tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumburdeme » urun » cu » okse otugiller » pupa yelken ilerlemek gitmek » lugol » turuncgillerden hindistan da » kuşat » granduk » kirec ocağı » dili bir karışdışarıcıkmak vey » efelik etmek veya yapmak » dalâlete duşmek » tumsekli » karekok almak » feleğe kusmek » derinlik kayacları » mes uliyet » marşmarş » ibaret olmak veya kalmak » hakas » donuşumlu » arasında den başka anlamıyl » takdir etmek veya eylemek » acıktan » gosterme » cıkarmak » goz guclu bir ışık sebebiyle b » caygiller » em » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » ici gecmek » keşkul » cocukcağız » buyuk gormek bilmek veya tutma » gormediğe donmek veya gormemiş » kucaktan kucağa dolaşmak veya » daha bircok şeylerin yapımında » catal don » atma recep din kardeşiyiz » ucuncunun olmazlığı » tefehhum » esmer kuf » başlıkcı » rutbe » surucu » ne ekersen onu bicersin » yedek akce » muşteki olmak » gulculuk »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.