tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
silâhcı » kap » lâğım su yolu vb nin gereken » kufur savurmak » sandıkcı » duzensiz » acık onerme » secmek » demek ki demek oluyor ki » fal acmak veya bakmak » goz goz olmak » klâsor » pabucu buyuğe okutmak » surekli unsuz » ekim ihtilâlinde komunist kızı » bir goz ağlarken obur goz gulm » cozulmek » gomleklik » cevrelenmiştahta ağırşak » zenneye cıkmak » kıvanclı » gucsuz » kulot pantolon » terakum » tovbekâr » yurumek » acık sacık » kırıkcı » suflî » yardımcıhucre » ozel sektor » tırnakcı » akla karayısecmek » purtuk » yarayan kuru ince yaprak » ustune vazife olmamak veya değ » kredi acmak » surnaturalist » indukleme » musteşrik » ozun erosluk » korpe » antep fıstığıgiller » camur » ozgurleşmek » bilinclenmek » orulme » yedi duvelle barışık » uvey kız » tumleme »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.