tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arkasından suruklemek » goz demiri » ici kararmak » nukteci » gozu yememek » el icin yanma nare yak cubuğu » eli ermek veya ermemek » gumuşu » gunahınıvermez » kasınc » uretec » kızılelma » bıcakcı » etcik » beli cokmek » soz gosterisi » muyesser » cektirici » calmadan oynamak » elektrikli basac » meydan acmak » yonetim yeri » boru ciceğigiller » inada binmek veya bindirmek » subyan » gozlem » gorunurluk » kanavice » navcağan » bakac » gencleştirilmek » opuşmek » cıkmak » musevîlik » gurultulu » anam » cirkin » tarafsız bîtaraf » yuzu yerde » bir elini bırakıp otekini opme » gosterme hakkı » ucuklaşma » yalın cumle » metalurji » pişirgec » karikaturluk » tepesinden veya başından kayna » dost başa duşman ayağa bakar » sunguleme » sıkıduzen »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.