tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konuk sanatcı » rum ateşi » mes ul olmak » sacı » vay sen misin » cokturme havuzu » teressup etmek » avarca » suc » cıkmak » yurumek » cerden copten » sukût hakkı » dolaylıtumlec » hulleci » lokma goz » karşıduşurum » oldubittiye veya olupbittiye g » cıra » doşeğe duşmek » tore bilimi » caplamak » kantara cekmek veya vurmak » ac kalmak » icraatcı » yuz kızartıcısuc » ortu » gorunuşu kurtarmak » duşundurmelik » dunyayıanlamak » guzergâh » bohcacı » soya cekmek » kucuk dilini yutmak » lu » dokuz korun bir değneği » emekliye ayrılmak veya cıkmak » tombala cekmek » duşunce » ciğyemedim ki karnım ağrısın » gocuk » kan kusup kızılcık şerbeti ict » tahta goğuslu » calgılıcağanaklı » iliğine veya iliklerine kadar » dokuntulu » cıkarmak » briketcilik » tesetturlu » hindistan cevizi »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.