tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuze gulmek » meksikalı » keder cekmek » yahudi takvimi » dokme demir » ceyizli » cıkıkcılık » umuda duşmek » kor duman » calımlı » yuksek perdeden konuşmak » rahat kıcına batmak » top tufek » ankara kedisi » sıcangiller » duşunceli » suslenmek » bağbıcağı » cizili » unsuz duşmesi » cifteleşme » buk » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » uretim gucleri » yakınlık gostermek » dunya malı » tumden » hic de » afrika cekirgesi » gecmek » ibretiâlem icin » duğmelenme » canıcıksın » curutme » sofra veya sofrayı kurmak » dirhemle soylemek veya konuşma » gureşminderi » başaktor » mulâhaza » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » vekilharclık » kredisi duşmek » yoldan cevirmek » koyluluk » boşnaklık » gecimini doğrultmak » derleyip toplamak veya toparla » subek » kampcılık » yaradana sığınıp bir işyapmak »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.