tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudara etmek » acmak » dokumleme » r r » ozgunleşme » yuzunuze guller » major » gun » kovuşturma acmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » dortluk » » cay takımı » ağzınıaramak veya yoklamak » toplandığıbolum » bobrek yağı » yurutme » kotu kotu duşunmek » celtek » okun yanlarda gosterilmişağır » yukum » kalbi carpmak » kackın » surmeyi gozden cekmek » gommek » gorevli kişiler » sarıcıyan » lokma goz » zorun ne » kendi derdine duşmek » dişgostermek » tiftik kecisi » ideal » cağırtkan » duve » koşe » gelen paşam giden ağam » bahaî » iki eli birinin yakasında olma » şukretme » ho » puren » citmik » uflemeli » o kapımahalle senin bu kapımah » huryemez » son gorev » arafat » isteyeninin bir yuzu vermeyen » cift dişliler »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.