tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orumcek kafalı » gerceklemek » alınmasınısağlayan kimse kame » kemane cekme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » norolog » orumceklenmek » teyemmum » cercevelemek » yol gostermek » kacurga » camurlama » elek » carpılmak » komutator » prospektus » parcalanış » gurultu » sun î bobrek » genclik » spekulâsyon » uc » avcunun icinde tutmak » goğe merdiven dayamış » kıl kadar kalmak » heyheyleri tutmak veya heyheyl » catınma » uşengen » surmek » kılıc calmak » aluvyon » şimdiye kadar veya şimdiye dek » album » eşit cenetli » on soruşturma » can calmak » unsuzunu gosterir » harala gurele » ışıl kufluce » parfum » teselsul » cobanduduğu » ahu parcası » kulup » catkı » sukût hakkı » gun kavuşmak » uşuntu » kadar ıskarmozlar arasına uyu » gorunuşu kurtarmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.