tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gokkuzgunlar » li » kotu olmak » kuvvetini gosterir » yakasına cokmek » danışıklıdovuş » saptayıcı saptayan sabit kıl » yureği carpmak » ateşi cıkmak veya yukselmek » dil surcmesi » bildiğinden şaşmamak veya kalm » yuzunden okumak » kandil gunu » kazan biri kepce » allah tan » topal eşekle kervana katılmak » kokusunu veya koku almak veya » soyunup dokunmek » guzergâh » dokulmek » plâckacı » kalpakcılık » ozerk » ceyrek » şeytan cekici » cemenli » sozlendirmek » gonlu kalmak » rayic fiyat » murebbiye » bukulgen » kulunc » kakac » yuz yuze » ipi curuk » rab » gunlu » gullu » musaade etmek veya buyurmak » gok bilimci » gocmenleşmek » duğmeli » kamcıbaşı » bıcak yemek » bağırışcağırış » sırdaşca » guzelleştirme » altı b sınıflamalarda ikinci » sulus » akdeniz humması »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.