tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hırsıza yol gostermek » her biri mesame » adalet orgutu » kac para eder » calma » tutmek » kelle koltukta gezmek » zanaatcılık » tesisatcılık » camurlaşma » op babanın elini » buyuleniş » hurmet etmek » mel unca » gocmenleşmek » dovmek » hristiyanlık » cilingir » kutle » caresiz » iz ac etmek » sıcangiller » celebice » yureği kanamak » gocmenlik » faturasınıbirine cıkarmak veya » aleyhe donmek » somuruş » gozunu yummak » uc boyutlu film » kullanılan yapma yuz » ayva receli » duze inmek » el ile gelen duğun bayram » kuskunleşmek » garantor » elaman cekmek » gayrimumbit » aktuel » beyaz rus » imza sirkuleri » calgıc » yukseklikleri ve yol actıkları » sut gibi » gecmek » oldubittiye veya olupbittiye g » yer acmak » gobek bağı » hak yerini bulur veya hak yerd » veya orulen dikey duzlem »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.