tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolut » olum oranı » yunanlı » elekten gecirmek » yapakcı » macar » hu cekmek veya demek » ak ek » oksuzler anası oksuzler babas » calışma odası » rukû » tuzluya mal olmak oturmak veya » gencleştirmek » ucretlerine gore duzenlenmişye » tercumanlık » temizlikci » carpışmak » ciftlik kâhyası » unik » gokce yazın » yuruk at yemini artırır » mevlâ » gozden cıkarmak » cukur » donme ekseni » rezede ciceği » calkalatış » cerkezlik » cıkma » demir sulfat » onarım gormek » oge » cat pat » dovmek » vasıfsız işci » goğus » protokolcu » kutuphaneci » ayva receli » cocuk oyuncağıhâline getirmek » kayıkcıkavgası » fırcalayış » sorguclanmak » toharca » koyuvermek » tokaclanma » kulluk kolelik » allah kabul etsin » kıyamet gibi veya kıyamet kada » duğumleme »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.