tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
haber burosu » halic » cumhuriyet bayramı » para donmek » on lisans » musteniden » buryan » kullanılan yapma yuz » duru » gobek » mudahale etmek » tac atışı » sora sora bağdad veya kâbe bul » rotuş » hoparlorsuz » yâruağyar » okceli » yureği yaralı » gorsel etkileme » oteye beriye » odullendirmek » rolântide durmak veya calışmak » durtmek » mudavi » kepce surat » on » teknokratcılık » duşunce » unsuz benzeşmesi » cizdirme » temerkuz » gor bak » dil surcmesi » gozu dumanlanmak » lokma ciğnenmeden yutulmaz » gluten ekmeği » gururlanmak » buğlu » centmek » amerika armudu » hypogaea » tumbek » yuz yazmak » munazara » turev » yureği yanık » kurcatovyum » mantıkcılık » efelik etmek veya yapmak » allah buyuktur »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.