tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayak ayak ustune atmak » bordur » lâfcı » museddes » ve sorumluluğunu taşıyan birim » kosnulluk » curuk veya curuğe cıkmak » uleşme » basitce » mulk » allah a yalvar » oğreticilik » konsensus » capa » kok saplı » muessiriyet » ceki » gonulden ırak olmak » mercekten oluşan optik alet » guvenli » dolambacsız » icini cekmek ic cekmek veya ic » kamburu cıkmak » olmez oğlu » oğutmek » yer yarılıp icine girmek veya » varoluşculuk » tanrıvergisi » oncu » zuğurtleme » cevher » dingo nun ahırı » hasbî gecmek » dokumantasyon » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » sidik sokturucu » cetecilik » sevgi » coğaltım » kara evli » carcabuk » sofra veya sofrayı kurmak » ustu kapalı » boyunduruğa atmak veya almak » cıkarma » ateşciceği » murc » germanist » gomleksiz » gostermek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.