tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint gergedanı » alt ust olmak » nufuz etmek » » koşe yastığı » aracı » kusura bakmamak veya kalmamak » cozdurme » cita » gonlu zengin » mucbir » sarsakca » uzun yol şoforu » İsa yıkusturdu muhammed i mem » kaplumbağa yuruyuşu » acmak » surre » muvellidulhumuza » sonucunda ortaya cıkan ustun y » kor şeytandan bulmak » olum var dirim var » bulgurlu kofte » hurmetli » gorucu » hakikî » guler yuz » hot demek » duğmelenmek » ulfet » ozenme » ayak ayak ustune atmak » koskoturum » boğa » bid at » yurekten » editorluk » cizimci » tac beyit » carpmak » serbest bolge » calıgibi » herkesin arşınına gore bez ver » acık ciro » hareketini inceleyen bilim dal » slovakyalı » kopek yese kudurur » ameliyat gecirmek » cevirmenlik » oruklemek » imalâtcı »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.