tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtkırıldım » muruvvetsiz » kefaretini odemek » nufusunu cıkarmak » sozde » eşbicimlilik » sonuc almak » cift ayaklılar » dun » abbas yolcu » patlak goz » sana taşla vurana sen aşla var » cokuntu » musaade » cinke » maddelerden oluşan varlığın he » dokulmek » cirkinseme » yapay dollenme » cimcek » murettep » ici gitmek » coğu » zararına kazanc sağlamak » holoturitler » gonlunu celmek » dokulmek » elden duşme » karluk » dağardında olsun da yer altın » tupluk » yuzuculuk » muhtac etmek » saatcilik » guzelleştirmek » catlamak » gorme acısı » acık kapamak » saptan oluşan ekin bicme aracı » purtuk » olcek » calım » batınî » teşekkul etmek » camurlaşmak » cakal yağmuru » carliston » kuzguna yavrusu şahin veya ank » kucuk » cokkun »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.