tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iyi soylemek » monu » gozu acılmak » a veya e gelince » oğrenci belgesi » kuşak dolama bağlama kemer » şeytan gecmişgibi » zam gormek » bugunden tezi yok » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » azerî » adınıanmak veya anmamak » koruklu » ut acıcılık » kirişci » olcu » gormezlik » bu sıcağa kar mıdayanır » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » tribun » oluşturduğu demet » teşehhut » rusup » gonendirilmek » butunsellik » piyango vurmak veya cıkmak » kucukleşmek » carşaf kadar » kamcılı » dondurmek » dol vermek » ozel hayat » cirkin kacmak » ici hop etmek » duzenlenme » dili donmemek veya donmek » başdondurucu » yusru » ağzından lâkırdıveya lâf almak » kuffar » cayırlama » ure » onderlik » cay » hatime cekmek » centik » popularite kazanmak » sıkca » uzerine evlenmek » acından olmek »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.