tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donmek » camur » turna gozu gibi » mucehhez » calkantı » olu saat » omur » gonlu olmak » kantcı » aklıcıkmak » ovmac » eşkenar dortgen » madde » sozunu esirgememek veya sakınm » olmez otu » sonuc almak » beklenmediği umulmadığıveya c » geyik boceği » felc gelmek » yuklenmek » cıkak » cd » lehce bilimi » duşuncedir almak » catlasa da veya catlasa da pat » parantez acmak » kurban olayım » buyuk lokma ye buyuk soyleme » takma sac » tuketme » borc odemekle veya vermekle y » cıkmak » silip supurmek » bağlayıcıunsuz » bicimde anlatılması edebikelâ » uşutmek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » inekcilik » cimbali » derdini deşmek veya depreştirm » sune » işini gormek » kusuf » acmak » dişcilik » ayın on dordu » guneş » cavuş » başka bir gune zamana erteley » vucut yapmak »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.