tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
isteyeninin bir yuzu vermeyen » elektrikci » atlangıc » yardım gormek » surgit yapmak » gozunu sevdiğim » tore bilimi » goz koymak » taban tepmek veya patlatmak » arapsacı » tumcemsi » dokunmek » gozunu acmak » cıkmak » sur atli » allah seni veya sizi inandırsı » aristotelescilik » bunakca » tutsu » hedonizm » antep işi » malta humması » abes kacmak » beklenmediği umulmadığıveya c » tam adamınıbulmak veya tam ada » onemsizce » cabalanmak » notr » cın cın otmek » ic mimarî » ve katımadde » cam sakızı » tekduzelik » yer yer kazıyarak alttaki renk » gunlu » kucuk bitkilere verilen ortak » gır gecmek » bal alacak ciceği bilmek veya » bir icim su gibi » sungulemek » yapılan resim ve bezeme işi » kapkac » yuzluk » canınıdişine almak veya takmak » acığa vurmak » inatcı » yukletilme » beklenmediği umulmadığıveya c » kor boğaz » nevri donmek »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.