tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu kaymak veya kacmak » ruhu şad olsun » tecrube » olu » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kırkıcıkmak » partoner » duldul » bîilâc » bunların arasınıdolduran ozek » suzek » şeref sozu » soğut » guncelleştirmek » noel » gorumsetme » mahalle capkını » reduksiyon » arkasına duşmek veya takılmak » ciylemek » sukse » yiyim yeri etmek veya yapmak » caldırış » konvertisor » ustune yormak » calıkakıcı » distributor » cavmak » boluşmek » felemenkli » mucrim » mulemma » cuha ciceğigiller » ile beraber » yer cucesi » gosterme » murt » acık ellilik » zorunlu oğrenim » sakalım yok ki sozum dinlensin » gun durumu » kale cizgisi » cakılı » olcmek hesaplamak hesap etme » uretim ilişkileri » elinde bulunduran kimse » cavalye » curukluk » cevirmek » salepcilik »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.