tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort goz » musluman » cağırım » uşurmek » kucuk » bicim » esperantocu » merkeziyetcilik » kulaclamak » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » gonderme » kok boyasıgiller » gecmek » mundemic » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » cak » kalvenizm » ad » apacıklık » istencsiz » ında inde değil » h » sutu bozuk » terekkup etmek » calıidi cırpıidi evim idi ya » ordurme » cıkralık » tb » kacırtma » sun î solunum » cencen » mevlit kandili » torel » yureği titremek » hintce » kor boğaz » goruntuluk » sacmacı » ceşitlemek » kabak birinin başına veya başı » tehevvur etmek » sumsukleşme » acem lâlesi » allah rızasıicin » gocertmek » gozunden uyku akmak » sert unsuz » mal da yalan mulk de yalan va » eti » tecavuz »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.