tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korleşme » oğurtu gelmek » guneştekeri » okuyup uflemek » ters duşmek » gomme » temelli senator » acık pembe » u » ad cekmeye girmek » yavaş » kazan kaldırmak veya devirmek » mıhsıctılık » boğurmek » flort » allah ın binasınıyıkmak » gozu dumanlanmak » acıkta bırakmak » fakul » despotca » boluk porcuk » cıkış » oluruna bırakmak veya bağlamak » icini yemek » iyi gun » vucudunu ortadan kaldırmak » dizi veya dizinin dibi » gozetime almak » tecavuz etmek » hurriyetci » az gormek » oteye beriye » doşeyici » patates koftesi » cebinden cıkarmak » muzekkere » urkek urkek » kolen olayım » tamam mı » ciceksiz bitkiler » duz yuzeylerden her biri » teemmul » gunahıkadar sevmemek » gun gormek » doğum ilmuhaberi » kopurme » meslekleri belirten tek tip gi » onleyen eğik bolum » guzelce » luzumsuzluk »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.