tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ickisiz » xe » olumlu cumle » geciş » carşamba » veya metal bolum » oruş » anlamaya yarayan sınama » lâf lâfıacar » cumartesi kibarıgibi suslenmek » komşu komşunun kulune veya tut » fırsatcılık » tekerrur etmek » cıkacak » plâckacı » katresi kalmadıveya katresi yo » yelken gonderi » duşgucu » hoşgoru » duzeysiz » dem cekmek » muze gibi » cıldırma » torensel » orman koyu » turumculuk » sanskeritce » merkezî ulke » cirişgibi » maddelerden oluşan varlığın he » cıralık » cerceveleme » yurumek » goturum » sıkıştırmaya yarayan alet men » maraşdondurması » gumuşlemek » konnektor pensi » ozgunleşme » icitme » birleştirme montaj » cizmek » gun » kafayıyere vurmak » gumburdeyiş » fucur » ultraviyole » ickiyi bırakmak » vals yapmak veya etmek » renk vermek veya katmak »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.