tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor nişancılık » kacırtma » kafayıuşutmek » kırk yılın başıveya başında » uzumculuk » ucuşmak » sutlenmek » muşekkel » mulâyim » karakılcık » gozlerinde şimşek veya şimşekl » tatlısozlu » hakir gormek » gunbegun » yer olcumu » tercumanlık » orasısenin burasıbenim dolaşm » yan gelip oturmak veya yatmak » diplomatca » ayıp etmek veya yapmak » yurek carpıntısı » caca » rotarlı » karagozcu » cıkıştırmak » tok sozlu » veya krom kaplanmışcember bici » ağaclaşmak » urunlu » dokulmek » lupletme » karşıtı » kukremek » fırca cekmek » curmumeşhut » icim » tehaluk » kaldırım doşeyen kimse » gun gune uymaz » tazallum temek » donem » guneşbatmak » deveyi duze cıkarmak » kecimemesi » sovulmek » gormuşgecirmiş » bilinc akışı » gozlukcu » ruhu bile duymamak » acık alınla »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.