tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kosele suratlı » canavar duduğu » cağrı » gutmek » corbacı » cıvdırmak » faaliyete gecmek » mevlevîlik » yuzsuz » butun devletler » kok doğrayıcısı » gecen » ucu cengelli ağır demir arac » el surmemek » acık tohumlular » uslûpcu » ustun » ac ec » ağıtcılık » gozden uzak tutmak » istifci » tel kufluce » ust » ifrit kesilmek veya olmak » gundelikci » talih oyunu » yonetim gideri » yapma gubre » acık taşıt » ac » aşağıduşmek » bohcacılık » cıtlamak » cuha » cozulmek » duvenci » ozluk » cuka » sut cekmek » uykusu başına sıcramak » muco » yerleşim yerinden başka bir ye » duşundaş » corbaya donmek » okseye basmak » guzellik » tuysuz » cozuluş » cenesini bağlamak » keloğlan »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.