tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ceza kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
unca » ortu » kabak birinin başına veya başı » gozden kaybetmek » catışmak » icine dert olmak » olusu kınalı » muhrusuleyman » hint yağı » yureğine inmek » a veya e gelince » catal don » gecmek » allah vere de » yuzunun derisi kalın » namus sozu » oparlor » dortlu » klâkson » gunu yetmek » meyve bahcesi » iceri » cavuş » kirada olmak veya oturmak » al gulum ver gulum » acısal uzaklık » gundeliğe gitmek » muvafık bulmamak » guduk kalmak » cevrinmek » bozukca » ozbek » enote » guneşsistemi » oğle namazı » doruk cizgisi » comelmek » gorenekli » vergi mukellefi » picleşmek » inzivaya cekilmek » mustefit olmak » bıckıhane » vergi kacakcılığı » pm » cok şişmiş » acılım » kotuye kullanmak » oyle ya » temeyyuz etmek »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.