tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift parmaklılar » gorunuşu kurtarmak » kalpakcı » kuresel » tutmek » cokluk eki » bicimsizlik » ozgulluk » goz ardıetmek » her biri mesame » muderris » cembersel bolge » kulağıkirişte olmak » duşunup taşınmak » karluk » nukteci » secmecilik » kulâhınıhavaya atmak » belgegecer » butunsellik » hoşgoru » hayvan derisi » sur at » gecinmek » yuzune yazmak » mektep cocuğu » duşey cember » huyu huyuna suyu suyuna uygun » cerceveletme » pek gozlu » protestan » bortulmek » ufuruk » fıcılamak » ucer beşer » destekli butce » avrupalı avrupa da yaşayan a » icin » dokunca gormek » vatanî gorev » calışmak » kına yakmak koymak surmek vu » ic » becene » yakın doğu » tupcu » duduk gibi kalmak » cop » ha babam veya ha babam ha » cekimsiz »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.