tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unce » ictimaiyat » sakatcı » oğutuluş » cinli » guneşletmek » muteessir » parca » allahuâlem » kucuk » golgede kalmak » dili varmak veya varmamak » muracaat etmek veya muracatta » ceviri » kulluk ağzı » tukenmezlik » olumsuzleşme » gecerken boğazdan cıkan ve duz » kamcıkuyruk » umit dunyası » uretmek » cok koyu sarırenkli guclu bir » murettep » evic » popcu » kucumseyiş » oğle paydosu » gozunu ağartmak » eteğindeki taşıdokmek » oğurtleme » ucretlendirme » başarıgostermek veya kazanmak » kireclenmek » muhabbet ciceğigiller » tukurduğunu yalamak » celgi » teslim bayrağıcekmek » kor duğum » turetme » calkamak » atıp veya atmak tutmak » lutufkârane » msa mse » comelmek » sinirine dokunmak » ana kralice » lâtife goturmek » cumle » somurge » gozukmek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.