tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıkca » gozcu » hanya yıkonya yıanlamak » korlemeden » tutsulu » teavun » icini bayıltmak veya kıymak » lâfcı » adam sırasına gecmek veya girm » pecenek » i İ » gozlerini belertmek » hizmetci » borc harc » olumu goze almak » duet » danışıklıdovuş » sucunu bağışlamak veya birinin » acık » nubuvvet » koru korune » cocuklu » x veya rontgen ışınları » İleri bir tarihte beklenen ge » mucellitlik » korukleyici » yoruk » huner gostermek » cakmağıolmayan » uzaktan işitilecek nitelikte s » harp malûlu » dokme demirden yapılmış uclar » mercimek koftesi » guluncluk » yonlendirme işi » pacasınıcekecek veya toplayaca » cık cik cuk cuk » muhakeme yurutmek » dan den tan ten » puf desen ucacak » gorgulenme » cicekci » fıcı » kalem komuru » acık sozluluk » halay cekmek veya tepmek » gun donumu » yuzluk » tuzluya mal olmak oturmak veya » hararet kesmek veya sondurmek »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.