tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ne buyrulur » dağveya dağlar gibi kadar » otlakcı » allah emeklerini eline vermesi » ekmek opmek » kopuk » acmak » gozunu kapamak » inmek » paca » cepelleme » caşıt » gufte » veya dokunmuşpamuktan yapılan » oyuncak » dudukcu » dokuk » deneyustuculuk » tellâl cağırtmak » onune arkasına bakmadan » yapmacık gorunumu » yuruyuş » flâmanca » centik » cerkezlik » yedekci » yan gelip oturmak veya yatmak » acık ordugâh » gucenilme » gozunun capağınısilmeden » allah dağına gore kar verir » icecek » conk » secmek » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » oclu » sectirme » duze inmek » cop torbası » dağınıkca » katolik » goz kırpmadan » gecgeclemek » ortaya duşmek » işgunu » su gosterdi » cok cok » kamu sektoru » sune » tıngır sac elim hamur karnım »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.