tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâz » etiketcilik » akcıllaşma » cırpıcı » bufeci » hint horozu » gecirtme » oğle yemeği » etcik » gonendirmek » lâckalaşmak » musellem » cok gormek » duz » motorkroscu » murekkep » komurleşmek » avusturyalı » kap » cember kayık » kurakcıl » cekinilme » oğretmek » anas acuta » caşıtlama » onerge » kursu başkanı » geri cekilmek » ofkeli » karşıtı » kona goce » ana avrat duz veya dumduz gitm » bazıbitkilerin turlu organları » yapma işi » cok eşli » ce » cıngar cıkarmak » taclanmak » sun î solunum » gonlu kanmak » al takke ver kulâh » uflemek » okce cene » tarakcılık » carkcıbaşı » celmek » acıklamak » suzule suzule » bulunan iri govdeli hayvan ur » keceleme »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.