tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
musellem » gobek » ta ki ta uzun soylenir » catışma » akıl akıldan ustundur » yumuk gozlu » fulûs » gecit vermek » sozunu kesmek » reisulkuttap » gozleri kararmak » gozu gormemek » peygamber ciceği » işcıkarmak » donuşmek » kokusunu veya koku almak veya » tepeli kostebek » ureticilik » vuzera » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » uzumlu » soğuş » muziksiz » ayrıcalık tanınmak veya goster » iyi veya temiz işaltıayda cıka » gagavuzca » suc » kacamak » goreceli » boluculuk » yuze duramamak » nufus cuzdanı » calkantı » sureyazar » gocertme » guclu kuvvetli » acmak » ikindiden sonra dukkân acmak » işten gucten kalmak » ses cıkmamak » munavebe » konduktor » kara calmak » toreci » gucleşmek » mulhit » yuzu gulmek » yuzuk oyunu » capar » calıidi cırpıidi evim idi ya »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.