tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yanılgıya duşmek » ncı nci ncu ncu » cakıl taşı » akcıllık » gobelek » dokukluk » cizgi » pek cok » aşağıyukarıyurumek » tohmetli » corbacı » cekirge şalvar » gumrahlık » mumsondu » gotlar » tunc » tatsızlık cıkarmak » cek » cayırsız » carka vermek veya carka cektir » yontemsizlik » ucuk » ayağıveya ayakları suya ermek » akaclama » caldırılmak » bicme » gonlu kalmak » gorumcelik yapmak veya etmek » durtmek » mefhum nosyon » muşkul » ust insan » işsozleşmesi » yakışıksız kacmak » turk » ustune yuklenmek » humanistleşme » yan gozle veya yan gozle bakma » muhur basmak » dişdamak unsuzu » ezinc » başına tac etmek » cifte kıskac » murekkep » cavdar ekmeği » alcak » dumen » lâfcı » cıkış » hungurtu »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.