tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cirkinseme » ağız acmamak » değiştirmemek veya yanılmamak » ne bicim » kalmak » murekkepleme » tonlu unsuz » ciğrenkcilik » ciziktirmek » gorum » kafayıcekmek » sulu gozlu » bal ozuluk » zulum » davranmak saygıgostermek soz » calgılı » koclanma » cekem » luks » ocakcı » şolen cekmek » capulacı » olcu almak » akıl var yakın var veya akıl » cizgileşme » temettu hissesi » cin gulu » tuvit » odemek » pırpıtcı » govde gosterisi » ucretli » oyun cıkarmak » gok ekseni » ağzına veya diline kira isteme » ic işleri » guney » klorurleştirme » bîcarelik » catırtılı » mumteni » tekcilik » oldubittiye veya olupbittiye g » duşuncesini acmak » cekirdek kahve » duşunce » dunur gezmek » mudur muavini » ağırlık basmak veya cokmek » gunluk »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.