tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici goturmemek » cağrışmak » kokten surme » ağan eğen » gostermek » tırpandan gecirmek » civit rengi » atcılık » bakar mısınız » cekap » tepetakla etmek veya devirmek » cekirdecik » geciştirme » eğmecli » catır catır catlamak » burc » uzun sivri kumes hayvanların » cok sesli » cırcıplaklık » gencleştirme » dustur » zulcelâl » telefon etmek veya acmak » etciller » donulme » acıktan para almak » atolye » iğne atsan yere duşmez » ezgi » duz » muessese » gereği duşunulmek » eşbasınc » soylemek » gevrek gevrek gulmek » uflemek » akıllıgecinmek » tuba » petrolcu » okuz trene baktığıgibi bakmak » duğumunu cozmek » altın suyuna batırılmışolan » komurleşme » elde avucta ne varsa » catal don » film cevirmek » ikindiden sonra dukkân acmak » uzun yol surucusu » nobet şekeri » avuc ici kadar »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.