tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unlu duşmesi » başıdara duşmek » taammuden » koruk » ustlenmek » oğutucu » usanc vermek » unsuz turemesi » tore » nukte » iceride olmak » yuz surat davul derisi yuz sur » sozluk bilimi » bayındur » ecele care bulunmaz » cıkmaz » goturu pazarlık » civi » goz yuvarı » arkasında veya sırtında yumurt » ciltcilik » yoneltme » bicim » alev sacağısarmak » ağzınıveya cenesini tutmak » kapıdan kovsan bacadan duşer » lâtin dilleri » suyunu cekmek » baygın duşmek » tur ağac cember » parmakla gosterilmek » celenc » cokal » alıal moru mor » serceden korkan darıekmez » kacınma » tozunu almak atmak silkmek ve » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » cekoslovak » rejisor » buzcozer » gozlemecilik » ic hastalıklarıuzmanı » muz » rızkınıcıkarmak » normal vucut sıcaklığı icinde » angolalı » karadağlı » muhur kazmak » deve bir akceye deve bin akce »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.