tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
galebe calmak » gorme » ote » kurdî » lâtifce » guney karamanı » bohca » dağkecisi » surekli cekiştirmek itmek ka » mil cekmek » gordurme » nukleon » girit kekiği » kulâh » bulunan bolum kafa ser » onemli » başka bir gune zamana erteley » boynu bukuk » kokleştirme » ve katımadde » âlemin ağzıtorba değil ki buze » yere gecmek » icsiz » carpmak » celik metre » kul rengi » tek cekirdekliler » omur boyunca » soğurme » elle tutulacak tarafıyanı kalm » illustrasyon » şoyle » eski pusku » kalifiye işci » i İ » birleştirerek bir varlığıyenid » burnu havada veya kaf dağında » tutun » uleş » undeşlik » oğuzca » bavyeralı » bize de mi lolo » arslanın adıcıkmış cakallar b » hoşgorurluk » kafadan gayri musellâh » icinden cıkmak » işaret yay ayrac » tevellut » yaydığıgozle gorulen ışıma »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.