tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuk oyunu » olumluluk » calkanmak » koc » turev » on oda » tekme atmak veya tekme vurmak » ucarılık » surculisan » fucur » umit bağlamak » doşemek » soz gelimi » doner kule » gun veya belirli zaman aralıkl » etkinliğin buyuk olcude azaldı » ipi birinin eline gecmek » puskurme » goğsu kabarmak » kirecsizleştirmek » rahat doşeği » kriz yoneticisi » yıkılmayacak bir bicimde duzg » dumenine bakmak » somurgeleştirme » cağrışım yapmak » unsuz duşmesi » dalkılıc » nuh der peygamber demez » ort ki olem » dağarcığıyuklu » susleme » ana yureği » onune bir kemik atmak » başkurt » cakım » boşinanc » bekâr kalmak veya yaşamak » cağcıllaştırma » huzunleniş » ruzgâr almak » ağcekmek » oneze » ar er » hurc » ile beraber » tespih boceği » buve » gocurulmek » donum noktası »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.