tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaşyapayım derken goz cıkartma » coluk cocuk » boşgozlerle bakmak » kan ken » ozellik başkalık fark » hamsi corbası » arakcılık » corap sokuğu gibi gitmek veya » hucre yutarlığı » guvencesiz » gozlem evi » paraşut » icin » kreator » linumusitatissimum » ozlu » ruşvet almak » penceleşme » hareketin yeniden kurulmasıyla » ozlemini cekmek » oduncu » cakaloz » cizi » yuruyuşe cıkmak » babam » suzmek » hangi taşıkaldırsan altından » hamursuz bayramı » bir dostluk kaldı » tuccarlaşmak » otakcı » derleyip toplamak veya toparla » bilinc dışı » ozluk hakkı » l » zuppeleştirme » temerkuz etmek » ici » cubuk » yoldan cevirmek » yuzu tutmamak » ust cıkmak veya gelmek » orman cayırı » dovmelik » kulluk ağzı » buyutme » acışkonuşması » gureşme » hayalifenere donmek » ağzına veya onune bir kemik at »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.