tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozunu ayırmamak » gozetleyici » zerre kadar olsaydı » kurulur » korfezcik » puskurmek » bin yaşa » şolen » ağac oyma » jubile » otostopculuk » tuylendirmek » noroloji » cekişmek » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » yol gostermek » culu duzmek veya duzeltmek » konsultasyon yapmak » cift zamanı » yetki kanunu » okce » lâf acmak » obus » korebe » kurdan gibi » celimsizlik » dediği cıkmak » cevre » ıcı ici ucu ucu » yarma corbası » ateşcıkmak » guvenlik » tok gozluluk » mustakbel » masraf gormek » davetci » goğus gecirmek » dol ayı » rejisorluk etmek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » pekliği » surme mantarları » cocuklar » ici gecmek » recel » amara » munakaşa » şerbetci » kacımsama » tatar »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.