tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumen » suc aleti » fin » cat » donanım » kucuk kap » mak mek » yureği yağbağlamak » sozune sahip » duduk gibi » gosterge bilimi » monatcılık » kuffar » okuzdili » eceli gelen kopek cami duvarın » sonmek » kornişcilik » cımkırmak » dokulmek » tuy dikmek » mel anet » curukluk » olukcuk » soyunup dokunmek » bulanıkca » tek ceneklilik » gumuşletmek » suvari boluğu » yulgu » eşbicimlilik » cırpınmak » murai » ustune koymak » yon zarfı » yoluna cıkmak » gosteriş » bir dilin kelimeleriyle duşunc » salkım kupe » gerekce » yuzleşmece » duşman olmak » korkunclaşma » karım koylu » tuy atmak » sokmek » ma me » turunu miktarınıgosteren cize » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » civili » yarıgocebelik »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.