tdk sözlük TDK Sözlük

 

cahilin zıt anlamlısı

cahilin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cahilin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cahilin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cahilin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kimse » ustupulemek » kıl cadır » okcesiz » dodurga » zuğurtluk » sancmak » kıc » civi kestirmek » buğday başak verince orak paha » dunyadan gecmek veya el cekmek » yetiş veya yetişin » calıp cırpmak » tuylu » halil İbrahim bereketi » gecirmek » kısa gunun kârı » boşkume » enstitu » cokbilmiş » başına kan cıkmak » arkaya bırakmak veya koymak » cevre acı » yuluk » karikaturluk » buruşukca » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kılıc kuşanma » icinden yanmak » dayak duşkunu » turkcecilik » coğaltma makinesi » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » bildirim odencesi » civilemek » uygun duşmek » unik » alman papatyası » mutenasip » ustluk » basın dunyası » ozel dil » hicci » ceri » m » İsvecli » sutculuk » bakalım veya bakayım » nusayrî » sondurulmesine yardım eden kim »

cahilin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cahilin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cahilin_zıt_anlamlısı nedir ve cahilin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.