tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumgeneral » run » bisikletcilik » dunya durdukca durasın » doşemesiz » gercekleme » bir iddianın gercekliğini inkâ » cıkrık » banco » centikleme » sabahcı » ve katımadde » klârnetci » alcak gerilim » ozumleme dokusu » klorurlendirmek » cıkı » mubaşirlik » ovmac » terorcu » hukum surmek » koşeli ayrac » olumu goze almak » yoneltme » iceriye duşmek » gonlu cekmek » ozgunluk » kokleşme » duşunulme » celik pamuğu » gomulu » yer camı » yetenek ve genel gidişdurumlar » ı i u u » anser » granul » ferdiyetci » oğle vakti » kustah » sune » can » değişkene gore hesaplanan sayı » ağzıtorba değil ki buzesin » yureği boğazına tıkanmak » ucu » coriandrum sativum kara kimyo » secik » ozellik başkalık fark » sırtından gecinmek » gutmek »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.