tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâcka etmek » istifci » dehşete duşurmek » bulunan bolum kafa ser » ciftelenmek » sepet havasıcalmak » donmek » kafatascı » onerge vermek » kohneleşme » cenesi atmak » gesneriana » balcık » yon » cevher » bicimci » nişanıatmak veya bozmak » dişeti unsuzu » kotu » ekmek elden su golden » koleleşme » goverme » jonpromiye » akcalı » ustune yıkmak veya yıkılmak » muma dondurmek veya cevirmek » cekic kemiği » butunlenmek » bir parca » dalâlete duşmek » rutbesiz » secim » cıvlama » veya toprak harc » muselsel » ucan daire » muzikoloji » gurultusuzce » mezatcı » deccal » ozellik başkalık fark » teşekkul » muşkulpesent » olmayan bağımsız hur » yukseğe cıkmak » arap rakamları » sabahcıkahvesi » tac giyme toreni » sesini cıkarmamak » icit »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.