tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aktorluk » koyuvermek » surgun » anlamında ikileme oluşturur » parantez acmak » revaluasyon » arap sacıgibi » ağır soylemek » uzaktan işitilecek nitelikte s » camur atmak veya sıcratmak » ızgara kofte » ickinlik » cıkarmak » bilincsizlik » oyle gelmek » culu duzmek veya duzeltmek » cocuk dunyaya getirmek » her ne ise veya her neyse » ufleyen alet » geciş » tumlec » bulunan bolum kafa ser » servis asansoru » bir ayak once evvel » munakale » madde ağı sem » ovec » donen kenarıcepecevre oluklu » guncellik » cocukluk etmek » veya başka duzenlerle işletile » guderi » cevreleniş » rufaî » mesele cıkarmak » para cantası » sırtcılık » yakışıklı » gobeği catlamak » biri nusha » top tufek » tam gun » borekcilik » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » odul » uvey evlât » adıdeliye cıkmak » tenturdiyot » gumuşlenme » cilek uzumu »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.