tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıkamaya yarar cukur yer veya » alev bacayıveya sacağı sarmak » yayılmasınısağlayan cihaz » beberuhi » ciftelemek » sacıştırmak » guvez » cakmak » acıklık » tır » baba oğluna bir bağbağışlamış » harf cevirisi » gır gıra almak veya getirmek » gecerletme » kun » ip » kalp kazanmak veya fethetmek » sozde ozne » zorluk cıkarmak » perdenin uzerinden oynatılan » cekiniş » dovdurmek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » soz yitimi » kostekleyiş » dovuşmek » ust gecit » su orumceği » mal kapital » murver » nankor » arefe gunu » at var meydan yok » vurucu guc » turkuleştirmek » kulucka makinesi » mantar corbası » podosuet » goz doldurmak » kutuğe gecirmek » calışmak » merih » gunah benden gitti veya gitsin » metal parca » kafasıduzelmek » otmek » adam sen de veya yalnız adam » cefa cekmek veya gormek » induklec » kargabuken »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.