tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hilesi hurdasıyok » bolum » kanavice » gozu veya gozleri kararmak » oynakca » odev bilmek veya saymak » duzce » biskuvi » gerekcelendirme » ciğyemedim ki karnım ağrısın » pusur » koh basili » murekkep yalamış » unsuz ikizleşmesi » nufus yoğunluğu » police » korpe » suclu » flore » rumelili » kâğıtcılık » ayının kırk turkusu var kırkı » camgobeği » govdesiz » rolcu » cakmaklaşmak » ortu » tukurme » surc » gorelik bağıllık izafet rol » yuksunme » vizon kurk » guneşdil teorisi » mulga » alcalma » onleme » yuruk at yemini artırır » uzak doğu » şut cekmek » sozde » suzulme » İsa yıkusturdu muhammed i mem » calmac » glâyol » muşirlik » coğu gitti azıkaldı » guducu » alcacık dağlarıben yarattım de » mubarek » capaklanma »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.