tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmeli » kucultmek » comez » guneşcarpmak » gocer » lokun » vizon kurk » ammada yaptın ha » uzun sivri kumes hayvanların » celişiklik ilkesi » cağırış » kusmek » cakılıp kalmak » opulmek » can cabası » kulucka olmak » faca » mustemlekecilik » başaşağıduşmek » hukûmet konağı » rotuşcu » muştak » ruzgârlık » gecmek » hamallığınıetmek veya yapmak » mulk » yurutulmesini ve bunlara dayan » bu sıcağa kar mıdayanır » taaddut » seylân taşı » film cevirmek » entelektualizm » ucuz etin yahnisi yavan veya t » yururlukte olmak » gumuşu » coğunlukla » cılgınlaşmak » vitellus » cakıldak » methiye duzmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ropdoşambr » kriz gecirmek » odeşme » yuzlu » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » pupa yelken ilerlemek gitmek » portlek » kotu kadın » gurultusuz »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.