tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catışmak » portleme » gobel » borc yemek » zuğurtleme » pasor » cubukcu » kullanılır » urfa cıbanı » karnından konuşmak veya soylem » bukuntu » kuluckaya oturmak veya yatmak » herkesin arşınına gore bez ver » urkuş » kubbealtı » sırt cevirmek cevirmemek » dipciklenmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ortuş » bucak bucak kacmak » iyiye iyi kotuye kotu demek » coğullaştırmak » organların her biri » teamul hukuku » hareket » hicci » sun » ciğnenmek » kirizma yapmak veya etmek » har gur » ıtriyatcı » atasozu » coğur » hazar » ithalâtcılık » kumandı » durumuna duşmek » imalâtcılık » okseme » futursuz » oğretmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » boluk » granulit » olcut » uşengenlik » tıkaclanma » cok uluslu » musvedde » cabalamak »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.