tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz borç zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğumsamak » kampcılık » acmak » coğu zarar azıkarar » gol başı » olcumlemek » gibi şart niteliğinde olan bir » banka cuzdanı » cilek suyu » kecimemesi » kucuk » cakmaklaşma » cizi » korkunclaşma » komurleştirilmek » toren » starta gecmek » gozcu » konc » gomultu » cokel » calkalamak » gecmek » icini dokmek » gozunden kacmak » kolcaklısandalye » ava cıkmak » soz gelmek » otturme » ıslahatcılık » kooperatifcilik » anasıturp veya sarımsak babas » uretim bicimi » duz yuzeylerden her biri » untu » kamcılamak » takti i » gozu goz değil » inmek » ucmak » yangın cıkışı » tokat atmak aşk etmek veya pat » uckun » butunleşmek » caprazlaşmak » satışa cıkarmak » levazım boluğu » doneklik » muyesser olmak » kolcak »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.