tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cayır cayır yanmak deyiminin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
son bulmak veya sona ermek » dokumantasyon » zuğurtleşme » alcaltış » kalp akce » koşede bucakta kalmak » sureyazar » cırnık » yurekli » gecirmek » ağız acmak » flâşor » ureyiş » kocmak » cezaya carptırmak » iki gozu iki ceşme ağlamak » bulunan bolum kafa ser » deme veya değme gitsin » surum surum » diktatorluk etmek » cerceveleme » doğa otesi » uslûp » cıplak » film cekmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » sloven » bir ilcenin en buyuk yonetim g » catlama » kucuk hindistan cevizi » geciş » tanrı ya minnet duygusunu sunm » goğus » mavimtırak esmer renkte bir el » kolcak » cirişgibi » dort koşe » buyuk yemin etmek » duğum » dokumculuk » koklenmek » yuksuk » cevrili » dol » bin bir ayak bir ayak ustune » guldurmek » koşe minderi » iskeletli hayvan corallium rub » soz veya lâf duşmemek » tutunluk »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.