tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maddî olmayan manevî şeyler » gorungu » koleli » cil yavrusu gibi dağılmak » duzenek » ic pilâv » gun batmak » ecel şerbeti icmek » sigara boreği » zuyuf akce » rh » cemberletme » dermanıkesilmek veya dermandan » başıicin » tersine donmek » hangi akla hizmet ediyor » olcu bilimci » calışma odası » arkasıveya sırtı yere gelmemek » mucevher kutusu » cakır » yukseltilme » hint domuzu » bicimleme » gecmek » cağlama » horoz evlenir tavuk tellenir » gosteri » cevri » doğum kontrolu » penceli » tırnak gostermek » vucut » ust cıkmak veya gelmek » vererek yansıtma yoluyla oynat » otturme » akıl yurutmek » tuberkulin » kumbet » rolâtivite » kaynac taşı » oldurucu » cıtır pıtır » soz arasında » kara yuzlu » allah esirgesin veya saklasın » şomizye » bektaşî sırrı » almanlaştırmak » olesiye »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.