tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onunu kesmek » zararına kazanc sağlamak » komunistlik » ici almamak » bıckıevi » duzeltmek » muhabbet ciceği » gozu gibi sakınmak saklamak ve » eksen ulke » cağdaşlık » cember cevirmek » celme » celebi » halacca » sozunu tutmak » cekirdek » ra re » bicimini alır hidrojenle oksi » goksel » duğmesiz » sonuc » yuzune karşı » olu yatırım » gosterişyapmak » rutbesiz » makam odeneği » izdivac » koklemek » duğunsuz » u » ust deri » sokak cocuğu » mirac kandili » gockun » okse » serbest bolge » duz yazı » cozulme » cizi » duşgucu » koklu » gozuyle bakmak » orgutleme » amacsızlık » zibelilina » gupegunduz » huruc » snack bar » uzum uzume baka baka kararır » iyi işdoğrusu »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.