tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yıldırımlarıustune cekmek » cakılı » kol kanat olmak veya germek » beklenmediği umulmadığıveya c » munasebetli munasebetsiz » guven ışığı » dovec » aracılığıyla duymak değmek e » yarayan kuru ince yaprak » ciceklenme » cubukluk » kucuk capta » yarayan celik disk » cs » cıkmak » kahır veya kahrını cekmek » cekmek » kazan kaldırmak veya devirmek » kesip veya kestirip atmak » cozmek » hu cekmek veya demek » seckinleşme » sublimleşme » cince » yenicerilik » gumuşlenmek » kabuğunu catlatmak veya kabuğu » sert bir durum almak katılaşm » goturu » cozulme » cevirmen » akla karayısecmek » yardım kurulu ve şirketler bir » gagavuz » gencleşme » uzun sivri kumes hayvanların » pişmanlık duymak veya getirmek » gormezden gelmek » kuculmek » julus terrestris » portorluk » mucahitlik » puskurtulmek » bir koyundan iki post cıkmaz » mubarek » sozleşmesiz » hindistan cevizi » enayi dumbeleği » tahaccur » alcaklık »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.