tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bicimsizlik » tedavulde olmak » kırımlı » kongovde » yurume » tekeden sut cıkarmak » cırpıntı » hakka erenler » ihtilât etmek veya yapmak » cok ortaklı » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » yapılmışalet » cenesi duşmek » muteradif » cekiver kuyruğunu » rumelili » duzleşme » muşerref » yuzyıl » borusu tutmak veya ustunde » lugatce » comertleşmek » duzey » guc kazanmak icin calışmaya ar » kanat acmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » selcuklu » makascı » bir avuc » kızılbaş » pabucculuk » İslâm dininden olan kimse » dumdar » durdurmak » cay vermek » sirkuler » muteber olmak uzere » ultimatom vermek » acık acık » sel gider kum kalır » urkmek » fizikci » goğus hastalığı » rezili cıkmak » tufeklik » ors kemiği » obur » yandıgulum keten helva » gorunuşalmak » sonradan gorme »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.