tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı

ciddi nin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozunu bilmez » tıngır sac elim hamur karnım » secmek » cam sakızıgibi » radyator » diskcilik » buğet » cuha » en kotusu » muritlik » edinmek hissetmek » ummetci » cabuk parlayan cabuk soner » dağveya dağlar gibi kadar » sehpaya cekmek » yangın cıkışı » cekmek » hoşgormek veya karşılamak » bolumlemek » mustensih » telgraf uslûbu » gunebakan » ceşni tutmak » catık » tecessum etmek » balıkcıl » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » centik atmak » tokaclanmak » azot karışımıgaz » ıt it ut ut » beti bereketi kalmamak veya ka » cividî » cıvdırma » cultarı » uc bucuk » uzerine olu toprağıserpilmişgi » teşekkul » suolcer » dumen suyu » cuz » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kanadalı » girdisi cıktısı » kopru kurmak » guvensizlik » duzluk » tanzanyalı » ulac » coğurcuk »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.