tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gundondu » tavır almak veya takınmak » yerlerde yetişen bir bitki me » bukuntu » ciziş » ci » kırık dokuk » uvez » zahmet etmek zahmete girmek ve » yaya civisi » ciselemek » supurge darısı » etuv » kırk kapının ipini cekmek » duvar cekmek » musamahasızlık » yurutme kurulu » satranc vezni » anlamıverir » keci mantarı » tabiatustu » ağac arac eğirmen kirmen » sokuntu » atolye » centiklemek » ağac kurbağası » cırpınmak » guve » teamul » boykotcu » ağızlıkcı » hint baklası » gozune karasu inmek » ozerkleştirme » boyle » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » dovuşmek » tesalup » calma » coplu » altın cağ » korlenmek » gozleri yaşarmak » yarım elma gonul alma » kantarın topunu kacırmak » coğunluk » felc » cağırtı » buğday surmesi » dikişcilik »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.