tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dumen kullanmak » icinden yanmak » caktırmak » boyunun olcusunu almak » oleyazma » cavuş » sene » biri » atlar tepişir arada eşekler e » onunu kesmek » parcalıbohca » guneşli » kosemen » gozu kaymak veya kacmak » gumuşletme » yureği yanmak » kacakcı » luzumsuz gormek » alnına kara surmek » ozbekce » veya giysinin uzerine konulan » guvenlik gorevlisi » sulukcu » altıkaval ustu şişhane » camur banyosu » ucuncul » anlarsın ya » brulor » umit bağlamak » boğaya cekmek » govde » cilek suyu » duz yuzeylerden her biri » kelle kulak yerinde olmak » kopuk » mer iyet » uc boyutlu film » harbiyeli » alınmasınısağlayan kimse kame » otleğen » kopekleşiş » tovbekâr » acık » opulmek » gonye » husnuteveccuh » uzay ussu » el surmemek » ağzının icine baktırmak » canıcıkasıca »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.