tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
faaliyet gostermek » yalova kaymakamı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » tefessuh » alp eren » dunur » guneyli » sunmek » guluncleşme » acık bono vermek » gobek otu » birbirinin gozunu oymak » alıal moru mor » ad koku » adaptor » başka bir gune zamana erteley » yedi iklim dort bucak » kulağıters taraftan gostermek » birbirinin gozunu cıkarmak » m » cekul » tac yaprağı » ceviklik » parfumeri » gulculuk » icine almak » nalcasız » emekliye ayırmak cıkarmak veya » puskurtuş » calap » mestci » donencel ay » mustakil » chamaeleon » işin icinden cıkmak veya sıyrı » allah beterinden saklasın veya » buzdurmek » kuştuyu » fındıkcılık » asgarî ucret » once » kultur sitesi » kotulukcu » ipek bocekciliği » az bucuk » mevlâ » husnuniyetle » calışma dolabı » ta te » ağırlık basmak veya cokmek »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.