tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ahmağa yuz abdala soz vermeye » ozleşmek » sacmalaşma » mustesna » cubuk makarna » barışgoruşolmak » borcluluk » ucma » gecmişi kınalı » gobek odunu » ortmek » kağnıgibi gitmek » allah tan kork » yahudi » alacağıolsun » dipciklemek » abdulleziz » eliyle koymuşgibi bulmak » adetimurettep » coplu » dans etmek veya yapmak » dondurac » acılım » yapılmışeğreti perde » urunsuz » ozdenlik » cekmek » palyaco » goz bağcılık » yuklenilmek » yurek acısı » sandvicci » kosnulme » gelen paşam giden ağam » dağkecisi » tahrikci » kullanılan arac buat » film muziği » slovakca » an anesiz » carıkcı » ayva receli » arabî » ar yılıdeğil kâr yılı » sağlamak amacıyla birbirlerind » jimnastikci » kulhanî » ayrıseci yapmak » enfusî » ata et ite ot vermek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.