tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğrenkci » icini bayıltmak veya kıymak » hukum surmek » hava koprusu » gozu veya gozleri ustunde kalm » onunde perende atılmamak » muzik dolabı » k » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ac gozluluk » akıl yaşta değil baştadır » hayrete veya hayretlere duşmek » gonuldaş » nuh nebiden kalma » coban yıldızı » cıkış » olumlu » nev i şahsına munhasır » soyleşmek » kalıpcılık » cinko » pd » carpma işareti » tan ten » ihtilâc » kuafor » temel tumce » cocuk » bolumunden her biri sezon » pece » arının yuvasına kazık veya cop » ustune olu toprağıserpilmişgib » acığa alma » derc » dumeni kırmak » dustur » canınıbir yere dar atmak » sırtından cıkarmak » oksuz » mac satmak » cavuşuzumu » yukseltgemek » cırpınma » parşomen » gunuleme » civiletmek » kesenekci » arafat » dağkecisi » yureklilikle »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.