tdk sözlük TDK Sözlük

 

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı

cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cayır cayır yanmak deyiminin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cayır cayır yanmak deyiminin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cayır cayır yanmak deyiminin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgun » peynirli borek » onel » gumruklenme » umidini kesmek » nukte » meydan bir şeye veya kimseye k » buyuk » cumbuşlu » maltalı » kaldırım işcisi » coluk cocuk » cukur » genizden konuşmak veya cıkarma » surekli » ağac » cakışık » kafadan gayri musellâh » uzum kurusu » sarı cok sarı » hınc veya hıncını almak » munasebet » mektep medrese gormuş » allah veya allahım » duğumlemek » kitaba veya kitabına uydurmak » etiketcilik » kuyu acmak » oğretmen » kamcıkuyruk » guneşdoğmak » tesettur modası » omnibus » doğuşculuk » meydana cıkmak » endustri » amac dışı » rejisorluk » cicekcilik » facasıolmak » nadasa bırakmak veya nadasa ya » gâvur olusu gibi » acık yurekli » gravur » muşkulât cekmek » partoner » gozu dunyayıgormemek » donuk » iki cıplak bir hamama yakışır » iki yuzlu »

cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı hakkında da bilgi ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı nedir ve cayır_cayır_yanmak_deyiminin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.