tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donup dolaşmak veya done dolaş » bak » kece kulâh olmak » sokmek » malik » astsubay başcavuş » yârdan mıgecersin serden mi » boşluk » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » hayırlıveya hayırlısı olsun » gozunun capağınısilmeden » sureğen » icitim » emen bir bitki dionaea muscica » mesai yapmak veya mesaiye kalm » boşgozlerle bakmak » gercekli » komur gibi » İskitce » hazarca » buz ustune yazıyazmak » umran » hol » on bilim » zumruduanka » bahsi gecmek » cicek » murekkep » glâyol » curum » endustrileşmek » oz eleştiri » acısozun yarattığıkırgınlık » su » değişen arac » cıngıraklıyılangiller » gurbetci » ozek demiri » kulusturluk » cevrinme » diktatorce » bir kalem gecmek » hatırından veya hatır ve hayal » ocağına duşmek » buyuksemek » kuşgibi ucup gitmek » gobel » olu renk » olcun » ortalamasına dayanan durumu »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.