tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir cokları » cıkma » kapılar yuzune uzerine ustune » odunlemek » buyuk » munasebeti duşmek » gule gule » huda » ulûfe vermek veya dağıtmak » notrlemek » ne alıp veremiyor » ustune titremek » nakliyatcılık » sıcmak » serdumen » tavukcu » duzmecilik » mulk » ust uste » acılmak » icinden gecirmek » veya başka duzenlerle işletile » carpılmak » ruzgârlık » nuh der peygamber demez » kıskac » cıplaklar kampı » ceviri » imdada veya imdadına koşmak ve » kriz yoneticisi » duk » sac » herkesin arşınına gore bez ver » guveniş » guzelleştirilme » kirec sutu » insan musveddesi » allah allah » acıklar livası » batırılmasıyla yapılan sucuk » kuru uzum » guz donemi » salepci » care » godeş » uzağıgormek » ceviriş » cıtır cıtır konuşmak » gunun adamı » meşakkat cekmek »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.