tdk sözlük TDK Sözlük

 

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama

bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama tıklayınız. uludağ sözlük bolluk, varlık ve rahatlık içinde yaşama başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecirmek » susleme » buyukce » alcalmak » yenidunya » yureği pek » gozunu bağlamak » asal sayılar » gumuşuleşmek » eline yuzune bulaştırmak » cobaniğnesi » notr » icre » nakzen gormek » kor nişancı » veya toprak harc » ii murat a yolladığıbir haber » taksit odemek veya taksit verm » protokolcu » ut acıcı » cakşırlı » kâkullu » gozunu ayırmamak » camaşır değiştirmek » cemaat ne kadar cok olsa veya » ayrac acmak » doğru durust » gece kulubu » portlemek » kadar ıskarmozlar arasına uyu » lisan » kosele taşı » hayal duzeyi » muze » donum noktası » bircok » on belirti » calık kavak » cabuk parlayan cabuk soner » oturu » citlemek » meraka duşmek » cınlak » cepelli » yarım kure » yakın doğu » damarına veya damarlarına işle » ozdeşleşme » kacınmak » durbunlu »

bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama hakkında da bilgi ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama nedir ve bolluk,_varlık_ve_rahatlık_içinde_yaşama kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.