tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paylaşmış benzer odevlerle yu » umidi boşa cıkmak » dil oğrenimi » mumkun mertebe » musmir » bıcak kemiğe dayanmak » frenk inciri » guveniş » hamsi corbası » ucuc boceği » allah ınıseversen » muziksever » kaynatılmasıyla elde edilen ye » gormek » iyilikci » uremi » uluş » gozetim » kelepceli » alt yanıcıkmaz sokak » inzivaya cekilmek » doğuşculuk » mac » kurum » doner ayna » cıldırtıcılık » cokuş » tedahul » golgelemek » defter acmak » tek acıklık bulunan ocak » gecirtilme » makascı » cıngırak taşıyan uzerinde cın » comak » kopcalanmak » gonulsuz » onleyiş » ic » yureğine su serpmek » carpılan » şakaklarıağarmak veya beyazlan » ceyiz cemen » durtuşleme » gosterişsizlik » ic odun » acığa almak » cizdirme » moskof gâvuru » carpık »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.