tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda (veya gözünde) tütmek

  1. çok özlemek.

benzer sözler

burnunda (veya gözünde) tütmek sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamı.
© 2015 - TDK Sözlük
alp eren » muşfik » capacullaştırma » gecmesi » olunme » gozu kor olsun » alacam » mulâyemet » sacak » yuzuncu » kayıttan duşmek veya birinin k » piknikci » iğneli fıcı » tuzluya mal olmak oturmak veya » cb » cenesinin bağıcozulmek » gosteren » tekerrur » uc nalla bir ata kaldı » tımarhane kackını » cozuşme » gonul bulandırmak » multefit » nusha » cabuklaşma » dost kara gunde belli olur » oncu » buzmek » skandinav » camurluk » canınıdişine almak veya takmak » taklip bi » noel baba » utmek » değirmenin suyu nereden geliyo » oturme » acık tohumlular » tek ornek » puskullu belâ » carpmak » bugune bugun » muminlik » in » boykotculuk » surgu » ruh kazandırmak veya vermek » gercek » ciceklenmek » soylenilme » okuz arabası »

burnunda (veya gözünde) tütmek hakkında da bilgi ve burnunda (veya gözünde) tütmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda (veya gözünde) tütmek nedir ve burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.