tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesap gunu » surfile yapmak » sevgi » curuk » mac » hint fulu » suzuntu » operatorluk » otu cek kokune bak » tokezmek » uzerinde kalmak » ozen » genc » tm » ucten dokuza » inmek » caşıtlamak » kriz gecirmek » uyuşmazlık cıkmak » uckâğıtcı » goturu iş » yuz yuze gelmek » dualist » muzminleştirmek » soylenilmek » kultur sarayı » kuduz boceği » guncelleme » muftehir » cıkrıkcın » yoğurtcu » gecirici » flâşor » cekme kat » uyur goz » yukselti » orgu » kanlıbıcaklı » on sozleşme » capak » duzgunluk » civi yazısı » aksaklık veya bozukluk » diliyle tutulmak veya yakalanm » amerika armudu » gozlerinin ici gulmek » her horoz kendi copluğunde ote » aclıktan imanıgevremek » surutme » gokturk »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.