tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oluşturduğu demet » bakla ciceği » yerleştirilen demir parcası » mızrak cuvala girmez sığmaz » yoresellik » lokman hekimin ye dediği » ozel kesim » hitit » cokuk » fıcılamak » uflemeli » trampetcilik » gun gune uymaz » yumruk atmak veya indirmek » yarım kure » sure olcumu » koprunun veya koprulerin altın » kader talih » iyi gun dostu olmak » suzgun goz » cizdirmek » muşareket fiili » suzme » onu sıra » dokmek » zor alıma carpmak » hızla batmak » surgun » gıllugiş » comar » duru » kulucka donemi » yağkupu » ipi curuk » tevarus etmek » sıfat fiil » celebilik » evvel allah » ustunde » duztaban » sungulu » şeyhulislâm » buyuk tovbe ayı » japonca » mucellitlik » ıl » kırcıllaşmak » yuzunu gormemek » mutalâa etmek » tukenik »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.