tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
merhem » goz banyosu » nemceker » koyluluk » am » ağacsı » delikli boncuk veya taş yerde » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » mutecaviz » yuzune gulmek » cizginmek » mantıkcılık » uzuntusuz » dil veya diller dokmek » cağacmak » ad cektirmek » yuzdurmek » şarapcı » mutebeddil » oz su » amerika uzumu » oğurtmek » cekmek » ilgi gostermek » girip cıkmak » golleme » keyif benim koy mehmet ağanın » derdi gunu » mumasil » mujdelenmek » aştaşınca kepceye paha olmaz » patırtıya veya gurultuye verme » cıngar kopmak » cevirmek » muhafazakâr » kacamak » bırakılmışkimse » cec » nez etmek » duz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » vakitce » durumlemek » taşcılık » cığırmak » guluş » mısır baklası » vermek » yukarı goğe doğru olan yanı » ozgulluk »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.