tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği kararmak » musevîlik » ga » evrat cekmek » duzletme » gorgusuzluk » dortcihar » donbaba » sız siz suz suz » voli cevirmek » modulâsyon » tecrube » gormemezlik » dovuşturme » doldurulmuşcam seramik veya c » su yurumek » bukme » urkutmek » patlangac » kıvanclı » guzel » caycı » doşem » buyuk abdest » munteşir » guvenilirlik » sabahcı » eklemek karıştırmak ilâve et » kamcıbaşı » kirec cimento gibi şeyleri su » gencleştirme » dilmac » colpalık » kriz gecirmek » oğreniş » kocuşmak » olcmek hesaplamak hesap etme » calıcırpı » cehre zuğurdu » bicim » gozunu acmak » alaya cıkmak » hukmen » gun » astsubay kıdemli ustcavuş » kotu » ay cekirdeği » yonlu » cubukcu » goturmek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.