tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği yerinden oynamak » kucuk caplı » oksuruklu » cukurlu » pluviyometre » oğmek » bir gomlek aşağı » suzgunleşmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » veren alet » mustehcenleşmek » cizgilik » dokunme » dokmek » yumru kok » macar biberi » odevlendirilmek » orseleme » sungerler » beyninde şimşekler cakmak » ust uste » catı » cetele » yuzlemece » emanetci » on koşul » bir turlu » ic » gunah » soz cambazı » odunsuz » gectiği yoldan gecmek » kopcalama » ozendirme » bicimdeki bolumler » herhangi bir doğal nesne veya » teşekkul » capasız » teveccuh » ozletme » uzerine yok » muftehir » keyfi kacmak » surfe » maddelerin genel adı » caprazlık » carşafa dolanmak » carevic » ozdeşleme » cıngır cıngır »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.