tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caşıtlamak » dort ayaklılar » kacırmak » alâminut yemek » cakmaksız » sıcrama tahtası » ufurme » tarlanın taşlısı karının veya » kukurtlemek » puskurtme » blof » capmak » tebesum etmek » yakayıele vermek veya vermemek » olusu ortada kalmak » aclık cekmek » iz ansızca » ustlenmek » pluralist » goverti » gozunun onunde olmak » durum » buvet » ruzgârlama » gozlemek » puruz » utulme » donme » carıklık » cakıntı » olu helvası » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » kırcıllanma » mutehassis » şoyle bir bakmak veya goz atma » kapak bıckıcısı » intac etmek » mış miş muş muş » zararına kazanc sağlamak » tokuc » purcekli » tu » gecmişzaman sıfat fiili » obek obek » golet » kenarlık » kanıyla odemek » cekilme » gec » cakıl cukul »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.