tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedi duvelle barışık » şarap fıcısı » butunleme sınavı » donmek » sakatatcılık » gozetici » tenasup » komuş » memleha » gecmek » ustun tutmak » actırmak » ovuluş » ebussuut efendinin torunu » parcalara ayırmak » kat iyen » kucuk minder » dovuşme » on secici » dovunuş » bir dostluk kaldı » mufret » mudahale etmek » donmek » cullandırma » caşıtlama » duşunceli » ic » ıstırap cekmek » etekleri zil calmak » kepekci » arkasında veya sırtında yumurt » mahalle bekcisi » taammuden » cobantuzluğu » aba altından değnek sopa goste » nobet » suc duyurusu » secim » el elden ustundur ta arşa kada » tup gaz » gozu keskin » her biri mesame » corak » ağzına surmemek » caresiz » salıncakcı » cifte dikiş » gozu takılmak » ulûfe vermek veya dağıtmak »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.