tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift » ciğnemek » cıban başvermek » rh » kendi kendini yemek veya kendi » guven oylaması » eğmecli » kıvanc » pabucunu dama atmak veya pabuc » tehaluf etmek » yalan yere yemin etmek » cıkmak » cav » cavlanma » golge » cokca » sutana » okuler » kabuk yonetim » keceli » calılandırma » iz » oda » acalya » oruluş » anasına avradına sovmek » cıplak » cobaniğnesi » bir orman ağacıcastanea sabva » yuzune kan gelmek » yukletilme » şerbetcilik » on teker » kanavice » munasip bulmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » cok hucreliler » gule gule » nukleer » gerilim olcumu » allah seni veya sizi inandırsı » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » docentlik » icermek » şukretmek » hippocastanum » girintili cıkıntılı » koşebent » kuremek » teşehhut miktarı »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.