tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzenin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir şeyler bir şeyler » guvercingoğsu » vak anuvis » nukte » marşmarş » kadife ciceği » gecme » puturlu » ameliyat gecirmek » sackıran » cekinti » dostlar şehit biz gazi » al veya kanlı gomlek gizleneme » tencere yuvarlanmış kapağınıb » ilce » başıdonmek » ozerklik » cozuluş » catak bayrak » tut kelin perceminden » icin icin yanmak » cırağ » cimleme » mururuzaman » sukût hakkı » panislâmizm » hukumdarlık » acık elli » fırın ekmek yemesi lâzım » ic lâstik » doşemek » ar yılıdeğil kâr yılı » kor kostebek » bicki dikişkursu » epikurosculuk » comezlik » boylesine » kancılarlık » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » muco » cin gulu » işin kotusu veya fenası » hint bademi » kukremek » kotu » şartlıbirleşik cumle » muellefat » unca » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » gozu kara »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.