tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cur etsiz » yonelmeli » kor kandil » kuvvetolcer » gozeneksizlik » yeni dunya aslanı » veya metal bolum » parcalıbohca » oncul » duzenleşim » cilekcilik » gol başı » duşeylik » hurle » kacmak » yerleştirmek teşhir etmek » meyan koku » cırpışma » » cekmek » tufek » soz sırası » malikî » carpışmak » atlar tepişir arada eşekler e » kun » kuremek » taklip bi » pacavra » tup gecit » ceyizci » muşkulât cekmek » odleklik » yunanca » ust insan » ici kabul etmemek » oğretim » acık mektup » bol bulamac » kuflu » mahrec » dipsiz kile boşambar » tarihci » batıturkcesi » gorulmek » genc » cokca » boşluk » tezayut etmek » buzme »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.