tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anglofil » domuzdan bir kıl cekmek veya k » olcu » dokulup sacılmak » şekerim » etiyopyalı » civisiz » olmez » duzeltme » şeyhulislâm » muşrik » tasar cizim » bordur » falcete » yunanlı » notrlemek » hıncsız » hodukleşme » usulsuz » allah var veya allah ıvar » a e » cıkmak » ic donu » hoşgorucu » kendi kanatlarıyla ucmak » sakarozolcer » sağgorusuzluk » gonul akıtmak » conk » gecici » muhrelemek » direnişci » sonuclandırma » şer î » dovulme » toz pembe gormek » cıtlatmak » inmek » turemiş » curuk para karşıtı » noroloji » icleniş » bolmec » tutmek » topac » acılış » futursuzca » cok gormek » uslûplaştırma » turku yakmak »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.