tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2017 - TDK Sözlük
sağeliyle sol kulağınıgosterme » munasebeti duşmek » sarıkart gormek » operatorleşmek » turemişisim » boluş » carpmak » strukturalizm » ekmekci » kafasıdonmek » ureme » mutalâa etmek » universite » milletce » sutre » ev acmak » cerceve anlaşma » kona goce » dava etmek veya acmak » celmelenmek » gocuk » kasketci » duzlemek » barok muzik » akdeniz humması » ense koku » prelut » şantoz » bicimci » kuru uzum » cıkarmak » surutmek » gozetici » difuzyon » kirec cimento gibi şeyleri su » guveylik » ge » kapıacmak » cakılı » yurek carpıntısı » kamcılı » yureği yaralı » tecavuz » cat pat » silindir prizma vb bicimindek » cumle âlem » lâf yok » munasip gormek » otleğengiller » kırcıllanma »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.