tdk sözlük TDK Sözlük

 

cümle eş anlamı

cümle eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cümle eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cümle eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cümle eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rukuş » gormemezlikten gelmek » cektiri » gozu acık gitmek » genişzaman sıfat fiili » allah beterinden saklasın veya » gomut » koftun » duşunulmek » hayatınıbirine borclu olmak » temulentum » suruklemek » iceri girmek » koleleştiriş » gorup goreceği rahmet bu » konc » telli calgılar » ceyizlik » beylik soz » beslenme cantası » hristiyanlaştırma » dokme » guc » olumsuzleştirme » nemceker » puskurtec » duzen » argac » argaclama » muhresenk » okculuk » kucuk kumru » ejder ejderha gibi » sure sonu » arefe gunu » bunakca » kafa kocanı » vur patlasın cal oynasın » husnuhâl kâğıdı » boşluk » mg » koşe penceresi » gonlune gore » popularite » asyalı » argaclamak » lokoplâst » markor » hristiyanlık » fırcalatmak »

cümle_eş_anlamı hakkında da bilgi ve cümle_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cümle_eş_anlamı nedir ve cümle_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.