tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
peşinde dolaşmak veya gezmek » odenti » capaklanmak » gıcırıbukme » diktatorluk » ic barış » dalga gecmek » inmek » buruşukca » affınıdilemek veya istemek » acıklık » odeşmek » neptunyum » okuzburnu » gulmekten kırılmak katılmak » etmek » yureği parcalanmak » gecek » lutufkâr » dovuş » gomme » kacırmak » dovuşkenlik » icin kullandıkları ozel olara » yuze duramamak » olcum » yurek yarası » potansiyel suclu » olu acı » otesinde berisinde » fakulte » mutereddi » puantor » madde » mutesanit » gorelik » bec tavuğu » guc » koşe kapmaca oynamak » iz duşumu » boluşturme » cullandırma » ic salgıbilimi » davul calsan işitmez » doşgomu » cığlık » dağyurumezse abdal yurur » gunahınıvermez » vekil vukelâ » mahkemeye duşmek »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.