tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vekâlet ucreti » secim bolgesi » uzum kompostosu » basma alım satımı » murteci » kulliyen » icapcı » soğutgiller » daloğle » aklından cıkmak » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » dikce » cemremek » gonen » tervic etmek » kalsa veya kalırsa » teslim tesellum » etkinliğin buyuk olcude azaldı » butunu hars ekin » capar » cıkmak » goruşacısı » satranccı » fişacmak » a veya e gelince » vakit oldurmek » icleniş » dovulgenlik » korler mahallesinde ayna satma » suyundan yararlanılan cukur » nuh der peygamber demez » ince yağsız uzun kuyruklu bir » ozur dilemek » kokten » saclarıiki turlu olmak » duşundurucu » eli ermez gucu yetmez » ummetcilik » sutsuzluk » gorgu » bukuculuk » ters yuz veya ters yuzu geri d » purtuk » kulunu savurmak » maoculuk » yureklilik » camurlatmak » oksurtmek » kâğıt gibi olmak » blofcu »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.