tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murebbi » arkadan soylemek » kapalıbolge » itce » gecmişi kınalı » petrolun bir cinsi olan yanıcı » tapıncakcılık putperestlik » ofke topuklarına cıkmak » boğa » metre kup » cıfıt » catışmak » ibretiâlem icin » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » gururlanmak » ah cekmek » turuncgillerden hindistan da » ne alıp veremiyor » kıta dumdar » sığırgozu » kabına dokmek » uc bucuk » guven beslemek » kasvet basmak veya cokmek » cuzamlı » iyi gun » bonluk » kotuleşme » ustune veya altına eklenen ayı » tumbek » musademe » sağgoru » doviz » kap » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ceddine lânet veya yedi ceddin » guvenlik borusu » bir soyle on dinle » askıya cıkarmak veya cıkarılma » kantara cekmek veya vurmak » tercume » arma ucurmak veya arma budatma » gostermek » tukuruk hokkası » allah cezasınıvermesin veya al » acık » ku » keceleşmek » cikletci » calgıorağı »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.