tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sucuğunu cıkarmak » deniz ordeği » kan cekmek » gercek dışı » apacıklık » nuktesiz » cukura duşmek » carpma » supermarketci » ozumsemek » kapak bıckısı » ust deri altı » cıkmak » cevikleşme » dala cıka » bir elle verdiğini obur elle a » dağdağa kavuşmaz insan insana » mucerret » ihtimam etmek veya gostermek » acık soylemek » cocuklu » doşenmek » yıldız boceği » kaleyi icinden fethetmek » gucleştirme » kucurek » bakışacısı » mufritlik » karagozculuk » meydanıbirine veya bir şeye bı » acık ciro » dunya başına dar olmak veya ge » gomultu » alıcıgozuyle bakmak » organların her biri » iki cenetliler » ordek » burcak » ana bir baba ayrı » hukûmet erkânı » rotuşetmek veya yapmak » turşucu dukkânı » istencsizlik » koşe » kuru gurultuye pabuc bırakmama » sonuclandırmak » gonlune doğmak » celik parca » az » cermik »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.