tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tamamen veya kısmen durması » oturu » oğretmen evi » gomme dolap » bazıbitkilerin turlu organları » gozu arkada kalmak » hıncınıcıkarmak » icinden cıkamamak » sapıkca » anlamaya yarayan sınama » supruntu » koşe yazısı » hallaclık » culha kuşu » alt ust olmak » yuz » olsun olsun » ayakcak » cemberletmek » kat iyet » bayrakcı » calmak » olumlu tumce » yıldızısonmek » tutme » penceleşme » ev alma komşu al » akşam vakti » elinde buyumek » cerezci » bıcakcılık » alacaklıcıkmak » maddelerin genel adı » cumle âlem » başına kan cıkmak » donuşturme » beis gormemek » bulunan bolum kafa ser » mustefit » kume bulut » deniz gecişi » goruşturulme » gorev » yon » erkeklik sende kalsın » iyi gun dostu » yer tutmak veya tutmamak » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ası esi » cu »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.