tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bakır sulfat » icin kullanılan boru oluk vey » sarıkcı » yarıgocebelik » vadesi gelmek veya yetmek » dan den tan ten » balon ucurmak » yuceltmek » ağırlığınıortaya koymak » pic » icmeler » kuvoz » kaşıkcı » duşey » donmek » genel olcek » sozlenmek » koşe bucak » balık corbası » cetele » transit gecmek » guneşli » yaban ordeği » sun î tahta » cıkarma birliği » dolek » abacıkebeci ara yerde sen nec » bağışcı » alcılı » yangına korukle gitmek » ne olacak » cağcıllaştırmak » gecme namert koprusunden ko a » yuz » tekerrur etmek » işgunu » korleştirme » akla zarar veya ziyan » tutun balığı » indukleme » kalıplarla desen yapılmışbez » kalıpcı » yedekci » ust uste » yureği katılmak » İri balık ve deniz hayvanların » bas veya bas git » ucayak » yuzustu bırakmak » lânet olsun »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.