tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırcır » evli evine koylu koyune » surekli unsuz » dunurluk » bayramuzeri » yureğini eritmek veya sızlatma » ava cıkmak » cıkartma » mahkemelik olmak biri başkasıy » buğusu ustunde » dunya malı » gozleri yollarda kalmak » yasama donemi » maocu » yoneltmek » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » ruzgâr tutmak veya tutmamak » kuresel ucgen » acık devre » yaltakcılık » ceyreklenmek » yuzgec ayaklılar » bıcak silmek » canınıbir yere dar atmak » sinuzit » pişmişaşa soğuk su katmak » surunme » globulin » icine atmak » demir gibi cok sağlam » cırcırlama » cekmek » dun » urban » cıkmak » mustahdem » operator » burun bukmek » gecinilmek » oyle olsun » ismi cıkmak » buzuşme » gozunun onune gelmek » gozune kestirmek » lâckalık » duduk » lugatci » nuksetme » tur » acık mektup »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.