tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömert zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
butun butune » mustelzim » orta şark » doğactan » yusru » işcıkarmak » bitli veya kurtlu baklanın da » kokcu » gorgu » ust » une kavuşmak » otme » dil » mavi kuf » bugunku gunde » cerkez peyniri » urun » arac » guneşlekeleri » guvey i » deniz ordeği » burukca » nobet » suzgun goz » surtukluk » gozu gonlu tok » colluk » onleme durumu » cavelâ » kacırmak » saturn » kovanın ucuna yerleştirilmişme » buvelek » dağveya dağlar gibi kadar » ondulâtor » arap » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » furu » duzec » duzine » koşe » mitral hucreler » toreci » pic sinek » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » kıvanc duymak » muteyakkız » ozletme » depara gecmek » yetimi okşamışlar vay sırtım »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.