tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz buluş eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cepellilik » supruntuluk » cor » flore » soz konusu » curlatma » guvence vermek » gecmek » once can sonra canan » duğmek » ceteleştirmek » dovuşme » cığır » receteyi yaptırmak » allah allah » yuksek » gollenmek » mantık oncesi » sukût ikrardan gelir » teselsul etmek » kubik » gormek » sunepelik » ozgunluk » setlic » suluk » ic tureme » bicim » tum başlılar » işcevirmek » pestilini cıkarmak » yeni eflâtunculuk » cemrek » pusursuz » bolumlerden her biri kolon » cok uzun uzun sure uzun olar » catlatmak » mufreze » sabah ola hayır ola » uzengileme » muscardinus avellanarius » gorgulenme » guvenilir » cocuk » sacmalaşmak » taşcatlasa » cizgisel » turnagecidi » percem » calışma odası »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.