tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
her işin her şeyin başısağlık » ucuklamak » kırkgecit » varsa yoksa » tutma satışıtek elden yonetme » acıklamak » gorevden alınmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » gunebakan » kalem komuru » gonul okşayıcı » martaval atmak veya okumak » meraktan catlamak » kirişci » varlık icinde yaşamak » tersane kethudası » şarap fıcısı » kedi ciğere bakar gibi bakmak » musteniden » bedcehre » cokuntu » ak ek » cağ » gormemezliğe gelmek » it » lâkırdıyıezip buzmek » ciziliş » guzelce » yuzsuzleştirmek » bal ozlu » sıcangiller » şamata etmek veya koparmak » guverte » ici almamak » yerine gecmek » onleyici » donuşturmek » coplukcu » tezahur » norotik » avuc avuc » verkac » goruşmeci » opulme » katran camı » el cantası » keşkekci » ciceklendirme » goğus darlığı » mac yapmak »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.