tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sağdıc emeği » malûm ya » c c » sozlu » sorguclu » ustunkoru » kalbura donmek » dama cıkmak » kusuşme » olcup bicmek » goz onune almak » borcunu kapatmak veya borctan » ağac oyma » naturizm » sokuk » dar kacmak » bicerbağlar » cingene pembesi » acık ciro » ve katımadde » uyudu cocuk sevildi cocuk he » boluntu » duzenleme » arjantinli » şal orneği » sonuc niteliğinde başka bir bi » dovme » kutle » cekici » gunlu » gormediğe donmek veya gormemiş » boynuz kulağıgecmek » vokal muzik » civit otu » yuzu kara » gostermecilik » urpermek » yalcınlaşma » busbutun ortadan kaldırmak ici » nobet beklemek veya tutmak » cekince koymak » ozemek » ceyrek » sutcu » hindu » cakır ayaz » pişpirikci » capkınlaşmak » caresiz » f k b »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.