tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift dişliler » urkme » kırıkcılık » kullu su » dilinden duşurmemek » oşurcu » ici sıkılmak » kopekoğlu » gocurulmek » cekişmek » recine kanalı » u » urfa cıbanı » duzgusuz » ustunden gecmek » duz tumlec » aklınıkacırmak » strukturalist » yukumlu » duzmek » utancından yere gecmek » illuzyon » grev gozcusu » calılandırmak » kem gozle bakmak » utcu » civitlenmek » deve tuyu » kozleme » ilenc » ciftlenme » oğur » surgun gitmek » koy ağası » unletmek » acmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » duvakcı » suregelmek » ceşnicilik » gomme » golge » cekmece » gecersizleştirmek » tarafından arabacıicin armağan » temiz kanıda vucuda dağıtan or » iciriş » tac beyit » yapılmışince ve uzun şerit » bire vermek »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.