tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yoneticilik » tahta cıkmak » kopruculuk » udeba » cağırış » umran » durum » tehacum » uzumlu kek » naturmort » cağırılmak » sırtcılık » arnavut ciğeri » hu cekmek veya demek » ayva receli » icirtmek » flut » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » gormediğe donmek veya gormemiş » sutun acmak » tenisci » papaza donmek » ne şeytanıgor ne salavat getir » oldurmek » hancer » koşkerlik » inmek » ceşnilemek » yanlışhesap bağdad dan doner » cekikce » gozunun icine bakmak » burgulu » cıkmaza sokmak » lok » bi » ustunden gecmek » yedekci » yumurta koku » ruslaşma » solpumek » cevirme » diplomatca » guluncleşme » kapıalmak veya yapmak » belirten kural » cıkarılış » ucan kuştan medet ummak » başlangıc noktası » şuphe etmek » saltanat surmek »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.