tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cığırtma » bir el bir eli yıkar iki el b » puskurtuş » salâ vermek veya okumak » seyran etmek veya eylemek » curuk » lugat paralamak » gondermek » sus » pecelenmek » koşe » yurutulmesini ve bunlara dayan » nârına veya nâra yanmak » toplumcu gercekci » kirizma yapmak veya etmek » urkutmek » yukseliş » icine etmek » alacağıolsun » kapkac » soğuşluk » katolik » gocen » edilgen catı » tevatur » uzatmalıcavuş » doşemci » kulhanî » soven » ağaccılık » yolustu » besle kargayı oysun gozunu » ufuruk » coğu » dumen evi » sovuntu » veren silâhıbu hedefe doğrult » tekelluf » gozcu » supurtmek » icerikli » letce » yukseğe cıkmak » başınıcıkarmak » ciceğe kesmek » yapılmışince ve uzun şerit » uretmek » kafa cıkışı » gule gule » az gormek »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.