tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canıağzına veya boğazına gelme » ceza gormek » toplumsal cozulme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gudeleme » korleşmek » durbunlu » cimdiklemek » w » bicimini alır hidrojenle oksi » lâfıkıcından dinlemek veya anl » ortalığıkırıp gecirmek » avrupalılık » sırasıduşmek » ateşalmaya mıgeldin » yazboz tahtasına cevirmek » goturme » dunyayıtutmak » gundem » vidanjor » catı » gencleştirmek » beyazın adı esmerin tadı » ad cumlesi » cerge oba otağ » gozleri ışık icinde veya ışıkl » yontem bilimi » karidesci » gosterişsiz » suregelme » zevkinde olmak veya zevkine ba » sıkıyonetim » ozveri » calık » elden cıkarmak » suzme » yalın uslûp » prusyalı » eltieltiyekustu » temedduh etmek » yabancıcıta » iz duşumu » gormezden gelmek » cıtcıt » nazikce » duzen kurmak » medet allah » donuş » icini dokmek » koy ihtiyar heyeti »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.