tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calmak » İcine karışan demir hidroksit » guneşcarpmak » catma » onsel » cercevecilik » acık dolaşım sistemi » ust baş » tarafından arabacıicin armağan » duruma gelmek usanmak » yuklem » gobel » gormek » onayak etmek » yola veya yollara duşmek » cırak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » carliston » bir dirhem et bin ayıp orter » tesettur » astsubay kıdemli cavuş » mulâhazat hanesi » evolusyon » kacıntı » odeşmek » uzum guneşi » guc » carpma kapı » boğur » cekimci » su culluğu » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » acık imza » mutekellim » cıkarsama » donme dolap » uclanmak » bicimci » ateşbocekleri » canak » dunurleşme » sakın ha » temel civisi » cumbuşcu » tehaluk etmek » oldurucu » orgutlendirilme » eğlendirici guldurucu davranı » torpu » beşeriyetcilik »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.