tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aracılığıyla duymak değmek e » cıtlatma » semtte oturanların tamamı » hitit » kolelik duzeni » oğmac » fusun » toprak cimento » cıkışmak » kullanılan yapma yuz » ayağınıcekmek » doner ayna » ileri geri surulebilen sistem » kamcılı » olan kişilerin toplanıp toplum » dort ayak » ceyizlik » bir dirhem et bin ayıp orter » ebegumeci » adamına gore » capacullaştırmak » catal » savaşcı » kalcalık » ne cıkar » zihin acmak » kucuk » ozumlenmek » kafa goz yarmak » ultimatom » fitne fesat cıkarmak » yuzulmek » caygiller » catal bel » levanten » yarışcı » yorungesine oturmak » oz » zuğurtleme » corlu » sırtına gecirmek » yuzdelik » boynunu bukmek » neci oluyor » dallarınıkısaltmak » tahmisci » ateşbocekleri » plâtonculuk » egzotik corba » cercevelenmek »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.