tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozlu » ruslaşma » sinuzit » yenidunya » başa gelen cekilir » cevirmek » pic etmek » ağaclama » sutannelik » carpıtmak » geciştirmek » gonlune gore » secicilik » yerel yonetim » serguzeşt » terbiye almak veya gormek » kızıl otesi » muyesser olmak » teşvikci » muttefik » es gecmek » murşit » şohret kapısıacılmak » secmeli » kalensove » buyuk ana » cok sesli » bir konuda duygularıbaşkasıile » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » sinuzoit » yağcekmek veya yapmak » kendi duşen ağlamaz » duğumlenme » yarayan celik disk » kalbini calmak » cabuk » cubuk » inisiyatifi ele almak veya gec » kapak bıckısı » ustsubay » oksuruk » gipur » yapılan resim ve bezeme işi » toplu goruşme » cekim » uslûpsuzluk » mucahit » ozdeşleştirmek » direnc » kıraclaşmak »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.