tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzuntulu » hoşgorurluk » eften puften » bîcare olmak » carlık » struktur » cığlık cığlığa » gelişmişcanlı » gudumculuk » rus salatası » senyor » turkkâri » gidebilen sekiz kucuk taş piy » gozunu ayırmamak » acık kalplilik » ucuncul » sut kırı » iğne yutmuşite veya maymuna do » cuvalcılık » etmek » kaşık calımı » yurukluk » akcıllaşma » ceki duzen vermek » gollenmek » parmağınıyaranın uzerine basma » tuyleri diken diken olmak » anahtar yapan satan veya onar » yuregir » dokuman » futuroloji » hummasıolan » siper guneşlik » dovme » hareket » hukum » sonuc niteliğinde başka bir bi » cıkmak » beylik soz » beşeriyetci » tarafından başkasına verilmesi » tenisci » muverrih » balcık levha fayans » kalburustu » akciğer lopcuğu » bodur tavuk her gun veya her d » olan biten veya olup biten » uslûpcu » kucuk şalgam »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.