tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutlakcılık » masallarda gecen dişi dev » kuduz bocekleri » ucretlilik » tufek » goz nuru » pembe gormek » ceşnici » deliye donmek » kacırmak » durumu » hunsa » goz » ortak carpan » ustu savurmak » soylemek » yureksiz » duşuk yapmak » davar gutmek » politikaların genel adı ferdi » sokmek » aklınıcelmek » calmak » yenicerilik » ici kabul etmemek » ici erimek » acığa vurmak » ormek » mutecaviz » pufur pufur » suresiz yayımlanan duyuru » sucunu bağışlamak veya birinin » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » dağveya dağlar gibi kadar » allah ın binasınıyıkmak » cıkış » ozne obeği » ne o » plutonyum » kucuk bitkilere verilen ortak » yuvarlak unlu » element kısaltmasıau » tohmetli » cıkmak » ipi curuk » ucu » karesel bolge » yuksek basınc » gumburtulu » kumanca »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.