tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onceki » cizgileşmek » dondurulan ince uzun ışık ara » somurgeleştirme » ustune fenalık gelmek » hoparlor » oda muziği » yere bakan yurek yakan » yuz kere » yuzer » etmek » barışcıl » medine dilencisi » bakar kor » uscavuş » m m » altın kupu » kanlıbıcaklıolmak » pure » koksuz » trabzon hurması » cınlama » gule gule » edinc » ciselemek » dili olsa da soylese veya anla » etut etmek » ari » cemaziyulevvel » mizac » gozu kor olsun » a e » ictima » cukurluk » yureğini acmak » kepce » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » bıckınlaşmak » doviz » inisiyatifi ele almak veya gec » serdumen » kosele » ahlâkca » baba koruk veya erik yer oğlu » gosteri » tefekkur » iki buklum olmak » yayık dovmek » gesneriana » kurdanlık »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.