tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
batıturkcesi » dalgaya duşmek veya gelmek » soylemediğini bırakmamak » ız » bıcağın keskin olmayan ters ya » nur ol » naldoken » parca purcuk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » yarım kure » turum » kozleşme » ekmek duşmanı » haberin olsun » bulunan bolum kafa ser » celmek » kâğıt gibi olmak » yarısonuc » senatorluk » mucerret » allah ından bulsun » bulunan bir sıvı » yelken acmak » cin gulu » duvenci » keci postu » koh » futuhat » goğus hastalığı » goz ucuyla bakmak » suzulmek » ileri veya one surmek » ciftlenme » kıyamet gunu » acık rejim » torpulenmek » kecisakalı » japon kaktusu » altta kalanın canıcıksın » dehşete kapılmak veya duşmek » aklına duşmek » mesele cıkarmak » koltukcu » cekiştirici » soylemesi ayıp » gozemek » sozde » kolayına bakmak veya kolayına » cevrecilik » plâstikcilik »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.