tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yon » kara calmak » abdestinden şuphesi olmamak » acık kapısiyaseti » iclendirmek » cimcek » dağardında olsun da yer altın » gucumseme » kabuğuna cekilmek » kelle goturmek » cevrilmek » peşinden yurumek » tuylu meşe » doğaustu » gudumlu » coktan veya coktandır » medreseye duşmek » okuz gibi » calkama » paragoz » coğaltıcı » vakitce » cevher » yaka bir tarafta paca bir tar » kem soz kem akce sahibinindir » sağdıclık » oğmac » coplukculuk » şerit » goz yummak » sırasına gecmek » sel seli goturmek » palandoken » ici dar » cukurlatma » cevrelenmiştahta ağırşak » antep işi » turev » buyuk elcilik » beyni sıcramak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » hayvan derisi » cabuk » yureği kalkmak » bukmek » caktırma » ucgen » harc » sunnet etmek veya yapmak » kacıncı »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.