tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acı » balıkcıyaka » tekerrur » trenckotlu » olcerme » imdatcı » kepce » kufurbazlık » carka vermek veya carka cektir » gunindi » eklemek karıştırmak ilâve et » dy » kavis cizmek » kullanılan yapma yuz » nufusunu cıkarmak » ahlâkca » cıldırtıcı » gosteri adamı » muhtac » biz kırk kişiyiz birbirimizi » oleyazmak » glâdyator » el cırpmak » hâlden anlamak veya bilmek » brahmanizm » cıkma » hucum » slovakca » rantcı » kalca kemiği » gundem dışı » gureştirme » korelme » canıcıkmak » kusturmek » kurklu » tesetturlu » gumruklendirmek » fil yuruyuşu » gozu donmek » catallı » pabuc bırakmamak » kokar ağac » mustağni » yarısonuc » cangal » cadır bezi » yedirip icmek » gurultuye getirmek veya boğmak » lutfetmek »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.