tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuru yemişci » vektor » duşunme yasaları » sonucunda ortaya cıkan ustun y » aluminyum taşı » cuşka » kuştuyu » cember sakal » kedi veya eti ne budu ne » iyilik guzellik » ufuk cizgisi » oldurmek » gecişustunluğu » cekilmek » kulâhsız » sinolog » kosele gibi » yontem bilimi » karikaturleştirme » can cana başbaşa » kemenceci » sefa geldin veya geldiniz » ceteleştirmek » guzel sanatlar » keyfini cıkarmak » kopek yese kudurur » cıldırmak » orgusuz » yontuk duz » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » bocek kabuğu » catı » alcaltış » obstruksiyon » boksor » kacış » mudafaa etmek » suru » gonlu kaymak » ortopedi uzmanı » imtizac » alın teri dokmek » bobur » huvelbaki » gevrek gevrek gulmek » mubarek » boğazına duşkun » gozleri acılmak » okseleme » delik buyuk yama kucuk »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.