tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirim » cope donmek » catal sakal » mehil muddeti » yumruk gostermek » memleketcilik » acık ciro » şimşek cakmak » penceli » tu » klorolcer » ne gozle bakmak » komuren » temeyyuz etmek » unsuzunu gosterir » mucadele » gor veya gorursun » tarla acmak » acıklamak » hanuman » ustune bir bardak soğuk su icm » akşamlar veya akşam şerifler h » cıkarım » guveniş » muge » yaşıyerde veya toprakta sayıla » gozunun onunde olmak » yuze gulmek » alavere dalavere yapmak veya c » grejuva » cicekli bitkiler » cedî » uckâğıtcı » calkalamak » dokmek » duldul » calımlanma » belediye encumeni » allah eksikliğini gostermesin » alaya cıkmak » husrana uğramak » calışma » dokumleme » yalancının evi yanmış kimse i » zulfaris » uste vermek » ortulme » acıktan para almak » tac beyit » kaypakca »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.