tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soz cıkmak » marunî » yuz » cıkarmak » ic başkalaşım » kotuleşmek » yuk arabası » yuzlenmek » zumre » alıc » hucre yutarlığı » mufessir » yalancıod ağacı » guveyi girmek » allah tan » celikleştirme » kulunc » etmek icin uzerlerine konulan » kocekce » hareket » sozde » tecrit izolasyon » gelenekci » rehber oğretmen » gulumsemek » ac gozluluk » gonlu kalmak » can alacak nokta veya yer » cetrefil » gozsuz » kustahlık » sozleşme yapmak » yârdan mıgecersin serden mi » acığa cıkmak » harp acmak » cavalye » kalkan bocekleri » allah ın cezası » calgıcağanak » lehceci » ceyrek » beytulmal » yuzunu kara cıkarmak » yayla gulu » bata cıka » cakırcılık » yureği kan ağlamak » sırt cevirmek cevirmemek » bolumunden her biri sezon » los »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.