tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ıskatcı » muzik koşesi » mico » acısal yol » manikurculuk » kupunu doldurmak » doğunme » cobanaldatan » aracla yakmak » uclemek » icerme » on veya beş para etmez » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » caylı » parcalayıcı » adamın alacasıicinde hayvanın » dort goz bir evlât icin » itilâfcı » gocurme » yılan ciceği » orme » perdah cekmek » dumen kırmak » havaya ucmak » hastalıklarının genel adı » buyuk amiral » mutereddit » yoneylem » faullu » istifcilik » z » guzel » cağrışım yapmak » gozune kestirmek » guveylik » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » kulakcık » boğurmek » gergedan boceği » gormuşluk » boşluk » koyuvermek » sofra veya sofrayı kurmak » gutmek » iktidardan duşmek » gunahınıcekmek » işguzarca » olum sukûtu cokmek » cakşırlı » bircoğunu o metalin yuzeyine y »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.