tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oh olsun » iz » zarfcılık » nufus bilimi » bitkisi gossypium » hukum » kunde » kararmışve sertleşmişinsan der » benlikcilik » goz kırpmamak » uste vermek » sovme » mumessil » kesenin dibi gorunmek » cıkarayazmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cıtlatmak » salıncakcı » rest cekmek » cozgu » gorevlendirilmek » sazlısozlu » uleşme » gulme » kılıc gagalı » ar damarıcatlamış » yetenekleri gelişmemiş cocuk » alışverişe cıkmak » kuzguna yavrusu şahin veya ank » şurekâ » alcarak » kult » yuklemek » kolayına bakmak veya kolayına » herkesin yararlandığı » guneşsiz » goğsunu kabartmak » akcaağac » deli gullâbicisi » one surmek » duzgunluk » gun bugun » mevlit kandili » boşluk » yukletme » elhamdulillah » saygıgostermek » uretmek zihnî yetiler oluştur » ceteleştirme » olculmek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.