tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunkoru » ra re » cığırma » nesne » fener cekmek » dişci » yuzunu goren cennetlik » deliye donmek » capak » kume bulut » turkiyat » altından girip ustunden cıkmak » secmek » bayındur » kestiği veya attığı tırnak ola » calâk » kopru başı » undeş » sinema sanatcısı » ozgecilik » ip » tırtıkcılık » surre » carpma » ust » kamcılanma » ağır ol » cakıcı » iktidardan duşmek » guceniklik » bıcakcılık » cok yavaşişyapan cevik olmaya » arap gibi olmak » kullenme » buyukce » goturu » ilginc » cizgilenmek » sovup saymak » tava boreği » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » dayanıklıbir orman ağacıquercu » duşuncel » mart kapıdan baktırır kazma k » canıgonulden veya canıyurekten » selâm durmak veya selâma durma » dadacı » sokun » pacalı » muteber olmak uzere »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.