tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ntı nti ntu ntu » sırtustu yatmak » gonul avcısı » camaşırlık » ile beraber » sumek » cifte gitmek » yukseklik » selcuklu » ozellik başkalık fark » nufuz etmek » tuylenme » yon » şerc » halk yardakcılığı » an anevi » mubeyyiz » topuk calmak » devenin başıpapucu veya nalı » tel in etmek » goz gore gore » gosterişsiz » kuvvetini gosterir » luzumsuz » uc » gozu gibi sakınmak saklamak ve » super » gercekustucu » duzlemek » ters yuzu » iletişim aracları » koltukcu » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » catlamak » ici yanmak » cumle » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » kandırıcı İnandırıcı » geciştirmek » karalar bağlamak veya giymek » cekmek » sumkurtmek » dikilmişparca » full time » hint kestanesi » tavan supurgesi » ozdeş » goynuk » zararına kazanc sağlamak » reisulkuttap »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.