tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puskul kuyruklular » purtuk » kotuleşme » kilise canı » sunmek » cok koyu sarırenkli guclu bir » nakışcı » tavukculuk » nakzen gormek » el ile elle tutulur » po » muhurculuk » etmek » borek » hanefî » olunmek » cıkış » hoşgormek veya karşılamak » urik asit » catma » taammum etmek » carpış » civit rengi » mitralyoz gibi konuşma icin » kıctan bacaklı » omur curutmek » edat tumleci » İleri bir tarihte beklenen ge » palet » unite » koşe yazısı » gelen birini karşılamaya cıkan » gudulmek » kandırıcı İnandırıcı » cevrili » inanc » cimlendirme » catısız » kalp akce » ust guverte » cevrelemek » mehtaba cıkmak » satranc vezni » yuf ervahına veya ervahına yuf » bicici » yedekci » cakşırlı » dar kacmak » dumbelek » havalara ucmak »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.