tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tefahur » bilinc » yolustu » ceribaşı » poc » kalp akce » kostebek illeti » icini acmak » ses vermek veya vermemek » gununu gormek » birleştirerek bir varlığıyenid » terbiyeli kofte » mukerreren » mutemekkin » cala kurek » gorunmez kaza » on » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » sunnîlik » turku cağırmak » kuf yeşili » kalkan bocekleri » şerit » catınmak » ortturme » ceşitli kavimlerinin toplandığ » suryanî » yansıtan veya yansıyan » yahudilik » kıt a » cirkefe camura taşatmak veya c » muştak » yassısolungaclılar » mucevherat » allah aşkına » katresi kalmadıveya katresi yo » arbutus uneda » gonul yarası » harc » gosterge » ovmac » golge » suruklenmek » sıkıntıya duşmek » konsul » uşengec » dayayıp doşemek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » derdi gunu » ozgun »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.