tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
himaye etmek » kurutac » kosnulu » gozu su icmemek » goruşulme » kulağınıbukmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » meydan bir şeye veya kimseye k » halep cıbanı » ledun ilmi » olan insan topluluğu ulus » puruz » azaltmaya yarayan arac egzoz » feneri nerede sondurdun » adamına catmak » kırımlı » kostekleyiş » derdini soylemeyen derman bula » urpertili » celik kasa » sıcırganlık » ust » koşeye cekilmek » mercimek corbası » su kucuğun soz buyuğun » ozel » icinden gulmek » mukavemetci » su gecirmez kumaştan yapılmışt » ameliyat gecirmek » ha bugun ha yarın » gok gozlu » yunlu » ses vermek veya vermemek » uzay kapsulu » cıkak » ortuş » fırcalık » zıpcıktı » folk muziği » on veya beş para etmez » catladın mı » seckincilik » organizmaların oluşturduğu bir » ses seda kesilmek veya kalmama » ceki » ardıc otu » duzenlenme » temerrut » vadesi gelmek veya yetmek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.