tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaburgalarıcıkmak veya sayılma » yukselti » cevre yolu » cozuk » karagoz » paraya duşkun » sut otugiller » borclanmak » odu kopmak veya patlamak » musaade » kupleği » eğilimli ortu » dedikodu etmek veya yapmak » yuğruk » bezi herkesin arşınına gore ve » cilemek » kucumsenme » bolme » muhimmat » ur » sokme » muslumanlaştırma » cakışmak » kacamak yol » hırvatca » al » nazikce » kan cekmek » fayans doşemek » humayun » topceker » ic acıcı » ısıtıp ısıtıp onune koymak » cırpmak » guluk » balıkcılık » orgu » eşbasınclı » yakut » şaka goturmemek » bağlama yapan veya satan kimse » kos kos » resimlerin sesli veya sessiz k » golgeli » acımlama » ruşvet almak » katıyurekli » tekere comak sokmak veya taşko » kızılcam » seksuel »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.