tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surcme » evrak cantası » carıklık » sıctıcafer bez getir » nisaiye » bolumunden her biri sezon » yuz vermek » kotu » guvec » zerresi veya zerre kadar eseri » sulfatlaşma » mahrec » uruşmek » dağcamı » gunlu » dikec » meydancı avlu bahce gibi yerl » omurlu » oykulemek » el gun » keceleşmek » yeteneği maharet » gonulden cıkarmamak » verilen tek ve eşit bir varlık » aliyyulâlâ » gozlerini belertmek » ağzına kilit takmak veya vurma » genellikle orduda veya yatılıo » buyuk sozume tovbe » roportaj » onsel » gorumluk » acık bilet » suslu » yonelme durumu » ic su » ucuza cıkmak » burokrasi » temiz kanıda vucuda dağıtan or » teşekkur etmek » hafifce » secenek » surtup durmak » sacılıp dokulmek » farsca » merdumgiriz » penceli » hoparlorlu » nacar » altın yurekli olmak »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.