tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
intelektualizm » olu » ortalığı almak » soğdurme » korku dağlarıbekler veya aşırı » konakcı » yakın gocuşme » ozgurluk » acımlamak » akompanyator » ok yaydan veya yayından cıkmak » sağdıclık » allah vermesin » kaktus » tacikce » kavlıc » oylamaya gecmek » yureği goturmemek » akım olcumu » hint horozu » felemenkli » guneşli » paraşut birlikleri » murdum eriği » kendini gostermek » parcalara ayırmak » iftihara gecmek » candı » fransızlaşma » gozsuz » davranmak saygıgostermek soz » kulot » cokmek » icini yakmak » ozel » gorevli » camurcuk » urume » kokunu veya kokunden kazımak » mes ul tutmak » armatur » karşıcıkmak » ithalâtcılık » onune geleni kapar ardına gel » akşamdan sonra merhaba veya sa » makyavelcilik » cayırsız » musluman mahallesinde salyango » kırağıduşmek veya yağmak » flort etmek veya yapmak »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.