tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dişgecirmek » gic » mudur yardımcısı » icini sarmak » yorgan doşek yatmak » soz almak » sunnetlik » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » işgormek » yer gecidi » yanaşık duzen » am em » acıklık » ropdoşambr » ampirizm usculuk karşıtı » belirsiz gecmiş » calgın » seyrana cıkmak » cokmek » uruguaylı » durtmek » mutekabiliyet esasıuzerine » cumlecik » cıdama » hakaret gormek » kokcuk » cirişlenmek » kafayıyere vurmak » dokuk » aşufte » tac » sumerolog » cingene palamudu » paraşut kulesi » cevirim » durumunda ayrılabilen parlak b » fırsat kollamak veya gozlemek » oz » gondermek » sinuzoit » bir koyundan iki post cıkmaz » kurban olayım » azerîce » cıkagelmek » goz aşısı » kalp kazanmak veya fethetmek » capraz » arac » buruk » iclenmek »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.