tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acıklıkolcer » tanıdık cıkmak » arapsacı » yuruyuş » cerkez » yon vermek » cizici » uretici » gorenekci » celtek » ucucu » dişcıkarmak » alman gumuşu » kacmak » kendi koşesinde yaşamak » karadağlı » okse cubuğu » yalvaclık » ruesa » tekeline veya tekellerine alma » yalcın » oruc tutmak » pacalı » bombardıman ucağı » dollenmesiz ureme » yangın cıkarmak icin kundak ko » nufus patlaması » ackıcı » dışborc » acak ecek » katmerli katmerli gulmek » cıkışmak » inmek » icindeki en kucuk birlik » palyacoluk » kedi yavrusunu yerken sıcana b » sonradan gorme » cicek » munasebetsizlik » gecişme » su kucuğun soz buyuğun » yer yer kazıyarak alttaki renk » lâtin dilleri » yuk olmak » altta yok ustte yok » kor » patırtıcıkarmak » bukuntu » kacırmak » orgu »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.