tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
işsiz gucsuz » mefruşatcı » zihin acmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » muezzin » kafayıtutsulemek » bahcıvan » um » sıcmak » yuz gostermek » hesap ozeti » cakar » konargocer » veya giysinin uzerine konulan » uzengi kemiği » ortakcılık » pustul » sozlendirici » beyni sıcramak » tayf olcumu » azrail » dovmek » munkir » puturlenme » ağac ebegumeci » onune cıkmak » sağgozunu sol gozunden sakınma » otlakcı » kırk yıl kıran olmuş eceli ge » gureşilme » kotu » bol paca » ceşnisine bakmak » bulbul gibi konuşmak veya okum » azrail in elinden kurtulmak » ayıp etmek veya yapmak » kesip veya kestirip atmak » ortunmek » iz » oz itme » kara kedi gecmek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ust » muzakere » tac » olcun » kuturdetme » duşundurtmek » cekelez » yedirip icmek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.