tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gayret dayıya duştu » duzelti » surme » ehlihibre ehlivukuf eksper » cop kebabı » cıkmak » an anesiz » gorkemli » dubeş » utcu » ozerk » on ad » capraşmak » kıc » İnegol koftesi » od dışı » kapıacmak » golgeleme » major gam » ayakustu » sungerleşmek » ciğeri parcalanmak » t » icat cıkarmak » koltukcu » rucu hakkı » kopekoğlu kopek » acıkta kalmak veya olmak » sukse » altayist » numayiş » beyninde şimşekler cakmak » magnezyum sulfat » muteveccih » paha bicilmez » ozentisiz » surutme » bağdad ıtamir etmek » canak tutmak veya acmak » işbilenin kılıc kuşananın » tukurmek » su » sandıkcı » vokal muzik » teseyyup » capaklanmak » gun yapmak » goz kesesi » goz erimi » anlamıverir »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.