tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sonuc almak » gorunmez olmak » borclanmak » hic değilse veya hic olmazsa » otorite sağlamak veya temin et » birbiri icin yaratılmışolmak » merkepci » yataklık yapmak veya etmek » alt ust olmak » yonetim kurulu » koken bilimi » calgıcılık » dosta duşmana karşı » cetele » vekilharclık » uşutuk » tel cekmek » bir ağac ciğde zizyphus jujub » yaban gulu » mecbur kalmak veya olmak » anlıkcılık » bicmek » sinuzit » mulâyemet » ofke topuklarına cıkmak » acınmak » mes udane » cirkinleşmek » munasebat » begdili » bozguna uğramak veya vermek » beyanat vermek veya beyanatta » sandvic » karga yuruyuşu » inceleyen bilim » goz atmak » cıkralık » capraşmak » buyuk harf » gozetletme » usturmaca » kullî » posasınıcıkarmak » ciğer kebapcısı » siyanurlemek » cıldırmak » kendini gostermek » ateşboceği » mulkî » gormek »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.