tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
orukleme » bolum » pacavra » cevre » malta eriği » mustesna » ay ey » dediğinden dışarı cıkmak » duzenleme işleri » camaşır suyu » yeri opmek » kılık kıyafeti duzmek » humanistleşme » t » olu gozu gibi » duşunce » nohut oda bakla sofa » gundeme almak » yureğine oturmak » ulku » bakımından bağlanarak soylenme » yureği ağzında » sivric » citilmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » bir cift » fırcacılık » imalâtcı » bocu » gibi cok yonlu hizmetleri en a » garc gurc » sor » uc budak » yuksekten bakmak » alcak ses » koşe penceresi » nârına veya nâra yanmak » kotuluk » gok gurlemesi » cıngırdama » suyundan yararlanılan cukur » argaclama » cancı » boyle » sabahın korunde » utcu » kahkahayıbasmak koparmak veya » canak ağızlı » patates koftesi » omur curutmek »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.