tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok kurdu » tok sozluluk » buyuk harf » futur » deliye her gun bayram » ense cukuru » soz goturmek » yonetim kurulu » yaygın oğretim » cumhuriyet bayramı » scorpio » veren alet » davul birinin boynunda tokmak » ezcumle » kulup » orgu » hoşgorusuzluk » suratından duşen bin parca olm » bata cıka » cavuşkuşu » cevreleniş » suzuntu » abdulleziz » sescil » muneccim » gocebeleşme » menfaat duşkunu » bulunduğu yer basamak » elekten gecirmek » gectiği yoldan gecmek » sure sonu » mulâki » yuz » mulâhazat » duğmelenmek » el gun » ta » guzey » cıkmak » yuzu secilmemek » comaklama » kotuleştirmek » cıkmak » cıban ağırşağı » kaşıkcıkuşu » iz ac etmek » kusturmek » bolmek » seslendirmek işi veya bicimi » catılmak »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.