tdk sözlük TDK Sözlük

 

ceza kelimesinin zıt anlamlısı

ceza kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ceza kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ceza kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ceza kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guzelleştirmek » cec » teşbihte hata olmaz veya olmas » ayyuka cıkmak » nufus plânlaması » bicimlenmek » bakar kor » camurlaşmak » cevirgi » kucultme » tazıo tazıama culu değişmiş » fiil cekimi » umur gormek » duşunuş » kulağına kupe olmak veya etmek » meydana cıkmak » cıkma » gonul eğlendirmek » rovanşıalmak » cayır » cokkunleşmek » coklukla » akciğer gobeği » eşeği duğune cağırmışlar ya » koklemek » ağac kurbağası » etmek » illuzyonizm » ciceksimek » ciceklenme » kaynakca » gonul cokuşu » ulfet etmek » calışma saati » allah eksik etmesin » yuzlu » yureğine su serpmek » okuz arabasıgibi » musamahalı » teeyyut etmek » canıağzına veya boğazına gelme » gercek varlığıinkâr eden aşırı » bazıbitkilerin turlu organları » cıbanlaşma » yuz tutmak » mes ut olmak » sağlık olsun » yedi kat yerin dibine gecmek » culsuz » sarımsağıgelin etmişler de kır »

ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve ceza_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.