tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eline duşmek » gok evi » gule gule » acıktan acığa » ucgul » kriz yoneticisi » cektirme » icirik » mustevli » cankurtaran kulubesi » kuflendirme » koltukcu » gozu bir şeyde veya bir şeyin » icim » statuko » eli yuzu duzgun » yuz » su » etcil » uc beyaz » suzule suzule » cardak » renk cumbuşu » elini sallasa ellisi başınısal » coğumsama » taşboceği » uretken » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kuru yemiş » cıkış » surmelik » acıolcum » cark etmek » dalkılıc » hesap gunu » ciftcilik etmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » gunun adamı » benlikci » parcacılık » ocakcı » notrleştirmek » murekkepleme » cocuklaştırma » ozdeksel » cekişme » kırbaclanma » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » yurumek » inanılan iyilik kaynağı »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.