tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soğuk calmak » suheyl » surum surum surunmek » yardım etmek veya yapmak » cirişgibi » gonullu gonulsuz » alın damarıcatlamak » allah var veya allah ıvar » ağzına tukurmek » agrostemmagithago » elinden hicbir şey kurtulmamak » cekemez » ucar » edinmek hissetmek » icini dokmek » teessus » halebî ordaysa arşın burada » cıkarmak » soz yazarı » erik receli » icimli » refuj » cenkcilik » amerika armudu » mustahzar » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » ve kanunlara uymaksızın cebir » cekirdek » sozde kalmak » uzengi kayışı » kumeleşim » sunger » sormak veya sorması ayıp olmas » ateşbocekleri » başetmek veya edememek » komunizm » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » eşbicimlilik » dorder » celikleşme » fug » badem kurk » beyninden vurulmuşa donmek » ulkuleştirmek » organizmaların oluşturduğu bir » dilekce » yakadan gecirmek » duzmek » bulbul gibi konuşmak veya okum » cıkartma »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.