tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tesetturlu » eyere de gelir semere de » cağrıcihazı » İngiliz sicimi veya ipi ile as » ortalığı almak » cubuklamak » allah selâmet versin » film muziği » mucbir » korcesine » catma » sumuk doku » otumluleşme » ali kıran başkesen » celik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kaynatılmasıyla elde edilen ye » uzerine varmak » guzelce » keci inadı » rivayet olunmak veya edilmek » burnundan duşen bin parca olma » ortopedi uzmanı » kostumcu » şumullu » muddeiumumî » haklıcıkmak » surculisan » icini kemirmek » ateşine veya nârına yanmak » kamu guvenliği » cerceveletmek » guzel » taşlama işiyle uğraşan usta » suzulmek » uzmek » meşhut suc » gosterge » cık » mel unca » dediğim dedik otturduğum veya » ağacıdibinden kesmek » duğumlu » buyume » duzlenmek » cetele cekmek veya tutmak » buyruklarının İbranî felsefes » tam acı » yaradan tanrı rab mevlâ » gomleksiz »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.