tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu secilmemek » kılıfcı » capraşıklaşma » hercumerc » cınlatma » carşamba karısı » yuksuk » az gormek » bortmek » dayanma omru » luks lâmbası » cekirge » mut a » barışcı » ozleşme » cıkışalmak » catıkatı » ağza alınmaz veya ağza alınmay » sun î » p p » tecessus » omca » coğaltıcı » acık kalp ameliyatı » kucuk minder » dokumasıolan » utme » onur uyesi » uzerinde » acem lâlesi » kuşat » doner sermaye » cizgilenmek » tufekci » ağackakan » kancıkca » ağaclamak » catırdamak » ovuluş » direncli » yaşınıicine akıtmak » yuksek bir yerden aşağıya doğr » puruzsuz » duzen vermek duzene koymak vey » kopruleri atmak » yeniceri » boşnakca » gumuşcun » butun » gurul gurul »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.