tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vidoyu gormek » cıt cıkarmamak » sağlamak amacıyla birbirlerind » hava suzgeci » forsmajor » acısıicine veya yureğine cokme » hizipci » sunguleşme » gozleri kapanmak » plâstikten arac » cizgileşme » icki » başına cıkarmak » omrune bereket » ardına kadar acık » korluk » cıkma » koy imamı » cop tenekesi » oğrenmek » kosteği kırmak » gunahına girmek veya gunahınıa » ziyade olsun » yon » cobaniğnesi » duvak duşkunu » ari » boğa gureşi » takarrur » doşemelik » cıkmak » catışmak » yağolcer » uygurca » fritoz » goruşturmek » sıcrayış » olcum » yarma kutuğu » linc » u donuşu yapmak » nufus kutuğu » koc » yukarı goğe doğru olan yanı » on sezi » nesneler icin guclu zorlayıcı » suyu hurmetine veya yuzu suyun » muhur kazmak » balcak » cırpma »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.