tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yıldırımla vurulmuşa donmek » uctu uctu » gubrelenme » at calındıktan sonra ahırın ka » cozulum » elinle ver ayağınla ara » keşkekci » gonul gezdirmek » humayun » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cıkartı » haraccı » sukûtîlik » gunec » elini ayağınıkesmek veya cekme » oğretim uyesi » tuyleri urpermek » gorum » tenceresi veya tencereleri kay » sunger avcısı » yapılan fıcıvb » belirtmek icin kullanılır » buzmek » hac » karalar bağlamak veya giymek » yarın obur gun » acık » secmesiz yemek » iskorbut » kalkan bocekleri » noron » esmayıustune sıcratmak » uzum kompostosu » cakar » dokmek » kadının fendi erkeği yendi » goruntu » korpe » şantor » gucu gucune yetmek veya yetmem » cotuk » sokum » golgelendirmek » tuh » sıfat fiil » kalafata cekmek » yaradan » gunsuler » genc » tenasul »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.