tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mihnet cekmek » kalkmasıyla eski bicimini alab » sıcakca » acmak » cok gelmek » hatırından veya hatır ve hayal » gonul almak veya gonlunu almak » cirkinlik » ozendirmek » obek » mutedair » ucleme » keci » cembersel bolge » gelecekcilik » duduklu » değnekcilik » şaklaban » goz nuru » meram anlatmak veya meramınıan » oluşturduğu demet » cırpınmak » ac susuz kalmak » kancılarya » kooperatifci » yaradan tanrı rab mevlâ » cuvallama » cift kişilik » hukumdarlık » capkınlaşma » kıblenuma » lule taşı » orgutsuzluk » murekkep balığı » aralarından kara kedi gecmek v » duğmesiz » deniz otobusu » berat gecesi » arac » kocu » donuna yapmak veya doldurmak » okce » cayırlı » meşru mudafaa » lâckalık » hayır gormemek » yuzleme » birinci cağ » katır tepmişe donmek » cecen »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.