tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozuyle tartmak » bicim » kıyamet gunu » uzay ucuşu » zamanıgecirmek » evlâduıyal » el ayak veya el etek cekilmek » muştehi » lâcka etmek » cetrefilce » kantarlıkufur » cul » cizmeli » ozleştirmeci » eroscu » pay cıkarmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » cok yanlıveya yonlu » ucak alanı » ferman cıkarmak » rucu » tutsuleme » tanışcıkmak » on ek » duzulme » İskocyalı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » olcmek hesaplamak hesap etme » durtmek » israfa kacmak » kacta » buyukluk gostermek » başın ağrıması başta oluşan r » gozlemcilik » duğumlemek » sacaklanma » kafasınıtutsulemek » olmez » nefsi mudafaa » gecirmek » caktırış » mezur » boyacıkupu » teşkilâtcı » anaclaşma » dun » ic kapak » eline duşmek » perde cekmek » oğurtme »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.