tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fon muziği » cevreci » deniz ucağı » konsantre etmek veya olmak » habeş » icki » muteyakkız » ağıtcı » gozetleyiş » murekkeplenme » pirinci cok su kaldırmamak vey » hareketini inceleyen bilim dal » patlıcan boreği » meydancı avlu bahce gibi yerl » borclanmak » ceza cekmek » yarma corbası » dert olmak veya kesilmek » koleleştirme » dokulmek » ceyrekleme » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » ci » yon » hamur acmak » akcopleme » altta yok ustte yok » kolay işlenebilen yumuşak bir » den yana olmak » kok » gocuşme » orge » ucarı » kaynakcılık » kasvet basmak veya cokmek » sesci » toplantı konuşu bilimsel top » buyuyuş » hodukluk » dalkılıc » yarıcap » bukmek » borclu olmez benzi sararır » felekten bir gun veya gece cal » cekel » konservator » halk muziği » gureşilme » ustune toz kondurmamak » yalın cumle »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.