tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calışma belgesi » moskof » cıplak alev » hidrokarbur » araplaştırma » muttefik » bir veya tek başına » on yuzbaşı » buvet » cektirme » bilgiclik satmak veya taslamak » cil » tavus tuyu » kostek » catal » kararmışve sertleşmişinsan der » avuc » gercekleştirilmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » mantıkcılık » olmayan bağımsız hur » kurek cezası » mulâyemet » gayrimutecanis » gonlunu sondurmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » mes uliyetsizlik » dokmek » ozluk hakkı » obekleşme » vokal muzik » un » cınlatma » canıağzına veya boğazına gelme » kullukcu » goğus gecirmek » organikci » gullâbi » ciftelenme » catallaşma » maraz esenlik karşıtı » musevvit » ozdekcilik » yastağac » sune » bir ilcenin en buyuk yonetim g » frenkce » ortuk » eşyukselti » ve daha başka ekonomik etkinli »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.