tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coccothraustes » kara calmak » cakma kapı » avarca » uslamlama » ulûhiyet » asker cıkarmak » cıkarcılık » capsız » uzum sirkesi » kotu gozle bakmak » malı meli » ezinc » metafizikci » arife gunu » bir madde » ictinap » oğretilerin genel adı usculuk » akşam yıldızı » bektaşî babası » neon tupu » afrikalı » fotoğrafcılık » akla karayısecmek » norvecce » eyyam gormuşveya surmuş » cocuklaşma » mak mek » duzem » muselles » cevrelenmiştahta ağırşak » geyik boceği » kısıtlayan kısıt altına alan » yukac » kostek vurmak » onculuk etmek » guc » allah bilir » yurunme » kadukluk » guvercingoğsu » kabak cekirdeği » kılınıbile kıpırdatmamak veya » sırma sac » koyleşmek » cok terimli » hayvan sınıfı haşere » ceviri » bukulgen » doğal ve saydam değerli taş »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.