tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeytan orumceği » bukmek » tokatcılık » corbacılık » duve » taban duzeyi » ic işleri » monsenyor » ciftleşme » hunerli » biri veya bir şey icin olumsuz » goz onunde » pay bicmek » bir cift sozu olmak » afiyet uzere olmak » ilgincleşmek » yuzde » dokmek » boluk » kopru yol » opucuk » uc parmaklı » armator » veche » orta cağfelsefesi » ımtırak » gecmek » soze atılmak » gul gibi gecinmek veya yaşamak » sozlukce » balıkcıl » luzumlu luzumsuz » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » carşafcılık » cokca » soğukca » tarikatcılık » gudum » kendine yedirememek veya onuru » kılıc oynatmak » gorevlendirmek » dol ayı » carpılan » hırtlambasıcıkmak » ustubec » catladın mı » yuksek perdeden konuşmak » organların her biri » ayağına veya ayaklarına kapanm » gorevli kişiler »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.