tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokuntu » uc nalla bir ata kaldı » capraşıklaşmak » sercin » kesip bicmek » yureği rahatlamak » kozleşmek » munhasıran » cezasınıcekmek » icler veya yurekler acısı » secme yetkisi » yeni gercekci » etcik » muş » cağrılmak » olcut » gonlunu hoşetmek » karşıcıkmak » fabrikator » şeylerden yapılarak icine su d » bicimini alır hidrojenle oksi » kopya cekmek veya yapmak » anlamıverir » madde ağı sem » alın teri dokmek » ihtiyac » rusca » kucuk karga » olmek » gobek dansı » goz bankası » tukenmek » cağrıştırmak » rotuşetmek veya yapmak » tureme unlu » tutturgac » gulup gecmek » klâkson calmak » surşarj » kor kor parmağım gozune » pabuc pahalı » bulbul gibi bilmek » gozunu kırpmadan » gumuşsağolsun altın gidekosun » gumruklenme » acık soylemek » roportajcı » zarfcı » us » başak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.