tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
girişim olcme » bolum » kombe » gocmek » uzay kapsulu » japon bezi » buklum » kampcılık » kornetci » cekingen » cokme » bronşcuk » sıcıp sıvamak » piyango vurmak veya cıkmak » icine oturmak » karşıcıkmak » cokertmek » kunye » ali cengiz oyunu » cağırıcı » nefes cekmek » mujdeli » meraktan catlamak » kotek » catlayış » ay » duşunum » guneşhayvancıkları » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gonendirme » deli cıkmak » yenidunya » dekoratorluk » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » himaye etmek » yuzu ak olsun » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » cağrışım yapmak » aslî nusha » oluşturduğu tuzel varlık » cevrelenmek » veresiye karşıtı » deniz uzumu » yufka boreği » utmek » koturum olmak veya kalmak » teknikci » hilesi hurdasıyok » boburlenmek » inec »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.