tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu donesi » gercekleştirilmesi » kuflenmek » cıkarayazmak » boşcıkmamak » amcamla dayım hepsinden aldım » ic kapak » katıla katıla gulmek » guluncleşmek » eli acık » teselli etmek veya vermek » mustear » duğum vurmak » japon hurması » calılık » elden kacmak » sokulme » amak » cekme » gozu kaymak veya kacmak » sutsuz » kelebek ciceği » boksorluk » yaradan tanrı rab mevlâ » kaymakcı » yer yarılıp icine girmek veya » muharriş tırmalayan tahrişed » secmeli ders » yureklendirme » gecit resmi » yumurtayıcalkamak » değişme olayı tekâmul » gamaglobulin » ders gormek » duğumlenmek » c c » selâmunaleykum » mitralyoz » kamcılanış » ceşitleme » yarışcılık » guya » bicim » gunun adamı » bocekhane » anac » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hic değilse veya hic olmazsa » cileden cıkarmak » hareketli parca »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.