tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kemenceci » kanavice » inmek » roportor » sokuntu » kapısıacık » muverrih » suruden ayrılan koyunu veya ku » cekmek » hanımgobeği » yuz geri etmek » tevarus » cırpınmak » duğmeleme » uykusu başına sıcramak » aylığa gecmek » icin » cifte » iki geceli » ciftetelli » butikci » orgu » alcaltmak » yureğine bir şey cokmek » cenevizli » sıcangiller » cağrılma » gulumseyiş » baksana baksanıza » pancar gibi olmak veya pancar » cıt cıkarmamak » gorgu » aletler butunu » munhal » uleştirme sıfatı » koltuk gozu » partoner » benlikcilik » iciriş » gun balığı » ustalık gerektiren iş sınaat » cıbanbaşı » cozuluş » donme dolap » cember cevirmek » hakaret gormek » modul » sersem etmek veya serseme cevi » farklılaşma » gozunden kacmamak »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.