tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukurtlenme » kopurtme » parcalı » gelen birini karşılamaya cıkan » cumle bilgisi » ciltci » ic acıcı » oruc » iki buklum olmak » orgu » ar » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » dokuz korun bir değneği » panturanizm » tum » iyilikcilik » fıcıbalığı » kapalıtribun » munteha » gonencli » cırpınmak » yarıgolge » buyutuş » osmanlılık » acıklamak » ure » gonderiş » beli cokmek » oksurup tıksırmak » başkıc vurmak » mutalâada bulunmak » oğretilmek » mes ut » carpıkca » hukumranlık » brahman » yağsız ilâc » ağır kacmak » kulluk kolelik » sabahcı » başka bir gune zamana erteley » gocucu » akciğer lopcuğu » tel in mitingi » fak fuk fonu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » olduruş » on oda » hic değilse veya hic olmazsa » dumbelek »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.