tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sunguleme » gece gunduz dememek » tasvip gormek » bağlayıcıunsuz » peşinden yurumek » acmak » kıyak kacmak » tuhafiye dukkânı » aracsızlık » gosteri » mutehassıslık » guluncluk » mucevher » inanclılık » donuşturum » savaşcılık » c c » kara yuz » satranc vezni » goturu iş » kursu hocası » gonlunce » wistaria sinensis » yiyip icmek » silindir prizma vb bicimindek » anlam cıkarmak » cıban » cıkmak » parmağınıyaranın uzerine basma » civilemek » icine kapanmak veya icine ceki » tum tanrıcılık » camgobeği » alcaltıcı » am em » kabarcıklıduzec » akcakavak » gozaltına almak » dokme » bolucu » cok yıllık » goz pencere » eşitci » kurelenme » yureğini hoplatmak oynatmak ve » sanat enstitusu » salkım kupe » toz pembe gormek » gol ayağı » kamcı »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.