tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz yuze » insan icine cıkmak » tervic etmek » zebunkuş » ce demeye mi geldin » ilce » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » coğunlukla » kırlangıc balığıgiller » goz ucuyla bakmak » lâm elif cevirmek veya cizmek » kurkas » museddes » gonlunu serin tutmak » gumbedek » ozelleştirmek » yukselim » hint mandası » mumeyyizlik » kocaya kacmak » olan biten veya olup biten » calar saat » bicim » zayıf duşmek » pt » prusyalı » l l » durtuş » adaptor » koşe kapmaca oynamak » yapısının işleyişinin ve geli » seninki can da benimki patlıca » olum orucu » temevvuc » gozleri fal taşıgibi acılmak » kalbura cevirmek » civilenmek » sinuzit » secenek » serce parmak » tuylendirme » illuzyonizm » gecenek » tahassur » gonullenmek » yabancıgelmek veya gelmemek » duruluş » ustune evlenmek » yayık dovmek » calap »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.