tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayramîlik » duztaban » papara veya zılgıt yemek » sumsukluk » duşsuz » mustacel » ara cumle » kulak kepcesi » cedik » zafer bayramı » ıstırap » arka kapıdan cıkmak » cıkarım » formulleşmek » ne mumkun » muteallik » duz yuzeylerden her biri » kutuğe gecirmek » gollenmek » kor » burokrasi » bufe » suslenme » copluk horozu » hur teşebbus » bicki yurdu » temerkuz kampı » acılıp sacılmak » efelik etmek veya yapmak » ana bir baba ayrı » rivayet olunmak veya edilmek » aylığa gecmek » hak dini » birkacı » goruşmek » umur gormuş » dil surcmek » deve yuku » zulum gormek » unca » kuşak dolama bağlama kemer » yuzunu şeytan gorsun » kıskıvrak yakalamak veya bağla » korle yatan şaşıkalkar » oz gecmiş » mutehassıs » cemberlenmek » muptezel » cakmak » gucleştirmek »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.