tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalbi yıkmak kolay yapmak zor » ustune basmak » yoneltmek » temevvuc » şuphelendirmek » yapmaya yarar » cilekeşlik » kufecilik » fırca gibi » buğlu » gumruklu » modulâsyon » perdenin uzerinden oynatılan » hukmî » ısıtma aracı » oluşturduğu demet » catallanma » suthane » buyukayı » iyi veya temiz işaltıayda cıka » demec » tac giymek » muz » uleş » yuzunu unutmak » kurekcilik » caltı » akağac » canıcana olcmek » gecmişzaman gorunumu » seramikci » heple hic ilkesi » şerbetcilik » ışık olcumu » temettu hissesi » lehce » adalet orgutu » tekessur etmek » gozunde buyutmek » terettup etmek » takaddum » şenlik gormemiş » lâtin dilleri » metal kap » surpriz » mız miz muz muz » beşyuzluk » satışa cıkarmak » karekok almak » toplandığıbolum »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.