tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curuk » haclamak » acık elli » atın olumu arpadan olsun » kuvvetini gosterir » cayıgormeden pacalarısıvamak » inmek » guzelhatun ciceği » babam » uckâğıt » gockun » ic guveylik » carpma » calgıaleti » kireclenmek » cifte koşmak » oksuz kalmak » kelepire konmak veya yakalamak » teşkilâtıesasiye kanunu » bukulgenlik » guzel » altından capanoğlu cıkmak » turkuleme » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » parca parca » uzumunu ye de bağınısorma » rufaî » ders calışmak » cinici » tat » ustun bulunmak veya gormek » yureksizlik » hatırından veya hatır ve hayal » potlac » kalmak » her biri mesame » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » aylığa gecmek » lâf soyledi bal kabağı » mulhak » gucuk » tatarımsı » kerpicleşmek » sutleğen » at » kıyamet gunu » canıcekilmek » komurlu » kulac atmak » altın adıpul oldu kız adıdul »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.