tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yukluluk » koşe dolabı » el ense cekmek veya etmek » cakmağıolmayan » ilâclık » donbaba » teror » catlaklık » urkusuz » yarıacık ceza evi » bahcesi » hipotenus » elektrikci » ruzgâr ustu » ahbap cıkmak » denetcilik » garantor » buyrukcu » uc durum yasası » arıkcı » luzumlu luzumsuz » broşur » istifcilik » kabuk yonetim » mutehayyir » zevkini cıkarmak » hesap etmek kitap etmek » olmezleştirmek » karşıtı » kulfetsiz » olculendirmek » gulculuk » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » ikindiustu » dumen » cinakop » goz banyosu » cirkinleştirmek » nobet beklemek veya tutmak » bir kol cengi olmak » cobandeğneği » muzevirlemek » yapılan fıcıvb » calık » sonuc oyuncusu » ıslık calmak » civi kırmak » petrolun bir cinsi olan yanıcı » civileme » cağrılış »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.