tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucmak » buyuğu meleagris gallopavo » duma » cabuk parlayan cabuk soner » arasında den başka anlamıyl » muterakim » oğutleme » onunu almak » klorolcer » mekanikcilik » oğle tatili » catallanmak » peceleme » kostek » parcası » kapak bıckısı » dunyayıanlamak » olcu vermek » calım yemek » oran » ta » bana dokunmayan veya beni sokm » bulunan bolum kafa ser » cadır » canak tutmak veya acmak » kuru yemişci » subjektiflik » goturmek » gaile acmak » kıc atmak » kız kacırmak » honduraslı » sulukcu » muteakip » koseği » yarayan celik disk » aracılığıyla duymak değmek e » hamdusena » şimdiye kadar veya şimdiye dek » cozyağı » sozlu » odul vermek » kangal kopeği » muracaat » surmek » taşıma veya dokme su ile değir » virus » lâfıgecmek » kibar duşkunu » dorduz »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.