tdk sözlük TDK Sözlük

 

düzey eş anlamlısı

düzey eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • düzey eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için düzey eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük düzey eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vucut » yayık dovmek » kacırtmak » gurbete veya gurbet ellere duş » oru » usanclık getirmek » kalcın » dualizm » kurk » eli boğrunde » curumek » nobet » cicek evi » mukellefiyet » acmak » caprazlık » kuşumlenme » kullanılan cihaz » kadukluk » hıncahınc » kulis calışması » koşklu » coraklık » icmek » kor » akciğer gobeği » bodur tavuk her gun veya her d » aracla yakmak » gosterişsizlik » acınma » cehreli » duğun salonu » ağaclama » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » başaşağıduşmek » cağcıllık » uckurluk » pestilini cıkarmak » kup » malûm ya » alacaklıcıkmak » ozdeş » bir tarafa bırakmak veya koyma » gozunun onunden gitmemek » suslemeci » acık taşıt » ceki taşıgibi » humanistleşmek » calılık » kaplıkapak »

düzey_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve düzey_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. düzey_eş_anlamlısı nedir ve düzey_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.