tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acıklık » bıckınlaşmak » yeregecen » istencli » benzi ucmak » gul yağcı » cekkin » tur ağac cember » maltalı » icimlik » gumbedek » carpanlara ayırma » alkalolcer » ikram gormek » cevriyazı » cokelek » kuskut » kotu yola duşmek » ağız actırmamak » tatlıyerinde bırakmak veya kes » bir cicekle bahar veya yaz olm » sanatı » koruk » donduruş » durumu » şaka goturmemek » cay » surekli unsuz » ciğneyiş » suratıkasap sungeriyle silinmi » gunu yetmek » hava duzenleyicisi » cocuk işi » ici dışına cıkmak » kantara cekmek veya vurmak » selektor » iliğine işlemek veya gecmek » tuylendirmek » ne munasebet » cemremek » hışırıcıkmak » paraşutcu » ucan kale » utu tahtası » ardıc kuşu » icinden okumak » d d » vicdan azabıcekmek veya duymak » sızıcıunsuz » kolaylık gostermek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.