tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşitlenmek » gecmek » cerkez » uzay ucuşu » komutator » cayda cıra » hangi taşıkaldırsan altından » gecirtilmek » u » suc » cekememek » acısoz » gozunde buyutmek » gum gum » bilinclilik » gungormuş » allah etmesin » geciştirmek » nebuloz » kuşgomu » camuru karnında ciceği burnun » duşkırıklığı » dilli duduk etmek » ayağınısurumek » vekilharc » pacalık » medine dilencisi » civilenmek » her tur gosteri yapmaya uygun » paraguaylı » ne altınıbırakmak ne ustunu » yukac » parfumculuk » kendini bilen veya bilir » parcalanmak » canınıbir yere dar atmak » acmak » goze » fincan boreği » murettep » ayrıtac yapraklılar » bıcaklamak » olum doşeği » kotu haber tez duyulur » cekoslovak » onayak olmak » soz goturmez » gocermek » bac » uşutmek »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.