tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünya sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
luk » zumrutlenmek » ay donumu » kulot » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » endazeyi kacırmak » mıhsıctı » icat cıkarmak » inayet etmek veya eylemek » bir şey icin gerekli en buyuk » kanavice » sual acmak » sondurulmek » guncelleştirmek » gudumleme » gondermek » etmek » yuz vermek » hak dini » cenesiz » avuc avuc » gonlu olmak » azrail e bir can borcu olmak v » yuz » dortlu final » hurluk » harac » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gurgengiller » mutemayil » rebiyulevvel » adamına gore » demediğini bırakmamak veya kom » ufurmek » ustunde kalmak » cuval gibi » polarolcer » cıktı » acık sayım » on ses » soylemseme » unlem işareti » yureği yerinden oynamak » berbat etmek veya eylemek » sodyum fluorit » kurtaj » olcuşmek » mutekebbir » curutulmek » pamukcu »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.