tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzelmek » ağır kacmak » gıc gic guc guc » gunduzlu » durum » sokulmek » obek » genel butce » unsuzunu gosterir » kanarya ciceği » on soz » kılukal » guc mevkide kalmak » rumlaşmak » dunya bir araya gelse » ticanî » farisî » yarayan celik disk » silip supurmek » kohneleşme » yazıya dokmek » değişkene gore hesaplanan sayı » gece işciliği » ozletmek » okul kacağı » tumselme » yukum » sukûnetli » soz cambazı » şansolye » ince » kok » camcak » olcumlemek » kucuk dalga » başakcı » ozlemli » acığa vurmak » muşebbeh » cemrenmek » curutulmek » asurca » yaya koprusu » mukellef » allah a emanet olun » pencelemek » sozluk birimi » butun butun » taşcıl » pekiştirme unlusu »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.