tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onune bakmak » iclenme » cıkıntılı » ozleme » baston gibi veya baston yutmuş » kutinleşme » golge balığı » supurgelik » comlek » keci soğudu » yuksek fiyat » suit » ucurum » rahat doşeği » şeşi beşgormek » cokmek » ağac kavunu » duşukluk » goğus tahtası » allah eksik etmesin » ust » pic » mel anet » gecinip gitmek » mulâhaza yapmak » yeri opmek » tek erkcilik » cakıcı » ceşit ceşit » munhani » kusurlu » camura bulaşmak veya batmak » obek » yufka yurekli » kız beşikte veya kundakta cey » kure kuşağı » hafakanlar boğmak veya basmak » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » turev » surgen doku » donuşum » populerlik » kul » cıkrık » duzmek » cember makası » azerî » pur » hint kamışı » davul calmak »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.