tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ay tutulması » olum » cimnastikci » yuksek ses » icin icin kaynamak » suyu getiren de bir testiyi k » ayağının bağınıcozmek » munezzeh » kavara cekmek » kup » turbedar » ba » cozmek » mutevehhim » gormediğe donmek veya gormemiş » yetişmeyesi » eklemek karıştırmak ilâve et » ağıtcı » hizmetci » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yunlu » uzumcu » şuphesiz » nogay » mutetebbi » gollemek » acış » etut etmek » İskoc » mecus » duzec » bulbulu altın kafese koymuşlar » o o » oğlende » gocup gitmek » kokleştirmek » bicim » duşeslik » kıymalıborek » halvetî » kuskunu duşuk » tel in etmek » ayrıcanak yapraklılar » yuzu asılmak » hukumran » kosele taşı » kaplan bocekler » oz beslenen » argaclama » bugunden tezi yok »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.