tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâcin » goğus sesi » plâcka » kıc » duzeni feodalite » gayrimunasip » hıckırık tutmak » cevrilemek » muhayyerkurdî » yumuk gozlu » lutercilik » işguzarlık etmek » dedektor » mustağni » carıklık » yaşam bicimi » beleşveya bahşiş atın dişine v » başaktor » aile bahcesi » suzgu » cıkışlı » menekşe gozlu » hallaclık » muddet » gecende » efradınıcami ağyarınımani » alp yıldızı » fume » donme dolap » unlu duşmesi » maketcilik » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkarcılık » mektepten cıkan eşek marsuvan » ana rahmine duşmek » ne denir veya ne dersin » copcatanlık » core otu » cevabıdikmek veya dayamak yap » kozlemek » uzuntu vermek » şofor koltuğu » umtırak » duzmece » dağcayırı » tumeller » ustun » oz bağışıklık » govdesizlik » canıcekmek »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.