tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz dünyanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği ezilmek » donme dolap » cıfıt carşısı » cokmek » vur patlasın cal oynasın » duz rakı » gumuşleme » ayının kırk turkusu var kırkı » ickisiz » duğunsuz » ac acık kalmak » motamot ceviri » doşeyiş » gun ola harman ola » yaban gulu » camurluk » kaşile goz gerisi soz » suru sepet » gayret gostermek » sokme » birinden buz gibi soğumak » istatistikci » bid at » serce parmak » catlatmak » copsuz uzum » bulunan kimse » yaşınıicine akıtmak » uniformalı » tumlec » cigan » ici ezilmek » soz arasında » yuz tutmak » kucuk kumru » gencleşmek » yandan carklı » carpıştırmak » mujdeci » olmez cicek » cağıldama » eşek sudan gelinceye kadar dov » capraza almak » yer tutmak veya tutmamak » rus salatası » cimlenmek » bîtap duşmek » resti gormek » alın catısı » yargıc »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.