tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uc uca » yalıcapkını » yardımcıyargıc » başından gecen olağan dışıola » cemen » ceşitkenar » dovulme » cubuk » yuz kiri » dovdurmek » ustun olmak veya gelmek » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » oyuncak » bronşcuk » başına tac etmek » adıgecmek » carşaflamak » genel mudurluk » cıraklık » gucenik » cetrefilsiz » angolalı » ustune yok » ufuk cizgisi » donuşturme » kulliyat » hristiyan » curuklu » calımlayış » gormek » ekşi yuz » gonen » kunguldeme » keceleşme » ispenc » kaşık calımı » anas acuta » câk câk olmak » pahalıya oturmak veya pahalıya » me » başcekmek » calkanma » dolap beygiri gibi donup durma » ucuklaşma » mubadil » ovunc cizelgesi » ak kopek kara kopek gecit başı » muzekkere » olcmek hesaplamak hesap etme » yufka acmak »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.