tdk sözlük TDK Sözlük

 

cukur kelimesinin zıt anlamı

cukur kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cukur kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cukur kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cukur kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catış » ciğlik etmek » mum ciceği » dunurleşme » aşağıgormek » ozbeoz » sozu ağzında bırakmak veya soz » kuşucuşu » ustun yapım » cırcır » ticarî tuketim » hunkâr » surfile makası » dikkat cekmek veya dikkati cek » yeni eflâtunculuk » secme » ve katımadde » ofkelendirmek » uzerinde pas oluşmak » sudan gecirmek » gumec balı » muessiriyet » uzunc » kılıc calmak » gozunu cıkarmak » sağeliyle sol kulağınıgosterme » ketcap » zaireli » gozu buyukte olmak » cayırlı » otumlu » ozelleştirme » methusena » karda yuruyup gezip izini bell » gobeği sokakta kesilmiş » bromur » coğurcuk » kredi acmak » uyuz bocekleri » ayağınısurumek » sondurulme » tehaluf etmek » catışmak » ozdeksel » bahriye cifte tellisi » zift yesin veya ziftin pekini » cevrelenmek » cıkartı » kalbini acmak » coccothraustes »

cukur_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cukur_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve cukur_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.