tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kellesini ucurmak » dort bir » onderlik » kotu » mumasil » cift motorlu » cıtlık » aklının koşesinden gecmemek » zuğurtleme » cocukla cocuk buyukle buyuk o » kayı » luleci camuru » koprulenmek » bolme » celmek » infiratcı » toplumu tek başına belirleyen » subekli » tefavut etmek » ağlar gozden sahte sozden ken » mutenavip » ceğmellenme » biri nusha » gon » koreli » tohmetlendirmek » hint armudu » surunmek » ma me » zırıltıcıkarmak » cekmek » entelektuel » gozden duşmek veya duşurmek » soz goturmez » muteessir » huve » gelini ata bindirmişler ya na » cıkmaz sokak » yumuşakca » cıngıraklıyılangiller » salcalanma » ac gozluluk etmek » yuz kızartıcı » soz karışıklığı » uzerinden dokulmek giysi icin » utulu » uşengen » kavmiyetcilik » korkunclaştırmak » civici »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.