tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okse » kalp akce » avurdu avurduna gecmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » homoseksuel » şerbetci otu » guzlek » ilgi cekici » gumuşîleşmek » gorumsetme » musterih olmak » fiks monu » acmak » muptelâ olmak » cicek sapcığı » trost » kapıcuhadarı » hamallığınıetmek veya yapmak » guncek » beyin gocu » arapsacı » guvencesiz » cocuk » tanrıaşkına » catıkirişi » cizmeli » camurlatma » fena gozle bakmak » cekişmeli » şarap fıcısı » dostlar şehit biz gazi » korku duşmek veya korkuya kapı » muşabih » pilic gibi » genellikle orduda veya yatılıo » yuksekten almak » sacma » elinden işcıkmamak » surtulme » canak ağızlı » mal kapital » enstrumantal » duzensizlik » cektirmek » uzumculuk » tekaut » arasında den başka anlamıyl » alman » gecim zorluğu » cobanlama »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.