tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guducu » tek yonlu yol » gonul bulandırmak » ezilip buzulmek » kubik » gokcek » benden gunah gitti » dağardında olsun da yer altın » sorumluluk duşmek » yuz karası » enayi dumbeleği » ortulu » ağzınıveya cenesini tutmak » cekemezlik » cehennem kutuğu » koku » puantor » cereyan carpmak » donuşturulme » mustakim » mulâhaza yapmak » başından gecen olağan dışıola » cinleri başına toplanmak veya » nur ol » buzulme » afrikalılık » mutenavip » koaptor » gorev » sanatcılık » adres bırakmak gostermek veya » tink tank » gufteci » yassısolungaclılar » salon ciceği » temerrut » susleyip puslemek » borclu bulunmak veya olmak » ele verir talkını kendi yutar » olusunu opmek » cokelekli » gozunun onunde olmak » taşıma veya dokme su ile değir » cirişleme » ağır cekmek » unlu duşmesi » cevre » boru değil veya boru mu bu » cırcıl » gok doğan »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.