tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşmanın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşku beslemek veya kuşku duym » sadistce » renkci » kem gozle bakmak » recete » cay » pabuctan aşağı » peşinde dolaşmak veya gezmek » takke duştu kel gorundu » gule oynaya » altta yok ustte yok » gun » malkar » uste cıkmak » tokezlemek » gobek havası » kor kurttan bile vazgecmemek » gun veya belirli zaman aralıkl » kor boğaz » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » arac » kadir gecesi » veya orulen dikey duzlem » album » sana yalan bana gercek » muteallik » halep cıbanı » acık pazar » tatbikatcı » daha da geliştirmek amacıyla b » guvercin » nufus plânlaması » goğus cukuru » tahrikcilik » taşcıkartmak » atolye » âdet gormek » duşkunleşme » yanardağbolgesi » utme » absurt tiyatro » icinden gulmek » aklından cıkarmamak » gucuk ay » penceletme » cırcır boceği » kol kanat olmak veya germek » kopek soyu » aclık » sıcan yolu »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.