tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aşcıbaltası » bilgic » gun » harac yemek veya almak » oltaya duşmek » tukenmez » yurekli » tıraşbıcağı » kızamıkcık » gece silâhlıgunduz kulâhlı » kalbura donmek » yıl donumu » mutefekkir » bolungu » duzenleyen ve genel olarak ilg » yuzunden akmak » etliye sutluye karışmamak » hint yağıağacı » alt alta ust uste » potasyum sulfur » acmazlık » soyleşme » cakmak taşı » icine cekmek » lektor » ne care » sozcuk vurgusu » copcatanlık » cıkıntılarıolan organ » başcevirtmek » kokten dincilik » elektrikci » mechul » dokmek » ara cumle » suregelme » tecrube etmek » yoğurtcu » penceli » tumcemsi » icindeki en kucuk birlik » cılbır » gecici » moto » uğur ola veya uğurlar olsun » kostekli » yaylar uzerinde hareket etmek » murt olmak » icat cıkarmak » catışık »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.