tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahil zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozelleştirmek » surur » kenarda koşede » sozleşme » sumsuk » tumu cemiyet » grek » pusuya duşmek » cıplak » icinde kaybolmak » sabahın korunde » orgutsuzluk » odeşmek » kostumlu » demir gibi cok sağlam » kuşayiş » gozu bağlıolmak » kacırmak » caprazlama » kırık dolu » akrobat » korukcu » um » bağlaclıtamlama » ağız unlusu » kamcıcalmak veya vurmak » hıckırış » cifttekercilik » orneklenme » kapıacmak » muzeci » hint avrupa » celmek » uzum » arkadaşdeğil arka taşı » gosteriliş » bolşeviklik » ustune bir bardak soğuk su icm » cekince » turemiş » imtizacsız » sansurculuk » govdesizlik » can cekişmektense olmek yeğdir » şohret » sumuk » civili » nufus kaydı » mubarek ay » arasıhoşveya iyi olmamak »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.