tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
granul » rontgenlemek » yanına bırakmamak veya komamak » minor » kacınılmaz olan şey » bir koşeye koymak » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » ortaya dokmek » cağrışımsız » secilme » sure daha surdurmek » ofkesiz » ozek doku » carıkcı » kullanılır » gorguculuk » cennete cevirmek » surgun » ordurmek » gencleştirilmek » muhtac olmak » ozbek pilâvı » lenguistik » hurluk » krepdoşin » kosnulluk » cınarımsı » potlac » vızvız boceği » gonderme belgesi » ciceklenmesine dolayısıyla me » elde avucta bir şey kalmamak » casar » birbirine surtunmek » ceddine lânet veya yedi ceddin » icine kurt duşmek » onlemek » fıcıcı » cakşır » cağrıştırmak » bağlanmışkıl veya kıla benzer » popularite kazanmak » sakalım yok ki sozum dinlensin » baccı » ozelleştirilmiş genellikle di » ic ses duşmesi » bir gozeliler » ittihatcı » guvelenme » alumina »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.