tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cahilin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
top ağac » soğulme » vadesi gelmek veya yetmek » ara konakcı » une kavuşmak » salkım sacak » carpıtmak » karagoz » da de ta te » notrleşmek » buyuklerin ellerinden kucukle » toretanımaz » adam sırasına gecmek veya girm » tef calsan oynayacak » it » dumenci » aramca » cığırtı » ekmeğine yağsurmek » celtik » ucgen piramit » fırsat beklemek veya aramak » biokutle » dinamitci » uc nokta » cuvallatma » soz sozu acmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kitapcılık » goz kırpmadan » carpışmak » cenekli » sitteisevir kapıyıcevirir » yanlışcıkmak » tatarsı » patır kutur » bilgili » buyutuş » amerika armudu » hot demek » takayyut » omursuz » icini okumak » guzelleştirmek » uşutmek » dondurmek » yol cizmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » catışmak » şımarıkca »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.