tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokezlemek » kunye » guneşlemek » gorenekli » cağlayış » komşuda pişer bize de duşer » onunu ardınıduşunmemek » gonlu bol » hur teşebbus » cıraklık » gosterişe kacmak » teamul hukuku » mana cıkmak » soyutculuk » goğus » ucuncu » dumanıdoğru cıksın » acık kapısiyaseti » dili ensesinden cekilsin » vak a » catma » pursıhhat » deneyustu » sucluluk duygusu » fenaya cekmek » başınıdondurmek » calgısız » ma me » hesap cıkarmak » golfcu » catlatmak » ozel mulkiyet » cizim » huzunlendirmek » ordovr tabağı » boykotculuk » neptunyum » kırbaclama » tuplu » topluluğu » yemin icmek » kohnemek » yuzunden akmak » hoşgoru » kokleştiriş » suyundan yararlanılan cukur » lâmadan oluşmuş arasına yerle » duzeltme » ozlu » belini doğrultmak veya doğrult »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.