tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hazır bulunmak veya olmak » insanlıktan cıkmak » copcatan » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » goruşacısı » celmek » dili kılıctan keskin » cevrinmek » cift dalma » can cumleden aziz » ad cekmek » kocaklama » duşsuz » maskesini duşurmek veya sıyırm » yugoslav » dayalıtahta kalas » cefa cekmek veya gormek » purcekli » ortak olculmez sayılar » taşcıkartmak » pekiştirmek » emanetci » iğrenclik » dokmek » mirascı » bitlis koftesi » murur » toplu calışma » kucağına duşmek » bezekci » muzikal » bahce » carcur olmak » avuc » cokuntu » inmek » başulke » guc » davranmak saygıgostermek soz » doviz kacırmak » kumultu » cifte standart » ustune titremek » umide kapılmak » acara » adıkotuye cıkmak » icini kemirmek » romork » boşsoz » muhendis »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.