tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dayanma omru » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gorme » kedi ile kopek gibi » uleştirmek » tuccarlık » palyacoluk » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » munazara » puskurtucu » icinden kan gitmek » ortme » donenmek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yassısolungaclılar » sungerleşme » ac ayıoynamaz » guven ışığı » beklenmediği umulmadığıveya c » gosterilen » yalıbulbulu » eşbicimlilik » tefe koymak veya tefe koyup ca » ihtiyac » cıplak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » muvesvis » camaşır dolabı » yediği onunde yemediği ardınd » kucuk » cephe acmak » şaşkına donmek » elini eteğini cekmek veya kesm » gelip gecici » cıkarmak » satıya cıkarmak » goru » soğuk calmak » gozetleme deliği » uvertur » temiz yureklilik » boru kelepcesi » onlemek » cozucu » kılıclama » ovunek » sempervirens » endustrileşmek » ucukluk » cevirmek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.