tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ad govdesi » iki satır lâf etmek veya konuş » kurume » cerci » cozulmek » duşey duzlem » cıkmak » dunyanın kac bucak veya koşe o » nutasyon » biri veya bir şey icin olumsuz » huveyda » urume » tenasuh » muteammim » dorduncu cağ » purceklenmek » dili varmak veya varmamak » cetele cekmek veya tutmak » olumluluk » kalp kazanmak veya fethetmek » cabuk parlayan cabuk soner » okcesiz » kulturlu » soğutluk » iki rahmetten veya iyilikten b » gozu arkada kalmak » korukleme » ovundurucu » eşeği duğune cağırmışlar ya » surtuk » gonul meselesi » tecrube » iki kulak bir dil icin » musabık » erkân kurku » sansur etmek veya sansurden ge » kılcık » dovuşme » obur dunya » mutevakkıf » ince karton parcası kartvizit » temize cıkmak » ikametgâh ilmuhaberi » calkalamak » cakmak taşı » goruşulmek » alcaltış » boluşmek » cozuşmek » teknikci »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.