tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağgorusuz » surmedan » klârnetci » sozel » gorumluk » catırtı » cevirmek » caydanlık » sakarozolcer » verilen ad » kor kuyu » ağır ol » gurultucu » isteri nobeti » kokain cıkarılan en cok peru » taşboceği » emekliye ayrılmak veya cıkmak » duven surmek veya dovmek » yargıclık » cift gormek » iyi veya temiz işaltıayda cıka » bir goz gulmek » carpışmak » birleşik cumle » tadilât etmek veya yapmak » kredi sozleşmesi » gozlerine uyku girmemek veya g » sacına başına bakmadan » muteber olmak uzere » ilâcsız » hucum » puslu » parşomen kâğıdı » cekeleme » seckin » ağac » gumburtulu » butunu » tac beyit » sevir » inanılan iyilik kaynağı » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » ulkuleştirme » gerceğin doğaya uygun bicimde » duğum vurmak » gırc gırc » adam sen de veya yalnız adam » goz » bazımadde fiyatlarının ustune » cb »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.