tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
harc » macar » dilinin altındaki baklayıcıkar » otleği » dağsıcanı » peceli » alt ust etmek » vadesi gelmek veya yetmek » iğne deliğinden hindistan ısey » celâlîlik » cekmecesiz » kâkullu » cevren » facetalı » tutun rengi » taharruş » dudak unsuzu » gumuşrengi » fritoz » muteradif » icleniş » kamcılamak » kuflu » ozumlenmek » calarma » ım » kotumserleşmek » akıldan cıkarmak » zuğurtlemek » cevrilme » borekcilik » sunnetleme » sozunu esirgememek veya sakınm » acık » cıtır cıtır etmek » hukumdar » cozumleniş » gonlu gani » muzminleşme » ackı » yukseltmek » mudrik » gır gır gecmek » İzmir koftesi » bicimdeki bolumler » zıp diye cıkmak » cecence » suratıkasap sungeriyle silinmi » matrakcı » ceşnicibaşı »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.