tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şovalyelik » ustelemek » zenginin malızuğurdun cenesini » wc » gocermek » kamışkalemleri acmak icin kull » goz kulak olmak » dillerde dolaşmak veya gezmek » gecirmek » halvetî » golge » carksız » buyukce » buzuktaş » mısır daki sağır sultan bile d » duduk gibi kalmak » kırık cizgi » cevrilmek » » sokme » dunya durdukca » kucumsemek » boya vurmak veya cekmek surme » yuzmek » otre » acık bono vermek » akcıllaşma » sumerce » mal kapital » gozetmek » karbon donemi » kılıc oyunu » cerceve » malın gozu » uzgunluk » koşesiz » borc yapmak » kulucka donemi » boynunu bukmek » eline elinize veya ellerinize » nesturî » cavelâ » atıalan uskudar ıgecti » terakki gostermek » curuk veya curuğe cıkmak » duğun yahnisi » gozlerini alamamak » ofkeye kapılmak » celik kasa » masraf gormek »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.