tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munafık » sozu acılmak » gozlu » acmaza getirmek veya duşurmek » kucukle kucuk buyukle buyuk o » gercekustucu » cocuk » genclik » cıngı » yuzsuz » ufuk cizgisi » yontem » donmek » buyuk terim » ileri veya one surmek » kanlıbıcaklı » kamanco » oğuz » mes uliyetsizlik » gullâbi » yuz olcumu » gazların toplanması belirli b » rek » komadan cıkmak » duze » ağzınıacmak » ziraatcı » gonenc » buyuk anne » maskaraya cevirmek » boğaya cekmek » adınıkirletmek veya lekelemek » cıngırdatma » konferanscılık » gumleme » doğmeci » ozdenlik » coksamak » allah ın belâsı » caldırmak » gosteri yuruyuşu » in hali » alt ust etmek » orucu » tur » alcak ses » mal mulk » husnuteveccuh » fiks monu » kadir gecesi doğmuş »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.