tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dumen » golge » doğaclamak » kaldırıma duşmek » kıyakcı » ispermecet » ilgi cekmek toplamak veya uyan » guvenlik gorevlisi » gutmek » hasbî gecmek » haclı » dallarınıkısaltmak » duşunuculuk » cekingenleşme » guvence vermek » surpriz yapmak » ufleyen alet » camca » oğretim » nadasa bırakmak veya nadasa ya » tez vakitte veya zamanda » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » kan dokmek » kucumen » uflemeli calgı » kosnuk » buyuk dalga » halay cekmek veya tepmek » kurtcul » kokleşme » iki eli kanda veya kızıl kanda » boylesine » harcamak » ceviriş » koreltme » gozunun onunde olmak » cabuk cabuk » soylenilmek » munasip gormek » gan gen kan ken » ciğnemeden ağız icinde evirip » oğreti » ağızsıl unlu » huzun cokmek veya icine bir hu » meyve receli » kırgız » kargın » selektor » tatlısu frengi » rafızî »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.