tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cuce » yukseklikleri ve yol actıkları » ic donu » kokleme » ilâc » kambersiz duğun olmaz » buddhist » duğumlenebilir nesne » durumundaki bileşkenin uygulam » kokten surme » lâğım doşemi » operatorleşmek » sus » surunme » gozle yemek » duşuk » ogelerin oluşturduğu butun pa » acık » sıkıştırmaya yarayan alet men » başarıdeğeri » dikilmişparca » borc harc » catı » cicekci » rotuşcu » tulûatcı » uslûplaştırmak » mes udane » sungulenmek » kılıc sallamak » manisa lâlesi » tespih cekmek » bohcacı » ozenip bezenmek » tampon bolge » tekebbur » sozleşme tutanağı » yapılmışince ve uzun şerit » albumin » yıl donumu » kalmalıtumlec » gonlu gani » ordek » saman altından su yurutmek » bicim birimi » bir ornek » kukurtlenme » ozleyiş » cevre teker » kabına dokmek »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.