tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
azrail e bir can borcu olmak v » alaturka muzik » ayaklar baş başlar ayak olmak » gın gin gun gun » yedikardeş » kirada olmak veya oturmak » yukarı goğe doğru olan yanı » olan kişilerin toplanıp toplum » ateşboceği » cıkralık » gobek » muhabbet ciceğigiller » ibliscilik » kendi kanatlarıyla ucmak » kufeci » tir » tereddutsuz » uzerinize afiyet » cercilik » mutekebbir » doğunmek » sopa atmak veya cekmek » kasetci » kahrından olmek » umidi suya duşmek » duğumlu » acmak » dondurulmek » curcur » sercin » catıldama » huzunlendirme » acıklar livası » topac » cırcırlama » parcalarıkaynaştırma işi veya » denize duşen yılana sarılır » mosyo » arpasıcok gelmek » tecahuluarifaneden gelmek » ummetci » hafızıkutup » fiyat veya değer bicmek » hevesi kursağında veya icinde » gozlemlemek » nicin » gecişme » pekiştirme unlusu » elma da alma da demesini bili » ust »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.