tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuzel kişi » sac sakal ağartmak » catkı » ağız acmak » kat îleşmek » zuppeleşmek » dilini kedi fare mi yedi » bir gunden bir gune » butun butun » asansorcu » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » tum tanrıcılık » kalmak » cangal » gecirmek » kılıc calmak » muyesser olmak » tetikci » ayağınıcekmek » gozleyiş » unsuzunu gosterir » ozbek » futur getirmek » curuk tahtaya basmak » parca boluk » ağlamayan cocuğa meme vermezle » yureklenmek » hoyratca » kopek soğanı » uşengenlik » iki cifte » eli boğrunde veya koynunda kal » değişen arac » hukmu gecmek veya hukum yurutm » odemek » gommek » enayi dumbeleği » sınıfta cakmak » karının saclısı tarlanın taşl » allah iki iyilikten birisini v » ickisiz » ibliscilik » tokuc » sonuclandırma » kocma » cok sesli » tanrıile şeytan arasında surek » guler yuzluluk » duzmek » ekmekci »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.