tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koc katımıfırtınası » gercekcilik » orgutlendirilme » ozdeşlik » ice kapanıklık » goz sevdası » altınıustune getirmek » cağcıllaşmak » sucsuzluk » arnavutlaşma » korun taşı » guzelleme » uzum sirkesi » korkunclaştırmak » koskoturum » soz varlığı » turkculuk » tokezleme » keciler » cur etli » olarak belirtilmişbicimi sıyg » izdivac etmek » gulec » cıt yok » ciroz » cacaca » mac yapmak » us » gulumser » ruya » cuş » riyazet diyet rejim » catıklık » acıklıkolcer » dort » eyer kapatmak veya kapamak » tovbeler olsun tovbeler tovbes » iyi kotu » acığa vurmak » suruklenme » sescil alfabe » talip cıkmak veya talibi cıkma » guveni sarsılmak » icin icin » icin » akrobat » az gormek » cem an » sinirleri gevşemek veya yatışm » sacma »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.