tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok » taahhutlu mektup » kacmak » bunun sonucu olarak da doğal ş » ekmeğini cıkarmak » kıvanc duymak » yururlukte olmak » oğrenci yurdu » soluk almadan dinlemek izleme » temettu hissesi » ruslaşma » karikaturculuk » koyluluk » cadırlı » kuşak dolama bağlama kemer » tahakkum » hatırlatmak » naturizm » surekli cekiştirmek itmek ka » kurt » donec » muştemilât » cekingence » gercekte » mumasil » boya vurmak veya cekmek surme » cekmek » derdini soylemeyen derman bula » onem » ucu kıvrık uzunca başlık » savaşcı » keceleşmek » oksuruk otu » uc hâl kanunu » sokmek » caprazlamak » iyilik gormek » kullanılır » ileri atılmak veya cıkmak » koleniz veya koleleri » secim yasağı » imdada veya imdadına koşmak ve » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » imtizac etmek » civi yazısı » mulâhazat hanesini acık bırakm » benim oğlum bina okur doner d » sozcuk » yarayan cevresi oluklu kucuk » opme »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.