tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onleyiş » corapcılık » marmara cırasıgibi yanmak » tuzlayayım da kokmayasın veya » oynama » dalkılıc » falso cıkmak » şofor mahalli » tur ağac cember » resti gormek » carşafsız » arpasıcok gelmek » arnavutlaştırma » tezekkur » kangal kopeği » kalvenizm » yukseğe cıkmak » evlerden ırak veya uzak » urkmek » cevresel » ofkeli » bakar kor » gobek calkamak veya calkalamak » yureklenme » buharlıutu » mujdelenme » miniskul » gecmek » okul cocuğu » dikkat cekmek veya dikkati cek » muptelâ » istenc » yuzune bağırmak » citlemek » yakıt gostergesi » sozum yabana veya sozum meclis » her şeye aklıeren zeki akıll » ruşeym » catma » bicimini alır hidrojenle oksi » cakşır » oge » gozunu burumek » kunk » munakale » ana yureği » tanıdık cıkmak » cekichane » kalpakcı » suzme »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.