tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cicekci » acıolcum » rehber oğretmen » şimşek cakmak » hulle » tarihcilik » bilincli » duşgucu » işi duşmek » yuz yuzden utanır » entrika cevirmek » yenidunya » cıngırağıcekmek » gozden kacmak veya gozunden ka » cekiş » eflâke ser cekmek » gonderilme » goruşulmek » cd » ic bukun » yuceltilmek » gol » luksmetre » sudreme » uğrum » cengel atış » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » guvem eriği » tovbe » illuzyonizm » cukurlaşma » mizacsız » doğuş » cerez » ozdeşlemek » urkutmek » umtırak » hidrokarbur » dunyada » calkalanış » sefa veya sefalar bulduk » işbaşa duşmek » sunger » cıban başvermek » guzellik kralicesi » aluminyum taşı » ruzgârlamak » goz onunde tutmak veya bulundu » subjektiflik » alcalma »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.