tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amerikalılaşma » nuksetme » haraclı » gobeği catlamak » berberî » başmudurluk » suvarilik » ovulmek » cirkinleşme » cıkarınıtepmek » c c » okka cekmek » iyodur » yunlu » urkuntu » tek acıklık bulunan ocak » kuculmek » kuseğen » hayvan koklaşa koklaşa insan » usera » aşcıbaltası » darbe vurmak veya indirmek » korfezcik » bayramlık ağzınıacmak » ecişbucuş » deli bayrağıacmak » capacı » alkışcı » harac yemek veya almak » tuymek » sırtınıdayamak veya vermek » burukca » gozu pek » coz » donelme » gunduzlu » curutmek » gudumcu » comert davranmak » duğun alayı » burnu buyuk » cobanlık » ozleştirmek » olmek » hor bakmak veya gormek » kulbastı » cevirmek » lumen » kotuleşmek » keci inadı »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.