tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
itirafcı » gecmek » koyuvermek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ustuvanî » hancerleme » gergedan boceği » duzeyli » zumrut yeşili » yaşakıtmak veya dokmek » birbirinin gozunu cıkarmak » zulfuyâr » duz yuzeylerden her biri » kunde » koleleştirmek » ureyiş » cozumleme » guzel » kukremek » tac giymek » oğle paydosu » yonetilmek » karşıcıkmak » ozlentili » gecmek » cicek boyası » avazıcıktığıkadar » suresi haftayım » gonulden cıkarmamak » mes uliyetsiz » onune gecmek » câk » cıl cil » donuş » koltukcu » kuru yemişci » ne dese beğenirsin » ankara kedisi » gonulsuzluk » kumelenme » cargâh » musavatcılık » buzuşuk » ulac » ağzından dokulmek » kotulenme » ceteleye donmek » orta oğretim » mutehayyir » sağic »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.