tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guc » kılıc gagalı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yonlu » buyukluk » caca » elden kacmak » ciceğe kesmek » gocucu » olayı » catısız » evrat cekmek » ice yoneliklik » dağardında olsun da yer altın » guncelleme » koşe yastığı » dinim hakkıicin veya dinim aşk » olet » oksuzsevindiren » demir uzerinde » gozu korkmak » argac » commek » hoşgormek veya karşılamak » tanrıile şeytan arasında surek » gozetilmek » nişanıatmak veya bozmak » elini surmemek » murettiphane » pısırıkca » ustune tuz biber ekmek » muhafız olma durumu » acıklık » lutuf » alâminut » bizlengic » ettiren ozellik tınnet » hanımgobeği » tecrube » sulfurlemek » yuh cekmek » ezgi » puluc » adamına catmak » dovdurtmek » buyuk hanım » mundemic » yuk olmak » fırsat duşkunu » ağaclamak »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.