tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ay parcasıgibi » don cozulmek » bolucu » hırvat » dil cıkarmak » muminlik » soz ayağa duşmek » gunlerce » harp acmak » satışa cıkarmak » cekilme » muslukcu » mubadil » kalite cemberleri » ne gibi » alnac » uretici alan » nogay » somurge » alev bacayıveya sacağı sarmak » evlât gibi veya evlâdıgibi » bortmek » icini boşaltmak » medine dilencisi » keder cekmek » yurumek » kuşatma ihata » eğik duzlem » kavgaya girişmek veya tutuşmak » penceleşmek » tur » ciftleştiriş » ici sızlamak » cın cın otmek » muşareket etmek » cifte nağra » ve katımadde » gozleri berraklaşmak » gozleyiş » saik » percem » cucuk » ucarılık » duzenci » duzgusel » asma bahce » muddet » hevesi kursağında veya icinde » jimnastikci » bulunan bir sıvı »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.