tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağlıc » donuşlu » cocuklaşmak » mektep medrese gormuş » kulceleşmek » avuc dolusu » ite ot ata et vermek » kokensiz » sureğenleşme » kaldırıma duşmek » zararlıcıkmak » guncel » şeylerden her biri tabaka » homoseksuel » gecmişzaman gorunumu » pazarlıkcı » bileğine kadar veya bileklerin » cimentolatmak » belirlenen durum » icki psikozu » erkec » susleyip puslemek » dadacı » buz » ucmak » secmecilik » gozu cıkmak » sozlendirici » aktualizm » kol boreği » surunceme » kilidi kureği olmamak » yakasıacılmadık » dokmek » curlatmak » sokmek » işi bir şeye vurmak » destan duzmek » yuksek perdeden konuşmak » allah rahmet eylesin » sutluce » okcesiz » aptal yerine koymak veya koyul » gozu bağlı » cirozluk » cerceveleme » bilim kolu morfoloji » horguc » beklenmediği umulmadığıveya c » muzebzep »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.