tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu acıklık » melâmîlik » ust » gecmişi kınalı » kuvvet cifti » hukmu parasına gecmek » civitlenmek » abdulleziz » kabine cekilmek » dukkân » yonetmenlik » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cile » başına gecmek » kalbura cevirmek » duzen » keli gorunmek » kavgaya girişmek veya tutuşmak » deve yurekli » tunemek » savaşcı » bolumlenme » bağlayıcı bağlama niteliği ol » baskısız buyumek » soz etmek » buyuk tansiyon » sonum » sağlık gorevlisi » uzay ussu » benlikci » terbiyeli corba » mustehcenleşmek » muthiş » deyip de gecmemek » tukurme » yol acmak » horguc » rustik » teessuf ederim » mefruşatcı » eli ayağıveya eli kolu bağlı » one almak veya alınmak » snack bar » guve » sabahcıkahvesi » fakul » yanlışkapıcalmak » cık cik cuk cuk » acılıp sacılmak » olumlu cumle »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.