tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goynuk » ses seda kesilmek veya kalmama » buyuk yemin etmek » portakal bahcesi » elden duşme » kaca kac » ak gun ağartır kara gun karar » kacta » aclıktan olmeyecek kadar » hatırlatmak » calkar » hukukculuk » cimensiz » tefessuh » yuk » harcamak » allah eksik etmesin » kırıp dokmek » duşlemek » capak » fesat karıştırmak veya fesat c » gomlek değiştirmek » butunler » orgutculuk » orgut » ihrac edilmek » zeytin guvesi » cıkarılmak » dernekci » huzunsuzluk » kulte » yunanca » bahar donemi » ickici » dunyanın tadınıcıkarmak » cerkez tavuğu » sistem » yureğini eritmek veya sızlatma » hodukluk » yuzunu kara cıkarmak » kan canağıgibi » rukun » faaliyet gostermek » donumluk » adınıanmak veya anmamak » ahbapca » dovdurmek » saman altından su yurutmek » ziyafet cekmek veya vermek » muzikalite »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.