tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elci » atladıgecti genc osman » guneşletmek » celmek » duğumsuz » kacımsama » vazgecme » sut asidi » klorur » otcul » gozetleyici » guncelleşmek » buzuktaş » dibi kırmızımumla veya bal mum » dogmacı dogmacılıkla ilgili » keceleşmek » adamkoku » olmayan bağımsız hur » cıkarmak » cevre bilimi » at binenin veya işbilenin kıl » cıkarılış » kotuleşme » ozgulemek » aracı » daha bircok şeylerin yapımında » mulkiye mufettişi » azap cekmek » bruxelles lâhanası » gonlu kalmak » el bebek gul bebek » gozu gitmek » sun î solunum » korun istediği bir goz allah » kavgaya girişmek veya tutuşmak » ballıborek » surgulu » etut » gol kestanesi » hurriyet » tecessum etmek » mukemmeliyet » cizinti » cattırma » cakıştırma » olcum » kokertme » cıvmak » kafatascılık » bust »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.