tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekkin » avuc » sacınısupurge etmek » cifte » kafasından cıkarmak » gok kuresi » buro » boşdonmek » kontor » calmak » mufsit » yuceltilmek » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » cezasınıcekmek » ahlâkcı » gayret gostermek » şaka goturmemek » uckun » kotu » acıklar livası » icindeki en kucuk birlik » biciminde bağ » coban merhemi » eşgudumcu » yağolcer » beklenmediği umulmadığıveya c » sıkıduzen » duzmek » elektrometalurji » calık kavak » jut » pacasıduşuk » yonelim » cıktı » gozleme » başdumeni » normalustu » gerekce » dovdurmek » karaman ın koyunu sonra cıkar » garc gurc etmek » duzensizlik » uzere » ucurulma » bukmek » lup » gecmek » suclu olmak » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » al bayrak veya sancak »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.