tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aracsız » boşinanc » cakırdikenlik » goz gozu gormemek » mulkî idare » guvenirlik » kirec taşı » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » korluk » yatışma ozelliği olan yatıştı » kumulâtif » bağlanan sert nesne » ayağınıveya ayaklarını altına » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » kopcalanmak » yazır » kor topal » gun » olcekli » lokma ciğnenmeden yutulmaz » dun cin olmuş bugun adam carp » musevîlik » duzlem » cırakman » on » actırma kutuyu soyletme kotuy » konukcu » flâşor » mumkun » caba » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cekmek » kostek » cihanşumul » dayanamamak » murettep » kir goturmek » pata cakmak » lâz » hastahaneye kaldırmak veya yat » nebuloz » cıkmak » calkantı » catıekleri » emekci » muteferrika » ha şoyle » temel civisi » amerikalı » şupheci »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.