tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokelme » acık mavi » başoğretmenlik » uzgusuz » cabuk cabuk » fırtına cıkmak » doşeme » ork » baştan kara gitmek veya etmek » cekiştirmek » gorulmemiş » cezasınıcekmek » balon ucurmak » inti » coluk cocuk » zevale yuz tutmak » olu salı » inc » acıklık » olukcuk » cıkıntı » zumre » cubuk ağacı » terennum » dadacılık » kalem komuru » on sozleşme » musellesat » kabına dokmek » gecmişi olmak » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » yb » sarıciğdem » inmek » onceleme » dunurcu » kıraclık » zerre kadar olsaydı » donum » kısır dongu » coğur » yanaşık duzen » borclandırılma » camaşır mandalı » catanacı » ithalâtcı » gecersizleşmek » şupheye duşmek » capa » haram olsun »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.