tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harekete gecirmek » yan gozle veya yan gozle bakma » istizan etmek veya eylemek » kabına dokmek » kara evli » dunyayıharam etmek » gobeklenme » makine veya bir kuruluşu plân » tuz ekmek duşmanı » acık vermek » subjektivite » temiz kanıda vucuda dağıtan or » fırsatınıduşurmek » cıtlatmak » on sezi » arka veya sırt cevirmek » gobelek » cokel » nobet beklemek veya tutmak » kulâh kapmak » koşe » deme veya değme gitsin » ezcumle » okuz arabasıgibi » tok evin ac kedisi » calışma masası » yastağac » colluk » lutuf dilemek » kumandı » kuram mutasyonizm » saltanat surmek » marpuc » mutercem » comezlik » donuşumlu » tepegoz » oğretim gorevlisi » percinli » tuyu bozuk » cobantuzluğu » cıngırakcılık » cıplaklık » lecek » pence » zebunkuş » atlar tepişir arada eşekler e » kırıp gecirmek » ne gozle bakmak » tevazun »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.