tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bocek gibi » cubuk » birleşikgillerden kok sapları » mucehhez » kaca » kor ocak » acısal sapma » dumensiz » şoforluk » altlıustlu » durzu » atmak muracaat etmek » guneşsiz » fırcalatma » konsul » cıt yok » kuvet » bicimselleştirme » carşıve pazar dolaşmak veya ge » catır catır catlamak » dağılmak » hancerlemek » serbest calışma » gostermek » guducu » gozetmen » tepesi veya beyni atmak » entipuften » soylenilmek » busbutun ortadan kaldırmak ici » bir sanat eserinin yapının ve » recelcilik » soylenilme » hakas » soven » granul » parcasıbağlıbulunan catal » urun » ornekseme » balıkcın » ve katımadde » gozluk takmak » z » eline gecmek » sozlendirmek » gunlu » başmudurluk » dağcamı » olu » soylenilmek »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.