tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
kazak comelmesi » iki geceli » kullanılan cihaz » temiz kanıda vucuda dağıtan or » uleştirme » cımkırmak » pusetci » gonlu olmak » sozu tartmak » acık kalp ameliyatı » ici veya midesi kazınmak veya » meslek ici eğitim » cark » satın alınan erkek kul esir » patlakca » bavyeralı » ozellik başkalık fark » cıkış » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » koşe başı » butun butune » allah tan kork » cift sayı » sıcırganlık » ayakcak » populerlik » seciş » şirretce » muyesser olmak » emec » surpriz yapmak » şehriye corbası » allah kabul etsin » cokuntu » cekicleme » salca » duduklu tencere » hırs burumek » torelcilik » tumler » cala kurek » santim kacırmamak » reduksiyon » durdurmak » ayyuka cıkmak » dun » likor » unvanı » cek » kılcıklı »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.