tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seyreyle gumburtuyu » adamına duşmek » oz » kacınmak » direnc » an anevi » aksi tesaduf » sacalanma » ceteleştirme » hayatınıbirine borclu olmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » nasrettin hoca nın turbesi gib » cokturme » cevgen » goz dikeği » ici kabul etmemek » kukurtlenme » yuzunu ağartmak » dizginleri ele vermek » acık kalpli » luleli » catallanmak » tumamiral » pencelenme » sıfıra sıfır elde var sıfır » cıkma durumu » cekmek » sıcrama » kulunk » mulemma » alman usulu » bir don bir gomlek » kerteriz almak veya etmek » gununu veya gunlerini saymak » gondermek » onayak olmak » oğurme » yarıkure » gozetletmek » ozguluk » beyaz rus » gecmişzaman sıfat fiili » dokmek » ne cıkar » yeniceri ocağı » celme » tedhişci » sondurucu » kayıkcılık » cağrılma »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.