tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
istintac etmek » dokum » tek erkcilik » actırma » kasvet basmak veya cokmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » lufergiller » yıldızısonmek » cıralık » turlu şeylerden yaptıklarıve t » uzak goruşluluk » sorf » monitor » almanlaşmak » gonlunce » calcene » genc » govde » yureği ezilmek » mevlâ » goturmek » sevinc » duzensizlik » oncul » yeşille lâcivert arasırenk el » luzum gormek veya gormemek » pacayıkaptırmak » bukunlu » uzerine cullanmak » cektirme » sıcramak » yuksekten konuşmak » ucuncu dunya ulkeleri » iclik » cağıgecmek » helme dokmek » kusmek » sozsuz oyun » goturmek » yuzustu » ozdeşleştirmek » eli boşgelmek veya gitmek » buzdurme » surmek » ağzına bir parmak bal calmak » hangi ruzgâr attı » ele gune karşı » catallı » yureği yaralı » sonuc niteliğinde başka bir bi »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.