tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dava etmek veya acmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » cıplak mulkiyet » tokezmek » tur » bahcecilik » sarıkart gormek » cevir kazıyanmasın » mozaikci » merak sarmak duymak veya salma » allah hayırlıetsin » cotiragiller » ana baba gunu » goruşme » oz devinim » gunahıkadar sevmemek » ruping sistemi » cumle » soz veya lâf altında kalmamak » yarayan celik disk » cullanmak » girişim olcme » tepegoz » operator » briketcilik » tırnakcı » ikram gormek » şuphe bırakmamak » cemberlenmek » bahtıacık olmak » ic guveylik » silindir prizma vb bicimindek » başına dert etmek veya acmak » altlıustlu » kufur » kopuk » dunyanın dort bucağı » acan » otobuscu » gormek » tereddutsuz » surgun » gerektirir » bunun sonucu olarak da doğal ş » sacısakalıakar gibi » omrunce » kulunc » yırtmac » oldum bittim oldum olasıveya o » hesapcı »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.