tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacıkca » nane likoru » asansor » urun » sazlısozlu » guduk » geckin » yurumek » genel butce » gecmek » arnavutlaştırmak » sebep olan fiziksel enerji ha » allah ın gazabı » catılış » suruşturmek » gozunu dort acmak » ipek bocekciliği » redaktorluk » ucuncu dunya ulkeleri » melul » arasıveya araları acılmak acık » arap sacına donmek » batırılmasıyla yapılan sucuk » katrankopuğu » deli divane âşık olmak » butce » irade beyanlarıyla gercekleşen » kara kara duşunmek » boynuz cekmek » en » akıl akıl gel cengele takıl » mercimek corbası » muteferrika » pastorize » guc » on secici » ortaya cıkarmak » istihrac » oğle paydosu » uzun sivri kumes hayvanların » ciftcilik » takarrup » munasebetini getirmek » guler yuzluluk » soğuk duşmek veya kacmak » arkebuz » sarnıclı » bayramlık ağzınıacmak » kutle » cocuk oyunu »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.