tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cukur kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yer cekimi » celenc » inmek » ce » alcalma » cıtkırıldım » oluşmuşmotorlu arac » kacak gureşmek » sansurcu » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » mechul » cak cek cak cek » tunc » sunger doku » aktualizm » oksitlenmeyen bir element kıs » partizan olma durumu veya part » hercumerc » gecmelik » cırakman » cift zamanı » mel un » ceşnici » ağaclamak » iclendirmek » ra » soğdurmek » İskoc » mucadele » kasetcilik » ce » uc kat » turemişisim » yuz tutmak » teşhis etmek veya koymak » cıkralık » cabuk ol veya cabuk » edebiyatca » iz anıyok » cengel atmak » kehkeşan » tun » oncu oyun » şaşkına donmek » muleyyin » turkceci » ış iş uş uş » turt » ev acmak » cilehane »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.