tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koyu koyu duşunmek » gomulemek » husnuteveccuh » bukmek » sutanne » kackın » acığa vurmak » mest sermest » gozu bulanmak » kul rengi » entelektualizm » kurek cekmek » kotu » oğle ezanı » kafaya cıkmak » davranmak saygıgostermek soz » tavır almak veya takınmak » unvanı » jubile » duzenlenmek » muft » kontrolcu » uclu » soğulmek » toresel » pic kurusu » zulâl » mal mulk » aba altından değnek sopa goste » gecirmek » yuzmek » karacaylı » odunc alma » minyatur » ferc » kulağıveya kulaktan cınlasın » bıcak vurmak » doğrultmac » mueddep » fulûsuahmere muhtac » katresi kalmadıveya katresi yo » hakir gormek » ciyleme » kazanclı » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » yoldan cıkmak » ic zar » kukurtlu » soluğu bir yerde almak » parmağının ucuyla veya ucunda »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.