tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz burnunda tütümek ziyaret ediniz. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tetikci » isim cumlesi » kulot » surmedan » cumudiye » korunu kırmak » ici titremek veya titrememek » oğretmen » havan dovucunun hınk deyicisi » gormemişlik » beşikci » urolog » carptırmak » koklemek » okun yanlarda gosterilmişağır » gobek » calımlanma » kırıp gecirmek » vinc » dalgıc » bir dilin kelimeleriyle duşunc » turkuculuk » kırıp gecirmek » kırk bir bucuk » ic deniz » hırcın » ordovr » ici dar » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » duvenci » japon hurması » orta oğretim » cekilmek » cermen dilleri » bakla ciceği » mış miş muş muş » adama donmek veya benzemek » duz yuzeylerden her biri » ari » ovuş » burcak » kosnu » gectiği yoldan gecmek » nukte yapmak » kedi ile kopek gibi » gucendirmek » cimlendirme » calcene » msa mse » kocan »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.