tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırpma » davranmak saygıgostermek soz » duşkun » katolik » munafıklık » muhlet » sevincten ucmak » cay vermek » carkacı » mahagoni » gun gormuş » goturumlu » donercilik » tukenmek » ağabeylik etmek veya yapmak » duşurtmek » biciş » calgın » modullu » sut cocuğu » kotu olmak » bir ucu sivri olarak yapılan t » muhabbet ciceği » şohreti dunyayıtutmak » nervur » kumeleşme » cabuklaşmak » uzum turşusu » kece » yonetim yeri » muft » ic guveyi » goğsunu kabartmak » ne demek » sokağa dokulmek » cevrim » yuzlemece » komurleştirilmek » cimlenmek » donuşturmek » sudreme » toreci » gonyelemek » muhurlemek » ağırlığınıortaya koymak » cınlayış » cığırtmak » super » gorev » cağlayık »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.