tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muritlik » coven » argaclamak » mustahak olmak » arap sabunu » girdisi cıktısı » fırdondu » evvel allah » moskof camı » olu dalga » duğmesiz » suzulme » cuvalcılık » oruk » kemenceci » tohuma kacmak » tur » siktir » ortodoks » centik » el mi yaman bey mi yaman el ya » goz » pirincsi » muessif » tekerrur » kucuk terim » kendini gostermek » kacmak » karburleme » batakcı » cengel iğnesi » surata bak sunguye davran » dorduz yumrucuklar » gozleri sulanmak » gumuşlenmek » suflî » dongu » zam gormek » bugune bugun » rumca » bolumlendirmek » nakibuleşraf » başlama » dort gozle beklemek veya bakma » mujde vermek veya goturmek » alavere dalavere yapmak veya c » gumrahlık » soz ruşveti » gecgeclemek » butunu »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.