tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzgun balığı » İki veya daha cok maddeyi birb » koklu » illuzyonizm » umur gormek » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » zıddına basmak veya bir şey bi » onemsenmek » muzminlik » dibi kırmızımumla veya bal mum » yuvarlak unlu » buyuk hanım » ak kopek kara kopek gecit başı » cirkin » kuşatma ihata » diluviyum » sutbaşı » acık hava tiyatrosu » dinclenmek » cenesini tutmak » bobur » gulmeceli » buhtan etmek » curum » huzunleniş » cuhalı » mes uliyetsiz » kolaylık gostermek » geri cekilme » gobeklenmek » kılıc gagalı » alavere dalavere yapmak veya c » kocuşmak » bir dokun bin ah işit dinle ka » kulhanî » kocmak » başından gecmek » sepet havasıcalmak » madde » secicilik » gonul eğlendirmek » ornek » oncecilik » cokelge » gozde » australis » kulâhlı » masor » nufus sayımı » ıncı inci »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.