tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutezayit » gecerletmek » nankor » caker » tink tank » oğur » saymakla bitmemek veya tukenme » otomatiğe gecmek » gulumser » bıcak gibi saplanmak » dişcıkarmak » eğik bicme » gok cismi » veya dokunmuşpamuktan yapılan » topac gibi » yanlışhesap bağdad dan doner » mutevehhim » majuskul » zerzevatcılık » cirkefleşmek » haber gondermek » al gulum ver gulum » tuberkulin testi » ligden duşmek » yuzune kapanmak » borcluluk » ey » nispet vermek veya yapmak » gunlu » celişme » hasanpaşa koftesi » sarıciğdem » hareket » ec » calık » mil cekmek » g g » guzellik enstitusu » sağdan geri donmek veya sağdan » lutufkârlık » ici ısınmak » potlac » kacmak » kotu olmak » akca yel » medeniyetcilik » cenesini actırmak » bıckınlaşmak » muşahede etmek » cadır bezi »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.