tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vermek icin bir araya getirilm » oğurtme » dini butun » carptırmak » imtihana cekmek » dernekci » tukenmez » avşar » kacırtmak » celek » paca » gumrukten mal kacırır gibi » mutetebbi » uleşilme » uzun unlu » tevellutlu » guz » başcevirtmek » en kotusu » muddetli » urfa cıbanı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » hayvan lama glama pacos » sunnetli » fıstıkcılık » harput koftesi » duşuncedir almak » terekkup etmek » suzulmek » son pişmanlık fayda vermez vey » tenevvur etmek » musbet ilimler » secilmek » yediği naneye bak » piramitcik » taşattın da kolun mu yoruldu v » kurtaj » kat îleşme » soylenmek » arada cıkarmak » calımına gelmek veya getirmek » muz » kulâh takmak » mustahkem mevki » yuz kızdırmak » catılmışkirişsistemi » su yuzu gormemiş » boğur » dokuntu » aktualite »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.