tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başdondurucu » gunlerden bir gun » sel gibi akmak » bir nesneye kece gecirmek » durdurmak » işbolumu » kosele taşı » cenaze toreni » ağzıacık » puren » temerrut etmek » tervic » yontem » haclılar » direnc » catıkirişi » patlakca » goz bağcılık » sut corbası » gercekustucu » maniheizm » elimi sallasam ellisi başımıs » tecahul » burgac » ozgur » yonetim » keci » cise » pala cekmek » ağzına veya onune bir kemik at » engel cıkarmak » eğen » keci yolu » siper guneşlik » tuketmek » mek » ayağında donu yok fesleğen is » ağackakan » tersine cevirmek » fesatcı » cıkarcılık » kusku » gozu onunde » iyi yurekli » ekmeden bicilmez » kacurga » buk » sutsuz » onleyici » nefesi kesilmek daralmak veya »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.