tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pestile cevirmek » tesettur mağazası » li » soz sahibi olmak » cirkinlik » arnavut » zırhlıarac » lâponca » dupeduz » guneşsiz » gecmişi olmak » oltu taşı » ivmeolcer » zumruduanka gibi » kredisi duşmek » panel kopru » papaz her gun pilâv yemez » ateşparcası » postaya atmak veya vermek » nesne obeği » zuyuf akce » cuhelâ » ağaclıklı » şoyle bir » beşyuzluk » fırsatcılık » kılıc kuşanmak veya takmak » tumlec » ulfet » caca balığı » bakar kor » luks tarife » ac karnına » musadere etmek » gozu gonlu tok » cumlecik » minyaturleştirme » nervur » tecessum etmek » yuz suyu dokmek » bir avuc » olumlu » bitkisi lâstik ağacıficus ela » ici kalkmak veya kabarmak » kentcilik » elini ayağınıkesmek veya cekme » buzguleme » manikurlu » gunahkâr » cepellilik »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.