tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutun rengi » ses cıkmamak » icki sofrası » ozlu » olumsuzleştirme » puslu » golgeleyici » onlenmek » huzunleniş » yoğunlukolcer » urkmek » muessese » korece » tunguz » mudurluk » yuzluk » ic bolge » cakmak » yureği delik » parca almak » ceker » def aten » vucut » kâğıt gibi olmak » porsumek » bulunan bolum kafa ser » ufurukcu » dunyayıharam etmek » ciğiplik » cılgına donmek » pence atmak » bicki yurdu » duzenci » bağımlısıralıcumle » dol almak » urpermek » kabul gunu » kulâh giydirmek » cocuk bahcesi » guneşli » kolcaklısandalye » sorma kişinin aslını sohbetin » dondurup dolaştırmak » acık taşıt » kecitırnağı » danışma burosu » tavuk kumesi » taşcıl » caydanlık » celmek »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.