tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz veya lâf duşmemek » duzelme » cıkmak » minyaturleştirmek » duvar cekmek » camlık » sacıbaşıağarmak » acıklık » kustahlaşmak » modul » patırtıcıkarmak » duşe kalka » ucten dokuza » japon sarmaşığı » korleştirmek » gecmek » onleme durumu » colluk » davranışcılık » ici kalkmak veya kabarmak » kustere » katıyurekli » cift ayaklılar » ciğeri veya yureği sızlamak » cekim ekleri » kılcık » cekişmek » inatcılık » lâcka olmak » koşe atışı » acmacı » depremcizer » orumcek bağlamak » oylesi » gozler onune serilmek » goverti » tufekci » yılan gomleği » ırakgorur » aromaticus » nakzen gormek » hac cıkarmak » nuvaziş » yoneylem araştırması » şerbetci » hitit » cilingir sofrası » gecmek » dillerde dolaşmak veya gezmek » teşebbusu ele almak »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.