tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etut » otobus » acığa vurmak » terbiyeli corba » sus » dolambaclı » kargın » kır bekcisi » dostlar şehit biz gazi » kulâh takmak » cırpıntı » bolum » supruntucu » turemişfiil » calgıcılık » kocan bağlamak » tat » gostermeci » kuskutuk » sozum ona sanki guya » gunu dolmak » mizahcı » kol kanat olmak veya germek » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » turanlı » canorus » sucukcu » olum orucu » bıcak atmak » l » munasebetsiz » tokatcılık » goruşulmek » paranın ustu » copcatan » bitlis koftesi » eğilimli ortu » yuzuğu geriye cevirmek » cıkıştırmak » ofkesi burnunda » bukuntu » nezaket gostermek » yetenek ve genel gidişdurumlar » kacmak » cekimsenmek » sukûtîlik » civilenmek » golgeli » birimler boluğu » muhresenk »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.