tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aynıtelden calmak » tutunacak dalıolmak veya olmam » kul tablası » yucelme » yuz » gurcu » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » tehacum » iyodur » noel ağacı » soz atmak » cok eşlilik » altıalay ustu kalay » kucumsenmek » okul oncesi » ozseverlik » şirazeden cıkmak » cekirdek » kosemenlik etmek » yureğine bir şey cokmek » cemberlenme » yarım elmanın yarısıo yarısıb » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » zeval bulmak veya zevale ermek » tacsız kral » icirilmek » toplac » ozumleme » yonetim » ekmeğine goz koymak veya dikme » kor oğlu » hacısuya atma » ağızlıkcı » cevrelemek » kutuphanecilik » citmek » caprazlaşma » bu yuzden » koruk » tecennun » calma » suresiz » evrak cantası » elcilik etmek veya yapmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » curmumeşhut » cicekleşme » cığıltı » muminlik » gerekceli »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.