tdk sözlük TDK Sözlük

 

dünyanın eş anlamlısı

dünyanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • dünyanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için dünyanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük dünyanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhurculuk » akşam yıldızı » dolapcı » coluk cocuk » guler yuzlu » pic » buyuk » gozu kapalı » cağınıaşmak » moral cokuntu » tedahulde kalmak » paspascı » gonlu kara » guzel » yoluyla bir yapının her yanını » minuskus » sonucunda ortaya cıkan ustun y » tezgâhcı » kocu » hurriyetsiz » cicek biti » teeddup » huzunsuzluk » celebi » pişpirikci » duven » keci yemişi » duşunulmek » icim » umit dunyası » canak » ul » sercin » onerge vermek » zikri gecmek » evci cıkmak » ciftelemek » ak arap » hamam bohcası » otobus » vidanjor » balast direnc » avara kasnak işlemek veya donm » mutebaki » deney tupu » sutsuzluk » catma kaş » burgu » tuy sıklet » tarlada izi olmayanın harmanda »

dünyanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve dünyanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. dünyanın_eş_anlamlısı nedir ve dünyanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.