tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goturumlu » curlatmak » lutuf » cağrısız » zihin acmak » bir gomlek fazla eskitmişolmak » half time » askerî ruştiye » partizan olma durumu veya part » ikili unlu » luzumsuz gormek » yatcı » citlemek » minder curutmek » allah veya allahım » pusku » mustaceliyet » keramet buyurdunuz veya kerame » ağzıacık » olu yıkayıcı » memleketci » şeritcilik » kavukcu » fırcacılık » muhur pensi » at binicisine gore kişner » olan ve genellikle ulkenin baş » gur gur » ovunek » kaldırıma duşmek » ettiren ozellik tınnet » az bucuk » sıfırıtuketmek » kuruluşlar butunu » golge duşurmek » kılıc cekmek » cekmek » goğcek » ta ki ta uzun soylenir » allah omurler versin » cadır bezi » ikindiuzeri » ozonur » muteveccih » sut corbası » allah bağışlasın » ağcekmek » suzuntu » cevrelenmiştahta ağırşak » muzevirlik etmek »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.