tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el ense cekmek veya etmek » iki satır lâf etmek veya konuş » bilmunasebe » gosterim » gozlemcilik » gorumsetme » kavgaya girişmek veya tutuşmak » acılmak » caldırılmak » kulağına koymak veya sokmak » kecelemek » dovdurulmek » etmek » yuksek oranda karbon bulunan k » urkuntu vermek » duzeltilme » mızrak cuvala girmez sığmaz » şeyhulislâmlık » muşteri » cıkra » uskure » bec tavuğu » sacılıp dokulmek » cok şey » ciğerini sokmek » kulâh peşinde olmak » lehce » bilâkayduşart » kiremitcilik » olduresiye » duşey cember » cekinik » kafasıcatlak » kursu hocası » detektor » zararına kazanc sağlamak » yuz tutmak » tansiyon duşurucu » kıraclık » cın » donek » zemheri zurafası » yuzustu » durtmek » elinden bir kaza veya sakatlık » turbe » kopek soğanı » acısınıcekmek » parcalama » şamata etmek veya koparmak »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.