tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nispet vermek veya yapmak » acmak » alt cene oynamak » ucgen » oğrenilmek » gucsunmek » cimdiklemek » hidr hidro » kandırıcı İnandırıcı » taşsurmek » dallarınıkısaltmak » borusu otmek » coban aldıbağa gitti kurt ald » ortulu » geceyi gunduze katmak » pirinc » gluten tutkalı » cumle kapısı » goruş » bir dokun bin ah işit dinle ka » kaşile goz gerisi soz » fare deliğe sığmamış bir de k » durtmek » puskulcuk » patlak goz » aktor » onu alınmak » muteessir » duzen acıklaması » butce yılı » cayırlatmak » yureği yanmak » odu bokuna karışmak » e mi » cıldırtmak » capkınlaşmak » acmacı » soz veya lâf işitmek » arık cekmek » cuz » cobantarağı » kacıntı » yuruyuşe gecmek » olcuşmek » ağızdan burun yakın kardeşten » calışmak yapmaya kalkışmak » doluya koydum almadı boşa koy » kozleme » danıştay » tikel onerme »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.