tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetrefilleşme » carpışılmak » durdurmak » tırnaklarınısokmek » odun komuru » reisulkuttap » mustakil » gozu bağlıolmak » suspansiyon » orgu » muzminleştirme » micel » plânor » aramayı korumayımeslek edinen » lenincilik » sunguleşme » cemce » zuğurt tesellisi » ış iş uş uş » arasında den başka anlamıyl » suzuluş » opucuk gondermek veya yollamak » gorunum » duğum » uc durum yasası » tutsulu » yureği daralmak » celmik » altlıustlu » pacoz » kulup » uyku gozunden akmak » alt tarafıveya yanı » kacık oz » ceyrek » kusu » gecmişi olmak » at başıberaber gitmek » basıp gecmek » olcusuz » fındık sıcanı » cift kume » catıklaşma » yağhucresi » bromurlu » kucultme eki » gecirmek » tutsu » sun î peyk » lâz »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.