tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobek havası » kolcaklısandalye » yuksekten konuşmak » ul » kotuleme » duygularıacığa vurmak » kucuk dilini yutmak » nispetci » nacizane » gocurucu » sefa geldin veya geldiniz » fırsat duşmek veya cıkmak » kişiye ozel » aile bahcesi » kopurtuş » utopist » koltuğuna girmek veya koltuğun » sacıştırmak » muteneffir » durzî » kum colu » celmelenmek » sac baş » kok bilgisi » haric » kulhanbeyce » kufur yemek » taşısıksa suyunu cıkarır » tutsulenmek » bahcesi » bulunan bolum kafa ser » karekok » uste vurmak » alacaklıcıkmak » kafayıuşutmek » doşeğe duşmek » calısız » beşpence » orucu » eline fırsat gecmek » arnavut ciğeri » guzel » İleri bir tarihte beklenen ge » kul » gıcırıbukme » oğur » comertleşmek » vatandaşlıktan cıkarılmak » actırmak » poliuretan »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.