tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmak » dunyanın dort bucağı » gonderilme » dişgecirememek » gelenekci » allah seni inandırsın » donuşmek » cekmek » dunku » tutsulenmek » kofte » tumel kavram » bebek olumu » cepelleme » cabuk » utu » olumlu cumle » sacak » bunye » kopuruş » yonetim gideri » kilise canı » kuru uzum » butce acığı » yığın kulturu » gobek havası » tavukculuk » mustehase » bir cift sozu olmak » turkce » amerika armudu » icmek » ustun tutmak » beklenmediği umulmadığıveya c » cemberletme » cay bardağı » gozu doymak » muphemlik » goz » ustune bir iki guneşdoğmak » yuzunden okumak » acmak » kirli camaşırlarınıortaya dokm » otelenme » beklenmediği umulmadığıveya c » yuksek bir yerden aşağıya doğr » olcer » cimleyiş » inmek » lâmba acmak »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.