tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cince » metal parca » soz ruşveti » ciğciğyemek » crocodilus » baklayıağzından cıkarmak » hamam bohcası » half time » kara yuzlu » iyi gozle bakmamak » cene » on oluş » mucadele vermek » gecersizlik » cirişleme » civisiz » buyutulme » epikuroscu » kecileri kacırmak » koturum » yuklenmek » rahat yuzu gormemek » yuruk » hizmetlerine bakan uyeleri ha » cevirmek » entelektuel » turap » yuz aklığıgostermek » zarfcılık » balık corbası » culha » renk korluğu » ahzukabz » olu salı » acık pazar » bortmek » orumcek bağlamak » kucukle kucuk buyukle buyuk o » sozum ona » mutercimlik » guclu duygu durumu » goncu » mustesna » kulturfizik » bıkıldığıbildirilir » kolcak » cavdarsız » cevre bilimci » cekek » rumluk »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.