tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cakılıkalmak » oncu » kor duman » cesaret gostermek » baksana baksanıza » geri cekilme » tereddut » yuzuk » gorup gozetmek » hint tavuğu » ic kulak » uretici olmayan alan » natur » duşkun olma durumu iptilâ » calışma » ucleme » gubreleme » koyungobeği » supruntucu » yureğine dokunmak » suyundan yararlanılan cukur » varışcizgisi » carık » telli balıkcıl » cokmek » » lubnanlı » bağlanmışkıl veya kıla benzer » zulum » arac » kufletme » cağıltı » duşunceye varmak » kaynac » tazallum » kepce surat » cavuş » mecus » flort etmek veya yapmak » bocek kabuğu » sirkuler » muteaffin » lutufkârane » cakmak » inmek » renkli recine » canınıcıkarmak » hesap cuzdanı » dunku » ensulin »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.