tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ticanî » yureği temiz » gozsuz » oğretilerin genel adı akliye » sacak bulut » muptezel » tevazun » ilikcilik » arbutus uneda » bağcubuğu » icin » mukedder olmak » turanî » okse otugiller » terbiyeli corba » minuskul » oğle » sut kuzusu » ozerkleşmek » zulfaris » durulmek » hoşgorulu » radyator » carpıntılı » gecim derdi » o o » boğumlanma bolgesi » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » cetrefil » arzuhâl gibi veya kadar » burnunda veya gozunde tutmek » eğlendirici guldurucu davranı » kocu » muhurlenme » bıckın » el elden ustundur ta arşa kada » kokune kibrit suyu » kaucuktan yapılmışşilte » cit » ara acmak » faaliyete gecmek » gozden uzak tutmak » değer duşurme » cemberlenmek » lâtin dilleri » allah ın adamı » cekilmek » buyuk turk İmparatorluğunun uy » yabancıgelmek veya gelmemek » turetme »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.