tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sır tutmak veya saklamak » gonulsuz » inmek » yuz kızartmak » payandalarıcozmek » muşteri » izzetuikbal » imdatcı » xe » kıc » saclı » zihnini celmek » kopekleşiş » tuy » cavdar » teselli etmek veya vermek » ateşalmaya mıgeldin » gum gum etmek » uc budak » cizinti » buğru » juglans regia » silip supurmek » yufka boreği » boşaltac » mef ul » ozenci » elinden bir kaza veya sakatlık » nur icinde yatsın » astsubay cavuş » cadırcı » muşir » acık kalp ameliyatı » goynumek » at » salcalımakarna » nufuz » cıkır cıkır » calışma yontemi » zucaciye » cimlenmek » ortak yuklem » burunmek » elinde var » boğurtmek » yâruağyar » kumulâtif » aramak » oğurmek » goz doldurmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.