tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karaardıc » ağzından duşmemek veya duşurme » oluk » cenkci » yonelmek » gunahıkadar sevmemek » mektep gormemiş » catılış » sunger gecirmek » buyume » fenalık gecirmek veya gelmek » yukseltgemek » individualist » calıidi cırpıidi evim idi ya » duver » icirmek » arasına veya aralarına karışma » beyazın adı esmerin tadı » yakasız gomlek » guc » izine donmek » cekinti » ağaclaşma » kız beşikte veya kundakta cey » gunluk » piyasaya duşmek » duşlemek » musabık » ilâclanış » yapılan resim ve bezeme işi » lufergiller » guderi » yahudice » kufurbaz » bir olcude » cıkmak » amplifikator » nazariyatcı » dokuntu » catısız » ortaya dokmek » kılıc kınınıkesmez » tıraşfırcası » cift kume » rab » ucuk » gorunmek » yuz tutmak » arap » sureklilik gosteren »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.