tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
utuculuk » kaplumbağa yuruyuşu » gomlekci » koklemek » muteferrik » soz temsili » olu sezon » taban tepmek veya patlatmak » tupcu » defterini durmek » yamcılı » lulecilik » olcek » pluviyometre » somalili » yuze cıkmak » cift cubuk » goz pencere » babasının veya babalarının cif » cok sağlam dayanıklı sert » onune arkasına bakmadan » bağa bak uzum olsun yemeye y » cem » ahıska turkleri » ortunmek » bicimdeki bolumler » dokuz yorgan eskitmek veya par » den yana cıkmak » kırlangıc » oksuruk » dut yemişbulbule donmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » bir veya tek başına » kelepce » spekulâsyon » hancer » kepceli » cevirmek » gencleştirmek » pencudu » ortturmek » hapır hapır hapır hupur » yurumek » ağzına veya diline sağlık » yumuşak yuzluluk » muştak » koksu » klârnetci » cakmak » civilemek »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.