tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğ » uleştirmek » hıncınıcıkarmak » yuzdurulmek » konvertisor » kokturkce » tumur » cıkarmak » odeşmek » muptelâ » bunlardan yararlanması » hevesi kursağında veya icinde » yararlanarak yasalar cıkarmaya » rontgen » paracol » kurklu » lisansustu » celme atmak veya takmak » donemec » saygıgostermek » gun gunden » ulkuleştirilme » oynakca » okculuk » cıkışcizgisi » tek cekirdekliler » adaptor » vidoyu gormek » ozgun » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » girişucreti » cengi kolu » durmek » avuc » aktualizm » derdine duşmek » her dem taze olmak » gok adası » deniz altında bulunan » yuklem birliği » buyuk hanım » hık demişanasının babasının b » yanlışcıkmak » kapısıacık » tehaluk etmek » sunguleme » hac » buğelek » copcatanlık » yer orumceği »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.