tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cenk in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amerikan » melâmî » umit serpmek » icinde » mitral kapakcığı » ortunmek » eğitim arac ve gereclerinden d » tulum cıkmak » ciğnemek » ormek » yaltakcılık » markor » takipci » maoculuk » muphemlik » odunsuz » buyukce » cinleri başına toplanmak veya » surmek » keciye can kaygısı kasaba et » antep işi » bir tatlı » maskaraya cevirmek » ibadet de gizli kabahat de » gomlek değiştirmek » guneşletme » cenesini actırmak » opup başına koymak » cop tenekesi » tapan cekmek » kutuphaneci » gurlemek » bicim almak » yukselmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » dekartcı descartes in oğretis » ort ki olem » ordekgagası » atolye » gucenmek » yol gostermek » turuz otu » dipciklenme » lokma gozlu » olu dalga » capalatma » vazgecirmek » fondoten » iki el bir başicin » ustunluk derecesi »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.