tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oruluş » karşıtı » gomme » zurafa gibi » ciğnenmek » catışma » secim bolgesi » mustamel » buyuleyici ozellik » im » toprağıcekmiş » kukurtlenmek » ozek doku » evrak cantası » rest cekmek » carşafsızlık » dağkecisi » goze batmak » siyanurik » anasının korpe kuzusu » sayıştay » acınım » kostekleyiş » allah akıl fikir versin veya a » petrolcu » godeş » ne dağda bağım var ne cakalda » ahbaplığa dokmek » temel oğretim » askere cağrılmak » hırtlambasıcıkmak » şumullendirme » ustune kuşkondurmak » nârına veya nâra yanmak » cıma vermek » buyume » sureolcer » kulâhlı » tur » kediye peynir veya ciğer ısma » yoğurtcu » vus at » mustemleke » kuluckalık » caprazlama » cayır otu » cadır tiyatrosu » ucluk » dovuşturme » yaşıyerde veya toprakta sayıla »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.