tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopoğluluk » yarışcı » yukseltmek » otumluleşmek » mumeyyiz » teberruk » munşeat » burnu buyuk » cirişli » goturulmek » cektiri » ikindiustu » gun gune uymaz » cingene duğunu » on deyiş » turkleştirmek » uc » işlerine bakmakla yukumlu kims » orta cağ » buyuk lokma ye buyuk soyleme » gormek » cicek olmak » mehter yuruyuşu » cıkmak » gulunme » allah dort gozden ayırmasın » cokmek » elektronikci » tedavulden kalkmak » toparlakca » hayvan sınıfı haşere » celimsiz » gecişim » gecmişzaman sıfat fiili » tatarımsı » hesap cıkarmak » ceker » işportaya duşmek » ateşpuskurmek » camgoz » piknik tupu » yola duzulmek duzelmek veya ko » yuzune gulmek » carliston marka kereste » lokleme » duzenek » yansıtan veya yansıyan » boceksiz » ardıc kuşu » cat etmek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.