tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift gormek » kunk » acık acık » durumunda olan saklıolan guc » eti » uslenmek » fotr » kackın » yurukluk » uvey kız » soz almak » kotumserlik » iki ucu acık boru biciminde it » puskullu belâ » gozluklu » bahisci » iki cıplak bir hamama yakışır » hartuc » amaclanmak » yakıt maddelerinin genel adı » kur yapmak » ickicilik » inmek » vesveseye duşmek » dilediğiniz gibi » cinke » davayıileri bir tarihe bırakma » kukremek » cihannuma » gurgen » peşinde veya peşinden koşmak » moto » soz veya lâf aramızda » aranjor » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » tukenmezlik » sonuk » cıkmak » gulle atma » guluşmek » icindeki en kucuk birlik » kırıp gecirmek » recelci » korkudan cıldırmak » gorgusuzce » yoluna cıkmak » bicimselleştirmek » mum ciceği » suzmek » budist »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.