tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ımtırak » vererek yansıtma yoluyla oynat » guven kazanmak » baha bicmek » ural altay » ici gitmek » girişimolcer » kafasına soz girmemek » artığı » donme » yetişen bir ağaccık corylus av » uşutuk » vibrator » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gocurmek » kıc » yazdığıad veya işaret » dikilip durmak veya kalmak » goz nuru » gormek » ayağına celme takmak » nesturî » ayağınıveya ayaklarını opeyim » muşkulât cekmek » kostek » dostca » caprazvari » gencten » cırcır » duzgusuz » yurutulmesini ve bunlara dayan » conk » suvari polisi » ozendirme » gulme komşuna gelir başına » bukun » bazıbitkilerin turlu organları » ruslaştırma » başkurt » serbest olmayan » kac zamandır » kafadan gayri musellâh » acık vermek » yiğitce » ciftcilik » gın gin gun gun » hopurdetme » yan pala zeydun » promiyer » yuklenmek »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.