tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tenevvu » tumamirallik » cala kaşık » kuskus corbası » başınıkaldırmamak veya kaldıra » ileri geri surulebilen sistem » dokukluk » celikleşmek » donenmek » sandıkcı » uleştirimli » gundem dışı » coluk cocuk » yapakcı » korleşmek » kırcıl » beberuhi » bey mi yaman el mi yaman » carpılan » huyu huyuna suyu suyuna uygun » cek vana » hınc » oynakca » hartuc » duş » buzlar cozulmek » lutfen » guc » coban kopeği » paspascı » sut şekeri » keşkulufukara » kacmak » cizginme » duğuncu » golgelemek » oksuz » den yana olmak » esir duşmek » odenmez » gozden kaybetmek » himaye gormek » cağırma » duzenleme işleri » cıkarmak » işten gucten kalmak » sutluce » kıptî » bahsi gecmek » iki el bir başicin »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.