tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozundurmek » kokulu cayır otu » cuda etmek » hint gergedanı » dokme » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » inceleyen bilim » buyukseme » olcusuz » cozulmek » cezayir menekşesi » utme » yururlukte bulunmak » orak boceği » gucumseme » gelişmişcanlı » olumu goze almak » roportor » dumeni kırmak » cilecilik » bayramîlik » yuceliş » civilemek » sırtcılık » sağlayan parca » veren madde » fetiş » yırtıkca » kahrından olmek » koşe tutmak » sandıkcılık » disiplin sucu » bobrek yağı » akcıl » kesip veya kestirip atmak » fulûs » allah rızasıicin » dudağınıveya dudaklarını ısırm » onemsiz » kabuğundan kinin cıkarılan bir » cek arabanıveya yalnız cek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » akım olcumu » şukreyleme » korku dağlarıbekler veya aşırı » istencci » ile beraber » sağakce » yuz yazmak » orselenme »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.