tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elini eteğini cekmek veya kesm » goruşturulmek » İskocca » zuğurtluk » onceden » rontgen cekmek » epikuroscu » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » gunduzluk » ataturkcu » cevirmek » basınclama » mahkeme kadıya mulk değil » soze başlamak » ve katımadde » dikilip durmak veya kalmak » ici gecmek » guzlek » başına kan cıkmak » cene yarışı » utanc » stabilizator » anasınıeşek kovalasın » cevirmek » ayakcak » kopek uzumu » dalga gecmek » cubbeli » turkuculuk » fikstur » uslûplu » andac » caldırılmak » kat cıkmak » taayyun etmek » acan asklımantar » koyunyunu » alkololcer » nufus kesafeti » pacasız » turkceleşme » yureği yağbağlamak » soğukca » kıc atmak » lutuf » kişilik tipi » girip cıkmak » hacivat » mujde » etut etmek »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.