tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yorunge » yırtmaclı » cıtlama » konveyor » yonlendirme işi » suzuntu » kumulus » şovalyelik » usteğmen » gayrimunasip » ceper » can cana başbaşa » u donuşu » pekiştirmeli ozne » tekeden sut cıkarmak » gucune koşmak » el ustunde tutmak » gozu olmamak » turum » gomme dolap » kız beşikte veya kundakta cey » yanlışkapıcalmak » kakınc » cop arabası » taşcıl » gozu gormemek » fayans doşemek » nogay » zambiyalı » tokat atmak aşk etmek veya pat » carpma » suzulmek » yuz beşlik » curuk iş » ozgur » tuzakcı » katılmasıya yapılan secim » sozum ona » cembalo » boşluk » kun » boşta olarak yapılan ortu » sumuklu » sırca koşkte oturan komşusuna » tekellum » arasıgecmeden » koy imamı » bickici » nebatat bahcesi » puren »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.