tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mur » komunikasyon » yıkamaya yarar cukur yer veya » kacınma » kosnulme » mechul » soz varlığı » ada » bolumlenme » cuvallatmak » sozlenmek » inci ciceği » duşunce » reomur » kuru soz » yuzune bakmaya kıyamamak veya » duğun değil bayram değil eni » cıkmak » cucuk » um » cala paca » kanlıbıcaklı » goz banyosu » yarım gun » orge » birinci cağ » gocmek » yapmak » namertce » meydancı avlu bahce gibi yerl » ofkesini cıkarmak veya almak » kamcı » kriz gecirmek » koşeye oturmak » orucsuz » muterakim » tukurmek » gunleme » tezhipci » cağırtmak » catı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » turdeşlik » omursuz » mes uliyetli » av donemi » hacet gormek » nesic » cıkmalı » ruhunda guneşacmak »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.