tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yere yonelim » sonuc niteliğinde başka bir bi » donmek » ayrılmışalan » tohmetli » hut » ağız tutunu » unite » cenevizli » kâğıdından değişik olanınıbulm » dar kacmak » kılıfcı » altta yok ustte yok » tezevvuc etmek » yola cıkmak » okuzgozu » sırtınıdayamak veya vermek » puturlenme » vekilharclık » harekete gecmek » carkıt » kacmak » nefsi mudafaa » incelenmesi muşahede » muteessir » abdestinden şuphesi olmamak » pence atmak » sessiz yuruyuş » formul » nacar kalmak » surumek » borclanma » kazdığıcukura veya kuyuya kend » yandan carklı » gosterici yardımıyla karanlık » hurc » arac » cağatayca » korler mahallesinde ayna satma » corba » mirascı » ozenli » yerden goğe kadar » ulke » gozu keskin » tebellur » cifter cifter » pence vurmak » karadeniz de gemilerin mi batt » şefaatcilik »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.