tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yapmacık guluş » gumburtulu » gununu gostermek » yuksek okul » menşeviklik » borclandırmak » dokme » koklu aile » iskeletli hayvan corallium rub » ağac » goruntulemek » dokmek » ic lâstik » cengel sakızı » gulbahar » gonullu gonulsuz » golet » gucsuz » necef taşı » mitral kapakcığı » ayağının bağınıcozmek » hemzemin gecit » cıtırdatma » oruc acmak » uygun gormek » teselsul » tuy sıklet » olum allah ın emri » yuzunden okumak » sonuk » arap tavşanı » iyi yurekli » huruc » denizden veya denizi gecip cay » tanrıca » ta kendisi ta kısa soylenir » zararına kazanc sağlamak » cenesi kitlenmek » cerezcilik » gomulme » keyif surmek » bicimsizleşme » suzulmek » duşkunler evi » parcalanmak » pastırmasınıcıkarmak » keyfini cıkarmak » şolen cekmek » ayağına veya ayaklarına kapanm » ay gun takvimi »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.