tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yel ufurdu sel veya su goturd » veresiye karşıtı » tutsulemek » cuk » boyle başa boyle tıraş » ferdiyetci » gecmek » resim yapmada kullanılan komur » korku duşmek veya korkuya kapı » nuh nebiden kalma » gorenekci » koselik » pabucculuk » halay cekmek veya tepmek » yureği kalkmak » onunde perende atılmamak » coğdurmek » fransızlaştırmak » guluş » bitumleme » gullâbi » avurt unsuzu » bir el bir eli yıkar iki el b » başında değirmen cevirmek » ceğmellenme » unlemek » kursu başkanı » okse kuşu » uzeri » surmek » soğutgiller » gobekli » daloğle » cozumlenme » yılışıkca » pabuc » omca » keciler » cıkarım » ustun » iğne yapmak veya vurmak » nuzullu » bıcak vurmak » kotu » ozenc » kufletmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sakalım yok ki sozum dinlensin » bolu » bohcasınıtoplamak »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.