tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutsuz » goğusluk » yuk treni » mutezayit » tıpkıcekim » tutamac » koylu » sacmak » yaradan tanrı rab mevlâ » soz almak » kopek soğanı » gomme banyo » ayağının veya ayaklar altında » muşkul » muvezzilik » cevirmek » bucuk » sozleşme tutanağı » yuruk » cizgilemek » cuval gibi » pof » yureği carpmak » cartır » kotuleyici » gorevlendirilmek » yuruyuşkolu » sun î tahta » gorulme » gozune ilişmek » gelip gecmek » doğru acı » yâruağyar » oncu tiyatro » gok » kulustur » luknet » duğumlenmek » ustune cevirmek » goğsunu gere gere » kıyıda koşede » eşbicimlilik » kaucuktan yapılmışşilte » adamına catmak » yureği ezilmek » dort dortluk » gecmişzaman » zumrut » harp malûlu » mış miş muş muş »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.