tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicmek » kopeklik » guttuğum domuzu bana oğretme » cavuş » canıgonulden veya canıyurekten » meydanıbirine veya bir şeye bı » soğme » icirtme » opucuk kondurmak » ayağıile veya kendi ayağıile g » hristiyan » muslumanlık » curmumeşhut » altın anahtar her kapıyıacar » gorgu aşılayarak onceden tesp » apoletleri sokulmek » kalcete » muharriş tırmalayan tahrişed » cıkışyapmak » deve yuku » dayanıklıbir orman ağacıquercu » kuskun » guveyi olmadık ama kapıdışınd » kamcılı » ozelleştirmek » ense cukuru » tarcın » cayırlama » buyuk balık kucuk balığıyutar » ustelemek » kullanılırdı » tutsulemek » durtuşmek » kopukleniş » koşeye cekilmek » boşluk » iş ar » cevirmek » ac gezmektense tok olmek yeğdi » goturmek » uste vurmak » hareket ve davranış insiyak » ickili » hic değil » gun merkezli » susengiller » tunclama » tahavvul etmek » sofra veya sofrayı kurmak » kreator »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.