tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can » gun bugun » goz » ayağıile veya kendi ayağıile g » gulluk » prospektus » hayrete veya hayretlere duşmek » torpulemek » spekulâsyon » gozune girmek » oralıolmamak veya oralıbile ol » divaneye donmek » tek hucreli » yuzunu gozunu acmak » golgeleme » tenafur » ozgunluk » birey ustu » sacalanmak » tokac » gozu toprağa bakmak » sınava cekilmek » goğuslu » minareyi calan kılıfınıhazırla » cankurtaran yok mu » icten ice » od » iz duşumu » munferiden » piyango cekmek » gozunde » ac ec » ceteleştirmek » percinleme » kırbac » leke surmek » ordekbaşı » kucumencik » gozu bir şeyde veya bir şeyin » donmek » dunya kelâmıetmek » gomleklik » ağustos boceği » cıkışbelgesi » etiketcilik » hırcınlaşma » celimli » acılış » sal sel » poker cevirmek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.