tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dolap beygiri gibi donup durma » ağzının ici yangın yerine donm » cukurlaşma » acmak » emlâkcilik » kuafor » cenesi kitlenmek » carpılış » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » hey gidi hey » olayı » vazgecirmek » gunbegun » gomleksiz » gomulemek » sa se » julus terrestris » gore » kucuk bitkilere verilen ortak » ku » camgiller » bicimi » in cin top oynamak veya in cin » centiklemek » acıklama » ihrac » işcıkarmak » bakımından bağlanarak soylenme » koşe » mefruşatcı » koc katımıfırtınası » unsuz » tunclaştırma » kalkmasıyla eski bicimini alab » cekimlemek » duzenleşim » ozun erosluk » guclu duygu durumu » oruc acmak » ağır soylemek » ici almamak » belirtilen bolum » gorev » akca » soğukca » guzel » dortnala » yumurta koku » ağzına veya onune bir kemik at » akortcu »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.