tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koken belgesi » ilâclamak » doğaustu » terettup etmek » altta kalanın canıcıksın » dilli duduk etmek » buyuk defter » tek cekirdekli » muhur pensi » celik » cek arabanıveya yalnız cek » recetesiz » ac gezmektense tok olmek yeğdi » yukarı goğe doğru olan yanı » tezayut etmek » yurume » ite ot ata et vermek » beneklerle orten asklımantar » l » pedikurculuk » hurmetli » zukâm » ek butce » rektorluk » kuru yemişci » makyavelizm » şupheli » sarac » verim duşurmek » bileğine kadar veya bileklerin » kıta dumdar » doğru acı » kostere » futur getirmek » takdir etmek veya eylemek » baskın cıkmak veya gelmek » boyun bukmek » yuz kalıbı » bicimlendirme » ortalık duzelmek » cekmek » kor fare » telefon etmek veya acmak » kulustur » yalancıcıkmak » havale » tac » strukturalizm » cehre » viola tricolor »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.