tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lulecilik » dallarınıkısaltmak » gutmek » havadan sudan konuşmak » atlas ciceği » gunu gecmiş » iyilik guzellik » se » olgunluk » dokulmek » durme » faceta » stand bay » olmez » capraz » fıcı » sm » zucaciye » gunluk » teselsul » ayın on dordu gibi » tankcı » goz pencere » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » pay cıkarmak » orgulu pilâv » lutfetmek » hazır mezarın olusu » kanavice » camurcun » bukun » cumbuşyapmak » donem » oteden beri » dumen » calıkuşu » bugunluk » cullamak » boluşturmek » tecessum » iktisat etmek veya yapmak » bortturmek » yuzunu gormemek » bolumlenme » kem gozle bakmak » papara veya zılgıt yemek » yontma taşdevri » icmece » cocukluk » dede dedesi koruk yer torunun »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.