tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuvaca » sn » bicimdeki bolumler » hesap gunu » cap » karga yuruyuşu » anser » kazgıc » luksmetre » şefaatci » harekete gecirmek » gunluk guneşlik » leh » damak unsuzu » yarayan cevresi oluklu kucuk » cıngırdamak » arap sacıgibi » gormemezlikten gelmek » iz ac etmek » sırtcılık » gocelge » ağır arac » cetinleştirmek » yağışgostergesi » lenincilik » gravurculuk » halıdan yapılmışiki gozlu torb » cıkma » kultursuz » yenicerilik » yonerge direktif » papazkactı » nârına veya nâra yanmak » nahiye muduru » zuğurt tesellisi » bolivyalı » cağcıllık » can boğazdan gelir veya gecer » ciğeri veya yureği sızlamak » arışların arasından gecirmeye » pirinci cok su kaldırmamak vey » adamın iyisi alışverişte veya » ıslak sıcan » kirec sondurmek » rejisor » iz duşumlu » bolum » boncukcu » tekercalar » stand bay »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.