tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
panslavizm » cavdar » başka işi yok mu » iki yuzlu » an en » kosnulmek » hukumdar » husun » icerik » kusme » munekkit » kılıclayış » kıskac » vazgecirme » konakcı » gonderi » bahcıvan » ozen » gezdirme kulağıtemizleme bici » goz acamamak » caylakca » orf » cift koşmak » goz koymak » cehrece » kutuphaneci » cekimsizlik » operetci » boşluk » gun merkezli » mustevli » cumbuş » acıklık » kamışcık » nev i şahsına munhasır » gorkem » kavrac » gosterişcilik » cileden cıkmak » teadul » cenesini kapatmak » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » tayf olcumu » sirkuler » secilmiş » donuş » kuttedek » boğazına duşkun » cadır kurmak » sutleğengiller »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.