tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
anglosakson » ulu » horozlar otmek » kılcık » yureği sıkışmak veya tıkanmak » kesip bicmek » temelluk » cekirdek kahve » başustunde tutmak » cağrı » ozumsemek » uretim aracları » artırılan bir manyetik alanın » yenidunya » ifrit kesilmek veya olmak » donumluk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sunnetcilik » cimleme » cullamak » allah cezasınıvermesin veya al » toz » şofor koltuğu » bir cift » guldeste » tekduze » ayrıbaşcekmek » alcaklaştırmak » hoyuk » uzerine gelen duvar ağırlıklar » lâzım gelmek veya olmak » kurt gibi kemirmek veya yemek » mufteri » ters duşmek » capraz kafiye » koktencilik » buken » otelenme » durtu » ortmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » wc » takdim edilmek veya olunmak » oykunmek » kurevî » dikişcilik » devam etmek veya ettirmek » bicimlerini belirleyen ana oze » meslekleri belirten tek tip gi » kulkedisi »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.