tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
omur boyunca » mujdeci » tullenme » ucleşmek » taraca » calınma » okuler » ustu kalsın » surum » bilcumle » cıkarılış » arkadan soylemek » toskurtmek » hilâfetci » uc parmaklı » yonetmek » orospu bohcası » kanıma gore veya kanımca » olcu » orumceklenmek » tahaccur » sozunu kesmek » uflec » peltek dişunsuzu » suflî » coban aldıbağa gitti kurt ald » muzevirlik » sur atlendirmek » yoluna cıkmak » sorumluluk duşmek » alaca duşmek » cozuluş » acıağac » oşurcu » ceneleşme » barokcu » coğunluk » tokmakcı » elini kalbine veya vicdanına k » yureği urpermek » kulakcı » aklından cıkarmamak » puskurmek » kıvanclanmak » bilgic » koklemek » kıblenuma » yaşakıtmak veya dokmek » tespih cekmek » mercankoşk »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.