tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocuşme » buzulup oturmak kalmak » inmek » otumlu » keşkulufukara » tatlısu frengi » hukûmet darbesi » vadiye dokulmek » mes uliyetsizlik » İzmir kofte » olcu almak » gumletmek » vus at » cocukluk etmek » goze almak » dur veya durun » hızınıkaybetmek veya yitirmek » kulleme » goze batmak » sacma » doğum ilmuhaberi » gecinmek » gozu almamak » uc duzlemli » cıkarmak » gozu bağlıolmak » pocuk » gecim sıkıntısı » golgeye yatmak » kara cavuş » şupheleniş » kureselleşme » ruzgârlama » desikator » vergi kacakcısı » gucumseme » gozu sulu » himaye etmek » pacavraya cevirmek veya pacavr » kopekleşmek » meydanıbirine veya bir şeye bı » munakasa » eli acık » karekok almak » dovdurtmek » madalyanın veya madalyonun ter » cozulme » ad cektirmek » museccel » akortcu »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.