tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sozu acılmak » kopruden veya kopruyu gecincey » toplu sozleşme » dostlar alışverişte gorsun diy » carpma » dışacı » borclandırılma » ağaclık » cifte koşmak » ozelleştirilmiş genellikle di » teşekkur etmek » yağmurolcer » pic » calışma hayatı » gocurulme » acıklıkolcer » pek soylemek » muessese » veren alet » kapalıcarşı » hic » germanist » nifakcı » bortturmek » duşup kalkmak » hiccilik » soğut » puklu » oruc acmak » kadar ıskarmozlar arasına uyu » cakmak » ağzıteneke kaplıolmak » sıcan yolu » gumrukleme » buddhizm » ic guveyi » kecileri kacırmak » yururluğe girmek » kotu gozle bakmak » kaynakca » veya metal bolum » tekerlek kırıldıktan sonra yol » purizm » buyuleniş » meydana cıkmak » boşluk » oncel duzen » gece ucuşu » tunc kafiye » curukluk »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.