tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inhibitor » ic dunya » yetişme » dunden » ad koymak adlandırmak tesmiy » umum mudur » calma » goz ucuyla suzmek » ruslaştırma » oz » istintac etmek » acara » duşunce » gulabdan » yureği kan ağlamak » cumle kapısı » caresiz » odenmek » pembe gormek » cizginmek » cepni » olmek » rb » elci » ozeme » tonlu unsuz » g g » soğutlu » yuha cekmek » yemin icmek » yuzunu ağartmak » amacsızlık » kalemiyle yaşamak veya gecinme » sağgorusuzluk » tutsulemek » yureği yağbağlamak » yuzeyinin her noktasına basınc » celebi » davayıileri bir tarihe bırakma » acısıcıkmak » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » copculuk » cemkirmek » temerkuz » cağıra cağıra » olcmede kullanılan alet » yedek parcacılık » sonuc takımı » pacayıkaptırmak » otekisi »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.