tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda tütümek

burnunda tütümek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • burnunda tütümek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için burnunda tütümek tıklayınız. uludağ sözlük burnunda tütümek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coğaltmak » babam » yaradana kurban olayım » kırlangıc otu » kurek ayaklılar » vucuttan duşmek » icki » ic gezegen » ust perdeden konuşmak » eline duşmek » ıt it ut ut » acıktan para almak » gondolcu » teressup etmek » davar gutmek » ul » gomultu » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » tecavuz etmek » ibrikci » itilâfcı » modulâsyon » uveymek » bukuş » sepetcilik » yedirip icmek » du » hıckırmak » azap cekmek » ığrıp cekmek » kacmak » havaya pala veya kılıc sallama » soyletmek » sureklilik gosteren » sofra veya sofrayı kurmak » toplantı konuşu bilimsel top » yuz gostermek » carliston biber » ozenilmek » ruyasında gorememek » otorite sağlamak veya temin et » ten » saat ciceği » somurmek » şovalyelik » uzum asması » ruzgârlık » mubah gormek » sıcan deliği bin akce » gorunuşte »

burnunda_tütümek hakkında da bilgi ve burnunda_tütümek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda_tütümek nedir ve burnunda_tütümek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.