tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzunun akıile cıkmak » kavgaya girişmek veya tutuşmak » alt ust boreği » cadır uşağı » yureği yanık » butunletmek » koşe bucak kacmak » karnızil calmak » ulûfe vermek veya dağıtmak » başbaşa veya kafa kafaya verme » soylev » helvacıkoku » kur yapmak » bakla dokmek veya atmak » dovdurme » yuz surat davul derisi yuz sur » goruşulmek » coğunlukla » arka cıkmak » ihtilât etmek veya yapmak » ibrikci » kelle koltukta gezmek » sunnet etmek veya yapmak » yuzune bakmamak » gecersizleşme » zimmetine gecirmek » hint hurması » gozunu cıkarmak » yalanınıyakalamak veya tutmak » gunluk » cu » inmek » oz denetim » cepellenmek » ikindiustu » avrupalılaşmak » cav » İnebolu kutuğu » kulustur » kopurmek » ozur dilemek » teşbih etmek veya yapmak » kırıntıkulte » ic işleri » yonlu » zarar cekmek » el gun » calmak » portfoy » kok saplı »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.