tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkılama » oran » kostek » album » kendi havasında gitmek veya ha » cirişli » cağ » kasetci » kunguldeme » oneze » dokum » eli ayağıveya eli kolu bağlı » hamallığınıetmek veya yapmak » uc » davranmak saygıgostermek soz » yerel yonetim » tepegozler » gonul avutmak » ispenc » leffuneşir » kursu şeyhi » sel gibi akmak » ışınımolcer » amortisor » olumlu » enstrumantal muzik » musamahakâr » kalite kontrolu » guluşulmek » sarıkart gormek » i İ » kabahati birine veya bir şeye » mulevven » cilsiz » el ile gelen duğun bayram » pabuc kadar dili olmak » meşhut suc » gecirmek » man men » allah ıcok insanıaz bir yer » cirişlemek » oz dışı » doner ayna » dediğim dedikci » boşnak » duziko » kurallara ve yontemlere gore k » kurdan » berguzar » cağırım »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.