tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşunceye dalmak » rahatca » yuksek atlama » zerduştî » muhre » tahkimat elemanlarıustune veya » can cumleden aziz » ilk iki dereceyi kazanacak atı » ıntı » yukseltgenme » vals yapmak veya etmek » niyetcilik » birleştirme montaj » millî guvenlik » mucevhercilik » golluk » cullandırma » molekul » duldul » goğus caprazı » sal sel » cevre sağlığı » rontgenci » gozu donesi » iler tutar yeri olmamak veya k » tayf olcumu » cakılmak » inmek » yapılan resim ve bezeme işi » soz misali » gece ucuşu » fekul » burnundan duşen bin parca olma » ağıtcılık » kendini vermek vurmak veya cal » duruma gelmek usanmak » kolcak » kostek » alnac » efendim nerede ben nerede » asgarımuşterek » ciharıdu » cuvallatma » naldoken » ozumsemek » colpalık » rh » dili ensesinden cekilsin » ortodoks » sizin »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.