tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kafayıcekmek » parıltı » işguc sahibi » kavga cıkmak » gozu olmak » cusse » dumeni eğri » dozunu kacırmak veya dozu kacm » ısıolcer » doviz kacırmak » mahfazasıolan » capraz » gecmişi olmak » az bucuk » ciftcilik » yoğunlukolcer » yureği cız etmek veya cızlamak » ovunduruculuk » muhurletmek » giysi » guluncleşmek » curuksuz » somurgeleşmek » lutfetmek » rebiyulevvel » gunlemek » kucuk unlu uyumu » erkekcil » dunden olmuş » ısıolcumu » toparlakca » once can sonra canan » tenasupsuz » pes perdeden konuşmak » cocuk işi » fındıkcı » ateşine veya nârına yanmak » alcalış » başıbelâya girmek veya uğramak » danalar gibi bağırmak veya boğ » cıtcıtlamak » tumler acı » ettiğini bulmak veya cekmek » nufuz ticareti » sulfurik » atlangıc » ciğnemek » usdudak » avşar » gonenc »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.