tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok yıllık » şartlıbirleşik cumle » ay » celik yelek » suluk vurmak » eskisi kadar veya gibi » mizacgir » giritli » asansorcu » nefesli calgı » yurumek » soyup soğana cevirmek » ders calışmak » dovuşturmek » oru » carkına etmek veya okumak » mucevhercilik » hancer ciceği » tezekkur » kucuk gormek » hayalifenere donmek » goz almak » gocurtmek » yabancıgelmek veya gelmemek » bıcakcılık » uvey evlât gibi tutmak veya sa » azap cekmek » yuksek » cocuk gibi sevinmek » fırsatınıduşurmek » gez goz arpacık » kirli cıkın » corbalık » gumruklenme » ortuşme » kuvvetolcer » butunleyici » on » olaylarıyorumlamaya veya inanc » kullanılan mutfak âleti » dolambac » otekisi » gucuk » yureğini hoplatmak oynatmak ve » kokusunu veya koku almak veya » mahşere donmek » burumek » fırcacılık » bıcak » skandinav »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.