tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kabarcıklıduzec » lutufkârlık » oge » calkayış » duşman duşmana gazel veya yasi » geri cevirmek » iyilik etmek veya yapmak » yukseklik korkusu » koyleştirmek » dil surcmek » al gulum ver gulum » yarıgocebe » caygiller » uleşme » karbon alaşımı pulat » mutecessis » yoneltec » allah tan kork » gır gecmek » daraya atmak veya cıkarmak » kurekcilik » mukâleme » duldul » dovdurulmek » gozu acık » tozculuk » amacsızlık » doygun olma durumu veya gonul » kolay gele veya gelsin » mutenebbih » subyan koğuşu » canısağolsun » telekomunikasyon duzeni » eli boğrunde » gerceklik » sakın ha » cıkmaz » musmir » edatlıtumlec » ciftleştirme » başından gecen olağan dışıola » ahcı » toplu sozleşme » hanbelî » senyor » lâtin yelkeni » sı si su su » tesirini gostermek » kozleme » tenkitcilik »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.