tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oleyazma » belâ cıkarmak » rak rek » duşuk » temerrut » rahat doşeği » butce yılı » surtuşmek » mineral » adam sırasına gecmek veya girm » cansız duşmek » soz boluğu » tuylenmek » gok kuresi » musluman » hukmen » zulum gormek » mufrez » gelin ciceği » portlek » gudumlu sanat » borulce » kokenlenme » ayağıuzengide » dikce » dilini veya dillerini yutmak » yuvarlak unlu » gıybetci » virtuoz » nazıgecmek » lâckalaşmak » gorguculuk » cok ortaklı » gumuşlenme » başından gecen olağan dışıola » coraklaşmak » cekirdek » camaşırlık » doğuşken » kupur » yukseltec » doğrultmac » muşfik » albumin işeme » camur atmak veya sıcratmak » gum gum » seckinler » rotuşcu » utanc duymak » ettiği yanına kâr kalmak »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.