tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lulecilik » gunaşırı » koy » soğme » kacı » corbacılık » ovulmek » meşrutiyetci » sıcrama tahtası » gobeklenmek » gorunur » gume » veya dokunmuşpamuktan yapılan » sınava cekilmek » tam adamınıbulmak veya tam ada » soylemsemek » gunun adamı » carpan » gecirmek » aklınıkacırmak » cevirmek » ıstırap » yureği kalkmak » eline elinize veya ellerinize » muzikli » sacıştırma » alt ust etmek » teveccuh » cur et » cehre » taklip bi » gunberi » harezmî yolu » citileme » ozgurluk » ileri geri soz etmek veya soyl » coğaltmak » nikaragualı » amac » kuru kofte » kurek ayaklılar » gommek » mutebasbıs » maruz bulunmak veya olmak » yukseltilme » gureşci » saygıduymak veya beslemek » mutevekkil » hayat mucadelesi » yururcalar »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.