tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda (veya gözünde) tütmek

  1. çok özlemek.

benzer sözler

burnunda (veya gözünde) tütmek sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamı.
© 2016 - TDK Sözlük
basketci » bilcumle » hat cekmek » cinko » ca ce ca ce » kuttedek » dumeni kırmak » bunakca » allah senden razıolsun » dışarıya saldıklarısıvımadde » vokabuler » summettedarik » tagayyur etmek » uleşilmek » urduca » cincilyagiller » zerduştî » ruyet » cengelleyiş » goz demiri » uşenme » kazakca » ucmak » borc altına girmek » calıştıran » belirtilen bolum » eline gecmek » orospu cocuğu » hırsızlık etmek veya yapmak » begdili » yurek selânik » kosteklemek » serdengectilik » cop arabası » alt ust etmek » guneşsel » carpacak buyuklukte sembol ni » goğuslu » e e » numarasıolan » teveccuh » ucmak » katgut » deyip de gecmemek » pabuc pahalı » savul savulun » guluş » kumelemek » polemikci » ahcı »

burnunda (veya gözünde) tütmek hakkında da bilgi ve burnunda (veya gözünde) tütmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda (veya gözünde) tütmek nedir ve burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.