tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sarkac » kartezyen » kucukayı » mezata cıkarmak veya koymak » anlamaya yarayan sınama » hesaba almak veya hesaba katma » sır vermek veya sızdırmak » mubaşir » duruma gelmek » kamcılatmak » okuz arabası » mustevli » bohcacı » şuphelenme » kosele suratlı » cektirmek » butunleme » şeytan cekici » goz ucuyla bakmak » ayakcak » beklenmediği umulmadığıveya c » gobeğini kesmek » ort ki olem » yahudi almancası » odemeli » carkıt » uzgulu » colpalık » yapma gubre » goz yummamak » corbacı » cemkirmek » cizgi » doşetme » tarih oncesi » tıkırıyolunda olmak veya gitme » servisi yapılan yemek » dunyanın dort bucağı » sarac » haberleşme komunikasyon » ozengenlik » carliston marka » yangınıkoruklemek » mutemekkin » oruc bozmak » kendini toparlamak veya toplam » cekinme » ayağıveya ayakları dolaşmak » bant cozmek » allah akıl fikir versin veya a »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.