tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
gulgiller » cakılı » allah bağışlasın » ciceksiz bitkiler » papaz ucurmak » anglosakson » mercan avlayan kimse » frenk uzumu » hindistan cevizi » z » su orumceğigiller » goz onu » nusha » mulâkat » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » muşterek » duz » zibelilina » yuzlu yuzlu » duzenek » canlılara yaşama ortamısağlaya » icirilme » butunler acı » indukleme » kaynakca » kıcustu » cirişli » gun tutulması » ric at etmek » sıcramak » asansor boşluğu » rasatcı » yuz yuze yaşamak » cokramak » tovbe ayları » bolumlerine konulan ağırlık » muheyya » yapılan resim ve bezeme işi » cift surmek » yapılan fıcıvb » can calmak » huzurunu kacırmak » oldurmek » donen kenarıcepecevre oluklu » cırpıştırılma » hint hurması » olumsu » uful » allah utandırmasın » kanada geyiği »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.