tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tagayyur » ev alma komşu al » yuzde » carliston marka kereste » yemişci » değişkene gore hesaplanan sayı » kuru yemiş » devir acmak » gun gormemek » at cevirmek » oğutuluş » aklınıbir şeyle bozmak » ile beraber » muhendis » cicek tacı » ucluk » birinin canına ot tıkmak tıkam » nufus tezkeresi » İsvicreli » murekkepli » allah ın evi » acık dolaşım sistemi » edeptir soylemesi » cırpıcı » sove » soylenilmek » koseyle alay edenin top sakalı » su boceği » kurkas » kesip bicmek » doşenmek » ekmek kufu » boşduşmek » secki » baygın duşmek » pec » ucmak » alcıcı » ceki » ustubec macunu » figur » cılgınlaşmak » serceden korkan darıekmez » muktesep » gecgecleme » odevlendirilmek » kaucuk » cevher » dort donmek » buklum buklum »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.