tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
muncer olmak » pabucculuk » sovuşmek » ten » emeği gecmek » kozasına cekilmek » secim yasağı » uckurluk » verilen liste » olum olum de hırlamaya ne bor » suolcer » sozu bağlamak » işi allah a kalmak » cekinti » yarışcı » pelur » berber cırağı » meskût gecmek » ziyanıyok » ders calışmak » monitor » kalvenci » cadır catı » hukumdar » makaralarıkoyuvermek zapt edem » yuzucu » ele verir talkını kendi yutar » icini dokmek » ne demek » buklum » doğaclama tiyatro » cepic » goze batmak » cekince » konveyor » korlenmek » işin icinden cıkmak veya sıyrı » zırıltıcıkarmak » okuz » top surme » yurekten cağırmak » hunsa » sumter » bulten » metafizik » hem İsa yıhem de musa yımemnun » uc dort » peşine duşmek veya gitmek » odemeli » alt alta ust uste »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.