tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahil zıt anlamlısı

cahil zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahil zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahil zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahil zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarmak » silindir prizma vb bicimindek » tavukculuk » kostek olmak » huzunlendirme » yağhucresi » armut pişağzıma duş » hatim surmek » host » gozunu kapamak » dışıkalaylı ici alaylı » tulûatcılık » ici acılmak » yonetimi iyileştirme tasarısıv » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ice yoneliklik » obek obek » kıc » durdurmak » puturlenmek » donmek » elektromanyetik guc » yardımcıhucre » canorus » ordek » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » dunyalar biri in oldu » ic merkez » cocuksu » hoşgorusuzluk » parcası » nerede nerede » bukme » bicilmişkaftan » kalın musluk » adamın alacasıicinde hayvanın » musevî » yureği sıkışmak veya tıkanmak » baraj yapmak veya kurmak » asansorcu » almancılık » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » bicimini alır hidrojenle oksi » ilk gosteri » canıağzına veya boğazına gelme » pişmişaşa soğuk su katmak » gocmenlik » karekok » ic salgıbezi »

cahil_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahil_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahil_zıt_anlamlısı nedir ve cahil_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.