tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aykırıduşmek » duzelti » pulverizator » duşundurtmek » muteessif » şoyle boyle » gulunc » bunyece » karnından konuşmak veya soylem » oğut vermek veya oğutte bulunm » dortnala kaldırmak » bahtıacılmak » uc beş » citmik » tumler acı » anlayışgostermek » dostlar şehit biz gazi » iz » inanc » kackın » secmeler » acıklanmak » kotu » boy gostermek » canak » butunu hars ekin » carıklıerkânıharp » mangal gibi yureği olmak » ceyizlemek » tukuruk bezleri » cehre » kokune kibrit suyu dokmek veya » boylemesine » cartır » sozleşmeli » harala gurele » yuzluk » gecirmek » yugoslavyalı » turdeş » sureğenleşme » efelik etmek veya yapmak » cakma » tacikce » bicimini alır hidrojenle oksi » toprak kolesi » yahudilik » kusuşmek » koksu » gozunu ayırmamak »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.