tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gumuşleme » kendini toparlamak veya toplam » ter dokmek » kupe donmek » duzenlemek » nuh nebiden kalma » cağlayan » surgulenmek » bukun » kredisi duşmek » hırvatca » keli koru toplamak » gecmeli » goz onune getirmek » yapılan yığın » kopek soğanı » icini kemirmek » donuşturulmek » caktırılmak » ilâcsız » şofor » tereddut etmek » kumbet » alt ust etmek » kılıclı » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » aşcı » oğur » hoşduruma gelmek » yabana soylemek » ust yapı » yapay bobrek » oykucu » acıkta kalmak veya olmak » cuha ciceğigiller » kucuk bitkilere verilen ortak » musamaha » acısal » gumuşrengi » numayişci » icinde » surcmek » verilen liste » gecgec » geckin » yetenekli kimse » orta doğu » yurek carpıntısı » gorevlendirilmek » yuzey şekilleri »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.