tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işlerine bakmakla yukumlu kims » kulce » veya dokunmuşpamuktan yapılan » gercekleştirilme » cekilmek » doviz » ciğerimin koşesi » beylikci » yuzdurme » gocuk » gelip gecmek » omnibus » calma » hunkârbeğendi » ayağına dolanmak veya dolaşmak » ağacsı » teşhis etmek veya koymak » orukleme » ultimatom » pece » muntahabat » iftihara gecmek » muk » yuzleştirme » papirusgiller » bahaî » kacışmak » muştehi » piyango cekmek » kafesci » kamcılatma » noktalardan her biri » yuz yazmak » hidrur » duğu » men » armatorluk » lisan » tefeyyuz » tuylu » alcarak » nez etme » cemenli » doşeme » derme catma » gomlek » partizan olma durumu veya part » kacırılma » acık kapamak » kışve yaz arasındaki mevsim i »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.