tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kubist » karagozluk etmek » uzatılabilir » aclıktan olmeyecek kadar » guvenceli » sozu gecmek » duyuustu » gecme » ucurmak » allah kavuştursun » nevruz bayramı » a veya e gelince » maz mez » goruntuleme » nukleer santral » yontma taşdevri » sıl sil sul sul » capraz kafiye » kamu yonetimi » yola cıkmak » kapana duşmek girmek kısılmak » curcunaya cevirmek dondurmek » ayının kırk turkusu var kırkı » mulevves » cangal » etmek » secmesiz yemek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » w » uc » notr » tanzimatcı » cımacı » mandepsiye basmak veya bastırm » nuh nebiden kalma » oğrenme » seruvencilik » başkıc vurmak » mutecessis » cektirme » lehce » ebegumeci » cozumsuz » dordun » ciceksimek » cılgınlaşmak » cavlı » gelinlikci » vefat ilmuhaberi » asal sayılar »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.