tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kabuğuna cekilmek » ticanî » cicek aşısı » gocmek » surgit » lektor » mandallı uzerinde mandal bulu » dollenmesiz ureme » mo » kıyıda koşede kalmak » dortcihar » mubalâğalı » immunoloji » uc » yârdan mıgecersin serden mi » sureti haktan gorunmek » ustunde kalmak » gundelik » para cuzdanı » gecmek » fındıkcı » tutmek » suspansiyon » cekişmek » goveri » uykusu kacmak » gun » başınıucurmak » canavar duduğu » adıustunde » puluc » guduk kalmak » erkek fatma veya ayşe » nobet şekeri » supruntucu » cihannuma » somalili » gecmek » puskulcuk » up » kurtcuk » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yuceltme » dondurulan ince uzun ışık ara » icim » ozdeşlemek » bir yerde kullanılan bir yere » alıcıyonetmeni » ders gormek » bildirme cumlesi »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.