tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevirmek » gufteci » koclanmak » yuklenmek » bitumlemek » taban duzeyi » pabuccu » he » imzayıbasmak veya cakmak » başıcatlamak » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ic etmek » ticanîlik » sacmalaşmak » ad cekmek » bicim almak » yapmak » kullanılan cihaz » ismi cıkmak » duvesimek » soylemek » konveyor » iskeletli hayvan corallium rub » tukuruğunu yutmak » ozellik » tervic etmek » harman cevirmek » frenk asması » tecavuz » baha bicmek » gocurtmek » cizgilik » sefalet cekmek » yuklem » olumsuz » kalbini calmak » cokca » pabucunu dama atmak veya pabuc » gozden kacırmak » biokutle » camurlaşmak » icine kapanmak veya icine ceki » yahudi baklası » cıngırdatma » duşkun » yalayıp gecmek » ciğerinin icini bilmek » uykusu acılmak veya dağılmak » sondurulmesine yardım eden kim » ileri gitmek veya varmak »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.