tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parazit » testere caprazı » ipci » kategori » nabzına gore şerbet vermek » ici goturmemek » ic » sofra veya sofrayı kurmak » fizikci » dağsıcanı » derdine duşmek » goz kırpmak » film cevirmek » koncsuz » vermek icin bir araya getirilm » icinden cıkmak » surutme » gol » taraf gozetmek » arapcalaştırma » urpertici » gozu akmak » oz su » goz erimi » uzak gocuşme » yurek yarası » kirecsizleştirmek » istimzac » bulaşıkcı » acık cek » saptan oluşan ekin bicme aracı » mevlevîhane » odenek » yer ozekcilik » soz yok » celek » kıc atmak » ne ekersen onu bicersin » tesaduf » omur » loşca » muhurculuk » orman koyu » tecrubesi olmak » fitci » gunce » cobanaldatan » ozurlu » dunya âlem » parcası »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.