tdk sözlük TDK Sözlük

 

buluş eş anlamlısı

buluş eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • buluş eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için buluş eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük buluş eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kepce surat » cifteli » kokunu veya kokunden kazımak » dizginini cekmek » kure » hırdavatcı » kıt a sahanlığı » cobanın gonlu olursa tekeden y » destek gormek » cıkmak » yolcu taşımakta kullanılan mot » sovyet » dibi kırmızımumla veya bal mum » tarafsız bîtaraf » cucu » gencleştirme » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » otucu » sacıbaşıağarmak » ustu kapalı » gece gunduz dememek » tupculuk » allah a bin şukur » başıacık » tuy duzmek » cocuksuluk » mudire » kralice » uclanmak » evlenmelerinde yasa bakımından » ric at » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » celebi » keyfini kacırmak veya bozmak » sanatı » tekâmul etmek » kılıc » goreyim seni » İzinli olma durumu » lâfcı » emniyet muduru » goz » sarılgan govde » tebellur » gun ortası » kuncu » cizik » kupe » gerekce » postekiyi kurtarmak »

buluş_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve buluş_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. buluş_eş_anlamlısı nedir ve buluş_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.