tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuduz bocekleri » cimentoculuk » nuhuft » uyuz bocekleri » sozluk bilimci » kenara cekilmek » kup » cipilleşme » rasatcı » dondurac » formulleştirmek » frenk inciri » kotulenme » huyu huyuna suyu suyuna uygun » hevesi kursağında veya icinde » yakutca » dondurmek » şeytanın kıc bacağıveya art ay » tozculuk » başlangıc noktası » yuzbaşı » surmeleme » yureği titremek » ucmak » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » cağrıştırma » uyelik aidatı » kaput gitmek veya olmak » formul » topcu » gecmişi kandilli » ickisiz » cehre zuğurdu » yurumek » kargın » kureyici » icinde » koseyle alay edenin top sakalı » yuzune karşı » maltız kecisi » dokulmek » mucellithane » gun balı » cekicilik » gonul tokluğu » kurkculuk » tohmetlendirmek » guven duymak » secmeli yemek » comeliş »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.