tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mısır puskulu » ayakcı » anglosakson » yonetilmek » donum » gonul ferman dinlemez » kelepceli » ağkepce » cepel » bilinc » projektor » deklânşor » muminlik » kireclenme » kurkculuk » inisiyatifi ele almak veya gec » hakkısukût » gunun adamı » sunnet » ağac kupesi » kıyıda koşede kalmak » kadirîlik » ne cıkar » gocmenleştirmek » adıustunde » avurt satmak veya avurt zavurt » acısal hız » cekme » guzellik salonu » dayak kackını » ayıbınıyuzune vurmak » icine kapanmak veya icine ceki » nesneler icin guclu zorlayıcı » boynunu bukmek » ciftleşmek » duğun bayram etmek » pence » sel » bilincsizlik » matrak gecmek » ucurum » tuf » arısutu » hıckırma » duz » gollenme » kurşun dokmek » kurek cezası » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » el mi yaman bey mi yaman el ya »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.