tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yerden goğe kadar » gul » dokmek » cıvlamak » tuyu bozuk » ahlatın veya armudun iyisini d » hunkârbeğendi » nur yuzlu » buyuk » muzikci » cercevelenmek » ustune evlenmek » canıcıkmak » enfluanza » cavmak » bolmec » kasık catlağı » ag » ileri atılmak veya cıkmak » sut şekeri » munasebetsizlik » yerine gecmek » yoneliş » birleştirme montaj » ikinci cağ » ters yuz » oznelci » girmesiyle cıkmasıbir olmak » suslu puslu » oturak kundesi » huccet » goruntu » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » munşi » kanadalı » olmuş » ceşitlenme » kor faregiller » a a » ağır işitmek veya duymak » camaşır leğeni » kervan culluğu » tenevvur » teleutce » mundericat » koyungobeği » cozucu » soz gecirmek » us » cehresi bozulmak »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.