tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mantar ozu » sozu cevirmek » ilâclanış » vechişebeh » nakışcılık » gubrelenme » carpıntısız » kalmak » oncesizlik » cakmak » golgeli » catınma » mn » kullanılır » depara gecmek » yuzsuz yuzsuz » allah senden razıolsun » vektor » ikindiuzeri » yıl donumu » kuldur » gucenik » koy korucusu » kotu » toyga corbası » sağgorusuzluk » nacizane » yaprak dokumu » odeme » muzikli » kumeli » cuz » dallarından her biri » gorece » acıkgozluluk » urik asit » camaşır makinesi » urkuntu » onarım gormek » acısınıcıkarmak » cift » kostekleyiş » hareket » cicekli bitkiler » fırcalanmak » tokezlenme » kılıc alayı » iliğini veya iliğini kemiğini » biciminde bağ » vucuda getirmek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.