tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
rufeka » karaim » enfusî » sır vermek veya sızdırmak » cozulme » gordek » gelin boceği » ustunluk » gorenekli » gomulme » sundurme » kohnelik » modasıgecmek » benzi kul gibi olmak » kup » dağardında olsun da yer altın » duduk » kesesine gore » kukurtleme » işguder » nuh nebiden kalma » gan gen kan ken » gocmenleştirme » al veya alın » tepesi ustu » gecirilme » suyundan yararlanılan cukur » ele gecmek » satranc taşı » cubuk » goz doyurmak » anasının gozu » guvenme » gozu yolda veya yollarda kalma » muzik dolabı » temas etmek veya biriyle temas » tukuruklenmek » kuyruklu yıldız cekirdeği » it izi at izine karışmak » sucsuz » icine kapanmak veya icine ceki » oge » luknet » cıkagelmek » gormezden gelmek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » bir iki demeden demeye kalmada » ana sozleşme » icler veya yurekler acısı » ım »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.