tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafaya cıkmak » kor duğum » guclenmek » elekten gecirmek » duz yuzeylerden her biri » noktalıvirgul » acık sacık » geri cevirmek » etiketci » onleme » kopurtuş » gur » cekimsiz » sur atlendirme » kulliyetli » balkanlı » saatci » cozumleyici » sucunu bağışlamak veya birinin » methusena » civili » bilânco » ucu kıvrık uzunca başlık » hukûmet » ucgen » başlangıc » koseği » atadan babadan gormek » surmek » tecanus » evire cevire » icecek suyu olmak » coluk cocuğa karışmak » lumen » karnıac » ağacsı » urkutmek » birbiri ustune gelmek » tecavuz etmek » gozunun onune gelmek » dort ayak » mes uliyetsiz » goyunme » cıkışamamak » kıskac » uc uca » duzenli » yerinde su cıkmak » ustunluk » cıkıntılarıolan organ »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.