tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeni gineli » camursuz » cadırlı » bolucu » kok kurdu » camur ığrıbı » organların her biri » cıldırtmak » olmek » sacmalık » jut » goz » kalpakcılık » yalın cumle » cokertme » kılcık » kin gutmek » paracol » acısoz » gozunu sevdiğim » tarakcılık » kureselleşmek » gerekce gostermek » yureğine oturmak » zayice » gun durumu » cadır ciceği » kalmak » senyor » orfî » mani duzmek veya yakmak » ok yaydan veya yayından cıkmak » populer » munzevi » başına belâ olmak veya kesilme » kotu haber tez duyulur » elinden geleni ardına arkasına » cıban başvermek » sus bitkisi » yerine gecmek » rukû » subjektiflik » tur » ıskartaya cıkmak » olum tazminatı » sozunu veya sozunuzu balla kes » asgarımuşterek » sunger cekmek » kamu guvenliği » gozu gonlu tok »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.