tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kece kulâh etmek » ultramodern » kecesini sudan cıkarmak » goynuk » cevre teker » hızla batmak » kok » olum emri » pata cakmak » yuz yazmak » paramparca olmak » gecmek » arpa ektim darıcıktı » kasetci » guneşletme » anketci » keyfi kacmak » gonul avutmak » yuksek atlama » ağaclandırma » borc » elinde buyumek » yoreselleşme » gorevli » cekeleme » yaban sumbulu » cıbanın başınıkoparmak » alt guverte » ortalığıkırıp gecirmek » başlangıc tutmak » bir calgı » hatırıicin » burnu surtulmek veya burnu sur » ustune cekmek » gerceğe aykırılık » doksan veya kırk seksen kapın » cağdaşlaşmak » gunah » kazan kaldırmak veya devirmek » yanlışcıkmak » furumaye » duduklu tencere » gucumseme » cıldırasıya » nakşîlik » lâyık gormek » ozleşme » mazur gormek » calarma » kufretmek »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.