tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deklânşor » teşhis etmek veya koymak » az değil » kurtajcı » golge » vergi kacağı » secmek » yoğurt corbası » bektaşîlik » uşenc » umitlenmek » tufek atmak » duşunce » bu sıcağa kar mıdayanır » donuşumcu » kıvrakca » gencleştirilme » duruma gelmek » karman corman olmak » hakir gormek » puslu » cayır tavuğu » hint ciceği » oz dışı » şeyhulislâmlık » şeyler musavî » kumultu » munhani » aclıktan olmek » traktorcu » turemişfiil » sacmalık » sondurucu » yuruyuşe cıkmak » mağazasıolan veya mağaza işlet » cobantuzluğu » dikkat cekmek veya dikkati cek » aklızıvanadan cıkmak » duztabanlık » calmak » topluluğu » sonum ayrımı » ak gozlu » evdeki pazar veya hesap carşıy » sinek ufak veya kucuk ama mid » cullandırmak » surekli olarak gidip gelmek » kulluk kolelik » ceyrek » portekizli »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.