tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
baklava acmak » cobandeğneği » colpan » tenkitci » citen » aydınlıkolcer » pencudu » gungormez » bağlar » başa gecmek » vay anam vay anasını veya va » kabak cıkmak karpuz kavun vb » mustehcenleşmek » kuzum » orselenme » sprituel » gocerme » ucmak » nobet » yapılan cıkmaz yazıveya resim » gulbank » belli bir noktayıaltınıcizerek » ceşnici » iz anıyok » brahman » dondurmek » celen » dilinden duşurmemek » fal acmak veya bakmak » acınım » gok bilimi » onayak etmek » curmumeşhut » acıklaştırmak » olu doğum » calkamak » atıp veya atmak tutmak » altıkaval ustu şişhane » nukleon » ters veya sol tarafından kalkm » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gecer akce » cift capraz denir » sonmek » parmakla gosterilmek » guducu » tenasup » gecimsizleşmek » ackılatmak » borclanmak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.