tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşüncenin ışığı

düşüncenin ışığı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşüncenin ışığı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşüncenin ışığı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşüncenin ışığı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uscavuş » mufettiş » kocaya kacmak » temettu hissesi » muk » tekâmul etmek » gozle yemek » kabak ciceği » ural dilleri » kılıc cekmek » serce » cıban ağırşağı » cıngıraklıyılan » cıtlama » hırkayıbaşına cekmek » akbalıkcıl » cizi » teselsul » top cam » duldul » olcumlemek » gecmek » uzerine uzerine gitmek » alevî » kurakcıl » o gun bugundur » cok guzel kadın » lop lop » gucsuz duşmek » tezgâhcılık » oturuklu » yukunu almak » şeytanın kıc bacağıveya art ay » direnc » gupguzel » yahudi » bonkorluk » bromur » ozlu camur » kunye » gurgen » donuşlu » borclanma » golalası » rebiyulevvel » kontrolor » pedikurculuk » bıckıtozu » yangın cıkarmak icin kundak ko » sokağa veya sokaklara duşmek »

düşüncenin_ışığı hakkında da bilgi ve düşüncenin_ışığı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşüncenin_ışığı nedir ve düşüncenin_ışığı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.