tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
amac dışı » ruzgârlanmak » huzun » gozlemlemek » yukselme » inmek » dikce » başına gecirmek » mezardan cıkarmak » buyucu » yapma işi » duşundaş » cevikleştirmek » li » can cekişmek » asıl nusha » gun almak » metre kup » ele gecirmek » bilinc » bir madde » kopuk » yureklendirme » yonetim » mustezat » gozetlenmek » ağac morus » icinden gelmek veya gelmemek » undeş » cırpışmak » aristocu » romanyalı » gozden gecirmek » cekimlemek » cıkarılma » camurcuk » dunyayıgozu gormemek » zararına kazanc sağlamak » sukûn » cakılı » atcı » duduk » işim işkaşığım gumuş » temas etmek veya biriyle temas » ketcap » mukrim » acık kredi » hurmetkâr » sarıcalı » toplumsal cozulme »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.