tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catma » yukluluk » ordek » şuphe kurdu » şirazesinden cıkmak » yaratık » cıkarma » cift direkli » rotatifci » denk duşmek » icine almak » suve » yanılgıya duşmek » gundeme almak » tuneklemek » bir abam var atarım nerede ol » guz donemi » gun yayı » eyleme gecmek » paraşut » oluşturduğu donme eğrim cevr » canak ağızlı » plâtonizm » gormek » dur durak veya dur dinlen dur » gucuk ay » satranccı » eşitci » cıkışbelgesi » ceşitlemek » nişanıatmak veya bozmak » vinc » karada olum yok » kantara cekmek veya vurmak » carpışmak » dosta duşmana karşı » toskurmek » fetus » cerceve anlaşma » kireclik » gecek » sut şekeri » kamburu cıkmak » cıngırakcılık » harclı » az gormek » zuppeleşmek » ceyizleme » zambiyalı » mulga »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.