tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
futur » induklemek » tırtıl cekme » calmac » mak mek » ınca ince unca unce » capacullaştırmak » duzleşme » cağcıllık » plânorculuk » sungercilik » mes ut etmek » suruklendirmek » kırpıntıbohcası » musavi » on » veren madde » danimarkalı » cengel ceneliler » oz dikeni » duzeltme » yuz goz » kızıl otesi » yer acmak » guzelavrat otu » sandvicci » gozdağı » cocuk peydahlamak » altta kalanın canıcıksın » cıkmak » capullama » el acmak » cucuk » ciğindirik » caput » toskuru » uvertur yapmak » cekkin » zaviye » meydancı avlu bahce gibi yerl » cor cop » ciziktirme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » tekerrur » ikisi ucu bir arada tire ile » hukumranlık » goz nuru dokmek » cıtcıtlama » buzme » cayırlama »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.