tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
adamın adıcıkacağına canıcıksı » catı » trolcu » toplu goruşme acık oturum » micel » frenk cileği » kalıpcı » kışgunu » mudahale » elden ayaktan duşmek veya kesi » yahudi » huccet » leffuneşir » vucuda vermek aşıyapmak » boburlenmek » bir orman ağacıcastanea sabva » u » il » ciğnek » yalın kılıc » kor ocak » surtunmek » cadır bezi » oksuz kalmak » metal veya plâstik arac » ciğit » cıbanlaşmak » munevver » şarlatanlık ğı » elini ayağınıkesmek veya cekme » sınıfta cakmak » kuru hasır veya kilim ustunde » calıcırpı » otumluleşme » amerikan salatası » enfarktus » tıpıştıpışyurumek » hamaratca » ucunculuk » damak unsuzu » moskof toprağı » cıkmak » başının altından cıkmak » unsuz turemesi » eşiğine yuz surmek » damlaya damlaya gol olur » sonuclandırmak » cıvmak » ihsan etmek veya buyurmak » gurultulu »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.