tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
carpıklık » hukumsuz kılmak » ciğerimin koşesi » ihtilât etmek veya yapmak » yuklu » ipipullah sivri kulâh kalmak » dunur » guvelenme » başmurettiplik » al el » gondermek » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » ta kendisi ta kısa soylenir » ultimatom vermek » paylaşmış benzer odevlerle yu » elekcilik » tuvana » frenk » gudumlu » gorunme » takarrur » arasında den başka anlamıyl » kurban olayım » sozu kesmek » gun ağarmak » allah rahatlık versin » ortalığıkırıp gecirmek » gollenme » hukum » cıkmaz » paradan cıkmak » ciğnenmek » cevre kirliliği » sap doner keser doner gun ge » ozek demiri » tek yonlu yol » icirtme » verilen genel ad afsun sihir » kavrac » muhafız olma durumu » ter dokmek » teferrut » kullanılır » gece ucuşu » odobenus rosmarus » yatak yapmak veya sermek » el acmak » gokcek » fırtına cıkmak » petrolun bir cinsi olan yanıcı »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.