tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ve dağıtımınısağlamak amacıyla » sumuklu » tutununu tutturmek » kaşgoz işareti yapmak » koltukculuk » devletcilik » acımlamak » malın gozu » gecer akce » cok hucreli » pek yurekli » ne mumkun » yıldırımla vurulmuşa donmek » soylenmek » arpacıkumrusu gibi duşunmek » ickin » ulker » hucum » allah taksiratınıaffetsin » astsubay kıdemli cavuş » tezhipci » pırpıtcı » odemek » şukurler olsun » kan dokmek » sahneye cıkmak » soğuşlemek » camaşır sodası » kan govdeyi goturmek » mez » kıyıya cıkmak » gocuk » acıklık » top atmak veya topu atmak » parcası » suriyeli » peşkeşcekmek » gonendirtmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » cifte gitmek » dunya gozu ile gormek » siyanurik » okse otu » kopurmek » zuhrevî hastalık » tokezmek » sonuc » projektor » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yukunmek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.