tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunduz feneri » iz ansızca » ku » muteveccih » cedik » oncesizlik » icme suyu » guvensizce » macar » darbe vurmak veya indirmek » kacılma » yuksunmek » tanrı » dokunmek » bacak kadar boyu var turlu tu » mukedder » tuccarlaşma » veren alet » meslekleri belirten tek tip gi » muhurleme » işine gore » sovgu » orumcek kafalı » cıplak resim » luzucî » ince » bilinc » guneşlik » cırcırlama » defteri durulmek » gostertmek » korkutuk » kombe » celebi » azrail in elinden kurtulmak » gonul meselesi » cikolata » cepellenme » yuznumara » bol paca » monitor » cıtlatma » caprak » kotuye kullanmak » scorpio » insanicincilik » msı msi » oltaya duşmek » ticanîlik » başdondurucu »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.