tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahkimat elemanlarıustune veya » pata cakmak » korelmek » cekimlemek » hınc » cavuşkuşu » guneşcavmak » donuşumcu » arnavutluk » dokum evi » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » yaşyetmiş işbitmiş » bir ayak once evvel » anus » taşcı » malta eriği » madde » ileri uc oyuncusu » ozemek » yuce » ic turizm » halat cekme » kırlangıc » hayra karşıolmak » cap » sonuclamak » on sozleşme » goz aydına gelmek gitmek » tecahul etmek » kukurtlu » cığırtmak » kavurmac » turap » ayaklıkutuphane » hayvan sınıfı haşere » ağaca dayanma kurur adama ins » utanc duymak » buddhizm » veya belli bir yukseklikten aş » patlayıcıunsuz » dalga gecmek » keciboynuzu gibi » okyanus cukuru » suzulmek » gokce » meydana cıkarmak » coğul ekleri » bulunan bolum kafa ser » kullanılan tadıacıve bir yıll » istencli »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.