tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hafriyatcılık » mucevher kutusu » gun doğmadan kimliği soylenmez » patlak goz » oğretilerin genel adı akliye » arasında den başka anlamıyl » kolayına bakmak veya kolayına » ucmak » olumluluk » duvar cekmek » ozleştirmek » cetin » gudumcu » gurultu » bocek kabuğu » furumaye » ev ev dolaşmak veya gezmek » bir avuc » uzerine almak » gonenme » camur » cıfıt » iki buklum olmak » salakca » cav » guneğik » acıklık » şaşkına cevirmek » iclene iclene » menfaatci » tıkaclanma » yahudi » cakırkeyif » puruzlenme » kokorecci » yumruk atmak veya indirmek » sa se » ustune alınmak » boylecene » calım satmak » uveyik » goynuk » rum » ultraviyole » veya ağzının icine bakmak » denetci » yurumek » sut cekmek » ceteci » yaka bir tarafta paca bir tar »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.