tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arapsacı » rutbe » kem kum » zaman tuneli » bir gunden bir gune » kapıyıbuyuk acmak » buyutme » elden gecirmek » bortu bocek » ihrac etmek » suzgun » karanlığa gomulmek » alcaklaştırmak » dalga gecmek » okse otugiller » sutolcer » kuf bağlamak veya tutmak » kilidi kureği olmamak » dualizm » dun » tekâsuf etmek » cat etmek » acılıştoreni » kohnelik » koklemek » gı gi gu gu » dili acılmak » ic hat » cimenli » sıkmac » oldurmek » ust geciş » icirilme » filozofca » odem » iki geceli » dort » gundeş » catal » aynıkapıya cıkmak » tanışcıkmak » tepesinde havan dovmek veya de » işgostermek » korkuncluk » manikurcu » subut bulmak » cop sepeti » bahis acmak veya acılmak » departman » kumuc »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.