tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sondurmek » tecessum » yuruyuş » guneşlekeleri » suren goruş indeterminizm » hakkısukût » olumu goze almak » uz » haşlanıp ardından guneşte kuru » cır cır otmek » purik » dokunca gormek » colpa » gul gibi gecinmek veya yaşamak » rum » cift kapı » oğutulmek » uruguaylı » derdi gunu » roportajcı » gozle yemek » ozgun » il » ense koku » culcu » suvari alayı » bahcıvanlık » canınıcehenneme gondermek veya » ikiyuzluluk » cokertme » dovuş » tavus tuyu » oteye beriye » yalıngoz » yapılmışince ve uzun şerit » duşun duşun boktur işin » opmek » ozel teşebbus » harekete gecirmek » huzunleniş » haber burosu » golgelendirmek » maden yunu » alcalma » gonen » hukûmet surmek » denizkopuğu » var gucuyle » karıncayıbile ezmemek veya inc » cay »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.