tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fırsat kollamak veya gozlemek » yukluce » curuyuş » sudan gecirmek » kupe donmek » ayağınısurumek » yugoslav » zuğurtleşmek » kantcı » diline dolamak virt etmek veya » buvet » gulu seven dikenine katlanır » zucaciye » munderic » ihtilât etmek veya yapmak » malik » kucuk bitkilere verilen ortak » tum » kontak acmak » tazıo tazıama culu değişmiş » gulme » ezgi » siktir » cocuğumsu » ucten dokuza » portenin başına konulan işaret » c » goturmek » şirpence » ele » musait » altıkardeş » kimsenin eski saygınlığının ka » ada cayı » taklip bi » ac bîilâc » guldurme » teberruken » civit otu » kulağına kupe olmak veya etmek » anadolu » mubalâğasız » pluviyometre » kaşık atmak veya calmak » cavuşluk » hukmetmek » allah buyuktur » redaktorluk » yuzeyinin her noktasına basınc » ağzından duşmemek veya duşurme »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.