tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orucu » surgulenmek » serceden korkan darıekmez » isparta halısı » pusur » keci » role » ove ove » ici vık vık fık fık veya pır p » duziko » goz onu » hukum yemek » inti » ağırlık basmak veya cokmek » cerrahî mudahale » cığrış » yalan dunya » ordurmek » gitsin » cekimli » copurlaşma » duz » turedi » camur » yureği yerinden oynamak » yol acmak » donuş » unik » pala surtmek » kemiksi bolge » cık » can cumleden aziz » ormek » boşnak » bıcaklatma » guduk » bağlantısız ulkeler » goğuslemek » ucu » donen kenarıcepecevre oluklu » gul yağcılık » suhulet » kotuleşmek » cağıldama » studyo » aracsızlık » eğitim enstitusu » kısmetinde ne varsa kaşığında » bir gosteride yer alan kimse » mutalâa etmek »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.