tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curuk veya curuğe cıkmak » doygun olma durumu veya gonul » soylenti » tore dışıcılık » şarapcı » olumsuz tumce » ustelik » nasihat etmek vermek veya nasi » oduncleşme » buyuk » bıcaklatmak » birleşikgillerden kok sapları » tart etmek veya eylemek » elden kacırmak » senyorluk » yedek parcacı » capasız » celik parca » multeci » unvanı » uzatılabilir » teslimiyet gostermek » yardımcıhucre » horozu cok olan koyde sabah ge » denizde kum onda para » santrifujor » borc almak » işi cıkmak » canavar duduğu » tebeyyun etmek » gocuşme » gozgu » cam yunu » kurutac » deveci ile goruşen kapısınıyuk » acığa alınmak » bekci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sı si su su » elci » yureğini tuketmek » rontgen cekmek » olum cezası » gecmek » muhafaza etmek veya edilmek » kan ken » İsvicreli » guven oylaması » suvarilik » cingene cergesinde musandıra n »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.