tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
araba devrilince yol gosteren » bugunluk » cikletcilik » istencli » da var ki anlamlarında kullan » ortuk » ici titremek veya titrememek » tedahul » anam » gozu acık gitmek » cıban ağırşağı » anlamaya yarayan sınama » gozu uyku tutmamak » goc » vergi kacağı » gudeksiz » soğuş » allah tan korkmaz » inkâr etmek veya inkârdan gelm » endişeye duşmek » acıcekmek veya duymak » eşbicimli » icten pazarlıklı » vektor » kacırmak » fransızlaştırma » grev sozcusu » mezur » soğuşlemek » tersine donmek » orneklenme » on alım » m » gecinmek » kucuk capta » anasının ipini satmışveya paza » bulgurlu kofte » luks » ettiren ozellik tınnet » duşurmek » ayakkabıyapan satan kimse pa » donence » cokramak » tavuk kumesi » curuk para » az değil » mumasil » deduksiyon » ofkesini cıkarmak veya almak » dortluk »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.