tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rotar » sarıciğdem » gumleyip gitmek » cicekci » iki satır lâf etmek veya konuş » pacasıduşuk » tulûatcılık » hayal gucu » adıveya ismi gibi bilmek » tunemek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » calkantılı » gormek » âlemi var mı » goruşayrılığı » elin veya âlemin ağzıtorba değ » ayranıyok icmeye atla veya ta » ayağıile veya kendi ayağıile g » aracı » yetenek ve genel gidişdurumlar » patır kutur » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » ucuncul » olan ve genellikle ulkenin baş » pislik goturmek » sevincten ucmak » cıkılanma » tecrube » falcete » kuşum » bîcare » kızamıkcık » turkcesi » mutemmim » beleşci » tecavuz » gurbet cekmek » cember makası » nuzul inmek veya gelmek » gozu gibi sakınmak saklamak ve » mirascı » mumkun mertebe » pacarız » işin kotusu veya fenası » yureğini ateşalmak » cizgi bicimindeki gecici ışık » uzatılabilir » durbunlu » cefa cekmek veya gormek » prescilik »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.