tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calılandırma » ıtriyatcı » doşem » cadırlıordugâh » icleniş » kulucka donemi » olağanustu hâl » cabalayış » musbet ilimler » her şeyin yenisi dostun eskis » karekok » sun » koturum » şerit » omca » bazen doğrudan doğruya yere da » emmec » pence atmak » kup » bankada veya aracısında actırı » pireyi gozunden vurmak » bulaşmak surekli gorunur duru » ayakcın » doğaclama tiyatro » yoneylem araştırması » cokeltmek » fiyat veya değer bicmek » yurek burkmak » duzenleme ve filme aktarma işi » başıustunde yeri olmak » cinler cirit veya top oynamak » ceşitleme » buzme » tutturgac » suslemecilik » gozemek » cınargiller » kolaylık gostermek » bağlar » uryan » cur et » oyle gelmek » bicimselleştirmek » ictenliksiz » slovakyalı » buğday başak verince orak paha » kozleme » dağkoyu » bir bir veya bir de » vergi kacağı »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.