tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caca » gozu acık gitmek » sonumlemek » ayıbınıyuzune vurmak » mumbit » failimechul » hayatınıbirine borclu olmak » sul » alcalmak » ebussuut efendinin gelini gibi » arka yuz » isli kuf » cığırma » us » izduşuren » cene » arabî » ahi » kıratınıolcmek » kelebek ciceği » cember icine almak veya cember » capar » kumbet » acıklayış » turkcu » yarışcılık » lâtifce » yuzlemece » bunalıma duşmek » cakırlaşma » hristiyanlık » boceklenme » cekul » oğrenmelik » elden gel » defol » ağzında buyumek » boylece » koklu » ust diş » calışma » surucul » olan insan topluluğu ulus » soğuk cıkmak » ciftleştirmek » yuzmek » inanılan iyilik kaynağı » İsvicreli » sinir kupu » bir yiyip bin şukretmek »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.