tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekiştiricilik » rumlaşma » cr » yurutmek » yaşam oykusu » şefaatci » acık kalp ameliyatı » super fostat » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bolme » album » ackılanmak » unlemek » guderilemek » ceşnicilik » yonlu doğru » arak erek » camur deryası » rum » yanal yuzey » komutator » ramazan bayramı » şobiyet » duşeyazma » gommek » gon » briketcilik » gostermelik » maden komurunden cıkarılan ya » cepci » gozunu toprak doyursun » doğuş » arabî » gozunu daldan budaktan veya co » calısız » turkoloji » yureklilikle » ağac biti » merkezkac kuvvet » sunguleşme » sus » zulâl » runik » kendini naza cekmek » kurca cıbanı » boynu armut sapına donmek » soz » ozumlemek » gonderilme » buzcozer »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.