tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dişci » tedahulde kalmak » tarla acmak » yonetmek » canısağolsun » inkâr etmek veya inkârdan gelm » ortulme » ust deri » iktisatcı » cillenme » o gun bugundur » boşluk » cekilme » profesorluk » gundaş » tozunu almak atmak silkmek ve » icinin veya yureğinin yağıerim » mustakbel » iceriden evlenmek » rivayet olunmak veya edilmek » yururlukte olmak » kacmak » sıcramak » guneşalmak veya guneşgormek » cavmak » cavdarmahmuzu » mutenakıs » kalbura donmek » suzulmek » kalın unlulerle art damak patl » efradınıcami ağyarınımani » mizahcılık » zumrut » halk yardakcılığı » donuşturucu » ocakcı » kadehcik » coğumsama » oklava veya baston yutmuşgibi » kocan bağlamak » telli balıkcıl » gunun birinde » afişcilik » actırmak » oğurmek » cemberlenme » ahu parcası » unvanı » cık cik cuk cuk » kirec cimento gibi şeyleri su »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.