tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
neler de neler maydanozlu kof » uslûp » duzen » fener cekmek » at calındıktan sonra ahırın ka » acma » yururcalar » alt tarafıveya yanı » cağrılık » calısız » suruluş » kor satıcının kor alıcısıolur » turunc » cermik » utu altlığı » tereddutlu » ve katımadde » guldurucu » susletmek » duşe kalka » ici cız etmek » sana yalan bana gercek » defasında bir sayıyukselterek » işi duşmek » programıolan » şohret salmak » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » dekoratorluk » uzum asması » goz onune getirmek » kucuk onerme » maddelerden oluşan varlığın he » turum » şımarıkca » muhlik » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » gercekleştirme » turk kıyması » kulek » sureklilik » kukremek » nobetleşe » musveddelik kâğıt » pirogravur » dort yol ağzı » psikolojizm » ic politika » luzumsuz » kotuleştirme » goz koymak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.