tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciriş » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » buyuk sozume tovbe » beklenmediği umulmadığıveya c » coğalış » akağac » muemmen » dort goz » sulbunden gelmek » davranış misal » iciriş » kustahlık » karşıtı » gunaydın » tepegoz » gecer akce » canis lupus » gun » snack bar » viola tricolor » konduit » kupe ciceği » mulâhaza » celmek » mektep cocuğu » şeref tribunu » malikîlik » tanzimatcı » oğurleşme » otmek » ul » ezik buzuk » horoz olur gozu coplukte kalı » yenene icilene bakılmamak » suruşturme » vay anam vay anasını veya va » rum » ağacsı » muellif » metal parca » uflec » mandallı uzerinde mandal bulu » soğuş » fiil cekimi » gumrah » gondertme » muhafız olma durumu » mektep cocuğu » patlak goz » kumeli »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.