tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cengi kolu » beleşci » oğrenci kartı » camaşır deterjanı » urik asit » kucuk » iceriye duşmek » tum cahil » yuz beşlik » sandıktan cıkmak » ozel sayı » musteşrik » rebiyulevvel » gozlemek » civitli » anac » duru » belediye cavuşu » suz » kıdemli ustcavuş » cizgi » havadan sudan konuşmak » gundelik » bicimsizleşme » kosele taşı » muktesep » gunluk ağacı » stokculuk » su gecirmez » kok bilgisi » uzere » mufekkire » cevirme » yıllıkcı » otesi berisi » cozulmek » bir yerde kullanılan bir yere » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » golge balığı » urume » kaca kac » kerem gibi sevmek veya yanmak » calgıcıotu » sovuşme » arap » kimya gocumu » duğum » eksi uc » ayıkla pirincin taşını » marksizm »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.