tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corba » mustakim » ozgur » allah veya allahım » buyuk terim » ceki duzen » eğilimli ortu » giderlerini tur ve ayrıntıları » busbutun ortadan kaldırmak ici » eziyet cekmek » nc » muteessif » iclenmek » inmek » cıtlama » seyreyle gumburtuyu » centik acmak » santim kacırmamak » kalıba dokmek » taze ot gormuşeşek gibi » bicimine getirmek » epikurculuk » citlembik » satın alınan erkek kul esir » dile veya dillere destan » caygiller » gomleğinden veya gomlekten gec » yurutme » donme » bunye » muptelâ olmak » ustelik » cevreleyiş » imzayıbasmak veya cakmak » ucuc boceği » suhunet » bir eli yağda bir eli balda ol » sozcuk hazinesi » acıolcer » işi bir şeye vurmak » mustekreh » acmak » giritli » fiske fiske kabarmak veya olma » cekişe cekişe pazarlık etmek » daha bircok şeylerin yapımında » kumes » ot » gercekustuculuk » kafayıyere vurmak »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.