tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
asıl nusha » hint kertenkelesi » uslûplaştırmak » durdurmak » işguc sahibi » boğazından gecmemek » adıcıkmak » oğreniş » gorevlendirilme » duşman catlatmak » gosterme hakkı » gozetim » yuksek » sacak » sacıştırma » taze ot gormuşeşek gibi » tus » yorunge » gunu yetmek » ciftlenme » asitolcer » allah ın belâsı » bir elmanın yarısıo yarısıbu » ucayak » sorfcu » revac bulmak » kumeleniş » sapsarıkesilmek veya olmak » lâğım doşemi » kişilik tipi » muşterek bahis » mutesanit » şirpence » derinlik olcumu » otesi berisi » ayak cekmek » bocu » durtme » bıcak gibi saplanmak » kotuleyici » parca » canak yalamak » ustun olmak veya gelmek » eğik bicme » ceşitli eşya » cok şişmiş » gumuşlemek » hucum etmek » suregelen » yuk hayvanı »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.