tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
galebe calmak » gelip gecici » traktorcu » ayağına veya ayaklarına kapanm » oclenmek » dağcileği » kapcık meyve » dişgostermek » muttefikan » iskeletli hayvan corallium rub » zukâm » gonullenme » nobet beklemek veya tutmak » kupunu doldurmak » itilâfcı » musamahakârlık » sac baş » goynuk » muslim » beyin ucgeni » gozu sulu » imalâtcı » bulamac » acıkgozluk » guneşyağı » domates corbası » gok kır » t t » hint kestanesi » luks » tunc » icli dışlılık » perdelerini acmak » yonerge direktif » ayağına dolanmak veya dolaşmak » mulâyim » kulfetsizce » kepce » hoşgorusuzluk » duzmek » orselenme » cetecilik » ucuklamak » yiğitliğe leke bok surmemek » mucazat » oncesizlik » set cekmek » cizi » ayaklarınısurumek » on denetim »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.