tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kona goce » suzdurmek » arkasında yer alan alfabetik l » i » oyun » surekli » ahde vefa etmek » secim cevresi » basınclamak » oğunme » fumerol » cozumleyici » uzak duşmek » korkak bezirgan ne kâr eder ne » gokturk » duet » cusse » kostek vurmak » kutuğu hayat ağacı » indukleme » cekiye gelmek » bolumlerine konulan ağırlık » ık ik uk uk » yuze cıkmak » cay » kir goturmek » sırt cevirmek cevirmemek » buyuk unlu uyumu » pecenekce » suzgecli » bulbulu altın kafese koymuşlar » dollu doşlu » cimmek » popculuk » cayırmelikesi » rik a » deneyustuculuk » yonetmek » anlıkcılık » mutedavil » bulaşıkcı » bordur » durdurmak » ceri » hışırıcıkmak » dı di du du tı ti t » baha bicmek » delikli taştekne » sacıp savurmak » babaî »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.