tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hal caresi » değişkene gore hesaplanan sayı » karşılıksız cek » timus » centmek » yontemlilik » benim oğlum bina okur doner d » cok eşli » teverrum etmek » alaca duşmek » goz ardıetmek » cividî » rektorluk » catlak ses » calkalamak » buyuleyici » odiyometre » rubap » işaretinin iki yanındaki anlat » govermek » işbolumu » ebussuut efendinin torunu » sozu gecmek » dovuşturme » sın sin sun sun » kucuk ad » karanlığa gomulmek » mutereddi » ne diye » ozlu » duğum ustune duğum vurmak atma » gomme » ucret » kesesine gore » mineral » los » duduklu » kopya cekmek veya yapmak » gormek » kucuk » tuy » civi yazısı » protezi » zebunkuşluk » işim işkaşığım gumuş » ucgensel bolge » cift ayaklılar » cam yarmasıveya bolmesi » dorduncu » bulunan bir sıvı »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.