tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sucluluk » mustehcenleşmek » alcakca » kulfete katlanmak » koşelemek » unvanı » hapcılık » soz almak » dunurluk » şomine » briketci » oncelik » bitişik canak yapraklılar » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » faaliyet gostermek » noroloji » ustune titremek » şekerim » suclandırılma » dudak dudağa gelmek veya kalma » bulunduğu yer basamak » mudur yardımcısı » cıkmak » boşnakca » dayanım omru » kestane kabuğundan cıkmışda ka » donuna yapmak veya doldurmak » akşamustu » hicten » başrejisorluk » olumsuzleşme » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » cetinleştirmek » potifur » gozunu yummak » guneşlik » kaşlıgozlu » salkım soğut » catma » denizgulu » turt » efendime soyleyeyim » sokmek » azap cekmek » yuceltmek » yer sıcanı » murt olmak » cıkmak » gumele » cadırcı »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.