tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rufaîlik » dipciklemek » yunlu » kulağına soylemek » hesap vermek veya hesabınıverm » gravurculuk » humor » soylence » kacıntı » hacvari » murebbiyelik » butikci » petrolun bir cinsi olan yanıcı » kuzey kutbu » doğuşmek » kabahat samur kurk olsa kimse » tuğra cekmek » iskeletli hayvan corallium rub » polemikcilik » oldurtme » eski tufek » ağac ebegumeci » hurmetli » boynuz takmak veya takınmak t » omrunce » halep cıbanı » gozlerini devirmek » elci » geciriş » cıkışyolu » iple cekmek » teşekkul etmek » şaka goturmemek » midesi almamak kaldırmamak ka » almancılık » yuzdelik » mutekabiliyet esasıuzerine » darulbedayi » gumburdetmek » cekiye gelmek » duzen » tok sozlu » tunclaşmak » lâfuguzaf » ehlisunnet » eline elinize veya ellerinize » kotuleyici » ahdiatik » renk vermek veya katmak » tarafından arabacıicin armağan »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.