tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
capalanış » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » yuz gorumluğu » ac gozlu » zukâm » ic lâstik » niteliği » tl » koken belgesi » icinden konuşmak veya demek » yureği ferahlamak veya hafifle » yerleri supurmek » cıraklık etmek » ada cayı » celmek » canlılara yaşama ortamısağlaya » cekişmek » sosyolenguistik » yalıcapkını » coğunme » muzminleştirmek » guzel » capkınlık » koşkerlik » gun atmak » gun » gozlemek » mustacel » cevgen » neyce » kurek cekmek » secilmiş » catık kaş » hristiyanlaşma » kucuk kan dolaşımı » yenidunya » sağlam kazığa veya sağlama bağ » uzerine bir bardak su icmek » mutenebbih » yuzeyleşmek » orumcekli » cumbuş » calgıcıbocek » deney tupu » urkekce » egeli » hut » ardında yuz kopek havlamayan k » citmek » popularite »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.