tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarmak » edebiyatcılık » doğal cevrelerini değiştirmele » pozitif goruntu » uygun duşmek » zevk icin » dunyadan gecmek veya el cekmek » gok guvercin » adetimurettep » ispenc horozu » tureme unlu » kafayıcekmek » konukculuk » uzengilemek » gozunu bağlamak » cifte gitmek » topukdoven » allah manda şifalığıversin » makyavelizm » antikomunizm » gelip gecmek » bahisci » ozelleştirilmiş genellikle di » mutelezziz olmak » sumer » tel in etmek » sağdan geri donmek veya sağdan » goğcek » yukcu » flort etmek veya yapmak » donme » cıkmaza sokmak » maruz kalmak veya kalmamak » fener cekmek » kup » kalpakcılık » goturu iş » uzun unlu » calkalamak » veya bu anlamda birleşik isim » oncu » gd » urpertici » yakıacmak » kuru cayır » corlu » cişetmek » şartlıbirleşik cumle » brut » devenin başıpapucu veya nalı »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.