tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukumlu belli nitelikleri ve » koleli » akıl erdirememek veya ermemek » cehre zuğurdu » yapılan fıcıvb » dişci » odevlendirilmek » namutenahilik » comertleşme » ofke topuklarına cıkmak » dekartcı descartes in oğretis » gonlunu yaralamak » boncukculuk » mubaşir » hamlac » pırpıtcı » kokenli » cupra » yureğinin yağıveya yağları eri » erdiğine erer ermediğine taşa » veresiye karşıtı » bulbul » guderihane » tazıya donmek » ayrıcalık tanınmak veya goster » kentci » hatırlatmak » kandilli kufur » cumleten » i tutmak » edebiyatcı » yoldan cıkmak » millî huviyet » borulce » cıkarmak » icin icin gulmek veya gulumsem » husrana uğramak » beniz gecmek » coğaltış » dık dik duk duk tık » hodukluk » yaşuzum » kenarlık » kulceleşme » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » caldırılma » agrandisor » kucuk capta » tekelluf » namutenahi »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.