tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secim tutanağı » kuyruk cekmek » yucelme » celmelenmek » el sozluğu » humanist » yere bakan yurek yakan » surmeleme » duşkun » alımlıcalımlı » parkcı » calımsız » ici acılmak » mufrit » cap » muteakip » calıbulbulu » peluş » sut mavisi » ucer beşer » icli dışlıolmak » cıtpıt » dol vermek » inşaatcılık » tokaclamak » kan emebilen halk arasında ba » kalem acmak » dokmek » selektor » guc » asansor » uzere » bayramî » set cekmek » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cene cukuru » kapıbir komşu » nazi » cit » duru » sırtustu » duğun pilâvı » statu » yardım etmek veya yapmak » hukûmet konağı » ornek » duz » cıl cil » boluk » biri fert »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.