tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tekerlekcilik » suciceği » luzucet » guldurucu » dunya durdukca durasın » hezaren orgu » bocu » yontma taşcağı » alacık » kuru oksuruk » kopru yol » kutikul » hafızıkutup » duşuk » sunnetlemek » gecinilme » cenk » duşkunler yurdu » temedduh etmek » curuk boya » ictihat » pejmurde » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » ayakcak » marşmarş » acılmak » muşfik » civi cıkar ama yeri kalır » barışcıl » ciğer kebapcısı » cırpınış » koşutculuk » ayakkabıyapan satan kimse pa » tatarsı » iclem » ic barış » calgı » koprunun veya koprulerin altın » muhmel » santrifujor » temizlikci kadın » halk muziği » duşunceli » tanzanyalı » putursuzluk » kuru ceşme » tup » dunyayıtutmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » mulâhazat »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.