tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sarıcicek » camur » gecirme » copluğu » cekiştiricilik » gobel » dortnala » aslanpencesi » kupunu doldurmak » size veya sizlere omur » cuha ciceği » gorgusuzluk » tarafından arabacıicin armağan » acı » kıvanclı » sokağa veya sokaklara duşmek » kepce » kopcalama » yaprak oynamamak veya kıpırdam » alt gecit » gecer » ackılamak » duz baskı » etmek » yıldız ciceği » futur etmemek » mucazat » musemmen » arkac » akımolcer » cakır cukur » akcıllaşma » cıkak » yoneltim » ickisiz » buhran gecirmek » kibar duşkunu » sunger gecirmek » suvarilik » konuşma gucluğu » başın ağrıması başta oluşan r » gumruklendirmek » uyku vermek veya getirmek » eğilimli ortu » ortulu » koku » guduk kalmak » mukemmel » kuru hasır veya kilim ustunde » cemkiriş »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.