tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cımbar » lâstikci » okseye basmak » fluoresans » cift parmaklılar » icinden bir şeyler kopmak » kucuk » geri cekilmek » davetci » dilinin altındaki baklayıcıkar » citmek » eşitcilik » varidatcı » uzerine yuklenmek » icinde pişirilmesi ve limon su » ickin » bezekci » ad cekilmek » tecrubesi olmak » rukun » gokyuzu » gelecekcilik » osurgan boceği » calım satmak » olarak yurutulduğu siyasî duze » sırma sac » hâlden anlamak veya bilmek » cıkmak » aletler butunu » hareketi » kaldırım ciğnemek » sutculuk » allah bahtından guldursun » tunc » ceşitli ogelerin perde aksesu » yahudi almancası » genel goruşlu » paraşut ile atlama » ceyrek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » icinden pazarlıklıveya icten p » mukevvenat » colleşmek » aktorluk » gozaltına almak » duruşt » muhtac » gorum » emniyet duğmesi » kozleme »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.