tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ışık gocum » romen » renkci » gonul darlığı » kılcık » mubayenet » duşkunluk » yuzde yuz » ekmek duşmanı » kulube » oluk » burudet » urkmek » almanlaşmak » korelmek » duşkun » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gorenekci » gurcu » şipşakcılık » siktir et » hodukleşmek » goğerti » boyle boyle » etcik » koy koy » gozu sulu » cevrili » icindeki en kucuk birlik » kıptî » gonul rahatlığı » fransızlaştırma » luksmetre » parcalarıkaynaştırma işi veya » ciğerinin icini bilmek » uzerinde durmasıyla kazananıbe » on » ağackakan » buyukten buyuğe » cubuk » olu salı » taşınabilir arac » surtuşmek » cektirme ağı » cizikli » recineli » şar şer » one surmek » kendi duşen ağlamaz » dalgıc »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.