tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dostlar alışverişte gorsun diy » sulun » onayak » goncluk » okuzun altında buzağıaramak » harcsız » ictenlikli » yurek selânik » ruh olcumu » kanlıbıcaklıolmak » copcatan » su gibi aziz ol » gozunun onunden gecmek » kampcılık » dunya varmış » alâminut » etiketcilik » cul tutmaz » dokum » ac susuz kalmak » butunu bel kemiği » cakısız » civilenme » acelya » burcak » sıcangiller » echel » geriye donmek » sutnine » gulunclu » guvenme dostuna saman dolduru » durtulmek » sokup atmak » gorgusuzce » ofkeleniş » tatlısoz » fume » ibretiâlem icin » hurmetkâr » goz akı » aşcıbaşı » pilâvdan donenin kaşığıkırılsı » gore » sercin » durt » yumuşak unsuz » ahlâkcılık » olunme » kucuk dağlarıben yarattım deme » gormece »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.