tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ataturkculuk » tukuruğunu yutmak » zarifce » ozumsemek » guneşgozluğu » camur deryası » guneşgunu » cırpmak » guneşe karşıişemek » ufurmek » guneşdoğmak » reasurans » govde gosterisi » guneşhayvancıkları » surekli cekiştirmek itmek ka » etci » cekememe » otobuscu » catılma » durbunun tersiyle bakmak » bir cicekle bahar veya yaz olm » fume » grev gozcusu » munavebe » kuf bağlamak veya tutmak » eteğindeki taşıdokmek » mundericat » caşıt » cebrî yuruyuş » bisikletci » bektaşî » istencli » kızağa cekmek » horozlar otmek » sozu ağzına tıkamak » entipuften » erekcilik » nitelikleri sonradan yitirmek » okul cocuğu » oturuk » iltimas etmek veya gecmek » aşık atmak veya aşık oynamak » mumin » sapcık » e e » kulucka donemi » gecmişi olmak » ordekgiller » oz dikeni » ince unlu »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.