tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başına gecirmek » ustune yok » diz cokmek » muhimmat » iceride olmak » korkulu ruya veya duş gormekte » bahceli » goruşulmek » duğun evi gibi » başaşağıduşmek » orakcılık » hoparlorlu » kır bekcisi » icinden gecmek » ağaclı » cok » genellikle orduda veya yatılıo » boceksavar » adam icine karışmak » deli gullâbicisi » cevrinti » ilginclik » gudum » işguzar » parca purcuk » bictirmek » heyecana duşurmek » cevre » yan cizgisi » borclanılma » er gec » vasatî sur at » inakcılık » ekmeğini cıkarmak » mal kapital » gozu yememek » oğur olmak » ırzına gecmek » basmak » gozlerinin ici gulmek » carklı » mukellef » baklava borek » hazzınıcıkarmak » ayağında donu yok fesleğen is » vido cekmek » alt ust etmek » cıtlatılmak » duşkun olmak » karikatur »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.