tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mikro » olu saat » tumel kavram » sanayi ulkesi » capla » otakcı » yuzunu şeytan gorsun » alcacık » donemi uc dort gun suren tehli » gudumlu » kemale ermek gelmek veya kemal » cozulum » abdesti gelmek veya olmak » arakcı » ilâc yazmak » sumsukluk » teneffushane » percinleşmek » ceşme » nuve » oz » kaldırıma duşmek » mujde » musevvit » hint avrupa » meddah sanatı meddahın işi » horozu cok olan koyde sabah ge » guzellik kralicesi » dediğinden dışarı cıkmak » şarkiyatcılık » duşuncelilik » oru » cekilme » cemenlemek » guvensizce » yağlıharc » kulağına carpmak » yuzunden duşen bin parca olmak » su boceği » gule oynaya » avarca » ocağıkor kalmak » cıkartma » cicek bahcesi » kuru yemişci » sacmacı » nusha » kotuleniş » zayicesine bakmak » cengelsi »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.