tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecit resmi » care » ruznamce » acısal cap » girmesiyle cıkmasıbir olmak » sokel » işguc edinmek » minyaturleştirme » canıyanan eşek attan yuğruk ol » super cimento » sozlendirmek » sutanalık » cekim » gozu olmamak » allah manda şifalığıversin » bal ozuluk » ağac morus » armatur » vasıfsız işci » kamcılanış » hint hıyarı » sıhhî tesisatcı » gencleşmek » kılcık » guc » allah bir » yureği yarılmak » gozden kacırmak » pence » sunmek » kelle goturmek » gonen » cakal armudu » hukumdarlık » balta değmemişgirmemişveya gor » calarma » yorgan yuzu » cağla » kok doğrayıcısı » nukteli » duzen » ozgurlukcu demokrasi » ne dağda bağım var ne cakalda » kontrolorluk » kufelik » borekci » inanc » on » bulunan mobilya » gozaltı »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.