tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paspascı » katolik » kopurmek » imtizac » cergeci » brulor » kredisi duşmek » parca purcuk » duzenlenmek » kok » urfa kebabı » dondurmek » korle yatan şaşıkalkar » macar salamı » gurbete veya gurbet ellere duş » gocken » babaî » tink tank » kuskus corbası » kargılık » popculuk » kacırga » ici vık vık fık fık veya pır p » cıkmaz ayın son carşambası » reasurans » bel kundesi » musamere » medreseye duşmek » cemkirmek » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » kurtun » gerekce » ceker » mavi boncuk kimde » keceli » yakasız gomlek » saik » alman gumuşu » yuzu gozu acılmak » adliye encumeni » mutercem » tesaduf etmek » koprucu » bocekcil » serbest olmayan » radyator » ordunun hareketlerini duşmanda » burnunun dikine veya doğrusuna » badem kurk » duzelti »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.