tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bıcak atmak » pence » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » bîcare » sonum ayrımı » inmek » gonlu tok » dispec » bıckıtozu » ors kemiği » uniforma » hadise cıkarmak » cepci » yukselme » yumuşak ince kâğıt » ozeme » cizici » mulemma » gucendirme » inmek » bicimsizleşmek » cırağ » gurlemek » jubile » şar şer » govdelenmek » tokaclamak » cıplak » guvence akcesi » celik comak » ozleşmek » emek cekmek » gol kestanesi » camaşır değiştirmek » kalıpcı » bitlis koftesi » direnc » akrep » kargabuken » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » cocuk oyuncağı » hucum » cocuk oyuncağı » bilgiclik satmak veya taslamak » yonetmen » zerdecal » tef calsan oynayacak » cabalamak » gurultusuzce » hakkıgecmek »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.