tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cığırtmacı » denizguzeli » hayvan elephas » bol bulamac » sacma » kecileşmek » ackılanma » dort duvar arasında kalmak » ustune gelmek » kacımsamak » lutuf » doke saca » odul » kepce gibi » cakırlaşma » koturum » mevlevîhane » hukmu gecmek veya hukum yurutm » kuşmu konduracak » kotuleşmek » okse » halep cıbanı » gu » uzgun » yuklenmek » cocuk bahcesi » kullanılır » keciler » ici dışına cıkmak » ruzgârlanmak » kokleştiriş » ust baş » yuz akı » kacak » butunu hars ekin » catma » dayanım omru » hata etmek veya işlemek » kuşucmaz kervan gecmez » celik kasa » goğsunu gere gere » tefeyyuz etmek » uc uca gelmek » cerezci » calışma gezisi » koselik » yonelik » centik » bir ağac » ortulme »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.