tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorumluk » kırcıllaşmak » kulliyet » boyu bacadan mıaştı » bir olcude » ceyrek » danscı » şeytan cekici » salkım sacak » dışgucler » eli boşgelmek veya gitmek » inanc » tahtalıguvercin » mutemayiz » ucuk » curlatma » cığralık » pestili cıkmak » fevc » yuksek oranda karbon bulunan k » başmudurluk » hizmetlerine bakan uyeleri ha » kacta » soz dalaşı » citi yapmak » kup şeker » gobek » cumlesi » ilaclanma » olcuyu kacırmak » amac » yonerge direktif » guneşgozluğu » duşuncesizlik etmek » başından gecmek » gecmişi kandilli » suclu » virtuoz » gun doğusu » para cantası » yureğine inmek » gozunden kıskanmak » gelip gecici » ceşitli kavimlerinin toplandığ » yorgan gitti kavga bitti » mumanaat etmek » gozunun icine bakmak » kafatascı » cok uluslu » guruh »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.