tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
memleketcilik » ic bağlamak » notr » buyuleyici » ek butce » kotuleniş » uckuruna gevşek olmak » nesnelerin butunu » ağzıyla kuştutsa » yeniceri » dunden bugune » kafa yok » komutator » biri cok olmak » surmek » borclanmak » sokağa veya sokaklara duşmek » mac mec » ulkesellik » umur gormek » tokatcılık » cok tasım » hem kacar hem davul calar » gozu gormemek » pusur » salt coğunluk » gozu donmek » borclu » cozunme » gulumseyiş » kupe ciceği » ıt » icsel » maz mez » hareket ve davranış insiyak » duşuk yapmak » yer ustu » doner kule » carliston » gozleri kararmak » kutluk » huccet » ic tutmak veya ic bağlamak » unletme » aklınıkacırmak » pomak » kılıc » ulusculuk » pursıhhat » oğuz »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.