tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızamıkcık » ciğ » suyu nereden geliyor » guvenme dostuna saman dolduru » sobe » ucurum » acıklatma » yağışolcer » sıkıntıcekmek » cokramak » camur banyosu » purtuk » kıcınıyırtmak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cakmak » gozleği » el etek cekilmek » indukleme » catlasa da veya catlasa da pat » zaviye » ustunde durmak » seramikci » cerrahî mudahale » kadehcik » curcur » bıcaklanma » butunlenmek » kız beşikte veya kundakta cey » kofter » cinnet gecirmek » kuzguna yavrusu şahin veya ank » paraya cevirmek » ic odun » cekişmek » gosterge » gon » doğactan » gecerlilik » norvecce » gormuşgecirmiş » duşunurluk » altın suyuna batırılmışolan » sanskeritce » cumudiye » sancma » unsuz » kapsama icine alma icerme » cop » vay » sucukculuk »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.