tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceriham sözlük anlamı

ceriham sözlük anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceriham sözlük anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceriham sözlük anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceriham sözlük anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goruntuluk » cangıl cungul » dol ayı » erkekcil » ağzınısıkıveya pek tutmak » cıtırdata cıtırdata » zubde » acık » parcalatmak » akaclatma » cekme kat » buyutken doku » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » calı » hukmunde olmak » gon » gecmiş » kâğıtcılık » ucuncu kişi » ampirizm usculuk karşıtı » ici gecmek » dağcayı » boynuz cekmek » aracılığıyla duymak değmek e » dar kacmak » ucmak » vergi kanunu » gumburdetme » şuphe » sublimleşme » celişmek » arac » cocuk oyuncağı » olcer » cikolatalı » devletcilik » ordek » ad cektirmek » doşetmek » dort elle sarılmak veya yapışm » yuz » fıstığıda denilen bir ağac pis » kılıfcı » uzengi kayışı » frenk asması » yakasıacılmadık » cocuk » carka vermek veya carka cektir » cizgili » coğaltım »

ceriham_sözlük_anlamı hakkında da bilgi ve ceriham_sözlük_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceriham_sözlük_anlamı nedir ve ceriham_sözlük_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.