tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz düzey eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozursuz » taksirli suc » eklemek karıştırmak ilâve et » muhakeme usulu » acıklama » kongovdeli » surerlik » otme » kulâhımsı » kaşık atmak veya calmak » reasurans » yukseklik » ocakcı » okuz » topukdoven » pek yuzlu » koşe rafı » dışcizgiler durumu » yuksek » surnaturalizm » guzel » cok anlamlılık » tul » cekmek » işkence etmek veya yapmak » bohcasınıkoltuğuna almak » ozel » parmakla gosterilmek » olu zaman » vietnamlı » yazıyıcıkarmak veya sokmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » yonsuz » gece » cicek acmak veya vermek » tatarca » cengellemek » omru vefa etmemek » ciğduşmek » um » ayırac » sonradan gorme gâvurdan donme » nobetleşe » redaktorluk » pranga kacağı » eğmec » cakıştırma » carpıklık » kireclemek » ezcumle »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.