tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceride-i resmiye ne zaman kuruldu tıklayınız. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kaşık atmak veya calmak » buyukluk satmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » mudevven » hak dini » sus icin » kıraclaşmak » ipi birinin eline gecmek » huve » duğumleme » yanardağbolgesi » buyuk gormek bilmek veya tutma » pulucluk » bulunan bolum kafa ser » konuk sanatcı » granul » bodur tavuk her gun veya her d » gozyaşıbezleri » z » sıcmak » ne hesaba gelmek ne de kantar » plâtoncu » goğus eti » opuşme » evic » ipcilik » teslim bayrağıcekmek » elektrik carpması » her tur gosteri yapmaya uygun » sunnî » utusu uzerinde » ver elini şu veya bu yer » inmek » cevreleyiş » ozene bezene » briketci » kulunu savurmak » sucukculuk » goğus hastalığı » calgı » tedhişcilik » gomme » vazgecmek » onculuk etmek » ve kanunlara uymaksızın cebir » bir koyundan iki post cıkmaz » ceper » sun î teneffus » koklemek » otmek »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.