tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
juri » ust uste » acmak » yururcalar » toprak koleliği » duzeltici » muco » yuzukoyun » gunlu » civi » roportaj » kirli cıkın » ozlu soz » musevvit » cozum » fıstık camı » reflektor » donebilecek bicimde yapılan şa » kustum otu » celebice » gun donumu » kopeklemek » hafıza dağarcık » ceddine rahmet » cakıl cukul » cay kenarında kuyu kazmak » bırakılmışkimse » sulukcu » yağlıkcı » zayicesine bakmak » yaygın oğretim » gozler onune sermek » cim » yorgan carşafı » ağkepce » imdatcı » semiyoloji semiyotik » otorite sağlamak veya temin et » kuyruğu kapana kısılmak veya s » havaya pala veya kılıc sallama » turnagecidi » suzuntu » hatırlatmak » yukseklik » sovuşturmek » dunya evi » yorgunu yokuşa surmek » mucbir » sıcrayış » kepce »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.