tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucendirme » nefes cekmek » kolelik duzeni » cıkarmak » hurriyetsizlik » cocukluğu tutmak » brahman » mutenekkir » cunun » sozel oğrenme » indirme bindirme » goturmek » dişgecirememek » burumcuk » kustahca » mars » ustume iyilik sağlık ustune u » nobetleşmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » turkuleşmek » muteveccihen » luks » ustune gitmek » anlıkcılık » goturmek » reduksiyon » goz banyosu » yuzustu bırakmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » tuylu dalak otu » acıcı » sozlukculuk » cile » cerez » cevirmek » cengel takmak » boke » cobanlık » unvanı » peluş » milletce » harac » sonucsuz » cimentolamak » cimentolatma » yer sıcanı » cevrik » yağlıkcı » buyuk sesli uyumu » dosya acmak veya hazırlamak »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.