tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ve bu koldan olan kimse » cifte gitmek » amerikan salatası » tuyleri urpermek » maymun gozunu actı » cıkmak » cizinti » acık duşme » yarım elmanın yarısıo yarısıb » sinus » yoluyla bir yapının her yanını » ziyanıyok » ciğtoprak » ic cokgen » beleşveya bahşiş atın dişine v » etiketcilik » tek acıklık bulunan ocak » ruzgâr gulu » ta te » pusur » gorunuş » goknar » ciftcilik » sultanîhuzzam » cepheden hucuma gecmek » bahce kekiği » cıt » orgutlu » kavlıc » kumeleniş » beli acılmak » elini surmemek » cığırma » kancılarya » imbikten cekmek » goz pencere » gule gule » rayic » cıkarmak » turkuaz yeşili » kalkışa gecmek » goruşsahibi » borcunu kapatmak veya borctan » luks baskı » cozmek » secki » tuzlayayım da kokmayasın veya » teberruz ettirmek » calışma dolabı » teverrum »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.