tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışdunya » denkci » ucuk » kara yuzlu » cekme » tıkırıyolunda olmak veya gitme » gercekleştirilmek » ıska gecilmek » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » kuşuzumu » goğsu daralmak veya tıkanmak » bid at » secim bolgesi » teşkilâtcı » teberruz » lâm elif cevirmek veya cizmek » balkanlı » husnutelâkki » deklânşor » mektupculuk » gecmek » oneriş » başcanağı » koruk » cucukleşmek » camaşır ertesi olmak » odyometre » gozden nihan olmak » gocurucu » vermek » sırasıduşmek » amerikan » comez » zararına kazanc sağlamak » mureffeh » bin yaşa » catma » dil surcmek » sanayi bolgesi » kambur ustune kambur veya kamb » muşterek » baba koruk veya erik yer oğlu » girit kekiği » ayın on dordu gibi » yeri goğu birbirine katmak » kulkedisi » hesap vermek veya hesabınıverm » suzulme » uzum turşusu » boğuruş »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.