tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eli boğrunde » el openlerin cok olsun » sus bitkisi » yuruk at yemini artırır » balta değmemişgirmemişveya gor » gardıropcu » filistinli » meddah sanatı meddahın işi » kağnıgibi gitmek » olmayan bağımsız hur » mubarek » su » bayrak toreni » kakac » ucleşmek » postekiyi kurtarmak » ucurulma » bir guzel » tapi kalmak oyunlarda » ici » atasozu » makedonyalı » cırcır » iki bucukluk » acısal hız » olmek » başgostermek » um » kubizm » oluluk » cift capraz denir » ağac mantarı » yureğinden gecmek » gonlune doğmak » su urunleri » oncul » muşabehet » sedefci » catışma » surundurulme » d » dunya ahret kardeşim olsun » gensoru onergesi » yularıele vermek veya yularıka » hint kertenkelesi » urkutmek » obeklenmek » gungormuş » uygulama » mucmel »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.