tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catak » yonetmek » dekorator » gunucu » benimseyip değişik bicimde anl » ucteker » yere hızlıca surtulduğunde haf » defasında bir sayıyukselterek » harama uckur cozmek » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » allah herkesin gonlune gore ve » oteye beriye » purin » turkî » grek » hicbiri » asma kopru » nezaket gostermek » duşunce » sel goturmek » gurlek » lutesyum » kulupcu » cobantarağı » ciğin » koy koruculuğu » bornova misketi » havanın gozu yaşlı » parca boluk » yaradan tanrı rab mevlâ » karanlığa gomulmek » buyulu » gozlerinin ici gulmek » tercume » cifte kıskac » cay » cıfıt carşısı » ıskatcı » al elmaya taşatan cok olur » can can » ducar » koksuz » aclığıoldurmek » sonradan gormuş » frenk maydanozu » munafık » centiklemek » dortgen » torellik » ukalâ dumbeleği »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.