tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
caylakca » cıkarma birliği » keder cekmek » sutlendirme » koken » tokezleme » yuzde » secmek » ors » nam vermek veya salmak » cıkarılış » helenizm » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » elden duşurmemek » by pass » badana etmek veya vurmak » guneşcavmak » anayasacı anayasayısavunan an » yonetici » yemek » hint kirazı » icirme » duğurcuk » calıştırış » uc durum yasası » sırt cevirmek cevirmemek » lâfcı » gobek havası » evlât gibi veya evlâdıgibi » anlarsın ya » araştırılabilen olculebilen » olmez » cerceveleme » kapıacmak » ganalı » doviz » taharruşetmek » barışcıl » bayram etmek veya yapmak » koyuvermek » ne gibi » surucul » şolen » kıt a » bolmeli » balgumeci » balıkcı » gecmek » hareket » yumruğuna guvenmek »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.