tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustune duşmek » kuşade » yuz goz » muntahip » uşengeclik » kralice » ordek yuruyuşu » tufek » at gozluğu » lâfcı » yurutmek » hırsızlık etmek veya yapmak » temizlikci » ihtilâfa duşmek » cıfıtlık etmek » colluk » kol kanat olmak veya germek » naturalizm » satranc takımı » koru korune » kazın ayağıoyle değil » yuz yazısı » iki eli birinin yakasında olma » cıkışnoktası » zihnini celmek » zerduştculuk » fulûsuahmere muhtac » m2 » traktorcu » ic camaşırı » x x » sovme » yururlukte kalmak » ucurumlaşma » kuşmu konduracak » goruntu » krepdoşin » gonullu » icici » olu saat » kacırtma » orumcek bağlamak » madde ağı sem » baştan kara gitmek veya etmek » carşaf » canına yandığım veya yandığımı » al gulum ver gulum » lâf acmak » hatır gonul bilmemek saymamak » hopurtulu »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.