tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğle » eline duşmek » futur getirmek » işkembeden atmak veya soylemek » emir cumlesi » sokum » catkın » acığa almak » japon sarmaşığı » kokcu » induksiyon » oz » ustelik » otesi var mı » ortuşme » tezata duşmek » icindeki en kucuk birlik » az değil » unsuz » duzenlenme » goreceli » ağzından lâkırdıveya lâf almak » karaağacgiller » moduler sistem » cor cop » acılmak » tezelzul » cifte nağra » ufak capta » cop tenekesi » cevre teker » az gormek » catallık » duşunum » bunalıma duşmek » acılış » anız bicmek » orumcekler » capalı » uzengileme » bir ağac stryhnos nux vomice » sevincten ucmak » akşam guneşi » kuştuyu gibi » dovme » butunleşmek » kulot » balık sutu » munşi » yuruyuşe cıkmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.