tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cenevizli » ucuz atlatmak veya kurtulmak » dunya goruşu » kefekiye donmek » girip cıkmak » bicenek » benlikci » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » cileli » arapca » kokunden halletmek » mutevehhim » ikili catı » cekiştirici » gozu kapalı » gorev aldığıaskerî harekât » otakcı » nufus tezkeresi » celik » cağırıcı » avuc ici kadar » rumlaştırmak » meydana cıkarmak » mustakil » kalburdan gecirmek » bir ilcenin en buyuk yonetim g » orgutlu » parca » cıkıkcı » goruş » ofke ile kalkan ziyanla zararl » projektor » supurme » mustecir » alcılatmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » calışma » icine tukurmek » kredisi duşmek » deveyi duze cıkarmak » tek cekirdekliler » calkanmak » yuklu » hayra karşıolmak » cozmek » buyuksu » trabzon hurması » carcur etmek » tatar ağası posta gorevi yapan » sonumsuz »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.