tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopeksiz » hayra karşıolmak » huzzam » şerbetci otu » ana sozleşme » yureği sıkılmak » cilenti » curuğe cıkarmak » bitumlemek » dolapcı » arabankurdî » lâf ola beri gele » gocmen » garc gurc » su gibi aziz ol » yedi iklim dort bucak » yureklendirme » cıkıştırmak » omursuz » budist » omre bedel » dumanıdoğru cıksın » yenicerilik » dunya goruşlu » cekimserlik » surgun » hukûmet merkezi » calkanma » cın » ihramdan cıkmak » mer i » kor kandil » futur » tunekleme » kopurmek » gonlu celinmek » iz surmek » otre » sınıfta cakmak » tabansızlık tabansız olma duru » kılıc balığı » gelecek zaman gorunumu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sulukcu » duğuncu » sayma işlemi » ağzına bir zeytin verir altın » cavuldur » acıortay duzlemi » ucunu kacırmak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.