tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama ziyaret ediniz. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zumrutlenme » kacırmak » bir guzel » karikaturluk » ic asalak » soylenti » celişiklik ilkesi » muhabbet ciceğigiller » cehre almak » kaput gitmek veya olmak » karşıtı » buyuk » cağ » ici cıfıt carşısı » ceyrek » veresiye karşıtı » ayağına celme takmak » duzeni feodalite » tartan arac » arguman » paylaşmış benzer odevlerle yu » orumcek » balıksırtı balık kılcığıbicim » malın gozu » helenistik » aristokrasi ekonomik toplumsa » kamcı » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » cıkma durumu » muaf tutmak veya tutulmak » kazın ayağıoyle değil » muteheyyic » sonuclanış » fuzyon » yolu duşmek » granul » cocukla cocuk buyukle buyuk o » gozetici » ur » kucuk bitkilere verilen ortak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » duzey » kur » ağaca cıkan kecinin dala bakan » cıkarcılık » muteakip » sokun » mudekkik » cicek acmak veya vermek » gencleştirmek »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.