tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koklemek » kulâhınıhavaya atmak » kulaclayış » sosyo » topac gibi » goğus germek » buzul cağı » cırcırlama » hakikî » kuşayiş » mısır puskulu gibi » ucgen prizma » dışticaret acığı » cırpmak » bitkisi gossypium » yenilir veya yenir yutulur şey » kul kesilmek » sozlukcu » icraata gecmek » araclı » burunmek » muzehhep » cay saati » anma toreni » karnıac » tekellum » akcıllık » ozel okul » kap » vatanî gorev » gecilmek » ağza duşmek » kepce kulak » geldiklerini belirtmek » kostek » zırıltıcıkarmak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » golgeleyici » goğus ingini » muteferrik » onune katmak » organların her biri » b » kume » norvecce » koprulu » ayım eyim » alıal moru mor » davranmaya sebep olan sevgi du » yağışgostergesi »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.