tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tepeli bulbul » acık acık » suret almak veya cıkarmak » bulaşıkcılık » yem dokmek veya koymak » bir cift sozu olmak » olu nokta » olme » modul » sonuk » goğsunu yırtmak » kotu » bu yuzden » uclu » gucu » ciğden vermek » gecirimlilik » gormek » allah versin » gonlunu celmek » don cozulmek » cekişli » şobiyet » utanc duygusu » araplık » reisulkuttap » hucre bilimi » gomlekci » caprazda surmek » darac » bıyık burmak veya bukmek » ince gul yağı » daha da geliştirmek amacıyla b » ozel teşebbus » tatlısulumen » civitleme » cehre » astığıastık kestiği kestik » somurmek » tarcın » fırca cekmek » globulin » goz guclu bir ışık sebebiyle b » vakit gecirmek » keceli » bolunmezlik » olumluk » cimentocu » detektor » ez de suyunu ic »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.