tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ulaşabilen yatay uzaklık » ceşnicilik » sunnetci » catal » teferruc » kıcustu oturmak » korlemeden » ayranım budur yarısısudur » turdeş » duşut » konkasor » duse » rustik » surrealist » soğuk vurmak veya yakmak » kokleniş » pacalı » karşılaşmalarda sayıları uyar » guncelliğini yitirmek » cıkışbelgesi » gomlekcilik » kapısıacık » bıraktığım bıraktığı bağladığ » duşkun » tuyo » yavaşcacık » gun » kur a efradı » muslumanlaştırma » ileri geri surulebilen sistem » kap » altıkaval ustu şişhane » ust guverte » bir şey soylemek » sarıkart gormek » ozdeşleşmek » icinden pazarlıklıveya icten p » guzluk » ağkepce » yahudi » akla zarar veya ziyan » kulluk » mujde koşturmak » gucluk cıkarmak » cancı » goz onu » coğaltım » tanıdık cıkmak » adıveya ismi gibi bilmek » yuklem obeği »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.