tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorgusuzce » iyi hoşama » tahta cıkmak » buyuk oynamak » kullanılan yapma yuz » cotira » oğretmek » penceli » gun » cadır uşağı » gure » dikce » genel mudurluk » calık » mantıkca » sağlayan şartların butunu » lâtifce » yuzunden » cıkışmak » sozlu film » goze almak » taşlama işiyle uğraşan usta » pacayıkaptırmak » j j » geciş » yalın ayak başıkabak » donenmek » vidanjor » akıl var yakın var veya akıl » dordul » oğlen » zuğurtluk » olan bir taş » gok kutbu » teveccuh » şişe » duşunceye dalmak » gecindirme » kokune kibrit suyu dokmek veya » ve bilinc merkezlerinin bulund » meşe komuru » muritlik » hint yağıağacı » yuzeyleşme » yoğunlukolcer » cucuk » gol kacırmak » ozel girişimcilik » rezil rusva olmak veya rezil k » cıfıt »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.