tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortulu » capar » ağız acmamak » koklenmek » uleştirim » kalmalıtumlec » cakışık » d d » omru oldukca » rutbe » soz vermek » ana sozleşme » sutlâc » catlak » şoyle boyle » olumluk dirimlik » duzeltici » ic » kollarınıacmak » sureti haktan gorunmek » uzuntusuz » pat kut » satranccı » mudahil » tu » bok yemenin arapcası » her telden calmak » tehyic » şark cıbanı » sodyum hiposulfit » gonul kocamamak » butunlenme » umur gormek » sozlendirme » mg » uzerinden dokulmek giysi icin » bir doğu germen halkı » yan urun » ağır arac » pabuc eskitmek veya paralamak » bobur » alkalolcer » hukûmet darbesi » goğusluk » kuseğen » birleştirerek bir varlığıyenid » kotu gozle bakmak » ortusuz » yahudice » davar gutmek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.