tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemenlemek » ayın on dordu » yuksekten bakmak » başına işcıkmak » ce » can boğazdan gelir veya gecer » acısınıcıkarmak » fırcalık » onerge » ozveri » vatanî gorev » sudan cıkmışbalığa donmek » yurumek » elde avucta bir şey kalmamak » cevrim » ayıya kaval calmak » spekulâtif » yuze vurmak » bulten » cırpışma » cağdaşlaşma » boşluk » cenesi kitlenmek » eline fırsat gecmek » cekimser » mumessil » kullemek » tutun » zamane cocuğu » ucak » koru korune » kolcak » donme » damdan duşer gibi duşercesine » kona goce » cakıldatmak » yureğini serinletmek » muzakere » arac » gluten » icleniş » kacmaz » coğaltım » baskca » malikî » cevre kirliliği » mal muduru » kacan balık buyuk olur » su kucuğun soz buyuğun » suzeni »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.