tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
damarına cekmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » goze gorunmemek » veren silâhıbu hedefe doğrult » cengel atış » gonul cokuşu » bokunu cıkarmak » yuzde » kofteci » cirkinlik » uckurlu » ses seda cıkmamak » oğutuluş » alcılı » gorungu » burnunun ucundan otesini veya » negatif buyukluk » golgeli » corek » odeme » tasar cizimci » guduk kalmak » mahalle capkını » cul caput » gozlerini kapamak » ulah » seciciler kurulu » yontem bilimi » cıtır cıtır etmek » vucuda vermek aşıyapmak » uleşilmek » ut » recellik » soğumolcer » odenti » oncul olmak » musellim » kopeğe atsan yemez » salcalık » tevessu » zekeriya sofrası » metal kap » muhurleme » hamaratca » pecenek » olum var dirim var » hıfza calışmak » gucun » eksiltmeye cıkarılmak » guneş »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.