tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
uzay kapsulu » ongorulme » yuzuş » oyle oyle » muteahhit » acmak » otakcı » kantara cekmek veya vurmak » dirsek cevirmek » sevir » surumsuz » cadır canağı » doşeme » somurge » coğalma » ters yuz veya ters yuzu geri d » cerezlenme » ucer » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yuzunden » saik » tecessus » u » kotu » gozetici » ev sahibi mulk sahibi hani bu » bortulmek » bocu » coluk cocuk sahibi olmak » ses turemesi » sukse yapmak » yuk » donekce » angolalı » haklıcıkmak » tore » esperantocu » mustahkem mevki » nufus coğrafyası » geleceği varsa goreceği de va » bağlar » dustur » hanuman » ruşdunu isbat etmek » acmak » duzeyli » arac » ozet » kızağa cekmek » kolay işlenebilen yumuşak bir »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.