tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eskimo » bicimini alır hidrojenle oksi » elekcilik » guneybalığı » goruntusel » kelepcelemek » terbiyeli corba » gorevdaş » tezekkur » kısa unlu » lutercilik » gelip gecmek » eşeysiz coğalma » cakırdikenlik » ucurulmak » kofter » cimdirme » keci postu » rucu » mukedder » cinici » semiyoloji semiyotik » acmak » sıcankuyruğu » genc » dişdamak unsuzu » olculebilir » ulûfe vermek veya dağıtmak » gozunu oymak » dışa donuk » hava acmak veya acılmak » er » ozletme » mustakil » goğus tahtası » cığalanmak » barut fıcısıgibi » adama donmek veya benzemek » d d » soyundan olan kimse » nefesi kesilmek daralmak veya » kirişci » okuyup uflemek » onlenme » amac » supermarket » acığa vurmak » yonetmelik » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » turedi »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.