tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şımarıkca » catal kazık » carkıfelek » yururluk » cekimli » gundeliğe gitmek » cerge oba otağ » hesap vermek veya hesabınıverm » pence » zumrut yeşili » ic guveyinden hâllice » kulup » oğreti » calışmak » petek guvesi » gani gonullu » somestr » paranın ustu » gozu olmamak » studyo » acıkta kalmak veya olmak » rus » pacalık » rek » oruk » ses yonetmeni » yulunmek » beberuhi » dan den tan ten » koruklemek » kurallıcumle » bugun yarın » urkekleşme » ici gecmek » sı si su su » sağdıc » yukseltilmek » odun ozu » munezzeh » sıctıcafer bez getir » kuru gurultuye pabuc bırakmama » buyutulmek » cifte yemek » kor ağac » gluten tutkalı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » turetmek » sırtından gecinmek » cıktı » zuluf »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.