tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hesaba dokmek » altı b sınıflamalarda ikinci » felc olmak » sondurucu » hurriyetsiz » kulceleşmek » carpım cetveli » sıl sil sul sul » ictensiz » citi » yuz kızartmak » sakalına gulmek » şerit » bekâr kalmak veya yaşamak » surumek » tefeul » zuppece » gosterişsizlik » i » acık » paca » uretici olmayan alan » yuze gulmek » kuplu » illuzyonizm » okulu asmak veya kırmak » muzahrefat » gunluk » orum » kulkedisi » korkusuz iyi dovuşen kendine » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kukurtlemek » borclanma » gocebe » hulûs cakmak » balığa cıkmak » acık kapamak » yuzune bakmamak » supruntuluk » mudur muavini » yalcın » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » gozleyiş » ozeni » art damak unsuzu » zihni acılmak » atlambac » kul yemek veya yutmak » unlu kaynaşması »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.