tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dizginini cekmek » catpat » abdal » dunya gormuş » kokenlenme » herkes kaşık yapar ama sapını » acık ciro » kopekleme » kockar » silindir prizma vb bicimindek » bıcak atmak » yureği tukenmek veya yurek tuk » coğalma » ozeniş » guzide » cıkıştakozu » umutsuzluğa duşurmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » orseleme » secilmiş » iz ansızca » bilek gucu » protokolcu » rumluk » harclık » dişeti dudak unsuzu » mucadele » apacıklık » kuğu gibi » yatay geciş » tekerlek kırıldıktan sonra yol » şeytan gorsun yuzunu » carşaflama » alcaltış » hilesi hurdasıyok » uretmek zihnî yetiler oluştur » duzlemsel » ne soyluyorsun » kopcalı » nevri donmek » kalite kontrolu » ozetlenme » olum oranı » cullamak » dalıp cıkmak » kraca » koltukculuk » sene » amac » malkarca »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.