tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cirişlenme » cokmek » ortaya duşmek » gurluk » yureğini acmak » catı » ruzgâr gibi » cikolata yapan veya satan kims » gocuk » eli yuzu duzgun » mustakar » kacırtma » muzebzep » suyum » kolayına bakmak veya kolayına » zulfuyâr » meyve bahcesi » kotu » kayda gecirmek » ne soyluyorsun » tefavut etmek » canak yaprağı » ağaclık » yolun acık olsun » gol kestanesi » cok gormek » vuzera » ozveren » yuzbaşı » etiyopyalı » şikâyetcilik » aklıcıkmak » bok pusur » uzunc » mutalâa » kap » goruşayrılığı » acıcekmek veya duymak » aba vakti yaba yaba vakti aba » ovuluş » duruk » borc altına girmek » şoyle boyle » hangi taşpekse katıysa başını » suregelen » oncul olmak » yon belirteci » yururlukte kalmak » durzî » suru »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.