tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzme » dallıgullu » diğer ceşitli hizmetlerin butu » cıkarmak » goze bilimi » alkışcılık » corap ormek » oğle yemeği » secici » yuz » ahlatın veya armudun iyisini d » usalize » oksitlenmeyen bir element kıs » partoner » acmak » kır gulu » kus » orselenme » cabuk kolay heyecanlanan kims » metal parca » genc » golgelik » acık kahverengi » evolusyon » ozgun » cirkefleşme » mustenit » on » yukunu tutmak » gucun » uslûplaştırmak » cinke » guzel » duğun hamamı » zıp diye cıkmak » cekiştirici » kundeye gelmek » bilimlerinin ortak adı riyazi » ağına duşurmek » ağlar gozden sahte sozden ken » avrupalı avrupa da yaşayan a » bromurlu » gunaşırı » inti » goz boyamak » icinde kaybolmak » ağackesen » duşman » odev bilgisi » ceperli »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.