tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yedi duvel » arasat » duk » ve katımadde » toz » dağgolu » damdan duşer gibi duşercesine » korpe » iceri girmek » omru oldukca » man men » mız miz muz muz » acık kapıbırakmak » soylemsemek » kritik » ciftcilik » cozulmek » acıklık » tarafından arabacıicin armağan » cok yıllık » allah iyiliğini veya lâyığını » işi uc nalla bir ata kaldı » catma » tımarhane kackını » guveyi olmadık ama kapıdışınd » dunku » alcılamak » yayla gulu » duzmek » sırtcı » taşsurmek » onunu almak » muhre » civitleme » golcu » supermarketci » cemberli » yahudi » hatim surmek » kapamac » komurluk » oğrenilmek » zulcelâl » kulucka olmak » kopcalı » arnavutluk » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » kalcasız » fazla mal goz cıkarmaz » orospu bohcası »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.