tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dağyurumezse abdal yurur » ovec » tumler » yukselti » tuyleri urpermek » muntahabat » olcunmek » ust » ucurumlaşma » gudum » cember » odunc » ic ses » adı » cumbuşlu » duzgun » buyumek » gundelikcilik » veya başka duzenlerle işletile » cığalanmak » icin » dar goruşlu » kumeden duşme » yuksek » marunî » surulmek » usera » norvecli » hor gormek » baryum sulfat » cıplak » aksaklık veya bozukluk » dortnala » başa cıkmak » ağzına duşmek » hakkısukût » aman derim » camur atmak veya sıcratmak » masraf kapısıacmak » cizmeli » mustahsil » fume » ateşbacayıveya sacağı sarmak » cığırtkan » izin cıkmak » girdisi cıktısı » gozunden kacmak » edebiyatcılık » muradif » cebrî yuruyuş »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.