tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama ziyaret ediniz. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yerleri supurmek » korkak bezirgan ne kâr eder ne » temeyyuz » goru » catıklaşmak » suzulme » romen rakamları » gonullu » sunme » yonetmenlik » ust » nobet » yuz » dağda bağın var yureğinde dağ » borcsuz harcsız » yuk » yer demir gok bakır » on kol kemiği » hesaba almak veya hesaba katma » gulmece » carkıfelekgiller » yayık dovmek » urkmek » gozu doymak » gulucuk » vahdetivucut » levanten » tutmek » goreneksiz » nefes tuketmek » bir şey soylemek » dovdurme » kustum otu » muzaheret etmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » hopurtulu » catal kuyruk » feleğin sillesine uğramak veya » daha bircok şeylerin yapımında » curukluk » bıyık altından gulmek » ciftleme » tukuruklenme » gormuşluk duygusu » mudur muavini » cepellenme » yuruk » yon » husnuniyet » gorev aldığıaskerî harekât »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.