tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » sozel » dadaizm » kose » kuru yemiş » mecusî » kuplere binmek » acık onerme » eti senin kemiği benim » gece ucuşu » cağıltılı » yasakcı » mecalsiz duşmek » cemberleme » munteha » supurge darısı » inmek » cene yarışı » ceki duzen » bicim » omrune bereket » vucuda gelmek » hidrokarbur » trampet calmak » suclanmak » muş » otede beride » kufur savurmak » eli boğrunde veya koynunda kal » dalıp cıkmak » darulbedayi » ciğlik etmek » bezi herkesin arşınına gore ve » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » recete » oksuzler anası oksuzler babas » buyuleyiş » ara tumce » duğunsuz » derisini yuzmek » işaretci » aydınlıkolcer » kutukleşme » nasranîlik » p » rumca » gorevlendirme » suflîleşme » istirham etmek veya istirhamda » musteşrik »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.