tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
borusunu calmak » kırkından sonra saz calmak » goz kesilmek » yumruğuna guvenmek » goze batmak » cekingenleşme » pahaya gecmek » bilinclendirme » gumruklu » kostek » inşaatcılık » uretim » yabancıcıta » sokağa dokulmek » bağrışa cağrışa » picleşme » gunu » eli acık » boğazına duşkun » buyutec » mel unca » kacak » cozum » tahmisci » soze yatmak » yuzey veya cizgi kaide » cukur » yıkmak amacıyla cekmek » nezaket gostermek » ustelik » cil » surtuk » gorunuşte » oldurmek » yuksek » camaşır leğeni » icin surulen kimyasal madde » uşengenlik » ucuz alan pahalıalır » cıkar yol » pes perdeden konuşmak » one duşmek » cağırım » allah akıl fikir versin veya a » bağlanmışkıl veya kıla benzer » nukteci » astsubay kıdemli cavuş » cimdik » tunguzca » koşeyi donmek »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.