tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yetişen bir ağaccık corylus av » pekmezkopuğu » gecirmek » umtırak » cakırcılık » şomiz » lâzca » edinmek hissetmek » bicimi » katrankopuğu » munasip gormek » ust » kemenceci » gomme dolap » aslıcıkmak » icecek » hırkayıbaşına cekmek » cakmak » dekoratorluk » mahzur gormek » orek » dy » cok yuksek ve otsu bir bitki z » donuşturum » ciftelemek » burum » mevlevîhane » tumen » allah tan » ozel sayı » guneşlenmek » etmek » ilham etmek veya vermek » sol acık » monsenyor » cabuk ol veya cabuk » kullanılan cihaz » gelin guvey olmak » temize cıkarmak veya cıkartmak » gomlek » gorevsiz » lokmasınıdokmek » cekmek » cırpıvurmak » munekkitlik » cevriyazı » doner ayna » icin » olgun » manzarasıolan »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.