tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taksit odemek veya taksit verm » kucuk abdest » dostluk başka alışverişbaşka » cakmaksız » cuk » yuklenmek » zumre » teselsul etmek » surme mantarıgiller » lugat paralamak » goz goz » o gun bugundur » olum » surgune gondermek » işin kotusu veya fenası » tentur » el acmak » tuccarlaşmak » soven » kusuf » atmak muracaat etmek » azerbaycanlı » cığalanmak » mubarek » it urur kervan yurur » cimento » acıolcer » an anesiz » kraca » tozculuk » dunya varmış » resulmal » camurluk » amatorluk » iki rahmetten veya iyilikten b » kacırmak » yuruk semaî » ulfet » kacmak » plâtonculuk » analizor » teptim kece oldu sivrilttim k » kıpcakca » sonucunda ortaya cıkan ustun y » buzlar cozulmek » boluk » cok yıllık » eski defterleri karıştırmak ve » supruntu » vergi kacağı »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.