tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yonelmeli » ricada bulunmak veya birinden » captan duşmek » kuplere binmek » topaccı » sukûnet » duşmanlık » gormek » hırcın » olcunlu » vekâlet ucreti » yuz gorumluğu » gulbeşeker » oz eleştiri » ic gıcıklamak » catlak » plâkcı » olum » gullâc » gozu onunde » senyor » politika gutmek » soğuş » kacacak delik aramak » ve katımadde » gecme » cobanaldatan » pusku » metanet gostermek » memleketci » ne care » numayişkâr » gecit vermek » saat ciceği » nuruceşmim » allah a bir can borcu var » hungurtu » boykotculuk » bicilmişkaftan » dunya » terennum etmek » orta cağ » olu dil » mumteni » gormek » olusu ortada kalmak » eşbicimlilik » astarıyuzunden pahalıolmak » luks » karbur »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.