tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
azerbaycanlı » kurek ayaklılar » cingene cergesi » dekorator » bir gozeli » oğur olmak » cok şey » kacışmak » arka yuz » bocek bilimci » oru » dorduncu cağ » tetik bulunmak veya tetikte bu » kaymakcı » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » ucayak » cilekeş » buzul donemi » bolivyalı » rusum » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » ciş » bolmek » koklendirmek » nemse » mahşere donmek » ustu başıdokulmek » cuhalı » mumeyyiz » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » bağıtcı » tespit etmek » yekûn cekmek » meydana dokmek » yureğim yanmaz veya yanmazdı » kucu kucu » acısoylemek » cozumlenme » tasvip gormek » eli ayağıduzgun » dalyan koftesi » on sezi » yuzu gozu acılmak » tribun » utmek » muzik odası » cevirici » kedi ciğere bakar gibi bakmak » cıtıpıtı » yuze soğurma »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.