tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etut » haber burosu » carpışılma » cantada keklik » elden ayaktan duşmek veya kesi » bayram değil seyran değil en » ac kalmak » dunyevî » puflemek » işcıkarmak » kursu şeyhi » sezu » cirkefli » bağlac » gul gibi bakmak » inmek » gevrekcilik » olan biten veya olup biten » ayakcak » icine atmak » ciğkofte » gozlemeci » toplumu tek başına belirleyen » başbıcağı » sarachane » cala kaşık » gocmek » ağaccık » dipcik » cığır » catısız » zurra » musevîlik » kopruleri atmak » taayyuş » sumer » hurc » nufuz ticareti » değiştirgec » icini dokmek » olgunluk » organ » hatime cekmek » bildik cıkmak » takdim edilmek veya olunmak » mutedeyyin » zumrut gibi » acılmak » dunya » allah bilir »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.