tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulak asmak veya asmamak » bir kulağından girip obur kula » mutehassis etmek » yularıele vermek veya yularıka » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » olum orucu » isim koku » peltek dişunsuzu » bicimdeki bolumler » yatak yorgan veya yatak doşek » muşahit » yeme de yanında yat » kurduğu medeniyetleri kendi i » cıkmak » keramet buyurdunuz veya kerame » girişucreti » capraşıklık » ureme » bolumleniş » sitteisevir kapıyıcevirir » gozenekli » veya dokunmuşpamuktan yapılan » muzaheret etmek » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » değerlerine yapılan yeni eklem » kocmak » atıp veya atmak tutmak » calar » somuruş » ozgurlukcu » mucevherci » kaşıkcı » kuluckalık » kireclenme » suruklemek » ağızda sakız gibi ciğnemek » pecelemek » hırsız kelepce » irade beyanlarıile gercekleşen » pişmanlık duymak veya getirmek » tuy gibi » kacgoc » uşutmek » bıcaklatma » silip supurmek » parmak uzumu » dunyayıgozu gormemek » zarfcılık » percin tabancası » metal tutturmalık fermejup k »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.