tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorevlendirme » bicim almak » borc harc » yer tutmak veya tutmamak » turkiye turkcesi » dunyaya getirmek » duzlemek » arkasınıveya peşini bırakmak » cevirme ağı » kacıntı » tuylendirmek » olu yıkayıcı » butunletmek » takaddum etmek » yuz vermemek » hic değil » şeytanın bacağınıveya ayağını » arac » donuşturme » cur etkârlık » nesnelerin butunu » guclenme » muhre » sondurmek » uzerinize afiyet » muhurlenme » afrikalılık » cok soylemek » cimdik » cik » harp malûlu » sunguleşme » hafıza » guneş » harbiye nezareti » verilen ad » hungur hungur » cıkmak » başının derdine duşmek » bayraklarıacmak » bacak bacak ustune atmak » cileden cıkmak » calgıcıotu » togolu » yer orumceği » tek cekirdekli » icli » yuzuk oyunu » goruş » nam vermek veya salmak »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.