tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacış » gabardıc » cift halka » caylıkek » arasıveya araları acılmak acık » ıstırap cekmek » goveri » allah ım » gucuk » batak culluğu » garazıveya garezi olmak » cek » donenme » gecer » gonul yakmak » goturuş » r r » yontemsizlik » gorunuş » onun icin » ad cekme » cakıllık » munasebete girmek » koturumleşmek » goze diken olmak » kuvvetolcer » parmağınıaramak birinin parmağ » aslanpencesi » vurucu guc » orumceklenmek » yerlere gecmek » cengi kolu » tuketici sayacı » mn » etekleri zil calmak » goz nuru dokmek » odev bilmek veya saymak » ciğeri parcalanmak » ustun » cikolata » onune cıkmak » somurgeci » ozensiz » bazıbitkilerin turlu organları » kokturkce » hint baklası » oz indukleme » alacık » hır cıkarmak » ucuncu dunya ulkeleri »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.