tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yoneliş » sağlayan parca » mahfazasıolan » lâstikli soz » sutculuk » lutuf » germanistik » unlu kaynaşması » hacet gormek » oykunce » capalamak » insanustu » terettup etmek » kacılmak » soğukca » dunya malı » acık kapıpolitikası » olan kişilerin toplanıp toplum » musemmen » kufurbaz » gercekleştirme » canım » gun gormek » kuğu gibi » amac » bağırışcağırış » musamahakârlık » yakıt gostergesi » cozdurmek » mutemadi » bitkisi lâstik ağacıficus ela » gore » tentur » penceli » tercume » supruntucu » hippocastanum » gurbuzleşmek » deklânşor » icimli » kohnemek » tulûatcı » cirozluk » şeylerden her biri tabaka » goz evi » perhiz yapmak veya etmek » curlatma » pof » durme » iş arî oy »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.