tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fritoz » kalpakcılık » gozler onune serilmek » tokaclamak » akıllıduşununceye kadar deli c » ac doymam tok acıkmam sanır » etut » kemiğine kemiklerine kadar » cıkıştakozu » rolâtivite » gocum » kul tablası » sozlendirme » yuzu gormek » uckurlu » dunyaya getirmek » gomlek » cuhadarlık » fuzen » difuzyon » uyudu cocuk sevildi cocuk he » kapalıbolge » secmeler » hesabınıgormek » ufleyen alet » tahkimat elemanlarıustune veya » cıkmak » kulupcu » tekercalarcı » yenik duşmek » kapıkethudası » hukûmet » pacal » golge » kıyıbalıkcılığı » daha bircok şeylerin yapımında » soruşturma acmak » dunur gitmek » kulucka makinesi » suresiz » hercumerc » an ane » benlikci » iki cenekliler » aclıktan olmeyecek kadar » saban surmek » ruznamce » tebessumlu » cıplaklaştırmak » kahrından olmek »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.