tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
taklitci » kurkculuk » butunletme » duşunceli » olum » govdesel » omur surmek » cağıra cağıra » gocebeleşme » ortaklaşa alışkanlıkların tut » cikolata yapan veya satan kims » eli ermek veya ermemek » uzerine almak » kolay işlenebilen yumuşak bir » camca » ucuz alan pahalıalır » goynuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gokce » roportaj » comlek kebabı » koruklu » cınar » burnunu sıksan canıcıkacak » venezuelâlı » maca » kalem acmak » leffuneşir » ucmak » insan gonlunun artığınısoyler » kosnulu » kalıba dokmek » calışma gezisi » goz erimi » mazur gormek » cete savaşı » goğus caprazı » fırıldak ciceği » cingenece » carpıklaştırma » muneccimlik » yapı sebilhane » allah rahmet eylesin » mulâhaza yapmak » cıyan » nalca » selâmete cıkmak » metanet gostermek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » camaşır ipeği »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.