tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
gormek » kos kos » gucleşmek » acmaz » celenk » akcıl » hoşduruma gelmek » capak » muhafaza etmek veya edilmek » amonyum sulfat » inkâr etmek veya inkârdan gelm » işcilik » yuzucu » e e » suflor » tel civi » calık » tulbent » şakşakcılık » on yuzbaşı » turk aksağı » ozelliklerin tumu » yuz » cekcek » doş » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » burnunun dikine veya doğrusuna » hırcın » koprulu » muziksiz » cekmek » gormuşgecirmiş » mustemlekeci » um » geciştirici » gudu » gecen » bıckıcı » bohcasınıkoltuğuna almak » cd » cok yıllık » ickisiz » korktuğu başına gelmek veya ko » duzeltme » damarına veya damarlarına işle » dili kılıctan keskin » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » cağırıcı » yoğurt corbası » hışırıcıkmak »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.