tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yanal yuzey » davranmak saygıgostermek soz » kukla » soyleyeceği olmak » pocuk » surekli olarak gidip gelmek » buğusu ustunde » allah bilir » soz ustası » bitli veya kurtlu baklanın da » linc etmek » pence » ardından veya arkasından atlık » beklenmediği umulmadığıveya c » calışma barışı » gosterisi » temettu » cağrıcı » yukselme » akıl icin yol veya tarik birdi » korletme » iğne deliğinden hindistan ısey » mukellefiyet » formulleşme » sonmek » navcağan » pacoz » ic yuz » plutonyum » birinci cağ » orgu » carşı » gozunun yaşına bakmamak » comlek kebabı » hurdasıcıkmak » cavuşuzumu » muvafık bulmamak » eşgudum » golcu » basıldığında duyulan kımıldama » bakır sulfat » rh » surat duşkunu » lokma dokmek » bula bula bunu onu bir şeyi » goz yummamak » elinde bulunduran kimse » lâzım gelmek veya olmak » mutercimlik » avurdu avurduna gecmek »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.