tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gurultu cıkmak » calımlanmak » kocancılık » barışcılık » iclem » kafasına vur ekmeğini elinden » cabuk » cimentolama » cam yunu » icilme » tekduze » acık pazar » durum » goz merceği » tefekkur » cabuklaştırılmak » ipekcilik » ruzgârlanma » dunya kelâmı » makinelerin ağırlığına dayanab » hafıza » stereoskopik cift » kecimemesi » duğun evi » kafayıcalıştırmak » kor ağac » buyuk peder » cırpmak » buzme » sozu edilmek » sıcan » kulağına kupe olmak veya etmek » zarfcı » ic guvey » deniz culluğu » kancılarya » rehavet cokmek veya basmak » acemilik cekmek » coğullaştırmak » seksuel » dervişce » yuz goz olmak » elini eteğini cekmek veya kesm » otmek » eşbasınclı » ulfet » koşekleme » zulfaruz » gumuşbalığı » genel ad »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.