tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goynumek » cember kayık » şekle sokmak veya koymak » sunger gibi » inmek » kul tablası » mes ul olmak » acıolcer » kacamak » koyleştirmek » goruşayrılığı » sozcuk turu » cıldırmak » her yiğidin gonlunde bir aslan » cit » soz gelmek » dışbukey » acış » gonul kimi severse guzel odur » kapuşon » gedik acmak » burnu havada veya kaf dağında » rezede ciceği » a e » gucleşme » cucukleşmek » ardınıalmak veya getirmek » buro » gercekleştirilme » olmez » işbirinden bitmek » koaptor » gundeme almak » oz saygı » kustahca » cicer arietinum » tepe acısı » uşuntu kopekler mandayıparalar » canıyurekten » taşkıran ciceği » kem gozle bakmak » tumler » ozgulluk » acık fikirli » gozleri cakmak cakmak olmak » citilemek » odemek » işguzarlık etmek » uclu » purcek »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.