tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozumlemek » yuk altına girmek » odunlemek » kıyıya cıkmak » kamburu cıkmak » kacak » kılcıklı » dili cozulmek » ornek » dortnala kalkmak » dolapcı » kolemen » kıyakcı » taammuden » yerine gecmek » haric » kap » amerika elması » duşman » odunlu » surgu » gucleşme » muthiş » mecus » hor gormek » yukseltmek » comelmek » menekşe gulu » sut cekmek » ordovr » zuhul » cekmece » carpanlara ayırma » urkek urkek » doşetilmek » ustune tuz biber ekmek » teror » haşatıcıkmak » yuzukoyun » korelmek » butun » yuklemek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gule oynaya » cozdurmek » ozgurluk » cift kume » camaşırlık » aycoreği » abakus »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.