tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortunmek » artığı » surmek » odenen prim karşılığında bu iş » alcı » cinkograf » susleme sanatları » fırsat duşmek veya cıkmak » onune geleni kapar ardına gel » zarifce » minor » yon gosterme eki » mulkiyet » guzlemek » elma cayı » acıklık » duzulme » musadif » gununu doldurmak » kostumlu » sublimleşme » gocuşme » mustakil » değirmen taşının altından diri » guvenceli » etrafında dort donmek » oğretim yardımcıları » patlak goz » kureyve » mulâyemet » gucenik » etmek » gormemiş » ici kabul etmemek » gok kuresi » beklenmediği umulmadığıveya c » cekmek » toskurme » pencgâh » etut » sacıştırma » w » para cuzdanı » uretmek zihnî yetiler oluştur » parantez acmak » dalga cukuru » uzak gocuşme » ust » urkutmek » gecmek »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.