tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yengec » duzec » rahat doşeği » dun » etuv » patır kutur » ay tutulması » calık » kalcete » işguc edinmek » vaz ıhamil » limon kufu » kitapca » cur et » eşeyli ureme » feleğin sillesine uğramak veya » seslendirmek işi veya bicimi » merkezkac kuvvet » habbesi kalmadıveya habbesi yo » duk » top ağac » sakalım yok ki sozum dinlensin » samanuğrusu » lutuf dilemek » servis asansoru » kotu kadın » parcalar » ağzına geleni soylemek » o o » guzel guzel » panslavizm » burnu surtulmek veya burnu sur » kurek » golge » bugunden yarına » sağlayan şartların butunu » cakal » suredurum » klâkson » pamukcu » sulungiller » ucuculuk » goturulme » kuşatma ihata » cene yarıştırma » doğmeci » capraşıklaşma » temiz kanıda vucuda dağıtan or » purceklenmek » sunnetli »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.