tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırcır » sac saca başbaşa sac saca başb » soze başlamak » sanatı » anglikan » nufuz etmek » ceremesini cekmek » bulunan bolum kafa ser » zerzevatcılık » başgoz etmek » kadir gecesi » terakki gostermek » ustune gelmek » cırptırmak » corap sokuğu gibi gitmek veya » ığrıp cevirmek » muhur mumu » hizmet gormek veya etmek » izine duşmek » kıskac » vatandaşlıktan cıkarılmak » cekmek » yureği pek » gozleri cakmak cakmak olmak » ardında yuz kopek havlamayan k » sutsuz » yuzey veya cizgi kaide » cekirdeklenme » donuşumcu » arac » hopurdetmek » gozlemlemek » gozu bağlı » dudağınıbukmek » cokmek » ozelleştirilmiş genellikle di » yureği yarılmak » hanuman » mutedavil » cinli » kor bağırsak » turkulemek » civitlenmek » dokuntu » yedek parca » kin gutmek » onleme » ici yanmak » yapmaya yarar » cop tenekesi »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.