tdk sözlük TDK Sözlük

 

cimrinin zıt anlamı

cimrinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cimrinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cimrinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cimrinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterdiği yetenek veya guc » kulağına soylemek » gosterici yardımıyla karanlık » inkisar etmek veya inkisarda b » iceride olmak » tefahur » cerkezlik » zulum gormek » ağzının muhru ile » actırma kutuyu soyletme kotuy » boğurtlen » nervurlu » guneştacı » leyleğin yuvadan attığıyavru » duzen vermek duzene koymak vey » ciğnemek » boluk » copurlaştırmak » goreyim seni » gorgusuzce » ucgen prizma » duven dişi » pacacı » civitlemek » tecerrut » iraklaşmak » havan dovucunun hınk deyicisi » gozunun onunden gecmek » kopekayası » cam civisi » elcilik » yukseltmek » rumen » duz yazı » nezaket gostermek » ateşparcası » kalın unlu » gozu uyku tutmamak » rukun » cıldırma » muminlik » muessiriyet » işi gucu bırakmak » kelepire konmak veya yakalamak » girip cıkmak » aşcı » ağac oyma » tıraşfırcası » icini bayıltmak veya kıymak » in »

cimrinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cimrinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cimrinin_zıt_anlamı nedir ve cimrinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.