tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşurtme » urkme » munasebetli munasebetsiz » itibar gormek » kaptıkactı » alı eli » peşin hukum » ateşparcası » dilinin cezasınıveya belâsını » yurutec » bolumunden her biri sezon » germanofil » topac » yururlukte kalmak » cemen » pulverizator » boyle » cirkinleşmek » yapsatcı » oyle veya boyle » bir calgı » kok boyası » haraccı » bahsi gecmek » fransızlaşmak » ne demek » oflicinalis » ortak tam bolen » geciş » elci » başıbelâya girmek veya uğramak » karikaturize etmek » cullanış » ac gozluluk » soylenilme » istihrac » colpan » olu yatırım » goruşmek » yonlu » puskurtmek » sabah vaktinde » başıonunde » mac mac » su yuzu gormemiş » elcim » absurt » fıcıgibi » calık » gitsin »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.