tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
culu duzmek veya duzeltmek » cankurtaran yok mu » bıyığıyeni terleyen delikanlı » sozu kesmek » ağacıdibinden kesmek » duz » ustun tutmak » yeryuzu » hercumerc » calışma hayatı » uzatılabilir » iyiye iyi kotuye kotu demek » kan govdeyi goturmek » kornişci » guz ciğdemi » cayır guzeli » surmeli » işe bak » kokenli » ittihatcılık » ictepi » dort işlem » guncelleşme » aristocu » aclıktan olmeyecek kadar » inmek » catlamak » yakasına cokmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » merak sarmak duymak veya salma » etut » buzgen » karının saclısı tarlanın taşl » gozlerine inanamamak » toretanımaz » yapmacık guluş » donen kenarıcepecevre oluklu » iz » besi oru » iceri » gozlerini devirmek » dinclik » tarla sıcanı » cekelez » frenk uzumu » duğun corbası » yontem bilimi » goden » torpulu » bazımadde fiyatlarının ustune »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.