tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışbukey » el kapısına duşmek » bir iddianın gercekliğini inkâ » carpıtmak » lokmasıağzında buyumek » başıyastığa duşmek » dikilip durmak veya kalmak » cerkez peyniri » kufeci » icin » gokyuzu » haric olmak » kemiğine kemiklerine kadar » hele şukur » doğum kontrolu » cokum » can can » dollenme » sıkıyonetim » calım » batınîye » duruma gelmek » monatcılık » yan cizmek » turemişzarf » comlekcilik » kireclemek » sozluk bilimci » muvekkil » minuskus » gagavuz » ağzıvar dili yok » gununu gormek » tek adam gosterisi » tureme unsuz » levanten » konclu » ekmeğini cıkarmak » faydasınıgormek » aşure gunu » tebelluğetmek » cayda cıra » cıkıntı » tereddutsuz » tekaut ikramiyesi » eku » tovbeler olsun tovbeler tovbes » ver elini şu veya bu yer » oğutuş » catlak ses »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.