tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşundurmek » kıc » olcunmek » zumrudî » kolay işlenebilen yumuşak bir » ruyet » goturtme » buyuk amiral » icini kemirmek » ağacsız » arkaya bırakmak veya koymak » temizlemek veya parlatmak icin » cıkmak » cehennemin bucağıveya dibi » ovme » recine yağı » gecirgenlik » cevikleştirme » soylemesi ayıp » ayağına veya ayaklarına kapanm » ikili unlu » civisiz » mı mi mu mu » cıkmak » boluntuler » bulunan bolum kafa ser » boksor » yasakcı » oğur » guve » lu » bahcıvanlık » alımlıcalımlı » istizan etmek veya eylemek » kocmak » dağveya dağlar gibi kadar » kavis cizmek » cok cok » kucuk oynamak » kotuleştirmek » cevirmek » yureğine dert olmak » tecrubesiz » cok sesli » ve katımadde » etkinliğin buyuk olcude azaldı » kredi acmak » az bucuk » yonelmeli tumlec » veresiye karşıtı »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.