tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeri goğu ben yarattım demek » ozet » calkalamak » capraşık » umtırak » acıktan para kazanmak » zuppe » tekefful etmek » akcaağac » hunersiz » uc hâl kanunu » kırmızıkart gormek » bıyığıyeni terleyen delikanlı » karikaturist » doşenmek » alcacık dağlarıben yarattım de » celik » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » kotu » yolu » icleniş » mudahil » cağıldama » işi gucu bırakmak » cokertme » yaya koprusu » dokulmek » sureti haktan gorunmek » gozetlenme » takla atmak veya kılmak » kirecleme » bunlardan yararlanması » cayıgormeden pacalarısıvamak » bektaşî uzumu » dilini kesmek veya kesip oturm » tecrubesiz » gozunu dort acmak » ceneksiz » gumletme » dilinin cezasınıveya belâsını » gobel » carpınma » oğurtu gelmek » coklarınca » ustune fenalık gelmek » sureklilik gosteren » gurultu cıkarmak etmek koparm » ozdeş » duzen kurmak » kucuk kap »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.