tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sayıgostergesi » sırtcılık » haraccılık » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » tekduzeleşme » alacam » dişunsuzu » yuzulme » peşinden yurumek » bakar kor » kacmak » nacar kalmak » muncer olmak » citileme » havalara ucmak » terbiyesizlik etmek veya yapma » tuyu bozuk » cimentoculuk » koleleşmek » ofkesiz » goğermek » gozleri donmek » yer opmek » puskullu » para dokmek » allah buyuktur » menu » bir şeyler veya bir şey olmak » celişme » kılcık » sıcan deliğe sığmamış bir de » acmak » radyatorcu » gecgeclemek » beden hareketlerinin tumu » korkunc » bıcağın keskin olmayan ters ya » kusmek » calısupurgesi » goğsunu gere gere » şakşakcı » kavakcılık » yukac » heyheyleri tutmak veya heyheyl » sumuklu » vadiye dokulmek » tebellur » akcıllık » lâyık gormek » olu »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.