tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tukenmez » guzlek » yonetmen » calkayış » icme » yalancıcıkmak » kafasına soz girmemek » seckinleşme » ciğnemeden ağız icinde evirip » bu turlu » donmek » amputasyon » plâkcılık » yıkamaya yarar cukur yer veya » duzenleme » genel gorunum » golgeli resim » ackılatmak » kokar ağac » golge duşmek » ana duşunce » kayışa cekmek » lugol » garnitur » bicim » yalın ayak başıkabak » surumek » olağanustuluk » yuz vermemek » durtuşleme » sıcan deliğine paha bicilmez o » yangın cıkarmak icin kundak ko » uckuruna gevşek olmak » hakir gormek » pic etmek » ıspanaklıborek » kâğıt acmak » uzağıgormek » arapcalaştırmak » guvence » malın gozu » sistem » civici » sunmek » polarma duzlemi » otesi berisi » sabanın tutağına yapışan el ac » boyle başa boyle tıraş » eşelemek işi yapılmak » carmıh »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.