tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvey evlât » korkulu ruya veya duş gormekte » yerleştirilmişcift camdan oluş » insanların aynısoydan gelmişol » levha » gocmek » paramparca olmak » yardakcılık etmek » diri ortu » cepecevre » duşurtme » dol vermek » ultramodern » muhtaclık » mutalâa » canısağolsun » recel » sut şekeri » flâman » yureğini acmak » tutuncu » lektorluk » gozlerini alamamak » cırpmak » gelmişgecmiş » zararına kazanc sağlamak » cenetli » beliren olumle sonuclanan has » etmek » yandan carklı » ortaya dokmek » ana yureği » oncel » kulağına koymak veya sokmak » ameliyat gecirmek » tutmac » gın gin gun gun » basmak » itilâfcı » yuz yazısı » cektirici » gubreli » kafdağı » kucuk » doş » somurgesi olan veya somurge el » sululuk yapmak veya etmek » catıkatı » celgi » deney tupu »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.