tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kin gutmek » yukunme » kacak » duzenli ordu » goc etmek veya eylemek » şoyle dursun » kadayıfcı » caşıt » roportaj » citlemek » yarım gun » yuz olcumu » curukcul » doşeme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ceşni » canaksı » cankurtaran canı » dizginleri ele vermek » enfarktus » suruklenmek » gostermek » iceriye duşmek » sırasına gore » alcılanmak » metal parca » pay cıkarmak » oğretim yardımcıları » ozensizlik » hırcınlaşma » kalsa veya kalırsa » tuberkuloz » cağanoz gibi » ortuşme » muşterek bahis » cirişgibi » sut kırı » isteğinde direnen kimse » almanlaştırma » buyukken daha kucuk duruma get » nefesi kesilmek daralmak veya » cıkmak » bir guzel » sinek ufak veya kucuk ama mid » ecza cantası » cimlenme » goz bebeği » muspet ilimler » bir calgı » anas acuta »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.