tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
isteğinde direnen kimse » lumen » goz yoklaması » kuf » allah hayırlıetsin » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gore » zerzevatcı » cozme » urfa cıbanı » farklılaşma » cocuklaştırma » guluşulme » fırcalatma » ve burada gorevli kimselerin t » ozdek » okculuk » allah ın cezası » gecirimli » yukseltmek » ağac » kırkıcıkmak » el elden ustundur ta arşa kada » coğunluk » kafasına soz girmemek » malta humması » vefat ilmuhaberi » kara calmak » ithalâtcılık » cadır kurmak » seckin sivrilmiş » olu doğum » se » mumkun mertebe » olumsuz » gudumlu sanat » yapılmışince ve uzun şerit » mulâyimlik » mulâhazat hanesi » icinden cıkamamak » tekautluk » devenin başıpapucu veya nalı » guneşyanığı » fennini almak veya kapmak » golge etmek » gur gur » sureğen » cavuş » ele » muzevirlemek »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.