tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
col tavuğugiller » cicek pazarı » secik » buyuk başın derdi buyuk olur » guc » guruh » gozunu kin burumek » cebi para gormek » amacsızlık » parcası » gorunur » luzumlu » kılıc calmak » sal sel » calkayış » tembele işbuyur sana akıl oğr » ictenlikle » notr » subye » oksuruk » cok hucreliler » vurucu guc » kaval tufek » kiraz receli » alt gecit » cok sesli » faulsuz » cankurtaran canı » cokrağan » atın olumu arpadan olsun » acmacı » mustağni » supruntu » veya ağzının icine bakmak » sut dişi » doner ayna » sureksiz » guvenme dostuna saman dolduru » utmek » havaya pala veya kılıc sallama » gureşmayosu » ozel dil » carliston » olan bir taş » uzerine bir iki guneşdoğmak » guveni sarsılmak » babac » cozgu » kocek » uzerine yatmak »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.