tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
ozdekcilik » aşağıyukarıyurumek » kece » cark cevirmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » tekabul » olcum » yuz aklığı » gonul avcısı » curum » kompozitor » umur gormuş » puruzlu » gidişdonuş » ornekseme » avcıucağı » gumuşlemek » cay saati » simitcilik » mutevelli » sacış » gotten bacaklı » goklere cıkarmak » oncel » kırbaclanma » gureşme » sert unsuz » kalbini calmak » tac yaprağı » camgiller » yahudilik » yola duzulmek duzelmek veya ko » kurakcıl » ek kok » manyakca » bitumlu » donelme » celişik » kasetcalar » muhresenk » yankıuyandırmak veya yapmak » şaka iken kaka olmak veya şaka » kâğıt gibi olmak » ters yuz veya ters yuzu geri d » presci » keleye cekmek » oğrenci » ici surmek » bobreksi » eyere de gelir semere de »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.