tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mezardan cıkarmak » surerlik » şansolye » altlıustlu » koken bilimi » obur » zevkini cıkarmak » baltık dilleri » kullanılan yapma yuz » ozentici » surumek » guvenliği sağlamak icin yapıla » kucuk unlu uyumu » cağlama » telekomunikasyon duzeni » danscı » duvenci » devam etmek veya ettirmek » gorunurlerde » cay demlemek » cınlayış » olcum » secme yetkisi » muessir olmak » İslâm dininden olan kimse » uzerine gelen duvar ağırlıklar » gudum » gocurulme » gomlek » mubadil » negatif buyukluk » zam gormek » bolgecilik » ciğ » bağlaclıtamlama » nefesi kesilmek daralmak veya » bakır calmak » guzey » cocuklaştırmak » cokukluk » cerceve » cıkak » acışkonuşması » genişce konuşmak » coğu » surre emini » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » bir soyle on dinle » bulaşıkcı » kafasına soz girmemek »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.