tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bicimdeki bolumler » gobek » ortenek » munavebe » recine kesesi » goğus hastalığı » ilâclanış » buzulmek » coban kebabı » alttan gureşmek » kok işareti » komşu komşunun kulune veya tut » surunmek » cağrıcı » şeytan elini cekmiş » papara veya zılgıt yemek » icmeler » ahde vefa etmek » cırılcıplaklık » kokcuk » muşarunileyh » vucut yapmak » oğretim yardımcıları » dağınıkca » tıpıştıpışyurumek » gorucu » oneze » kafa cekmek » kavanco » allah halil İbrahim bereketi v » coğulculuk » potibor » donuşlu fiil » etcil » yukseklerde dolaşmak » bukum » teslim tesellum » şansolyelik » gorgu » acze duşmek » gozune carpmak » icme » tuyleri icin avlanan bir kuşso » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » coğullamak » mumin » dışbukey » kendine ozgu » comlek kebabı » ulahca »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.