tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » anus yuzgeci » it » allah icin » bakımından bağlanarak soylenme » dordun » kireclenmek » kullanılan arac buat » kader talih » populerlik » gozu cıkasıca » olum emri » munevver » buyuk kan dolaşımı » dumduz » ceyrek son » koroğlu » dayanım omru » ciceksiz bitkiler » boşluk » harman dovmek » teeddup etmek » gormezden gelmek » nefes cekmek » muhurculuk » mukerreren » doşenme » durum » nohut oda bakla sofa » ucuz halkcılık » cağrım » kafadan gayri musellâh » yonelmeli » rumlaşmak » canak anten » distributor » tunc » kalafatcılar » cakıgibi » yağma etmek veya edilmek » ic etmek » eskimo » meydana dokmek » gulerken ısırır » tostculuk » ruzgârlamak » genc » avcunun icine almak » afrikalı » bağlıuzun bir sapıbulunan arac »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.