tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
opuşmek » gonullu » cebinden cıkarmak » dordul » teşekkul etmek » sus » bicim » yun » kur acı » goz kapağı » lâtin cicekleri » saltcılık » emretti patrik efendi » bicimi » dondurmek » muzakere » cicek boyası » oteki aktarma oğelerine ileten » buyutulme » golleme » afyon cekmek » bolum » surukleyici » ve sorumluluğunu taşıyan birim » akcıllanmak » avantur » kor boğaz » ozdekcilik » celme » başaşağıduşmek » tunclamak » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » kafasından gecirmek » gozu bağlıolmak » yurukluk » danışıklıdovuş » cobandağarcığı » ambulâns » canıcekmek » doğum gunu » tenasupsuz » kul bağlamak » haraccı » kulupculuk » alcıcı » gun ağarmak » torpulu » icin kullanılan boru oluk vey » cıkralık » kokusunu veya koku almak veya »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.