tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunel » kireclik » ucretlilik » sozlendirme » oflicinalis » acıklama » ulûfe vermek veya dağıtmak » ozdeşlik » ozdeşlemek » buharlıutu » bicki yapmak » cusse » cozundurme » elektronik calgılar » sabahlar hayrolsun » ister misin » resulmal » ayağıduşmek » onune gecmek onune gecmek » gecmiş » yuzleşmek » bolme » duğumlenmek » tac giyme toreni » toz » değnekci » oz itme » buyuyuş » bedcehre » entelektuel » dumen yapmak » kadirîlik » tercume » muruvvetli » gudukluk » hareketlerde bulunmak » durmek » yarıklardan her biri » ekmeğini taştan cıkarmak » karanlığa gomulmek » basın ozgurluğu » ulfet etmek » kendinden gecmek » sarnıc » kacmaktan kovalamaya vakit olm » kulhancı » odun ozu » yuz » ustune yurumek » gormek »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.