tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
da de » mesai yapmak veya mesaiye kalm » cakırcı » cubuğunu tutturmek » kap » tereddutsuz » calışıp cabalamak » surgun » para cuzdanı » ağac minesi » istintac » hatır gonul bilmemek saymamak » yayılmasınısağlayan cihaz » harama uckur cozmek » parcacılık » insan konuşa konuşa hayvan ko » şaka goturmemek » terlikci » ağzınıveya cenesini tutmak » civi yazısı » dilini kedi fare mi yedi » sut kuzusu » hukumdarlık » ic » hoşgorusuz » umitli » gonul avcısı » turlu » ustluk » sifonu cekmek veya sifon cekil » kopekgiller » vietnam halkından olan kimse » cakmak » kışdonencesi » torel » gorunmez kaza » cağrı » nez etme » acısal yol » cağırılmak » cıkmak » ac gozluluk » bağlantısız ulkeler » gureşilme » mulevves » melâmîlik » kaşıkcın » acem lâlesi » olumsuzleşmek » sr »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.