tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
halk muziği » oda muziği » selâm cakmak » bucur » cığralık » deniz durmak veya duşmek » kucak acmak » catal kuyruk » gecilmemek » yuklem » saat ciceği » sarac » transit gecmek » govek » dort bucak » giderlerini tur ve ayrıntıları » cevza » duşukluk » lok » lokman hekimin ye dediği » vesveseye duşmek » dokmek » aylığa gecmek » erosculuk » arının yuvasına kazık veya cop » at pazarında eşek osurtmuyoruz » sırtustu » icre » yeri goğu tırmalamak » atsan atılmaz satsan satılmaz » turkolog » lisan » murebbiye » sokulmek » cebi para gormek » tozculuk » kesip bicmek » şehriye corbası » bolme işareti » yakıtcı » donuş » ozene bezene » cehreli » değer duşurumu » sacılmak » catışma » kopek dişi » gozunde şimşek cakmak » duzeltilme » ackıcı »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.