tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
piyasaya duşmek » corba kaşığı » ilikci » icyağı » macarlık » kepceburun » ortulu omurgalılar » cekmek » orgulu pilâv » u » mustear » hanya yıkonya yıanlamak » bolme işareti » optikci » kluz » iki soz bir pazar » kutleştirme » muzikci » mustefit » protesto cekmek » cığır acmak » ozellikle » turk aksağı » cene yarıştırma » taclanma » yağsız ilâc » mutalâada bulunmak » kurt » bayrak cekmek veya asmak » imtırak » sutluk » fetva vermek veya cıkarmak » yukseklikolcer » ahlâkcı » surdurumcu » gunu gunune uymaz » ibretiâlem icin » ustlenme » malın gozu » merhem » surgunlerinde kokulu yağbuluna » muspet ilimler » govde » ak mıkara mıonune duşunce goru » gulkurusu » kacı » comlekleme » lâfcılık » ortulme » hatırlatmak »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.