tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gur » cizge » muzikci » kan emebilen halk arasında ba » kursu » muamele gormek » olukcuk » onerme » ara tumce » goynuk » kap » futurizm » kacırmak » dokmek » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » turkiye turkcesi » cekirdek » tac giymek » gorsel » hangi taşıkaldırsan altından » hareketli parca » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » paca gunu » koturum » acılma » ad govdesi » kok » capraza sarmak » ongorulme » ictima » vucuda getirilmek » yuzleştirmek » bata cıka » kopekleşme » guveylik » emeği gecmek » cakıntı » meş um » yapma » corak » arap » canıcanına veya icine sığmamak » malik » ikiyuzluluk » dokulup sacılmak » hicci » kufur kufur » duzluk » cek » klorurleştirmek »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.