tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kem goz » gunaydın » kuresel gok bilimi » gunsuler » kure » cekmek » portlek » kuşade » basıldığında duyulan kımıldama » acık teşekkur » duğumlenmek » duzlem » maketci » makedonca » dokmek » turkce » hırgur » porsume » buyukken daha kucuk duruma get » sove » silgic » y y » cok » parkcılık » gun gormemek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » susme » t » calgıcağanak » kıvanclanmak » hareket » fransızlaşma » merak etme k kalın okunur » crocodilus » uretec » mercankoşk » toplandığıbolum » cetrefil » oluşturduğu demet » caykızı » aşufte » kaya ucmazsa dere dolmaz » caresiz » baha bicmek » yaygara koparmak veya yaygaray » bonleşme » cemberletmek » zanaatcılık » cay vermek » tutunacak dalıolmak veya olmam »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.