tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşurmek » incelenmesi muşahede » oğretilerin genel adı usculuk » gomuk » gazla » lâckalaşmak » ozgurleştirmek » ağır arac » mesele yok » gonyeleme » goz kulak olmak » lu » muzevirlik » sozde » goru » ısıracak it dişini gostermez » olum hak miras helâl » yaradan tanrı rab mevlâ » mutedeyyin » kayınco » kına ciceğigiller » ic ek » cin carpmak » suclandırmak » soz başı » kacak » elini kalbine veya vicdanına k » mozaikci » tulum cıkarmak » bahcecilik » yureği kaldırmamak » ucretlilik » cınlatmak » ma me » pacayıkaptırmak » tarafından arabacıicin armağan » cilingirlik » serdumen » temizlemek » oksiyur » citili » hakikatsiz cıkmak » ağzına bir şey veya bir cop ko » cizgi » gonlu takılmak » gubre » şupheye duşurmek » gorkemli » okselemek » maymun gozunu actı »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.