tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paca » duşman » uretim gucleri » surumlu » formul » karaburcak » kume » jubile » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » gostertme » acık celse » teşhis etmek veya koymak » gelenekcilik » pay cıkarmak » işine gelmek veya gelmemek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » genclik » cokmek » pelur » goz gozu gormemek » utu altlığı » gozyaşıbezleri » ileri uc oyuncusu » şohretsiz » dunyadan elini eteğini cekmek » gorunur » yanık ruzgâr » sutnine » gudumleme » cok anlamlı » azıcoğa saymak veya tutmak » kutuk » gecit » kısıkca » venezuelâlı » colpa » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ici acılmak » anlamıverir » sıcramak » karanlıkta goz kırpmak » korunmuşolma durumu » cınlatma » kacınılmaz » kullu su » cozulmek » ayağına celme takmak » su carpmak » fuzen » sıcan duşse başıyarılır »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.