tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tecrubesizlik » gomme banyo » cıkıştırma » yeri goğu ben yarattım demek » gozenekli » onlemek » hodukleşme » sunnet duğunu » ağzının tadınıkacırmak » cozulmek » koruklemek » gulistan » ciğerimin koşesi » catal kuyruk » oz denetim » alka evli » cıkarma » gencleştirmek » suzum suzum » goze » akaclama » aman dedirtmek veya amana geti » gok kumu » cıkarmak » kara kara duşunmek » yoneltilmek » alt ust etmek » cıvmak » gozeneksiz » cubuklama » alcıtaşı » cifte atmak » care » bicimsiz » sağeliyle sol kulağınıgosterme » cipura » gorme » gerceklik » pişirgec » gulleci » başyemek başınıyemek » surekli » gureşilme » yan odeme » acık kahverengi » kopurtuş » şeşi beşgormek » ceyizli » camaşır deterjanı » ev sahibi mulk sahibi hani bu »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.