tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulplu kap » gunduzlu » gecmek » cerceveletmek » işaretle bir nezaket gosterisi » tumlenmek » oluş » boynuna gecirmek » luzucet » bulunan bolum kafa ser » gonen » maymuna benzetmek cevirmek vey » ti » gosterim » cozyağı » gonulden cıkarmamak » kucuk dağlarıben yarattım deme » alcalma » aklından gecmek » yer tutmak veya tutmamak » duşkunler evi » tesetturlu » hurya etmek » kız kacırmak » kesip bicmek » kat î olarak » duzen teker » duyuustu » kok » secmen » yuzde yuz » gobeği duşmek » cigan » yapay bobrek » ust tabaka » bağcubuğu » meydan bir şeye veya kimseye k » guneşkremi » zıp diye cıkmak » cenebazlık » uretim ilişkileri » odenekli » icim » tunclama » tunekleme » ferula assa foetida » uyuşmazlık cıkmak » duz rakı » cıplak » ciftelenmek »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.