tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koseyle alay edenin top sakalı » sovuşme » korleştirme » benicinci » filvaki ama » alkışcı » mutevellit » cevrinme » pence » yatak yorgan veya yatak doşek » yon » mustahak » cıvma » lisansustu » f » gonul yarası » hareket » dikişci » golleşme » tumselme » taahhutname » leyin » surgulenmek » tumeller » surme » astığıastık kestiği kestik » grekce » ic salgıbezi » koltuk duşkunu » kadirîlik » bir istek ve surerlik bildirir » allah bahtından guldursun » bocul bocul » kacık » gecmek » beytulmal » yan urun » hesapcı » gocmek » selvice » meddah sanatı meddahın işi » umit dunyası » sozum ona » kor bağırsak » seciş » cizi » yer camı » matrak gecmek » husnu kabul gostermek » yurekler acısı »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.