tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luzumsuz » menfaat gutmek veya gutmemek » icine ateşduşmek » kilise canı » mulga » uflenmek » alt yanıcıkmaz sokak » cece » cırpıntı » sarsakca » percinlemek » hızlıhucum » gecmek » ezgic » ters yuz veya ters yuzu geri d » goz etmek » u » muzikci » ustune ustluk » capraz kafiye » mucellitlik » anlamıverir » deliye donmek » soğulmek » kardeşce » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » surulme » yuksekten bakmak » kendine susu vermek » siliscil » hancerlenme » catınmak » flore » guvez » soğdurmek » oksurmek » nar ciceği » an ane » cok anlamlılık » ceyizcilik » kokunden halletmek » delgec » mustebitlik » guveyi girmek » intac etmek » gul gibi » enduksiyon » mubarek » gokce » şahadet şerbetini icmek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.