tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hristiyanlaştırma » ayrıtac yapraklılar » gudumcu » genişce konuşmak » arkaustu » koruklenme » kok kurdu » odeniş » coğunme » soğuşlemek » aza coğa bakmamak » acmak » tarh etmek » icitmek » cemre duşmek » dostca » uvendire » cağrışım » kalensove » goze diken olmak » bilgili » isteri nobeti » goğus kemiği » koskelmek » duşey duzlem » gonlu zengin » ic » dokuntu » ciğdem » ote » n n » cırpınma » kapalıcarşı » goturmek » sap yiyip saman sıcmak » ameliyat gecirmek » kendini vermek vurmak veya cal » gucsunme » goturumsuz » guzellik malzemesi » goz doldurmak » suzulmek » usbitken » korkuncluk » lehce » yedek akce » pekiştirmek » konnektor pensi » sıcırgan » veren alet »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.