tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oh cekmek » dumen bedeni » aşırıtepki » kukurtlu » ceyizli » coğdurmek » gunu gunune » tutsuluk » ağzıtorba değil ki buzesin » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » oz kesit » duzen » catal gormek » gunaha girmek » cabuk » cizgilik » tuylu » cıkıntı » odemek » bıcak silmek » muştemilât » deli raziye gibi » tuysuz » imanım kısa soyleyişle » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » mundemic » yureği carpmak » hatır gonul bilmemek saymamak » kalcalı » organların her biri » yuzluk » ağaclık » surutme » cur etkâr » puskulcuk » duşundurucu » dili kurusun » zarfcı » duyek » surcmek » bicimlenme » tanrıyarattıdememek » bilgili » dokuntu » surmek » kece kulâh olmak » kacırmak » da de ta te » cicek suyu » sozluk »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.