tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonetilmek » cocuk olmak » istencsizlik » ne o » postekini sermek » gecilme » mustantik » kunk » dili acılmak » guzelleştirme » gomulme » capraz ateş » muhabbet ciceğigiller » mulk » ucretlerine gore duzenlenmişye » girintili yer » olgun » cam fıstığı » pac » caykara » kotu olmak » catlasa da veya catlasa da pat » keci » camgoz » cerrahî mudahale » cılkava » cubuklama » alâka cekmek toplamak veya uya » ve katımadde » al gulum ver gulum » ucmak » sivil yonetim » yurumek » duşunuş » bir ceşit sıkıştırıcıalet » goturmek » catıldamak » vakit oldurmek » muncer » tebaruz » rengi atmak kacmak veya ucmak » bıcaklık » bilgic » cekmek » t » buyukken daha kucuk duruma get » hukumdarlık » guc » cercici » opmek »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.