşmak » yahudi pazarlığı » girdisi cıktısı » humanist » gozetim » ilâc » uc bucuk atmak » kantarın topunu kacırmak » cırpma » suyu getiren de bir testiyi k » sulus » tecrube » deş teş » husnuhâl kâğıdı » muhlet » aclıktan olmeyecek kadar » govde » putursuz » nobet » gonul gezdirmek » camaşır dolabı » mutalâa etmek » toparlakca » kabak cekirdeği »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.