tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapılan resim ve bezeme işi » iş ar » olcu » suluk » toplum ekonomi din kan veya » konsolide butce » kupunu doldurmak » luzumundan fazla » teamul » dunya bir araya gelse » boşnakca » cengel » ocakcı » okuz arabasıgibi » izlenim uyanmak » fetiş » gocelge » sanskeritce » lupcu » mucbir » ickicilik » yol gozlemek » zurra » diktatorluk » nukleer santral » fakir duşmek » armatorluk » bruxelles lâhanası » dostca » figurlu » suveyda » yuk olmak » copra balığı » corapcı » on » duzelti » gumul » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » keloğlan » boru ciceği » bohcacılık » cozulme » kampcılık » ucuncul » gok taşı » yonetiş » ilmuhaber » yukleme » bıcaklık » nârına veya nâra yanmak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.