tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cektirmek » ilk once » sağlayan şartların butunu » deli divane âşık olmak » munasebete girmek » işgostermek » duzen vermek duzene koymak vey » fart furt farta furta etmek » ceşni katmak » guc » aracı » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » bulbul gibi şakımak » icme » suzeni » ses seda kesilmek veya kalmama » gulec » samanlıkerpic » cıbanlaşmak » duğun hamamı » dekartcılık » yer camı » hareketlerde bulunmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » ağzınıacmamak » faturasınıbirine cıkarmak veya » kem gozle bakmak » ilişkilerin butunu iktisat » cekirdek » kazanclı » ic yarıcap » goturu tur » tapan cekmek » yokuşcu » neşesi kacmak » karakacan » deniz durmak veya duşmek » kul » kulkedisi » arapcalaştırma » ufurukcu » cehreli » mustefit olmak » gozu pek » uc beyi » arap gibi olmak » ari » yonelme » cirişleme » kapcıklı »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.