tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ısıracak it dişini gostermez » araf » korkudan cıldırmak » kuşsutunden başka her şey var » spekulâtor » tenezzul » gurultuye getirmek veya boğmak » muessir olmak » supurge darısı » tumen » mandepsiye basmak veya bastırm » derc » ust sınıf » altına etmek veya kacırmak » başkurt » balıkcılık » uflemek » ac gozlu » prusyalı » tenasupsuz » dalkavukca » cansız duşmek » harac » bir abam var atarım nerede ol » mururuzaman » cınlama » mutebeddil » uveymek » inmek » oturmek » aracılığıyla duymak değmek e » kotu kotu duşunmek » gorevlendirmek » zuht » hispanica » kopya etmek yapmak veya kopyas » yardımcı yardım eden veya ger » capullama » hasretini cekmek » ustu savurmak » rotuşcu » ihraz etmek veya eylemek » corten » bir elin sesi cıkmaz » ustelemek » pestile cevirmek » cok partili » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » acıağac » gotun gotun »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.