tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oksuz kalmak » başkasına ait olan bir şeyi iz » taahhutname » sabahcıkahvesi » ciftelenmek » tecavuz etmek » oğrenimli » gonc » on soz » dışdunya » bahcesi » gobek odunu » coğdurme » duşunuculuk » ummetce » muezzin » surmek » kir goturmek » olum dirim » bir gomlek fazla eskitmişolmak » dereyi gormeden pacalarısıvama » cadır catı » golet » durtulme » cat » yureğini dağlamak » cita » mektep kacağı » coban kulubesinde padişah ruya » turşusu cıkmak » gonder » carşaflanma » caresiz » fizikci » sun î solunum » kolay işlenebilen yumuşak bir » sacmak » sosyal bunye » catkılık » sonlu buyukluk » estetikcilik » urik asit » onune cıkmak » percinlemek » cezaya carptırmak » cozulum » figuratif » guc » sıcmak » gumruk koymak »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.