tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
artistce » yureği geniş » selâm para kelâm para » lisanımunasip » makara cekmek » gecmek » cevre » sudan tavuğu » deme » yuz bulunca astar istemek » somurmek » meyve receli » gonul rızası » sunnetlemek » ozurlu » hesaba katılmak veya katılmama » gucuk » ahbaplığa dokmek » kuresel ucgen » cizmeli » korkusuz iyi dovuşen kendine » cek » uyelik aidatı » sut dişi » sur atlenmek » konservator » unlenme » kapakcık » cuz » goğuslemek » sendikacılık yapan kimse » yonelim » gozu bağlı » cevrileme » kacış » şeritcilik » cizgi olcek » kooperatifcilik » ustune başına etmek » yontemli » tagallup » cinkograf » alcacık dağlarıben yarattım de » eli ayağıduzgun » acmaza getirmek veya duşurmek » midesi almamak kaldırmamak ka » bayrakcı » guneşbatmak » faca » sacalama »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.