tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği kararmak » hukum » gokce yazın » cek » mulâzım » alıcıcıkmak » cırpıcı » sacıbaşıağarmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » soz cambazı » bocek gibi » borc yiyen kesesinden yer » sakarozolcer » bilimlerinin ortak adı riyazi » balkanolog » gocerme » munasebet almak veya almamak » ısıolcumu » dokunca gormek » dunur » cınayaz » harama uckur cozmek » uzengilenmek » camcak camcak » pabucu buyuğe okutmak » hodukce » cikletcilik » eşek sudan gelinceye kadar dov » gonul okşamak » zuppeleşme » cokları » ust » acılıp sacılmak » mısır turnası » gurluk » amputasyon » namus sozu » soz » ayakustu » sunnetlemek » gozler onune serilmek » perhiz yapmak veya etmek » algıbıcağı » cıkar yol » istifcilik » zararlıcıkmak » tavukcu » cabuklaştırılma » millî huviyet » kıyıya cıkmak »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.