tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
plâkcı » olağanustuluk » tecrube » oneride bulunmak » korluk » ustume iyilik sağlık ustune u » bahcıvan » soz yitimi » ulke » kabir azabıcekmek » la le » kimse » kostebek » yansıtac » iktisat etmek veya yapmak » hristiyanlaşmak » ac bîilâc » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » lık lik luk luk » guzellik salonu » cam sakızıcoban armağanı » turac » acıklık » cırpmak » cift surmek » gozunu ağartmak » mubarek » tanrıca » caldırma » aba vakti yaba yaba vakti aba » sac » icgudu » nalcasız » ayak surumek » ofke ile kalkan ziyanla zararl » eşbasınc » temerrut etmek » bas veya bas git » cul caput » ım » gostermek » cekmeli » yara bere icinde » kacak » ciftleştirmek » gozleri donmek » nârına veya nâra yanmak » tuba » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » ickisiz »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.