tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
normalustu » cingene pembesi » kırcıllık » cumleten » metal tutturmalık fermejup k » yuzeyinin her noktasına basınc » oğuzca » kutletmek » sacınıbaşınıyolmak » yazıyıcıkarmak veya sokmek » kuzguna yavrusu şahin veya ank » duvar cekmek » daş taş » sunger avcısı » goturu » orge » punez » bancolaşma » ay cekirdeği » se » candan yurekten » şimşek cakmak » inanclılık » muhur basmak » işini gormek » utulemek » catal » fucur » karikaturize etmek » kacılma » organ » muptelâ » doneklik » ileri uc » kulceleşmek » kotu » palyacoluk » one duşmek » hır cıkarmak » ağatmak veya bırakmak » gobeği sokakta kesilmiş » başına belâ acmak » tereddutlu » kadar ıskarmozlar arasına uyu » celmeleme » olumsuzleşmek » pencelenme » cam sakızıgibi » abdestinden şuphesi olmamak » ondelik »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.