tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her biri mesame » kuafor » mutecaviz » hot demek » pahaya cıkmak » gonlu bol » su goturur yeri olmamak » huyu huyuna suyu suyuna uygun » indukleme makinesi » arıkcı » yısa beraber » fuzen » ca ce ca ce » semturreis » kirec cimento gibi şeyleri su » okka cekmek » cıkışbelgesi » terakum etmek » gondertmek » alcak gonullu » uygurca » guzel » ve burada gorevli kimselerin t » kamu yonetimi » aşcıbaltası » eşeği duğune cağırmışlar ya » zengin arabasınıdağdan aşırır » gumuşletme » ortunmek » kucuk gezegen » fevc » guven » odunsuz » tefekkur » micel » smacor » takunyasıolan » cevabıdikmek veya dayamak yap » aktualizm » okuzluk » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » şoyle bir » insan musveddesi » cırpıcı » ortaklaşa alışkanlıkların tut » encumen » odleklik » corten » failimechul » tilkinin donup dolaşıp geleceğ »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.