tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koltukcu » cerezlik » koşe yazarı » tepegoz » cuceleşmek » suzgu » tarafından başkasına verilmesi » kulaclamak » msı msi » armatur » boşdonmek » komadan cıkmak » bıcık » uzak goruş » dernekci » gosteri » gunun adamı » lâcin » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » işin icinden cıkamamak » ustune evlenmek » kuafor » kaynatılmasıyla elde edilen ye » cınlama » yuzuk parmağı » vitellus » uslûplaştırmak » mutedavil » gonlu takılmak » onune getirilir » gozum veya gozumun nuru » cokertme » okce cene » kocan » oylesine » ne o » orman gulu » kopek uzumu » calımına gelmek veya getirmek » yureklenmek » nufuz ticareti » tadıgitmek veya kacmak » moto » cekmek » ahreti veya obur dunyayı boyla » doğum gunu » arac » corman » gozu tutmak » yufka yurekli »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.