tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
usanc » cercevelenme » gecmek » kepce » yeniceri ağası » uc boyutlu » pasor » gozluklu yılan » grek » protezi » guneştekeri » kor » dallarından her biri » gureşme » editorluk » ust uste » neyce » k k » hint tavuğu » buzulmek » cin carpmak » guzey » karaağac » odunlemek » cıkmak » bir yerde kullanılan bir yere » tuvaletci » kamyonetcilik » gon » susmek » cubbeli » kavis cizmek » ozel mulkiyet » başsavcıolma durumu » temerkuz etmek » guneşletme » gozleri fal taşıgibi acılmak » ustun » akompanyator » bolumsel » kirecli » varidatcı » can borcunu odemek » atom reaktoru » huyu huyuna suyu suyuna uygun » baryum sulfat » dert edinmek veya etmek » cakıllık » cıkıştırmak » doşemeci »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.