tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğyemedim ki karnım ağrısın » yer yarılıp icine girmek veya » carpan balığı » dort yol » hangisinde bulunduklarınıbelir » cekmek » celebi » allah a bir can borcu var » mustesna » yeni eflâtunculuk » nakşibendî » recete » yoreselleşmek » mukâfaten » ibaret olmak veya kalmak » midibus » sarı cok sarı » hiclik » muzminleştirme » cift capraz denir » ic barış » gosteriş » kapalıtribun » cakmak cakmak » sumuklu » kirecli » boğurtu » cenkci » kalıplarla desen yapılmışbez » değer duşurme » toresel » bir tarafa bırakmak veya koyma » mukellefiyet » taşcılık » doşemeli » yuksekten atmak » surnaturalist » gozu kızmak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » goden » onlemek » gozunu acmak » ici yağbağlamak » guzelhatun ciceği » el ile elle tutulur » bicim » amac » dovdurulme » duzen » puskurme benli »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.