tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırpmacılık » usanclık » karnıbuyumek » icirtmek » ciftleşmek » her gun » guzel yazısanatı » kurum » gure » istenc » kufeci » lak lek » golge » cıkartmak » ak mıkara mıonune duşunce goru » ruzgâr ustu » gozetleniş » caldırış » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » gencleştirmek » omurlu » vasıflıişci » yukseklik » eceliyle olmek » cop torbası » yağmur olsa kimsenin tarlasına » ayağınıcekmek » ustadane » lokleme » cevrileme » tek cekirdekliler » muhur » sokuk dikmek » catlatış » muştak » al » ayakkabılarınıcevirmek » tuccar » sınır otesi » icini sarmak » ozek ağacı » musamahasız » atıalan uskudar ıgecti » gundeme getirmek » karaya duşmek » lufergiller » urunsuz » olmez cicek » kulağıters taraftan gostermek » nuh nebiden kalma »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.