tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşbicim » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » gosteri yuruyuşu » beyni sıcramak » ustune gecirmek » başına corap ormek » ciğnemeden ağız icinde evirip » murekkeplenmek » bağlamak icin yapılan toplantı » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » sunguleşme » kult » yuzu gormemek » olumsuz cumle » şifreyi cozmek » gozunu sevdiğim » unluleşme » cifte kıskac » bir postum var atarım nerede » kohnemek » gozleri kan canağına donmek ve » ilgi gormek » gunberi » kılıclı » odunleme » gozer » ic » godeş » gozu kızmak » tac yaprağı » şeylerden her biri tabaka » kıvanc duymak » durulmek » tarikatcılık » corba etmek » cardaksız » kulakcı » ı i u u » us » kakırdak poğacası » ahmakca » cermen dilleri » hoduk » aristotelescilik » icerisi » ne o » tukurukleme » gecirilme » parca parca etmek » frenkleşme »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.