tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alka evli » brut » cengelsi » cıkartmak » horguc » yuzlerce » dumanıustunde » nufus plânlaması » corba tabağı » kırkağac kavunu » murteci » kokturkce » olmek » kıt alar arası » pedikur » iclem » suzucu » merhem » okseleme » jole » urkmek » sudan tavuğu » doşek » acılmak » veya krom kaplanmışcember bici » kesmeden ustten gecmesini sağl » cuda » sozu gecmek » cizinti » gunlemek » işci sigortası » ses seda cıkmamak » doner kapı » şeylerden her biri tabaka » cirkinleştirmek » tac giyme toreni » cay şekeri » kotumserleşme » vazgecmek » yuzdelik » eşbicimlilik » araplaştırmak » surunceme » duzenbaz » kahrından olmek » coluk cocuk » alcılatmak » parayıaraya değil paraya verm » goğus goğuse » semiyoloji semiyotik »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.