tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cenesini bıcak acmamak » dumenci » derdini marko paşaya anlat » cakıntılı » ışığa gocum » birleşikgillerden kok sapları » yakın doğu » perhiz yapmak veya etmek » magnezyum klorur » guzelce » arap » gonc » un almak kazanmak salmak veya » kulotlu corap » ucuş » kusturmek » memleha » orumceklenmek » vus at » cevik » vergi kacakcısı » acmaz » cenileme » gayya » tokat atmak aşk etmek veya pat » meydan dayağına cekmek » işe yaramak veya yaramamak » bir sanat eserinin yapının ve » polonez » kaypakca » hapishane kackını » gumlemek » kotu » altıkaval ustu şişhane » abliyi kacırmak veya bırakmak » ozet » cakmaklaşmak » metal parca » olcumlemek » gorecelik » kotuleme » comaklamak » corap » acık rejim » aklıcıkmak » oğul cıkarmak » japon hurması » gecmişzaman gorunumu » tukenmez kalem » ışınımolcer »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.