tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surmek » ozelleştirilmiş genellikle di » durtu » muleyyin » buğemek » buyu bozulmak » oneride bulunmak » lâğım doşemi » uretmek zihnî yetiler oluştur » catıekleri » cirişci canağı » donmek » hırcınlaşma » allah bin bir bereket versin » gozun aydın » tecerrut » guz » ici pır pır etmek » kahve dovucunun hınk deyicisi » coklukla » gozunu kapamak » kundeye getirmek » cozdurmek » cıplak » gelini ata bindirmişler ya na » fluorışı » yuz verince astar istemek » renkci » guncel » gonlunu sondurmek » yerle gok bir olsa » benden soylemesi » sarıcicek » suzulmek » adıkotuye cıkmak » kotu » ofkelenme » ickinlik » gurultuye gelmek » koc » tanzimatcı » cakıcı » orgutculuk » yukseltilmek » huner gostermek » yahudi » kuf kokmak » başoğretmen » dutturu leylâ » ric at »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.