tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akıntıya kurek cekmek » sana vereyim bir oğut kendi u » savaşcı » surusune bereket » değişkene gore hesaplanan sayı » ici gecmek » kulağına koymak veya sokmak » olunmek » şantoz » ucuncu bir kavram anlatır » onlenmek » boynuz takmak veya takınmak t » icsel » yarayan cevresi oluklu kucuk » guluk » kıyıda koşede kalmak » soz acmak » karaardıc » elcilik etmek veya yapmak » muzebzep » dışbukey » cucuk » coluklu cocuklu » suyu veya cayı gormeden pacala » pluralist » goncu » ceteci » parcası » ofke ile kalkan ziyanla zararl » toskurtme » misyon ustlenmek » bitumlemek » turkceleşme » ithalâtcı » duzeysiz » mustahdem » calmak » turk aksağı » başbıcağı » comlek hesabı » cepellilik » ucuklama » duşundeş » ictensiz » onunde perende atılmamak » faydasınıgormek » suredurum » kocu » gecit » kungurdemek »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.