tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alkışcılık » cilehane » yuruyuşe cıkmak » sunturlu kufur » arabankurdî » horozdan kacmak » tac » muhrusuleyman » sureksizlik » celtik tarlası » hakikî » kendisini değiştiren calışma s » konakcı » her ne ise veya her neyse » dunur gezmek » kovuşturma acmak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » ort ki olem » gosterişe kacmak » cıkmak » cinkografi » ım » konektor » sur atli » cerezlik » acık yureklilik » uretici alan » birinci gelmek veya cıkmak » kırağıduşmek veya yağmak » hic » pecete » davranmak saygıgostermek soz » ortalık duzelmek » kulağıkirişte veya tetikte olm » gul » lâkırdıağzından dokulmek » gun yayı » guvenlik » turkusunu cağırmak » hipotenus » c c » daloğle » peşinden suruklemek » koprucuk kemiği » duğun evi gibi » olum » genel goruşlu » cekme » katoliklik » mirac kandili »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.