tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zihnini kurcalamak veya tırmal » gozleri kan canağına donmek ve » tuylu dalak otu » murebbiyelik » dışcokgen » makascılık » goğus » colleşmek » entrika cevirmek » en kucuk birliği goze » munavebe ile » gozunde buyutmek » olum sessizliği » canlımuzik » lâf veya soz altında kalmamak » cırpıgibi » calımlıcalımlı » subyan koğuşu » celmelemek » musevvit » calımlamak » bobreksi » arnavut » yardım etmek veya yapmak » aracılığıyla duymak değmek e » cevir kazıyanmasın » husnuhâl kâğıdı » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » gozu cıkmak » hoşca » sun î » murtet » ceng » oğutucu » gonlunun dumeni bozuk » ust başı » etut » uzuncalar » demir tavında dovulur » boşnak guzeli » delik buyuk yama kucuk » olduresiye » iki cami arasında kalmışbeynam » ucuculuk » tecahuluarifaneden gelmek » gez goz arpacık » purceksiz » untu » oduncleşme » tac »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.