tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
saba ruzgârı » kupe » ekmeğine yağsurmek » vakitce » didik didik etmek veya olmak » merkezî yonetim » glâyol » tenasup » ağustos boceği » kapanmak ortulmek » cıvdırma » guzelce » calıfasulyesi » musadif » korelme » ruya » dublor » papaza kızıp oruc veya perhiz » icini bayıltmak veya kıymak » lâkırdıyıezip buzmek » cemaziyulevvelini bilmek » kabine cekilmek » cık cik cuk cuk » ebegumecigiller » gecim sıkıntısı » filistinli » buk » cermik » cokluk » mantıkca » ortadan kaldırılmasısiyaseti » şerefe veya şerefinize » acıklar livası » ateşli silâh » ardında yuz kopek havlamayan k » allah bahtından guldursun » nefsine duşkun » gocertmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » dutturu leylâ » goz kırpmadan » yuruk aksak » surmek » duşunulme » gumruklemek » duşuk » duz » selektor » di » alcılatma »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.