tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guncelik » ici surmek » hint gergedanı » insanustu » murekkeplenmek » başcavuş astsubay başcavuş » celikhane » icki psikozu » dağsercesi » tacikce » colleştirmek » ici yanmak » soylem » lâf cıkmak » gecmişi olmak » cetrefil » doşemek » mec » kollarınıacmak » iz ac » yontemsizlik » yeniceri ağası » analıkuzu kınalıkuzu » kusu » gormek » gumrukleme » ortusuz » portlemek » elciye zeval olmaz » curuğe cıkarmak » vucut ısısı » kafasınıucurmak » oğle namazı » bicimsiz » caprazlaşma » hot » atıp veya atmak tutmak » cotuk » bicimsizleşmek » kahrıcekilir » astsubay ustcavuş » sacalanma » surunmek » doğal cevrelerini değiştirmele » havuc suyu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yer ucmak ii » uretim aracları » mufettiş » uzuntu »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.