tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ad cekmek » doşgomu » kelepceli » maca beyi gibi kurulmak » ittihatcı » turkusunu cağırmak » acından olmek » candan gecmek » oğur » goz boyamacılık » kırcıllaşmak » surerlik fiili » geldiklerini belirtmek » mezur » kafasında şimşek cakmak » canak anten » kacırış » sonumlu » copra » kirecsiz » gunduz gozuyle » guvelenmek » fetvayişerife cıkarmak » yaban sumbulu » allah gecinden versin » kapılar yuzune uzerine ustune » bir ben bir de allah bilir » davranmak saygıgostermek soz » korduğum » cadır tiyatrosu » cok kısa dalga » individualist » buzul cağı » ustune titremek » imdada veya imdadına koşmak ve » koşebent » kese ciceği » doşeme » pacacı » tebeyyun etmek » mutemayil » ici erimek » sacmak » duzgusel » tuy duzmek » soğdakca » ruhu şad olsun » un » gurultu cıkmak » icici »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.