tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sonum » once can sonra canan » sutlâc » slav » yumruğuna guvenmek » tebellur » civitlemek » lutuf » cezasınıcekmek » bicimcilik » dalkılıc » marksist » cıldırma » dort ayak ustune duşmek » iki buklum » alufte » muhtac etmek » uzuntu » sozde » orta doğu » acılıştoreni » duğun değil bayram değil eni » an aneci » goruşayrılığı » polonez » secmeli » otuşmek » buzlar cozulmek » tahassus » altlıustlu » cizili » bulanıkca » gu » takipci » rayic fiyat » dunya âlem » it » gumburdeme » nakzen gormek » gormek » surme cekmek » surtuk » uşuntu etmek » keceleşmek » genc » hindolog » cukurlatma » şovalye yuzuğu » gozuyle bakmak » eline duşmek »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.