tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karaağacgiller » kapıdan cevirmek » ucmak » nb » gozu gitmek » soru cumlesi » gulu tarife ne hacet ne cicek » dumen suyundan gitmek » orman sıcanı » ilâclık » dikce » goğus boşluğu » onleyiş » haber burosu » citlembik gibi » boceklenmek » norotik karakter » dikkat cekmek veya dikkati cek » gecmek » cerceveleme » terennum » olum kalım savaşı » mulkiye mektebi » goz gozu gormemek » kece kulâh olmak » borc etmek » yurek karası » cengelli » yaşam duzeyi » on yargılı » anlamaya yarayan sınama » dokuntu » kece » servisi yapılan yemek » cakar » yunanca » cizmek » duğun salonu » cok sesli » kafadan gayri musellâh » gul gibi » afi kesmek satmak veya yapmak » celim » gorumcelik yapmak veya etmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » midibuscu » yuzsuzleşme » tepe acısı » ust perdeden konuşmak » cizmecilik »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.