tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dili kılıctan keskin » sınır otesi » zahmet etmek zahmete girmek ve » gonullu » askerî ruştiye » kampa girmek veya kamp yapmak » cağırılma » cımbar » kuduz bocekleri » oyle gelmek » klâsor » ic guveyi girmek » orumcek sarmak » geri cevirmek » kotu » batakcı » oksuzdoyuran » gecmek » cengucegane » kafasına soz girmemek » gor veya gorursun » koyuvermek » lokun » lâkırdıcıkarmak » okce » tecavuz » bitki sutu » kırlangıc balığı » cıplak resim » duşculuk » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gucluk » cırakman » pencuyek » gurultulu » gelen gecen » er » inatcı » topal eşekle kervana katılmak » ekmeğine yağsurmek » goreneksizlik » anormal » ayva receli » kin beslemek veya tutmak » bitumlu » kultur » cene kavafı » of cekmek » ziraatcı » makedonca »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.