tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karanlıkta goz kırpmak » iclem » yalın cumle » atcılık » cakıl kuşu » goğusluk » calkanmak » miniskul » ağzınıaramak veya yoklamak » tumlec » gomlekli » curum » zekâ bolumu » uste cıkmak » duzeltme » catlatmak » yuz » gugu ciceği » zararına kazanc sağlamak » sefasınısurmek » allah ovmuşde yaratmış » elekten gecirmek » koşk » kıssadan hisse almak veya cıka » koy korucusu » uydurukcu » uygun bir bicimde takılarak on » kuyruğunu tava sapına cevirmek » sırtustu » motamot ceviri » uvey ana » surre » oğlen » acmazlık » bakrac » beklenmediği umulmadığıveya c » ozelleştirme » karşıcıkmak » tencere dibin kara seninki be » son gorev » ticanîlik » durulme » yugoslavyalı » acısoz » zahmet etmek zahmete girmek ve » daha bircok şeylerin yapımında » dayanıklıbir orman ağacıquercu » hamam boceği » meden » picuta »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.