tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cubbe gibi » fikir yurutmek » gunluk » uvey evlât » ortaya duşmek » cift motorlu » levha » ya ya » gunucu » gucsuzluk » tezgâhcı » cağlar » karanlığa gomulmek » f » duzmek » cay bardağı » cobansuzgeci » ızgara kofte » şeytanın bacağınıveya ayağını » uckurluk » gâvura kızıp oruc yemek veya b » zıvanadan cıkmak » goz var izan var » kıptî » tuydurmek » yon » arpa boyu kadar gitmek veya yo » balıkcıkazağı » ozelleştirilmiş genellikle di » e » kor talih » gonlu varmamak » orumcek kafalı » ağzının payınıveya olcusunu ve » ney uflemek veya ufurmek » mustahak olmak » yabancılık cekmek » elinle ver ayağınla ara » fotr » korukleme » umum mudurluk » can can » kıt a sahanlığı » subap » cıkmak » goceri » teşebbuse gecmek » sitteisevir kapıyıcevirir » murebbiyelik » ana baba gunu »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.