tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpılı » temas etmek veya biriyle temas » urkuş » cete savaşı » doşeniş » oturuklu » sulfur » yasa cıkarmak yapmak veya koym » onayak etmek » her biri mesame » beşikci » m » tumden » bakrac » faktor » kulube » kulağına carpmak » kabak cekirdeği » sinema endustrisi » sutleğengiller » nufuzsuz » mesai yapmak veya mesaiye kalm » muamele gormek » biz attık kemik diye el kaptı » calım » gozlemlemek » tovbeli » yuz » cifte » tek ceneklilik » tıpıştıpışyurumek » cekmek » uflemeli » şolen » gudumculuk » celmeleyiş » sozlenme » sozleşme yapmak » civi » hesap vermek veya hesabınıverm » sultan kethudası » kullanılan arac buat » hayrınıgor » nazar değmek veya nazara gelme » cekme » calıhorozu » kritik » cıkışyapmak » gecersizleştirmek » demediğini bırakmamak veya kom »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.