tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cabuk kolay heyecanlanan kims » yururcalar » soyletmek » cole donmek » buddhizm » namunasip » yazı » yonetilme » orgut kurmak » kalın musluk » buyutmek » hucumbot » allah taksimi » arasında den başka anlamıyl » ciğciğyemek » cıkmalıtamlama » surcturme » yonelik » goruşulmek » eski koye yeni âdet » hur » yer bakır gok demir » murettep » ulac » lık lik luk luk » odemek zorunda olduklarıucreti » ben hancı sen yolcu oldukca » duz » gozu bağlıolmak » ici cekmek » cadır catı » basma alım satımı » sarılgan govde » kuyruklu yıldız cekirdeği » calkanmak » allah a bin şukur » yufka boreği » muzipce » gurbetcilik » cıkış » topcu » gonul darlığı » gol başı » mış miş muş muş » matematikci » doner sermaye » eli acık » acıkcası » salt coğunluk » gulucuk »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.