tdk sözlük TDK Sözlük

 

düşman eş anlamı

düşman eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düşman eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düşman eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düşman eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
as yon » donuk » oykuleme » buzuk » torbada veya cantada keklik » cok yuksek ve otsu bir bitki z » turlu şeylerden yaptıklarıve t » lutfen » kup » nakzen gormek » tuccarlık » cuvallamak » gucenmek » kultur sitesi » setlic » ya ya » asgarî ucret » kurumek » ucuz » lu » ustcavuşluk » hoşgorulu » onunu kesmek » dunurleşme » soğulme » suya goturup susuz getirir » egzotik corba » ucuzleme » yonelim » ulak cıkarmak » yuze vurmak » sıfırıtuketmek » turkuculuk » hristiyan » soz gosterisi » acılmak » kibarlık duşkunu » kure » mukemmeliyet » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » deniz veya hava savaşınıyonetm » lâkırdıağzından dokulmek » mumanaat » telhisci » surme » kıctan bacaklı » oğurleşmek » govdeli » mel un » gozetlemek »

düşman_eş_anlamı hakkında da bilgi ve düşman_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düşman_eş_anlamı nedir ve düşman_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.