tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirmek » donuşlu zamir » mes uliyetli » işi gucu bırakmak » lutfetmek » nevri donmek » kuşayiş » ışıkcı » taşkure » ustunluk » yuz suyu » duzine » unsuzunu gosterir » bel kundesi » catma » cam » gozu veya gozleri ustunde kalm » buyukluk taslamak » kırağıduşmek veya yağmak » yakınlık gostermek » olcum » surukleyiş » koruksuz » nasranîlik » cozumleme » cın cın otmek » gumlemek » ural dilleri » cıkmaza sokmak » gucenme » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » sokum » ucgen prizma » sert bir durum almak katılaşm » ormek » anonsor » kuflendirme » huve » du » kıt a » almancı » cimbali » allah ın hikmeti » tekefful » nufus bilimsel » oğleuzeri » cabuklaştırma » doşemcilik » yeteneği maharet » deli kızın ceyizi gibi »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.