tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzıacık » gozlemci » sıkıduzen » temelluk » teselsul » keciboynuzu » gurultuye veya patırtıya verme » a a » tu » ağzına geleni soylemek » uvey cocuk » frenk gomleği » calım » guveylik » konveyor » cirkefe camura taşatmak veya c » yuklu » duello » zeytinyağı sirke dokulerek ya » cekirdekli » koyu koyu duşunmek » goklere cıkmak » ukalâ dumbeleği » kutuphaneci » bebekce » haber burosu » maktul duşmek veya olmak » kavga cıkarmak » koc » elinde var » yuksuk kadar » afrikalılık » muhrelemek » sucustu mahkemesi » olcu » cağrışımcı » ağızda sakız gibi ciğnemek » ana kralice » tekaudiye » turetme eki » butunleşmek » gozenek » yer yarılıp icine girmek veya » yonseme » kopeği bağlasan durmaz » gozlerini belertmek » duşuntulu » sevinmek sev in sevdirmek se » aclık » fiil govdesi »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.