tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
murtesem » kaynac » konuşma gucluğu » kundak sokmak veya koymak » moskof camı » cift dişliler » cıkmak » yuceltilme » kuremsi » kacık » kaşıkcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » dilinin cezasınıveya belâsını » hilâfetcilik » mutehassıslık » har gur » posteki » ca ce » domivole » murtet » kulhanî » gozu donmek » cayırlaşmak » elden ne gelir » etanol etil alkol » karaburcak » yurek ağrısı » balıkcıduğumu » gokyolu » in » lâfınıveya lâfınızı balla kest » yurutmek » aslan » cıtırdatış » on ek » burunmek » kume bulut » anayasacı anayasayısavunan an » başyonetmen » yuzune gozune bulaştırmak » at gozluğu » cayırlaşma » tepeli bulbul » butunsellik » w w » sulfamit » cukurluk » kapalıtribun » istizan etmek veya eylemek » donme dolap »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.