tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yumruk gostermek » canına duşkun » gulduru » kucuk bitkilere verilen ortak » muhendislik » copluk horozu » ferdiyetcilik » acem lâlesi » konferanscılık » vazgecirmek » duvenci » munasebetli » allah esirgesin veya saklasın » cergi » tel cekmek » cıkan » sofra veya sofrayı kaldırmak v » guveyi olmadık ama kapıdışınd » biciminde cıkan eser » allah seni veya sizi inandırsı » chamaeleon » buyuğumsu » cok şukur » civi kesmek » gozleme » orgu » muebbet » ciftci » cerceveletme » operator » cengel ceneliler » mudiriyet » kuru yuk » cakmaklık » hodukleşme » koyuvermek » sokel » pencudu » kuvoz » gunahıveya vebali boynuna » sınamak tecrube etmek » salıncakcı » cay evi » ahmağa yuz abdala soz vermeye » al bayrak veya sancak » ust insan » kalın musluk » olukcuk » burnunun dikine veya doğrusuna » zuppeleştirmek »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.