tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icre » malın gozu » zulfaruz » koyuvermek » rak rek » op babanın elini » ayıptır soylemesi » ciseme » odenekli » kollarınıacmak » dovuşmek » pazar ola » yuz » atadan babadan gormek » butunleme » nufuz » serbest calışma » kuyruğu kapana kısılmak veya s » sorf » masraf gormek » muzik » feneri nerede sondurdun » mulâzım » alman papatyası » yolcu taşımakta kullanılan mot » vucut vermek » capaculcu » koşe yazısı » bir cift » yunmuşarınmışveya yıkanmış » ceker » kıcustu » tura cıkmak » cağın gerisinde kalmak » ruyasında gorememek » aglutinasyon » hayırlıveya hayırlısı olsun » olmuş » yağmur olsa kimsenin tarlasına » nasihatcilik » metal veya plâstik arac » calgısız » polarma duzlemi » tunc kafiye » koltukcu » cıvgın » kamburu cıkmak » dunya goruşu » duduk makarnası » nur yuzlu »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.