tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kullanılır » ileri uc » stand bay » fransızlık » şarap canağı » kuruluşlar butunu » torensel » olum allah ın emri » cıkarmak » kokun gecmesi » gonul dilencisi » davul dovmek » ses turemesi » tab an » yuzmek » oyuncak » sm » bugunluk yarınlık » allah ovmuşde yaratmış » yuzeyinin her noktasına basınc » kibrit cakmak » yuzluk » genclik » ulak cıkarmak » yağlımuşteri » capma » baskul » cırpınıcırpını » taşlama işiyle uğraşan usta » canına duşkun » ağaclaşma » duğun evi gibi » kure » fakul » gozu kor olsun » yezidîlik » globulin » goz almak » tentur » plânlıbuyume » one surmek » gunduz gozuyle » cağrışımlı » guc mevkide kalmak » yavaşca yavaşca » koku kazınmak » kozleşme » sandvicci » dolleniş » ici sıkılmak »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.