tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğulculuk » yuksunmek » başkonakcı » ust » kepce » koşede bucakta kalmak » tutmek » alman » balcık hurması » gorunur » f » gutmek » kardeşkardeşi atmış yar başın » icindekiler » suratından duşen bin parca olm » purtuk » ovundurucu » şıraolcer » gorunuş » gonlu takılmak » sut otu » pacasınıcekecek veya toplayaca » kırıp dokmek » cercevelenmek » yıkık dokuk » gonlu gani » gayrimumkun » acmak » dişeti unsuzu » cekmek » carkına etmek veya okumak » munasebeti duşmek » cemaziyulevvelini bilmek » ağzınıacmak » cuz » guven yazısı » salon camı » aleyhine donmek » muessir » calımlamak » hayalifenere donmek » ağızsıl unlu » calmac » cıraklık » goz nuru » polemiğe girmek veya girişmek » bileğine kadar veya bileklerin » işcilik » ruzgârlanmak » ayağının veya ayaklarının altı »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.