tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
malın gozu » ultimatom vermek » korelmek » uremi » ruping sistemi » carpılış » tunemek » gunahınıcekmek » potifur » bicimdeki bolumler » hafıza dağarcık » el » calımlıcalımlı » cobandeğneği » gumuşgrisi » puskurtme tabancası » kalbi carpmak » saptan oluşan ekin bicme aracı » ulûfe vermek veya dağıtmak » burnunun ucunu gormemek » bir tarafa bırakmak veya koyma » gok kır » kıvanc duymak » bıcak gibi kesmek » uretmek » guce sarmak » kiminin parası kiminin duası » itce » dayanc » olgunluk cağı » gonlu celinmek » cav » gin » triportor » alaturka bilen alaturka eser » kartezyen » keceleşmek » mururuzaman » cozumleme » ac acık kalmak » sıcak basmak veya bastırmak » kor satıcının kor alıcısıolur » talih oyunu » anasınıeşek kovalasın » dokuz ayın carşambasıbir araya » fume » ic barış » ici dayanmamak » tebeddulât » pabucu buyuğe okutmak »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.