tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
koc yiğit » cağdışı » iştahıkapanmak veya kesilmek » acemkurdi » koprulu » cole donmek » muhurlu » veren silâhıbu hedefe doğrult » yureğini ateşalmak » el elden ustundur ta arşa kada » bağlandığızincir arasına konul » namerde muhtac olmak veya name » on uyum » yargıclık » bal ozlu » ciğnemek » oğretmek » kulliyetli » kulucka » buyuğu meleagris gallopavo » umit » diğer ceşitli hizmetlerin butu » muneccimlik » deli cıkmak » gucendirici » gozlemek » sumuk doku » cozulmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cokkun » cuvallanmak » onleniş » yalanıcıkmak » musvedde defteri » eroscu » kurek » gonullu gonulsuz » yapılan yardım calışması » kendisini değiştiren calışma s » gerekce » başına kan cıkmak » cekmek » kampcılık » sumuk » gulduru » not duşmek » hindolog » sirkuler » uğrum » golge gibi »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.