tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sut kuzusu » kok » carpılı » merkezî yonetim » araştırılabilen olculebilen » akıl erdirememek veya ermemek » goruşayrılığı » cicekleşmek » uyelik » goru » kap » kendini toparlamak veya toplam » teleutce » kavlıc » cenesini actırmak » slavca » sozleşme » cıkmaza sokmak » tutac » toplumsal butunleşme » odunleme » cavuldur » telgrafcılık » post scriptum » acıklık » kulliyen » lâmadan oluşmuş arasına yerle » muphem » olum » boya kızıl kok flubia tinctor » dokuntu » boluşme » mustensih » lâğım su yolu vb nin gereken » yahudice » sunturlu kufur » doğum kontrolu » sacık » ust baş » yerle gok bir olsa » murdesenk » karşısına gecmek » taşcıl » cirkin » guveylik » ukraynalı » yayılmasınısağlayan cihaz » nufuscu » okuz arabası » guzun »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.