tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmak » kanınıicine akıtmak » tac beyit » gobek otu » kultur sitesi » corek otu » duğumlu » ustunseme » cıngır cıngır » adındaki asker ocağının kurulm » uzerine yaptırmak » civitlemek » bukturme » irade beyanlarıyla gercekleşen » duğumlenebilir nesne » torelcilik » bıcaklık » mutevehhim » catal » nesne » el el ustunde oturmak » ovuş » kıcın kıcın gitmek » kotu yola duşmek » yalvaclık » t t » mumas » cıngırdamak » gudukleşme » purtuklenme » berbat etmek veya eylemek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yağlıkcı » kampcı » ickin » on goğus » kucucuk » iş arî » ruhunda guneşacmak » cavuşluk » dı di du du tı ti t » ucurtma » diri ortu » surucu belgesi » koken » tunuslu » cuz î » gozleri yaşarmak » sove » yalıngoz »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.