tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cene yarıştırmak » dedikodu etmek veya yapmak » duşurtme » askere cağrılmak » calık » guzellikle » nufuz etmek » ust kume » hukmu var veya yok » cakıl yol » tahayyul etmek » kulak asma » musteşar » kavmiyetci » faca » hint gergedanı » zangoc » yalova misketi » hareketini inceleyen bilim dal » kok » şomine » yakut » gorme » birbirinin gozunu oymak » filozofca » halat cekme » zuhal » goz » gidebilen sekiz kucuk taş piy » kotuleniş » buyutmek » summettedarik » orum » pala cekmek » catkılık » durtmek » namusait » el etek cekilmek » er » orklemek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gundelikcilik » buten » ici kan ağlamak » sıcan duşse başıyarılır » goze gorunmemek » eşelemek işi yapılmak » gordek » bukturmek » tezevvuc etmek »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.