tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğuz » yedi iklim dort bucak » mutercim » sah cekmek » tuk » gecmek » kopcalanmak » ruzgârlamak » cozuşmek » cırpıntılı » ceneksiz » uzengilemek » lâcka olmak » aracılığıyla duymak değmek e » zuğurtleşmek » cergeci » ceyrek » canlımuzik » şenlik ve eğlence donemi » gozu dunyayıgormemek » cizmeli » dokukluk » muşahit » yer demir gok bakır » tumel » aklınıbir şeyle bozmak » koylu corbası » gubre gazı » donebilecek bicimde yapılan şa » ruchan hakkı » ş » opturme » boduc » starta gecmek » yaprak boceği » mutevazin » slovak » okleme » isteri nobeti » ara cumle » madalya toreni » pur » benicincilik » allah son gurluğu versin » sırtına gecirmek » bolunuş » aktuel » kuflenme » yer ozekcilik » olme »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.