tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuc » hucum oyuncusu » munazaa » gol » cağıldayış » dumanıustunde » tutunluk » kufran » butunu hars ekin » bicim » baklayıağzından cıkarmak » harala gurele » hastalık almak hastalık kapmak » geceli gunduzlu » yuksek » yuzuk oyunu » tutunacak dalıolmak veya olmam » somurulme » tesanut » pacacı » sınır cekmek veya cizmek » oduncleşme » hırlımıdır hırsız mıdır » dalgıc tupu » işten gucten kalmak » kulağınıacmak » kupe ciceği » goz kaşsuzmek » yurttaşlık hukuku » cevir sinyali » gozunun onunde olmak » sozlu film » run » rolyef » hıckıra hıckıra » istifcilik » ehlisunnet » sectirme » yumuşakcalar » cıkarma » pabuccu » alcak kavuşum » cıkarmak » frenkleşmek » vucuttan duşmek » sacına sakalına kar yağmak » oğretmen » cift direkli » kadir gecesi » yuzustu bırakmak »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.