tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odobenus rosmarus » bukuculuk » mutehayyir » cik » cukurlatmak » ında inde değil » parca purcuk » cıkar yol » guldur guldur » ust uste » cıkıntılarıolan organ » ecek » kamcı » dili başka bir dile calmak » zararına kazanc sağlamak » zemheri zurafası » kulâhlı » sacmalama » etiketcilik » koftelik » gonulsuzce » yuzu yumuşak » cesaret gostermek » sungusu duşuk » kumaşcı » gureşetmek veya tutmak » gork » bildirme cumlesi » başıdonmek » gormek » İsvecce » talip cıkmak veya talibi cıkma » n » van kedisi » kaşıkcı » kaynana olma durumu » ağzınıveya cenesini tutmak » ozbek » zamane cocuğu » kotuleşme » slavistik » mustantiklik » genel goruşme » catal bıcak takımı » yurutulme » allah esirgesin veya saklasın » jubile » olculendirmek » tanıdık cıkmak » uzere »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.