tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muştehi » govdesizlik » goz kamaştırmak » haraccı » uretme » soz yazarı » bolumlendirme » okuzun altında buzağıaramak » seylân taşı » cevrimli » ayağınısurumek » orgutsel » cekirdekli » konargocer » tepesi veya beyni atmak » lufere cıkmak » unsuz turemesi » tepesinden veya başından kayna » b b » tutmek » antep işi » sansur » erdiğine erer ermediğine taşa » analizor » dumen yapmak » soylemek » vurgun veya vurgunu vurmak » parmaklarınıbirlikte yemek » tahammulsuzluk » tavan supurgesi » tesirini gostermek » gungormuş » catal ses » camurdan cekip cıkarmak » cıkmaz » uskure » avunc » koy odası » hayvan derisi » cedik » karga duleği » copurluk » guclendirilme » konnektor pensi » tepeli kostebek » dili pabuc kadar » yureğinden gecmek » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » super » lop »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.