tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakikî » uc beyliği » karşıtı » tufeklik » muşterek » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » olu gozu gibi » calgın » acı » gecersizleşme » inceleyen bilim » duet » durumunda olmak veya bulunmak » sulfitleme » gumleme » duduk gibi kalmak » guzun » mancuca » taammum » naturalizm » dışarıya saldıklarısıvımadde » cağdışı » ankara kecisi » sansur etmek veya sansurden ge » mulkiyet » bicki yurdu » muhre » golge » mureffeh » cizilme » cavmak » sumbulî » muteessir olmak » duğuncu » tunemek » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » deve kuşu gibi yuke gelince ku » acısıicine veya yureğine cokme » corba olmak » tekeden sut cıkarmak » canının derdine duşmek » ucteker » govde » duzlem » hukmolunma » olağanustuluk » gec » yel ufurdu sel veya su goturd » mektep gormemiş » ul »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.