tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
comert » u » ortak tumlec » kosnulmek » bitki organizmaları » hurmet etmek » sanayi bolgesi » soz yitimi » dumenci » medet ummak veya beklemek » kilidi kureği olmamak » buyuk harf » pabucluk » iki eli şakaklarında duşunmek » alcalmak » nusha » lâponca » damarına cekmek » allah versin » antep baklavası » cap » kukurtlu » kecisağan » yuksek perdeden » tereddutlu » gundelik » olu mevsim » dunyadan elini eteğini cekmek » l l » gonul avcısı » ra re » acıktan para kazanmak » toskurmek » boykotculuk » kartezyenizm » ışık olcumu » ne iyi » cağrıştırmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » conk » ithalâtcı » bicmek » bir arpa boyu gitmek veya yol » yapılmışalet » yahudilik » uzlaşma sağlayan » iplik cekmek » organizmaların oluşturduğu bir » zucaciye » cığırmak »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.