tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
notr » tarafından arabacıicin armağan » tavşan yetiştiriciliği » yarayan kuru ince yaprak » estetikci » yuzu yumuşak » ana baba gunu » celikhane » hanefî » işine bak » golcu » bicimsiz » ardınıalmak veya getirmek » ruhunda guneşacmak » arkasından suruklemek » kufuv » parcalara ayırmak » belirtec » dumen evi » yaydığıgozle gorulen ışıma » yerleşim yerinden başka bir ye » elma da alma da demesini bili » akıl erdirememek veya ermemek » gorevsel dil bilimi » cekmek » sonuc almak » bıcak atmak » bohca » komutator » muhre » donup dolaşmak veya done dolaş » sac baş » uckur » gormemiş » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ornek olmak » arabî » gonullu » cıkmak » carşaflanmak » kulaclama » guc » dadaist » muhendis » oncu » başlıkcı » vokabuler » cengel sakızı » celmek » uzerine yaptırmak »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.