tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tutsulemek » toplandığıbolum » doşemelik » cevre » meydana dokmek » lâckalaşma » uc uca ucu ucuna azar azar » parcacı » gozunu dort acmak » maslahatguzar » rolântiye almak » spekulâsyon » allah bilir » bir olcude » arzuhâl gibi veya kadar » suclandırılmak » tl » kulturel » ha babam veya ha babam ha » gumul » sol acık » kestiği veya attığı tırnak ola » cevirmek » gun » haber cıkmamak » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » cekiniş » orseleyiş » ayıya kaval calmak » cevirmek » uc bucuk » yarıbucuk » ecza cantası » iltimascı » kupeli » futuhatcı » goz kırpmadan » comlekleme » kulce » hint gureşi » gunindi » aktualitesini kaybetmek » calımlıcalımlı » ozgurleşme » ozenilmek » zehir sacmak » vermek » hurmeten » masa ortusu » kusuşmek »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.