tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucucuk » cevri » ozbek » suyu hurmetine veya yuzu suyun » kilit kurek olmak » suhulet » sut danası » zuyuf akce » tekerrur etmek » eski goz ağrısı » cevrilmek » yetiş veya yetişin » adetce » koturum olmak veya kalmak » takla boceği » ordekgiller » in » harac yemek veya almak » ozelleştirmek » ikiz unsuz » hopurdetme » ve katımadde » kacamaklı » ozden » ve katımadde » kısır dongu » dortnala kaldırmak » gil » celikleşmek » kırıp gecirmek » alcak yaylak » inşaatcı » bahcecilik » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » cırpıgibi » catırdamak » kokain cıkarılan en cok peru » capar » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » cevre » ayağına celme takmak » marpuc » serbest bolge » koşe donmeci » dopiyes » iyi hoşama » yuzu yerde » carpık » solucan duşurucu » capaklı »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.