tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
barışcı » catırdamak » yuzu tutmamak » sorma sormayın veya sorma gi » acık » ictenlikli » inşaatcı » her yiğidin gonlunde bir aslan » olu renk » gozu kapalıolmak » arka muziği » kendi soyler kendi dinler » uvey oğul » olcu » odullendirmek » duzlenme » zurafagiller » istifci » ictensiz » dun bir bugun iki » eli ermek veya ermemek » muzik bilimi » omru oldukca » cıkmaza girmek » cırılcıplak » murc » cetele cekmek veya tutmak » cıkılan catkı » civitlenmek » feleğin sillesine uğramak veya » hint armudu » saclısakallı » acısoz » kıymalıborek » goden » calışma » uniformalı » hindu » muessis » yonetmelik » yoneltilmek » cucuk » onayak etmek » inmek » anlam cıkarmak » sectirmek » br » gonlunu karartmak » gozlukculuk » elde avucta ne varsa »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.