tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
karşısına gecmek » sekendiz » cek arabanıveya yalnız cek » bortmek » dunyalar biri in oldu » dovuşme » kırcıllık » iki ucu acık boru biciminde it » anglikanizm » cember makası » ağaclandırma » gucendirici » care » sopa atmak veya cekmek » ı i u u » gozleme » onayak olmak » gobek bağlamak veya salıvermek » zul saymak » kopure kopure » şark cıbanı » yeniceri ağası » coreklik » od » işportaya duşmek » camaşır dolabı » cakma kapı » gunebakan » akıllıkopru arayıncaya dek del » herkesin gectiği kopruden sen » ceyrek finalist » hesabınıkitabını bilmek » potibor » hint kumaşı » goreyim seni » fırcalanmak » aylakcılık » mongolistik » gumrahlık » celme atmak veya takmak » gozleri sulanmak » veya metal bolum » ustune olmamak » susu vermek » mutedavil sermaye » allah aratmasın » ıskarca » merdumgiriz » gonlunde kalmak » papirus »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.