tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dunurleşme » hazır duruma getirildiği omurg » mirac gecesi » turkolog » ozumlemek » kolay işlenebilen yumuşak bir » ic işleri » kacmak » aralarında onceden kararlaştır » guzellik » kredisi duşmek » allah omurler versin » yurek carpıntısı » kalbi carpmak » cektiri » bacasıtutmek » suikastci » umitleniş » olcu » cumlesi » bıcak vurmak » haber bulteni » alcalma » sacmalaşma » sutu bozuk » muhit yapmak veya edinmek » soğmek » yer demir gok bakır » gozlemci » romanyalı » erketecilik etmek veya yapmak » davul dovmek » hangi biri » yer ozekcilik » tuy duzmek » gostermek » cekmek » teşhis etmek veya koymak » alcak ses » derdi gunu » cıplak » yuksunme » husnu kabul gostermek » bulbul gibi konuşmak veya okum » sumerolog » hayırlıveya hayırlısı olsun » gac gec kac kec » ucukluk » sevincten ucmak » gunluk guneşlik »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.