tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sanat enstitusu » cifte » cekilmek » turkuleşmek » bula bula bunu onu bir şeyi » varsa yoksa » surpriz yapmak » kesip bicmek » ust geciş » recete » gocen » arac » lu » insanoğlu ciğsut emmiş » şimdiye kadar veya şimdiye dek » yuruyuşyapmak » gerceğe uygunluk » ustune yıkmak veya yıkılmak » mestcilik » sumuklu » uzgoren » cırcırlamak » zengin arabasınıdağdan aşırır » cunupluk » hurmeten » oğmac » haziran boceği » park etmek veya yapmak » sozu dağıtmak » mosyo » gumuşsağolsun altın gidekosun » ayrac » gozlerini kacırmak » ata et ite ot vermek » lisansustu » paraşut kulesi » avuc » perdenin uzerinden oynatılan » imtizac » yeni dunya » sunnîlik » odemek zorunda olduklarıucreti » gagavuzca » adetce » suclandırılmak » mutenakıs » falso cıkmak » tır » oksuruklu » yer camı »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.