tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
azerbaycanlı » tevettur » lvendula staechas » bortturmek » kethuda bey » harput koftesi » taşcı » dişleri dokulmek » cok şey » cıkma » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » vekilharclık » puan almak veya kazanmak » cur et » cıkarmak » molekul » organizmaların oluşturduğu bir » yukleyici » ozellik başkalık ayrım » şeytan gecmişgibi » nal cakmak » donuna kacırmak » cer cop » lumensaat » goğsunu gere gere » yuzer » oğutucu diş » kubik » şeylerden yapılarak icine su d » geciştirme » baygınlık gecirmek » karayca » bir tatlı » cekilme » karanlığa gomulmek » uleştirmek » kriz gecirmek » eline gecmek » soğutlu » cıt » kayışcı » konvertisor » mutedavil » cokelge » notrleme » sutcu » golge » siper guneşlik » allah cezasınıvermesin veya al » cakma »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.