tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
itibardan duşmek » taraca » purceklenmek » ceyizlemek » kucumseme » poliuretan » ucretlendirme » karikaturize » bol paca » puskurgec » yurutulme » olcum » kovuşturma acmak » coğu » calışmak » cok yavaşişyapan cevik olmaya » surucu » rustik » mucessem » oğur » ikiz unsuz » korpe » tutsu yapmak » kurtun » deniz gecişi » satranc takımı » dağveya dağları devirmek » hukmetmek » afrika cekirgesi » cuhadarlık » rufaîler karışır » cabalama kaptan ben gidemem » muptezel » gomulduruk » yureği pek » nuktedanlık » utangaclık » ote » bileğine kadar veya bileklerin » dulgerlik » muferrih » pecelenmek » indukleme » genel gorunum » danimarkalı » mektepten cıkan eşek marsuvan » serguzeştci » dil oğretimi » sanatcı » ust deri »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.