tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koroğlu » ağac balı » burnunda veya gozunde tutmek » kasketcilik » cingene parası » diktatorluk » edebiyatcılık » yururluk » dol vermek » gun gormuş » uzerine yatmak » başcekmek » cin carpmak » ucuşmak » tereddutsuz » duvak duşkunu » cekilme » yabanî gul » yureğini ateşalmak » sut calmak » kayınco » rus » başmuhendislik » puskurmek » bukulmek » one almak veya alınmak » yer yarılıp icine girmek veya » aynıkapıya cıkmak » umidi boşa cıkmak » arkaya bırakmak veya koymak » allah ın evi » maddelerden oluşan varlığın he » goruş » yuzune gulmek » yazdığıad veya işaret » mefhum nosyon » bugun » cığır » yazık gunah » şirazeden cıkmak » malûm ya » calgın » cizici » harman cevirmek » serde var » oz eleştiri » cartayıcekmek » kotu » hafıza dağarcık » modulâsyon »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.