tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolgeci » tarafından başkasına verilmesi » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » puskurtmek » in cin top oynamak veya in cin » tuzla buz veya tuz buz olmak » kazak » cıfıt carşısı » cinakop » olcululuk » gomultu » catır catır » muddeiumumî » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cumhuriyetci » sozel » hareket » ceyrek finalist » deprem bolgesi » cek arabanıveya yalnız cek » kulaclama » mubarek » suhulet » aklıcıkmak » boynu armut sapına donmek » cevirme » kucuk dilini yutmak » gunduzleri » kâğıtcı » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » koycu » yuzunu kızartmak » harclı » acındırma » ic gıcıklamak » silindir prizma vb bicimindek » yureği daralmak » ozleşme » boyle » coraklaştırmak » ısıolcumu » cerkezlik » koşeleme » saygıduymak veya beslemek » gurbetcilik » cıkma » duzenli » doşeme » boburlenmek » tezata duşmek »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.