tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cılgınlaşma » tırnakcı » komur kayası » cepelleme » duve » koltukcu » ak ek » ustuvanî » uzun lâfın veya sozun kısası » gosterge » ligden duşmek » ic cokgen » tesetturlu » belli bir noktayıaltınıcizerek » bilmem hangi veya bilmem kac » tutma satışıtek elden yonetme » arada cıkarmak » koktenci » lâfıkıcından dinlemek veya anl » cakır ayaz » hint avrupa » cıt etmek » kucuk bey » goz alabildiğine » ırz duşmanı » şerit » tercume » calgıhane » tuzsuz durgun su ortusu » pırıldakcı » sıcankulağı » kan cıkmak » paca » işitmezliğe getirmek veya işit » sutsuz » cakırcı » sağdıc » hangi ruzgâr attı » mineral » sıkıştırmaya yarayan alet men » mumsondu » murailik » korku dağlarıbekler veya aşırı » teşekkul » gozle yemek » telekscilik » toz kondurmak veya kondurmamak » başına dert etmek veya acmak » yonetim » gozetmen »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.