tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şar şer » dostca » oğretici » nefes cekmek » kreator » ummî » başa cıkmak » gunahsızlık » akıl kethudası » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » donum » cığlık » lenguistik » camat » cağırıcı » kurutac » dışyuz » giysi » mumas » cılgınca » guvencesiz » yulgu » kolaylık gostermek » eli ayağıtutmak veya tutmamak » goturmek » gulec » turk kupası » ustune oturmak » um » komur başa vurmak » kıt a » eden felsefe ve din doktrini » ortu » cenk » u » olcermek » koruma icgudusunun bir bicimi » ust » gun yapmak » parcası » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » cirkince » tanrımisafiri » oz gecmiş » şebekci » ağac arısı » kecelenmek » talihine kusmek » cukurlaşma » patates boceği »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.