tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yerleşim yerinden başka bir ye » gucendirici » tok gozlu » şukur » yuzmek » kadastroya gecmek » gozu olmak » kucultmek » cay vermek » tebessum » anus » yaşdonumu » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » bicimi » icin » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » bitmez tukenmez veya bitip tuk » payına duşmek » koyuvermek » cekişmek » kok » orgutleyiş » puskurtme tabancası » bir cuval inciri berbat etmek » mumasil » yazar cizer » anglikan » ferz cıkmak » brahmanlık » faaliyet gostermek » cenek » işine bak » yuzunu goren cennetlik » allah seni inandırsın » yaltakcılık » doger » tac giymek » cişi gelmek » bir kol cengi olmak » un » tarihsel ozdekcilik » şeyhulislâmlık » cıkmaklık » katışmac » hukum surmek » arkadan soylemek » kurklu » kavunici ile pembe arasıbir re » cağrılma » gosterilme »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.