tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzsuzleştirmek » kultur sitesi » kusmek » asgarî ucret » cekirdekli » bocu » iceri » ustune cevirmek » giysisi » mulkiye » copleme » caprazda surmek » goz boncuğu » cıplak mulkiyet » mutekabiliyet esasıuzerine » calımlamak » kufur » allah tan » yıldız ciceği » protokolcu » mişli gecmiş » surgun » durdurmak » ozgur » pusuya duşmek » allah ın emri » gucluluk » buyuleme » cepic » ıskarca » bolumlerine konulan ağırlık » bilcumle » kulturlu » tekemmul etmek » ağır ol » peşini bırakmak veya bırakmama » koylu corbası » tartışma goturmek » kıkır kıkır gulmek » muessese » cingene palamudu » aşufte » dumen tutmak » oğurleşmek » kırkıcıkmak » kuşucmaz kervan gecmez » kalca kemiği » on avurt » pedavra gibi veya pedavrasıcık » markscı »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.