tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » ayaklarına veya ayağına kara s » palet » oksuzdoyuran » oneriş » aramîce » iyi gun » cığırtma » kapucin » değerlerine yapılan yeni eklem » kazancsız » kırbaclanmak » ya sabır cekmek » cermence » cekmecesiz » ayca » yuksek bir yerden aşağıya doğr » yetkili yargıc » caktırılmak » vakit oldurmek » utulenmek » yurumek » yuzey veya cizgi kaide » adî suclu » yapma gubre » başak bağlamak veya tutmak » oluşturduğu tuzel varlık » az değil » kokleşme » oğle ezanı » hesaptan duşmek » duzen » kurşungecirmez » ustupuleme » cingen » catışkı » golgesine sığınmak » yuzde yuz » luleci camuru » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » alım satım burosu » sıra savmak veya sırasınısavma » feragat gostermek » suflorluk » capullama » gencleştirilmek » bolumleme » surrealite » kokcuk » kacırmak »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.