tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarsama » icirme » celikleşmek » supermarket » ari dil » koyuvermek » gonendirmek » guldeste » rumî » catırdamak » huruc » cıkışvermek » utangac » prospektus » şifreli canta » cağlar » tm » taşıma veya dokme su ile değir » ilgincleşmek » duzen » yukseklikleri ve yol actıkları » cıkmak » altıkaval ustu şişhane » kotuleşme » başına calmak » kuşmu konduracak » kufluce » cifte atmak » temeyyuz » cakışmak » kuculmek » eşitcilik » başağac » am em » sıra savmak veya sırasınısavma » başında değirmen cevirmek » buvelek » mutemayiz » hindolog » gungormuş » dovdurmek » muziksiz » kotu » oğutucu » dualist » duz yuzeylerden her biri » sunturlu kufur » dırt dirt durt durt t » gocmenlik » bictirmek »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.