tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yenilir veya yenir yutulur şey » tereyağından kıl ceker gibi » ozeniş » avrupalılaşma » capanoğlunun abdest suyu gibi » şomuz » tunclaştırmak » hiclik » uzumlu » bircoğunu o metalin yuzeyine y » mal muduru » korpe » obstruksiyon » kıdemli başcavuş » oncesizlik » hesabınıgormek » tuketici » olcunlu » iz duşumlu » kaput gitmek veya olmak » goynume » nefes cekmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » bucurleşmek » mubadele » gecerlilik » korkusuz iyi dovuşen kendine » şut cekmek » kosnuk » otobus » arpasıcok gelmek » levazımatcı » usulsuzluk » usteleme » nefis mucadelesi » dalgıc » dualizm » kelle kulak yerinde olmak » perşembenin gelişi carşambadan » parca parca » soz almak » aluvyon » gecişli » mezur » borekci » mulhit » bulunan bolum kafa ser » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » gerekce gostermek » uleştirimli »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.