tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pozitif bilimler » taaffun » ne hikmetse hikmettir » ayıya kaval calmak » gordurmek » muzevirleme » cekinti » yurek ağrısı » arkaya bırakmak veya koymak » torpulenmek » olum » gecirmek » teverrum » sarıkart gormek » percem » cekkin » catma » oyun » bîcare olmak » fırcalanmak » cikletci » dara duşmek » gozden duşmek veya duşurmek » mulemma » yuzu gozu acılmak » gonlu kararmak » kulağına soylemek » yasak bolge » ağzınıveya cenesini tutmak » ozguluk » miniskul » koşe kapmaca » usulsuzluk » emec » mukâfatlandırma » cağrılma » işleri ve dışişleri bakanlıkla » gun durumu » gunu birliğine » edep yahu » ısıtma aracı » ili » gumuşgoz » gobekli » gomulmek » elekten gecirmek » phlebotomus » aktore » sumer » muncer olmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.