tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılcam » ununu elemiş eleğini asmış » cağrılık » yansıtac » acacak » ictimaiyat » gulbahar » uzerine yaptırmak » cetrefilce » ozetlenmek » tukurmek » muşkulleşmek » ictimaiyatcı » lâstikli soz » aslan » yuksek fiyat » ceteleşmek » alcak ses » mekanikcilik » usulsuzluk » kok kaplama » korcesine » yontemi ile hazırlanan tabla » kireclenmek » hicten » felc olmak » canakcılık » hurmetsizlik » okse otugiller » zamanıgecmek » gokkuzgunlar » cağdaşlaşmak » gecici » tekaut maaşı » ilerisini gerisini hesaplamama » sıcankulağı » biciş » ali cengiz oyunu » soğut » nobet şekeri » oluyu guldurmek » mes ut etmek » bizim gelin bizden kacar tuta » seyran etmek veya eylemek » cıktı » kotuleştirme » tertibe duşurulmek » mucehhez olmak » kacınmak » iceri »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.