tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düşman eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulduru » menekşe gulu » ses seda cıkmamak » cam » koyuvermek » citari » yenilir veya yenir yutulur şey » uste » gucuk ay » bal alacak ciceği bilmek veya » sac orgusu » kustah » başıyastık yuzu gormemek » cavuş » oykunmek » kendini gosteren ve bulaşıcıol » yuz binlerce » kuyu acmak » doşemeci » envaiceşit » bahcesi » hareket » ic gıcıklamak » sukûnetli » kumesi » techiz etmek » doğru durust » ust » cekic makinesi » olmuş » şohret » acık » seksen kapının ipini cekmek » tuberkulin testi » ım » cariyeniz veya cariyeleri » duzen » kucumen » şakşakcılık » hafıza dağarcık » kılıc alayı » alnac » sureksiz unsuz » mutehassis » cocukluğu tutmak » topluluğu » sutlu kengel » elini ayağınıkesmek veya cekme » dağcamı » alcılamak »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.