tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aklızıvanadan cıkmak » muhre » lâstikci » calgıcıotu » mulâkat » uye » oncu oyun » cekme » hayvan sınıfı haşere » kapcık » kazanc » karşıduşurum » dovmecilik » yol gostermek » olmuş » pluralizm » kor şeytandan bulmak » boğ » ya herru ya merru » nacar kalmak » can cekişmektense olmek yeğdir » butun sıra » tarh etmek » kuafor » kurkculuk » bahcecilik » kancılarlık » bulbul gibi konuşmak veya okum » uzuntulu » odetme » pastorizasyon » puf » carpılı » orumcek sarmak » cep sozluğu » işguc edinmek » allah ın adamı » cocuklaşmak » cırcıl » canıağzına veya boğazına gelme » cakmak yapan veya satan kimse » avustralyalı » boy olcuşmek » tırt » yuz verince astar istemek » kesmeden ustten gecmesini sağl » koşe taşı » kurtlarınıdokmek » hatırlatmak » iz »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.