tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte atmak » od ağacı » kırmızıkart gormek » toplumu tek başına belirleyen » ortmek » mudir » puskurtme tabancası » etmek » bayrak toreni » artığı » yıldızıveya yıldızları barışma » amputasyon » ık ik uk uk » anlarsın ya » işi gucu bırakmak » belâya catmak girmek veya uğra » bir işte uzluk ustalık kazanm » dovdurmek » hizmetlerde calıştırılan tımar » gockun » gormediğe donmek veya gormemiş » tepesine veya başına binmek ve » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » vietnam halkından olan kimse » hodukluk » gelmic » gozu yılmak » sansurcu » uşurme » ataturkculuk » nam vermek veya salmak » goze yasak olmaz » koftun » ucaksavar » gonul yakmak » koklu aile » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » arap » arnavutlaştırma » durzî » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cupra » caktırma » kacınmak » posta koymak veya atmak » doven » muzikci » yahudi almancası » eline su dokemez » icin »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.