tdk sözlük TDK Sözlük

 

cömertin zıt anlamlısı nedir

cömertin zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cömertin zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cömertin zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük cömertin zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kafayıcekmek » inmek » davranmak saygıgostermek soz » calım » kopcalanmak » nazariyatcı » son pişmanlık fayda vermez vey » tekelluf » caylıkek » can can etmek otmek veya konuş » ozdeşleşme » allah hayırlıetsin » donerci » gercekleştirilmesi » mustenkif » populer » muptelâ » caca » kriz gecirmek » optikci » doşgomu » fulûs » dokme demirden yapılmış uclar » oteye beriye » surmek » iciliş » gomulduruk » cepin » mahrut » arpcı » is at etmek » cince » dort ayak » lâcka » aklından gecmek » urku » bayrak toreni » cercevelemek » zembereği boşalmak veya boşanm » guzellik salonu » zihnini kurcalamak veya tırmal » karman corman etmek » munasebet » her biri mesame » rolâtivizm » sel » biciminde duzenlenen ulusal ve » bitkisel veya hayvansal madde » ağızlıkcı » edebiyatcı »

cömertin_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cömertin_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve cömertin_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.