tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
denizde kum onda para » karagoz » avans cekmek » ozdeşlik » petek guvesi » sutleğen » calmadan oynamak » yuk olmak » İcra ve İflâs hukuku » secilmek » musamaha » anka » bir değer karşılığında birinin » ure » allah eksik etmesin » soze karışmak » ağzına tukurmek » minibus » ucurmak » catışma » acık duşme » bonkor » gecirgenlik » buro » duşuncelilik » tekâsuf etmek » koyluluk » basıncından yararlanarak kum p » cinkografi » sus » figuratif sanat » hic kimse » adetimurettep » kotulemek » orumcek kafalı » somurmek » alâminut » sut danası » dunya varmış » kilimci ile kor hacı » kıskac » gorulme » calgın » bir avuc » kucuk hindistan cevizi » acık kalplilik » şuphe yok » duzenleyen ve genel olarak ilg » ahıska turkleri » tetikte tetikte olmak beklem »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.