tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ada » mujde koşturmak » muhur » ıslıklıunsuz » odenekli » tahkimat elemanlarıustune veya » ec » murekkepli » gormemezlikten gelmek » cekememe » dokmek » goz goze gelmek » hanefî » sabah vaktinde » bicicilik » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » elle tutulur gozle gorulur vey » başmuhendislik » ce » yuklu » gun gune uymaz » saygıduymak veya beslemek » cicekleşme » sacma » mufit » copculuk » serce » ustune cevirmek » yururlukte olmak » arasıgecmeden » acık kapıbırakmak » duğumlenebilir nesne » muşkulleşmek » kimse » helâluhoşolsun » buyur » yuksek » brove » cekiniş » luzum yok » bust » kolay işlenebilen yumuşak bir » sapıkca » bıyığıyeni terleyen delikanlı » kacmak » amac » genişgoruşluluk » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » hukûmet erkânı » boylelikle »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.