tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amaclı » omrune bereket » zuluf » cekici » kocsamak » lutercilik » mustehzi » kotulukcu » uzerlik » gıllugişli » girintisiz cıkıntısız » geciştirilme » puruzsuz » cığırtmak » kacmak » goturmek » akla ekle » erendiz » acık yurekle » bolşevik » kotuluk » arap tavşanı » lâmbayıacmak » sakalım yok ki sozum dinlensin » eli boğrunde veya koynunda kal » norvecli » unleme » alt tarafıveya yanı » kopuleme » kapılar yuzune uzerine ustune » şekle sokmak veya koymak » cadır devlet » yuzmek » goz bağcı » yol gostermek » siper guneşlik » cipo » bicki » ozleştirmeci » gozu ac » penceleşmek » catma » tavukculuk » nefsi mudafaa » kanatcık » azınlık hukûmeti » yakmac » suren goruş indeterminizm » cıkarmak » ampirizm usculuk karşıtı »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.