tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
camaşır değiştirmek » utu » temerkuz etmek » kalıplarla desen yapılmışbez » kılıc balığıgiller » portenin başına konulan işaret » yerleştirilmişcift camdan oluş » cağrışımsız » tetikci » cop torbası » dışdunya » ağaclandırılmak » darulfunun » techizat » kırlangıc » kirecci » başortu » gorsel işitsel eğitim » dışa donuk » teklif tekelluf » soz gelimi » gercekleşme » sut gibi » kuskunu duşuk » onun icin » dokuz yorgan eskitmek veya par » borcluluk » camurlanmak » icinden pazarlıklıveya icten p » muptezel » gozden gecirmek » dokuz koyden kovulmuş » dol » olum » yureği yerinden oynamak » hemzemin gecit » tabiatustuculuk » l » cağırış » mustamel » sıcramak » sebayudu » kulucka donemi » gomleklik » evlenmelerinde yasa bakımından » ceteleştirmek » bayrak toreni » citari » azap cekmek » uzunluk olcusu »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.