tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışyapmak » kumeden duşme » le » gonul bağlamak » catır catır sokmek » cokek » gucu ipliği » suru » gubre boceği » gozu bir şeyde veya bir şeyin » civisiz kalkan » muleyyin » ust » ulke » cay saati » caşıtlama » genişletmeyi amaclayan yetkin » ketcap » buken » bruksel lâhanası » turku soylemek » acan asklımantar » mudrik » eti senin kemiği benim » sıra savmak veya sırasınısavma » on sozleşme » tefessuh etmek » icrek » icsiz » duzen acıklaması » noel ağacı » gunahına girmek veya gunahınıa » konseptualizm » işkembeden atmak veya soylemek » salkım soğut » crocodilus » kuşucuşu » benden soylemesi » gac gec kac kec » gobek adı » kapıyıacmak » olumluluk » okka cekmek » eceliyle olmek » icten ice » carşıekmeği » gurbetci » furu » ciceksimek » beşikortusu »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.