tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortulme » allah mubarek etsin » benliğinden cıkmak » toplumcu gercekcilik » imtizac » hopurtu » buğelek » himaye etmek » urolog » tedahul » suyu baştan veya başından kesm » carpıntılı » civitsiz » cırpıntı » secim yasağı » kabuğu dışına cıkmak » ne soyluyorsun » surup gitmek » tup » uyuz boceği » tumorleşme » haricten gazel okumak veya atm » kuskunu duşuk » kocan » kopuk » yuğruk » kopeğin ağzına kemik atmak » yuz yuze » calıştıran » durdu durdu turnayıgozunden » ic mimarlık » duzleşmek » icim » rolântide durmak veya calışmak » calım yemek » duyuustu » cabası savaşım » yoğunlukolcer » davul dengi dengine diye calar » dovdurulme » divance » guzlemek » muzminlik » zerdecal » carşaflama » culpan » murc » selâmete cıkmak » cabuk cabuk » bilimsel duşunce »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.