tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sumter » durdurmak » colleştirme » capaklanış » dutu rubus caesus » putur » ağaclık » fedakârlık yapmak veya gosterm » eşbicim » caprazlama » gravurcu » ust » ilgec » ağac arac eğirmen kirmen » eroscu » soylenilmek » kılıctan gecirmek » yuzu yerde » copleme » soyleşmek » cevrelenmiştahta ağırşak » uzağıgormek » cekeceği olmak » nasihatcilik » başrejisor » otcul » iştah acmak » tırtıkcı » kulağına kupe olmak veya etmek » icimlik » kulustur » solomlular » temas etmek veya biriyle temas » dışarıcıkmak » zihni bulanmak veya karışmak » donuşum » iplik cekmek » gok atlası » cağırıcı » senator » on » muşevveş » mes udane » doşeme » ucurum » borc altına girmek » organların her biri » mubalâğa etmek » sucsuz » kullanılan arac buat »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.