tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orman gulu » descartes cılık » gozu kesmemek » tahavvul » carklı » kucuk asya » muhafız olma durumu » yuzde yuz » gomulu » suzmek » gorunum » tumsekli » canak » ickinlik » beklenmediği umulmadığıveya c » gozleri donmek » mahkemelik olmak biri başkasıy » modullu » hiclemek » yorungesine oturmak » d » gumrukcu » ada » onleme » ıskatcı » vizon kurk » su icinde » kalkmasıyla eski bicimini alab » guzelhatun ciceği » rotuşetmek veya yapmak » cıt etmek » başından aşağıkaynar sular dok » gradosu duşmek » beli cokmek » catı » yuzu gulmek » oruc yemek » kunh » tepeli kostebek » orme » vay anam vay anasını veya va » başına gecirmek » jut » tenceresi kaynarken maymunu o » yalanıcıkmak » us » elle tutulur gozle gorulur vey » camaşır suyu » gollenme » boşluk »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.