tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkarcı » tutun icmek » uc etek » tepegoz » Şafiî kopeği gibi titremek » gozlerini kan burumek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » dunyadan gecmek veya el cekmek » polarolcer » caplı » değer bicmek » gunah olmak » ic » allah bana ben de sana » dovmecilik » tasasısana mıduştu » seksuel » gokyuzu mavisi » turkleştirmek » muctehit » yengec donencesi » kıt a » arafat » olumsuzluk » sulumen » bicimsizlik » dumenine bakmak » ikisi bir kapıya cıkmak » muesses » goz almak » yalcın » humanizm » korukcu » cekilmek » agrostemmagithago » gol kacırmak » kesenin ağzınıacmak » uzerine yuklenmek » gozetleme » fırıldakcılık » doke saca » badem ici » cakır cukur » t » boynu armut sapına donmek » den yana » gutmek » gurbuzleşme » bir ceşit sıkıştırıcıalet » surgulemek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.