tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama ziyaret ediniz. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
daussıla » maksat gutmek » cırcır » bîgunah » aklınıkacırmak » emek » kacak » gozleri fal taşıgibi acılmak » ozellikle » muallâkta olmak veya muallâkta » muhlet istemek » cevher » allah veya allahım » calıştırış » brut » murekkepli » bektaşî dedesi » deniz culluğu » allah a emanet » on deyiş » koruk gibi » cenilemek » cakırkeyf » kimus » catırdatmak » ciceksimek » sopa atmak veya cekmek » kaplıkapak » dumen cevirmek » enstrumantalizm » gorevden uzaklaştırmak » dediğinden dışarı cıkmak » oz odun » flort etmek veya yapmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » uretiş » kultur » ezip buzmek » eğri buğru » istihrac etmek » lâf cıkmak » urfa peyniri » puruz » guzellik enstitusu » kınık » noel » gozsuz » nuzullu » bicimsiz » gozunun onunde olmak »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.