tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kokten surme » ufurukculuk » soz konusu » mustefit olmak » manikur » tutsulu » tandır boreği » şupheye duşmek » başının derdine duşmek » uzatmalıcavuş » hırcınlaşma » muleyyin » epikurosculuk » gorgu » sultan ahmet te dilenip ayasof » yurek ağrısı » zac » gommek » edi » cok gelmek » duygularıacığa vurmak » kursu hocası » ac » kacırmak » surgunlerinde kokulu yağbuluna » cilekci » ozel » şuphelendirmek » cupra » cizgi bicimindeki gecici ışık » temel onerme » ic turizm » ovme » donulmek » pazarlıkcı » alacaklıcıkmak » hınc » teehhul » buyuk onerme » surtmek » cok gelmek » pısırıkca » cetinleşmek » İslâm dininden olan kimse » iyilikci » obur » tam acı » kotulukcu » uclu » kukla »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.