tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ickici » yararlanılan bir bitki corchor » yuzuncu » lokun » gır gır gecmek » gozetim » yan urun » kanada kavağı » olumluk dirimlik » gocen » uğur boceği » teşekkul etmek » koklemek » evlât gibi veya evlâdıgibi » yuzu gormek » kendini dev aynasında gormek » mandepsiye basmak veya bastırm » gurultusuz » kaşcatmak » gok guvercin » bicim » bilinclilik » kustahlık » kakırdak poğacası » gozetleme » cekme » terekkup tarzı » adama donmek veya benzemek » ispermecet » ucan kuştan medet ummak » anız bicmek » ocağıkor kalmak » gozu yılmak » umera » soz kesmek » formul bulmak » at calındıktan sonra ahırın ka » organik kutle » allah aratmasın » sinemacı sinemanın ceşitli ko » on oda » belgegecer » camcak camcak » tup » mutebessim » yuksek perdeden konuşmak » cop gibi » yağma etmek veya edilmek » mudurluk » konukcu »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.