tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dışcizgiler durumu » gozlem » zararına kazanc sağlamak » guveni olmak » kor ağac » cıngıraklıyılan » el surmemek » cağdaşlaşma » akıl akıldan ustundur » tereddutsuz » kulağakacan » cıkıntı » kopeği bağlasan durmaz » boyle » tonlu unsuz » tutunluk » duzenli » culluk » balcık inciri » koyuvermek » icine dokunmak » cavun » golge oyunu » acıktan para kazanmak » cardak » odev bilmek veya saymak » yururluğe konmak » naciz » tekevvun » cekmece » kollarınıacmak » esprituel » moskof » geri cekilmek » surveyan » aklına şaşayım veya şaşarım » suvari alayı » gorevsel dil bilimi » bictirme » gecirmek » tum kirpikliler » surukleyici » tanıdık cıkmak » turk » camaşır değiştirmek » alt tur » zengin arabasınıdağdan aşırır » yabancılık cekmek » goz kırpmamak » cacaca »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.