tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aklına duşmek » katgut » inec » kenarlık » calkı » ifrat tefritte kalmak veya bul » nez etmek » guneşbatmak » gec » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » ufak capta » olu » gibi şart niteliğinde olan bir » cubuk » horguc » pt » yem dokmek veya koymak » cemrenmek » kulube » af cıkarılmak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » kullemek » yapmaya yarar » kayac » karacalı » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » başıonunde » derc » sen sağ ben selâmet » bicki yurdu » olcum » sumuklu » yaygara koparmak veya yaygaray » tır » ağac kavunu » cevirim senaryosu » omca » ancuez » koşeye cekilmek » ozensizlik » acık ciro » nasır bağlamak veya tutmak » deli danalar gibi donmek » kırıntıkulte » yureği yanmak » nalca » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » kumeleme » ney uflemek veya ufurmek » caşıtlık »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.