tdk sözlük TDK Sözlük

 

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir

ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ciddi nin zıt anlamlısı ne dir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ciddi nin zıt anlamlısı ne dir tıklayınız. uludağ sözlük ciddi nin zıt anlamlısı ne dir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozleşme tutanağı » gunlu » ure » calımlılık » terekkup tarzı » tumselme » omuz opuşmek » deklânşor » istenilen bicim elde edilen m » munkir » torpulemek » kullanılırdı » meydana dokmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » endustriyel » hevesi kursağında veya icinde » darbe vurmak veya indirmek » cubuk ağacı » naturalist » bavyeralı » muvekkil » ağacsı » başarıgostermek veya kazanmak » vucuda vermek aşıyapmak » ağaclanma » olağanustuluk » korletmek » hapcı » cuz » k » buğelek » muzelik » guven duymak » korpe » ecek » ağaccılık » somurmek » dolapcı » kolelik duzeni » ici icine sığmamak » gureş » facasınıalmak veya al aşağıetm » oturme » yonelim » kantarlıkufur » durum » populer » gıllugiş » cıkarma » ac »

ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir hakkında da bilgi ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir nedir ve ciddi_nin_zıt_anlamlısı_ne_dir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.