tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
temulentum » avuc veya el acmak » sondurmek » ciğ » mudafaa » borclandırılmak » dırt dirt durt durt t » İki veya daha cok maddeyi birb » beli acılmak » suclandırma » gomleğinden veya gomlekten gec » sacıştırma » yapısı » malikî » ısıtma aracı » muspet ilimler » hırvatca » turkceleştirme » butun » secmek » ac acına » gonul maskarası » hic değil » avuc dolusu » suruklenmek » futurist » bulunan bir sıvı » cekim » gozetleme deliği » soz birliği » davul calsan işitmez » demetcik » icyağı » catış » oldurtmek » acılmak » cırpınıcırpını » şeyin ayrıcalığınıanlatır » cozdurmek » muttehiden » gubrelenme » jimnastikci » kola cıkmak » hint ipeği » olmayan tortul kayac birimi » hasretini cekmek » ustundeki ustunde başındaki b » kulfetsizce » goze yutarlığı » darıunundan baklava incir ağa »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.