tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pırnal komuru » naturel » olukcuk » yonelme durumu » kohneme » donuşturme » gosterişsizlik » masoz » ihracatcılık » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » cekirge » değişkene gore hesaplanan sayı » taahhut etmek » cetene » bıkıldığıbildirilir » spekulâtif » gozunu daldan budaktan veya co » menengic » acık » yaprak doner » uleştirmek » cıkmak » yalancıcıkmak » au » kel olur sırma saclıolur kor » sur atlenme » kat î » kuştuyu » duzelme » kopuleme » kor hat » umur gormek » mulhak » cakmak » muderris » yureği goturmemek » dorder » kuflendirmek » astığıastık kestiği kestik » boğazına bir yumruk tıkanmak v » ic » ay » inci ciceği » cubuklama » goruşme » cekel » yumurta koku » yarayan celik disk » orman koyu » yuz goz »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.