tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duğun evi gibi » kilidi kureği olmamak » golgelemek » hizmetlerine bakan uyeleri ha » zurafa » kılıclamak » koprunun veya koprulerin altın » corbada tuzu veya maydanozu bu » ornek » cilekcilik » doşek » cuvaldız » kundakcılık » doğu turkcesi » mutecaviz » gonul gezdirmek » deniz ordeği » dubbuekber » hastahaneye kaldırmak veya yat » huzunlu » ağzınıburnunu carşamba canağın » sakalına gore tarak vurmak » ac ec » arma ucurmak veya arma budatma » oy vermek veya oyunu kullanmak » harclı » dayanc » turkulemek » taşcı » cingene cergesi » icindeki en kucuk birlik » kor » ruh kazandırmak veya vermek » gedik acılmak » goruşbildirmek » gorunumlu » calılandırma » ulkuculuk » meram anlatmak veya meramınıan » madik atmak etmek veya oynamak » kumeleme » dalgaolcer » calışma saatleri » gunah cıkarmak » feragat gostermek » batınî » veresiye karşıtı » uşengec » diri ortu » gozu onunde »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.