tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surunceme » lâcivert di » suluk » başından buyuk işlere girişmek » tuymek » cağ » cocuğu olmayan evli kadın » seruvensiz » on ses » nakışcı » olağanustuluk » corekcilik » medine kurdu » yan yuzergiller » durum » gun veya belirli zaman aralıkl » yaz somestri » pusur » kocaya kacmak » cilâlıtaşdevri » gercekleştirmek » gozunun capağınısilmeden » potikare » cıkışalmak » oncu » toprağıcekmiş » karadeniz de gemilerin mi batt » bocekler » sız siz suz suz » başına dunyanın belâsınısarmak » istifci » mumeyyiz » calık » korleşmek » ilâc » allah taksimi » tunel » calışılma » dik ucgen » uzak gocuşme » halisuddem » akıllıduşununceye kadar deli c » bilmem hangi veya bilmem kac » mustakil » muruvvet » kronikci » guneşyağı » ordek balığı » yapılmışalet » ustupuleme »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.