tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muharriş tırmalayan tahrişed » demir uzerinde » turk meşesi » formul » hakaret gormek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » koşeye oturmak » ilâclamak » makara cekmek » tahammulsuzluk » guc birliği » buyukayı » malik » cek » cavuş » yaka paca etmek veya goturmek » orta cağfelsefesi » bir konuda duygularıbaşkasıile » curlatmak » organların her biri » ic bakla » celtikli » kantara cekmek veya vurmak » durbunlu » el ermez guc yetmez » lutfetmek » sulfur » fikstur » trockicilik » dondurulme » tereddutsuz » reduksiyon » cifter cifter » doğaustu » kustahlaşmak » keciler » acısıicine veya yureğine cokme » yuze cıkmak » burnunu sıksan canıcıkacak » gumuşsu » sabun kopuğu gibi sonmek » editorluk » ic » uvey kız » piyango vurmak veya cıkmak » tasar cizimci » icme suyu » kimse » cocuklaştırma » ıspanaklıborek »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.