tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ismi cıkmak » n » maketci » cocuk bilimi » komunikasyon » koşebent » ucuzlu » lektor » melul » hice saymak veya hice indirgem » suclama » mantıkcılık » kotuluk etmek veya yapmak » gozlemlemek » bicime sokmak veya bicim verme » kafesci » cekim » ibliscilik » cizginmek » guc beğenir » gelgec » yetki kanunu » cubuk odası » japon hurması » venuscarığı » tongaya basmak veya duşmek » sunnet olmak » cantalı » allah kavuştursun » kaclı » kacak gureşmek » hukum yemek » noel ağacı » cıngı » kok » ostaki » muhakeme yurutmek » gozden kaybetmek » camursuz » element kısaltmasıau » umitli » defol » okuzun altında buzağıaramak » nemceker » carşaflı » rekonstruksiyon » sun î solunum » kumandı » ağacıdibinden kesmek » havanın gozu yaşlı »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.