tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntu » yapıldığında zararıdokunacağıd » facasınıalmak veya al aşağıetm » bilim kolu morfoloji » uzuntusuz » sarı cok sarı » cakırlaşma » yuzyıllık » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » cevikleştirme » tecrube etmek » gorgu » ic bolge » tanrı ya minnet duygusunu sunm » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » sacma sapan konuşmak » element kısaltmasıal » dunya âlem » aza coğa bakmamak » olcturmek » yapılmışalet » saymakla bitmemek veya tukenme » parcalıbohca gibi » cekmek » pecenekce » coban kulubesinde padişah ruya » duve » coban merhemi » cıkmak » koceklik » ozel ad » coban kopeği » orgutlemek » ricada bulunmak veya birinden » uvertur » ortme » cıfıtlık » rahat kıcına batmak » sıcan dişi » yureği dayanmamak » hapishane kackını » cer cop » ve burada gorevli kimselerin t » cift surmek » sofra veya sofrayı kurmak » gozune kestirmek » celik kalemi » belediye encumeni » murekkebi kurumadan bozmak » ust perdeden konuşmak »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.