tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakac » kavis cizmek » gercekleştirmek » kendini dev aynasında gormek » asal sayılar » oğurtu gelmek » doğaustuculuk » goz hakkı » boceklenmek » gozukme » curuk carık » ali nin kulâhınıveli ye veli » yon » paragoz » sucsuz » gunduz kulâhlı gece silâhlı » ele gune veya ele gune karşı » gosteren » hodukluk etmek » kesip veya kestirip atmak » acık yureklilik » ozon olcum » yalanıcıkmak » kohne » buk » cıkmak » futurist » kuşculuk » cekirge kuşu » amator » sokuntu » gunun adamı » cumle » yanlışcıkmak » erkek fatma veya ayşe » alt ust olmak » duşunulme » cetinleştirme » gosterme hakkı » elini kana bulamak veya bulaşt » cokturme havuzu » kazgıc » te » kececilik » fenaya cekmek » kırılıp bukulmek » bulunan bolum kafa ser » karaburcak » bin bir ayak bir ayak ustune » odemli »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.