tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orgutsuz » ustat » el gun » dolapcı » teessur etmek » tahavvul » popularite kazanmak » uslenmek » işteşcatı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » olum var dirim var » cabuk kolay heyecanlanan kims » niyet cekmek » duşeylik » diline dolamak virt etmek veya » dunur » komurleşme » kotuluk » kamburu cıkmak » munasebet almak veya almamak » tırmanıcıbir bitki piper nigru » secicilik » dekartcılık » munasebette bulunmak » ışık golge » ust » temerrut » buzgusuz » cifteleme » capulculuk » buyuk oynamak » sur atlendirme » mutecanis » ihtiyac » bolunme » cırpıipi » mujde koşturmak » cift » uc » gorevsizlik » saygıduymak veya beslemek » limon kufu » muzahrefat » guc » acmak » aktuel » uslûpsuz » kurban olayım » papaza kızıp oruc veya perhiz » kullenmek »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.