tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust sınıf » yahudi » kayışcı » yahudi takvimi » malikî » ipek boceği » dunur gezmek » mezur » aşcıbaşı » sozsuz calınan parca » vekilharclık » super cimento » ya allah » burnunun dikine veya doğrusuna » cıkarış » korfez » genc » bolut » acık sozluluk » orme kepenek » trampetcilik » sefa surmek » jonpromiye » olumluluk » uremsel » bir hâl almak » taannut » cıkmak » capalı » merkezkac » oğreticilik » kultur balıkcılığı » sağyap » ayağında donu yok fesleğen is » tum sayı » duruma gelmek » oldurtme » ergurmek » son ses duşmesi » cakılma » ceyrek » ucan kuştan medet ummak » goz » taksit odemek veya taksit verm » calpara » surundurmek » alkışcı » sacıntı » ice bakış » utulemek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.