tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alkışcı » durtmek » gonul koymak » kolay işlenebilen yumuşak bir » yuzunun akıile cıkmak » zıvanadan cıkarmak » sokuntu » koşek » brulor » ipek ciceği » icine atmak » delik buyuk yama kucuk » ağzınıveya cenesini tutmak » bolmec » yapmacık gorunumu » gun ışığına cıkmak » mutevehhim » calap » hah şoyle » arac » katısoz » ic gıcıklamak » gureşmek » yuzde yuz » cb » gumrah » arkasınıbir şeye vermek » goz suzmek » koreltmek » ile beraber » duden » cengel sakızı » balıksırtı balık kılcığıbicim » ferdiyetcilik » rotuş » gun ortası » tutturmek » gecit toreni » gosterişsizlik » biciş » bak bak » bir ağac » kubist » bahtına kusmek » norolog » topac » cokturme » tuylenmek » duşes » acan »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.