tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yemek » oz oğrenim » celim » lâzım gelmek veya olmak » suzgu » cepcevre » kostere » zayicesine bakmak » gesneriana » yuzunu gozunu acmak » kostumlu » kasetcilik » acınmak » daha da geliştirmek amacıyla b » catallaştırmak » dort dortluk » aramca » amplifikator » yukletme » corak » kulakcık » goresime » gun gune uymaz » toz » yuzde » balıkcıyaka » ucan top » yuzyıl » yuz vermemek » orumceklenmek » itham etmek veya ithamda bulun » girmesiyle cıkmasıbir olmak » civanım » gok gozlu » percinsiz » donuşlu catı » murebbiyelik » cırcır » teknik universite » kafasından gecirmek » ortunmek » cok yanlıveya yonlu » parcası » cabalayış » cepel » urumek » av ev » centmek » musmir » tavan supurgesi »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.