tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civitlemek » allah taksiratınıaffetsin » cift kapı » carpıntısıtutmak » saclı » almancı » cıkarmak » bolmeli » umitlenme » marşmarş » gumuşcun » gecmek » muspet » calkantı » guvensizlik duymak » bir turlu » kucuk parmak » soz veya lâf duşmemek » kahve dovucunun hınk deyicisi » uzerine oturmak » oduncleşme » cift kume » kotumser » dumencilik » regulâtor » okuz balığı » capaklanmak » şeylerden her biri tabaka » citili » gunduz kulâhlı gece silâhlı » cirkef » kulhanî » biyokatalizor » seluloz » portekizce » moskof toprağı » murekkeplemek » acan asklımantar » olcmede kullanılan alet » unca » bir yandan yanda » koşekleme » cekirdekten yetişme » orumceğimsiler » şomuz » gozunu doyurmak » ac gozluluk » guclu » hesaba almamak veya katmamak » kaldırac »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.