tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zam gormek » acık » dincleşmek » oncu » bektaşîlik » cozmek » purtuklenme » tecerrut » yuzgec » daha bircok şeylerin yapımında » jimnastikci » cabuklaşma » dışbukeylik » muşterek » goturmek » guderileme » yalvaclık » gecer » kılıclama » bir ağac stryhnos nux vomice » acık hava » ciğnetmek » cağrışım yapmak » hatıra veya hatır ve hayale ge » yuzunu gormemek » ak mıkara mıonune duşunce goru » aşufte » ciğrenkcilik » kosnuk » torel » kulucka donemi » ac kalmak » colleştirmek » kalıpcı » tatar ağası posta gorevi yapan » minor » yukselme » cengi takımı » suruyu guden kurdu gorur » sureli » sozcuk vurgusu » gosterişci » yandan carklı » urumek » murailik » cenesi kitlenmek » duşunuş » mico » altlıustlu » işsozleşmesi »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.