tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzenin zıt anlamı

düzenin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzenin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzenin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük düzenin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ele gecmek » allah selâmet versin » oğutulme » okulu asmak veya kırmak » temas etmek veya biriyle temas » oteki beriki » gozlerini kan burumek » egeli » tek kurekle mehtaba cıkmak » coplenmek » kalsiyum klorur » maca beyi » akıl oğretmek » tercume etmek » uflenme » gozetmenlik » sıhhî tesisatcılık » ozden » gelsin veya gelsin gitsi » gozu bulanmak » donum » soğan ciceği » kırk bir kere maşallah » gurultuye getirmek veya boğmak » ronesans » tekerrur » kırıp gecirmek » nikaragualı » ozetleme » duş » dekartcılık » goğus cukuru » sofrasıacık » saturn » yorgan yuzu » iti oldurene surukletirler » oğle namazı » corapcı » gozu cıkmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » gayrimusavî » guntun eşitliği » kahkahayıbasmak koparmak veya » camuka » gosterme sıfatı » nacar kalmak » ciğneme » bunye » dokuntu » cevirmek »

düzenin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve düzenin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzenin_zıt_anlamı nedir ve düzenin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.