tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
diskci » kurkcu » diken ustunde oturmak veya olm » zir » yuzu yazılıkalmak » gokkuzgunumsular » cerkezce » icgudusel » ozellikle celik dokum ve alaş » yuzeyleşme » cekilmek » bozordek » uyku basmak veya bastırmak » gizil guc » bağımlısıralıcumle » goz bilimi » oturuk » mak mek » macarlık » her yokuşun bir inişi her ini » kap » kulâhlı » gecirmek » ağzının tadınıkacırmak » postekiyi kurtarmak » ma me » gozu su icmemek » paraşut ile atlama » doğaclama » uzunlukta bir yanıyivli yuva » golgelik » secki » koy ağası » yukumlu belli nitelikleri ve » durum durum » lâfımıolur » mumessil » tenasul » ozek doku » supurtmek » omuzlarıcokmek » kaynana olma durumu » işin icinden cıkamamak » temerrut » elcim » inmek » cıkralık » cifteli » cirişgibi » felâketlerin acılıetkilerini d »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.