tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuppelik etmek » citar » cevirme » odemek » basın dunyası » micel » catallaşmak » acılmak » kel olur sırma saclıolur kor » goz erimi » icatcı » cinakop » tagayyur etmek » brahman » gul gibi bakmak » carşamba karısı » kullî » cul tutmaz » cerceveli » parcalanmak » amerika elması » nebuloz » alt cene » opuşme » bağırsak asalağı tenya » menekşe gulu » camura taşatmak » yurumek » dunden » etmelerine kişiliklerini geli » ağzıacık ayran delisi veya bud » hacet gormek » duşuk » tohmetlendirme » tul » başyonetmen » camca » gul » yan yuzergiller » duşes » cakır pence » karagoz oynatmak » yureğini tuketmek » buyultec » aracılığıyla duymak değmek e » mucerret » kurklu » celme » nuzullu » cıkmalıtamlama »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.