tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
maz mez » cıkmak » goğuslemek » kulunc girmek » koyleşmek » surveyan » elden kacmak » japon » bir ben bir de allah bilir » ne olacak » cerceveleme » ucmak » bulunan bolum kafa ser » emeği gecmek » ordinaryus » halat cekme » iyi gozle bakmamak » eğen » bisulfur » ceneye kuvvet » gozunu toprak doyursun » ilginc » calışma belgesi » gozcu » cekicilik » icirmek » arasında den başka anlamıyl » fırsatcı » studyo » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » gozetmek » copra » acık imza » sacma » eğic » o o » kunguldemek » cember kayık » kâğıt yapraklarından her biri » otesi berisi » bir gun evvel » ic » calıidi cırpıidi evim idi ya » kopcalanmak » yunan » aşcıbaltası » boşluk » kılıc oyunu » ruslaşmak » unvanı »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.