tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumamirallik » duzenlemek » grizuolcer » işten bile değil » guvenceli » kıskıvrak yakalamak veya bağla » pek yuzlu » nesne obeği » humayun » calkatmak » super lise » turkleştirme » odenen prim karşılığında bu iş » yuvarlak unlu » tersine donmek » cam fıstığı » cizik cizik » bir dilin kelimeleriyle duşunc » toprak cimento » alaca duşmek » ureme » kultursuz » cifte gitmek » kacınganlık » cift » kocek » kecileşmek » camaşır » diz ustu cokmek » analizor » daire parcası » acıkta kalmak veya olmak » gozu gitmek » ışıl kufluce » satılığa cıkarmak » menfaatci » ada » tesanut » sacma » tarafsız bolge » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » otumluleşmek » bolme » beklenmediği umulmadığıveya c » sonuk » munavebe » dovunmek » işbaşa duşmek » boylemesine » dovulgenlik »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.