tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taammut » cıt cıkmamak » işcığrından cıkmak » kruvazor » guveyi girmek » cabuk kolay heyecanlanan kims » pabucu buyuğe okutmak » kandilin yağıtukenmek » nerede nerede » kuluckalık » ayaklarının veya ayağının ucun » ac » şeylerden her biri tabaka » acık » giraffa camelopardalis » yuzmek » yoneltec » metafizikci » duzmek » ihtiyac » acık yurekle » musevvit » sorf » iceriye duşmek » anahtar yapan satan veya onar » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » ic dunya » defter acmak » gucuk » kendi koşesinde yaşamak » cekmek » imam osurursa cemaat sıcar » acısıicine veya yureğine cokme » usera » cıkarmak » odun komuru » babaî » kullanılması » dovuşkenlik » acmazlık » yerleştirilen demir parcası » yedekci » soz olmak » gume » tukuruklenmek » ustunkoru » gonulsuz » rahat kıcına batmak » tuccarlaşma » pala cekmek »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.