tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yan urun » tutac » supruntucu » cekişme » ciftleştirme » olme eşeğim olme yaza yonca b » kopya etmek yapmak veya kopyas » cerceveletmek » yansıtan veya yansıyan » kukurtlenme » karikatur » arabasınıduze cıkarmak » solucan duşurucu » hoşgoru » vak anuvislik » arnavutluk » cukurlaşmak » bilmem hangi veya bilmem kac » yuksek » dan den tan ten » takipci » durbun » etrafında dort donmek » a dan z ye kadar » tavus tuyu » govdesiz » catal » uzgorur » elini kana bulamak veya bulaşt » bedcehre » torpulu » eğik cizgi » muzik » sondurulmesine yardım eden kim » gumburdeyiş » en » sağlık gorevlisi » diktatorluk etmek » kırıp gecirmek » gorunmek » cakıştırmak » mulevves » bıckınlaşmak » oğle » posteki saydırmak » divanımuhasebat » surtulmek » mucadele vermek » boşluk » yarayan kuru ince yaprak »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.