tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil kelimesinin zıt anlamlısı

cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donum » kucuk dil unsuzu » stand bay » vucut bulmak » sove » yerleştirmek teşhir etmek » kıcın kıcın gitmek » canta » carşaf gibi » dongel » aramak taramak veya arayıp tar » dışyarıcap » allah rahmet eylesin » yaltakcılık » ne cıkar » super lise » comezlik » carpıtmak » arpa ektim darıcıktı » mutenavip » tumen » mureffehen » alcıcı » gunleri gece olmak » gun yağmuru » tıraşıgelmek veya uzamak » gonul vermek veya bağlamak » ustupu » ustune varmak » kufuru basmak » rest cekmek » cıkışmak » bağımlısıralıcumle » cile cıkarmak veya doldurmak » donuşmek » sunnet ehli » aptal yerine koymak veya koyul » celiksi » cayırlaşmak » naciz » acınmak » gosterilmek » unsuzunu gosterir » kayda gecirmek » kuculmek » ne âlemde » oğretim bilgisi » cıplak ucret » catırtılı » el bende »

cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.