tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bortme » bir arpa boyu gitmek veya yol » tullenmek » kutukleşme » geleceği varsa goreceği de var » deli danalar gibi donmek » ahıra cevirmek » comeliş » surgu » başınıgozunu yarmak » cer cop » yıllıkcı » tarafından arabacıicin armağan » sen sağ ben selâmet » şukur etmek » muhtaclık » yonelmek » mancuca » kork aprilin beşinden okuzu a » turban » dunden hazır veya razı » mustemlekecilik » yapmacıktan uzak duzgun anlat » kotu » ağızsıl unlu » mefhum nosyon » mal kapital » ozdeşleme » tuvit » yelken gonderi » goğus eti » duğun pilâvı » goz boncuğu » dikilmişparca » curlatmak » olumsuz tumce » uzere » saat acısı » guzellik » gozunun icine bakmak » gozetici » duduk gibi » muştak » medet ummak veya beklemek » yatak ortusu » karaağacgiller » lutuf dilemek » davranmak saygıgostermek soz » ozlu un » yuz kızartıcı »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.