tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
desinatorluk » durum durum » carpma » caktırmadan » doşemek » carpış » suruyu guden kurdu gorur » sozlendiricilik » yureği kabarmak » cingoz » bilcumle » urkutme » başısıkılmak veya sıkışmak » sıvıolcer » nuruceşmim » kendiliğinden ureme » ustlenim » cekce » kaldırım işcisi » suyu baştan veya başından kesm » cabuklaştırılma » huvelbaki » yaşam oykusu » cocuktan al haberi » cakmağıolmayan » fırsat duşmek veya cıkmak » ruh otesi » cenesini bıcak acmamak » urkmek » duzensiz » kacmak » bostan bekcisi » un » yuzune hasret kalmak » sarachane » surgu » turkluk » su kesmek veya su kesilmek » cf » olme » alıp satmaz gorunmek » vucuttan duşmek » el pence divan durmak » bahar donemi » gozunu kapamak » sunme » duzen » kız boceği » yureği hop etmek veya hoplamak » gosterir »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.