tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç zıt anlamı

borç zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • borç zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için borç zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük borç zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunurluk » sırtından gecinmek » her ne ise veya her neyse » miktar ile indirimden sonraki » sutsuzluk » donuna yapmak veya doldurmak » car » ters yuz » gozune karasu inmek » gorme » ken » odu bokuna karışmak » bulunan bolum kafa ser » kurulur » gozden gecirmek » doşemek » kul kesilmek » câk câk olmak » kopekgiller » tarcın » uğrum » cıbanbaşı » olarak belirtilmişbicimi sıyg » tasar cizimci » emniyet muduru » etiketci » kor ucuş » bilcumle » hece olcusu » gocuk » camurlamak » purizm » unsuz benzeşmesi » sayac » masrafıcekmek » ciğnem » makineli tufek gibi » mars » duzayak » pacacı » yakışıksız kacmak » adıcıkmak » şolen » acma » az cok » belirtir » z » faceta » oğun » av donemi »

borç_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve borç_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç_zıt_anlamı nedir ve borç_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.