tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sevir » yuzu ak » uc bucuk atmak » dağılmak » turkluk bilgisi » kuşsutu » kıyıda koşede » yapıldığında zararıdokunacağıd » sora sora bağdad veya kâbe bul » cizik cizik » mutebasbıs » yay ayrac » karacalılık » uygurca » vechişebeh » mufit » cıkarım » kilimci ile kor hacı » kacmak » cıkıntılarıolan organ » belâ cıkarmak » guvenlik vanası » lâmba acmak » cıkarayazmak » soğan ciceği » muphemlik » mel un » ipekcilik » oncelikli » kor capa » olum hak miras helâl » cercevelenme » acış » elcilik » ağzınıhayra acmak » tutturme » cimdirmek » gesneriana » hristiyanlaştırmak » govdesel » gomulduruk » hesabınıgormek » gelenekcilik » pacavraya cevirmek veya pacavr » entelektuel » burgulu » kopek yese kudurur » acık tohumlular » onune katmak » hoşgoru »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.