tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozunu acmak » kulucka makinesi » ucer » bir istek ve surerlik bildirir » ovunc duymak » acıklaşmak » ozelleştirmek » alt tarafıveya yanı » sumbul » yoksun bırakmak etmek veya kıl » bulgur corbası » ileri uc oyuncusu » ortturmek » beklenmediği umulmadığıveya c » hilâfetci » organize suc » multipleks » catallaşma » rucu hakkı » anser » gurultu cıkmak » iskeletli hayvan corallium rub » dokunmek » cirkef » icerlek » ofkesiz » japon » seyrusefer » kısmet veya kısmeti cıkmak » midesi almamak kaldırmamak ka » catallı » mulâhaza yapmak » sağdıclık » oz » donuşumlu » cokrama » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » işaret yay ayrac » calıştırış » soz » teehhul etmek » calışma masası » canıağzına veya boğazına gelme » bocu » buyultec » ayırmac » gun » kendini gostermek » nicelikleri ve değerleriyle ay » azaltmaya yarayan arac egzoz »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.