tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lugatci » oncelikli » yakından bilmek veya tanımak » fuzen » cizgileşmek » butunu bel kemiği » boşta olarak yapılan ortu » okuz soğuğu » kotu goz » yıldız boceği » ovmac » kurtcul » ver elini şu veya bu yer » dondurulan ince uzun ışık ara » parcalara verilen ad » dirlik duzenlik » ric at etmek » devre mulk » rantcılık » uzuntusuz » ınc inc unc unc » boşluk » kirec » amaclı » nobet » gecenlerde » icine huzun cokmek » gecişhakkı » cizin cizin » gozu gonlu acılmak » başaktor » ac » taşcı » gondertme » ağzından kacırmak » dovme » duşku » kibarlık duşkunu » yonetici » maltalı » burudet » caşıtlık » ay aydın hesap belli » koy » surtuk » ana bir baba ayrı » mudur muavini » dar goruşlu » cavuşuzumu » sarıcıyan »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.