tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzen » elden gecirmek » turemişzarf » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » dayanamamak » yureğini acmak » yeni dunya » komunist » su kure » kapısıacık » minareyi calan kılıfınıhazırla » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » guveylik » coğullaştırmak » gumruk kanunu » gudumcu » gok bilimsel » donme dolap » cocukluk » kostum » cobanlama » neyin nesi kimin fesi » ac doymam tok acıkmam sanır » kac » koltukcu » cıplanma » hilesi hurdasıyok » bortulme » coplu » okculuk » don gomlek » hic değil » basıp gecmek » gununu gormek » olum sessizliği » bitki ortusu » kahpe dolu » merkezî ulke » koy ihtiyar meclisi » onemli » koyunun bulunmadığıyerde keciy » calım » cussesiz » ummî » surek » ak arap » flâman kuşu » hava calmak » onayak » ahlâkcı »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.