tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yakıtcı » lâf soyledi bal kabağı » musait » he » ucuşma » taannut » hint yağıağacı » dunya gozune zindan olmak goru » regaip gecesi » boğazıacılmak » yer gecidi » garazıveya garezi olmak » gunahına girmek veya gunahınıa » muşteki » cekirdeksiz » ebegumecigiller » ciftlik » garip kuşun yuvasınıallah yapa » oğurtme » harc » iki cami arasında kalmışbeynam » istavroz cıkarmak » kukumav gibi duşunup durmak » cekme demir » mustakim » tel kufluce » kendine gel » soylem » buyukken daha kucuk duruma get » ihtilâc » gulme » gencleşme » tuketme » ceşnileme » birimler boluğu » surgun » durumuna duşmek » kopurtmek » merkezkac kuvvet » kuştuyu » allah korusun veya saklasın » horguclu » arafat » kufretmek » gunluk » maslahatguzarlık » lâcka etmek » trabzon hurması » cokuntu » goğus hastalığı »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.