tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucukluk » başyarılır kırılır bork fes ic » kumelenme » oz denetim » keceleşmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » sarıcıyan » tahtadan yapılmışinsan veya ha » cicek bozuğu » su veya soz goturmez » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » goğus tahtası » m2 » bicem » capacullaştırma » umitleniş » kuşa benzemek veya donmek » etiketci » taban duzeyi » gozunun icine bakmak » altıkardeş » maymuna benzetmek cevirmek vey » cıtlama » tek ceneklilik » madde » deliye donmek » ici burkulmak veya ici sızlanm » hangi akla hizmet ediyor » bunyece » duğununde kalburla elekle su t » odemek » iki cenetli » inmek » yureği yarılmak » oksurtucu » surgulemek » kesip veya kestirip atmak » arabî » bekâr kalmak veya yaşamak » mujdelemek » civitsiz » gomulu » acmak » gepegenc » suz » gecilmek » soğumolcer » butun butun » koy ihtiyar heyeti » itilâfcılık »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.