tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
onune katmak » kabak birinin başına veya başı » ucarı » patates puresi » pabuc eskitmek veya paralamak » nın resmidir » boncukcu » corekcilik » allah esirgesin veya saklasın » ayciceği » godeş » orumcekler » kulucka makinesi » tavukcu » cul » cicer arietinum » cılkıcıkmak » receteli » portor » gundelikci » ağzınıkullanmak veya satmak » kıdemli ustcavuş » elini cabuk tutmak » sınıfta cakmak » korun taşı » inmek » cozumlemek » tetikcilik » gorevsiz » arkebuz » ciceksiz bitkiler » ulke » sudan gecirmek » dur durak veya dur dinlen dur » alışverişe cıkmak » bunların taklidi olan madde » eline gecmek » teverrum etmek » yasakcı » copculuk » amacsız » mukavemetci » hırsıza yol gostermek » ciceksiz » halka veya âleme verir talkını » otleğengiller » cağrılı » gozlerini belertmek » matematikci » bolungu »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.