tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir şeyler bir şeyler » ucurmak » yuksek perdeden konuşmak » muzikli » bitki organizmaları » olcu » surgu kolu » gecirilme » kocek » kan dokmek » kenara cekilmek » gece gunduz dememek » duşurulmek » yiğitce » cırpınmak » fotoğrafcı » genel kutuphane » lisan » bir iki demeden demeye kalmada » gozden cıkarmak » duz yuzeylerden her biri » cakıldamak » vay » mukellef » muleyyin » hareketlerde bulunmak » ses cıkarmamak veya etmemek » coğunluk » ulkuleştirme » kokleme » kulyuc » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » panamalı » fransızlaştırmak » kızamıkcık » recellik » mangal yurekli » munasebete girmek » yakasına asılmak veya yapışmak » surukletmek » doğum ilmuhaberi » gun koymak » gozden gecirmek » yetişme » once can sonra canan » banko gecmek » etinden et koparmak veya kesme » koltuk gozu » soğdurme » cokertme »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.