tdk sözlük TDK Sözlük

 

burnunda (veya gözünde) tütmek

  1. çok özlemek.

benzer sözler

burnunda (veya gözünde) tütmek sözünün TDK Sözlük'ün onayladığı diğer sözlük kaynaklarında burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamı.
© 2014 - TDK Sözlük
el opmek » kulek » tup gecit » cağlamak » gonul meselesi » iktisat etmek veya yapmak » sukse » ozbek » sessizliğe gomulmek » hanefî » kutleştirmek » sulukler » dunyayızindan zehir etmek veya » acığa vurmak » vur abalıya » hesap acmak » cokmek » meyve ici » rayic fiyat » benlikcilik » dunya penceresi » arpa ektim darıcıktı » hartuc » suzulmek » değnekci » kupe ciceğigiller » parıltı » yukunu almak » sut asidi » yonlu doğru » acık alınla » cevreleme » hf » celenc » orta şark » masor » renk olcme » produktivite » picleşme » bol paca » ocunu cıkarmak » ucuk » suzmek » oğrenci kimliği » tahkimat elemanlarıustune veya » ust deri » bukmek » budist » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » bayrak toreni »

burnunda (veya gözünde) tütmek hakkında da bilgi ve burnunda (veya gözünde) tütmek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. burnunda (veya gözünde) tütmek nedir ve burnunda (veya gözünde) tütmek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.