tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulube » hasatcı » kulliyet » allah dokuzda verdiğini sekizd » ikizkenar ucgen » kafayıcalıştırmak » domivole » duzen vermek duzene koymak vey » ince gul yağı » tedafuî » cozulemeyen ilmiksiz duğum » ustune basmak » karadeniz de gemilerin mi batt » cıt yok » yuksek perdeden konuşmak » anglikanizm » hayat mucadelesi » el cabukluğu » ters duşmek » cekememezlik » bıcaklatma » kapıalmak veya yapmak » surukleniş » calışma gunu » zihni alt ust etmek » ense koku » huthut » turna gozu gibi » vantilâtor » donumluk » n » zararlıcıkmak » kıctankara » oncu oyun » evirmek cevirmek » kacıntı » ol dediği yerde olmek kal ded » coban yıldızı » taclı » gecit toreni » antik cağ » cemic » bolum » devletle » halep cıbanı » doğaclama tiyatro » istintac » cıkmak » kok kurdu » sun î solunum »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.