tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici yanmak » duşundurtmek » insan eli değmemişveya dokunma » caylak fırtınası » gurultuye gitmek » ciftlemek » gencleşmek » ya ya » yumurta okce » cene yormak » iki ahbap cavuş » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » dunyayıtoz pembe gormek » boşluk » beşuc » murtesem » buyukayı » seckinlik » yavaşcacık » deli bayrağıacmak » guvem eriği » cekmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » uctu uctu » boşluk » cengelleme » duşurmek » kuru uzum » corbada tuzu veya maydanozu bu » dilinden duşurmemek » kostekleniş » caba harcamak » hastahaneye kaldırmak veya yat » gulumser » borclanılmak » kulustur » kat iyet » koturum » tokaclamak » ezgi » musavat » buzgu » luleci camuru » pusur » seksuel » cikolatacılık » araplaşma » gonlune doğmak » unsuz » bir deri bir kemik kalmak »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.