tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kul etmek » kuturdetmek » bugune bugun » calgıc » doğal ve saydam değerli taş » suyu hurmetine veya yuzu suyun » cekinilme » kalkan bocekleri » gume » mızıkcılık etmek » tukenik » sus icin » yıkılmayacak bir bicimde duzg » ic oğlanı » aleykumselâm » emlâkcilik » bazlamac » patates corbası » gondertmek » tırtıllıbıcak » hayran olmak veya kalmak » fırcalatma » acıt » gun olur yılıbesler yıl olur » orgutlendirilme » istenc dışı » koselik » duzenbazlık » goynume » fume » kacınganlık » tencere dibin kara seninki be » ge » kucuk unlu uyumu » canıyanan eşek attan yuğruk ol » hukûmet etmek » bir elini bırakıp otekini opme » mustemlekecilik » bıcak atmak » super » ağaclamak » kılıc oyunu » bahcelik » iz » mudire » şupheleniş » santra cizgisi » calışmak » kafayıcekmek » divanımuhasebat »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.