tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağelinin verdiğini sol elin g » trafikci » kuseğen » hırs burumek » yemek » mustacel » camcak » olcut » celme » dunya başına yıkılmak » gun » alcaltı » alacağıolsun » ackıcı » golgeye yatmak » sapcık » dokmek » pence penceye gelmek » golgeleyici » masa ustu yayıncılık » iki ateşarasında kalmak » kangal kopeği » kategori » kullanılan yapma yuz » bayrak acmak » celmek » meydana cıkmak » malkoc » cipil » kut » gumruk kanunu » kılcıklı » yore » yukseltgenmek » sozel » sarnıc » aşcı » mes ut olmak » soz cıkmak » bağlamak icin yapılan toplantı » kor kaya » kacırılmak » ne o » gostermelik » tansiyon duşurucu » suzdurmek » cingeneleşmek » pabuccu » obekleşme » ustune yıkmak veya yıkılmak »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.