tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okuzun altında buzağıaramak » bukluk » yuzune bakılacak gibi veya yuz » as » uc aylar » cıldırtmak » kacmak » ta ki ta uzun soylenir » guc » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » munasebette bulunmak » korece » gudulmek » allah iki iyilikten birisini v » fabrikator » varakcı » cifte standart » davranmak saygıgostermek soz » bilinclenmek » lugatcilik » gobelez » cu » zuğurt tesellisi » eteğindeki taşıdokmek » coğullama » nakşîlik » kur acı » olan kimse » yuz karasıolmak » edilmesi » koprulu » ateşli silâh » alcalış » cekic makinesi » dur » catıpenceresi » yureği dolu » allah kerim » kokun gecmesi » bolunme » turşusu cıkmak » tırpandan gecirmek » canaksıhucreler » kuzu cevirmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kuldur » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » cevikleşmek » takla atmak veya kılmak » ulusculuk »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.