tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uleştirmek » hispanica » parca bohcası » duz yuzeylerden her biri » can derdine duşmek » almanlaştırmak » cekimci » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » frenk inciri » muzayaka » mal » madde » supurgelik » keder cekmek » celik comak » topluluğu » mukâfaten » uslu durmak veya oturmak » altıkaval ustu şişhane » art bolge » yere yonelim » futuvvet » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » yureğine kar yağmak » kupeli » dunyanın obur veya bir ucu » dovulgenlik » gozleri buğulanmak veya bulutl » flâman atı » kuşku beslemek veya kuşku duym » teyel yapmak veya atmak » yırtmaclı » hac » kafasından cıkarmak » duşeyazma » canak yalayıcı » yer cucesi » yatak ortusu » gorevden uzaklaştırmak » gozyaşıbezeleri » togolu » caca balığı » hoşgoru » tetikci » buğlu » olgunluk » guzun » cay takımı » boluk porcuk » ustu kalsın »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.