tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzuntulu » canak » resmigecit » allah mubarek etsin » celik macunu » sustalıcakı » ocağısonmek » goz hapsi » cakırdiken » oğurtu » fırcacı » gurultu cıkarmak etmek koparm » varsa yoksa » vermek icin bir araya getirilm » buyukce » duzgun » gecmek » carliston » hoşgoru » bir avuc » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » cekememek » gozler onune serilmek » capula » ice donukluk » me » gun ışığına cıkmak » hukumran » duzenli ordu » yon zarfı » sarsakca » cocuk » zarar gormek » cekilme » ickicilik » acık yureklilik » oğutcu » soğuk ter dokmek veya soğuk te » gorev » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kırcıl » kemane cekme » calma » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » kediye peynir veya ciğer ısma » veya metal bolum » karısıkoylu » gunah » rum ateşi » acılmak »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.