tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onluk » dizini dovmek » şeytan tuyu olmak » soz karışıklığı » nemce » soluk almadan dinlemek izleme » kakınc » dibi kırmızımumla veya bal mum » ve kanunlara uymaksızın cebir » cekimser » etuv » ucurtma » gokkuzgunlar » gonc » suzmek » duşup kalkmak » şukreylemek » kostek » mekanikci » cıban ağırşağı » lâkırdıyıezip buzmek » akburcak » orumcek bağlamak » kotumserlik » fener cekmek » dili başka bir dile calmak » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » altından girip ustunden cıkmak » alcak gonullu » mustenit » gelinlik etmek veya tutmak » bir ornek » cerviş » bugunku » katıve cıkıntılıorgan » divanıhumayun » gozu gibi sakınmak saklamak ve » surumsuzluk » muştereken » cop tenekesi » dalı hendese » bîtap duşmek » ozluk işleri » guzel guzel » nefis mudafaası » mektep kacağı » suya goturup susuz getirir » konukcu » kacıntı » turbe eriği »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.