tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozenme » sunger gecirmek » dadacılık » cekimlemek » sutsuz » bayram cocuğu » uzunlamasına acılan oyuk » tedhişci » batınî » ciğer kebapcısı » merkezî yonetim » uzatılabilir » arayıp soranıbulunmamak veya o » dunur gitmek » kor » tan ağarmak veya atmak » bin bir ayak bir ayak ustune » bilinc akışı » kosteklenmek » korkudan cıldırmak » her kafadan bir ses cıkmak » hamlac » iplik cekmek » calışmak » susen » tırtıl cekme » ipi cozmek » mağribî » guneşdil teorisi » cayır tirfili » belirtmek icin kullanılır » bir avuc » kubik » duşurmek » kalabalıkca » duzeltmek » calkantısız » komurleşmek » filistinli » cor cop » katresi kalmadıveya katresi yo » cırcır » mum ciceği » şerit » somurmek » oho » cerez » mantıkcılık » dolabı frijider » beleşcilik »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.