tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geriye yurutmek » kepce » uslûpsuzluk » onerme » yuz geri etmek » gormezden gelmek » uretici olmayan alan » kırkağac kavunu » gecgecleme » acığıcıkmak » sublimleşme » gozculuk » ic ses duşmesi » gonlu cokmek » sovme » oralıolmamak veya oralıbile ol » yucelme » gozetilmek » dikilmişparca » mozaikci » olum kalım savaşı » kibarlık duşkunu » dunku » ciğborek » kebapcı » anasınısat veya satayım » kacamak » sonuc almak » zekâ bolumu » başoğretmenlik » calgılı » icindeki en kucuk birlik » allah rızasıicin » muhre » hintli » tevil goturmek » cene yarıştırmak » surundurulme » edinc » cekberi » ordunun hareketlerini duşmanda » başcı » turbulâns » ileri gecmek » rontgencilik » teşekkul teşkilât » enstruman » sonucsuz » calımlı » sıfat fiil »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.