tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cil » bahriye cifte tellisi » gecim zorluğu » toplu calışım » kokune kibrit suyu » fır donmek » sanat enstitusu » dalyan corbası » duşuncellik » coluklu cocuklu » leninci » tikel onerme » duğun ciceği » celik cember » şupheci » başmurettiplik » icindeki en kucuk birlik » madalyanın veya madalyonun ter » murai » gocum » fuzeatar » uvendire » sarkaclamak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » acmaz » yuklenmek » şeytan elini cekmiş » cıplak resim » ele » carşıve pazar dolaşmak veya ge » mumeyyiz » ruhu şad olsun » mangalda kul bırakmamak » kıcın kıcın gitmek » gundelik » iğne yutmuşite veya maymuna do » musteşarlık » odunc alma » eyyam gormuşveya surmuş » buzuşmek » enfluanza » ici kan ağlamak » globulin » cekmek » cangırdamak » kakac » nutasyon » gecmek » dağlıc » az cok »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.