tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir yerde kullanılan bir yere » kuflenmek » ara acmak » kuculmek » ışıkolcer » uzerinde durmak » sunnetlemek » duğun ciceği » doşemelik » ses duşmesi » duldul » kaşıkcılık » sinoloji » nişan yuzuğu » maketcilik » hurriyetci » spekulâtor » armudun iyisini dağda ayılar y » tam ustune basmak » acık hesap » sacıştırma » muzic » oturuklu » ici titremek veya titrememek » kacmak » ustupuleme » akıntılı » cıtlatış » kafa işcisi » cisenti » bir eli yağda bir eli balda ol » dudak bukmek » soğmek » ceğmellenmek » turev » gumruk » incir cekirdeğini doldurmamak » klorurlendirmek » basınc » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » tunekleme » sonmek » bicki » ciğde » uzun yol surucusu » goğus vermek » devletci » cıkma » lvendula staechas » cerezlik »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.