tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşıtcı » yasama donemi » su carpmak » guzel duyusal » unvanı » kıl kecisi » el bebek gul bebek » el işciliği » soz kaldırmamak » sırasıduşmek » carpma işareti » fal acmak veya bakmak » yarayan duzen » camurlatma » gozu kaymak veya kacmak » gunahıkadar sevmemek » secal » tefessuh etmek » gorev » az gormek » zırva tevil goturmez » dunurleşmek » podosuet » hakkıodenmez » kulhanî » art duşunce » cedî » u donuşu » yontem bilimi » sut otugiller » corba » tuydurmek » cıngırakcılık » cırnık » mundericat » kacma » bağlaclıyan cumle » sonuclama » unsuzunu gosterir » gercekleşme » hal caresi » gununu gormek » goturmek » calpara » ağzından baklayıcıkarmak » aclık » soz almak » meslekleri belirten tek tip gi » biciminde alınan onlem » uscu »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.