tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcacık » pirupak » yılan gomleği » feylesofca » calpara » donanım » olcek » celikleme » akşam ahıra sabah cayıra » harac » yuzer top » sonumleme » kepce » ihtiyac » duşeylik » aksilik cıkmak » alcılamak » yalıcapkınıgiller » cay kenarında kuyu kazmak » bukucu » goz doyurmak » illustrasyon » akıkarasıgecitte belli olur » gobeklenmek » kendi kanatlarıyla ucmak » kırılıp dokulmek » vehme kapılmak veya duşmek » hunersiz » zamanıgecmek » ordovr tabağı » birleşikgillerden kok sapları » kolacan etmek » ha hoca ali ha ali hoca » gozunun onunde olmak » kecimemesi » gurultulu » guvenliği sağlamak icin yapıla » oğurluk » canım » ayrılan kimselerden kurulu der » olumu goze almak » eşit cenetli » gumuşrengi » kırmızıgomlek » tahta goğus » jeton gec duşmek » cobanlık etmek » nufus cuzdanı » gocuşme » sur atle »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.