tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustemirren » hu cekmek veya demek » olu sezon » gunebakan » yukluluk » gulmekten kırılmak katılmak » bıraktığım bıraktığı bağladığ » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » olcun » on » mutemayiz » yağma etmek veya edilmek » orf » dunurleşme » aman dedirtmek veya amana geti » icin kullanılan boru oluk vey » koy korucusu » muemmen » sovuşturme » dokum » kamcılama » bıckı » caplamak » hırvatca » bağırsak asalağı tenya » stokculuk » donum » temerkuz etmek » kuyruğunu tava sapına cevirmek » camur » civi cıkar ama yeri kalır » alt ust olmak » hayat gecirmek » usanclık getirmek » iplikci » yuceltilme » figur » cırpı » munasebete girmek » meniskus » baskısız buyumek » burumcuk » alacabalıkcıl » cekim » hulûs cakmak » trenckot » kecesini sudan cıkarmak » gonye » uleş » kulac atmak »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.