tdk sözlük TDK Sözlük

 

borç yiyen kesesinden yer

  1. borçla alışverişyapan, aldıklarının parasınıhemen vermez, ama aldıklarının karşılığıkesesinden çıkacaktır.

benzer sözler

borç yiyen kesesinden yer sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
erosculuk » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » hukmolunmak » kor boğaz » guneşyağı » cokelme » baklayıağzından cıkarmak » varışcizgisi » musteşar » duruma gelmek » denk kume » stereoskopik cift » duzlenme » amplifikator » catlaklık » donmek » ici dışıbir » genc » sıcramak » yeni dunya aslanı » bağlayıcıunlu » celikleştirmek » gonul cekmek » kestiği veya attığı tırnak ola » gun » balgumeci » emekleme donemi » mana fehva » norotik kişilik » tek kurekle mehtaba cıkmak » cardaksız » ustat » canak yalayıcılık » alıal moru mor » acıklama » malta eriği » sıcırganlık » ancuez » duşunce ozgurluğu » odem » kapılar yuzune uzerine ustune » ruzgârlanma » muslumanlık » goz kuyruğu » hafriyatcı » plâkcı » kolcak » guclenmek » camursuz » muşahit »

borç yiyen kesesinden yer hakkında da bilgi ve borç yiyen kesesinden yer eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. borç yiyen kesesinden yer nedir ve borç yiyen kesesinden yer kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.