tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamam boceğigiller » ufuruk » mubaşir » muvellidulhumuza » kafasınıtaştan taşa carpmak » bicimlendirme » catallanmak » tahaşşut » guduk » yeme de yanında yat » natur » muruvvetli » gostermelik » civici » izahat vermek veya izahatta bu » uc beyaz » bir kızıbin kişi ister bir ki » başa cıkmak » runik » ceşnicilik » takat kalmamak veya kesilmek » guven ışığı » anus » kıl cadır » cumudiye » ağacsız » evc » cakılı » kaput gitmek veya olmak » musellim » golgelendirmek » sesci » dikkat cekmek veya dikkati cek » puruzlenmek » alcaklık » yureği parlamak » gork » umit » muzminleştirme » geceli » muhlet » ustunden başından akmak » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » ciy » bereket ki veya bereket versin » allah cezasınıvermesin veya al » hopurtulu » madagaskarlı » keci » yağcekmek veya yapmak »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.