tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
film cevirmek » aryanizm » bir elmanın yarısıo yarısıbu » koken belgesi » lâzca » ic salgıbezi » gez goz arpacık » coğu zarar azıkarar » gununu beklemek » vasatî sur at » kol kanat olmak veya germek » kendi kabuğuna cekilmek » adamın iyisi alışverişte veya » on parmağında on huner veya ma » gudulmek » bulunan bolum kafa ser » acığa vurmak » curmumeşhut hâlinde » alavere dalavere yapmak veya c » pabuccu » hâlden anlamak veya bilmek » gecersizleştirmek » yolu acmak » terbiyeli corba » cuvalcılık » cıktı » şifreli canta » gozeneksizlik » yandan carklı » romen rakamları » para cekmek » gonder » gondolcu » dalgıc tupu » icindeki en kucuk birlik » gonlunu etmek veya yapmak » malikî » huccet » kotuleşmek » orseleyiş » şeriatcı » mustehzi » temas etmek veya biriyle temas » elini kalbine veya vicdanına k » negatif buyukluk » donmek » bid at » sıla ozlemi » muteveffa » cehennem kutuğu »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.