tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canısağolsun » naldoken » teeyyut » hukumsuz » i » bereketli ola veya olsun » kacmak » yureğini acmak » purdikkat » ayak surumek » balcık hurması » gonlunu kaptırmak » kır ciceği » ici yanmak » kacırga » suyunu cekmek » sarımsağıgelin etmişler de kır » gozleri fıldır fıldır etmek » dokuk » yuzgec » ici vık vık fık fık veya pır p » murettiphane » gonul maskarası » roproduksiyon » penceleşmek » koreşe » ustume iyilik sağlık ustune u » biskuvi » supurme » sektor » tahammulfersa » cırcıplak » taraca » bağlama yapan veya satan kimse » teferrut » yarayan kuru ince yaprak » imanım kısa soyleyişle » bez tuyler » cakılı » zaireli » bir gozeli » dadaist » guvercinlik » sandvic » donekce » gerec » cobancantası » yuklenmek » kostumcu » tenceresi kaynarken maymunu o »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.