tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği yaralı » dolambacsız » muptezel » borcsuzluk » munhasır » tekemmul etmek » borc harc » yılan ciceği » gorulmemiş » cevirmenlik » vakit oldurmek » recine yağı » culu duzmek veya duzeltmek » hukum » sulfamit » doner ayna » tepkili ucak » cebinden cıkarmak » onsel » meş um » bir gun evvel » soya cekim » ittihatcılık » ananın orekesi » kervan yıldızı » kuşucmaz kervan gecmez » kosteklemek » mukedder » soyleşi » duzgun » faaliyete gecmek » puskurtme makinesi » kulfete katlanmak » dort elle sarılmak veya yapışm » acıolcer » sozlu film » azap cekmek » sonuclandırma » hint kertenkelesi » ticarî tuketim » kuflenmek » şer î » sokmek » dalıp cıkmak » ense koku » efendime soyleyeyim » mutenazır » turdeş » argaclama » unsuzunu gosterir »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.