tdk sözlük TDK Sözlük

 

cenk in eş anlamlısı

cenk in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cenk in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cenk in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cenk in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaycizer » sıcma » şekle sokmak veya koymak » surucu belgesi » film cevirmek » gecmek » muşahhas » losemi » cakıntı » goz acamamak » tufekhane » mutevellit » lisan » yârdan mıgecersin serden mi » alt ust olmak » dunya başına dar olmak veya ge » dort donmek » temizlikci » gostermek » coluk cocuğa karışmak » faulsuz » nuksetme » yukumlenmek » munafık » soğukca » muşterek » ıskaca » ter dokmek » dovizzede » tekaut maaşı » cevikleşme » mustefit olmak » doşetmek » bitki ortusu » kronikci » ovunce » ustun » sungersi » kapıbaca acık veya kilitli » yukac » kosele » pirinc » ciğnem » calımlanış » desinator » muziksever » duzenleme ve filme aktarma işi » kup » calgıcağanak » susleyici »

cenk_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cenk_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cenk_in_eş_anlamlısı nedir ve cenk_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.