tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suryanîce » gozu ac » kumbet » muessese » uveyik » neyce » aramak taramak veya arayıp tar » uzak goruşlu » barışcı » şarkısoylemek » ucan top » kullanılan arac buat » yardımcıyargıc » lokma dokmek » kotucul » puskul » aramca » normalustu » uretimlik » uretimsel » sonuclandırma » ikindiden sonra dukkân acmak » dut yemişbulbule donmek » canına yandığım veya yandığımı » soğuk ter dokmek veya soğuk te » İnegol koftesi » pırnal komuru » lâstikli soz » cimlemek » ducar olmak » du » elek » uretiş » ya sabır cekmek » zerduştî » komşu acı » an anesiz » donuna yapmak veya doldurmak » caycılık » sonucsuz » balcıklı » cokme » direktor » huzurunu kacırmak » boşaltac » ruyalarına girmek » gelip gecmek » paranın ustu » mudafaa » xviii yuzyıl sonunda başlayan »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.