tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boykotcu » yufka boreği » karagozcu » atolye resmi » parca parca etmek » dil oğrenimi » dokmek » roportajcılık » etuv » guluncleşme » gozu ilişmek » kan başına sıcramak veya beyni » borc bini aşmak » kokusunu veya koku almak veya » duşculuk » kırcıllanma » tuyo » geciş » eğitim arac ve gereclerinden d » muhim » borclandırma » girip cıkmak » icinde kaybolmak » cok şey » ikili catı » yoldan cıkmak » sonmek » suc duyurusunda bulunmak » mudur muavini » ozgulluk » kucuk capta » cin anasonu » ici bayılmak » oksurtme » sağic » allah bin bir bereket versin » sutu bozuk » balcak » indukleme makinesi » gozleri yollarda kalmak » amatorluk » elinden kan cıkmak » kelâmıkadim » cekişme » muhurlemek » sacına sakalına kar yağmak » yapılmışince ve uzun şerit » ucra » gelinlik etmek veya tutmak » suflî »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.