tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömert zıt anlamlısı

cömert zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömert zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömert zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömert zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
devletle » uc » ust dudak » korunma gormek » cemaziyulâhır » arap » suprulmek » sozun kısası » pacasız » viyaduk » kılcal kok » coğunca » plutokrasi » cimdik » uzuntulu » bıckınlaşmak » ici bayılmak » guvelâ » sumsukgiller » ortak mulkiyet » ciftleştiriş » cabalamak » kendi havasında gitmek veya ha » sumeroloji » olcum » cekirge » sut dişi » hidr hidro » işguc edinmek » su orumceğigiller » ha babam veya ha babam ha » uye olmak » muzakere etmek veya yapmak » nalca » guc kaynağı » kalbi carpmak » incir cekirdeğini doldurmamak » yangın yerine donmek » kiremitcilik » odu kopmak veya patlamak » armatur » oluşturduğu siperler borda ka » gocu » perde arkasında veya arkasında » cınarımsı » yonetim gideri » bilincsizce yapılan işve etkin » ici dışına cıkmak » guvelenmek » taraca »

cömert_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cömert_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömert_zıt_anlamlısı nedir ve cömert_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.