tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustten » goz » gecmek » camıcerceveyi indirmek » kadiriye » tıngır sac elim hamur karnım » carşafsız » torpulemek » yuksekten bakmak » sopa atmak veya cekmek » sağdıc » kat îleşmek » gonlune doğmak » lâcin » alak elek » ozel » kendinden gecmek » odemek » kulot » duzen » tırnak gostermek » gozunden kıskanmak » suzuk » calkanmak » alevî » işmar etmek veya gecmek » yureksizlik » dunurleşme » acmak » mustafi » ebussuut efendinin gelini gibi » eller yukarı » mısır ozu » oy vermek veya oyunu kullanmak » cekmek » başak bağlamak veya tutmak » cıkmak » ulkeler coğrafyası » bağ » kâğıt yapraklarından her biri » cabuk » icini bayıltmak veya kıymak » sacı » aracla yakmak » ustuvanî » tufekcilik » yuzune bir daha bakmamak » damlaya damlaya gol olur » bisikletci » entelektuellik »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.