tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amerikanca » ac » arzuhâl gibi veya kadar » gonderli » cift dirsek » kufurbaz » kampcılık » arabeskci » luk boyası » pence atmak » cıkrıkcı » uzumcu » surmek » hal etmek » butce yılı » selâm verdik borclu cıktık » yıldız kumesi » ağzından cıkmak » kalsiyum klorur » gozu alışmak » altayistik » yuksunme » kuvoz » utusu uzerinde » reomur » doğru soyleyeni dokuz koyden k » portlek » copra » zulfuyâr » secme hakkı » goz evi » mulâki olmak » kim kime dum duma » sağdıc » optikci » boceksavar » buğday guvesi » ciftlik kâhyası » sahneye cıkmak » acık » can boğazdan gelir veya gecer » musabık » gobel » anca beraber kanca beraber » cağrılık » şamata etmek veya koparmak » cokeltmek » guvez » play back » sıcan deliğe sığmamış bir de »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.