tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ız » tuyune dokunmamak » munferiden » konferanscılık » gorumluk » lâpcın » cekirge şalvar » cabuk kolay heyecanlanan kims » acıkta kalmak veya olmak » ortalıkcı » sırtustu » muneccimlik » gurultu bastırmak » hava acmak veya acılmak » sıla ozlemi » iki bucukluk » obeklenmek » fitcilik » cakal » soz varlığı » rehine koymak veya vermek » gozlerini kacırmak » purceksiz » ıska gecilmek » dort yol ağzı » cıkış » ayrıcanak yapraklılar » gecirmek » is at etmek » roman dilleri » huzunlendirme » akşamlar veya akşam şerifler h » surulme » suru sepet » yapılmışarac damga kaşe » ders calışmak » cekip cevirmek » sal sel » ulke » kurum » gecmek » niyetcilik » duşunce » sanatcılık » koprulenme » okuz arabası » m » yukleyici » borclu bulunmak veya olmak » başustu »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.