tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amentu » fındıkcı » yaşam guvencesi » olu helvası » şuyu bulmak » el etek opmek » tarakcı » lâf acmak » dunya kelâmı » sosyo » kola cıkma » ic odun » sunnetli » turlu » triportor » kalensove » bolumlerden her biri kolon » allah bilir » yenilir veya yenir yutulur şey » halacca » gozaydın etmek » paca kasnak » al bayrak veya sancak » calımcı » surtunme » kalıba dokmek » gunduzcu » gokkuzgunumsular » kecisedefi » gorevden ayrılmak » gozlem » okuz balığı » kacmak » ic başkalaşım » surumcemede kalmak » carpıntılı » cıtırdatmak » kalın unlulerle art damak patl » ceşmibulbul » otmek » goze bilimi » lugatce » gurultu cıkarmak etmek koparm » cekirge otleğeni » donmek » buğemek » amerikan » dağılmak » on bilim » gobek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.