tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muteveccih » cur etli » emec » cotira » bir tatlı » duyun » yasa gomulmek » orfî idare » catal ağız » aman dedirtmek veya amana geti » hasatcı » nalca » gunun adamı » yureğine sinmek » ustluk » calarmak » peştuca » dunya kadar » hucre bilimi » torpuleme » uzumculuk » desikator » cizilme » suvari » aracı » dikec » ahbapca » nukleer reaktor » virtuozluk » nasranîlik » koruklemek » onemseme » camaşır sodası » dokmek » bir kapıya cıkmak » yuz yuze » teamul » gulut » curuk gaz » seckinleşme » cizelge » ızgara kofte » canına gecmek canına işlemek » top atmak veya topu atmak » istenc dışı » mulkî idare » capalatmak » bukum » nobet beklemek veya tutmak » etmek »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.