tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cektirici » kopeklik » boncukcu » ın in un un » bıcılgan » altın anahtar her kapıyıacar » cokum » cocuksu » cam sakızıgibi » redaktorluk » coğun » surtukleşmek » teneffushane » ceyizsiz » arjantinli » ceşni tutmak » sansurlenme » golge » şiddet gostermek » cıkmak » nufus kutuğu » cevikleştirmek » cağırmak » cıralı » tedhişci » tuf » bandrollu » cekoslovak » ıstırap » yonetici » punc » puskurtme » sutanalık » goz kesesi » zıddına basmak veya bir şey bi » sen sağ ben selâmet » tekâsuf » dilli duduk » ic ses » korletme » duzeltme işareti » soyleme » otcu » avans cekmek » mustafi » muderris » konjonktur » kapıbaca acık veya kilitli » bulunmak nezretmek » acık oğretim »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.