tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpmak » kusur etmek veya etmemek » kundeleme » cobanduduğu » adıcıkmışdokuza inmez sekize » yorungesine oturmak » sukûtîlik » cizmek » art damak unsuzu » guneşletmek » goturu pazarlık » su » muştehi » cağcıllaştırma » yonelme » yufka yurekli » turetici » yukletilmek » capanoğlu » suflorluk » tu » batakcı » musteşarlık » dikdortgensel » uzerine evlenmek » muş » dunya kelâmıetmek » kıbrıslı » eli dar veya eli darda olmak » goz atmak » celik gibi » cakır ayaz » luzumsuz gormek » sakıt » gunu gunune » yahudi pazarlığı » fırtına cıkmak » ettiği yanına kâr kalmak » oykunme » hatırından veya hatır ve hayal » muzik koşesi » cıkmak » gecer » yonetilme » ikbal duşkunu » ayak cekmek » dizleriini dovmek » yapısının işleyişinin ve geli » buyrukcu » tunemek »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.