tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırsal bolge » akla ekle » surtuşturmek » kılıclama kacmak » catıklık » cakıl taşı » bıcak gibi kesmek » el acmak » eziyet cekmek » cevirmek » alufte » w » korkulu ruya veya duş gormekte » sevinc » zuğurtluk » uretmek zihnî yetiler oluştur » gozyaşı » olcu almak » tezhipci » olmayan bağımsız hur » eli ayağıtutmak veya tutmamak » tek kurekle mehtaba cıkmak » hamlac » sokun » yuzer » guneşlenmek » kul » gerekce » full time » kadastroya gecmek » cift atış » gozu dunyayıgormemek » allah allah » ust perdeden konuşmak » benzi ucmak » kafaya cıkmak » kenarlık » ateşci » kuskunluk » soylemek » kalcıncı » gun yapmak » kuru yuk gemisi » onunu kesmek » kurek kurek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » goğus cukuru » romen » kongolu » oylece »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.