tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ıskartaya cıkmak » korpecik » iki rahmetten veya iyilikten b » nogay » donanım » sağeliyle sol kulağınıgosterme » cıkarmak » hg » kızılbaş » cillenme » lık lik luk luk » miktar ile indirimden sonraki » yara acmak » kulak asma » geciştirme » secilmiş » parfum » kulis calışması » kulaclamak » tur ağac cember » cenesini bıcak acmamak » goz erimi » cancılık » okun yanlarda gosterilmişağır » başoğretmen » kunde » tur » hurriyetci » nuhuft » ayağına sıcak su mu soğuk su » harac » citen » tevehhum » oncu tiyatro » darulfunun » tutsulemek » tekefful etmek » gomulmek » uful » ozelleştirilmiş genellikle di » ozalitci » tatarsı » hırcınlaşmak » daki deki taki teki » diline dolamak virt etmek veya » mektep cocuğu » cayır » ne cicektir biliriz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cermence »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.