tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacı » hanya yıkonya yıgostermek veya » deveden buyuk fil var » emlâk burosu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tunc » vucuda gelmek » ar damarıcatlamış » beşyuzluk » somurmek » goz yuvası » can başına sıcramak » ongorulmek » sescil alfabe » gecerken boğazdan cıkan ve duz » yaşcayır » sorf » fucur » puruzlenmek » suflîleşme » rukuş » ciğ » hanefî » yapılmışbağlantıparcası » hoşgorusuz » okuzluk » yatak yapmak veya sermek » guzellik » oğleustu » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » otcu » cuzamlı » ince yağsız uzun kuyruklu bir » dondurulme » tacsız kral » matrakcı » yarayan cevresi oluklu kucuk » ağzına vur lokmasınıal » su icinde kalmak » tutac » gun doğmadan neler doğar » tırtıl cekme » akıl yaşta değil baştadır » ustenci » neyce » ceyizlenme » dorduncu » gorucuye cıkmak » gulle atma » bir dirhem bal icin bir ceki k »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.