tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecerlik » snack bar » goğus darlığı » uzulme » yuklenilmek » lutuf dilemek » tufeklik » gon » goz » kaynatılmasıyla elde edilen ye » puskuruk taş » tokatcı » boğurme » calışma hayatı » guney karamanı » losemit » provokator » girişimolcer » cıplak » e kuvvet » can başustune » didik didik etmek veya olmak » su cekmek » koşeli parantez » duğuncu » ortaya cıkmak » su kesmek veya su kesilmek » bahtına kusmek » hukmetmek » sutsuzluk » bazen doğrudan doğruya yere da » kurtajcı » yuceltmek » kul » peşine duşmek veya gitmek » cekememek » mulhakat » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » allah korusun veya saklasın » temas etmek veya biriyle temas » rastık cekmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » tereddutsuz » carşaflanmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » cevreleyiş » cehennem kutuğu » ucaksavar » onleyiş » pencgâh »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.