tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
isimden tureme isim » potasyum sulfur » bilek gureşi » iki bucukluk » kurelemek » calışma gezisi » gercekustu » gozunden kacmak » bicimsiz » yusufcuk » temulentum » kucultmek » celme atmak veya takmak » hodukleşme » can gozdesi » gul gibi » tıraşbıcağı » cıt cıkmamak » on oluş » gecindirmek » konsantre etmek veya olmak » ac acık kalmak » aracsız » ustune başına etmek » deli divane âşık olmak » guzel duyu » cağcıllaştırma » kusluk » kin gutmek » keci » gur » uzere » bal alacak ciceği bilmek veya » notrleştirme » secmece » deme » munakale » curutme » kepcelemek » asıda olmak veya asıda kalmak » secim yapmak » duzlem geometri » kucukluk » tarcın » tulbent » mubadil » endustrileşme » karadağlı » orospu cocuğu » corba gibi »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.