tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » soz kaldırmamak » intac etmek » kucuk tansiyon » album » takdir etmek veya eylemek » capkın » kucuk dağlarıben yarattım deme » mulga » cıkar budak » demir tavında dovulur » harala gurele » sozunden cıkmamak » cakıldama » biciminde alınan onlem » citilenme » haddi mi veya haddine mi duşmu » cek » gecinmek » al el » tavan supurgesi » carcabuk » sulûk etmek » cekişmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » muzik koşesi » dokulmek » gobeklenme » gecimlik » ın in un un » mer iyet » zulum gormek » cadır ağırşağı » multezim » mek » tel cekmek » bolumlenmek » gonlu kırılmak » tutun » omurlu » yuzsuzleşme » dumenci » gorsel işitsel eğitim » ucayak » urum » jupiter » uvez » ors kemiği » verilen unvan » surek »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.