tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzuktaş » kopuklenme » rontgen cekmek » koy oyunu » yuzeyinin her noktasına basınc » cakozlamak » goz kapağı » ampirizm usculuk karşıtı » isteyeninin bir yuzu vermeyen » fişacmak » sokulmek » giderlerini tur ve ayrıntıları » cakıcı » bıcaklanma » birimler boluğu » organik kutle » soluğu bir yerde almak » cekme » cekimolcer » goce » cicek durbunu » gecmek » komunistlik » buyulenme » havale gondermek veya yollamak » beni sokmayan yılan bin yıl ya » icler veya yurekler acısı » eğlendirici guldurucu davranı » cercevelenme » harac mezat satmak » durzu » akortcu » puskul » catkı » allah mubarek etsin » cevirmek » komuren » orgulu pilâv » mutelezziz » cekirdek » temerkuz kampı » koturumluk » sıhhî tesisatcılık » itilâfcılık » ciğde » işleri ve dışişleri bakanlıkla » kucuk abdest » ayıgordum yıldıza itibarım ve » u donuşu » produktorluk »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.