tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cimrinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpma » belini bukmek » yuzunuze guller » donum » makine veya bir kuruluşu plân » elopen » edep yahu » sırıkcı » oteden beriden » kurtaj » mızıkcı » yenicerilik » subjektif » boldurmek » andac » danışıklıdovuş » cileye girmek » aromaticus » kopek memesi » tufek » capaculcu » goze bilimi » duldul » kırılıp dokulmek » hafıza » sperma ana hucresi » kabul toreni » donulme » ozumseme » ceyrek » bahsi gecmek » yekvucut » cop arabası » aliyyulâlâ » kem kum » coğalma » halacca » multefit » burokrat » nakşibendî » mudire » curcur » keşkulufukara » rufaîlik » iz » şovalye » topukdoven » oz oğrenim » kokleniş » mutedeyyin »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.