tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceriham sözlük anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rusup » envaiceşit » slavistik » ric at » şuphelendirme » cobandağarcığı » kulâhımsı » carliston » şaka goturmemek » ust cene » gormemişlik » yuz yuze gelmek » bircoğunu o metalin yuzeyine y » minder curutmek » başustunde tutmak » bicim almak » cetrefil » calkatma » tanzanyalı » benden soylemesi » monitor » ahıra cekmek » ciftlenmek » andac » muteharrik » amber ciceği » alcalma » soylemek » hakikî » gayya » mehtaba cıkmak » cakozlama » kullanılırdı » orukleme » ayağıuzengide » satranc vezni » duz » cıra dibine ışık vermek » kucumseyiş » felekten bir gun veya gece cal » sebze corbası » cağrışımsız » marpuc » adamına duşmek » turkulemek » turancılık » domivole » boynunu bukmek » temessul » her telden calmak »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.