tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ultimatomsu » anlamaya yarayan sınama » super fostat » ceşni » ekmekci » pala surtmek » buyuleyici ozellik » hacamatcı » aslanpencesi » bicim birimi » rukû » sıcırgan » kulucka devri » duşku » centilmek » yukseliş » oğutlemek » immunoloji » zikri gecmek » mekanikci » selvice » yuzustu bırakmak » cırpınma » yıldız boceği » gureşetmek veya tutmak » monsenyor » yureğine oturmak » yuzeyinin her noktasına basınc » gozu olmak » cıtırdatış » sigara icmek » deniz durmak veya duşmek » kışdonemi » bulgurlu kofte » davetci » gunu gecmiş » kurekci » canıcıksın » azıcoğa saymak veya tutmak » buyultmek » cicekli bitkiler » borcsuz harcsız » genclik » uzumsuz » pranga kacağı » yakışıksız kacmak » buyuk elcilik » gonen » cirkef » kulhancı »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.