tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catlasa da veya catlasa da pat » ruzgârlanmak » dokuntu » boylemesine » icin » purtuklu » şimşekleri ustune cekmek » tumgenerallik » derecedeki yol yan yol » ust diş » pecelenmek » nişanıatmak veya bozmak » ul » kopoğluluk » fakul » spinosum » uzerine tuz biber ekmek » calkanmak » bicimini alır hidrojenle oksi » gocmek » umuda duşmek » acemilik cekmek » boşgozlerle bakmak » teessur etmek » cırpmak » cur etlenme » portlemek » kandırıcı İnandırıcı » ad cekilmek » kapıdan cevirmek » korelmek » bangladeşli » teselsul etmek » duşcu » mis uzumu » donmek » uc bucuk » soya cekim » kepce gibi » dumtek tutmak » utopik » uzeri » taşcıl » etkinliğin buyuk olcude azaldı » duşunce » pejmurde » dil surcmek » gobek » dumbelek » sıtma gormemişses »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.