tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tartışma yapılan » gulu seven dikenine katlanır » duşurmek » gece kulubu » cıma » cemaatimuslimin » oğurleşme » icini bayıltmak veya kıymak » cengel » cayhane » cevrilme » tayyor » vandal » coban » deniz otobusu » olcuyu kacırmak » uzum şekeri » yun » caresiz » yuk » dostluk okkayla alışverişdirh » cırnık » duldul » bıcak gibi saplanmak » guncellemek » metal parca » moto » soz cambazı » tecavuz » okse » arabistik » acık kapısiyaseti » tan ten » cokeltmek » yapılan fıcıvb » paraşut birlikleri » orumcek kuşu » dunya yuzu gormemek » cıvmak » carlık » dansoz » cift dirsek » sutculuk » şeylerden her biri tabaka » buzme » gomulu » modasıgecmek » popularite kazanmak » kup şeker » başlangıc noktası »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.