tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonlunde kalmak » sutlu » sovuş » hipotenus » caprazlık » tamir etmek » cıkıntı » cenek » serbest olmayan » kalıpcı » belli bir noktayıaltınıcizerek » bicki yapmak » cocuk aldırmak » doşenmek » yarayan kuru ince yaprak » peşine duşmek veya gitmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » olculendirmek » hırvat » cileli » gobeklenmek » bir kıyamettir gitmek veya kop » cep harclığınıcıkarmak » sonmek » korkusuz iyi dovuşen kendine » muruvvetsiz » arka kapıdan cıkmak » mucmel » tek hucreli » orgun » kaldırıma duşmek » tovbe etmek » ahmakca » revac bulmak » kamburu cıkmak » indukleme » guzelleme » bicimcilik » ictinap » yatak cekmek » cekimser » zam gormek » ruşeym » cozumleme » ana baba gunu » bir elle verdiğini obur elle a » tonsuz unsuz » zirzopca » gurultu bastırmak » tufekhane »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.