tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
yalan atmak veya kıvırmak » cıban başvermek » menekşe gozlu » hazırlık donemi » gelinlik etmek veya tutmak » yuksekten ucmak » torpulemek » yedi duvelle barışık » bir işte uzluk ustalık kazanm » ayıbınıyuzune vurmak » yerine gecmek » nuktedanlık » carpılmak » kun » futuroloji » surunceme » uyelik » turumculuk » boğazıduğumlenmek » deniz altında bulunan » tranca » yaşam oykusu » karantina suresi » gece kulubu » ve bilinc merkezlerinin bulund » gorucu gitmek » lutfetmek » yumurta kufesi yok ya » yere calmak » kurk » ustune kalmak » calkar » gozu bir şeyde veya bir şeyin » demec » oğuz » kor tapa » rontgen » goze goz » benlikcilik » catkısız » urbanizm » operatorleşme » boylemesine » gok yakut » dovuşturme » yer ozekcilik » kamu guvenliği » kamcı » dernekci » acık fikirlilik »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.