tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ileri gecmek » tef calsan oynayacak » gozukmek » haric olmak » vermek » bolunmek » gergedan boceği » ustunden gecmek » kolemen » kutuk » hırgur cıkarmak » cıkagelme » soz olmak » ettiği yanına kâr kalmak » boğuruş » govdeli » gocurtmek » melul mahzun » dilini veya dillerini yutmak » ust » ihramdan cıkmak » uckurluk » suzdurme » aramak » guneştutulması » bakır calığı » posasınıcıkarmak » banko gecmek » comeltme » gonye » tarihci » sıcramak » ozlu » peygamber ciceği » sorma kişinin aslını sohbetin » slovak » acıklanan » kelepcelemek » lutfetmek » cap » sun î gubre » gıllugişsiz » arslanın adıcıkmış cakallar b » daha bircok şeylerin yapımında » ortturmek » rektorluk » tutsulenmek » hortumlu bocekler » bu yuvacıklar topluluğunun bal » aclığıoldurmek »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.