tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteessif » guler yuz » gunlu » mustezat » gun doğmadan neler doğar » kıcına bakarak veya kıcına bak » koz » cıkar budak » paha bicilmez » yetenekli kimse » nikaragualı » sıcan deliği bin akce » kamcılatma » acıkağız » kafasısersem sepet olmak » cenesini actırmak » koyuvermek » gundeme almak » kabir azabıcekmek » balıkgozu objektif » ortuş » yaydığıgozle gorulen ışıma » iki soz bir pazar » kesip bicmek » kornişci » dışıkalaylı ici alaylı » cinli » allah ın evi » kampa girmek veya kamp yapmak » gocmenlik » hukumranlık » elciye zeval olmaz » surgulemek » gonderme » guvenli » nesturî » on avurt unsuzu » acmaz halatı » meydan bir şeye veya kimseye k » muhammedî » kuşatma ihata » kulte » belini bukmek » altın eli bıcak kesmez » dovdurtmek » y y » cizgilik » lup » su gibi olmak » dokukluk »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.