tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ciddi nin zıt anlamlısı ne dir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâcka » kırk bir bucuk maşallah » cozyağı » sunnetci » bektaşî uzumu » cağ » buzulme » pabuc bırakmamak » bolme işareti » kurtpencesi » ustune gecirmek » oz su » tehaluf etmek » uzerinde pas oluşmak » kukreyiş » dunya evine girmek » uc » kuculuş » cakırcı » dortgen » pacayıkurtarmak » karşılıksız cek » macar biberi » taklitci » yarayan kuru ince yaprak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » bonkorluk » viyaduk » mutemmim » komurcu » boşa cıkmak » dokmek » ic kapak » yupurmek » yabancısıolmak veya olmamak » yok pahasına satmak almak vey » bağışcı » carptırmak » el surmemek » dulger » kosemen » agrandisor » tavus tuyu » sutculuk » cıkmak » uc » ormek » ana kızına taht kurar kız bah » ekmeden bicilmez » varlık gostermek »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.