tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yerleştirmek teşhir etmek » gun » goz nuru » huner » burunmek » hasatcılık » majuskul » leninci » calım » muzaheret » dumduz » harcamak » ozerkleştirmek » mutevazı » cehre almak » goncu » tamamen veya kısmen durması » kok salmak » iskorbut » cok gormek » ucmak » endustrileşmek » oneri » hırlımıdır hırsız mıdır » oldubittiye veya olupbittiye g » gonul almak veya gonlunu almak » dunya âlem » rukun » abıhayat icmiş » sonuc » nev i şahsına munhasır » başından gecmek » e hâli » onunu ardınıduşunmemek » dolambaclı » câk câk olmak » akıl oğretmek » muşteri hizmeti » pic etmek » donmek » a veya e gelince » borclandırma » ipipullah sivri kulâh kalmak » suruş » mirascı » dikce » gunleri sayılıolmak » gorunuş » bıcaklamak » azerîce »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.