tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harman corman » gozetici » tarikatcı » muebbet » başa gelen cekilir » ufurmek » kredisi duşmek » bulunan bolum kafa ser » kerpic dokmek » ut acıcılık » tekefful » orucu » gozunde buyumek » mundericat » bir cift » ic » gun ortası » vekilharclık » yamac » bitki sutu » bicimsiz » can can etmek otmek veya konuş » kurekci » cevirim senaryosu » kızılelma » potikare » nasihatci » cokbilmiş » kırlangıckuyruğu » lâtin yelkeni » somuruculuk » malkoc » kayışcı » art avurt unsuzu » orseleyiş » yondeş » duşuncesiz » calışkan » iki buklum » lule » curutme » tac atışı » mucellithane » koy ekmeği » mağazasıolan veya mağaza işlet » yemişcil » yezidî » sureti haktan gorunmek » cokluk » sonuclamak »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.