tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzevirlik » teressup etmek » cozulmek » guc » bahce makası » can alacak nokta veya yer » sansur etmek veya sansurden ge » şaka iken kaka olmak veya şaka » bitlis koftesi » bundan boyle » suikastci » caktırmak » ruşeym » den bu yana » sığırodu » celâlîlik » boru ciceğigiller » orneklemek » cinli » nufus » alıp yurumek » geckinlik » goruntu » illustrasyon » ağac balı » tuylu » duşunulme » usera » gozletmek » sureklilik » el bebek gul bebek » yağma etmek veya edilmek » anketcilik » cam goz » buyutulme » dovdurme » sergi acmak » ortadan soylemek » bunlardan yararlanması » surpriz » bilgiclik » calışma gezisi » bugunluk yarınlık » major gam » koşeyi donmek » kan cekmek » muradif » klorurleştirme » icin icin gulmek veya gulumsem » gozu kor olsun »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.