tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aramca » kin beslemek veya tutmak » alcıya almak veya koymak » torpuleme » kacık » kuturdetme » ciftelemek » mutluluk cubuğu » ulac » mutevekkil » cepin » genellikle orduda veya yatılıo » talih oyunu » tesirini gostermek » cor » gucune koşmak » olumle burun buruna gelmek » mucver » sozun kısası » goz bağcılık » beklenmediği umulmadığıveya c » cuceleşmek » gorevlendirilmek » uzumlu kek » temizlemek » gorunmez kaza » cıkışyapmak » şeylerden her biri tabaka » allah ecir sabır versin » ufuk cizgisi » başağac » gundelikli » kuyruklu yıldız sacı » erincsiz » govde » ummetce » urkekleşmek » donmek » merkeziyetci » eğri yuz » nuhuft » toz pembe gormek » pusur » tencere dibin kara seninki be » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » ruzgâr ustu » deliye donmek » acılmak » gozetleme deliği » catal »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.