tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayata gozlerini yummak veya k » guluşulme » celik » gokmen » kırlangıc » acık artırma » cıfıtlık etmek » sutannelik » cırpıya getirmek » usculuk » kundeye getirmek » cevre acı » ovunmek gibi olmasın » kucuk bey » kucuk tovbe ayı » yeni cağ » cevrinti » mujde » guve » yer bakır gok demir kesilmek » duşunce alışverişi » coksamak » meduz » sacı » duven surmek veya dovmek » civi sokmak veya surmek » musavat » celtikci » boğurme » sudanlı » tiftik kecisi » corbacı » cingenece » yaz donemi » kuğu gibi » tek acıklık bulunan ocak » acık » tek cenekliler » palamarıkoparmak veya cozmek » ağaccık » rovanşıalmak » dubel » cordek » icsiz » cıkan » baştan kara gitmek veya etmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » karada olum yok » cimdiklemek » bolunme »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.