tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir şeyler veya bir şey olmak » golfcu » cıkarmak » bicimlerini belirleyen ana oze » uc boyutlu » kacamak yolu » goğus boşluğu » cekişmek » cetrefil » cıtak » ağzının icine girmek » cağırım » calınmak » ileri geri surulebilen sistem » kunduz boceği » gorumsetme » gonen » kulot » sırtustu yatmak » im » kacmaz » bloke cek » uretmek zihnî yetiler oluştur » cakmak » kızılelma » tek cekirdekliler » kor kurttan bile vazgecmemek » cekinti » tuy » yuce » mumin » kacırmak » orgen » lule lule » hesap cıkarmak » almanlaşmak » cik » rumluk » koşe kapmaca » uretilmek » aluminyum taşı » yurumek » dorduz » akıl akıl gel cengele takıl » kırık dolu » deli gullâbicisi » vukua gelmek veya vuku bulmak » udeba » goruşmeci » etmek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.