tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zuppeleştirme » karagoz » nankorleşme » tepeli kostebek » ucuklaşmak » ciftleştiriş » yazboz tahtasına cevirmek » habbesi kalmadıveya habbesi yo » diri ortu » icitmek » umurumum teki ters soyleşiyle » insan gonlunun artığınısoyler » sağlayan parca » kamanco etmek veya edilmek » gonul almak veya gonlunu almak » pabucu buyuğe okutmak » kâbus basmak veya cokmek » vicdan azabıcekmek veya duymak » yureğini tuketmek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » dumencilik » co » gozu dalmak » başına taşduşmek veya yağmak » goz alıcı » gozuyle tartmak » cile cekmek » sandıktan cıkmak » zihni bulanmak veya karışmak » yurunmek » başkoşe » allah aratmasın » unsuz gocuşmesi » daha bircok şeylerin yapımında » gozleme » cizme » orumceksi » duşme » acındırmak » carice » omru vefa etmemek » yarma corbası » susu vermek » nufuzlu » tepeden tırnağa suzmek » dumen kullanmak » cizgisel » cenek » tır » sokun »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.