tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goz boyamacılık » muhakeme yurutmek » kır ciceği » oturmek » toreli » koturum » yuruyuşyapmak » uykusu kacmak » gonul okşayıcı » teşekkul » olan bir taş » allah artırsın » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cığırmak » gunuculuk » ustun olmak veya gelmek » acıolcum » yaylar uzerinde hareket etmek » doner kapı » tumlenme » gozu kor olsun » carpıtmak » 30 ağustos » kacıncı » parfumeri » piyango vurmak veya cıkmak » eli ermek veya ermemek » kokleşme » kork aprilin beşinden okuzu a » gocmenlik » uzum » hafızıkutup » ic hat » cucukleşmek » mureffeh » cumbur cemaat » kıvanclanmak » kuşgomu » top tufek » gostermecilik » haricten gazel okumak veya atm » soz kesimi » sağelinin verdiğini sol elin g » tekessur » zamanıgecirmek » kavanoz dipli dunya » abazaca » şişkofte » gozu gormemek » coccothraustes »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.