tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alâka cekmek toplamak veya uya » gondertmek » aluminyum » alt alta ust uste » teessus » sel gibi akmak » bicilmek » goz onunde » meydana cıkmak » rest cekmek » akılsız başın cezasınıayak cek » mulkiye mufettişi » cevre kirliliği » sunnet ehli » zuppelik etmek » panamalı » cayırlı » dili başka bir dile calmak » canım dese canım cıksın diyor » cağanoz gibi » buyruklarının İbranî felsefes » hastalık almak hastalık kapmak » sure » sınıkcılık » butun butun » ic barış » cektirme ağı » hamam boceğigiller » makascı » civiletme » muflis » kırmızıcuruk » olmek var donmek yok » olu gozunden yaşummak » carpıcılık » rolântiye almak » gunluk » otumluleşmek » akma hancer » goz kırpmak » cozumlemek » manikur » acmaz halatı » taayyuş » icim » aramak » başından gecen olağan dışıola » murekkepleme » bolen » ad cekilmek »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.