tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cümle eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yanardağbolgesi » el icin yanma nare yak cubuğu » hint gergedanı » yolun acık olsun » uscu » afişcilik » kayınco » tutsu yapmak » duz yuzeylerden her biri » coz » beklenmediği umulmadığıveya c » kor kadı » gundeme almak » cizmek » refuj » mutevali » ahkâm yurutmek » butunlenme » klâsor » kaşla goz arası » gecerlik » mujdeci » goz ucuyla bakmak » tekevvun » gecmek » notrlemek » ketcap » acık » ac bırakmak » cemic » gorgulenme » goce » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » uvey anne » acık duşme » e » teberruz » geniz unlusu » ozlemek » acısal hız » cocuk » gureşme » canım » amcamla dayım hepsinden aldım » kufur » parca » takdir etmek veya eylemek » kapsul » kundeleme » rustik »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.