tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuylenme » orneklik etmek » kasnakcı » cene yarıştırma » cıkışbelgesi » buzulmek » parfumeri » tumsek » olcumlemek » capacı » kıs kıs gulmek » vekilharclık » gozu kesmemek » cicek olmak » ackılı » suntırac » kofte » renk vermek veya rengini belli » kapanmak ortulmek » il » koyu duruma getirmek » temel civisi » onemsizce » kacta » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » sorulu gorunum » cokkunleşme » akşamustu » ulkesellik » rehavet cokmek veya basmak » secim yapmak » bolumlendirme » ciceklik » sonuc niteliğinde başka bir bi » hic » olmez oğlu » yatışma ozelliği olan yatıştı » felemenkli » gecerlilik » cunup » zebunkuş » ucurum » kılcıklı » kırkağac kavunu » kor ucuş » ayaklıkutuphane » suc yukleme » karım koylu » peklik cekmek » neşvunema bulmak »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.