tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
avara kasnak işlemek veya donm » cur etlenmek » urkuntulu » cakıgibi » gozu bağlıolmak » şirazesinden cıkmak » cop tenekesi » ozenc » boşluk » munhezim » kendini gosteren ve bulaşıcıol » altıkaval ustu şişhane » cıkmak » suzgec » mana cıkarmak » bostan bekcisi » cevrinmek » bayramîlik » bahşişveya beleş atın dişine b » o » uniforma » cay bardağı » sacaklı » icini acmak » maktul duşmek veya olmak » goreyim seni » eline duşmek » cağlamadan catlamak » gudulmek » sungerleşmek » hambelî » cekirdeksiz » trockici » kurutmac » şukretmek » lâluebkem » muteselli olmak » tesadufî » silindir prizma vb bicimindek » unlem işareti » gozle yemek » cekimsenmek » allah iyiliğini veya lâyığını » var varın varsın varsınlar » bıkıldığıbildirilir » bir cift » tellur » cıkak » cok kısa dalga » yazı »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.