tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cehre almak » colpa » hendek » koylu corbası » tek yonlu yol » eşkenar ucgen » yalan dunya » inkâr etmek veya inkârdan gelm » torpulenme » sarıkcı » alacabalıkcıl » sulfurleme » gulistan » yuklenilmek » urem » dırt dirt durt durt t » suc » ufurukcu » munasip » kemence » cekip almak » omuz opuşmek » ruh kazandırmak veya vermek » koturum olmak veya kalmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yuk hayvanı » surgun » boya cekmek » duden » kuşcu » ıt it ut ut » harcamak » coğaltış » conk » orneğin » olmezleştirme » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » ustecilik » odemek zorunda olduklarıucreti » el ile elle tutulur » gonlu ile oynamak » ozgunleştirme » celmelenmek » vucutca » usanclık » lâcka olmak » dokunac » tutuncu » yerlere gecmek » terennum etmek »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.