tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celmelenme » dongel » ormek » capalı » şaşkına cevirmek » icecek suyu olmak » capcak » genc » anten yukselteci » değnekci » ulke » santrifuj » yeteneği maharet » camlık » aklınıcelmek » iceri girmek » yerle gok bir olsa » tefeyyuz » cayırsedefi » kapısıacık » nalcasız » genel butce » cop sepeti » bordur » gelsin veya gelsin gitsi » cekicilik » şovalye » dovme » muşkulleşme » at pazarında eşek osurtmuyoruz » kıc atmak » goz kırpmadan » allah selâmet versin » uzum şırası » donup dolaşmak veya done dolaş » icerlek » sut calmak » nobet beklemek veya tutmak » pekmezkopuğu » facunalık » hazır corba » eşkenar dortgen » kancayıtakmak veya atmak » cıkartılmak » sulfurik » gerekce gostermek » cuvalcılık » gocurmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » yonelme hâli »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.