tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozumseme » ne hâlde » koylu » ceşitlendirmek » cozuş » cerci » donuşturme » avcunun icinde tutmak » cağırtmak » mukâfatlandırmak » curutme » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » gonlu kara » sun î solunum » calmak » susleme » munasebetsiz » camcak camcak » arap tavşanı » surgune gondermek » yandan carklı » duşuncel » guvernor » yoldan cıkmak » iyilikci » profesorluk » acık » ile beraber » canıcıksın » uc aylar » tul » ışıkolcer » temizlemek » carpılan » ortulu » donem » uranus » on tureme » aman derim » hilesi hurdasıyok » carşamba karısı » cekmek » kulup » yedikardeş » yumurtayıcalkamak » sermayeyi kediye yuklemek » az bucuk » catı » zangocluk » yururlukten kaldırmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.