tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruşvetci » tırtıkcılık » pas acmak » hır cıkarmak » eğir koku » toren » alımlıcalımlı » girip cıkmak » gomuş » duğun » buyuk elci » barışgoruşolmak » kopru kurmak » ustubec » carşamba pazarına cevirmek » acıortay duzlemi » hesap acmak » yoğunlukolcer » soz ruşveti » başına taşduşmek veya yağmak » goze goz » toplu goruşme » yureği cız etmek veya cızlamak » on ad » şovalyelik » cezve surmek » ceper » kure » tutturmek » gobek odunu » esperantocu » aclıktan olmek » muessiriyet » iclendirme » gucun » oğutuluş » yuzunu kara cıkarmak » arabistik » gormemişlik » dilekce » derme catma » oksurmek » elden ne gelir » yontemi ile hazırlanan tabla » bağlantısız ulkeler » lokun » guluncleştirme » ucuşmak » docentlik » ve dağıtımınısağlamak amacıyla »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.