tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzer top » sacmalamak » olumcul » malzeme » duduk » sokağa dokulmek » ove ove » ıstırap cekmek » santrifuj » kızamıkcık » kopuk » dağsercesi » oğurtucu » şişe » ceyiz » ceteleştirmek » cırcıplaklık » minareyi calan kılıfınıhazırla » huda » kadir gecesi doğmuş » pecic » tatlıdil guler yuz » cağlayan » zekeriya sofrası » on vurgu » boğazında duğumlenmek » vurac » cabuklaştırılma » akşam ahıra sabah cayıra » cevrinti » ucmak » calkalamak » altın kupu » konferanscılık » tedavul » muhlet istemek » yosun kulu » capul » maz mez » capacılık » deyip de gecmek » alaturka muzik » istim ustunde olmak » ihrac » gosteriş » ağzına veya diline kira isteme » hurdasıcıkmak » bonluk » zuyuf » temulentum »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.