tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic oğlanı » ciğnenmek » atolye resmi » buğeme » damarına cekmek » ulfet » duşuk » ne diye » gosterim » acmaz halatı » cotanak » sonumlemek » oz kedi balığıgiller » cırılcıplak » kufelik olmak » dilinden duşurmemek » durum durum » kelepceleme » kendi duşen ağlamaz » soylemsemek » cangal » ac gozlu » tereyağından kıl ceker gibi » bağbahce » bec tavuğu » gozune kestirmek » baccılık » canından gecmek » yuklu » cağıldamak » bicimde anlatılması edebikelâ » cayhaneci » duyun » davul calsan işitmez » cirkinseme » uce beşe bakmamak » ar er » tenasup » boceklenmek » ust dudak » cer cop » cığlık » icecek » cokluk eki » kalbura cevirmek » kuturtu » iceri girmek » kendini gostermek » rek » celtikli »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.