tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşüncenin ışığı tıklayınız. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curuk carık » bulgar » acık tribun » mani duzmek veya yakmak » vasatî sur at » okultizm » teceddut » kulâh » acıklayış » hallaclık » kurdanlık » tuzsuz durgun su ortusu » iltimascı » cok yanlıveya yonlu » pacalık » bicim » doneleme » fırsatcılık » kırbaclanmak » cekiniş » orselemek » munasebette bulunmak » moskofluk » sur atle » malta eriği » metalurjik » yulunme » gozu kesmemek » centik » se » formulleşmek » duşmanlaşmak » oyku » kırlangıc » buyuk balık kucuk balığıyutar » magnezyum klorur » luks » serbest gureş » gonder » cırcırlama » yonetim » tekst » dizustu » oğlen » gecirgenlik » cokmek » papaz ucurmak » sınıkcılık » imam osurursa cemaat sıcar » muzevirlik etmek »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.