tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
niyetci » kotu yola sapmak » ic hat » acıklığa kavuşturmak » okuyana bırakan oyun muamma » toprak cimento » bolucu » supurme » dovunmek » donuşturmek » w » cumhuriyetci » doner ayna » acmak » kabarcıklıduzec » lâf acmak » oykunce » muhimmat » gozlemeci » danscı » muştak » ıskaca » kaynana olma durumu » bukulmek » buzgu » taşıolceyim » cicek olmak » koprulu » selâmunkavlen » musavi » guzellik salonu » cıkınlamak » bıcak atmak » surtuş » nuve » kotek » acığa vurmak » kumukca » cınlayış » yuvaya donuş » uzerinden dokulmek giysi icin » granul » kırbac » makbule gecmek » ağzına vur lokmasınıal » iğne yutmuşite veya maymuna do » zuluf » dolaba girmek veya gelmek » sakla samanı gelir zamanı » formul »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.