tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu

ceride-i resmiye ne zaman kuruldu kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceride-i resmiye ne zaman kuruldu hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceride-i resmiye ne zaman kuruldu ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceride-i resmiye ne zaman kuruldu başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başına gecmek » kaynac taşı » ayakcı » calışmak yapmaya kalkışmak » yukseltmek » batakcı » mustefit » cupra » goturmek » fazla kacırmak » bulunan bolum kafa ser » bulbul gibi konuşmak veya okum » celmek » korkak bezirgan ne kâr eder ne » ilgecli » boluntu » iki dirhem bir cekirdek » cuceleşmek » onemseme » icin kullandıkları ozel olara » muslukcu » ataturkcu » ciğnemek » kısa cizgi » acıklama » tezevvuc etmek » calımlı » iyi kotu » acıolcum » ic » dolaylıtumlec » kotumser » aleyhe donmek » eline cabuk » yastağac » cocuk oyuncağı » okyanus cukuru » kulağına calınmak » hanya » cuhadarlık » geyik bocekleri » gormez » usteleme » yukunu tutmak » guluk » lvendula staechas » soz dağarcığı » yureği parlamak » başına işcıkarmak » ses seda kesilmek veya kalmama »

ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu hakkında da bilgi ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu nedir ve ceride-i_resmiye_ne_zaman_kuruldu kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.