tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dikce » ork » emeği cekilmiş » cıtlatma » tovbe » donmek » cağma » yangın cıkarmak icin kundak ko » tekâsul » gomleklik » kusmek » butikcilik » İcra ve İflâs hukuku » kirli camaşır » turt » aman dedirtmek veya amana geti » loca » citmek » yangından veya gumrukten mal k » gomulu » kasvet basmak veya cokmek » icki » soz gelimi » soylemseme » fır donmek » buyuk cember » iki eli birinin yakasında olma » haberleşme komunikasyon » ikindiuzeri » mes uliyet almak » bileşik onerme » simitci » gocurmek » bak » huccet » surgu » karşısına gecmek » cezaya carptırmak » guzel » ciğ » ciğkofte » odunsuz » icine dokunmak » orospu cocuğu » işdayıya duştu » az gunun adamıolmamak » cıngar » al takke ver kulâh » acığa vurmak » set cekmek »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.