tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünya sözcüğünün eş anlamlısı

dünya sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünya sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünya sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünya sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iliğine veya iliklerine kadar » gunluk guneşlik gorunmek » yonetimsel » gockun » dukkân » sebep olan fiziksel enerji ha » cakıl taşı » guduk » gonderi » vantilâtor » iştah kapamak veya kesmek » mucehhez olmak » etiketcilik » tadilât etmek veya yapmak » cımacılık » yuk treni » halic » ozendirmek » suvari boluğu » kanavice » imza sirkuleri » ustencilik » cırpmak » elini surmemek » dalık delik » gorulmek » soylemek » hakcası » mulhak butce » gucun » kasvet basmak veya cokmek » cocuksu » işgormek » cıkışyolu » urkek » gonul dilencisi » erinc » sultan boreği » duşundurucu » ilâhiyatcı » oğretiş » ici icini yemek » soylenmek » golgeleyici » goz ucu » ibliscilik » yuzdurmek » kopekoğlu kopek » orklemek » bazıdingil doner bazıteker »

dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve dünya_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.