tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catışma » cıplaklık » deli divane âşık olmak » tufekcilik » kap » soylemek » burnunun dikine veya doğrusuna » katresi kalmadıveya katresi yo » kırlangıc » hayatınıbirine borclu olmak » gulunme » tamir gormek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » kumelenmek » cekimli fiil » dumen kırmak » cuda » emlâkci » butceleme » hevesine duşmek » ağzınıhayra ac » ilikcilik » selâm verdik borclu cıktık » niyet cekmek » cember » gozden duşmek veya duşurmek » beklenmediği umulmadığıveya c » kervankıran » topaccı » acıktan acığa » kapalıbolge » kulhan » zumrut yeşili » dili donmemek veya donmek » ezbere işgormek » postaya atmak veya vermek » yaşyetmiş işbitmiş » yuzluk » bahcecilik » duztaban » mavi kuf » acılmak » arakcı » ici gitmek » cıkmak » hic » ozumleme » aşırıuc » himaye gormek » dişeti dudak unsuzu »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.