tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donem » maddelerden yapılmışkucuk tutt » zuhrevî » surmek » yaka bir tarafta paca bir tar » cıdama » cakal » buk » ayakustu » ağırlık basmak veya cokmek » ağan eğen » cotanak » guneşkremi » olu gozu gibi » koy » levazımatcı » kullukcu » namaz ortusu » pir ol » tespihcilik » cakmak yapan veya satan kimse » suclu olmak » kuştuyu » ruyasında gorse hayra yormamak » cevre bilimsel » kurekcilik » dayayıp doşemek » a a » arac » lık lik luk luk » sabahıbulmak veya etmek » sah cekmek » sağcıkarmak » buzgen » katma butce » ozel girişimci » tuylu dalak otu » kaynakca » caycılık » guvelâ » otostopcu » kulkedisi » denizden cıkmışbalığa donmek » duruma gelmek » kırbaclamak » hırdavatcılık » ic ice » soruşturma acmak » kopekleme » gevrekcilik »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.