tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulplu kap » mundemic » buz ustune yazıyazmak » tellâl cağırtmak » mal » ilgi cekici » sen bilirsin veya siz bilirsin » guzellik » hoşca » koklendiriş » lisan » dili donmemek veya donmek » karacalılık » suzulmek » cınsabah » bal ozu » cakıldama » soz gelişi » yukseklik » nitelikler gosteren madde » ceşitlendirme » ecele care bulunmaz » gozettirme » yuruyuş » yureği carpmak » gul gibi bakmak » yore » orgutsuzluk » mavi kuf » nobet » supurtme » pic etmek » gozlerini acmak » suzmek » gozlenme » mehtaba cıkmak » yureği yerinden oynamak » flut » ostaki borusu » cağırmak » suclandırma » ramp ışığına cıkarmak » nasip etmek veya etmemek » cuzamlı » buyuk atardamar » taaffun » yuzu pek » gonlune doğmak » puskurtme » dan den tan ten »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.