tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » başından gecmek » ampirizm usculuk karşıtı » pirinc » cemkirmek » cenen tutulsun » kusluk » cabuklaştırma » payına duşmek » artistce » muverrih » aylıkcı » koza cekmek » yururlukte bulunmak » temerkuz » buyulenmek » cıvgın » muhreleme » calkanmak » operetci » capanoğlu » gomlek » davranmak saygıgostermek soz » ucsuz bucaksız » kotu yola suruklemek veya sapt » ceşitli ogelerin perde aksesu » msa mse » surulme » suruculuk » mudiriyet » turkleştirmek » sut şekeri » cevirim senaryosu » gobel » gonlu cekmek » fırcalamak » ma me » kızık » faca » hâli veya hâlleri duman olmak » puskurtme » yoneltim » mestci » gorev » yıldırımlarıustune cekmek » kufletmek » omur surmek » doş » ruhiyatcılık » kusku »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.