tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkalamak » yuzsuzce » durulu » lâfcı » cay kenarında kuyu kazmak » tekaudiye » keskin zekâ keramete kıc attır » cevirtme » den bu yana » olcululuk » ahbaplığa dokmek » anas acuta » orklemek » mef ul » kucuk bitkilere verilen ortak » paraşut birlikleri » ayakcı » bitişik tac yapraklılar » gunaydın » ayak surumek » cırpınmak » sen bilirsin veya siz bilirsin » acara » donem » doner » catlatış » ihtiyat akcesi » şeriatcılık » kurama » gonulsuzluk » taşıolceyim » catır catır catlamak » yuğruk » cıkmak » cadırcı » capraşmak » sokulmek » guveyfeneri » kanıma gore veya kanımca » olcumleme » nakşibendîlik » denkcilik ği » kacırga » kanatcık » yapıldığında zararıdokunacağıd » elini ayağınıopeyim » yedek veya yedekte cekmek » zeval bulmak veya zevale ermek » hucumcu » carşamba karısı »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.