tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzu asık » makbule gecmek » komurleştirilme » muzmin » muşahit » organların her biri » kaşık calımı » sacsız » hasbî gecmek » boku cıkmak » kıvanc duymak » acmazlık » sulfit » kor » veresiye karşıtı » fırcalanmak » icsiz » ayağıveya ayakları suya ermek » guneyli » uygulama » yerel yonetim » coccothraustes » pm » goz boyamacılık » beis gormemek » goverti » anglikanizm » sırplık » cevirmek » teamul hukuku » sebep mazeret » alka evli » duşuncesizlik » işin kolayına kacmak » gunlu » ornek olmak » cekinik » vererek yansıtma yoluyla oynat » scorpio » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kilise canı » oluşturduğu tuzel varlık » kopru başı » tuplemek » allah taksiratınıaffetsin » cağırım » tukuruğunu yutmak » butunu hars ekin » camaşır » eğmec »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.