tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
parca parca » karburator » kostekleyiş » gorev » torensel » aluftelik » her şeye aklıeren zeki akıll » muhre » sıcak yuz gostermek » olcmek » guzelleme » guldurme » oğrenci belgesi » sebat etmek veya gostermek » yaya gecidi » acıcı » buzcozer » yuzlenme » temulentum » yeni dunya aslanı » kocma » gozunu daldan budaktan veya co » capkınca » elma da alma da demesini bili » kelle kulak yerinde olmak » ayakcı » despotca » teyel yapmak veya atmak » yedi iklim dort bucak » prelut » celiklemek » gormek » tecrit izolasyon » mucadele etmek » sonuclandırmak » ozgun » koza cekmek » bicmek » dokuntu » sağcıkarmak » korunma gormek » kollarınıacmak » duz yuzeylerden her biri » cağrışmak » terakki gostermek » ic odun » cakmaklaşmak » spinosum » sovgucu » hayırla anmak veya yad etmek »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.