tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canıgonulden veya canıyurekten » cakıştırma » tesellum » ustunuze afiyet veya sağlık » govde » ucurtmak » belirli gecmiş » citi yapmak » musait » kanırtmac » goz ucuyla bakmak » kirec cimento gibi şeyleri su » tarakcı » surpriz » rotatifci » inec » ciğnek » hayat mucadelesi » cekme » yurumek » gozunu kırpmadan » adamına gore » beti bereketi kalmamak veya ka » dubel » gecti bor un pazarı sur eşeği » capulacı » bulutcuk » bıckıhane » acıklıkolcer » zir » karaim » umtırak » sultan kethudası » elcek » yayla gulu » iki yuzlu » dort donmek » guluncleşmek » gelişiguzel » bolumlendirmek » dile veya dillere destan » mukeyyifat » veya bu anlamda birleşik isim » elci » ic cokgen » soyleşi » cekmek » kolcak » turkluk bilgisi » fennini almak veya kapmak »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.