tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kac zamandır » gumuşîleşme » carktan cıkma » cırpınmak » yureklendirmek » iki bucukluk » perde arkasında veya arkasında » kurşun dokmek » kor » cavelâ » rumlaştırma » ostaki » mubarek gun » goz erimi » organ » felekten bir gun veya gece cal » mal kapital » kâğıt yapraklarından her biri » avurtlarıcokmek veya avurtları » allah halil İbrahim bereketi v » vekilharc » sozu tartmak » cıkmak » aşuftelik » cuk » mor renkte lâden bitkisinin bi » uzerine gelen duvar ağırlıklar » koşe başı » kucumsenmek » paracol » naldoken » gol başı » gecit vermek » gâvur olusu gibi » catışkı » buyuk dalga » taşcatlasa » ağac biti » nukteli » ucurtmak » sulfamit » gorunmez kaza » iyilikcilik » santra cizgisi » konseptualizm » uc boyutlu » kulucka donemi » muşabehet » hurriyeti secmek » takdir etmek veya eylemek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.