tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konsul » hırs burumek » carpış » boynunu bukmek » herkesin yararlandığı » ozlenti » def aten » oldurmek » borcunu kapatmak veya borctan » gelip catmak veya gelip dayanm » gun » dizustu » muheyyic » kurşun dokmek » host » allah a emanet olun » kureselleşmek » cıkmak » icgudusel » ustune titremek » gormek » hint sarısı » huner gostermek » yuzlemece » onemsenme » cekikce » uşengen » allah yuru ya kulum demiş » cizinti » vişne receli » guveyfeneri » insan icine cıkmak » cirkinleşmek » haberleşme komunikasyon » bilincsiz » gosterici yardımıyla karanlık » ucmak » başınıkaldırmamak veya kaldıra » başbıcağı » sureli » carpı » taşdoşeme » bukmek » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » balcık » oruculuk » dalgıc » cop gibi » moskof toprağı » uc kat »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.