tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cesaret kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doşemek » sozu sohbeti yerinde » ortulu » toprak sıcanı » gun » puriten » alcılama » gorevden uzaklaştırmak » mulâhaza » gonul gezdirmek » davranmak saygıgostermek soz » sulfurleme » aclık cekmek » munşeat » tahavvul etmek » hulûs cakmak » muştereken » surgun gitmek » gozleri bayılmak » parca bohcası » uretim kooperatifi » cengellemek » ileri atılmak veya cıkmak » karşılıksız cek » munteşir » ik » goz alıcı » guvem eriği » beyninde şimşekler cakmak » kayışa cekmek » otomatiğe gecmek » bortme » ozurlu » sokturme » utme » gecim zorluğu » dost ağlatır duşman guldurur » sunnetci » gozu kesmek » damarına veya damarlarına işle » soğe » goz var izan var » arac » guneşlenme » operator » uzum şekeri » surur » colpan » ackılama » kucaktan kucağa dolaşmak veya »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.