tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uveyme » kotu » plâstikci » gabonlu » kosnuk » kafasına soz girmemek » başyonetmenlik » diri diri henuz olmemiş » gecmişi kandilli » ayakkabılarınıcevirmek » carpıntılı » kâğıda dokmek » cavuşuzumu » catık » mukellefiyet » dollu doşlu » cizi » keceyi suya atmak » m » cırpınmak » yuzde » koc » ak gun ağartır kara gun karar » gorunumlu » ağzından girip burnundan cıkma » capar » puruzsuz » patates koftesi » goruntuluk » not duşmek » koksel » colleşmek » guneşbanyosu » camaşır » hint yağı » yanardağpuskurmesi » durgunluk cokmek » sure olcumu » calışma » yulunme » spekulâsyon » sut gibi » cokuşme » boğurme » u » hatırından cıkmamak » kullanılan arac buat » osmanlıcacılık » doneklik » dokuntu »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.