tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
akşamdan kalmışveya kalma » surgulenme » capak » muslukculuk » yureği boğazına tıkanmak » cıkarmak » kabuk bocekleri » ik » camurlaşma » mubaşeret » paracol » hindistan cevizi » iceri » govek » mukemmelen » cırak cıkarmak » stokcu » kılıc oyunu » bunun sonucu olarak da doğal ş » popularite kazanmak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » ozenticilik » one almak veya alınmak » allah rahatlık versin » cihat acmak » yuzluk » amator » somurulmek » hafızıkutup » dunden » opuşme » gobel » tamam mı » yoluna can vermek veya yoluna » isim govdesi » copra » curutuş » norotik » acılmış dikdortgen biciminde » cuvallatmak » sacılmak » koltuk gozu » munekkitlik » urem » cıkrık » meydan bir şeye veya kimseye k » yurutme » bir calgı » tefehhum » yuzunu goren cennetlik »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.