tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozumleme » sabahcı » celimsiz » cingene cergesinde musandıra n » camur deryası » kuresel valf » oyle » mek » cimleyiş » sulfat » puskullu » ackıcı » calım » cuceleşme » şomiz » pacacı » bakla ciceği » manipulâtor » inşaatcı » pekliği » rekabetci » gormezlik » kurtlarınıdokmek » ağzınıhavaya veya poyraza acma » vaadini tutmak veya vaadinde d » kucuk bitkilere verilen ortak » allah ziyade etsin » on » amerika bademi » ara acmak » surumek » alcı » mısır ozu » murekkep » tersine donmek » parfumeri » cıplak » boya cekmek » yandan carklı » edilgen catı » bilinclilik » yuk altına girmek » bak » şeylerden her biri tabaka » kayıkcı » tellâl cağırtmak » hazarca » kopru başı » puskurtmek » bolumlenme »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.