tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgu » işlerine bakmakla yukumlu kims » catı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » teressup etmek » ustunu veya ustune gormek » ucurulma » donmek » puskurtme » ukalâ dumbeleği » mec » cattırma » gunluk » madikci » guvenli » gravurculuk » mucavir » pece » cakşır » goz » ara cumle » kecesini sudan cıkarmak » koken bilimci » dinim hakkıicin veya dinim aşk » bazılarıveya bazısı » şeriatcı » tepegoz » kukla » matrak gecmek » arpcı » kimsenin eski saygınlığının ka » muhur kazmak » goz bilimi » derleyip toplamak veya toparla » allah derim » tumgeneral » cokturme » yarıacık ceza evi » munasebat » kapcık » pencuyek » ağzıacık » sulfamit » durtuşlemek » olağanustuluk » boşluk » kulağınıcınlatmak » mızıkcılık etmek » kutuphaneci » gurleşme »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.