tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fotoğraf cekmek » cicek » ustunde kalmak » gul ustune gul koklamamak » goktırmalayıcı » carpmak » goğus sesi » tuzsuz durgun su ortusu » gostertmek » gosterir » cımacı » cimentolanmak » ceğmellenmek » cıkıntı » butun malların ortaklaşa kulla » yuzu yerde » suntırac » zayıf duşurmek » inanclılık » yuksek » ortuşme » ceneli » gelinlik cağı » cay takımı » canıcıkmak » peşine duşmek veya gitmek » gorsel işitsel eğitim » yenidunya » su boreği » deniz veya hava savaşınıyonetm » at calındıktan sonra ahırın ka » calık » bolutlenme » duzeni feodalite » dunyayıanlamak » gomleksiz » muş » kusur » sonmek » nitelikli işci » merak etmek k kalın okunur » gecim zorluğu » uc birlik kuralı » mantıkcılık » mucevher kutusu » ocu » muşekkel » adamkoku » brut » emanetci »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.