tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vus at » sun î solunum » taraf gozetmek » cekmek » ahcılık » vermek icin bir araya getirilm » olcerme » ayrıcanak yapraklılar » ackıcı » korelmek » ınc inc unc unc » tukuruklemek » duzmek » dumenci » mulevven » duğum ustune duğum vurmak atma » ulker » gulbeşeker » kuşcu » kukurt ciceği » hararet kesmek veya sondurmek » surungen » secmeli » oğlak donencesi » bıcak » inişcıkış » gecit hakkı » sacmalık » donuşumcu » musamahakâr » gobek bağı » bir don bir gomlek » gec olsun da guc olmasın » sil » para ile değil sıra ile » dukkân » teehhur » şebekci » guveyi girmek » mavişmavişbakmak » bolumlerine konulan ağırlık » başka bir ulkeye veya yere sığ » bulunmak nezretmek » kralice » haricten gazel okumak veya atm » sacma sapan konuşmak » canavar duduğu » kırk kapının ipini cekmek » muşavirlik » ucretli »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.