tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyle » catısız » gunun adamı » alcalma » işi allah a kalmak » kopek balığı » caprazvari » uzumsuz » sucluluk duygusu » su gibi olmak » mef ul » seramikcilik » tespihcilik » fondoten » mumeyyizlik » imam osurursa cemaat sıcar » değnekci » satranc taşı » bicerdover » işci » hacamat etmek veya yapmak » gulunme » peygamber ciceği » uzerine yatmak » tunc » suflorluk » nogayca » teşekkul » hesap cuzdanı » derecedeki yol yan yol » bukunlu » hint yağı » boğazından gecmemek » ustunde durmak » cizgi » fusunkâr » işci sigortası » nispetci » solpumek » caydan gecip derede boğulmak » arının yuvasına kazık veya cop » hilâfetcilik » ananın ak sutu gibi helâl olsu » gozlemek » pencere acmak » gerilim olcumu » kader talih » yukleyici » goz etmek » muşteri hizmeti »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.