tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fikir hurriyeti » giderlerini tur ve ayrıntıları » barut kesilmek veya olmak » cevre yolu » know how » namutenahi » crocodilus » cevre bilimi » turnagozu » dehşete duşurmek » duzen vermek duzene koymak vey » bıcak » orta elci » yem istemez su istemez » cağlamak » badana etmek veya vurmak » allah selâmet versin » bayramuzeri » karacayca » statu » tembele işbuyur sana akıl oğr » ateşine veya nârına yanmak » adam icine karışmak » sonuk » dun » kavurmac » ucurtma » sumsukgiller » dişeti unsuzu » acıktan » İskocyalı » oz yapı » marketcilik » dinim hakkıicin veya dinim aşk » gumuşbalığı » bıcaklı » tedhişci » davranma » alt cene oynamak » guzellik malzemesi » maca » belirtilen bolum » kulak asma » yuk katarı » acısozun yarattığıkırgınlık » caylık » duzenleşim » pufkurme » gozlukculuk » sutlendirme »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.