tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor kostebek » bicimci » uvey cocuk » kaşıkcın » medducezir » acıktan acığa » kuc » orumceklenme » bortmek » meslek secmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » salcalanmak » tankcı » duzguncu » darulâceze » gelen birini karşılamaya cıkan » doşemek » gorenekci » cekilme » bolme işareti » zevkten dort koşe olmak » goze batmak » dozunu kacırmak veya dozu kacm » doşemeci » oclenmek » sukûtîlik » subek » patlak goz » goz boncuğu » ızgara kofte » oğurtu » taşkıran ciceği » ozgulemek » calmak » perde arkasında veya arkasında » dik acı » nesne » lutufkârlık » sempati duymak veya beslemek » ruping sistemi » isimden tureme fiil » ciğleşmek » duzey » fark gozetmek » nefesi kesilmek daralmak veya » cıkmak » lugatcilik » munasebetsiz » halk yardakcısı » tasar cizim »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.