tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tecahuluarifane » husnuniyet » cekelez » gecim » catır catır » doner kavşak » sol acık » bugunku gunde » doşemcilik » tekeline veya tekellerine alma » gulle gibi » kamu duzeni » oğrenim » şeyhulislâm kapısı » sağgorusuzluk » cığırtmak » dava gormek » yere batasıca veya yere batsın » umide kapılmak » sokuk dikmek » muşahede » acmaza getirmek veya duşurmek » lâfcı » cocuk gibi sevinmek » sahil cizgisi » kucuk mevlit ayı » topac gibi » tekerrur etmek » malkar » kurşungecirmez » azerbaycanlı » kopure kopure » teessus » kufelik » boynu altında kalsın » ciltcilik » seyrusefer » bicimini alır hidrojenle oksi » yuzunden duşen bin parca olmak » haber bulteni » ileri goturmek » kosteklenmek » cukurunu kazmak » muzahrefat » trafikci » donem » cıtlatma » gurultu cıkarmak etmek koparm » gunduzleri » ve katımadde »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.