tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sunturlu kufur » goz gozu gormemek » dokumculuk » cıkışbelgesi » calpara » gonendirtmek » cığ » yuz yazmak » tahta cıkmak » cicek sapı » acığa alma » oruc » hızla batmak » tesadufî » gozleri yaşarmak » bilcumle » gokyuzu mavisi » ici gecmek » buyukluk satmak » adetimurettep » kutletme » hasretini cekmek » keci mantarı » nur icinde yatsın » cıralık » ofkelenme » yakıacmak » dovdurulme » catıkatı » elini surmemek » surgu » tatlısoz » gostermek » ileri gecmek » kabine cekilmek » allah eksik etmesin » ad cekme » borclandırılmak » buyuk harf » uzerine koymak » sokulmek » kuresel ucgen » tunel gecmek » siyanurleme » kunh » mahkeme aracılığıile mal ve mu » elde avucta ne varsa » işine bak » yuzu acılmak » teşevvuş »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.