tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ismi gecmek » cizginme » melul » cankurtaran yok mu » cocuk oyuncağı » iplik cekmek » orgutleyiş » dupeduz » guncelleşmek » ana baba gunu » kayışa cekmek » gumburdetmek » pejmurde » gul gibi gecinmek veya yaşamak » tutmac » arkebuz » entelektualizm » urun » ustel » iki satır lâf etmek veya konuş » ne diye » suruklenmek » gibi cok yonlu hizmetleri en a » carpmak » ramp ışığına cıkarmak » guc » calışma » iceri » kuzu cevirmek » oğrenilme » ofke topuklarına cıkmak » partoner » balıkcıl » tacsızlar » karada olum yok » basmak » cekim » kantcı » soluğu bir yerde almak » sutsuz » yureği kanamak » zorluk cıkarmak » kurumek » teneffus » doşemcilik » katılmasıya yapılan secim » goden » tepegozler » yuzuk parmağı » guneybalığı »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.