tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureklilik » pis pis gulmek » goz nuru » duzenleme ve filme aktarma işi » ovunmek » kahrolsun » cimdiklenmek » bıcak kınınıkesmez » allah emeklerini eline vermesi » acık mektup » gokce yazın » gocen » yuz » temerrut » ruzgâr ustu » strukturalist » orta hizmetcisi » organizator » malik » makascılık » bahcelik » cekiye gelmek » ortodoksluk » zeytin guvesi » cokel » sonsuz kucuk » soz birliği etmek » okse otugiller » dovmek » ona gore hava hoş » sozu cevirmek » pluralist » gormemiş » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » allah halil İbrahim bereketi v » guvenlik » kalbi carpmak » ca ce ca ce » gorumluk » ıskatcı » doğma buyume » ic bakla » sutolcer » koyu duruma getirmek » olduğu soz » arık cekmek » inatcılık » cilesi dolmak » yuzdelik » ateşacmak »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.