tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » bu yuzden » corten gibi » coban » ortodoksluk » cozumleniş » camguzeli » durtuşlemek » cılgın » produktor » unsuz turemesi » garantor » hicten » rahat kıcına batmak » avcunun icine almak » mahkeme kadıya mulk değil » guluşmek » kucak cocuğu » ozdeşlik » celmek » kıskıvrak yakalamak veya bağla » yağma etmek veya edilmek » cs » acmak » ay ey » alcılı » dumeni eğri » kızılbaş » dili bir karışdışarıcıkmak vey » uzuncalar » dubbuekber » satıya cıkarmak » fucceten » ors » mulkiye » capanoğlu » yapılan yığın » suvari » bıckı » millî guvenlik » camurlaşmak » goz » oneriş » hava ussu » hic » kurek ayaklılar » deve yurekli » erkekcil » yureği geniş » cıkma »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.