tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz cumhuriyet eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amac » medreseye duşmek » cokkunleşme » yemenli » ari dil » elektrik carpması » kucuk kopru » dağveya dağlar gibi kadar » bilimsel duşunce » kelepce vurmak takmak veya kel » işi e dokmek » iğneli fıcı » adıcıkmak » konukcu » dokuntu » kafa kocanı » dışa donuk » gıptasınıcekmek » canak » secmece » gonulsuzluk » abdal » olumu op » cebrî yuruyuş » tecessum » İslâm dininden olan kimse » cizmecilik » ceviri » uc beyliği » ust tabaka » guler yuzlu » kopure kopure » bu abdestle daha cok namaz kıl » ağac oyma » ensulin » ictenliksiz » statu » acık elli » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » cakşır » yon vermek » gozu toprağa bakmak » kuşum » catılmak » dansorluk » parca bohcası » duşuntulu » olculen » ilk iki dereceyi kazanacak atı » kullanılan yapma yuz »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.