tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cömertin zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozulemeyen ilmiksiz duğum » duş » gepgenc » zuppeleşmek » hollândalı » kâğıda dokmek » ekmek opmek » surata bak sunguye davran » coban » ceki duzen » gin » fertik cekmek veya fertiği kır » gomleğinden veya gomlekten gec » durum » zuluflu » altın eli bıcak kesmez » kesip veya kestirip atmak » hınclı » soz dalaşı » corba gibi » kullanılır » cakılı » ozleştirme » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » cimen » binin yarısıbeşyuz o da bizde » luknet » guvenliği sağlamak icin yapıla » teessuf » sucut » loşca » imtizac etmek » gercekli » patırtıya pabuc bırakmamak » koşeye oturmak » cerceve anlaşma » yuz olcumu » uzengi kayışı » tat » ussubay » kapılar yuzune uzerine ustune » yurek darlığı » susen » keciboynuzu gibi » bunye » beli acılmak » daraya atmak veya cıkarmak » gommek » ceşnilik » burc »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.