tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya kelimesinin eş anlamı

dünya kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzay kapsulu » murekkep » teleksci » yengec » kuşucurmamak » uremek » iğne yapmak veya vurmak » sunnetci » sondurme » şoyle » arap » ustu savurmak » gece işi korler işi » postekiyi kurtarmak » anam » dermanıkesilmek veya dermandan » kacılma » kanıkanla yumazlar kanısuyla » kusuf » cıkarmak » keramet buyurdunuz veya kerame » sundus » yonetmen yardımcısı » malûm ya » sor » catal civi » gotten bacaklı » olmayan bağımsız hur » gosteriş » kılıc cekmek » koşek » karikaturleştirme » benzine kan gelmek veya benzi » ust baş » amerikan bezi » onermek » dutu rubus caesus » buk » koşe başı » borcluya yazdığıbildiri » yatak ortusu » gomlekliler » soylemek » kurduğu medeniyetleri kendi i » acık kapıbırakmak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » tuketici » muterakim » cevirgec » icme »

dünya_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve dünya_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.