tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orucu » kuvvetini gosterir » batakcılık » uzum sirkesi » pek yuzlu » kotulukcu » copluk horozu » kendini aşağıgormek » cığrışma » derdini cekmek » yuzunu unutmak » cıktı » dışborc » gorevlilik » uc nokta » tenkitcilik » donanım » turku tutturmak » muhreleme » ceset » bilinc dışı » sondurucu » arnavut » tevekkul etmek » İzmir koftesi » acıklamak » darulbedayi » testere caprazı » cay takımı » ackısız » icini curutmek » fotoğrafcılık » dudak unsuzu » ozleyiş » ozalitci » davranmaya sebep olan sevgi du » ilginc » başlangıc » keci mantarı » deli gullâbicisi » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » yarıgecirgen » sumsuk » yurumek » ruping sistemi » tan ağarmak veya atmak » seci » tul » utancından yere gecmek » sıcan kırı »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.