tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuluk » cuka » donec » civilemek » komurleştirmek » suru » hıckıra hıckıra » dunyanın kac bucak veya koşe o » ruhiyatcı » soyundan olan kimse » aşcılık » ikbal duşkunu » altından girip ustunden cıkmak » halka veya âleme verir talkını » yureği yaralı » cizi » ecza cantası » telli balıkcıl » oluşan cok duzlemli cisim men » avunc » baştan cıkarmak » yalelli gibi veya arabın yalel » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » sove » cıkak » oncesizlik » zurafagiller » kalleşce » ana bir baba ayrı » bıcak gibi » koşeleme » su gecirmez kumaştan yapılmışt » cemaat ne kadar cok olsa veya » tac » suya duşmek » tadınıkacırmak » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » ultraviyole » cıplanmak » cırakma » umum mudurluk » gulecen » cakmaklı » lâtin yelkeni » kavunici ile pembe arasıbir re » sac saca başbaşa sac saca başb » sacın ak mıkara mı onune duşu » oğretim » kopya murekkebi » kalmak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.