tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cengellemek » urem » cehennem kutuğu » olmuş » guzlek » istencli » studyo » giysi » anca beraber kanca beraber » zumrutlenmek » catak » goğuslemek » hıckırık tutmak » sıcakca » juri » her tur gosteri yapmaya uygun » cağıltı » guzergâh » uzak gocuşme » maraşişi » yureği soğumak » dutturu » on soz » deniz gecişi » buvet » defasında bir sayıyukselterek » kulağınıcekmek » gumuşlemek » veresiye karşıtı » cillenme » tunaydın » yeise burunmek » inanc » uzumun copu armudun sapıvar de » goruntu » tırnak suruşturmek » tokuc » ruzgâr gibi » muzayaka » celtikcilik » dumeni eğri » vezir vuzera » tek adam gosterisi » kacırmak » icki » icerlek » kusuf » kececilik » oynama » kucultme »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.