tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mal kapital » beklenmediği umulmadığıveya c » urkutmek » duz yuzeylerden her biri » mukâfaten » akım olcumu » cennete donmek » acmak » kurtaj » muteneffir » birbirinin gozunu oymak » slovak » kambur ustune kambur veya kamb » meş ale » birinci gelmek veya cıkmak » bahsi gecmek » tesisler butunu » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » soz veya lâf aramızda » bîcarelik » cımkırmak » sana yalan bana gercek » garc gurc » ussubay » guclendirme » torpuleme » mucellithane » sorguc » likor » ay aydın hesap belli » akla ekle » bordur » zembereği boşalmak veya boşanm » uc boyutlu film » one surmek » kimya gocumu » iki eli birinin yakasında olma » zartayıcekmek » secmeler » tahtalıguvercin » secim yapmak » yuzmek » popularite » renk korluğu » sutsuz » kıcıkırık » yuz surat davul derisi yuz sur » toplum ekonomi din kan veya » mesele cıkarmak » gectikten sonra yavru olarak d »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.