tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suc yukleme » mavi boncuk kimde » cerkezlik » mubarek » fare duşse başıyarılır » hurdasıcıkmak » ictihat » ciftetelli » şakaya boğmak dokmek veya bozm » hatime cekmek » orgucu » ifrat tefritte kalmak veya bul » sorguc » putur putur » hırcınlık » durum » dışıkalaylı ici alaylı » gomme balkon » tekâmul etmek » uckurutan » sanat enstitusu » elciye zeval olmaz » iz duşumu » ozgunleşme » hakca » iplikcilik » bulgur corbası » ne haddine » duzgun » salıncakcı » ozdek » soz olmak » gorunumlu » kacar » coban salatası » koyuvermek » kâğıdından değişik olanınıbulm » gulumseme » gobek havası » duşunceli » ictensiz » gorevcilik » alışkılarının butunu » keci komureni » cimen » oksuzdoyuran » sosyal statu » onune dikilmek » ecel geldi cihana başağrısıba » arıtma unitesi »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.