tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muzahrefat » gecirimli » cakır » maksat gutmek » savul savulun » jubile » gundem » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » askerî ruştiye » onun icin » carpılmak » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » tecessum » mukâfaten » ız » ledun » otekisi » celik macunu » denkci » cozme » suratından duşen bin parca olm » gozunu cıkarmak » carşafcılık » işayağa duşmek » cizgileme » yuklu » calarma » tatsızlık cıkarmak » kocak » dalâlete duşmek » malc » amerika elması » duşman ağzı » golet » malkar » karanlığıdeşmek veya yırtmak » soğuşlemek » guveniş » cermik » aman derim » guveylik » koydeş » adamına duşmek » husnuhâl » cıma vermek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » cekic atma » kul » taaccup etmek » kamcılanmak »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.