tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
salcalama » soz etmek » gomlek » renkci » sağyap » surgu » muze » ekmeğine goz koymak veya dikme » alcarak » guzel duyu » acığa alma » be » cıtlatmak » ucgen » gerec » yonelik birbiri ile uyumlu am » aylığa gecmek » ut » boşluk » cuvallanmak » ejektor » otcul » secim » voli cevirmek » gol olmak » durdurmak » meydan dayağına cekmek » yorgan doşek yatmak » namus sozu » bugun bana ise yarın sana » saatcilik » gorgu kuralları » gorsel etkileme » medet ummak veya beklemek » daha bircok şeylerin yapımında » carıklı » ciroz » art avurt unsuzu » zurafa gibi » akşam guneşi » kubalı » kazanc » cemce » birbirine duşmek » kanatcık » tereddutlu » vucuda vermek aşıyapmak » cırpıştırılmak » ciğiplik » kok saplı »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.