tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beleşcilik » cozuk » bak » telekscilik » alışverişe cıkmak » gozleri kamaşmak » sukse » suyu kesilmişdeğirmene donmek » sırasına getirmek veya sırasın » inc » faturasınıbirine cıkarmak veya » ucler » bonleşme » mesafe bırakmak veya koymak » rotarlı » girip cıkmak » gosterici » sutkardeş » regaip kandili » olculebilir » donuşturulme » iz surmek » urun » borulce » cekilmek » ortaya dokmek » kemikcik » borusu otmek » ahmağa yuz abdala soz vermeye » akca pakca » gorevli kişiler » dil surcmek » cekilme » ustune evlenmek » borulce » akcalı » porsukluk » oldurmek » gocmek » cekip gitmek » otcul » ağabeylik etmek veya yapmak » it ite buyurur it de kuyruğun » otucu » tuberkuloz » seramikcilik » yaşama cabası » cemberi yarmak » allah artırsın » olmayan kimse veya topluluk g »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.