tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olumluk » ikinci cağ » masturbasyon » hâlden anlamak veya bilmek » partizan olma durumu veya part » cekmelik » gır gecmek » uğur ola veya uğurlar olsun » dayanamamak » cekirdek » cadır bezi » yuzey şekilleri » tebaruz » cope donmek » sun î peyk » dokme demir » odev bilmek veya saymak » elinin koru » kafa işcisi » iz surmek » nifakcı » harclı » calıştırış » cengellemek » pecelemek » tuysuz » kışve yaz arasındaki mevsim i » sahneye cıkmak » koşe kadısı » husrana uğramak » cağa » ucurulmak » kamcı » duduk gibi » ucurum » by pass » durtmek » veya metal bolum » pabuc pahalı » yuceltilme » hodukleşme » cınlatma » tebeddul » sokağa veya sokaklara duşmek » hicleştirme » gozunu burumek » kırıp gecirmek » tum başlılar » murettebat » girdisi cıktısı »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.