tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
peygamber uzumu » yangın yerine donmek » pencesiz » kavga cıkarmak » mutehassıslık » cağdaşlaşma » gorulmemiş » bicimi » kadir gecesi doğmuş » yatak yorgan veya yatak doşek » kiremitci » seyran etmek veya eylemek » mutecaviz » kocboynuzu » goruşmek » duşman » hareket » dil otu mu yedin » gul gibi bakmak » turemiş » orman cayırı » acmak » kursu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » sarılgan govde » arkac » bazımadde fiyatlarının ustune » muşterek » eklemek karıştırmak ilâve et » kamcılanış » hint domuzu » sac boreği » ozentisiz » kat îleşme » kanlıyaşlar dokmek » gormek » gecgec » temelluk » sovdurmek » bulunan mobilya » iyi işdoğrusu » gobel » carşaflanmak » editorluk » yankıuyandırmak veya yapmak » cirozluk » duzenleme ve filme aktarma işi » surdurmek » tac yaprağı » duğumlenebilir nesne »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.