tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komurculuk » gol olmak » ciğnemik » taahhutlu » cevre » ici tez » soz gelimi » deliye donmek » kalsa veya kalırsa » en kucuk birliği goze » hasatcı » rotuşlu » kaşgoz işareti yapmak » hatırıicin » derecedeki yol yan yol » yuzdurmek » kornişci » muhtac » telgrafcılık » odunleme » gır gecmek » kendini gostermek » parıltı » buzguleme » altayist » darvincilik » mufessir » vahdetivucut » orfî » cizginmek » bancolaşmak » sulus » carpışmak » alt tarafıveya yanı » gecmişi olmak » cok karılılık » mucize gostermek » yuvarolcer » gorgu tanığı » keşkekci » catma » bicimi » kebapcı » tecessum » sefasınısurmek » ulkesel » sırıkcı » duşuntulu » okculuk » uscene »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.