tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışmak » gumuşgrisi » kacmak » catallanma » gozde » araf » alcarak » vak anuvis » yaz donencesi » ciziktirme » yuzey veya cizgi kaide » boğumlanma bolgesi » civilenme » duğumunu cozmek » duğuncu » hanya yıkonya yıoğrenmek » cokmek » siliscil » alt ust etmek » başıustunde yeri olmak » kokcuk » oğrenci » uykusu kacmak » corapcılık » aksilik cıkmak » celişmeli » kece kulâh olmak » cene yormak » acık ciro » gormek » koyleşme » tesisatcı » icinden gecirmek » oğretim » akıllarıpazara cıkarmışlar he » onunu kesmek » yukseklik » yurutme » orumcek kuşugiller » ummetci » şın » teveccuh » delikli taştekne » perlon fırca » dost kara gunde belli olur » kolay işlenebilen yumuşak bir » donuk » kulliyet » pejmurde » pufkurme »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.