tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu sulu » folk sanatcısı » goz boyamak » duşuk » kalp carpıntısı » somurmek » kokten dinci » yuz akı » goz koymak » jole » hukum surmek » surveyan » cekememe » ustunkoru » cat orada cat burada cat kapıa » gutme » hacet gormek » mutegallibe » suruluş » gerci » muracaat » cevre sağlığı » cercevelemek » yoğurt calmak » avara kasnak işlemek veya donm » oğunmek » mutenekkir » gun ciceği » denize acılmak » cokbilmişlik taslamak » kutle » goturmek » canıcıkmak » kanatcık » bolum » gorunmez olmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » pencelemek » dovdurulme » rovanş » cekme » icim » eğik cizgi » gok » mangalda kul bırakmamak » gozlemecilik » cur etli » surtuş » guc kazanmak icin calışmaya ar » cunku »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.