tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağır cekmek » calmak » azerî » amasya nın bardağı biri olmaz » tandır boreği » cercevecilik » fesatcılık » surgunlerinde kokulu yağbuluna » ne hesaba gelmek ne de kantar » rolânti » doşemci » gorevlendirmek » kopru yol » arkasınıbirine vermek » inmek » oralıolmamak veya oralıbile ol » cıkarma harekâtı » can cumleden aziz » surunmek » goynuk » yatak yorgan veya yatak doşek » ciğer kebap olmak » toprağıcekmiş » kâkullu » hukukcu » konvertisor » ulûhiyet » iclenmek » kulağınıcekmek » bolmek » kuşku beslemek veya kuşku duym » murtet » surtunmek » mudahil » unsuzunu gosterir » santrifuj » pabuc bırakmamak » icirilmek » levuloz » gozunu daldan budaktan veya co » bufeci » lugatci » mukeyyifat » gocelge » yonetmen » doğru soyleyeni dokuz koyden k » caresine bakmak » canak comlek » iki gonul bir olunca samanlık » portorluk »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.