tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guderici » tum cahil » taş » kışıgecirmek » capraşma » dık dik duk duk tık » operator » parıltı » oluşmuşmotorlu arac » duşundurtmek » goturumsuz » şirazeden cıkmak » peşkeşcekmek » kopurmek » pozitif bilimler » kulâhımsı » citi yapmak » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » suntırac » ya deve ya deveci ya deve ust » buyulemek » golek » marunî » gundelikcilik » muhafaza etmek veya edilmek » gectiği yoldan gecmek » kulucka devri » gulculuk » mecus » koşeyi donmek » hurriyetcilik » cezbeye tutulmak veya kapılmak » uflemek » yureği kalkmak » donmek » gibi şart niteliğinde olan bir » muştak » kırıp gecirmek » hucum » fare cıktığıdeliği bilir » gosterişli » kucuk sesli uyumu » sureğenleşmek » gorevlendirilmek » tufeklik » umtırak » susleniş » buryancı » acıt » sızıcıunsuz »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.