tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parfumculuk » makascı » guvec » akıllıduşununceye kadar deli c » koşe rafı » evire cevire » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » bir catıaltında olmak veya bul » oğle » ozgunleşmek » duk » taclı » suslu uslûp » fena değil veya fena sayılmaz » kepce gibi » tedric » coraklık » alman papatyası » bolum » vazifesi mi » şişe » deniz ucağı » sıcan deliğine paha bicilmez o » yonetmen » derdini dokmek » koklenmek » yedi duvel » rontgen » cirişci canağı » odevli » cekmeli » altın tutsa toprak olur veya » acz icinde olmak » kotuye cekmek » kurt kocayınca cakallara kopek » lâkırdısımıolur » cerceveleme » suregelmek » dokuntulu » yaydığıgozle gorulen ışıma » mizaclı » bula bula bunu onu bir şeyi » ne mumkun » akcopleme » duşurmek » sul » son bulmak veya sona ermek » cokukluk » kalite cemberleri » tecavuz etmek »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.