tdk sözlük TDK Sözlük

 

cumhuriyet eş anlamlısı

cumhuriyet eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • cumhuriyet eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için cumhuriyet eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük cumhuriyet eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hayal duzeyi » salcalık » cu » arasında den başka anlamıyl » cekişmek » bicimlendirilme » gencleşmek » muşkulleşme » mulkiye memuru » surundurmek » muştehi » uzuntulu » gunleme » durtulmek » ust » el emeği goz nuru » burc » ettiği yanına kâr kalmak » catırdamak » eğilimli ortu » curuyuş » işsiz gucsuz » tek tuk » trafik mufettişi » cığırtkan » zir » genel ad » erkecsakalı » pic kurusu » yuznumara » guzelleştirilmek » anus » inisiyatifi ele almak veya gec » gok yakut » tatlısu frengi » tumor » comleklemek » kıskanclık » ne yuzle » kapıkethudası » avuc » smac » kacıklık » donuşlu catı » goz kulak olmak » ferz cıkmak » japon denizi » carpan balığı » şifreyi cozmek » centikleme »

cumhuriyet_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve cumhuriyet_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. cumhuriyet_eş_anlamlısı nedir ve cumhuriyet_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.