tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deyip de gecmek » pacalık » icgudusel » kecilik etmek » kurumek » topluluğu » sabah ola hayır ola » on tureme » kecisağan » şahadet şerbetini icmek » onceleri » gecici madde » ust uste » odul almak » obur dunyayıboylamak » ettiren ozellik tınnet » kufeci » eli boşdonmek cevrilmek veya g » teşbih etmek veya yapmak » ici almamak » ic » duzenlenmek » ortuş » manipulâtor » onluk » iliğine veya iliklerine kadar » mış miş muş muş » cicek soğanı » olan kişilerin toplanıp toplum » duma » başıustunde yeri olmak » gorev » kurk » sa se » ust yapı » guce sarmak » muştak » dallarınıkısaltmak » tasallup » konuşma gucluğu » cağnak » oluşturduğu donme eğrim cevr » bahriye cifte tellisi » ga » seruvenci » sozun kısası » curuk » hangi biri » papaza kızıp oruc veya perhiz » curlatma »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.