tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ilkoğrenim » kul sıkılmayınca hızır yetişme » yun » toplum ekonomi din kan veya » cicek pazarı » yuk » bohca » patates koftesi » homoseksuel » guzelim » kacmaklık » muşteri » gencleştirilme » yontem bilimi » calışma dolabı » pis soz » soylemediğini bırakmamak » kufretme » ceyizlik » kuf kokusu » norotik » kumelenmek » cevirmek » yapılan yardım calışması » balcak » parcası » ruh olcumu » ılıkca » postekiyi kurtarmak » ozdeşlik » muptelâ olmak » gubre boceği » orumcek » zerduştî » tecahuluarifaneden gelmek » ağac sakızı » icli » tab an » cetecilik » ilgec » mekanikcilik » furumaye » arac » sacın ak mıkara mı onune duşu » tahaccur etmek » zararlıcıkmak » azaltmaya yarayan arac egzoz » guleclik » el ile elle tutulur » arazi acma »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.