tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurultu bastırmak » sukût hakkı » cağrışımcılık » cıplak gozle bakmak » aclık » soz temsili » yapmak » cisenti » cenen tutulsun » celik kasa » yuru ya kulum demiş » allah selâmet versin » fiil cumlesi » dunya kelâmı » canımın ici » otumluluk » gumul » dağkecisi » sunnetsiz » yureği burkulmak » suslendirme » gunu gunune » at » cirozluk » tu kaka etmek veya edilmek » mustehcen » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuzluk » vucuda vermek aşıyapmak » ağacdelen » kıpık gozlu » yağolcer » ufurmek » bolunme » catıştırmak » akıllıgecinmek » dangalakca » verilen liste » yavaştutun » k k » yunan » mızıkcı » ayva receli » orgun » ezgi » bicki yurdu » kuru yuk » lâmbayıacmak » carkacı » kabak cekirdeği »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.