tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzakerat » ulke acmak » zayıf duşurmek » iki buklum olmak » son gurluğu » kuşade » yuzunu gormemek » boşluk » gon » kestiği veya attığı tırnak ola » hava calmak » hukmetme » yakutca » tuketim » aramca » umur gormuş » mechul » sora sora bağdad veya kâbe bul » eskimo » soz » tahammulsuz » saksıguzeli » temizlikci kadın » tam ustune basmak » redaktor » kor boğaz » rolâns » gorev aldığıaskerî harekât » fume » yapısı » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sovuşmek » taylorculuk » ozlu » tıraşcı » burnu surtulmek veya burnu sur » sucunu bağışlamak veya birinin » akıldan cıkmak » mustakim » dumen suyundan gitmek » cığır » lumensaat » gozu hicbir şey gormemek » donencel ay » yuzleme » kesenin dibi gorunmek » dili donmemek veya donmek » catkın » cop torbası » meydanıbirine veya bir şeye bı »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.