tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yaya civisi » kendinde kullanım hakkıolan e » muzminlik » duztaban » pacalı » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » dunya goruşlu » mudrir » utulme » karantina muddeti » danışıklıdovuş » parca boluk » ad cekmeye girmek » suflî » duz » cakıl yol » elini ayağınıkesmek veya cekme » utangac » dokulmek » stand by » hakaret gormek » carnacar » goz altıkremi » gun meselesi » mut a nikâhı » solpume » bu yuvacıklar topluluğunun bal » cucelik » kuvvetle basmak » bitki asparagus officinalis » barut fıcısıgibi » orgutlemek » olumsek » capkınlaşma » lâyık gormek » eli para gormek » dili kılıctan keskin » şukur etmek » cizgi olcek » lisansustu eğitim » ulker » ebussuut efendinin gelini gibi » ara yon » at cevirmek » cekmek » paracol » orumcekler » bayrak acmak » durzu » hıckırma »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.