tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğutlemek » sozlendirmek » gumuşrengi » calmak » cakılma » mobilya yapan veya satan kimse » carpışma » durustluk » yuruk » avuc ici kadar » surtukluk » cok ortaklı » tedhişcilik » oksuruk tıksırık » koyculuk » mutculuk » hukûmet etmek » baltasıkutukten cıkmak » her tur gosteri yapmaya uygun » aklına tukurmek » alevî » ozgul » gonder » birkac » surtmek » gozu donmek » guzel guzel » ucurum » donum noktası » sacak kok » tişort » donuşmek » kâğıt gibi olmak » olumsu » uc bir » mustahak » kurutularak ufalanmışhamurdan » işbaşında eğitim gormek veya y » buzgulemek » desinator » sivric » dur veya durun » mısır daki sağır sultan bile d » bilgic » erkân kurku » guzel » aza sormuşlar nereye coğun » sun î gubre » muzaheret » dunyanın ucu uzundur »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.