tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
kredi sozleşmesi » gorelik bağıllık izafet rol » gecmek » donenme » hafıza » can » ılı ili ulu ulu » bıcak altına yatmak » avuc » cekiliş » kacak » hukumsuzluk » niyetcilik » cekmek » gayya » cakım » kazın ayağıoyle değil » tepeustu » alı eli » yuzu gozu acılmak » doğmek » ata et ite ot vermek » tukurmek » ucunculuk » tur » kor bağırsak » balgumeci » dumen kullanmak » hurle » berhudar ol » kacmak » muzik market » hayvan sınıfı haşere » cirkefe camura taşatmak veya c » supurge darısı » ic ters acı » zuhrevî » kukreme » can kaygısına duşmek » venus » forsmajor » ulûfe vermek veya dağıtmak » duzelmek » carptırmak » otuşmek » caprazlık » cingene pembesi » l al el » sulbunden gelmek » moritanyalı »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.