tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elektrik ureteci » spinosum » fabrikatorluk » akumulâtor » beklenmediği umulmadığıveya c » gercekleşme » mercekten oluşan optik alet » da de ta te » guneğik » şuphelenmek » doğunme » macun kureği » urperme » bayramîlik » ihtimam etmek veya gostermek » mubarek ay » ikbali sonmek » canak yalamak » esrar cekmek » calılandırmak » gorulmek » sunnet » cirişcilik » kulkedisi » yuz cevirmek » almac » kuşgibi ucup gitmek » yakışık almak veya almamak » duzen » maydanozlu soğan » frenk uzumu » derisini yuzmek » ciceksimek » altınıustune getirmek » sunger cekmek » dovunmek » ortunmek » duzine » mineral » koprucu » haraclı » koylu » korkunc » cakıl kuşu » arkasıveya sırtı yere gelmemek » yere hızlıca surtulduğunde haf » kacınılmaz olan şey » rafa koymak veya kaldırmak » yeri goğu birbirine katmak » sergi acmak »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.