tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dondurmek » pence penceye gelmek » kotu » sıfat fiil » hint ipeği » tumen » sokağa veya sokaklara duşmek » okleme » buyuğumsu » mutenekkiren » kuflenme » ozentici » guclendirme » mer iyet » kur a » cucukleşmek » boyu bacadan mıaştı » kuseğen » gucluk cekmek » lâf ola beri gele » haraccılık » kitaplık gorevlisi » bahce kekiği » koylu corbası » kopekleşmek » yuzunden akmak » dokumanter » kafasıduzelmek » cek arabanıveya yalnız cek » kuşucuşu » cok uzun uzun sure uzun olar » yuksek perdeden konuşmak » epikurosculuk » bilinclilik » lutufkâr » oz odun » cokum » icleniş » ağzınıhavaya veya poyraza acma » oze » harc » duzulmek » caylak » duzen acıklaması » duzelmek » sakıt » ıtlak uzre » umur gormek » hukmetmek » tur ağac veya metalden değnek »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.