tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uk » icini bayıltmak veya kıymak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ana kızına taht kurar kız bah » sur at » hamala semeri yuk olmaz » comert » vicdan azabıcekmek veya duymak » oldurme » yılışıkca » arkada kalanlar veya arkadakil » ucum » hırcınlaşma » ga » guldurmek » donuşumlu » şaka soylemek » cok duzlemli » bağlayıcı bağlama niteliği ol » arkac » cengi » kadir gecesi » yeni dunya aslanı » soyutculuk » gobeklenme » cinnet gecirmek » pop muzik » acık » burnu buyumek » yalanınıyakalamak veya tutmak » bakar kor » ciltci » sondurucu » gururlanmak » ışıl kufler » eşkenar dortgen » gaz detektoru » ic deniz » işine bak » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » hoşgoru » şolen cekmek » bukluk » kotucul » korukculuk » bicimine getirmek » bayrak acmak » sozsuz » suyukculuk » cini doşemek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.