tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acık konuşmak » kırmız boceği » kolcak » musvedde » carpıklaştırma » iclem » hamam bohcası » gozaydın etmek » cubbeli » cakıcı » tek yonlu yol » ilce » dunyalık » kullanılır » ir » cizmeleri cekmek » muzikci » tanzanyalı » modulâsyon » abdulleziz » karun » acılmak » urkekce » kuşgibi veya kadar yemek » ceper » tutun rengi » tesirini gostermek » zembereği boşalmak veya boşanm » catırdamak » corten » masıyla mesi bir olma » nur ol » İri balık ve deniz hayvanların » ormek » koprucu » eşbasınc » sedefci » mulhak » icini acmak » yangın yerine donmek » muritlik » em » cadır direği » boynu altında kalsın » kalcalık » ucuşmak » calkalanış » gundelik » acıklamak » tek acıklık bulunan ocak »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.