tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uşenme » nasrettin hoca nın turbesi gib » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » hint avrupa » ciğerinin icini bilmek » allah bin bir bereket versin » muzik market » tevessul etmek » kedi ile kopek gibi » ordek » gozunu acmak » yuzmek » catıeteği » muşir » yalın ayak başıkabak » culsuz » hint armudu » muessese » karşılaşmalarda sayıları uyar » duşuk » ışınolcer » yeni gineli » ihtimam etmek veya gostermek » torpu » soz sozu acmak » kacak » odeme » yiyim yeri etmek veya yapmak » ucten dokuza » bolme » hat bekcisi » acık fikirli » ustel » ultimatom » darvincilik » tuy duzmek » hoyuk » kopru kurmak » maskarasınıcıkarmak » imtizac » yerleştirilmişcift camdan oluş » kepekci » acıklar livasıolmak » dalgıc bocekler » iz duşumsel » curuk gaz » baştan kalmışveya kalma » cıra » cağırıcı » iplik cekmek »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.