tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
da de ta te » mulevves » aylıkcı » ustune yatmak » gecilmek » yuklemek » ım » cavuş » boluntuler » ulahca » olu yatırım » juglans regia » brahmanlık » orumcek » elle tutulur gozle gorulur vey » yarayan kuru ince yaprak » cakal » meydana dokmek » ackılama » pabucculuk » okuler » dev kopek balığıgiller » tedhişci » cavdar ekmeği » cırpmacı » duşunur » butun » dilekce » muco » otumluluk » genc » uleştirimli » subye » suvari » nacar » cevher » acık kalplilik » asal sayılar » cokgen » kopruleri atmak » girişik cumle » capullamak » bir sure ayrılmamak » şeylerden her biri tabaka » catı » dam ustunde saksağan vur beli » cekirdek kahve » gencleşmek » yurutme gucu » aklının koşesinden gecmemek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.