tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kafayıtutsulemek » kutletme » cullandırma » zehir sacmak » ustume iyilik sağlık ustune u » nufuz » girdisi cıktısı » âlemin ağzıtorba değil ki buze » pacasınıcekecek veya toplayaca » ciyleme » hazırlıklıolmak veya bulunmak » anadan yeni doğmuşa donmek vey » sur atli » mutevazin » muzekkere » goz evi » boğurtlenlik » mustakim » gercek dışı » ozerkleşme » gonlunu hoşetmek » soğulmek » gucendirici » taş » cengel ceneliler » guven oylaması » ağzınıaramak veya yoklamak » ceşnilenme » emek » yenidunya » boşa koysan dolmaz doluya koy » cektirmek » heple hic ilkesi » camuka » hırcınlaşmak » butunlenme » maz mez » muhafaza etmek veya edilmek » comlek kebabı » azrail e bir can borcu olmak v » sumsuk » gunaşırı » duruluş » kırc » capalı » uzun sivri kumes hayvanların » saat on bir bucuğu calmak » celik parca » un » kuyruklu yıldız cekirdeği »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.