tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşcun » goruştarzı » ulen » cicek bozuğu » hungurdemek » mesai yapmak veya mesaiye kalm » iliğine veya iliklerine kadar » garnitur » gosterme hakkı » kılıclı » mineral » rucu hakkı » goğus caprazı » batınî » ceribaşı » kirec » mezhepci » uz » başına kakınc etmek » aylakcılık » yukselme » unsuz uyumu » roportajcı » kanıma gore veya kanımca » olmayan kimse veya topluluk g » cay takımı » iplik cekmek » tufekcilik » donum » surat veya suratı bir karış » bacak kadar boyu var turlu tu » cekilmek » coraklaştırmak » uzun oyku » ağız acmak » kucuk abdest » alcılı » yeniceri ocağı » tahta goğus » el etek opmek » hava calmak » kotu haber tez duyulur » duvar cekmek » duşunce » cevre » ozveri » maraza cıkarmak » itibardan duşmek » gumruk » cevren »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.