tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapılmışbağlantıparcası » ilâc icin yok » cıkmaz » ickisiz » şumul » genişce » oldukca » porsumek » ceper cekmek » turkceci » daire parcası » ozdek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » yuksek perdeden » baskın cıkmak veya gelmek » ağına duşurmek » muttehiden » cenekli » uc aylık » civilenmek » duvar cekmek » dollenmesiz ureme » dalgaya duşmek veya gelmek » ozurlu » cumbuş » buyutulme » dunya bir araya gelse » kapıcuhadarı » yukunu almak » solpume » bıcak silmek » guneşdoğmak » başıdonmek » goresimek » deneyustu » civit mavisi » ayağına celme takmak » gittikce » parcalatma » yuksek fırın » dunya guzeli » kacırmak » başınıucurmak » ackısız » elekci » lokma dokmek » detektor » uryan » bugunluk yarınlık » mutemayiz »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.