tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bahcecilik » kılıclı » azrail in elinden kurtulmak » alıcıyonetmeni » bitli veya kurtlu baklanın da » unvanı » icine cekmek » yurutme » ağac biti » carpma » biletcilik » uzak goruş » İskambil destesinde maca dizis » ordurmek » duzgu » pesus » kure kuşağı » ucum » gormuşluk » cırpı » suzulmek » cicekci » sutolcer » murur » dolmuşculuk » acınmak » tebessumsuz » tura cıkmak » kusmek » elmanın yarısıo yarısıbu » at gozluğu » yaprak oynamamak veya kıpırdam » tekessur » cıtırtı » sermayeyi kediye yuklemek » gozune dizine dursun » protestanlık » durum » atcı » gozetici » gun » merdumgiriz » bicki yurdu » koklemek » notrleme » sumbulteber » rotuşlu » bahcesiz » caylı » secim sandığı »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.