tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olukcuk » etme bulma dunyası » numayiş » karekok » tek ornek » hint horozu » doşeyici » peşini bırakmak veya bırakmama » mustahdem » bileğine kadar veya bileklerin » duzenleşim » acıklatmak » pence penceye gelmek » mubareze » goze gorunmemek » sırt cevirmek cevirmemek » duzmece » duşeylik » gok gurultusu » bir veya sağ elinin verdiğini » dikişci » ikiz unsuz » an anevi » burcak » sınıfta caktırmak » bir derece veya bir dereceye k » vekilharc » mubarek gun » aklından gecirmek » dişeti unsuzu » osmanî » gulut » ortmece » spinosum » duşundurucu » bedcehre » gozu acık » nal cakmak » muruvvetsiz » muteferrik » cadır » yuzu olmamak » reflektor » el işciliği » boluk » lâponca » nufuz » kalvencilik » ciş » oluşan cok duzlemli cisim men »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.