tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
genizden konuşmak veya cıkarma » olculu » goturmek » gecerlik » coraklık » mac satmak » tekessur etmek » gozyaşı » bir avuc » arac » nuktedan » tupculuk » sacma sapan » secme yetkisi » burgac » ust dudak » cimenli » evlâduıyal » cekirdekten yetişme » keloğlan » gosterisi » caresizlik » kene goz » yonelme durumu » kolektor » hamam boceğigiller » gule gule » turlu » slovence » kuşayiş » donenceli » sut cocuğu » kuşsutu » omurlu » seckincilik » bir arpa boyu gitmek veya yol » karagoz oynatmak » bohca » işguzar » kadının fendi erkeği yendi » arasıgecmeden » dorduz yumrucuklar » cozum » gecersizlik » ruzgâr gulu » gun ortası » bir şeyler veya bir şey olmak » sukse yapmak » cocuk oyuncağıhâline getirmek » yalın ayak başıkabak »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.