tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tadıgitmek veya kacmak » gumrah » cepel » cığırtkan » cepcevre » gucluğu veya guclukleri yenme » mağazasıolan veya mağaza işlet » akıldan cıkmak » munasebete girmek » tasasısana mıduştu » soyletme » boncukcu » kokleşmek » tutuncu » muptezel » munzevi » adıbatasıveya adıbatasıca » yuksek okul » yurumek » kucultme » cur et » yanından bile gecmemiş » duşurmek » yandan carklı » soğutluk » kucukle kucuk buyukle buyuk o » suyu ısınmak veya kaynamak » dunyayıgozu gormemek » buyutec » yureklilik » goz yummak » turdeşlik » allah canınıalsın » soruşturma acmak » unsuz turemesi » bicimcilik » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » oğrenim belgesi » dağsercesi » basmak » gecgin » gupguzel » guclu kuvvetli » bahcecilik » gerekceli » radyator » duduk gibi kalmak » gonulden ırak olmak » cakır » kucuk gezegen »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.