tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kultur akımı » gozu bağlı » koruk luferi » kaca patlamak » yırtıkca » orgutlenmek » cıpıl cıpıl » kok sap » muzminleşmek » gozunu bağlamak » cekim ekleri » canlıozdekcilik » cozmek » yuksek sosyete » demir uzerinde » ozelleştirmek » kulturel » kolesiz » yayla gulu » tok gozlu » koktencilik » olur şey veya olur değil » catır catır catlamak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » şeytan orumceği » zuppece » kor sıcan » catal ayak » formuler » koşeye atılmak » centilme » kubik » ahzukabz » muteveccihen » yurumek » duma » hukûmet kapısı » yuzustu bırakmak » mars » sukse » bulunan bolum kafa ser » cenesi atmak » aşağıfalan yukarı » seylân taşı » yuksek perdeden » capacullaştırma » aktualite » merhem » comeltmek » tikel onerme »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.