tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevli kişiler » sı si su su » gozunu doyurmak » bakır calığı » alıal moru mor » la le » moskofluk » başına dert etmek veya acmak » cay kenarında kuyu kazmak » cağrışım yapmak » uretim bicimi » it gibi calışmak » bilinc kaybı » vızvız boceği » sahaca » unletmek » calkantı » alın catısı » uleştirme sıfatı » yukselme » aclık » goğus » statu » kendini dev aynasında gormek » bicme » sustalıcakı » arasında den başka anlamıyl » boğurtlenlik » uzun sivri kumes hayvanların » buyumek » korluk » bolumlenme » kalaydan cıkmak » romen » ruh otesi » sağyap » parcası » golek » icinde duymak » bitkisi gossypium » hedonizm » hesap vermek veya hesabınıverm » sozcuk hazinesi » cokca » cıkıntılarıolan organ » cevre » duzelmek » uğrum » ozgulluk » dokum »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.