tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kutleşme » aristotelesci » tefavut etmek » uzun omurlu » gul gibi gecinmek veya yaşamak » ceşnilik » curuk gaz » facalı » eli varmamak veya gitmemek » tabana kuvvet kacmak » z » baskca » durdurmak » opuşmek » mutecanis » gecirici » itibardan duşmek » dulger balığı » kısmî secim » yuzmek » kulliyetli » gosteri » surfile makası » sungersi » bir şeyler veya bir şey olmak » murekkeplemek » acmazlık » guderilemek » kulaclama » yargıtay » olcusuz » garanti vermek » duşkun » canıgonulden veya canıyurekten » orgu » civilemek » sovuşturme » gozu kara » yarıklardan her biri » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » catıcı » barut fıcısıgibi » kalvenci » gozetim » cıkarım » ucuk » goz demiri » gun » cıra » armut pişağzıma duş »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.