tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cıkartma » cozuk » ağzıcirişcanağına donmek » cıyan gozlu » oğleuzeri » allah versin » kusturmek » dovmelik » tıkaclama » induklec » guc » borclandırmak » pirinc corbası » taban tepmek veya patlatmak » durdurmak » cocuk yetiştirmek » yırtmac » kalcasız » yeşille lâcivert arasırenk el » vesveseye duşmek » cıtcıtlama » cokelmek » katıla katıla gulmek » arkasına duşmek veya takılmak » buyuk baba » gobeği catlamak » muthiş » toretanımaz » dun cin olmuş bugun adam carp » goğuslu » dayak kackını » oyuncak » dişcik » gunu gecmiş » unik » genc » yuruyuşe gecmek » guzel duyu » nasihat etmek vermek veya nasi » hora gecmek » inmek » gorunmez kaza » portorluk » teşebbuse gecmek » buyulenme » değnekci » olme » tanrı nın gunu » icitim »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.