tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dipciklemek » allah ın cezası » ve burada gorevli kimselerin t » surur » catık surat » suzmek » soz kaldırmamak » solpumek » cicek durumu » sokukcu » kasetcalar » cevrinti » hortumlu bocekler » kelle koltukta gezmek » gunahıveya vebali boynuna » kandilli kufur » yaşdonumu » başta veya başında bulunmak » capraşıklık » acık yureklilik » yollara sokaklara dokulmek » cerden copten » ufuruk » doluya koydum almadı boşa koy » produksiyon » uzerine gelen duvar ağırlıklar » nukleer reaktor » madalyanın veya madalyonun ter » ustun » anuri » başına cıkarmak » vucutlu » koşede bucakta kalmak » ceviklik » yağma hasan ın boreği » leh » inkisar etmek veya inkisarda b » ilk once » oncu » icine tukurmek » gazların toplanması belirli b » sokağa veya sokaklara duşmek » ic guveysi » secmece » gobeğini kesmek » goturmek » muz » kılık kıyafeti duzmek » oluşturduğu siperler borda ka » bulunan bir sıvı »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.