tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doğmeci » gozuyle bakmak » bicimcilik » sıkıduzen zapturapt » buyuk elcilik » denize duşen yılana sarılır » uzulmek » hakikatsiz cıkmak » dikiz etmek veya gecmek » hurdaya cevirmek » arap » ve bilinc merkezlerinin bulund » balıkcıkazağı » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » sozunu veya sozunuzu balla kes » amerikalılaşmak » bicimini alır hidrojenle oksi » aglutinin » » carpmak » kirli cıkı » cul » gozu toprağa bakmak » gorevsiz » duşkun » mutecasir » gok ekseni » telgraf uslûbu » dokme » fince » uygulama » kucucuk » ac kalmak » kapısıacık » can cekişmek » buzuk » cantada keklik » acılmak » kumanca » guncel » tukenmezlik » catışmak » muvekkil » kemer gozu » kaynana olma durumu » tutamac » karikaturist » artığı » cil » tarafsız bolge »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.