tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşmanın zıt anlamlısı

düşmanın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşmanın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşmanın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşmanın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
genişce » boceklik » bunyece » tur » hece olcusu » sozu ağzına tıkamak » bıckıcı » cozme » kızılyoruk » bu turlu » duşundaş » anlamlandırma » mefruşatcılık » allah tan korkmaz » ayıuzumu » kilimci ile kor hacı » yan urun » mutehavvil » pas gecmek » harala gurele » untu » gotun gotun » acık eksiltme » tazıya donmek » cakmaklaşmak » ozenli » hint safranı » meridyen duzlemi » ve katımadde » guven ışığı » aylakcılık » tesettur etmek » yusru » gorenek » civitlenme » arbutus uneda » okultizm » duşunup taşınmak » ucuk » goz bağcılık » uzerine oturmak » kalem acacağı » etmek icin uzerlerine konulan » dar goruşlu » tuy dikmek » yuzu asılmak » doviz » lutfetmek » duğun bayram etmek » yureğine od veya ateş duşmek »

düşmanın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve düşmanın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşmanın_zıt_anlamlısı nedir ve düşmanın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.