tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keşkul » olum sessizliği » mubarek » pacavracılık » sungu » malkoc » odul almak » kacış » kocekce » bağ » gulkurusu » gum gum atmak » gorevden alınmak » kavim » sarnıc vagonu » dil surcmesi » calışmak » sozune sahip » cın cın » dışbukeylik » alt tur » sıcma » guluncleştirmek » butunlemek » celik parca » acmaza getirmek veya duşurmek » kuturdeme » suzek » itin gotune veya kıcına sokmak » inşaatcı » frenk asması » kuru gurultu » itibar gormek » otuşme » uygun bir bicimde gosterildiği » suzdurmek » buyume » cebrî yuruyuş » dillerde dolaşmak veya gezmek » sus » cabalanmak » sosyal bunye » kucuk oynamak » ustune cevirmek » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » sıcaklıkolcer » gec » cıpıl cıpıl » birinci cağ » ağır ol »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.