tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tanrıkayrası » catma » ceper » formulleştirme » bolumunden her biri sezon » tıraşcı » izaleişuyu » gozden surmeyi calmak veya cek » govdeye atmak veya indirmek » yankıuyandırmak veya yapmak » cevrili » yureğini serinletmek » ıt it ut ut » buyutmek » yaşyetmiş işbitmiş » mulevves » topal eşekle kervana katılmak » acık bono vermek » mudavi » sorgucsuz » sacıtopuklarınıdovmek » gecirmek » nobet » dili pabuc kadar » soz » kumeleme » buyukluk gostermek » kullenme » odemek » ahi » kostumlu » bacasıtutmez olmak » şerbetci otu » celik » oluşturduğu donme eğrim cevr » goz kesilmek » inanılan iyilik kaynağı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » catık yuz » ağatmak veya bırakmak » sorfcu » tef calsan oynayacak » cam sakızı » gumrukcu » kapalıtribun » inmek » cığrış » acık olmak » isimden tureme isim » gozyaşıbezeleri »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.