tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışcizgiler durumu » cimento » cumle » cenekli » imanım kısa soyleyişle » ledun ilmi » cay takımı » tutsu yapmak » yuk asansoru » akaclatma » kecitırnağı » inişli cıkışlı » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » ozdeş » masa ustu yayıncılık » onemseniş » izaleişuyu » zararına kazanc sağlamak » allah ıveya allah ını seversen » gobeğini kesmek » cıban ağırşağı » cumhuriyetci » haraccı » kadayıfcılık » mustehase » cember icine almak veya cember » mulkiye idadîsi » guvernor » bahcemsi » oksurtmek » cukurlanmak » taahhutlu » sukse yapmak » rolâtif » glâdyator » mahmuz ciceği » elektronik calgılar » yurumek » uyuşmazlık cıkmak » marksizm » al veya kanlı gomlek gizleneme » geceli gunduzlu » man men » sulfatlaşma » mulâyemet » mudavim » uleştirmek » ozendirme » kitaplık gorevlisi » omur boyunca »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.