tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suyek » allah veya allahım » işten el cektirmek veya cektir » mizacsız » alt alta ust uste » trampetcilik » buyuk oynamak » ceğmellenme » gonlu bulanmak » surtmek » ovulmek » bir baba dokuz evlâdıbesler d » cayırmelikesi » dikce » pusur » gonlunu karartmak » ici cız etmek » elden ele gecmek » cozulme » deli gomleği » surunme » madik atmak etmek veya oynamak » eğri cehre » frenkce » gecilmek » yuzu gozu acılmak » suflî » bir turlu » olcmek » ciltcilik » ozellikle celik dokum ve alaş » govde » siyasetci » muftu » olumlu tumce » uremi » hamala semeri yuk olmaz » gozlerinden okumak » bukulmek » bukuntu » halka donuk » dunya durdukca » guz noktası » allah taksimi » icici » ateşsacmak » uvendire » kucuk bitkilere verilen ortak » allah halil İbrahim bereketi v » doğu turkcesi »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.