tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
comeltme » catanacı » mustakil » şarkısoylemek » başa gureşmek » şovalye ruhlu » bîcare olmak » cuvallanma » kahır veya kahrını cekmek » butun devletler » butun sıra » eğri soz » gecici » caylık » uzman cavuş » cobaniğnesi » kesip veya kestirip atmak » okse kuşu » ara cumle » camura bulaşmak veya batmak » cevren » cıkışamamak » eklemek karıştırmak ilâve et » eski tufek » basınc » başmuhendislik » komurlu » fucceten » tombeki » mevlevîhane » hukum » deli cıkmak » usulsuz » karikaturluk » gelsin veya gelsin gitsi » gunluk guneşlik gorunmek » bugunden yarına » cıkacak » goz onunde » pratik kuramsal karşıtı » cıkarmak » fırıldak cevirmek veya dondurm » başının caresine bakmak » suzgu » beklenmediği umulmadığıveya c » su kacırmak » unlu turemesi » yıldızısonmek » ici bayılmak » bicimdeki bolumler »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.