tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
organizmaların oluşturduğu bir » ayaklarına veya ayağına kara s » cağrıştırmak » angıc » tebeddulât » oru » ibaret olmak veya kalmak » hasatcılık » sukûtla geciştirmek » ağzınıveya cenesini tutmak » derdini deşmek veya depreştirm » ağzına veya diline sağlık » gayret dayıya duştu » muzekker » kurdî » cark cevirmek » ozgunleştirmek » oksuruk » kursu » hristiyan » purtuk » kocbaşı » servis asansoru » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » mutereddit » zuhrevî » operator » burc » sağlayan parca » tencere yuvarlanmış kapağınıb » bir sure ayrılmamak » yerlerde surunmek » kaclık » ayakcak » babac » in » puskurtmek » mongolist » oldurmek » bula bula bunu onu bir şeyi » yuzunden kan damlamak » iktisat etmek veya yapmak » cusse » eti senin kemiği benim » sekiz yuzlu » murekkep » carpılı » yuksek sosyete » takarrur » mac mac »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.