tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tebesum etmek » universiteli » mufit » oğurtlemek » eline ayağına uşenmemek » ust deri » dilinin cezasınıveya belâsını » kufur » bulbul gibi bilmek » onceki » yer bakır gok demir kesilmek » ucarılık » guvercingiller » camura taşatmak » duzum duzum » beti bereketi kalmamak veya ka » goze batmak » produktor » temayuz etmek » surtuşturmek » doşemecilik » dollemek » allah kısmet ederse » nevruz bayramı » mumkun » eğir koku » ayırac » formul » konnektor pensi » başına cıkmak » gulabdan » otumluleşme » muallâkta olmak veya muallâkta » oz deyiş » ilk dordun » dovdurulme » nasır bağlamak veya tutmak » aclık » istenc » sozleşme yapmak » mutluluk cubuğu » kuşuzumu » cemberletmek » konclu » gureşci koprusu » piyasaya duşmek » cantalı » kazanclı » huda » gumburdeme »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.