tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carptırma » goz koymak » gonul gezdirmek » kokleştiriş » cıkma » gayrimusmir » benden soylemesi » cerre cıkmak » mes ut » coksamak » hizipcilik » canlıozdekcilik » borclanmak » kopru kurmak » metafizik » kabuk yonetim » ozluk » hol » omca » regaip kandili » kazakca » usulsuz » gecim kapısı » şuphelenmek » cobanlık » olu renk » akşamustu » caprazlama » kızıl otesi » cengi kolu » golermek » uzum hoşafı » bahcelik » başmudurluk » dukluk » icimli » okuzluk » duğmeleme » bolum » ses turemesi » fuzen » yerleştirilmişcift camdan oluş » muzik odası » teessur » dalga gecmek » hapır hapır hapır hupur » kalenderiye » sonmek » aktuel » ce demeye mi geldin »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.