tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
makinelerin ağırlığına dayanab » yuzune gulmek » cucu » işitmezliğe getirmek veya işit » cıkıntılı » soydur ceker boktur kokar » yedi duvelle barışık » dovmek » demir uzerinde » gereklerine uyacak duruma soka » bulgarca » tukurme » boluşme » kullu su » omur torpusu » berat kandili » tok gozluluk » hunerli » oğretici » sutsuzluk » cevrelenmek » bir fincan veya bir acı kahven » dar unlu » yuzune bakılmaz » fotoğrafcılık » cekirdek kahve » uste vermek » yukunu cekmek » sureğenleşme » yağlımuşteri » zubde » sozu acılmak » gunlu » gozetmen » gozlerini veya gozunu oymak » hukumler ve izlenecek yollar » efendime soyleyeyim » deke duşmek » arefe gunu » mandagozu » boşluk » duğum noktası » gollemek » gozunu oymak » defibrator » gozlukculuk » acemce » kimus » f f » pejmurde »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.