tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kor » inc » kucuk martı » merkezî ulke » ateşacmak » parca boluk » şeylerden her biri tabaka » sonmek » gedik acmak » uyelik dondurmak » yureği cız etmek veya cızlamak » tombeki » gozunu sevdiğim » sut kırı » allah sonunu hayır etsin » cer » tutamaclı » uşuntu kopekler mandayıparalar » donmek » yeri opmek » fertik cekmek veya fertiği kır » dağcayırı » baklayıağzından cıkarmak » japon kaktusu » bruksel lâhanası » ocağına duşmek » boşnakca » salcalanma » capul » biskuvi » rafızîlik » keci yemişi » carpıntı » muteneffir » buyuye kapılmak veya tutulmak » tulbent » sıfırıtuketmek » teberruk » yedekci » cay fincanı » amac dışı » hoşduruma gelmek » duzlem kure » gucenilmek » gunluk » duşe kalka » bruxelles lâhanası » ackılamak » yapısının işleyişinin ve geli » hispanica »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.