tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cokuntu » tahtalıguvercin » sap yiyip saman sıcmak » up » musavatsızlık » kendini bilen veya bilir » fındıkcılık » uzaktan işitilecek nitelikte s » munferit » yapı sebilhane » kesip veya kestirip atmak » bocekler » yuzsuzce » gorme hucresi » inisiyatifi ele almak veya gec » alkışcılık » yuğruk » uruguaylı » subekli » borcunu bilmek veya saymak » kucuk hindistan cevizi » icraata gecmek » mentollu » kabına dokmek » uşutme » ciğeri parcalanmak » halkcı » domates corbası » ogelerin oluşturduğu butun pa » buyuk ana » ağaclaşmak » rebiyulevvel » imza sirkuleri » gore » guvensizlik onergesi » olcululuk » kemer gozu » hâli uzere » fiks monu » lu » heyheyleri tutmak veya heyheyl » torun torba veya torun tosun s » gunah » cerge oba otağ » somurme » ic salgıbilimi » muezzin » lokmasıağzında buyumek » cirkefleşme » mizac »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.