tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok mantar » ugandalı » palyacoluk » arma ucurmak veya arma budatma » bak » gecmek » estetikcilik » cala » durmece » işini gormek » şarjor » torel » pu » cakın » gurultucu » araştırılabilen olculebilen » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » tukenmez kalem » goğusleme » ağaca dayanma kurur adama ins » gucuk ay » oksijen cadırı » muruvvetsiz » coplukculuk » zihnini kurcalamak veya tırmal » aklından cıkmak » kusurat » sukût hakkı » gır gıra almak veya getirmek » ufuruk » akşamdan kalmışveya kalma » yuksuk kına » dili acılmak » başında değirmen cevirmek » ustune basmak » guclu kuvvetli » yağhucresi » gorunur » cıma vermek » gez goz arpacık » akıl erdirememek veya ermemek » mustefit » odemeli » omur torpusu » ele gecirmek » sağgorulu » candan yurekten » boşluk » cangıl cungul » calışma saati »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.