tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uvertur » mustantik » daki deki taki teki » uzgun balığı » ureme organları » kucuk hindistan cevizi » cekici » onde gelmek » goğus darlığı » tumden gelim » tedahul » ozengen » unluleşme » haraccı » yahudi » carşaflık » sevgi » sure aşımı » lutfetmek » belirtmek icin kullanılır » surgulemek » camurdan cekip cıkarmak » cirozluk » telgrafcı » ayağına cabuk » ata et ite ot vermek » olcermek » ic mimar » kotu gozle bakmak » kucuk unlu uyumu » canıcıkmak » surfile makası » gecişustunluğu » tuketici » catkınlık » dongu » soyleşmek » ağızlıkcı » arşiduk » fiyat veya değer bicmek » atıalan uskudar ıgecti » kopeğe atsan yemez » kayışa cekmek » oz » serdengecti » durust » toplu calışma » onune dikilmek » sağgorusuzluk » buyuleme »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.