tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » cuhadarlık » ve katımadde » abazaca » rumî » taahhutlu mektup » potasyum klorur » suryanî » boluk » sozleşmek » nadasa bırakmak veya nadasa ya » kutle » boşcıkmak » buyutmek » akıntıya kurek cekmek » sungerleşmek » numayiş » baccılık » rehavet cokmek veya basmak » altın suyuna batırılmışolan » kucuk duşmek » lule » caresiz kalmak » muhre » kalıpcı » goynuk » avuc avuc » nankorluk » yuzdurmek » icler veya yurekler acısı » azap cekmek » gok atlası » aylakcılık » acılmak » iz duşumlu » tekabul etmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » camlık » ustu başıdokulmek » surmeleme » bıckıtozu » tecavuzkâr » gomme banyo » teneffus etmek » elma da alma da demesini bili » deneyustuculuk » şeref unvanı » mulevves » kaldırım supurgesi » amerikalılaşma »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.