tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aglutinasyon » dunyaya kazık cakmak veya kakm » tanıdık cıkmak » koşullu yan cumle » istimzac » ovunce » mal » gecilmek » cıkmak » bohca boreği » yedekci » cevrelemek » cullanmak » İlk cağ » son gurluğu » dolapcı » ağzınıbıcak acmamak » bulunan kopuren su » utarit » eli ermek veya ermemek » gelin ciceği » goz kaşsuzmek » guclu kuvvetli » duzgunlu » pek yuzlu » gurbetcilik » sigara boceği » gosterişsiz » fetvayişerife cıkarmak » catal kazık » tırt » puruz » tutsu yapmak » avurtlarıcokmek veya avurtları » kullanılır » gergedan boceği » uzum salkımı » amperolcer » gulucuk » mufreze » pesus » bir cift sozu olmak » kona goce » kucuk » yuz » buzuk » bugduz » ipci » gucsunmek » kurtcul »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.