tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşeyazmak » ağzınıacmak » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » korkunc » calışma » menekşe gulu » camca » papikci » puskulsuz » mahalle capkını » yuk » sulfitleme » allah versin » tersine cevirmek » sokmek » dağcileği » cocukcağız » ilâcsız » lisan » er gec » hayvan sınıfı haşere » nadasa bırakmak veya nadasa ya » meniskus » sonuc niteliğinde başka bir bi » işine bak » tahaccur etmek » dağıtım burosu » korkudan cıldırmak » surre alayı » olcum » seruvensiz » surtunup durmak » gondermek » aletler butunu » ucretlendirme » cemkiriş » formulleştirmek » gece gozu kor gozu » ciğlik etmek » başıacık » bahaîlik » suslendirmek » goz bağcı » yer yarılıp icine girmek veya » hol » yaşta kalmış kavat pabucu gib » kufelik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gonlu kırılmak » kusuşmek »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.