tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
top surme » huzzam beşlisi » ruslaşmak » baklava acmak » kelepceli » gunah kecisi » kurumek » ayırac » işkembeden atmak veya soylemek » azrail e bir can borcu olmak v » hatırlatmak » diplomatca » uzerine bir iki guneşdoğmak » her gun » el openlerin cok olsun » mechulât » ciğnemek » fıstık camı » kabak cekirdeği » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gok delinmek » cekimci » gunluk » kotuleme » kuf » allah aratmasın » cekimser » hakkıgecmek » itham etmek veya ithamda bulun » başyarılır kırılır bork fes ic » şirretce » tokat atmak aşk etmek veya pat » supurge » bir kızıbin kişi ister bir ki » boynunu bukmek » hınclı » rubap » duşunup taşınmak » insan eli değmemişveya dokunma » terzi cırağı » surmek » a veya e gelince » cocukluk » urpertici » kem gozle bakmak » acıt » nebuloz » kavukcu » serde var » n »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.