tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
duzayak » gozetim » cu » cuzdan » başcık » ne olacak » garip kuşun yuvasınıallah yapa » sut beyaz » kamu guvenliği » telekomunikasyon » reproduksiyon » cocukluğu tutmak » mirac kandili » eğik cizgi » cileden cıkmak » maddelerden oluşan varlığın he » yureği kabarmak » soğukca » omur adam » ortu » sonlu buyukluk » sloven » urokultur » dokuntulu » eli varmamak veya gitmemek » macar » supurme » bilânco » akdarıpanicum » temayul » cıt cıkmamak » suruyu guden kurdu gorur » levha » bilinclendirmek » duşgormek » koku » kulfetsiz » yonlendirme » takke duştu kel gorundu » tecessum » on » ortak yuklem » uretim araclarınıozel mulkiyet » kayda gecirmek » caker » ulu » ulahca » alnıacık yuzu ak » beliren olumle sonuclanan has » uretici olmayan alan »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.