tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başbaşa veya kafa kafaya verme » cığırından cıkmak » oklava veya baston yutmuşgibi » fume » casar » levha » bon bon » ilâclamak » okse kuşu » organikci » balıkcıkazağı » donuk » m m » kac » elma da alma da demesini bili » presci » uc parmaklı » gıc gic guc guc » kralice gibi » potikare » milliyetcilik » surumek » gencten » corapcılık » yureğine işlemek veya yureğe i » cubuk ağacı » guzelhatun ciceği » sut otu » cek » arasında den başka anlamıyl » kacmak » duzenleşik » saclarıiki turlu olmak » omur boyunca » kulotlu corap » capari » goruşulme » kazgıc » seyret » ummetcilik » cumartesi kibarıgibi suslenmek » operatorleşmek » ıtriyatcı » kalbini calmak » yağma etmek veya edilmek » cokel » pure » cağ » fıcıbalığı » keder cekmek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.