tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yemişcil » vergi yukumlusu » yenicerilik » turkkâri » oz » elden gecirmek » on sezili » cınargiller » canıcana olcmek » beti bereketi kalmamak veya ka » cepez » delikli taştekne » penceleme » kufur » yatağa veya yataklara duşmek » ucuklama » dil cıkarmak » balıkcıduğumu » suzme » uzgunluk » partizan olma durumu veya part » şeytan durtmek » istifcilik » koc yumurtası » ayım eyim » ihtiyat akcesi » kıvanclanma » delgic » uc bucuk atmak » yuklu » arac » bir onerme sayılır cunku her » tekâmul etmek » puskullu belâ » onermek » deniz ordeği » devam etmek veya ettirmek » dunya nimeti » gecişim » kor nişancı » piknik tupu » kongovdeli » bugduz » keci postu » yureği oynamak » oruc » guc » liman cuzdanı » nicelikleri ve değerleriyle ay » keyfi kacmak »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.