tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olduğu soz » ağzının ici yangın yerine donm » santrifujor » nuzullu » sınıkcılık » au » bir kulağından girip obur kula » zıpcıktı » muşahit » frenk lâhanası » tekaut » uleştirim » kucak acmak » rantcılık » uygun duşmek » kakır kakır gulmek » oğlak » cakmak » yapılan yardım calışması » cakmak taşı » golge » goğus cukuru » kambriyen oncesi » icine işlemek » gozum cıksın veya kor olsun » amasımamasıyok » di li gecmiş » kıyafet duşkunu » ucteker » fırıldak yapan veya satan kims » savul savulun » utu masası » cay » ateşli silâh » goz banyosu » gun » salcalımakarna » dut yemişbulbule donmek » duzgunlu » gorevli kişiler » gubrelemek » cirozlaşmak » doşeyici » durum » ortulu odenek » natur » cevirici » inmek » muhimseme » chamaeleon »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.