tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calkalatış » uzere » dede dedesi koruk yer torunun » gluten tutkalı » gun » şahadet şerbetini icmek » sıra savmak veya sırasınısavma » unsuz gocuşmesi » kesip veya kestirip atmak » mustakar » calâk » borclanılmak » camura bulaşmak veya batmak » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » kasketci » olum olum de hırlamaya ne bor » ar er » holluk » mahmuz ciceği » mv » eğmecli » beylik fırın has cıkarır » cok fazlı » kırk bir kere maşallah » lâmadan oluşmuş arasına yerle » himaye etmek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » gelinlikci » acısınıgormek » surcmek » oneriş » gol başı » kopekgiller » sağlayan şartların butunu » dunyanın ucu uzundur » tefavut etmek » seyret » calgı » kısa cizgi » ickili » pancar gibi olmak veya pancar » ermeni » mufrit » cevirme » yarıklardan her biri » pacalı » bağlaclı » tunel » ayyuka cıkmak » guzaf »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.