tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığrış » pamukculuk » muptelâ » silindir prizma vb bicimindek » horoz dovuşu » yaşdonumu » boru ciceği » cıraklık » İsvecli » urkuntu vermek » dutu rubus caesus » kavlıc » danalar gibi bağırmak veya boğ » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cakmaklık » muzayede » işci » capa » odemek » hint armudu » fazla mal goz cıkarmaz » koprulenmek » bir gunluk beylik beyliktir » el acmak » batak culluğu » duğurcuk » feneri nerede sondurdun » cevirmek » bicki dikişkursu » ust » parcacı » munakaşa » iyi soylemek » ıtriyatcı » hodukleşme » kene goz » doktor doktor dolaşmak veya ge » deklânşor » harclı » cok yetiştirilen bir bitki hor » kına ciceğigiller » carliston marka kereste » pur » cunup » balon ucurmak » kozleşme » onunde ardında gidilmez » gormek » calmak » muftehir »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.