tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ad koku » cerre cıkmak » kacmak » ne soyluyorsun » ili » multezim » şifreyi cozmek » seramikci » hodukce » ittihatcılık » isteyeninin bir yuzu vermeyen » sukûnet » soylemesi ayıp » akıllıduşununceye kadar deli c » kupeli » perde cekmek » bol paca » demir uzerinde » da de » suc aleti » orucsuz » veya krom kaplanmışcember bici » cekic kemiği » dokuntu » ali nin kulâhınıveli ye veli » sumkurtmek » goze batmak » cevirmenlik » fıcı » calmak » corten gibi » olmuş » aydınlıkolcer » yuzey » yalın tumce » ictima » genclik » oznelcilik » cekmek » gecişmek » kapamac » grejuva » oğurmek » olculu » kavanoz dipli dunya » mustebit » toparlakca » duzlem geometri » cepcilik » malik »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.