tdk sözlük TDK Sözlük

 

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı

cesaret kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cesaret kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cesaret kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cesaret kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
picleşme » cevrili » tel cekmek » cicek soğanı » cırpınma » duşunce iyilik ahmet ertuğr » gozleri acılmak » sovulme » yazıcevrimi » umit serpmek » fransızca » acı » ilgi gostermek » baskısız buyumek » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » h h » gosterilen » suzulmek » geciştirilmek » ciğitli » yureği titremek » acıklığa kavuşturmak » tulûatcı » benlikci » cop torbası » flore » turnagozu » surunmek » şansolyelik » oğretim programı » şın » sacıuzun aklıkısa » utopist » buyultmek » pastırmasınıcıkarmak » alcılamak » cıkmak » cehreli » civici » haber gondermek » w » adıbatasıveya adıbatasıca » cağrım » dişunsuzu » ic mimarlık » şeylerden her biri tabaka » duşunceye bağlayarak yorumlaya » biz attık kemik diye el kaptı » yayla ciceği » tunek »

cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve cesaret_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.