tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kutikul » yuz surat davul derisi yuz sur » gozu korkmak » kokoreccilik » nur yuzlu » baygın duşmek » cangırtı » kabına dokmek » kor alan » donuşturum » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » ileri atılmak veya cıkmak » ihramdan cıkmak » utanc duygusu » cırcıplak » bakkala bırakma » temas etmek veya biriyle temas » calkatmak » ictinap » olu gibi » golgeli » bortu bocek » bayramîlik » catal » alman » avarca » otuşme » kukremek » kacınganlık » allah versin » sungusu duşuk » kumes » acık oy » tampon bolge » mars » goz goz olmak » tadınıcıkarmak » gecinmek » cok şey » ceşitli ogelerin perde aksesu » rafa koymak veya kaldırmak » guneşyılı » ihtilât etmek veya yapmak » goden bağırsağı » neşesi kacmak » soylemek » frenk uzumu » otostopcu » deveyi yardan ucuran bir tutam » on gun »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.