tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
toplandığıbolum » ulkudaş » cok yetiştirilen bir bitki hor » sıcrama » duzen » acemkurdi » tanrıyarattıdememek » ağzınıacacağına gozunu ac » tecahuluarif » telekomunikasyon » alp eren » kavunici ile pembe arasıbir re » mirac » goreceli » guzelleştirme » dil oğrenimi » arozoz » ic savaş » husnuteveccuh » cam sakızıgibi » bordur » ote » dalkavukca » kancılar » tebessumlu » kafayıcalıştırmak » getirmek hazmetmek » doşek » su gibi olmak » durum » oz yaşam oykusu » dunku » inkisar etmek veya inkisarda b » korku duşmek veya korkuya kapı » sb » komur kalem » cıkmak » guzel » gucune koşmak » oğutme haznesi » kayı » kan gutmek » icine oturmak » sozcu » cıkıştakozu » gan gen kan ken » gozleri buğulanmak veya bulutl » gozu sonmek » duzlemsel » ustunu veya ustune gormek »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.